Що включено до поясу часу

Механізм розподілу газу, або коли, чому і як змінити компоненти системи синхронізації

Час синхронізації пояснювача ситуація неприємна, незалежно від того, наскільки круто. Ви носите у пробку задушливого мегалополіса або борозно-дорожні приміщення не важливі, розбиття завжди буває несподівано, оскільки це звичайне: раптом. Але це дійсно? Або ви можете передбачити аварію і уникнути негативних наслідків? На функціях та пристрої системи синхронізації, раптовість відмови та заміщення його окремих компонентів зрозуміє цю статтю.

Як працює система розподілу газу

По-перше, пам’ятайте про мету механізму розподілу газу та його роль у забезпеченні безперебійної та комфортної роботи автомобіля.

Дрібна деревина поєднує в собі постачання палива та повітряної суміші в циліндри та випуск вихлопних газів. Цей процес здійснюється за допомогою спеціальних клапанів, які відкриваються та закриваються у строго визначених моментах (фазам розподілу газу). Для своєчасності клапанів, закриваючих клапанів, відповідає розподільному валу (або легше розподільного валу), який активується терміновим ременем (або ланцюжком часу залежно від конструкції автомобіля) від колінчастого валу. Траєкторія та розтягування ременя (ланцюгів), необхідні для синхронізації обертання валів, досягаються за допомогою синхронічного натягу та спеціального водного шляху та натяжних роликів.

Що загрожує несправності системи синхронізації

Торговетки в системі розподілу газу виникають, як правило, завдяки поясі зносу або роликів. Обидва призводять до того ж сумний підйом голови. Робота розподільного валу порушується, а клапани можуть відкриватися за невідповідним часом, а коли ви зустрічаєте поршень, деформація неминуча внаслідок серйозних порід інших частин двигуна та відмови машини. І тоді пошук туристичних супутників, готовий до ретельного до найближчого сервісу, капітальний ремонт двигуна, витрат та головних болів від реалізації, що всі ці труднощі можуть бути легко уникнути.

Однак, розбивку ременя синхронізації. це не єдина небезпека, яка чекає недбалого власника автомобіля, забуваючи про необхідність регулярного контролю роботи системи розподілу газу. На додаток до розривів, ремінь може почати ковзати (наприклад, при розриві роликів або зносу). Це також загрожує поломками, оскільки від нього залежить належне функціонування інших рухомих елементів.

Ті, хто має терміновий ланцюжок, також не втрачають пильність. Ланцюг має майно з часом, щоб розтягуватися. Внаслідок цього існують проблеми з експлуатацією двигуна, а у випадку, якщо посилання змінюються, і можливі набагато серйозні наслідки.

Як захистити себе від раптових невдач механізму розподілу газу? Все просто потрібно не нехтувати рекомендаціями фахівців та своєчасним заміною часу: ременя (ланцюги), ролики, натяжну, ущільнювачі, насоси та інші компоненти, у життєздатності яких є сумніви.

Коли змінити ремінь часу? Є ряд прямих і непрямих ознак, для яких ви можете припустити необхідність швидкої зміни. Найнадійнішим для діагностування його стану та ступеня напруги. Однак самостійно, без особливих тренувань, можна виявити лише очевидні розлади менших тріщин і передумов можуть залишатися непоміченими, а в майбутньому призведе до неприємних сюрпризів.

Тому, коли замінюючи ремінь часу, перш за все, ви повинні рухатися. Суворі інструкції щодо інтервалу заміни написані в ручному обслуговуванні автомобілів. Неможливо нехтувати їх будь-яким способом, оскільки вони розраховуються на основі максимального ресурсу продукту, що означає, що шанси на отримання запечених клапанів і швидко до дорогого ремонту.

В середньому, термін служби термінів тривалості становить приблизно 60-100 тисяч кілометрів (залежно від марки машини). У той же час, не забувайте про фактори поток: решта деталі, чия держава може сприяти передчасному зносу, а також якість самого поясу (краще вибрати перевірені бренди).

