Тігуан починає і затримується гарячим. Пара плунжера зношена

Volkswagen Tiguan починається і кладе

В інших автомобільних послугах цей автомобіль (Volkswagen Passat 2.0 TFSI) вже відвідували. Несправність, здається, є затвором, обробляється легко і швидко: “Якщо автомобіль починається протягом 2 секунд, а потім зупиняється, то проблема, звичайно, з іммобілайзатором!Що.

Я також думав, коли власник автомобіля пояснив проблему по телефону. “Приходьте”. сказав я йому і побіг на згадку про такий ремонт: “У моторорі повинно бути помилка, що” запуск заблокований “, і повинна бути помилка IMMO”.

Клієнт приїхав, і я почав перевіряти: якщо ви запустите машину і не чекаєте двигуна на дві секунди роботи, але потім натисніть на педаль газу, то двигун впевнено набирає обертів протягом цих двох секунд, в принципі, ось як замкнутий IMMO проявиться на автоматичній турботі.

Ну, сканер у ваших руках і перевіряйте. Я очікував, що побачать помилки на іммобілайзері, але сканер розчарував мене і здивував мене: “помилок немає”. Тому. Тоді вам потрібно побачити деталізацію параметрів для IMMO, як щодо запуску: “Запуск дозволений” або “Запуск заборонений”?

І знову ж таки, минулі мої припущення: статус “запуску двигуна дозволений”, і початкова ідея про те, що проблема сидить у іммобілайзері, неправильна- “все в порядку з IMMO”,- сказав сканер.

А поведінка руху так, ніби іммобілайзер спрацьовує. Тільки одне зрозуміло: “Чим далі в цей електронний ліс зі сканером. тим більш незрозумілим та цікавим”.

Я дивлюся на фактичні параметри, пов’язані з експлуатацією двигуна, я звертаю увагу на датчик тиску палива. Я вибираю цей параметр, зазирнув у дисплей сканера і не вірю моїм очам: показує 50 МПа. Де? Двигун не працює в цей момент, заглушив. Гаразд, ми запустимо двигун: ми його отримали, і протягом двох секунд, поки двигун працював, тиск 50 МПа залишився і не змінився. Затягніть роз’єм від датчика, спостерігайте за параметром: “нуль”. Так, я натрапив: “Датчик заклинив в одній позиції”.

Яке щастя: “Причина несправності в датчику?Що. Це може бути. Очевидно, датчик “джеми”. Перевіряти? Я беру змінний резистор, наклеюю тиск замість датчика тиску і спочатку встановлюю тиск 20 МПа. Двигун запускається, працює, трясе його, вихлопні “чорні”. блок управління “бачить” такий низький тиск і намагається відрегулювати.

Я змінюю тиск на потенціометр, піднімаю до “близько 40”, і двигун починає працювати більш.менш стабільно. Ну: “Труп датчика?Що. Ми змінимося?

Змінювати. Поставити. Зароблений мотор, але “не працює фонтану”: “Чорни”, періодично намагається зупинитися, одним словом, він працює надзвичайно нестабільним. Одна радість: датчик тиску почав проявляти тиск досить адекватно.

Але помилок немає. Я навіть підкреслюю: “Немає помилок”. Яка незрозумілість Я починаю переглядати інші стандартні параметри і спотикатися на значення “нуля” в сигналах вимірювання повітряного потоку. І знову: “помилок немає”. Хоча це має бути, так? Ну, прямо країна чудових помилок.

Тоді мені потрібно подивитися руками: я беру тестер і перевіряю силу. “їж”. Я подумав, що мені доведеться взяти осцилоскоп і перевірити вихід (я подумав, і мої руки роблять чеки далі), і я бачу, що на сигнальному провіді потоку є хороші 12 вольт.

Я видаляю роз’єм датчика, перевірити. там ще є хороші 12 вольт. Ну, інша несправність?

На

тігуан, почин, затримується, гарячим

тігуан, почин, затримується, гарячим

Я відновлюю проводку, і я сам думаю, що мені, мабуть, доведеться замовити в магазині, а вимірювач. це датчик, швидше за все, я не міг пережити такого шоку з хорошими 12 вольтами.

Я хотів дізнатися результат, тому я просто підтягнув його до боків дроту і запустив двигун. І диво сталося: мотор почався і. Він почав працювати ідеально. Ну, або майже ідеально.

Однак чому помилок не було? Можливо, щось із прошивкою? Я видаляю блок управління, прочитав прошивку та перевіряю його за оригіналом. Було припущення, що колись контрольна одиниця рубала на машині і якимось чином трохи була. Ні, прошивка оригінальна! Потім остаточна асамблея. Поєднувати, надійно депозит.

тігуан, почин, затримується, гарячим

Так. Групові інженери.ваги потемніли. Або вони керувались іншими високими міркуваннями: вони не вносили до списку помилок, що несправності, що сталися на цьому автомобілі такий двигун, але він знаходиться в програмному забезпеченні (зокрема, цей блок управління) вони не є. Але ви повинні визнати: ремонт був цікавим!

Доброго дня. Проблема електроніки. Пити двірника, в результаті якого запобіжник вигоріло. Після заміни запобіжника двірника на запалювання, перевірка, спіраль (індикатор свічок свічок), індикатор зарядки та індикатор антиіндустріальної системи перестали горіти. У той же час, індикатор рульової електричної потужності рульового управління. Автомобіль починається і через 1. 2 секунди кіоски.

Я зняв блок запобіжників, який під капотом, очищений, сушений, схрещений, не давав результатів, тих самих симптомів. Всі запобіжники неушкоджені, як під кермом, так і під капотом.

Volkswagen Tiguan Diesel починає, кіоски та кіоски

Двигун не починається після простою.

Після того, як вони зробили все для мене в автоприсканні за мої гроші, я прокатав візок на гарячу риболовну лінію FGR.

тігуан, почин, затримується, гарячим

Який момент затягування масляних форсунок Volkswagen tiguan? Ми будемо вдячні будь.якому підказку чи коментарі. Починається і.

Або починайте з підхоплення- тобто ви тримаєте стартер, поки двигун не буде достатньо, щоб не розслабитися, і це виявляється для стійких швидкостей?

