Видалення переднього кардани Touareg. Як замінити підшипник підвіски…

Видалення переднього кардани Touareg

Туарег 2.5tdi, замінюючи кардан на балансування на дорозі підтримки

Навіть німецькі машини не попереджають, що вони хочуть пробитися через день.два. І, як правило, зрив відбувається в надзвичайно незручному місці. Зламався б навпроти корпоративної служби, тоді про що писати нема про що писати. І тому з’явився досвід, знаючи, що ви ремонтуєте в дорозі протягом трьох годин, а не три дні, як це сталося зі мною.

По дорозі з півдня на північ у районі Білої Каліти зі швидкістю близько 100 км / год, стук на дно під дном між водієм та пасажиром різко з’явився. Я негайно кинув газ і не поспішав, зупинився. Він озирнувся дном. Немає сторонніх об’єктів, тому вам потрібно шукати горбок або отвір у кулуарах, щоб спокійно піднятися під дном. Знайдено, стояв над нею, піднімався під Туарегом, знову не бачив нічого стороннього. Перше, що шоковано. це задній кардан. Здогадався, він вільно звисав у середній частині.

Я не робив фотографій у дорозі, це було не до цього, тому я поясню на фотографії, зробленій набагато пізніше.

Шнур знаходиться в середній частині кардана. Саме в цьому місці існує підтримка кардана, мета якої. повісити це гнучке з’єднання та видаліть з нього можливі вібрації. Нове підшипник на фотографії зверху. Сам він підвішений всередині кільця на гумовому діафрагмі гофра. Саме це кільце вражає до пластини (див.фото3). Ми знімаємо цю тарілку, проблем немає, але ми виявляємо, що нам потрібні ключі до 16 та 18 років, що більшість росіян призведе до ступору. На щастя, у мене були необхідні голови на складі і коштували 17 та 19 з поклонінням. Але на майбутнє вам потрібно трохи отримати. І для отриманої заміни з імпровізованих матеріалів, але більше про це наприкінці статті.

Після зняття тарілки я побачив повну відсутність гумової діафрагми, кардан просто звисав всередині кільця. У такій ситуації це було кілька років тому з UAZ, там хрест Кардана пролетів, Кардан громував приблизно так само. Його швидко вилікували за допомогою простого зняття карданів за півгодини, їхали на передній привід і змінив хрест у гаражі.

Тут складніше, я негайно відвідав брудну думку, що пепелати не пройдуть без заднього кардана. Але я був впевнений у впевненості. І вибір був простим: або з звисаючим карданом (зі швидкістю до 30 км \ год, він зосереджений нормально і не потрапляє на кільце) до найближчої служби або видаляйте кардан і спокійно йдіть далі. Кардан шкода, якщо він пошкоджений балаканиною, жодне балансування не може допомогти. І тому через годину.дві ми видалимо кардан і без жодних проблем ми підемо, як виявляється, або до найближчої служби, або до будинку. Осіли під машиною комфортно і менше півгодини відкрутили всі необхідні болти. Ось друга засідка, на задній частині болтів із внутрішньою зіркою дванадцять променів, якщо хтось не знає, то згинайте килим на сидінні водія, вона точно кріпиться ними. У мене їх є, тому проблем не було. Якщо хтось цього не робить. Обов’язково знайдіть у магазині, якщо припустимо незалежний ремонт.

Але тоді розчарування спіткає мене, кардан не знімався. Передня частина кардана стиснула (фото 6 і 7), і не можна було відокремити від з’єднання до спини, як на фотографії 6-8. Я зрозумів дизайн лише через кілька годин, досягнувши найближчої послуги. Я опишу розбирання трохи пізніше, і тепер я лежу під машиною і дивлюся знизу всю цю ганьбу.

Немає нічого робити, зібрав усе назад і їхав зі швидкістю 30-35 км \ год у напрямку до найближчого міста, оскільки місцеві жителі запропонували. Місто Белая Калітва. Знайдені нормальні умови лише в третій службі в p.Сосна, це вже 11.