Це трапляється, автомобільний ентузіаст вирішує заощадити на службі та змінює лише ремінь, залишаючи старі валики та не оновлюючи натяжника. В результаті, нова запасна частина недосконала часом швидше, і відмова однієї з роликів може призвести до скелі.

Ланцюг синхронізації є більш міцним, але його заміна вимагає набагато більших зусиль і витрат власника автомобіля.

Як вибрати двигун

До питання вибору МРМ встановлюється, щоб замінити, перш за все, відповідно до рекомендацій, зазначених у ручному обслуговуванні автомобілів. Зовнішній вигляд ременя та роликів ГРМ не повинен викликати сумнівів у їх якості: ніякі мікротріщини і навіть символічні відхилення у розмірах не допускаються. При покупці віддавайте перевагу відомим виробникам з гарним ім’ям та репутацією.

Ixora рекомендує звернути увагу на ремені часу та пов’язаних елементів з Contitech, SNR та GMB. Продукцію цих брендів відрізняє широкий асортимент та вигідне співвідношення ціни та якості. При виготовленні деталей використовуються високоміцні матеріали, які забезпечують надійний захист від негативних впливів вологи та високих температур, що значно продовжує термін життя комплектуючих, запобігає передчасному зносу та розтягуванню. А надійне зчеплення разом із низьким рівнем шуму гарантують максимальний контроль роботи двигуна та комфортні умови їзди для всіх пасажирів.

Найпопулярніші елементи TGR з Contitech, SNR та GMB представлені в таблиці нижче. Весь діапазон компонентів можна знайти в частинах каталогу запасних частин.

ЧЕСТОВНІ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ТЕРМІНГОВИХ ЧАСЬ? Як часто змінюються? Як уникнути розриву строка? Відео!

ГРМ набори одного виробника
Виробник Номер деталі Ім’я деталі Придатність
Контакти CT887K1 Grm set Daewoo nexia
Контакти CT1077K1 Grm set Chevrolet Aveo
Контакти CT881K3 Grm set Ford Focus II
Контакти CT908K1 Grm set Гольф Volkswagen
Контакти CT637K1 Grm set Audi 100
Контакти CT942K1 Grm set Hyundai Accent
Контакти CT957K1 Grm set Volkswagen Polo
Контакти CT881K2 Grm set Mazda 3

Придатність деталей спеціально для вашого автомобіля Вкажіть від менеджерів по телефону: 8 800 555-43-85 (дзвінок до Росії безкоштовний).

GDI набори різних виробників у автомобілях
Hyundai ACCENT
Виробник Номер деталі Назва деталі
Contitech CT937 Ремінь ГРМ
GMB GT10022 Натягувач ременя ГРМ
GMB GT10170 Обвідний ролик ременя ГРМ
MITSUBISHI L200
Виробник Номер деталі Назва деталі
Contitech CT1152 Ремінь ГРМ
SNR GT37335 Обвідний ролик ременя ГРМ
SNR GT37334 Натяжний ролик ременя ГРМ
MITSUBISHI 1145A031 Гідрус ремінь деревина
SUBARU FORESTER
Виробник Номер деталі Назва деталі
Contitech CT1050 Ремінь ГРМ
SNR GT38102 Натяжний ролик ременя ГРМ
SNR GE38102 Ремінь валка
SNR GE38102 Ремінь валка
SNR GE38100 Ремінь валка
Toyota Land Cruiser 100
Виробник Номер деталі Ім’я деталі
Контакти CT1147 Ремінь ГРМ
GMB GT90090 Дерев’яна лісоматеріалів
Toyota 1354050030 Гідрус ремінь деревина
GMB GT90050 Ремінь валка
Kia Rio
Виробник Номер деталі Ім’я деталі
Контакти CT1069 Ремінь ГРМ
GMB GT20050 Дерев’яна лісоматеріалів
GMB GT20060 Ремінь валка

Придатність деталей спеціально для вашого автомобіля Вкажіть від менеджерів по телефону: 8 800 555-43-85 (дзвінок до Росії безкоштовний).