Білий SVVV на ручці. Я розкрию секрет їх 3.го насоса 1.го в резервуарі та 2 під капотом.

Я думаю, що у мене немає і. Насос низького тиску в резервуарі є, а саме NTND. Ні. Я розкрию секрет їх 3.го насоса 1.го в резервуарі та 2 під капотом. У вас відразу є система палива та управління над генератором.

Давайте подивимось на запобіжники MVL тут, ви помиляєтесь. Проблема, швидше за все, полягає в свічках інтенсивності, точніше в проводці до них, з 15 т км. Несправність однієї свічки є поганим контактом, або її відсутність не повинна створювати проблеми при такому температурі з усією недовірою до ОД, за відсутності інструменту та досвіду, їм все одно доведеться зв’язатися з ними, а тим більше, судячи пробіг автомобіля за гарантією.

TSI зупинився на ходу. Не заводиться.

Ну, загалом, вони зняли шию повені олії. Почав і працює. Вихлопний валик з картера. Кажуть, що поршень або кільця. Капітал. Враховуючи вже витрачений і запланований на турбіні, я не буду тягнути. Жаль. Тільки чому стиснення було нормальним, коли вони вимірювали?

Нехай вони перевіряють тиск у вихлопі, відкрутіть датчик кисню, до краю, і без нього не може працювати для вихлопу через картер.

Чорт, на думку приходить лише “додатковий опір”, який використовувався на старих машинах. Старти.Вишикується, керовано. Вуса працює. Шукайте спалену доріжку до ECU або в блоці під капотом.

Ну, загалом, все вийшло. Вони пояснили мені, що я дурень. Не потрібно це повторювати. Я все зрозумів. Хто уважно прочитав мій перший пост, напевно, помітив слова “швидкий старт”.

Тупо зупинилася через те, що вона стрибала по ланцюгу. Перше, що сталося, щоб знайти певну послугу з комп’ютером для діагностики. Діагностика нічого не показувала від них. Кажуть, немає помилок. (Що, як виявилося пізніше, не прочитав блок управління двигуном, вони не помітили.) Я не знаю, які ознаки вони визначили там, що вали є на місці, і, швидше за все, не приходять, я не знаю. Той факт, що є також паливний насос, як на дизелі, вони, мабуть, не знали. Я теж. Тепер знаю. Щоб довести це мені, швидкий початок лопнув. Почав і не працював довго. Тож вони сказали, бачите, додали паливо, працює.

Загалом затягнуто в місто. Прочитайте блок управління двигуном, несправний механізм розподілу газу. Змінив ланцюг, не починається. Виміряне стиснення, це. Все було переглянуто. Він працює з кришкою затоки. А звідти дим падає, як з трактора. Припустив, що перегородки між кільцями на поршні тріснули. Чому стиснення, але поршні з дірками знайшли вчора всю тему тут на форумі. Сьогодні я розмовляв із фахівцем (я б знайшов це раніше, так). Перше, що я запитав, чи швидкий старт змазаний.

Загалом, 1,4 TSI. це дуже завантажений двигун, і швидкий старт пропорційний в ньому. Від детонації просто розбиває ці самі розділи. Коли поршень піднімається вгору, тріщини закриті масляною плівкою. Є стиснення. Ігноруючи, масло спалює, кільця притискаються до іншого краю в пазу поршня, під час руху вниз не існує масла. Все стиснення йде під поршень. Я сподіваюся, що я правильно пояснив, це мій безкоштовний переказ із слів інших людей, я не особливий для двигунів, тому прошу вибачення за точність опису. У понеділок ми отримаємо поршні. Але на 99% це це.

І ці “господарі” не брали ні копійки від мене, хоча їх транспортували на півдня, вони сказали, що ми нічого не виправили. Навіть квитанції немає. Там немає слідів мого перебування. До речі, Тігуан стояв там з тим самим двигуном, і зі мною вони також “перевірили” з швидким початком.

Взагалі, висновок: краще перетягуватись далеко, ніж шукати “майстрів” поблизу. Тільки цей досвід коштуватиме мені лише. Ну, потрібно було взяти з собою ноутбук з Васою. Раніше я весь час займався довгими поїздками. І ось лише 250 км. Не брав.

Скажіть мені, як швидко реагувати клапан на паливному насосі та як швидко тиск у пандусі повинен змінюватися на BMY. Сьогодні машина затримується. Помилка: хутро. Несправність регулятора тиску на паливному насосі. Розпочався. Вони дали революції до 3000 за простою 150 бар, опустилися на холостому ходу, надлишок висіла пару секунд і приблизно на п’ять секунд впав. Двигун працював. Діагностик припустив, що регулятор тремтить, і настав час його змінити. Вузол коштує 19300, є варіанти?

Вони дали революції до 3000 за простою 150 бар, опустилися на холостому ходу, надлишок висіла пару секунд і приблизно на п’ять секунд впав

Volkswagen Passat. Зупинка після початку

В інших автомобільних послугах цей автомобіль (Volkswagen Passat 2.0 TFSI) вже відвідували. Несправність, здається, є затвором, обробляється легко і швидко: “Якщо автомобіль починається протягом 2 секунд, а потім зупиняється, то проблема, звичайно, з іммобілайзатором!Що.

Я також думав, коли власник автомобіля пояснив проблему по телефону. “Приходьте”. сказав я йому і побіг на згадку про такий ремонт: “У моторорі повинно бути помилка, що” запуск заблокований “, і повинна бути помилка IMMO”.

Клієнт приїхав, і я почав перевіряти: якщо ви запустите машину і не чекаєте двигуна на дві секунди роботи, але потім натисніть на педаль газу, то двигун впевнено набирає обертів протягом цих двох секунд, в принципі, ось як замкнутий IMMO проявиться на автоматичній турботі.

Ну, сканер у ваших руках і перевіряйте. Я очікував, що побачать помилки на іммобілайзері, але сканер розчарував мене і здивував мене: “помилок немає”. Тому. Тоді вам потрібно побачити деталізацію параметрів для IMMO, як щодо запуску: “Запуск дозволений” або “Запуск заборонений”?