Вони швидко демонтували все. Треба одразу сказати, що на передній частині є порожниста алюмінієва муфта (циліндр з двома стінами, між ними повітря), який також сидить у гумі (демпфірований). Стисніть перед Фомкою (перука, кріплення) надзвичайно ретельно. Але проблем із передньою частиною спеціальної. Спина розгортається, але ми не можемо отримати її в службі. Вони довго розбирали варіанти, дизайн невідомий всередині. Інструкції з експлуатації радять просто отримати. Вирішив, що якщо там буде хитрість, це буде описано. Проблему вирішується сплавом кола збоку. На фотографії 10 іржа видно на ободі Шруса, який на карді (тато), який закріпив його у фланці (мати), що знаходиться на з’єднанні задньої вісь. Кардан знявся, був поміщений у багажник. І я спустився, повернувшись на швидкість задньої частини (машина на “ручці”), залишив послугу. А потім, на наступному включенні, програма вимкнула всі диференціали, і автомобіль відмовився їхати як на підключеному, так і на весь привід.колеса. Замикання відрізняється, але ви не можете далеко зайти на це. Або вали, або диференціали будуть посипати.

Я повернувся до служби. Обідній обід. Ростовнд зателефонував, знайшов і підшипник, і послугу, де вони зроблять це наступного дня.

Вперше він ретельно оглянув сам підшипник, раніше не було часу. І він, виявляється, повністю живий у частині кульок, діафрагми просто немає. Було бажання замінити його чимось гумою, наприклад, ручним розширювачем або гумовим рукавом з пружин. Я зателефонував другові з Волгограда, виявилося, що для кардан є балансуюча машина для карданів. Це був також досвід відновлення опорного підшипника з поліуретановим герметиком, вони можуть заповнити простір, де була мембрана, і затвердіть до 50-70 градусів, використовуючи ті.фен, розміщуючи кінець кардана з підшипником у коробці, щоб гаряче повітря не залишав. Я пішов шукати герметика в магазині. Я цього не знайшов, але купив двосторонню пінузовану поліуретанову стрічку з шириною 5 см та рідкими нігтями. Дзеркала, як правило, висять на цій клейкій стрічці, вона знаходиться в будь.якому бізнесі та будівельному магазині. Він еластична, м’яка, товщина пінопластової поліуретанової стрічки, у нього близько 1 мм. Я очистив гуму на самому підшипнику і на зовнішньому кільці, намалював стрічку до підшипника до діаметра, трохи більшим, ніж внутрішній діаметр кільця, так що з силою замерзло цю конструкцію в кільці. Це виявилося без проблем, без специфікацій, мені навіть довелося поставити ще пару поворотів для більш щільної посадки, поліуретан дуже добре згадується. Зверху, щойно зроблений підшипник покритий рідкими нігтями, щоб не дозволити стрічці розширитися при нагріванні.

Вони зателефонували Ростованам, сказали, що підшипник буде замінений, але вони не змогли збалансувати. Був спосіб до Волгограда. Протягом ночі рідкі нігті надійно висохнуть, підшипник буде приведений на вечерю, час до Волгограда повинен бути достатньо, навіть якщо домашній підшипник розпадається посеред подорожі. Я планую швидкість 60-70, але досвід показав, що вібрація не з’явилася навіть у 85 років, я не ризикував її швидше.

VW Touareg. Заміна підвісного підшипника.

Одна з болячок фольквагенського Туарега та Porsche Kayen. підвісного підшипника заднього кардана. З’являється досить неприємна вібрація, яка може створити більш серйозні проблеми як у руці, так і в задній коробці передач.

Офіційно підшипник ні в якому разі не змінюється. Лише заміна нового карданського валу. Не важко здогадатися, що його цінник шокований.

Тому підемо з абсолютно розумним старим способом. ми незалежно змінимо припинення.

видалення, переднього, кардани, touareg, підшипник, підвіски

Що потрібно з не стандартного інструменту:

Процедура видалення карданського валу така:

 • положення карданського вала відносно фланців!
 • Відкрутіть болти на задній фланці
 • Відкрутіть болти кріплення м’якої муфти з подачі
 • Відкрутіть болти ділянки підвісного підшипника
 • Відключіть задню частину карданів від фланця коробки передач
 • Ми витягуємо кардан у бік активу автомобіля

Для роботи, крім інструменту, вам знадобиться видалення пульта дистанційного керування. Я використовував віддалений комплекс Meyle.