Давайте підсумовуємо: з системою синхронізації, жарти погані. Тому основним правилом щодо механізму розподілу газу не відкладається до останньої заміни деталей, прагнучи досягти максимального зносу. Ставки занадто велике: пізно для розколу другий загрожує пожежних наслідків, корекція якої може серйозно потрапити до бюджету, і вам це потрібно?

Всі перелічені бренди, а також найширший асортимент будь-яких інших компонентів, які ви завжди можете знайти в магазині магазинів Ixora.

Отримайте професійну консультацію у виборі товарів та детальної інформації з усіх питань, які ви зацікавлені, покликаючи 8 800 555-43-85 (зателефонувати в Росію безкоштовно).

УВАГА! Будь-яке копіювання, перевидання та / або подальше розподіл інформації, представленої на цьому сайті, суворо заборонено без офіційного дозволу власника авторських прав. За порушення цього Регламенту відповідає законодавство

Набір термінів Skoda Octavia A5 1.6

Ця стаття буде обговорюватися щодо заміни строку та роликів на атмосферний двигун 1.6 BSE!

Часовий пояс на Octavia A5 1.6 BSE доцільно змінити 90 000 на пробіг. 100 000 км. З заміною, краще не затримувати, від досвіду власників.

Якщо ремінь перерву, це недостатньо дрова: клапан буде їздити і все це.

Зміни: сам ремінь, натяжний ролик і, при необхідності, насос (водяний насос), а також антифриз, тому що це все саме всі злиття, а гріх не можуть бути замінені новим.

На запасні частини, бажано не економити, від досвіду Skoda кращий (ціна = якість) Виробники ремкомплекти є Gates або ContiTech (якщо ремінь не Румунія).

Remkomplekt timing для bse

Оригінальний комплект ремонту: 06a 198 119

Виробник замінив статтю: 06a 198 119 D

Комплект включає в себе ремінь і ролик. В оригіналі, ремінь фірми Contitech з логотипом VAG та ролик SKF.

Всі наведені вище комплекти в принципі можна купувати!

Але все ж таки я б віддав перевагу оригінальному комплекту, тим більше ціна у нього не така і висока! Хоча якщо купити все окремо, то буде набагато дешевше, давайте розберемо що саме треба брати.

Я купив Remkomplekt Contitech. Спочатку не схожий на поясу. Румунський виробничий пояс! Сам дубовий пояс, це виглядає як дешеві матеріали. І після того, як він поставив, на високій швидкості двигун був рев, ремінь через його погані еластичні властивості випустила жахливий рев.

З часом ремінь співав, і все стало нормальним. Я заспокоївся. Але близько 50 000 км почали тягнути ролик. Взагалі, я пошкодував, що я поклав Contitech.

Однак найбільш оптимальний і надійний варіант змінити час:

 • Купуйте оригінальний Remokskt 06a 198 119 D;
 • Окремо купити ремінь оригінальний 06a 109 119 J Roller SKF SKF VKM 11113.

У крайньому мені, вам не доведеться переробляти це, комплект буде працювати 90 000 км до наступної заміни!

Ремінь ГРМ

Оригінальний номер ременя: 06a 109 119 c

Виробник замінив статтю: 06a 109 119 J

Натяжний ролик

Оригінальний роликовий номер: 06a 109 479 F

SKF VKM 11113. оптимальний варіант!

Помпа для BSE 1.6

При заміні ременя перевіряється стан помпи. Якщо є люфт шківа та підтікання. помпа підлягає заміні.

Так що якщо Ви зібралися міняти ремінь ГРМ, то і бажано мати в наявності і помпу!

При пробігу ближче до 90 000 км, навіть якщо візуально з насосом все гаразд, все одно його краще поміняти на новий. Хоча деякі фахівці Pompe змінюються на другу заміну GRM Set, T.е. на 180000 км.