І знову ж таки, минулі мої припущення: статус “запуску двигуна дозволений”, і початкова ідея про те, що проблема сидить у іммобілайзері, є невірною. “З IMMO все добре”. сказав сканер.

А поведінка руху так, ніби іммобілайзер спрацьовує. Ясно лише одне: “Чим далі в цьому електронному лісі зі сканатором. Тим більше незрозумілі та цікавіше “.

Я дивлюся на фактичні параметри, пов’язані з експлуатацією двигуна, я звертаю увагу на датчик тиску палива. Я вибираю цей параметр, зазирнув у дисплей сканера і не вірю моїм очам: показує 50 МПа. Де? Двигун не працює в цей момент, заглушив. Гаразд, ми запустимо двигун: ми його отримали, і протягом двох секунд, поки двигун працював, тиск 50 МПа залишився і не змінився. Затягніть роз’єм від датчика, спостерігайте за параметром: “нуль”. Так, я натрапив: “Датчик заклинив в одній позиції”.

Яке щастя: “Причина несправності в датчику?Що. Це може бути. Очевидно, датчик “джеми”. Перевіряти? Я беру змінний резистор, наклеюю тиск замість датчика тиску і спочатку встановлюю тиск 20 МПа. Двигун запускається, працює, трясе його, вихлоп “дме”. Блок управління “бачить” такий низький тиск і намагається відрегулювати.

Я змінюю тиск на потенціометр, піднімаю до “близько 40”, і двигун починає працювати більш.менш стабільно. Ну: “Труп датчика?Що. Ми змінимося?

Змінювати. Поставити. Зароблений мотор, але “не працює фонтану”: “Чорни”, періодично намагається зупинитися, одним словом, він працює надзвичайно нестабільним. Одна радість: датчик тиску почав проявляти тиск досить адекватно.

Але помилок немає. Я навіть підкреслюю: “Немає помилок”. Яка незрозумілість Я починаю переглядати інші стандартні параметри і спотикатися на значення “нуля” в сигналах вимірювання повітряного потоку. І знову: “помилок немає”. Хоча це має бути, так? Ну, прямо країна чудових помилок.

Тоді мені потрібно подивитися руками: я беру тестер і перевіряю силу. “існує”. Я подумав, що мені доведеться взяти осцилоскоп і перевірити вихід (я подумав, і мої руки роблять чеки далі), і я бачу, що на сигнальному провіді потоку є хороші 12 вольт.

Я видаляю роз’єм датчика, перевірити. Там ще є 12 вольт. Ну, інша несправність?

На

тігуан, почин, затримується, гарячим

тігуан, почин, затримується, гарячим

Я відновлюю електропроводку, і я сам думаю, що мені, мабуть, доведеться замовити в магазині та вимірювачі. Датчик, швидше за все, не міг пережити такий шок з хорошими 12 вольт.

Я хотів дізнатися результат, тому я просто підтягнув його до боків дроту і запустив двигун. І диво сталося: мотор почався і. Він почав працювати ідеально. Ну, або майже ідеально.

Однак чому помилок не було? Можливо, щось із прошивкою? Я видаляю блок управління, прочитав прошивку та перевіряю його за оригіналом. Було припущення, що колись контрольна одиниця рубала на машині і якимось чином трохи була. Ні, прошивка оригінальна! Потім остаточна асамблея. Поєднувати, надійно депозит.

тігуан, почин, затримується, гарячим

Так. Групові інженери.ваги потемніли. Або вони керувались деякими іншими високими міркуваннями: вони не вносили до списку помилок, що несправності, що сталися на цьому автомобілі. Помилка на DMRV (датчик масового потоку повітря) знаходиться у списку кодів такого двигуна, але він знаходиться в (зокрема, цей блок управління) вони не є. Але ви повинні визнати: ремонт був цікавим!

Ніточкін Алексі Вікторович © Легіон-Аутодата

Автотехнічний центр “хороші руки” G. Elektrostal (Москва.), Пр. Міра, D.27a 7 (916) 279-31-14 Ель-Чіп.Ru Union автомобільних діагностиків

Датчики не вдалося

Дизель може погано починатися з гарячого внаслідок несправності датчика температури теплоносія в системі охолодження. Якщо датчик контролю температури охолоджуючої рідини надає ECU неправильні значення або виходить з ладу, то блок управління неправильно регулює подачу палива.

Порушення в експлуатації датчика підйому голки насадки призводить до того, що кут впорскування порушується. Крім того, варто перевірити справність датчика тиску в паливній пандусі.

Найчастіші причини, чому дизельний двигун погано запущений на гарячому. Крім того, гарячий дизельний двигун може не починатися внаслідок несправностей, які безпосередньо пов’язані з приводом паливного насоса високого тиску.

Чому стартер повертається нормально, але двигун не схоплює, він не починається. Основні причини несправності, перевірка систем подачі палива, запалювання. Підказки.

Важко запустити карбюратор, інжектор та дизельний двигун на Hot. Основні несправності: перегрівання карбюратора, датчиків, насадок, паливних насосів.

тігуан, почин, затримується, гарячим

Причини труднощів запустити холодний двигун. Список помилок. Що потрібно перевірити на діагностику та більш точне визначення проблеми.

Причини складного “холодного” запуску дизельного двигуна. Стиснення, свічки розжарювання, дизельні форсунки, паливні насоси, парафін або вода в паливній системі.

тігуан, почин, затримується, гарячим

Машина не запущена після заміни ременя часу, ланцюгів часу або іншої роботи з приводом механізму, що відводить газ. Основні причини, рекомендації.

тігуан, почин, затримується, гарячим

Чому летить свічки запалювання на двигунах інжектора та карбюратора: основні причини мокрих свічок. Як висушити свічки та запустити мотор, поради.

Гарячий двигун зупиняється на ходу або на холостому ходу

Для початку симптоми та ознаки зазначеної несправності можуть проявлятися по.різному. Досить часто живлення може зупинятися в режимі очікування, і нестабільна робота, і повна зупинка льоду часто виникає після нагрівання двигуна.