Я відкрутив болти у дві дози. Спочатку всі доступні в цьому секторі.

видалення, переднього, кардани, touareg, підшипник, підвіски
видалення, переднього, кардани, touareg, підшипник, підвіски

Потім задні колеса і покладіть автоматичну коробку передач у положенні “n”. Це дозволить вам не котити машину, але передати кардан вал руками до недоступних болтів.

Потім призупинений сайт. Проблем немає.

видалення, переднього, кардани, touareg, підшипник, підвіски

Після того, як сайт буде демонтуватися, вбиті накладні губи відкрилися. У цьому випадку він просто звисав у повітрі.

видалення, переднього, кардани, touareg, підшипник, підвіски

Власне, тепер ви можете вийняти карданський вал. Вірно в моєму випадку, він щільно оксид у задній фланці. Мені довелося застебнути передню частину назад і різко рухатися на довіреному автомобілі компанії метод, безумовно, не такий гарячий, але це допомагає однозначно.

видалення, переднього, кардани, touareg, підшипник, підвіски

Вийміть затискач з гумового пилу і зріжте його з валу. Очищені від змащення бурчання.

видалення, переднього, кардани, touareg, підшипник, підвіски

Після того, як ми очистили і мили планку від змащення, ми позначаємо взаємні положення зуба вала та його посадку в барі.

видалення, переднього, кардани, touareg, підшипник, підвіски

Далі, відскладіть замикаюче кільце і вийміть вал із суглоба CV. Увага. Це потрібно зробити ретельно. Не розбирайте сам хрус.

видалення, переднього, кардани, touareg, підшипник, підвіски
видалення, переднього, кардани, touareg, підшипник, підвіски

Тепер відстає, щоб зняти замикаюче кільце підшипника підшипника і стиснути підшипник з валу. У моєму випадку він так сильно кип’ятав, що зламавши двох хороших режисерів, я плював на все і порізав його шліфувальником.

видалення, переднього, кардани, touareg, підшипник, підвіски

Збірка у зворотній послідовності і дуже барвисто запланована в лідерстві з пульта дистанційного керування.

Єдине, що я відхилився від керівництва, не розмішувало металевий кожух суглоба резюме у трьох місцях, але промазав його навколо кола з невеликим м’ятним молотком.

видалення, переднього, кардани, touareg, підшипник, підвіски

Після цього карданський вал перейшов на спеціальну машину, щоб перевірити балансування.

Балансування карданського валу Туарег

Навіть німецькі машини не попереджають, що вони хочуть пробитися через день.два. І, як правило, зрив відбувається в надзвичайно незручному місці. Зламався б навпроти корпоративної служби, тоді про що писати нема про що писати. І тому з’явився досвід, знаючи, що ви ремонтуєте в дорозі протягом трьох годин, а не три дні, як це сталося зі мною.

По дорозі з півдня на північ у районі Білої Каліти зі швидкістю близько 100 км / год, стук на дно під дном між водієм та пасажиром різко з’явився. Я негайно кинув газ і не поспішав, зупинився. Драматично натискання на гальмо в таких випадках не рекомендується. Він озирнувся дном. Немає сторонніх об’єктів, тому вам потрібно шукати горбок або отвір у кулуарах, щоб спокійно піднятися під дном. Знайдено, стояв над нею, піднімався під Туарегом, знову не бачив нічого стороннього. Перше, що шоковано. це задній кардан. Здогадався, він вільно звисав у середній частині.

Я не робив фотографій у дорозі, це було не до цього, тому я поясню на фотографії, зробленій набагато пізніше.

У середній частині карданів є планка (гнучке з’єднання двох труб, я не розшифрую термінами, це не дуже потрібно). Саме в цьому місці існує підтримка кардана, мета якої. повісити це гнучке з’єднання та видаліть з нього можливі вібрації.

Нове підшипник на фотографії зверху. Сам він підвішений всередині кільця на гумовому діафрагмі гофра. Саме це кільце вражає до пластини (див.фото3). Ми знімаємо цю тарілку, проблем немає, але ми виявляємо, що нам потрібні ключі до 16 та 18 років, що більшість росіян призведе до ступору. На щастя, у мене були необхідні голови на складі і коштували 17 та 19 з поклонінням. Але на майбутнє вам потрібно трохи отримати. І для отриманої заміни з імпровізованих матеріалів, але більше про це наприкінці статті.

