Туарег замінює задні болти задньої картки. Пристрій вузла та як перевірити…

Як замінити підвішений підшипник на Touareg?

Перш за все, інструкції допоможуть уникнути заміни дорогого Кардана, оскільки автоматичні перевізники не завжди дають гарантії замінити окремо призупинений підшипник, посилаючись на рекомендації виробника.

Матеріал додатково викладає інформацію про те, який підшипник кардани краще надіти Туарег (ціна, статті, виробник) для заміни на заміну.

Як замінити піскопис карданового валу vw touareg

Діагностика несправності кардана VW Touareg найчастіше потрібна, коли вже з’явилися перші ознаки розбиття підшипника підвіски: вібрація в салоні підлокітника, побиття, шум або гул. Далі, щоб переконатися в несправах, проведено три прості операції:

 • Дотримуйтесь обертового кардана для визначення дисбалансу (джерела вібрації або свистка);
 • Перевірте люфт валу (осьовий та радіальний);
 • Зробіть перевірку опори, оскільки відбувся розрив гуми, а самий підшипник знаходиться в звичайному стані (при прокрутці він також не повинен шукати).

VW Touareg. Заміна підвісного підшипника.

Одна з болячок фольквагенського Туарега та Porsche Kayen. підвісного підшипника заднього кардана. З’являється досить неприємна вібрація, яка може створити більш серйозні проблеми як у руці, так і в задній коробці передач.

Офіційно підшипник ні в якому разі не змінюється. Лише заміна нового карданського валу. Не важко здогадатися, що його цінник шокований.

Тому підемо з абсолютно розумним старим способом. ми незалежно змінимо припинення.

туарег, задні, болти, задньої, пристрій

Що потрібно з не стандартного інструменту:

Процедура видалення карданського валу така:

 • положення карданського вала відносно фланців!
 • Відкрутіть болти на задній фланці
 • Відкрутіть болти кріплення м’якої муфти з подачі
 • Відкрутіть болти ділянки підвісного підшипника
 • Відключіть задню частину карданів від фланця коробки передач
 • Ми витягуємо кардан у бік активу автомобіля

Для роботи, крім інструменту, вам знадобиться видалення пульта дистанційного керування. Я використовував віддалений комплекс Meyle.

Я відкрутив болти у дві дози. Спочатку всі доступні в цьому секторі.

туарег, задні, болти, задньої, пристрій
туарег, задні, болти, задньої, пристрій

Потім задні колеса і покладіть автоматичну коробку передач у положенні “n”. Це дозволить вам не котити машину, але передати кардан вал руками до недоступних болтів.

Потім призупинений сайт. Проблем немає.

туарег, задні, болти, задньої, пристрій

Після того, як сайт буде демонтуватися, вбиті накладні губи відкрилися. У цьому випадку він просто звисав у повітрі.

туарег, задні, болти, задньої, пристрій

Власне, тепер ви можете вийняти карданський вал. Вірно в моєму випадку, він щільно оксид у задній фланці. Мені довелося застебнути передню частину назад і різко рухатися на довіреному автомобілі компанії метод, безумовно, не такий гарячий, але це допомагає однозначно.

туарег, задні, болти, задньої, пристрій

Вийміть затискач з гумового пилу і зріжте його з валу. Очищені від змащення бурчання.

туарег, задні, болти, задньої, пристрій

Після того, як ми очистили і мили планку від змащення, ми позначаємо взаємні положення зуба вала та його посадку в барі.

туарег, задні, болти, задньої, пристрій

Далі, відскладіть замикаюче кільце і вийміть вал із суглоба CV. Увага. Це потрібно зробити ретельно. Не розбирайте сам хрус.

туарег, задні, болти, задньої, пристрій
туарег, задні, болти, задньої, пристрій

Тепер відстає, щоб зняти замикаюче кільце підшипника підшипника і стиснути підшипник з валу. У моєму випадку він так сильно кип’ятав, що зламавши двох хороших режисерів, я плював на все і порізав його шліфувальником.