Перш за все, діагностика повинна починатися з перевірки свічок запалювання та їх стану. Паралельно слід перевірити бронетанкові трубопроводи з високою напругою. Це потрібно зробити через те, що можлива слабка іскрова або повна відсутність іскри на свічках. Перебої з іскрою призводять до серйозних несправностей у роботі двигуна, в результаті яких як холодний блок, так і після розігрівання кіосків двигуна. Вирішення проблеми часто допомагають замінити свічки запалювання та дроти високої напруги.

Ще одна поширена ситуація полягає в тому, коли двигун зупиняється на гарячому або холодному одразу після його запуску. У цьому випадку на багатьох сучасних автомобілях із системою живлення інжектора перевірив датчик холостого ходу. Вихід цього елемента електронної системи управління двигуном часто призводить до того, що двигун у простої швидкості просто не здатний працювати.

Ми також рекомендуємо прочитати статтю про те, як знайти причину, чому швидкість двигуна стрибає. З цієї статті ви дізнаєтесь про способи діагностики та усунення проблем цього типу.

У деяких випадках очищення регулятора XX допомагає, в інших пристрій слід замінити. На машинах з карбюратором засмічення холостого куртки та інших несправностей карбюратора можна засміти. Інжекторні двигуни також потребують додаткової перевірки датчика синхронізації (DPK), можливі проблеми з бензиновим насосом не слід виключати. Так чи інакше, якщо двигун зупиняється на гарячому або постійно трапляється з холодною одиницею, то буде потрібен діагноз у більш глибокій.

Якщо ми говоримо про те, чому машина зупиняється в режимі очікування, коли двигун прогрівається, то причини можуть бути схожі на ті випадки, коли зігрітий блок зупиняється безпосередньо в русі. Це трапляється внаслідок нагрівання певних елементів двигуна, після чого відбувається розширення температури, і виникає збій.

На автомобілях з карбюратором з механічним дистриб’ютором запалювання виникає ситуація, коли бігун перестає виконувати свої функції. Часто часто після розігрівання льоду центральний провід на котушці запалювання може залишити проблеми конденсатора запалювання тощо.D. Добре відома проблема автомобілів з механічним газовим насосом полягає в тому, що двигун зупиняється в теплі. Це пов’язано з перегрівом, оскільки висока температура за борт та значне нагрівання моторного відсіку не дозволяють насосу нормально охолонути.

У той же час, слід звернути увагу на статус паливних фільтрів. Якщо елемент фільтра виявляється забитою, то під час зростання навантаження та набору обертів до двигуна через забруднений фільтр не отримує потрібної кількості палива та кіоски двигуна. Додаємо, що зазвичай перед значним зниженням ємності фільтра та повною зупинкою двигуна, несправність прогресує. Спочатку автомобіль може не набирати швидкості, він починається погано, збої з’являються, коли ви натискаєте на педаль газу, двигун нестабільний або смикається, коли ви натискаєте на прискорювач, в режимах переходу тощо.D.

Сучасні автомобілі з інжектором мають електронний блок управління (ECU, ECU), зазначений одиниця досить рідкісна, але все ще не вдається. У цьому випадку мотор може зупинятися на ходу, і сама проблема виявляється в різних ситуаціях, в тому числі після розігрівання льоду. У цьому випадку, а також якщо необхідно перевірити окремі датчики команди, необхідно провести комп’ютерну діагностику автомобіля. Система відобразить існуючі помилки у вигляді кодів, після розшифровки яких можна локалізувати несправність. Якщо проблема “плаваюча”, тобто вона виникає періодично, то рекомендується придбати компактний пристрій, який дозволяє читати інформацію про роботу двигуна через роз’єм OBD. Завдяки наступному виводу даних на екрані смартфона, планшета або ноутбука з попередньо встановленою програмою, вказане рішення дозволить виправити збої в режимі реального часу.

Інші причини, чому двигун затримується гарячим

Окрім вищевказаного матеріалу, я хотів би відзначити ряд несправностей, які призводять до раптової зупинки гарячого двигуна під час руху. Пристрій може зупинятися на ході, якщо ремінь або ланцюг часу відривається. Ця ситуація означає, що в більшості випадків живлення потребує дорогого ремонту, оскільки клапани виганяються внаслідок перерви, в поршні є дефекти та інші пошкодження елементів двигуна.

Ще однією причиною раптової зупинки може бути перегрівання двигуна, внаслідок чого він застряг. У цьому випадку частий винуватець. це система охолодження льоду, в якій виникли несправності. Також гідравлічний.

Якщо двигун зупинився під час проходження глибоких калюж або інших водних бар’єрів, то існує велика ймовірність, що потрапляє в циліндри або змочування елементів системи запалювання. У першому випадку вода потрапляє в камери згоряння через повітря. Оскільки вода непомітна, двигун сильно пошкоджений, згинання сполучень, тріщини трапляються в блоці циліндрів тощо.П. Після гідравлічної куртки зазвичай необхідно здійснити капітальний ремонт двигуна. У другому випадку проблема не є критичною, оскільки після усунення вологи продуктивність системи запалювання та живлення часто можна відновити.

Крім того, автомобіль може зупинитися на гарячому, якщо в паливному резервуарі занадто мало палива. Часто двигун зупиняється під час руху в гору. Справа в тому, що під час затяжного зростання автомобіль тривалий час знаходиться в цьому положенні, коли паливний бак нахилений, а рівень палива недостатній для подачі через споживання палива. Цілком очевидно, що в цьому випадку двигун зупиниться.

Volkswagen Tiguan 1 покоління не запущено

Volkswagen Tiguan (1 покоління) 2007-2011.

По.перше, ми проаналізуємо етапи нормального початку двигуна за допомогою ключа запалювання.

Основні варіанти автомобіля де.енергетичні, рульовий стовпець блокується, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення клавіш у положенні 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності Тігуана (1 покоління), в яких двигун не запускається взимку чи влітку, враховуючи попередні події.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Ремонт (носіння пензлів та колектора) або заміна стартера.