Коли заміщений насос, всі антифризе зливаються, і це має сенс для одного і змінювати теплоносій, який затоплений антифризом у Octavia A5. охолоджуюча рідина

Номер помпи, авто випуск до 12.10.2009: 06B 121 011 LX

Помпа, авто після 12.10.2009: 06B 121 011 QX

Стаття була замінена: 06B 121 011 Q

Hepu P 545. Металеве робоче колесо.

Hepu P 572. Робочий метал металевий підшипник!

Зараз

Коментарі

Змінено терміновий ремінь, насос і ролик на 100 000 км. Ремінь оригінал був у жахливому стані. На вокзалі їм було сказано пощастило, що не зламалися. Так хто каже, що при заміні поясу на 100 тисяч. він був в ідеалі і можна їздити далі, то це виняток із правил. Моя думка краще не ризикувати і змінюватися раніше.

На жаль, SKF VKM 11113 ролик працював 25 тисяч. км і туг, тепер я шукаю заміну для нього:

Привіт, замовлений Remkomplekt 06a 198 119 b. Коробка, в якій лежить: ремінь 06b109119a. Ролик 06B109243F та ролик маленька заводная 06B109244, мабуть, це доїльний двигун. Питання буде відповідати цьому поясу та ролика на BSE ?

Добрий вечір, будь ласка, скажіть мені. Про пробіг до 90 тисяч. Замінений ремінь часу, насос і натяжного ролика. Але одна проблема ролика SKF (нова) була дефектною (застрягли) я повинен був залишити старий. Старе відео (також SKF) була у відмінному стані, як зараз. Залиште стару, але скільки він може залишити або купувати, або купити, але тепер я не знаю, який вигляд SKF не довіряє. Майстри кажуть і дозволяють старі йдуть, перш ніж його розбиваєте, ви почуєте це. Хто каже, що відео може зробити дві заміни ременя синхронізації без побоювань (якщо не checmite).спасибі.

“Андрій”. Пояс рідний, 13 років. 76000 пробіг.«Змініть негайно! Вивчав питання, засноване на матеріалах сучасних ременів. Всі сучасні ремені часу (не підроблені!), Виготовлена ​​на основі високо насиченого нітрилу (HSN) або, що є однаковим, гідрогенізованим нітрильним каучуком Butadiene (HNBR). Плюс тефлон покриття, плюс скловолокна і т.D. З такими матеріалами очей, знос не визначається (на відміну від старих ременів, коли навіть фахівець не може легко побачити кріплення та стирання в кінці). Ремінь завжди буде виглядати “здоровим”, хоча всередині вже будуть деструктивні зміни у цьому багатошаровому “пирозі”. Крім того, важливий час. професіонали рекомендують замінити ремінь після трьох років експлуатації, але є думка, що 6 (максимум 7) років непідробки ходять цілком гарантовано. У вашому випадку. 13 років! Це багато.

Рімінь рідний, 13 років уже. 76000 пробіг. Жодної тріщини та ознак зносу. Основи зубів ідеальні, жодного розшарування, дивився лупою, де вивертається ремінь на натяжному ролику. Натяг-ідеал. Чи варто змінити або керуватися ще: заміна не регулюється, встановлюється контроль за 90 000, а потім кожен 30000.

Ну, якщо це не все в ідеалі, то моя думка не повинна заважати машині працювати.

Ремені: VAG. Китай Contitech. Румунія Dayco. Китай Bosch. Румунія SKF. Румунія ворота. Великобританія?? В. ?? NTN-SNR. ??

За 2.0 дизель: для 1,6 бензину: заміна ременя, ролики, насос.

Комп’ютерна діагностика автомобіля вільних автострад 1 рік або 20 000 км.

Запасні частини

Запчастини можуть бути придбані за номером у будь-якому авто магазині. Список необхідних деталей з цифрами показано нижче. При необхідності я надішлю список VIN Car. Встановити, щоб замінити час до двигуна 2.0 tdi, 1.6 BSE, 1.4 TSI На складі.