туарег, задні, болти, задньої, пристрій

Збірка у зворотній послідовності і дуже барвисто запланована в лідерстві з пульта дистанційного керування.

Єдине, що я відхилився від керівництва, не розмішувало металевий кожух суглоба резюме у трьох місцях, але промазав його навколо кола з невеликим м’ятним молотком.

туарег, задні, болти, задньої, пристрій

Після цього карданський вал перейшов на спеціальну машину, щоб перевірити балансування.

Балансування карданського валу Туарег

Навіть німецькі машини не попереджають, що вони хочуть пробитися через день.два. І, як правило, зрив відбувається в надзвичайно незручному місці. Зламався б навпроти корпоративної служби, тоді про що писати нема про що писати. І тому з’явився досвід, знаючи, що ви ремонтуєте в дорозі протягом трьох годин, а не три дні, як це сталося зі мною.

По дорозі з півдня на північ у районі Білої Каліти зі швидкістю близько 100 км / год, стук на дно під дном між водієм та пасажиром різко з’явився. Я негайно кинув газ і не поспішав, зупинився. Драматично натискання на гальмо в таких випадках не рекомендується. Він озирнувся дном. Немає сторонніх об’єктів, тому вам потрібно шукати горбок або отвір у кулуарах, щоб спокійно піднятися під дном. Знайдено, стояв над нею, піднімався під Туарегом, знову не бачив нічого стороннього. Перше, що шоковано. це задній кардан. Здогадався, він вільно звисав у середній частині.

Я не робив фотографій у дорозі, це було не до цього, тому я поясню на фотографії, зробленій набагато пізніше.

У середній частині карданів є планка (гнучке з’єднання двох труб, я не розшифрую термінами, це не дуже потрібно). Саме в цьому місці існує підтримка кардана, мета якої. повісити це гнучке з’єднання та видаліть з нього можливі вібрації.

Нове підшипник на фотографії зверху. Сам він підвішений всередині кільця на гумовому діафрагмі гофра. Саме це кільце вражає до пластини (див.фото3). Ми знімаємо цю тарілку, проблем немає, але ми виявляємо, що нам потрібні ключі до 16 та 18 років, що більшість росіян призведе до ступору. На щастя, у мене були необхідні голови на складі і коштували 17 та 19 з поклонінням. Але на майбутнє вам потрібно трохи отримати. І для отриманої заміни з імпровізованих матеріалів, але більше про це наприкінці статті.

Після зняття тарілки я побачив повну відсутність гумової діафрагми, кардан просто звисав всередині кільця. У такій ситуації це було кілька років тому з UAZ, там хрест Кардана пролетів, Кардан громував приблизно так само. Його швидко вилікували за допомогою простого зняття карданів за півгодини, їхали на передній привід і змінив хрест у гаражі.

Тут складніше, я негайно відвідав брудну думку, що пепелати не пройдуть без заднього кардана. Але я був впевнений у впевненості. І вибір був простим: або з звисаючим карданом (зі швидкістю до 30 км \ год, він зосереджений нормально і не потрапляє на кільце) до найближчої служби або видаляйте кардан і спокійно йдіть далі. Кардан шкода, якщо він пошкоджений балаканиною, жодне балансування не може допомогти. І тому через годину.дві ми видалимо кардан і без жодних проблем ми підемо, як виявляється, або до найближчої служби, або до будинку. Осіли під машиною комфортно і менше півгодини відкрутили всі необхідні болти. Ось друга засідка, на задній частині болтів із внутрішньою зіркою дванадцять променів, якщо хтось не знає, то згинайте килим на сидінні водія, вона точно кріпиться ними. У мене їх є, тому проблем не було. Якщо хтось цього не робить. Обов’язково знайдіть у магазині, якщо припустимо незалежний ремонт.

Але тоді розчарування спіткає мене, кардан не знімався. Передня частина кардана стиснула (фото 6 і 7), і не можна було відокремити від з’єднання до спини, як на фотографії 6-8. Я зрозумів дизайн лише через кілька годин, досягнувши найближчої послуги. Я опишу розбирання трохи пізніше, і тепер я лежу під машиною і дивлюся знизу всю цю ганьбу.

