Tata запускає 10 000 електричного автомобіля для Індії

Tata запускає 10 000 електромобілів для Індії

Індійський автовиробник Tata Motors у середу оголосив електромобіль, який продаватиметься за еквівалент 10 000 на своєму домашньому ринку.

Планується розпочати поставки в січні 2023 року, Tata Tiago.EV. це електрична версія хетчбека Tiago Tiaga, яка розпочнеться від 849 000 рупій, або 10 370 за поточними курсами обміну, хоча у прес.релізі Тата заявив, що це вступні ціни, які застосовуватимуться лише до перших 10 000 клієнтів. З цього загалом 2000 слотів для будівництва зарезервовані для нинішніх власників Tata Nexon EV та Tigor EV.

tata, запуск, індії

Тим. Індія-четвертий за величиною ринок автомобілів у світі, але більшість проданих там автомобілів коштують менше 15 000, зазначає Reuters, додавши, що Tiago.EV набагато дешевший, ніж наступний найзайнятіший EV-Tata Tigor EV (також заснований на існуючій моделі внутрішнього пошкодження), яка починається приблизно з 14 940.

Зрозуміло, низька ціна не купує багато на шляху ефективності. Так звана базова версія середньої дальності має 19.2-кВт / год-акумулятор з рідким охолодженням та єдиний електродвигун, що виробляє 60 к.с. і 81 фунт-фути крутного моменту, що дозволяє 0-37 миль / год у 6.2 секунди, згідно з Tata. Версія дальньої дальності отримує упаковку 24 кВт / год та випуск UPS до 73 к.с.7 секунд.

Tata оцінює 155 миль (250 км) діапазону для меншої упаковки та 196 миль (315 км) для більшого пакету, обидва на основі надзвичайно оптимістичного циклу тестування в Індії в Індії. Швидка зарядка постійного струму доступна, але максимум 50 кВт потрібно 57 хвилин, щоб пройти від 10% до 80% зарядки. Тіаго.Здається, EV позичає електричну архітектуру, що охрестила Ziptron, з Nexon EV Tata, представленої в 2019 році.

tata, запуск, індії

Зацікавленість автовиробника до транспортних засобів з нульовою емісією виходить за рамки батареї-електричних автомобілів. Tata також побудував Tata Magic Iris Ziva, як імовірно, найменший автомобіль водневого палива у виробництві. Одного разу він також планував виготовити автомобілі з повітрям, з потенційним запуском для Гаваїв, який ніколи не бував.

Tata володіє Jaguar Land Rover, і він може мати доступ до деяких технологій BrainTrust, яка вступила в розвиток Jaguar I-Pace та інших майбутніх ЕВ.

Ще одним значним ринком для ультра дешевих ЕВ є Китай. Geely також має доступні EVS у своєму видовищі для цього ринку з його брендом геометрії, а деякі китайські ЕВ вже починаються до 32 800 юанів, що еквівалентно 4525, повідомляє Reuters.

SOURCE

Image:www.greencarreports.com