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях Volkswagen Tiguan з автоматичною коробкою передач, двигун може не запускатись, якщо після включення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Педаль зчеплення недостатньо натиснута. На моделях з механічною коробкою передач, проблема може виникнути через недостатньо стиснуту зчеплення. Клацніть до кінця на педалі зчеплення та повторіть запуск двигуна.

Ремені безпеки не кріпиться. Моделі Volkswagen Tiguan з ременями безпеки не почнуться, поки ремені безпеки не будуть одягнені на водія та передній пасажир.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Під час сильного дощу вода також може потрапити в моторний відсік і спричинити несправності в роботі систем, відповідальних за запуск двигуна.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, автомобіль припаркований біля сміттєвого резервуара або сміттєзвалища побутових відходів

Гризуни могли піднятися в теплий відсік двигуна, і, шукаючи вихід або їжу, вони посипали проводку в зоні акумулятора або стартера, перевірити цілісність дротів під капотом.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Бензин з іншим октановим номером. Для моделей випуску Tiguan 2007-2011. Рекомендується налити бренд AI-95 з бензиновим двигуном з бензиновим двигуном. Бензин не відповідає характеристикам з більшим або меншим октановим числом, може гірше ігнорувати іскру свічок, посилює ситуацію двигуна, починаючи з сильного морозу.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос, його фільтр був забитий через погану якості (брудне) паливо, внаслідок такої роботи він може перегріватися та розбитися.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається отриманим витоком, шланг палива пролетіла або пошкоджено іншу паливну шосе, подивіться на датчик рівня палива, огляньте автомобіль під ним плям та калюж.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Несправна реле розслаблення. Реле паливного насоса забезпечує подачу та припинення джерела живлення газового насоса в команді ECU, насос не накачує, а бензин у паливній пандусі немає. Перевірте наявність реле газового насоса і, якщо це необхідно, замініть.

Двигун запускається і зупиняється: пошук несправностей

Отже, якщо подібна проблема виявилася, то необхідно врахувати ряд функцій. Перш за все, після запуску впливатимуть такі фактори: після запуску:

 • постачання палива;
 • Подача повітря;
 • Іскра на свічки запалювання (для бензинового льоду);
 • правильна робота світиться свічок (для дизельних двигунів);
 • справна робота ESUD та електронних датчиків;

У цьому випадку несправностей СПГ, низьке стиснення, значно збиті фази часу та інших нюансів у цьому випадку враховуються, але не виходять на перший план. Справа в тому, що живлення в присутності серйозних несправностей не буде розпочато навіть на короткий час.

Враховуючи вищесказане, перш за все, вам слід почати з перевірки основних можливих причин:

 • Досить часто несправності в експлуатації тривоги та анти.крадіжкового комплексу можуть спричинити невдачу двигуна після початку. Іншими словами, іммобілайзер не вимикається і продовжує блокувати запуск льоду, що є його основною функцією для запобігання крадіжці транспортного засобу. Якщо сигналізація блокує двигун, то необхідно перевірити роботу всіх елементів, спробувати скинути помилку, вимкнути анти.ронну систему тощо.D.
 • Проблеми з RXC та непрацюючим клапаном часто виникають через забруднення цих елементів. Ви також повинні звернути увагу на чистоту дроселя. Що стосується датчика колінчастого вала, то неправильні дані, які він передає в ECU, можуть спричинити зупинку двигуна відразу після запуску.
 • Низька якість палива та мастила також може спричинити проблеми. Як правило, проблеми починаються у випадках, коли заправка здійснювалася з низько створеним паливом або в двигуні, не відповідає рекомендаціям/моторним маслом, що втрачає свої властивості, використовується.
 • Несправний газовий насос, витік повітря в паливній лінії, утворення повітряних пробки та забруднення паливних фільтрів не дозволяє створювати потрібний тиск у електростанції або подавати паливо в необхідному обсязі. і його забруднення призводить до того, що робоча суміш значно переписана. Іншими словами, двигуна не вистачає повітря для спалювання палива, наповнюються свічки запалювання.
 • Проблеми з датчиками ESUD (датчик EGR, датчик кисню, DPKV тощо.) може призвести до нестабільної роботи двигуна на холостому ходу та до повної зупинки двигуна після запуску.

Ми також рекомендуємо прочитати статтю про те, чому двигун кріпляється при гальмуванні. З цієї статті ви дізнаєтесь про причини, чому живісний блок починає працювати нестабільним, або кіоски двигуна після натискання на гальмо.

Тепер давайте зупинимось на найпоширеніших проблемах та способах їх усунення, детально вивчивши.

 • Перш за все, винуватець може виявитися низьким рівнем палива в баку для газу та його якості. Якщо бензин або дизельне паливо закінчується, то двигун запуститься на залишках в системі живлення, але його подальша робота буде неможливою.

Що стосується якості, то недобросовісні продавці можуть використовувати як різні добавки, так і звичайну воду для розведення палива. Щоб перевірити це, частина палива зливається в прозорий контейнер, після чого необхідно дати рідину стояти.

Вода важча, ніж бензин і осідає на дно. Якщо це вийшло просто так, то проблема була виявлена. Щоб вирішити, часто буде достатньо, щоб розбавити існуюче паливо з високою якістю горючим, після чого двигун зазвичай вдається почати.

Однак це не завжди працює. Немає випадків, коли подача низькоякісного палива в резервуарі необхідна для повного стіка, після чого ретельно проводиться та промивається електростанція.

Якщо несправність виявляється на дизельному двигуні, то проблеми з горючим можуть призвести до більш серйозних наслідків. Наприклад, якщо дизель починається і зупиняється взимку, то причиною може бути опікуватися та заморожене дизельне паливо. У цьому випадку дизельне паливо потрібно торкнутися, фільтри тощо.D.

Набагато гірше, якщо бензин потрапив у дизельний автомобіль випадково. У такій ситуації існує великий ризик серйозної пошкодження та відмови дорогого дизельного обладнання для паливного дизельного двигуна (паливні насоси, форсунки).

 • Наступна причина того, що двигун запускається, працює та кладе, може бути акумулятор. Справа в тому, що багато систем та виконавчих пристроїв для звичайної роботи потребують достатнього заряду акумулятора.