Немає нічого робити, зібрав усе назад і їхав зі швидкістю 30-35 км \ год у напрямку до найближчого міста, оскільки місцеві жителі запропонували. Місто Белая Калітва. Знайдені нормальні умови лише в третій службі в p.Сосна, це вже 11.

Вони швидко демонтували все. Треба одразу сказати, що на передній частині є порожниста алюмінієва муфта (циліндр з двома стінами, між ними повітря), який також сидить у гумі (демпфірований). Стисніть перед Фомкою (перука, кріплення) надзвичайно ретельно. Але проблем із передньою частиною спеціальної. Спина розгортається, але ми не можемо отримати її в службі. Вони довго розбирали варіанти, дизайн невідомий всередині. Інструкції з експлуатації радять просто отримати. Вирішив, що якщо там буде хитрість, це буде описано. Проблему вирішується сплавом кола збоку. На фотографії 10 іржа видно на ободі Шруса, який на карді (тато), який закріпив його у фланці (мати), що знаходиться на з’єднанні задньої вісь. Кардан знявся, був поміщений у багажник. І я спустився, повернувшись на швидкість задньої частини (машина на “ручці”), залишив послугу. А потім, на наступному включенні, програма вимкнула всі диференціали, і автомобіль відмовився їхати як на підключеному, так і на весь привід.колеса. Замикання відрізняється, але ви не можете далеко зайти на це. Або вали, або диференціали будуть посипати.

Я повернувся до служби. Обідній обід. Ростовнд зателефонував, знайшов і підшипник, і послугу, де вони зроблять це наступного дня.

Вперше він ретельно оглянув сам підшипник, раніше не було часу. І він, виявляється, повністю живий у частині кульок, діафрагми просто немає. Було бажання замінити його чимось гумою, наприклад, ручним розширювачем або гумовим рукавом з пружин. Я зателефонував другові з Волгограда, виявилося, що для кардан є балансуюча машина для карданів. Це був також досвід відновлення опорного підшипника з поліуретановим герметиком, вони можуть заповнити простір, де була мембрана, і затвердіть до 50-70 градусів, використовуючи ті.фен, розміщуючи кінець кардана з підшипником у коробці, щоб гаряче повітря не залишав. Я пішов шукати герметика в магазині. Я цього не знайшов, але купив двосторонню пінузовану поліуретанову стрічку з шириною 5 см та рідкими нігтями. Дзеркала, як правило, висять на цій клейкій стрічці, вона знаходиться в будь.якому бізнесі та будівельному магазині. Він еластична, м’яка, товщина пінопластової поліуретанової стрічки, у нього близько 1 мм. Я очистив гуму на самому підшипнику і на зовнішньому кільці, намалював стрічку до підшипника до діаметра, трохи більшим, ніж внутрішній діаметр кільця, так що з силою замерзло цю конструкцію в кільці. Це виявилося без проблем, без специфікацій, мені навіть довелося поставити ще пару поворотів для більш щільної посадки, поліуретан дуже добре згадується. Зверху, щойно зроблений підшипник покритий рідкими нігтями, щоб не дозволити стрічці розширитися при нагріванні.

Вони зателефонували Ростованам, сказали, що підшипник буде замінений, але вони не змогли збалансувати. Був спосіб до Волгограда. Протягом ночі рідкі нігті надійно висохнуть, підшипник буде приведений на вечерю, час до Волгограда повинен бути достатньо, навіть якщо домашній підшипник розпадається посеред подорожі. Я планую швидкість 60-70, але досвід показав, що вібрація не з’явилася навіть у 85 років, я не ризикував її швидше.

Заміна заднього приводу Volkswagen Touareg

Видалення перед видаленням послаблюйте дванадцять горіхів.

Перед початком роботи слід увімкнути відключені стабілізатори перед початком роботи. В іншому випадку ненавмисне включення стабілізаторів може призвести до травм.