Після зняття тарілки я побачив повну відсутність гумової діафрагми, кардан просто звисав всередині кільця. У такій ситуації це було кілька років тому з UAZ, там хрест кардана полетів, Кардан грозив приблизно так само. Його швидко вилікували за допомогою простого зняття карданів за півгодини, їхали на передній привід і змінив хрест у гаражі.

Тут складніше, я негайно відвідав брудну думку, що пепелати не пройдуть без заднього кардана. Але я був впевнений у впевненості. І вибір був простим: або з звисаючим карданом (зі швидкістю до 30 км \ год, він зосереджений нормально і не потрапляє на кільце) до найближчої служби або видаляйте кардан і спокійно йдіть далі. Кардан шкода, якщо він пошкоджений балаканиною, жодне балансування не може допомогти. І тому через годину.дві ми видалимо кардан і без жодних проблем ми підемо, як виявляється, або до найближчої служби, або до будинку. Осіли під машиною комфортно і менше півгодини відкрутили всі необхідні болти. Ось друга засідка, на задній частині болтів із внутрішньою зіркою дванадцять променів, якщо хтось не знає, то згинайте килим на сидінні водія, вона точно кріпиться ними. У мене їх є, тому проблем не було. Якщо хтось цього не робить. Обов’язково знайдіть у магазині, якщо припустимо незалежний ремонт.

Але тоді розчарування спіткає мене, кардан не знімався. Передня частина кардана стиснула (фото 6 і 7), і не можна було відокремити від з’єднання до спини, як на фотографії 6-8. Я зрозумів дизайн лише через кілька годин, досягнувши найближчої послуги. Я опишу розбирання трохи пізніше, і тепер я лежу під машиною і дивлюся знизу всю цю ганьбу.

Немає нічого робити, зібрав усе назад і їхав зі швидкістю 30-35 км \ год у напрямку до найближчого міста, оскільки місцеві жителі запропонували. Місто Белая Калітва. Знайдені нормальні умови лише в третій службі в p.Сосна, це вже 11.

Вони швидко демонтували все. Треба одразу сказати, що на передній частині є порожниста алюмінієва муфта (циліндр з двома стінами, між ними повітря), який також сидить у гумі (демпфірований). Стисніть перед Фомкою (перука, кріплення) надзвичайно ретельно. Але проблем із передньою частиною спеціальної. Спина розгортається, але ми не можемо отримати її в службі. Вони довго розбирали варіанти, дизайн невідомий всередині. Інструкції з експлуатації радять просто отримати. Вирішив, що якщо там буде хитрість, це буде описано. Проблему вирішується сплавом кола збоку. На фотографії 10 іржа видно на ободі Шруса, який на карді (тато), який закріпив його у фланці (мати), що знаходиться на з’єднанні задньої вісь. Кардан знявся, був поміщений у багажник. І я спустився, повернувшись на швидкість задньої частини (машина на “ручці”), залишив послугу. А потім, на наступному включенні, програма вимкнула всі диференціали, і автомобіль відмовився їхати як на підключеному, так і на весь привід.колеса. Замикання відрізняється, але ви не можете далеко зайти на це. Або вали, або диференціали будуть посипати.

Я повернувся до служби. Обідній обід. Ростовнд зателефонував, знайшов і підшипник, і послугу, де вони зроблять це наступного дня.