Ми говоримо про паливний насос та систему запалювання, яка споживає електроенергію від акумулятора не тільки на момент запуску, але і після того, як двигун розпочав свою роботу. Як правило, якщо робочого стартера важко скрутити двигун, то це вказує на сильний розряд акумулятора.

 • Ще один елемент, на який варто звернути увагу на випадок різкого зупинки двигуна після запуску. це паливний насос. На сучасному інжекторі Авто.насос, паливний бак розташований у паливному баку.

Для того, щоб перевірити його роботу, вам потрібно повернути ключ у замок, уважно ввімкнути запалювання та слухати. У перші секунди після повороту ключа слід почути характерний світлий гудіння. Цей звук триває кілька секунд, що свідчить про те, що бензиновий насос почав працювати і створює тиск у системній системі.

Якщо такий звук не чути, то необхідно визначити причину, чому газовий насос не накачує бензин. Насос насоса, естафета Tanososa, запобіжники та інші елементи електрокопу можуть вийти з ладу. Ми також додаємо, що ECU може вимкнути потужність на насос, якщо датчик колінчастого вала не дає сигнал.

Важливо також врахувати, що сітчасте фільтр може засмічувати на газовій насосах. Для точної діагностики доцільно вимірювати тиск палива в паливній рейці за допомогою датчика тиску.

Ще часто причина може бути паливним фільтром. Якщо він забруднений, то зменшення пропускної здатності призводить до того, що насос не може перекачувати бензин у належному об’ємі для нормальної роботи двигуна. Як результат, пристрій зупиняється після запуску.

 • Якщо паливо в системі є нормальним, а тиск є нормальним, то проблема може бути пов’язана з системою запалювання. Найчастіше свічки та свічки високопостійні дроти виходять з ладу. Для проводів характерною особливістю є те, що двигун зупиняється після миття або у вологу погоду.

Що врешті.решт

Як бачите, є багато причин, чому двигун починає працювати і зупиняється після початку. Більше того, більшість з них зазвичай пов’язані з паливною системою, системою запалювання та електронною системою управління.

Важливо також врахувати, що кільця поршня можуть призвести до певних труднощів під час запуску та зупинити двигун після початку роботи. Рідше проблема виникає у зв’язку зі значним загальним зносом двигуна.

У цьому випадку доцільно говорити про низьке стиснення циліндрів через те, що двигун розробив свій ресурс (стіни циліндрів, кілець тощо зношуються.D.), тобто одиницю потребує капітального ремонту. Стиснення можна виміряти для службової станції або ви за допомогою компресометра.

Двигун керується в режимі холостого ходу: що перевірити. Можливі причини несправностей на двигунах з карбюратором, інжектором, дизельними електростанціями.

тігуан, почин, затримується, гарячим

На холостому ходу повороти “float”: чому це відбувається. Основні несправності, пов’язані з холостою оборотною оборотами на бензині та дизельному двигуні.

тігуан, почин, затримується, гарячим

Основні причини двигуна починають зупинятися після розігріву. Часті проблеми карбюраторів та інжекторних двигунів, діагностика несправностей.

Чому двигун може не набирати швидкості: бензиновий двигун, дизельний блок, автомобіль з HBO. Діагностика несправностей, корисні поради.

тігуан, почин, затримується, гарячим

Причини погляду після натискання на педаль газу виникають, і двигун починається з Zoopet. Випадки двигуна з HBO при переході від бензину на газ.

тігуан, почин, затримується, гарячим

Причини двигуна можуть зупинитися при натисканні на гальмо. Посильний блок зупиняється з гострим гальмуванням, з стисненням зчеплення та гальмами тощо.П.

Живлення чхає і кіоски

Автомобіліст часто образливий, а іноді це незрозуміло поведінкою автомобіля по дорозі. Вранці машина починається ідеально, добре їде, набирає температуру. Варто лише датчика для виправлення робочого режиму температури. потеплені кіоски двигуна, жодна сила не може запустити його. Способи вирішення проблем та можливі варіанти несправності наступні.

Транспортний засіб працював у нормі, поки наступна заправка не стане. Як тільки резервуар був заповнений, машина почала виїжджати від АЗС. Після зупинки, попередньо розігрітий дизель почав починати погано, стійко, подальший рух став неможливим.

Ця причина негайно зрозуміла. паливо на АЗС виявилося поганою якості. Його негайно видаляють. Необхідно промити систему, дути все стисненим повітрям. Обов’язково встановіть новий фільтр очищення повітря. Щоб компенсувати витрати, вам потрібно розробити звичку збирати квитанцію про оплату готівкою. Тоді ця компанія є позову через суд.

У присутності хорошого палива, хороша робота автомобіля після звичайного розігрівання для гарячого, він перестає працювати. Потеплений двигун не починається, чхає, поводиться непередбачувано. Найімовірніше, що паливний фільтр був забитий і не вдався. Це необхідно замінити.

Подібні симптоми з’являються, коли забивають фільтр очищення повітря. Двигун затримується від повторного випромінювання повітряної суміші. Деякі власники автомобілів очищають його за допомогою пилососа. Обмежений фільтр може виконувати свої функції протягом певного періоду часу.

Але краще замінити його негайно, при нагріванні двигун повинен отримувати свіже прохолодне повітря.

Дизельний двигун погано запущений. Причина цього. генератор не дає зарядного струму. Пояс підтягується, генератор. Якщо це не допомагає, генератор несправний. Акумулятор буде посаджений, автомобіль не запуститься. Потрібно придбати новий акумулятор.

Невдача датчика

Досить часто, причина відмови почати гаряче стає відмовою від датчика контролю температури теплоносія. У своїй структурі та функціональності DTOZH. звичайний термооресіст, призначений для забезпечення стабільної роботи двигуна. Після зміни температури навколишнього середовища індикатори електричного струму змінюються в датчику, який негайно виявляється електронікою та призводить до включення різних захисних функцій.

Можна перевірити справність датчика лише після його видалення, що за бажанням кожен власник автомобіля зможе зробити за бажанням. У більшості випадків він знаходиться в голові блоку циліндрів в безпосередній близькості від тіла термостата. Однак місце розташування може бути іншими, але воно завжди можна уточнити в посібнику до моделі автомобіля.