Для двигуна 1.6 MPI BSE (з приблизними витратами в авто-магазинах)
Назва OEM кімната K-v Ціна
Оригінальний настінний ремінь 06a 198 119 d один 4 100
Терміновий ремінь набір Іна-Лук 530017110 один 2 600
Окремо:
Ремінь зубчастий 06a 109 119 J один 2000
Натяжний ролик 06a 109 479 f один 3 800
Втрачати шайбу N 901 076 03 03 один двадцять
Гайковий шестикутник M8 N 011 008 40 один двадцять
Для двигуна 2.0 TDI (з приблизними витратами в авто-магазинах)
Назва OEM номер К-во Вартість
Оригінальний комплекс ГРМ 03L 198 119F 1 9 200
Чи не оригінал CONTITECH (виробляє ремінь для VW) CT 1139 K2 1 8 800
Не оригінальний комплект ременя ГРМ INA/LUK 530 0550 10 1 7 900
Оригінальні запчастини окремо:
Зубчастий ремінь Z = 160 03L 109 119 J один 3 990
Натяжний ролик 03L 109 243 F один 3,900
Роллер Oplatric (невеликий) 03L 109 244 G один 2 000
Ролика 03L 109 244 D один 1 400
Ролика 03L 109 244 J один 3 000
Гайка з burtiem m8 038 109 454 А один 80
Гайка з burtiem m8 N 106 092 01 один 15
Болт М10×45 N 106 999 01 один 47
Болт з внутрішнім. Зірка M8×шістнадцять N 911 854 01 3 40

Виробник INA / LUK постачає продукти для занепокоєння VAG.

Для двигуна 2.0 tdi ea 288
Вартість оригінального набору стрічкових дерева 04L 198 119 a 10 800
Вартість Contitech Timing Belt Set CT1168 K1 6 500
Комплект включає в себе:
Назва OEM кімната Кількість
Tugvert timing belt z = 145 04L 109 119 D один
Натяжний ремінь деревина 04L 109 243 г один
Шекс-гайковий кріплення натяжного часу 038 109 454 А один
Терміни опладного ролика (знизу) 03L 109 244 г один
Гесневий горіх кріплення M8 (низький) N 106 092 01 один
Ремінь валкового брухту (зверху) 03L 109 244 D один
Гвинт кріплення (верхній) M835 N 106 756 02 один
Насос охолоджувача (насос) для цієї модифікації двигуна 04L 121 011 N 8 500R.

GRM Set Avtovaz Lada Image Gates

Частота перевірки та заміна ременя синхронізації вказана в книзі автосервісу. Особлива увага повинна приділятися інспекції механізму МРМ, коли досягнуто 90 тисяч. Км. Не тільки ремінь залежить від заміни, але й обхід роликів з кріпленнями.

Помпа або насос охолоджувальної рідини

Доцільно замінити насос одночасно з поясом механізму розподілу газу (для двигунів, в яких насос обертається від ременя часу). Очевидні причини двох. Перший. Це нездатність оцінити стан або замінити насос без видалення поясу, і це означає всю роботу, як коли ремінь замінюється як у часі, так і з точки зору вартості.

За 2.0 Diesel Hepu P662 Ціна 3 500 другої причини. Це знос насоса, який, безумовно, буде при досягненні регулятора близько 90 т.км, коли питання про заміну поясу. Навіть якщо немає видимих ​​ознак несправності на насосі: пошкодження, герметичність, легкість переміщення, підшипник підшипника (майже завжди), це не означає, що він зможе витримувати інший регуляторний період у 90. 120т.Км. На практиці проблеми з насосом починаються тільки після перших сотень бігу.

Перевірка ременя часу (діагностика)

Періодичність огляду вказана у регламенті сервісних робіт автомобіля. Коли перевірка легко помітити явний збиток. Але не видаляючи поясу, неможливо помітити невеликі тріщини на робочій поверхні. Тому необхідно спостерігати періодичність заміни, навіть якщо немає видимих ​​травм.

Чому ремінь ГРМ такий важливий

Газорозподільний механізм забезпечує подачу палива та повітря в циліндри двигуна, випуск відпрацьованих газів. Перерва на поясі, для більшості сучасних двигунів, означає поршневий поршень у клапанах, результат фізичного пошкодження різного ступеня.