Вперше він ретельно оглянув сам підшипник, раніше не було часу. І він, виявляється, повністю живий у частині кульок, діафрагми просто немає. Було бажання замінити його чимось гумою, наприклад, ручним розширювачем або гумовим рукавом з пружин. Я зателефонував другові з Волгограда, виявилося, що для кардан є балансуюча машина для карданів. Це був також досвід відновлення опорного підшипника з поліуретановим герметиком, вони можуть заповнити простір, де була мембрана, і затвердіть до 50-70 градусів, використовуючи ті.фен, розміщуючи кінець кардана з підшипником у коробці, щоб гаряче повітря не залишав. Я пішов шукати герметика в магазині. Я цього не знайшов, але купив двосторонню пінузовану поліуретанову стрічку з шириною 5 см та рідкими нігтями. Дзеркала, як правило, висять на цій клейкій стрічці, вона знаходиться в будь.якому бізнесі та будівельному магазині. Він еластична, м’яка, товщина пінопластової поліуретанової стрічки, у нього близько 1 мм. Я очистив гуму на самому підшипнику і на зовнішньому кільці, намалював стрічку до підшипника до діаметра, трохи більшим, ніж внутрішній діаметр кільця, так що з силою замерзло цю конструкцію в кільці. Це виявилося без проблем, без специфікацій, мені навіть довелося поставити ще пару поворотів для більш щільної посадки, поліуретан дуже добре згадується. Зверху, щойно зроблений підшипник покритий рідкими нігтями, щоб не дозволити стрічці розширитися при нагріванні.

Вони зателефонували Ростованам, сказали, що підшипник буде замінений, але вони не змогли збалансувати. Був спосіб до Волгограда. Протягом ночі рідкі нігті надійно висохнуть, підшипник буде приведений на вечерю, час до Волгограда повинен бути достатньо, навіть якщо домашній підшипник розпадається посеред подорожі. Я планую швидкість 60-70, але досвід показав, що вібрація не з’явилася навіть у 85 років, я не ризикував її швидше.

Моя історія

Тож зі мною проблема підвішеного підшипника спіткає, коли я покинув місто у відпустці південного напрямку. Хтось постукав знизу, коли прискорює машину після останньої світлофору в рідному місті.

Я вивчав цю проблему несправності призупиненого підшипника Туарега тривалий час і морально підготувався до цього. Але коли при спробі встановити швидкість, я не відразу зрозумів, що це може бути. Я спочатку думав, що праве заднє колесо запалюється. Навіть перевірив підтягування всіх колеса, зупиняючись на узбіччі дороги.

Слабкий страх, що кріплення колеса ослаб не підтверджено. Чому я в такій деталі, і здалеку я йду запитати вас. Справа в тому, що коли такий смуток виникає, не потрібно панікувати, тим більше, що це може статися в будь.який час.

Я хочу поділитися досвідом швидко усунути цю несправність, не знімаючи кардан. В Інтернеті є багато способів вийти з ситуації, щоб дістатися до будинку, не дзвонивши на буксирування, тим більше, якщо ви далеко від будинку.

Заміна підвіски Volkswagen Touareg 2003

Цей ремонт зайняв близько години на недосвідченість. Знадобиться:

 • Доступ до наведеного нижче до підвісного підшипника карданського валу автомобіля.
 • Шматок кисневого шланга з дипломом 11 см.
 • Пластикові екрани.
 • Різкий тонкий ніж.

Перше, що потрібно зробити. це видалити стару еластичну смугу по колу між зовнішньою частиною підшипника та корпусом кріплення. Найзручніше відрізати ножем.

Друге. Розріжте кисневий шланг шматочками довжиною приблизно 5 сантиметрів, щоб він з’явився з обох боків з підшипника, якщо він там вставлений.

Третій. Розподіліть сегменти шланга рівномірно по колу між корпусом підвішеного підшипника та самим підшипником.

Четвертий. Виправити пластиковими краватками шматочками гасіння через шланг та підвісний корпус підшипника.

Я нагадую вам, що цей тимчасовий ремонт можливий за умови доброти та цілісності підшипника. Підшипник може бути пошкоджений, коли еластична смуга знищується, і він починає стукнути по монтажному корпусу.

Немає нічого більш постійного, ніж тимчасово

Цей метод ремонту був успішно застосований у травні 2019 року, і оскільки послуга, яка зробила б заміну підшипника підвіски, ще не була знайдена, кардан не був відремонтований. Новий карданський вал завдяки “копійці”, щоб придбати бажання.

Два з половиною роки та пробіг близько 60 тисяч кілометрів. “рейс” нормальний!

Якщо вам сподобалась стаття або не сподобалася, поставити як дизель або дизель. Підпишіться на мій блог, у мене є багато цікавих та корисних речей про досвід роботи та ремонту першого покоління Tuareg. Моє паливо на Туарег 300 тисяч км, це сталося багато.