Зверніть увагу на дванадцятирічний гайок послаблюється і затримуйте лише тоді, коли автомобіль знаходиться на колесах. Не заїжджайте на машину в русі, якщо дванадцять гайок ослаблений. Це може призвести до пошкодження підшипника колеса. Якщо вам потрібно перемістити машину за допомогою валу, тоді вам потрібно встановити зовнішній шарнір і затягнути його на мить 150 н м.

Вийміть колесо і підніміть машину.Відкрутіть привідний вал з основної передачі. Щоб відкрутити болти, використовуйте насадку T10099/ 1.

Стисніть поперечний рульовий стрижень з колеса колеса Beinet (рис. 3.174). Стисніть вал приводу.У той же час дотримуйтесь достатньої свободи петлі.Поверніть концентратор колеса в розміщення так, щоб одна з отворів для колісних болтів була вгорі.

Прикріпіть підтримку t10149 за допомогою болта колеса (рис. 3.175).

Вичавити верхній важіль (рис. 3.176). Відкрутіть болт кріплення еластичного пневматичного елемента до нижнього важеля.Відкрутіть кріплення гальмівного шланга з корпусу підшипника.Відкрутіть з’єднувальну тягу від стабілізатора.Зніміть болт з нижнього важеля.Опустіть корпус підшипника колеса, щоб стало можливим видалити вал приводу.

Встановлення під час запуску в масово виробництві приводних валів було замінено валами без клейової сполуки. Якщо в машині знайдено склеєний привідний вал, наступні три операції повинні бути завершені додатково.Очистіть петлі та вузли з залишків різьбового лаку.

Перед початком роботи слід увімкнути відключені стабілізатори перед початком роботи. В іншому випадку ненавмисне включення стабілізаторів може призвести до травм.

Відновіть металеву поверхню та знежиріть прорізи зовнішнього шарніра та маточини.Нанесіть різьбовий лак D 154 000 A1 на прорізи зовнішнього суглоба CV.Подальша установка стосується обох приводних валів, при цьому звертаючи увагу на наступне.Введіть зовнішній Шрю, наскільки це можливо, у з’єднання стібка маточини.

Використовуючи пристрій для затягування T10206, затягніть привідний вал до зупинки (рис. 3.178). Зніміть пристрій затягування T10206.Подальша установка проводиться у зворотному порядку.

Моменти приводного валу до фланця основної передачі M10. 50 н м 90 °; приводний вал до фланця основної передачі M12. 90 н м 90 °; привод Підшипник концентратора з 16 “колесами (використовуйте нову гайку). 200 н м; привідний вал до підшипника концентратора на автомобілях з колеса 17″/18 “(використовуйте нову гайку). 500 н м; верхній важіль до корпус підшипника (використовуйте новий гайок). 95 н м.

Заміна кардан Тігуань

Кожен автомобіль, який має кардан, рано чи пізно виникає ця проблема. Volkswagen Tiguan. аж ніяк не виняток. Це автомобіль з повним колесом, який має кардан під його дном, передаючи момент до задньої вісь. Тому ця тема досить побита на спеціалізованих форумах. Однак ми коротко опишемо процес ремонту.

Як і старший брат (Туарег). проблема карданського валу (піднесення підтримки). виникає в основному на пробіжках від 150 до 200 тисяч кілометрів. Такі симптоми, як збільшення шуму (HUM), коли автомобіль рухається в міру збільшення швидкості в міру збільшення швидкості руху, а також вібрації, що передаються з валу кардан до тіла автомобіля. У передових випадках ці вібрації можуть бути досить сильними, багато автомобілістів бояться, однак, не без причин, їздити з такими вібраціями справді неможливо, і це майже неможливо. Побиття локалізується. в середній частині кузова автомобіля він чітко відчувається в районі броні водія. Це пов’язано з тим, що гумова частина підвіски підвіски, через яку кардан проходить. втрачає свої демпфірні властивості, перестає гасити вібрації і поступово відокремлюється від корпусу підшипника. Що ж, коли еластична група відривається, тут кардан починає “всі важкі” або “танець”, настільки, що весь автомобіль стрибає), замінюючи кардан Тігуан