Далі вам потрібно виконати такі дії:

 • Перевірте наявність холодоагенту в системі, а також повне занурення датчика в рідину.
 • Перевірте контакти та сполуки на формування іржі та окислювальних проявів.
 • Якщо датчик з’єднаний, не окислений і занурений у воду, але все ж є підозри на її несправність, то він повинен його зняти.
 • Після видобутку DTOZH опускається в банку киплячої води, і вимірюють його індикатори опору. Отримані дані порівнюються з рекомендованими показниками для цієї марки автомобілів. Варто зазначити, що в різних брендах та моделях нормальні показники можуть суттєво відрізнятися.

У разі значної невідповідності в показниках норми датчик вимагає заміни, яку можна зробити самостійно. Дизайн та принцип його роботи не передбачають ремонту і намагаються зробити його абсолютно невідповідним.

Volkswagen Tiguan починається і кладе

В інших автомобільних послугах цей автомобіль (Volkswagen Passat 2.0 TFSI) вже відвідували. Несправність, здається, є затвором, обробляється легко і швидко: “Якщо автомобіль починається протягом 2 секунд, а потім зупиняється, то проблема, звичайно, з іммобілайзатором!Що.

Я також думав, коли власник автомобіля пояснив проблему по телефону. “Приходьте”. сказав я йому і побіг на згадку про такий ремонт: “У моторорі повинно бути помилка, що” запуск заблокований “, і повинна бути помилка IMMO”.

Клієнт приїхав, і я почав перевіряти: якщо ви запустите машину і не чекаєте двигуна на дві секунди роботи, але потім натисніть на педаль газу, то двигун впевнено набирає обертів протягом цих двох секунд, в принципі, ось як замкнутий IMMO проявиться на автоматичній турботі.

Ну, сканер у ваших руках і перевіряйте. Я очікував, що побачать помилки на іммобілайзері, але сканер розчарував мене і здивував мене: “помилок немає”. Тому. Тоді вам потрібно побачити деталізацію параметрів для IMMO, як щодо запуску: “Запуск дозволений” або “Запуск заборонений”?

Я дивлюся на фактичні параметри, пов’язані з експлуатацією двигуна, я звертаю увагу на датчик тиску палива. Я вибираю цей параметр, зазирнув у дисплей сканера і не вірю моїм очам: показує 50 МПа. Де? Двигун не працює в цей момент, заглушив. Гаразд, ми запустимо двигун: ми його отримали, і протягом двох секунд, поки двигун працював, тиск 50 МПа залишився і не змінився. Затягніть роз’єм від датчика, спостерігайте за параметром: “нуль”. Так, я натрапив: “Датчик заклинив в одній позиції”.

Я змінюю тиск на потенціометр, піднімаю до “близько 40”, і двигун починає працювати більш.менш стабільно. Ну: “Труп датчика?Що. Ми змінимося?

Змінювати. Поставити. Зароблений мотор, але “не працює фонтану”: “Чорни”, періодично намагається зупинитися, одним словом, він працює надзвичайно нестабільним. Одна радість: датчик тиску почав проявляти тиск досить адекватно.

Але помилок немає. Я навіть підкреслюю: “Немає помилок”. Яка незрозумілість Я починаю переглядати інші стандартні параметри і спотикатися на значення “нуля” в сигналах вимірювання повітряного потоку. І знову: “помилок немає”. Хоча це має бути, так? Ну, прямо країна чудових помилок.

На

тігуан, почин, затримується, гарячим

тігуан, почин, затримується, гарячим

Я хотів дізнатися результат, тому я просто підтягнув його до боків дроту і запустив двигун. І диво сталося: мотор почався і. Він почав працювати ідеально. Ну, або майже ідеально.

Однак чому помилок не було? Можливо, щось із прошивкою? Я видаляю блок управління, прочитав прошивку та перевіряю його за оригіналом. Було припущення, що колись контрольна одиниця рубала на машині і якимось чином трохи була. Ні, прошивка оригінальна! Потім остаточна асамблея. Поєднувати, надійно депозит.

тігуан, почин, затримується, гарячим

Доброго дня. Проблема електроніки. Пити двірника, в результаті якого запобіжник вигоріло. Після заміни запобіжника двірника на запалювання, перевірка, спіраль (індикатор свічок свічок), індикатор зарядки та індикатор антиіндустріальної системи перестали горіти. У той же час, індикатор рульової електричної потужності рульового управління. Автомобіль починається і через 1. 2 секунди кіоски.

Я зняв блок запобіжників, який під капотом, очищений, сушений, схрещений, не давав результатів, тих самих симптомів. Всі запобіжники неушкоджені, як під кермом, так і під капотом.

Двигун не починається після простою.

Після того, як вони зробили все для мене в автоприсканні за мої гроші, я прокатав візок на гарячу риболовну лінію FGR.

тігуан, почин, затримується, гарячим

Який момент затягування масляних форсунок Volkswagen tiguan? Ми будемо вдячні будь.якому підказку чи коментарі. Починається і.

Або починайте з підхоплення- тобто ви тримаєте стартер, поки двигун не буде достатньо, щоб не розслабитися, і це виявляється для стійких швидкостей?

Білий SVVV на ручці. Я розкрию секрет їх 3.го насоса 1.го в резервуарі та 2 під капотом.

Я думаю, що у мене немає і. Насос низького тиску в резервуарі є, а саме NTND. Ні. Я розкрию секрет їх 3.го насоса 1.го в резервуарі та 2 під капотом. У вас відразу є система палива та управління над генератором.

Давайте подивимось на запобіжники MVL тут, ви помиляєтесь. Проблема, швидше за все, полягає в свічках інтенсивності, точніше в проводці до них, з 15 т км. Несправність однієї свічки є поганим контактом, або її відсутність не повинна створювати проблеми при такому температурі з усією недовірою до ОД, за відсутності інструменту та досвіду, їм все одно доведеться зв’язатися з ними, а тим більше, судячи пробіг автомобіля за гарантією.