Що ще можна зробити

При заміні ременя, відкривається доступ і слід провести огляд сальників (колінвалу та розподільного валу), за наявності патьоків замінити. Перевірити стан підшипника помпи, на знос та патьоки. Перевірте приводні ремені, їх ресурс приблизно можна порівняти з ременем часу, тому доцільно зробити одночасну заміну.

Навіщо в машині ремінь ГРМ

Часовий пояс потрібний у машині, щоб синхронізувати роботу системи запалювання з годинником та клапаном. Увімкнення шківів колінчастого валу та розподільних валів, він призводить до водяного насоса.

Читайте обов’язково: Що робити, якщо машина не заводиться або заводиться не з першого разу

Ця деталь має складну багатошарову структуру. Для її виготовлення використовують гуму та нейлон. Нормальний натяг ременя забезпечується спеціальним роликом.

Розрив деталі веде до серйозної поломки двигуна. Його складність та наслідки залежать від того, які позиції були клапани та поршні під час скелі.

Які критерії для вибору строка

Для того, щоб відповісти на питання про те, що терміновий ремінь краще, розгляньте технічні параметри, для яких вибраний ремінь. Найкращим рішенням завжди буде ремінь, який був встановлений виробником.

Але іноді немає можливості дізнатися цю інформацію, якщо машина купувалась не нова і ремінь вже змінювався в процесі експлуатації.

Тому при виборі слід враховувати:

 • Довжину ременя, ширину ременя, кількість і розміри зубів, коротше, всі технічні параметри, які визначаються і стосуються двигуна, на який буде встановлений ремінь.
 • Найкраще придбати ремінь, який для ціни відповідає його якості. Дешеві ремені відомих брендів, найчастіше підробки під відомим брендом, і триватимуть такий ремінь довго.
 • Хорошим рішенням є покупка поясу відомого бренду, яка вже довела себе на ринку.

Так що все ще найкращий ремінь часу.

Ця торгова марка є частиною німецької виробничої компанії з шин та пов’язані компоненти. Continental. ТМ Contitech виготовляє ремені ГРМ для європейських автомобілів.

Ремені виконані з пророчої суміші, що включає:

 • Синтетичний каучук. 60%;
 • Технічний вуглець з кевларом або арамідними волокнами. 30%, це робить ремені як стійкі до механічного впливу;
 • Добавки. 10%.

Шнур виготовлений з скловолокна. Зуби покриті поліамідною тканиною, є моделі з тефлоновою плівкою, щоб збільшити термін служби.

Як і попередні компанії, виникає проблема з підробленими ременями свого бренду, все ще не вистачає. це висока ціна на оригінальні продукти.

Tm dayo

Інша американська компанія для випуску синхрологічних поясів, але зараз вже є преміум-клас. Відповідно, ціна своєї продукції досить висока, тому ви часто зустрічаєте підробку під брендом преміум-класу, який продається за нижчою ціною.

ТМ Dayco виробляє три серії ременів, які відрізняються за складом суміші:

 • Nn. ремені з суміші хлоропренової та сірки. Найбільш бюджетна версія з цієї серії ременів. Підходить для двигунів з низькою потужністю та низькими вантажами.
 • HSN. ремені виконані з гумової нітрилової суміші. Підходить для потужних бензинових і дизельних двигунів. Тримайте високі механічні навантаження та температури до 130 градусів.
 • HT. найбільш технологічна серія ременів, які для міцності покрита тефлоновою плівкою. Це покриття добре захищає зуби ременя та збільшує термін служби. Ремені також підходять для двигунів, якщо ін’єкція відбувається з високим тиском.

ТМ Dayco Ремені гарантують 60 000 пробігів кілометрів.

ТМ Гейтс

Символьні ремені цього американського бренду підходять для багатьох автомобілів, що відрізняються високою якістю, і гарантувало термін, зазначений виробником.