Який дефект? Звичайно, як і у всіх інших випадках. по.перше, умови роботи та зберігання автомобіля впливають, і, звичайно, час та пробіг. Кардан. це досить складний продукт (вузол), незважаючи на очевидну простоту. Він включає такі деталі, як еластичні гумові муфти, бар, підвісний підшипник (який також включає деталі з гуми). Гума має можливість старіти, вона розтріскується, виривається, втрачає свої властивості, не поглинає вібрації так сильно, виникає дисбаланс, що, в свою чергу, систематично призводить деталі до збільшення зносу. Це нормальне явище, і від цього немає. Додайте “олії у пожежу”. реагенти. Когда пробег и возраст автомобиля уже большой – резина эластичных муфт “дубеет” – это только усиливает разрушительный эффект, как для подвесного подшипника, так и для шрусов и других узлов трансмиссии. Далі. в прогресі. Заміна кардан Тігуань

Що стосується можливості замінити підвісний підшипник окремо. кожен випадок слід розглядати індивідуально.

Як ви вже розуміли, не тільки підшипник можна зносити, але й планку, він може бути укусом (клин у певних положеннях), що може прискорити збій нового підшипника. До речі, призупинення офіційно не постачається як окрема запасна частина, а лише зібрано з новим карданом. І в цьому є певне значення. Тому під час ремонту необхідно правильно оцінити знос решти елементів Кардана. Якщо вони сильно носять, краще замінити всю кардуну збірку. Власник цього автомобіля прийняв правильне рішення і приніс абсолютно новий кардан, хоча і не оригінальний, але це найкраще рішення. Заміна кардан Тігуань

Для того, щоб замінити карданну збірку. це необхідно: замінити кардан Тігуан

 • Якщо у вас є, вийміть екран, що переміщується теплом, валу приводу задньої осі
 • Відключіть передню частину системи виводу OG з двигуна і зав’яжіть його
 • Витягніть гвинти нижньої опори живлення
 • Візьміть блок живлення вперед і зафіксуйте його в цьому положенні за допомогою відповідної дерев’яної смуги
 • Оперкуйте передню частину системи OG для Ogart для агрегатів
 • Розчарування труб системи OG на місці встановлення з’єднувального втулки та видаліть задню частину системи випуску
 • Вийміть поперечину тунелю
 • Відкрутіть гвинти монтажу проміжної опори підвісного підшипника на два повороти
 • Відкрутіть болти кріплення валу приводу задньої осі спереду і ззаду, не відкрутіть їх до кінця
 • Під час ослаблення та затягування кріплення утримуйте вал приводу задньої осі біля задньої основної коробки передач
 • Відкрутіть вал приводу задньої осі від задньої головної передачі і візьміть вал на гнізді для двигунів та блоків трансмісії
 • Під час відключення та підключення валу приводу задньої осі, не пошкоджуйте рукав
 • Відкрутіть вал приводу задньої осі від фланця подачі
 • Відкрутіть проміжну опору та вийміть вал задньої приводу вісь, якщо можливо, намагаючись не згинати його
 • Установка виконується у зворотному порядку, хоча необхідно виконати наступне: встановіть усі частини спаровування відповідно до наявних знаків, затягніть кріплення валу приводу з необхідним моментом затягування заміни кардана Тигуан

Заміна вузла карданського вала. це відбувається набагато швидше, ніж замінити підвішений підшипник окремо, а отже, робота дешевша. Ну, ефект буде. набагато кращим і довгим терміном. Заміна кардан Тігуань

Ви можете побачити інші фотографії ремонту нижче в галереї: Заміна кардан Тігуань

Як замінити підшипник кардана на балансування на Touareg 2.5tdi?

Навіть німецькі машини не попереджають, що вони хочуть пробитися через день.два. І, як правило, зрив відбувається в надзвичайно незручному місці. Зламався б навпроти корпоративної служби, тоді про що писати нема про що писати. І тому з’явився досвід, знаючи, що ви ремонтуєте в дорозі протягом трьох годин, а не три дні, як це сталося зі мною.