Як замінити підвіску підвіски Touareg (2.5, 3.0, 3.2, дизель)

Перед тим, як написати цю статтю, реальний досвід власників Туарега на форумах, громадах, соціальні мережі були проаналізовані. Потім була складена підсумкова таблиця оптимальних варіантів заміни та ремонту, включаючи рімейки.

Ні

один Встановлення нового підшипника FEBEST (VWCB-TOUAR, VWCB-TOUARX) 2500 Підтримка не встановлена ​​високоякісним підшипником Середній
2 VTR (VW6001R) 2400
3 Фебі (38548) 4500
чотири Мейл (1001510000) 3000
Заміна кулькового підшипника всередині підтримки FEBEST/VTR Фаг (6206.2RSR) Розміри: 30x62x16 3000 Вам потрібно гасити старий підшипник кулі і покласти нове Вище середнього
2A SNR-NTN (6006DDUC3 або 63006EE) Розміри: 55x30x19 3500
5 Встановлення нової опорної збірки з BMW із заміною кулі, що підтримує всередині, SNR (6006DDUC3) розміри: 55x30x19 Swag (20 87 0005) 1800 На власну небезпеку та ризик, оскільки запасні частини використовуються з іншої машини.
6 Фебі (07108) 1700

Як бачите, існують методи, що використовують дешевші запасні частини з BMW, і досвід таких змін є позитивним.

Видалення та встановлення переднього карданського валу

Робота на передньому карданському валу повинна проводитися на подвійному підйомнику з платформою. Перед тим, як демонтувати, положення всіх частин по відношенню один до одного. Збірка здійснюється в одному положенні, інакше виникає дисбаланс, що може спричинити пошкодження опорів і проявлятися у вигляді збільшення шуму. Якщо під час переміщення звучить брязкальця, необхідно відкрутити передній карданський вал з передньої передньої головної передачі і, переміщуючи на одному кріпленні, знову накрутіть його. Якщо брязкані звуки не зникли, передній карданський вал може бути зміщений не більше 5 отворів.

Видалення з автомобілів автоматичною коробкою передач перемикач перемикача на положення “n”. Встановіть педаль гальма V.G 1869/2. Підняти машину. Видаліть звукоізоляцію під коробкою передач. Якщо такі є. демонтувати захист дна під кардановим валом.

Перевірте передній карданський вал та на фланці/карданському вал передньої основної передачі наявності маркування (кольорова точка) (рис. 3.129). За відсутності цього маркування. позначте положення фланця карданського валу по відношенню до передньої основної коробки передач.

Скрутіть 3 нижні кріпильні болти переднього карданського валу на передній головній передачі A (рис. 3.130).

Вийміть 3 нижнього кріплення кріплення на фланці вибору вала розподілу Box B (рис. 3.131). Опустіть машину. Видаліть акцент гальма V.G 1869/2. Підняти машину. Поверніть передні колеса в одному напрямку, і, таким чином. Опустіть машину. Встановіть педаль гальма V.G 1869/2. Підняти машину. Вийміть 3 залишки кріплення переднього карданського валу передньої головної передачі та роздаткову роздатку провісника. Вийміть кронштейн коробки передач. Стійка для двигуна та коробки передач V.G 1383 A з універсальним акцентом 1359/2 та дерев’яним чурбаном і встановити під рукою.

Відкрутіть кронштейн коробки передач від тіла (рис. 3.133). Потім відкрутіть коробку передач кронштейна з консолі подачі. Від’єднайте передній кардан. Якщо передній карданський вал не відключається, трохи опустіть двигун/коробку передач. У той же час не дозволяйте доторкнутися до двигуна та передньої стінки тіла.

Встановлення установки здійснюється у зворотному порядку, тоді як слід враховувати наступне. Завжди замініть кріплення переднього карданського валу. Теги і повинні стояти на одному рядку. Встановіть кронштейн коробки передач таким чином: Використовуйте нові болти (рис. 3.132). Спочатку накрутіть кронштейн коробки передач. Потім кріпіть кронштейн коробки передач А до тіла з пухкою моментом (рис. 3.133). Накрутіть передні болти кардани вал і затягніть пухнастий момент. Якщо такі є. встановіть захист дна під караном.