Ремені виконані з технологічних каучуків, які можуть витримувати високі температури до 170 градусів, а також високі механічні навантаження, пробіг поясу до 300 000 км.

Нитки шнур складаються з скловолокна, що дуже міцно і чудово виступає проти обидва розтягування, так і розриву. Зуби Белліра роблять три типи круглі, трапецієподібні, складні. Найчастіше ремені з круглими зубами. Вони спокійно працюють, а менше в двигуні.

Відсутність ворітних ременів є проблемою з підробками, які знаходяться на ринку.

Символьні ремені від компанії Gates продаються з повними наборами для ремонту для трьох типів:

 • Просте обладнання; Комплект включає пояс і ролики.
 • Середнє обладнання; Пояс, ролики, насос.
 • Повна комплектація; Пояс, ролики, насос охолоджуючого та термостату.

ТМ Flennor

Ще одна німецька компанія в групі компаній Walther Fland Groupe. Високоякісні ремені та широкий асортимент для автомобілів та спеціального обладнання.

Також через високу ціну оригінальних продуктів є багато підробки на автомобільному ринку.

ТМ Сонце

Виробник синхрологічних ременів з Японії, який фокусує свою продукцію, головним чином для автомобілів, випущених у країні піднятого сонця, як японія називається сусідами. китайською. ТМ Sun Ремені не підходять для європейських автомобілів, мають високу якість та високий попит на азіатському ринку.

Tm ina

Ця компанія виробляє ремонтні комплекти для заміни синхронічних ременів. Відмінною рисою наборів полягає в тому, що вони включають різні компоненти, такі як TM INA та інші бренди.

Tm lemthorder

Ремені цього бренду відрізняються розумними цінами. широкий асортимент продукції, а також низька ймовірність оригіналу. Ремені ГРМ підходять як для європейських автомобілів, так і для корейських та японських машин.

Tm bosch

Німецька компанія Bosch виробляє багато товарів для автомобілів, включаючи ремені часу. Єдина проблема полягає в тому, що виробництво ременів часто виникає в країні, де реалізується продукт. Тому, за словами споживчих відгуків, найкраща якість у ременях, зроблених у Німеччині або в інших країнах Європейського Союзу. Експерти також рекомендують вибирати ремені європейського виробництва. Bosch TM Ремені. найбільш прийнятне рішення для обмеженого бюджету.

Як влаштовано ремінь часу

Часовий пояс. це закрите кільце технічної гуми.

Є три типи приводні ремені:

Як ремінь для двигунів внутрішнього згоряння, найчастіше використовуються ремені зубчасті ремені, які, за рахунок зубів, дозволяють краще налаштувати фази механізму розподілу газу та забезпечити більш надійну рукоятку з валами валів, ніж клин та поліклініка ремені.

Часовий пояс має зовнішній шар, що складається з синтетичної гумової суміші, стійкої до температурних крапель і зносу, всередині яких є внутрішній шар, що складається з сплетення міцних склопластикових ниток, які називаються шнуром, що забезпечує опір розриву. Зсередини ременя, по всьому його периметру зуби розташовані від нейлону. Зовнішня поверхня ременя та зуби, для підвищення їх експлуатаційних характеристик, часто мають зовнішнє тканинне обплетення.

Ремені ГРМ працюють в умовах сильного перепаду температур: влітку температура під захисним кожухом може досягати 100 градусів, а взимку запуск двигуна може здійснюватися за температури нижче.40 градусів. Гума повинна витримувати подібні умови експлуатації.

пояс

Як матеріали для виготовлення ременів ГРМ можуть виступати:

Символьні ремені, виготовлені з бутадієн-нітрилових каучуків, більш міцні, але коштують більше.

Символьні ремені відрізняються у внутрішньому діаметрі, шириною стрічки, а також за кількістю, кроком, шириною та формою зубів.

Термін синхронізації синхронізації можуть мати іншу форму зубів:

Символьні ремені з округлою та складною формою зубів мають найкращі експлуатаційні характеристики через більш рівномірний розподіл навантаження на профіль, завдяки чому ризик перекачування зубів, а також зменшений шум при роботі.