По дорозі з півдня на північ у районі Білої Каліти зі швидкістю близько 100 кмн. Я негайно кинув газ і не поспішав, зупинився. Він озирнувся дном. Немає сторонніх об’єктів, тому вам потрібно шукати горбок або отвір у кулуарах, щоб спокійно піднятися під дном. Знайдено, стояв над нею, піднімався під Туарегом, знову не бачив нічого стороннього. Перше, що шоковано. це задній кардан. Здогадався, він вільно звисав у середній частині.

Я не робив фотографій у дорозі, це було не до цього, тому я поясню на фотографії, зробленій набагато пізніше.

Шнур знаходиться в середній частині кардана. Саме в цьому місці існує підтримка кардана, мета якої. повісити це гнучке з’єднання та видаліть з нього можливі вібрації. [Img] http: // силух.ru/зображення/історії/touareg/cardan/touaregcardan-balance-11s.jpg [/img] Новий підшипник на фотографії зверху. Сам він підвішений всередині кільця на гумовому діафрагмі гофра. Саме це кільце вражає до пластини (див.фото3). Ми знімаємо цю тарілку, проблем немає, але ми виявляємо, що нам потрібні ключі до 16 та 18 років, що більшість росіян призведе до ступору. На щастя, у мене були необхідні голови на складі і коштували 17 та 19 з поклонінням. Але на майбутнє вам потрібно трохи отримати.

Після зняття тарілки я побачив повну відсутність гумової діафрагми, кардан просто звисав всередині кільця. У такій ситуації це було кілька років тому з UAZ, там хрест Кардана пролетів, Кардан громував приблизно так само. Його швидко вилікували за допомогою простого зняття карданів за півгодини, їхали на передній привід і змінив хрест у гаражі.

Тут складніше, я негайно відвідав брудну думку, що пепелати не пройдуть без заднього кардана. Але я був впевнений у впевненості. І вибір був простим: або йдіть з звисаючим карданом (зі швидкістю до 30 км. Кардан шкода, якщо він пошкоджений балаканиною, жодне балансування не може допомогти. І тому через годину.дві ми видалимо кардан і без жодних проблем ми підемо, як виявляється, або до найближчої служби, або до будинку. Осіли під машиною комфортно і менше півгодини відкрутили всі необхідні болти. Ось друга засідка, на задній частині болтів із внутрішньою зіркою дванадцять променів, якщо хтось не знає, то згинайте килим на сидінні водія, вона точно кріпиться ними. У мене їх є, тому проблем не було. Якщо хтось цього не робить. Обов’язково знайдіть у магазині, якщо припустимо незалежний ремонт.

Але тоді розчарування спіткає мене, кардан не знімався. Передня частина кардана стиснула (фото 6 і 7), і не можна було відокремити від з’єднання до спини, як на фотографії 6-8. Я зрозумів дизайн лише через кілька годин, досягнувши найближчої послуги. Я опишу розбирання трохи пізніше, і тепер я лежу під машиною і дивлюся знизу всю цю ганьбу.

Немає нічого робити, зібрав все назад і їхав зі швидкістю 30-35 кмх у напрямку до найближчого міста, користь місцевих жителів спонукала. Місто Белая Калітва. Знайдені нормальні умови лише в третій службі в p.Сосна, це вже 11.

Вони швидко демонтували все. Треба одразу сказати, що на передній частині є порожниста алюмінієва муфта (циліндр з двома стінами, між ними повітря), який також сидить у гумі (демпфірований). Стисніть перед Фомкою (перука, кріплення) надзвичайно ретельно. Але проблем із передньою частиною спеціальної. Спина розгортається, але ми не можемо отримати її в службі. Вони довго розбирали варіанти, дизайн невідомий всередині. Інструкції з експлуатації радять просто отримати. Вирішив, що якщо там буде хитрість, це буде описано. Проблему вирішується сплавом кола збоку. На фотографії 10 іржа видно на ободі Шруса, який на карді (тато), який закріпив його у фланці (мати), що знаходиться на з’єднанні задньої вісь. Кардан знявся, був поміщений у багажник. І я спустився, повернувшись на швидкість задньої частини (машина на “ручці”), залишив послугу. А потім, на наступному включенні, програма вимкнула всі диференціали, і автомобіль відмовився їхати як на підключеному, так і на весь привід.колеса. Замикання відрізняється, але ви не можете далеко зайти на це. Або вали, або диференціали будуть посипати.