Колготки затягування консолей до кронштейна коробки передач (завжди замініть болти). 50 н м 90 ° кронштейна коробки кронштейна на корпу (Завжди замініть болти). 30 Н м 90 ° передній карданський вал у фланець розподілу (завжди замініть болти). 30 н м 90 °

VW Touareg. Заміна підвісного підшипника.

Що потрібно з не стандартного інструменту:

Процедура видалення карданського валу така:

 • положення карданського вала відносно фланців!
 • Відкрутіть болти на задній фланці
 • Відкрутіть болти кріплення м’якої муфти з подачі
 • Відкрутіть болти ділянки підвісного підшипника
 • Відключіть задню частину карданів від фланця коробки передач
 • Ми витягуємо кардан у бік активу автомобіля

Для роботи, крім інструменту, вам знадобиться видалення пульта дистанційного керування. Я використовував віддалений комплекс Meyle.

Номер каталогу 1001510000

Я відкрутив болти у дві дози. Спочатку всі доступні в цьому секторі.

Потім призупинений сайт. Проблем немає.

Вийміть затискач з гумового пилу і зріжте його з валу. Очищені від змащення бурчання.

Після того, як ми очистили і мили планку від змащення, ми позначаємо взаємні положення зуба вала та його посадку в барі.

Далі, відскладіть замикаюче кільце і вийміть вал із суглоба CV. Увага. Це потрібно зробити ретельно. Не розбирайте сам хрус.

Збірка у зворотній послідовності і дуже барвисто запланована в лідерстві з пульта дистанційного керування.

Єдине, що я відхилився від керівництва, не розмішувало металевий кожух суглоба резюме у трьох місцях, але промазав його навколо кола з невеликим м’ятним молотком.

Після цього карданський вал перейшов на спеціальну машину, щоб перевірити балансування.

Передній кардан Туарег

Щоб відремонтувати передній кардан Туарега, вам потрібно буде підняти машину на спеціальному ліфті. Потім проводиться ретельний діагноз його технічного стану, і деталі обов’язково позначені відносно один одного.

Збірка здійснюється в тій же послідовності, що немає серйозного дисбалансу, який впливає на появу шуму з подальшим пошкодженням опорів або сусідніх одиниць автомобіля.

Важливий! Необхідно дотримуватися всіх правил складання та розбирання цієї технічної одиниці, щоб не завдати шкоди ще більше шляхом реалізації такого непрофесійного ремонту.

Задній кардан Туарег: Правила та запчастини для повторних частин

Необхідно здійснити ремонт заднього кардана Туарега так само, як і передня частина, використовуючи підйомник, що має платформу. Послідовність розбирання та складання вузла з попередньою позначкою розташування деталей повинна спостерігатись.

Тільки сувора відповідність усім правилам ремонту гарантує.

Важливий! Уважно перевірте результати своєї роботи, щоб ви не могли чути звуки брязкальців через наявний дисбаланс.

Кардан Ремонт Touareg 2012

Вчора я змінив підтримку відстороненого та припиненого. Змінено на підтримку BMW, згідно з досвідом WRXKIRILL, ось опис (пост 986). 1. Покладіть викрутку під 45-30 градусів до краю пильних і легких ударів молота, що рухаються по краю, глибоко не їздити на виході, щоб не розірвати гумове кільце під пильними пиляннями. 3) Для того, щоб легко зняти замикаюче кільце всередині CHIR, я промив його за допомогою невеликої щітки та бензину зі старої мастила, кільце слід розрізати. Збираючи мазок з мастилом для російського валу та оснащенням, нам не потрібно розбити кільце, вал конуса легко входить.

Провадені кінці валу так само добре замерзлі постійним маркером (бити, вам потрібно забити що завгодно). 4) За допомогою підтримки BMW вам потрібно скоротити рідне кріплення, яке захоплюється точковим зварюванням досить серйозно. Ми робимо це повільно невеликою шліфувальною машиною, постійно охолоджуючи вузол у воді, щоб не спалювати гуму опори. 5) Піднесення від нової підтримки змінюється на свідомо високу якість (я використовував SKF). Якщо є якісь запитання, задайте, дайте відповіді.