Дивіться, як відео починається і зупиняє VW Tiguan Tdi Diesel

Білий SVVV на ручці. Турани все ще збирали лише в Німеччині.: На перших двох сторінках все відповідає і рекомендувало решту бла.бла.бла.бла. Потім напишіть у чому була проблема. Нехай вони перевіряють ланцюги свічок розжарювання та їх виконання.

тігуан, почин, затримується, гарячим

Власне, це входить у навчання до продажу, але вони цього не робили в моєму авто-хані, тому я також зіткнувся з такою проблемою з першими морозами. Виявилося, що при потужності запобіжник ампер застряг у неправильному гнізді, тому струм просто не доходив до свічок, хоча схеми управління були розроблені як слід.

У автонопресті, де він повернувся, вони перевірили все, вставляли як слід, все негайно почало починатися так, як це має бути. Після того, як вони зробили все для мене в автоприсканні за мої гроші, я прокатав візок на гарячу риболовну лінію FGR.

Починається і кріпляє VW Tiguan Tdi Diesel

Вони провели розслідування і зобов’язали автозарядник відшкодувати мені витрати. Вони не відмовилися, але не у вигляді кешу в руках, а у вигляді пам’яті до цієї суми, якщо я це роблю чи щось подібне.

Автомобіль затримався на ходу і не починається: 7 причин і що робити

Автомобіль, двигун якого зупинився під час руху, може створити досить небезпечну надзвичайну ситуацію, і в місті ви не маєте значення.

Що робити, автомобіль зупинився на ходу і не починається:

 • Увімкнути тривогу;
 • Якщо аварійна зупинка сталася в темряві, щоб надіти жилет із світловідбиваючими елементами;
 • Встановіть знак аварійної зупинки;
 • Спробуйте самостійно або за допомогою інших учасників руху, щоб зняти машину з проїжджої частини;
 • Спробуйте самостійно усунути несправність.
 • Якщо несправність не була усунена, необхідно буксирувати автомобіль до найближчої служби автомобіля або скористатися послугами буксирування.

7 причин, чому автомобіль зупинився на ходу

Нижче наведено 7 найпоширеніших причин зупинки двигуна, як діагностувати проблему та вирішити її перед тим, як викликати буксирування.

Найпоширеніші причини, чому ваш автомобіль зупинився на ходу:

Причина: Низьке паливо або витоки в паливній системі

Звичайно, перше, що слід перевірити після зупинки двигуна. це індикатор рівня палива.

 • Наповнення бензину під вашим автомобілем.
 • Постійний запах бензину, навіть коли машина рухається.
 • Індикатор рівня палива не є точним або різко падає.
 • Видимі тріщини на паливних шлангах.

Причина: проблеми з акумулятором

Поганий акумулятор. одна з найпоширеніших причин, чому автомобіль може зупинитися. Більшість людей вважають, що насичений акумулятор є причиною зупинки двигуна. Але це не зовсім вірно, насправді, якщо ваш акумулятор буде виписаний, автомобіль буде працювати, але з великими шансами несправностей. Коли ваш акумулятор не видає достатньої кількості енергії, генератор набуває великого навантаження для підтримки роботи двигуна. Коли генератор перевантажений, він, відповідно, завантажує автомобільний двигун. Саме навантаження на двигун вашого автомобіля насправді призводить до його зупинки, тому це ефект доміно.

Або, можливо, клеми акумулятора були зменшені і їх слід очистити за допомогою імпровізованих засобів або замінені. Акумулятор. Це те, що живить електричну систему вашого автомобіля, тому, якщо це погано, система не отримає достатньої напруги, або акумулятор може навіть закриватися і спричиняти періодичні проблеми.

Перевірте, як заряджається ваш акумулятор. Це можна зробити за допомогою цифрового вольтметра.

Спочатку вимкніть автомобільний двигун і увімкніть ближнє світло. Далі відкрийте кришку капота та підключіть вольтметр до відповідних висновків від вольтметра до плюс і мінус на акумуляторі.

Автомобільні акумулятори в хорошому стані видають 12,66 вольт. Якщо показання вольтметра нижче 12,45 В, акумулятор повинен бути перезавантажений.

Причина: Несправність паливного насоса (TNVD)

На жаль, зазвичай автомобіль не має попередження на панелі приладів про несправність паливного насоса. Тому вперше ви знайдете цю проблему після кіосків автомобіля.

Під час роботи насосний блок видає слабкий гуде звук. Якщо коли ви вмикаєте запалювання, ви не чуєте характерного шуму ззаду автомобіля, то, швидше за все, є несправність. Оскільки ви не можете запустити свій автомобіль, єдиним варіантом буде його буксирування в службі автомобіля.

Причина: паливо з зайвою вологою

 • Перший. це злити все паливо з газового бака. Після цього заповніть бак на іншу АЗС.
 • Другий спосіб. продовжувати рухатися без зливу палива. У цьому випадку є ризик заподіяння шкоди двигуна, але якщо у вас немає іншого вибору, продовжуйте рухатися, поки автомобіль не споживає все погане паливо. Потім знову заповніть резервуар на іншій АЗС.

Причина: Проблеми з електропроводкою

Якщо ви виключили вищезазначені причини, винна погана проводка.

Щоб дізнатись, чи пошкоджена проводка, перевірте систему управління холостості. Ви повинні переконатися, що дроти підключені правильно. Ви також повинні переконатися, що дроти не починають іскритися, коли запалювання увімкнено. Якщо ви помічаєте корозію, настав час замінити дроти.

Причина: Проблеми з тиском палива

Якщо ваш автомобіль зупиняється лише при русі вгору або вниз по схилу, причиною є низький тиск палива. Без достатнього тиску палива ваш автомобіль працюватиме недостовірним.

Якщо у вас низький тиск палива, ваш автомобіль може нормально працювати на рівній поверхні, але як тільки ви підете на гору, ваш автомобіль, ймовірно, зупиниться без достатнього тиску. На щастя, це одна з найпростіших проблем. Він вирішується додаванням паливної системи до бензобака.

Причина: проблеми з розповсюджувачем запалювання