Особливості термінів дизайну ременів

Структурний строк. це структура передач внутрішньої робочої поверхні з різною формою зуба. Найбільш поширеними трьома формами зубів є:

Закруглена форма зуба має кілька кращих експлуатаційних характеристик у порівнянні з трапецієподібним завдяки більш рівномірному розподілу навантажень по профілю. За рахунок цього знижується ризик «перескакування» зубців. Крім того, кругла форма зубів сприяє зменшенню шуму, коли ремінь працює. Складні форми, як і округла, також мають криволінійний профіль.

Підвищення вимог до експлуатаційних характеристик вимірювальних ременів, що визначають, і специфіку властивостей матеріалів, з яких вони виготовляються. Насамперед, це відноситься до характеристик міцності: опір розтягуванню при динамічних навантаженнях, підвищена гнучкість, зносостійкість, довговічність.

Слід також зазначити, що синхронні ремені працюють під високими температурами, а також розширений діапазон їх змін: влітку температура під захисним поясом може досягати 100 або більше градусів, а двигун починається взимку при температурі нижче. 40 ° C.

Внутрішня структура синхрологічних ременів, що забезпечує такі підвищені вимоги, є досить складним. Вона являє собою багатошаровий «пиріг», верхній шар якого містять синтетичні каучукові суміші стійкі до перепадів температур і зношування, а внутрішній шар включають корд зі скловолокна, що забезпечує опір розриву. Крім шарів для покращення експлуатаційних характеристик використовується тканинне обплетення зубів, а в деяких випадках і зовнішньої поверхні ременя.

Матеріали. основний напрямок поліпшення синхронізації ременів. З 80-х років минулого століття воріт. один з найбільш авторитетних виробників у світі. завищує і вводить бутадієн-нітрилну каучуку у виробництво, що значно покращило характеристики ременів (хоча, з вартістю виробничих витрат). З тих пір він широко використовується як ремені з традиційних матеріалів (хлоропренове каучук) та з нової (нітрилової гуми).

Операційна довговічність виробників синхронерів хлоропренової сировини зазвичай обмежують пробіг не більше 60 тисяч. Км. Нітрилові пояси Ця цифра значно вища: до 120 тисяч. км і навіть (для певних моделей) – весь термін служби автомобіля. Однак для наших умов експлуатації фахівці не рекомендуються замінювати строки часу рідше, ніж кожні 60 тисяч. км.

Наслідки обриву ременя

У деяких випадках можна обійтися «малою кров’ю» і жодних наслідків крім заміни ременя та супутніх деталей не потрібно. Правда, це відбувається рідко. Деякі моделі мали угоди в поршнях, що дозволяють уникати зустрічі з клапанами. Зараз такі двигуни практично не виконуються, оскільки існує знижена ефективність.

Швидше за все, проблема все ще виникає. Загальна ситуація. клапанний вигин. Це відбувається через ламінування валів. Розподільний вал замерз у одній позиції, клапан занадто природний. Колінчастий вал все ще працює над інерцією, а поршні у верхній мертвій точці били на клапанах, пошкоджуючи їх. Як результат, водій повинен змінити набір клапанів.

У деяких випадках клапан перерв і поршень. Тоді доведеться виконувати повну перегородку двигуна, блок циліндра розбивається в дуже рідкісних ситуаціях. Ще рідше, пастельний камінь пошкоджений, потім голова циліндра потрібно замінити (головки циліндрів).

Терміновий ремінь. надійність двигуна

В минулі часи власники автомобілів самостійно вибирають ролики в магазинах та інші компоненти приводу, збираються сто.

Основною проблемою полягала в тому, що, коли ремінь був провабливий, ролики важко визначити винуватця приводу в приводу. Це може бути виробником частини, продавця, неправильно підібрані компоненти, або механік автомобіля, який не справлявся з роботою.

Поява на споживчому ринку ремонтних наборів термінів продиктованого попиту та позитивно зустрічаються автомобілістами.