В 6 900 – це 1992 Ford Explorer 4×2 варто вивчити

Рідкісна п’ятиступінчаста палиця робить частину основної привабливості цього “спеціального замовлення”.

Сьогоднішня приємна ціна або без кістки Ford Explorer показує, наскільки гарна вантажівка першого покоління, коли не прикрашена непотрібною фріппері. Давайте подивимось, чи поширюється це звернення до його ціни.

У той час як продавець вчорашнього 2012 року BMW 650i рекламував свою золоту фарбу як рідкісний колір, досить багато з вас відчували її невтішною і лише рідкісною з цієї причини. Менш, ніж оптимальний вибір кольору, не був найбільш кричущим штучним пасом GT, однак, оскільки він також допустив тактичну помилку буття (зчеплення перлів) BMW минулому терміну придатності його гарантії, ситуація не за слабке серце чи світло гаманець. Це було головним фактором, що сприяє 21 200 запитів автомобіля, що знизився на 62.відсоткові збитки.

Гей, не змінювати тему занадто сильно, але ви коли.небудь відчували дежа Ву? Хочу пережити це ще раз?

1992, ford, explorer, варто, вивчити

Щоб очистити будь.яку потенційну плутанину, ми не повернулися в часі. Це просто наша друга п’ятниця поспіль, щоб представити вантажівку Ford з дуже основними характеристиками та бежевою фарбою. Я не знаю, можливо, це тенденція.

Стилі, що починаються з 29 шару вгору з падінням Jachs NY. на 60% знижки. Сорочки починаються з 29, а з промо.кодом ви можете вилікувати цілий шарувати.

Цього 1992 року Ford Explorer є трохи життєздатнішим як водій, ніж у минулої п’ятниці на панелі латиноамериканського ринку B-100. Це не означає, що це щоденно, однак, як це займається цікавим комбо в 4.0- літровий одеколон V6 та п’ятиступінчаста коробка передач Mazda-Source.

У цьому модельному році німецький V6 зробив 155 кінських сил і 225 фунтів-футів крутного моменту. Тут, у формі 4×2, він керує лише задніми колесами, при цьому передня підвіска-це носій Ford Tire Twin I Beam Independation.

Згідно з рекламою, це комбінація силового агрегату було спеціальним замовленням. Так само були вінілові оббиті інтер’єри та звичайні кришки колісних коліс. За описом продавця, це було все, що впорядковано транспортним засобом уряду безпосередньо від Ford.”

Продавець перераховує пробіг як 177 000, але зазначає, що одометр читає 77 тис. Це, мабуть, безпечне припущення, засноване на зовнішності вантажівки.

1992, ford, explorer, варто, вивчити

Фарба середнього світла (Coughbeigecough), здається, не переживає часом і використання. Оголошення зазначає декілька примх у тілі, але лише пара з них досить великі, щоб показати у фото. І так, мене теж турбує, що леза на колесі покривають обличчя вперед з лівого боку і назад праворуч.

Всередині це майже та сама історія, і хоча вінілова оббивка може підходити з трепетом у блискучі спекотні дні, стверджується. Це все досить бежево-у тут з килимами, які виглядають свіжо шампунем та чистими, як і їхні килимки. Єдине головне питання в салоні полягає в тому, що обидві потяги вхідних дверей були загорнуті в електричну стрічку, можливо, від зносу.

Механіки досить основні. На щастя, це OHV 4.0, а не жахливе видання OHC, яке вийшло через кілька років. Це попереднє видання та коробка передач, як правило, вважаються досить надійними, якщо вони підтримуються. За словами продавця, вантажівка не просочується рідинами і просто пройшла тест на смог без проблем.

Вони також пропонують звіт Marti, який стверджує, що це лише один із 19 дослідників, побудованих на модельний рік 1992 року з цим кольором та комбінованим обрізанням. З такою рідкістю продавець вважає, що ідеальним покупцем для вантажівки був би колектор Ford. Або. Можливо, хтось шукає щоденного водія. Продавець насправді не хеджує свої ставки.

SOURCE

1992, ford, explorer, варто, вивчити

Image:jalopnik.com