Я повернувся до служби. Обідній обід. Ростовнд зателефонував, знайшов і підшипник, і послугу, де вони зроблять це наступного дня.

Вперше він ретельно оглянув сам підшипник, раніше не було часу. І він, виявляється, повністю живий у частині кульок, діафрагми просто немає. Було бажання замінити його чимось гумою, наприклад, ручним розширювачем або гумовим рукавом з пружин. Я зателефонував другові з Волгограда, виявилося, що для кардан є балансуюча машина для карданів. Це був також досвід відновлення опорного підшипника з поліуретановим герметиком, вони можуть заповнити простір, де була мембрана, і затвердіть до 50-70 градусів, використовуючи ті.фен, розміщуючи кінець кардана з підшипником у коробці, щоб гаряче повітря не залишав. Я пішов шукати герметика в магазині. Я цього не знайшов, але купив двосторонню пінузовану поліуретанову стрічку з шириною 5 см та рідкими нігтями. Дзеркала, як правило, висять на цій клейкій стрічці, вона знаходиться в будь.якому бізнесі та будівельному магазині. Він еластична, м’яка, товщина пінопластової поліуретанової стрічки, у нього близько 1 мм. Я очистив гуму на самому підшипнику і на зовнішньому кільці, намалював стрічку до підшипника до діаметра, трохи більшим, ніж внутрішній діаметр кільця, так що з силою замерзло цю конструкцію в кільці. Це виявилося без проблем, без специфікацій, мені навіть довелося поставити ще пару поворотів для більш щільної посадки, поліуретан дуже добре згадується. Зверху, щойно зроблений підшипник покритий рідкими нігтями, щоб не дозволити стрічці розширитися при нагріванні.

Вони зателефонували Ростованам, сказали, що підшипник буде замінений, але вони не змогли збалансувати. Був спосіб до Волгограда. Протягом ночі рідкі нігті надійно висохнуть, підшипник буде приведений на вечерю, час до Волгограда повинен бути достатньо, навіть якщо домашній підшипник розпадається посеред подорожі. Я планую швидкість 60-70, але досвід показав, що вібрація не з’явилася навіть у 85 років, я не ризикував її швидше.

Порядок роботи

Технологія ремонту та заміни Volkswagen Touareg:

 • Автомобіль піднімається на підйомник, кардан демонструється
 • Проводиться його розбирання та діагностика
 • Прийнято рішення про здійснення певного типу ремонту або заміни нового
 • Ремонт проводиться, замінює необхідні запасні частини, збір, балансування
 • Автомобіль збирається відповідно до зворотного алгоритму

Для всіх типів роботи над діагнозом, ремонт, заміну кардана Touareg надається гарантія. Є карданові вали, хрести, муфти, оригінальне та неорінальне виробництво. Бездоганна якість роботи, оперативний ремонт та прийнятні ціни.

Щоб написати нашу Москву сто, просто зателефонуйте.

Ціни на ремонт та заміну кардана Volkswagen Touareg

Абсолютно всі наші постійні клієнти цінують конкурентоспроможну ціну та високоякісну роботу.

Зупинившись на цій марці автомобілів, ми вивчали її, як ніхто інший, жодна дрібниця не ховається від нас.

Ваш автомобіль, незалежно від того, який ремонт потрібен.

Дилери пропонують дорогу заміну вузла? Ми ремонтуємо будь.які вузли Volkswagen. Не витрачайте гроші марно, де цього можна уникнути.

Наявність основних витратних матеріалів у послугах або доставка зі складу протягом 1 години.