PS: Коли я вже збирав кардан, думка прийшла в голову, і що якщо рідний запал пилу, щоб не страждати з вальтою, замініть його якоюсь гумою або поліуретаном, набираючи розміри? На щастя, саме в такому місці механічні пошкодження виключаються часом, коли рівень ремонту карданів у Росії залишився бажати кращого, і кожен візит до Сервісу можна порівняти з рулеткою чи ні.

На сьогоднішній день завдяки використанню сучасного обладнання та розширених технологій ремонт Кардана здійснюється зі 100% гарантією. Сучасна послуга передбачає інтегрований підхід до ремонту карданського валу. Найважливішу роль відіграє високоякісна та точна дефект у карді Volkswagen Touareg (Volkswagen Touareg), що дозволяє досягти ефективного та правильного варіанту для ремонту карданів.

Однак для того, хто зацікавлений у розумному співвідношенні ціни та якості послуг з ремонту, а також здатність оцінювати новітні методи вирішення карданських проблем Volkswagen Touareg (Volkswagen Touareg), варто використовувати допомогу карданських валів Кардана SPB. Кожен карданський вал має свої захворювання, а VW Volkswagen Touareg (Volkswagen Touareg). це суспендований підшипник.

Якщо стан гумового елемента підвісного підшипника без тріщин і слідів руйнування, то можна замінити проміжну підтримку підшипника. Для ремонту використовуються лише високоякісні підшипники SKF, на жаль, не всі майстер.класи з ремонту Кардана можуть вводити VW Volkswagen Touareg (Volkswagen Touareg) Cardan. Наша послуга використовує обладнання з високою високою високою продукцією.

Видалення та встановлення заднього карданського валу Volkswagen Touareg

Перед тим, як демонтувати, положення всіх частин по відношенню один до одного. Збірка здійснюється в одному положенні, інакше виникає дисбаланс, що може спричинити пошкодження опорів і проявлятися у вигляді збільшення шуму.

Якщо під час переміщення звучить брязка.

Якщо звуки брязкальців не зникли, задній кардан вал задньої основної коробки передач може бути видалений на 5 отворів, а задній коробка дистриб’ютора для 2 отворів.

видалення, переднього, кардани, touareg, підшипник, підвіски

Перевірте присутність на задній карді.Вале та на фланці/карді.долині заднього основного маркування (кольорова точка) (рис. 3.134).

За відсутності цього маркування. позначте положення фланця карданського валу по відношенню до задньої основної коробки передач.

видалення, переднього, кардани, touareg, підшипник, підвіски

Розмістіть положення заднього карданського валу по відношенню до фланця жилового валу на руці (рис. 3.135).

видалення, переднього, кардани, touareg, підшипник, підвіски

Поверніть задні колеса в одному напрямку і, таким чином, додайте задній вал карданів для 1/2 обороту (180 °).

видалення, переднього, кардани, touareg, підшипник, підвіски

Вийміть кріпильні болти заднього карданського валу на руці.скриньку. Для цього підтримуйте горіхи гайковим ключем (рис. 3.137).

Встановіть підставку для двигуна та коробки передач v.G 1383 A з універсальним акцентом для коробки передач 1359/2 для дужки навісних блоків/ задньої вісь.

видалення, переднього, кардани, touareg, підшипник, підвіски

видалення, переднього, кардани, touareg, підшипник, підвіски

Опустіть кронштейн навісних блоків підставкою для двигуна та коробки передач V.G 1383 A за розміром A = 50 мм (рис. 3.139).

видалення, переднього, кардани, touareg, підшипник, підвіски

видалення, переднього, кардани, touareg, підшипник, підвіски

Стисніть задній вал Кардена 1 від задньої основної коробки передач 2 і переверніть фланець основної передачі (рис. 3.141).

Ретельно вийміть задній карданський вал із центру центрируючого фланця Tsapfa потужності вибору потужності/роздаткового матеріалу.

видалення, переднього, кардани, touareg, підшипник, підвіски

Герметичне кільце на фланці заднього карданського валу або подачі не повинно пошкодитися під час складання або розбирання (рис. 3.142).