Карданонов.Мережа: Ремонт карданського валу VW Touareg

Ремонт карданських валів від 12 000. Видалення / встановлення. Безкоштовна Софія. D. 127 К. 5. Телефон 7 (812) 622-06-02 UMAN LANE, D. 60, Тел. (812) 622-07-43 Москва Ш. D. 25 Літ. B, прибуття через престиж до нашої ери, тел. (812) 622-08-52

Щоб замінити проміжну опору, вам знадобиться набір, що складається з підвісного підшипника, пильна з затискачами та змащуванням.

туарег, задні, болти, задньої, пристрій
туарег, задні, болти, задньої, пристрій

Завершіть черевик за допомогою викрутки, покладіть обидві частини валу однією осі (без згинання), позначте взаємне положення частин карданського валу

туарег, задні, болти, задньої, пристрій
туарег, задні, болти, задньої, пристрій

туарег, задні, болти, задньої, пристрій
туарег, задні, болти, задньої, пристрій

Далі, щоб розширити зупинку і в той же час поставити удар по фланцям кріплення еластичної муфти, в цей момент стоп.кільце залишає канавку і залишається в незадоволеному стані, потім сам шарнір розібрався.

туарег, задні, болти, задньої, пристрій
туарег, задні, болти, задньої, пристрій

туарег, задні, болти, задньої, пристрій
туарег, задні, болти, задньої, пристрій

Далі, замикаюче кільце тримає підшипник, знімається

туарег, задні, болти, задньої, пристрій
туарег, задні, болти, задньої, пристрій

Використовуючи сегмент.підтяжку та прес.стійку, підшипник видаляється з валу

туарег, задні, болти, задньої, пристрій
туарег, задні, болти, задньої, пристрій

Новий підшипник натискається за допомогою оправки, фіксованого за допомогою блокування кільця

туарег, задні, болти, задньої, пристрій
туарег, задні, болти, задньої, пристрій

туарег, задні, болти, задньої, пристрій
туарег, задні, болти, задньої, пристрій

Встановлені пильові, розміщуючи обидві частини кардана на позначках, вставте щілинний вал у рукав у схилі

Варіанти ремонту:

Звичайно. ви можете дотримуватися найпростішої та найнадійнішої опції. замінити карданський вал новою збіркою. На щастя, вони вже давно перебувають у неоргінальній, пристойній якості (наприклад, GKN) та за вартістю. значно дешевше, ніж оригінал. Вирішивши проблему таким чином. ви неодмінно забудете про неї довгий час, хоч і трохи великих витрат. Для тих, хто хоче зберегти бюджет, ви можете пройти шлях ремонту, але лише у випадках, коли цей ремонт буде першим. І самі шласти. не повинні мати дуже багато зносу, і викликати проблему.

Звичайно, все починається з діагностики, після чого можна буде спочатку зрозуміти, чи можемо ми відремонтувати цей кардан чи ні. У будь.якому випадку, ми запропонуємо варіанти вирішення проблеми.

Когда этап диагностики, согласований, и принятия решений будет позади – автомобиль будет необходимо оставить примерно на пол дня, а лучше на день, для проведения ремонта.

Коли машина вже на ліфті:

Отже, ви загнали свого Volkswagen Touareg, щоб відремонтувати кардан до нас, автомобіль піднявся на ліфт. Він не буде провиснути там довго, лише тоді, коли механіка знімає кардан. Тоді машина буде вигнана на парковку і залишила його там, поки не буде встановлений вже відремонтований вузол, і весь ремонт триватиме в майстерні без машини.

⚠ Інструкції щодо видалення та встановлення карданів:

Після видалення. кардан буде очищений від сильного забруднення, позначене в потрібних місцях для підтримки балансування, демонтажу підвіски, промийте проміжки, оцінку ступеня зносу і, якщо все в порядку, вони встановили новий підшипник, лам буде покритий новими мастильними матеріалами, а потім обробляти необхідні місця з герметиком та встановіть відремонтований вузол назад до автомобіля. Після цього потрібно буде провести тестову поїздку, щоб оцінити якість ремонту, і переконатися, що немає сторонніх вібрацій.

Незважаючи на очевидну простоту ремонту. для цього знадобиться не трохи часу, плануйте ремонт заздалегідь, щоб автомобіль міг залишитися на день.