Що нафта рекомендує Volkswagen для Polo Sedan. Volkswagen Polo Sedan Масло моторного масла

Вибір та заміна моторного масляного поло 612

Набагато дорожче, ніж неоргінальні та багато підроблень. Ви можете безпечно придбати будь.який якісний аналог у надійних магазинах.

Каталоги для замовлення 1 л G 052 167 M2 5L G 052 167 M4

Імпорт аналогів

Стандартним та недорогим варіантом буде звичайний 5W40 API SN ACEA A3/B4. Кожен імпортний та внутрішній виробник має таку класифікаційну нафту.

Синтетично з в’язкістю SAE 5W40 API SN

Чемпіон Нова Енергія 1L. 8211652 5L. 8211850

Російські аналоги

Оригінальний номер каталогу 03c 115 561 год. Застарілий номер 03c 115 561 d. Найкращий вибір високої якості.Mann W 712/94. Зроблено в Німеччині. Є повним аналогом оригінального конвеєра.

Knecht Mahle Austria OC 593/3 зроблений у Китаї, і коштує так само, як і Манн.

Інші аналоги: Bosch F 026 407 116, Purflux France LS391, Filtron Poland OP 641/2.

Полова пробка (болт)

Уніфікована частина з герметичним кільцем. Власне, шматок металу, який важко зламати. Кільце також звичайне, сталь.

Розміри болта: нитка M14 x 1.5 х 22, ключ на 18.

Каталог оригінальний номер VW N 908 132 02. Neorginals: Hans Pries Topran 109 035 785, FEBI 15374, SWAG 32915374, ELRING 567.640, Corteco 220125S, Dello 10N908013202 130016310.

Якою має бути в’язкість моторного масла SAE для VW Polo?

Найчастіше використовуються всі мастильні матеріали з необхідними характеристиками. У всіх сезонах є двозначна цифра, розділена англійською літерою “W”, що означає слово зима “зима”. Перше значення вказує, який мастило мастила має, а друге вказує на в’язкість при високих температурах. Що стосується низьких температур, то показники такі:

 • 0W. призначений для роботи при температурі навколишнього середовища раніше.35 ° C;
 • 10 Вт. дозволяє працювати при температурі до.25 ° C;
 • 5 Вт. призначений для роботи при температурі раніше.30 ° C;
 • 15 Вт. дозволяє працювати при температурі до.20 ° C;
 • 20 Вт. розроблений для роботи при температурі до.п’ятнадцять.

Що стосується другого індикатора, то його описати непросто, оскільки він являє собою певне колективне значення мінімуму та максимальної в’язкості. Робочі температури приймаються дорівнюють 100 та 150. Чим вище показник, тим вище значення в’язкості при високих температурах моторного масла. Виходячи з вищезазначеного, слід мати на увазі, що зміна седана з нафтовим вульксвагеном Полово повинна здійснюватися з рідинами, які мають наступну в’язкість відповідно до стандарту SAE:

Яке моторне масло краще для седана Volkswagen Polo 1 6 105 л

Кожен автомобіліст знає, що термін експлуатації двигуна залежить від якості нафти. Якщо ви стежите за рівнем і зробите своєчасну заміну, капітальний ремонт може незабаром не знадобитися. Використання підробки обов’язково призведе вас до заправки, ремонт коштуватиме багато.

Рекомендації рослини

нафта, рекомендує, volkswagen, polo

Виробник рекомендує заповнити двигуни Volkswagen повністю синтетичним нафтою кастроль Edge 5W-40 Німеччини.

Для Volkswagen Polo ви можете використовувати продукти різних виробників, придатних для цієї статті. Олія Castrol 5W-40 виливається з фабрики. Його якісна композиція зберігається на холоді 30 градусів, робочий двигун розпочнеться без проблем. Продукт задовольняє свої якості та забезпечує масляну плівку на будь.якому навантаженні.

Розглянемо нижче детальніше в’язкість та виробники нафти.

Практичні тонкощі

нафта, рекомендує, volkswagen, polo

Вибір нафти починається з визначення необхідної в’язкості, яка призначена на абсолютно всі танки з продуктами.

Перш ніж вибрати нафту, вам потрібно зрозуміти номенклатуру. Позначення на упаковці включає літери та цифри, наприклад. 5 Вт / 40. Перша буква та цифра. в’язкість на холоді. Вони показують, якою негативною температурою масло втратить свої властивості:

Друга цифра вказує на консистенцію при нагріванні. Чим вище число, тим краще в’язкість. Ці позначення підходять для маркування нафти, вона поширена і виливається в більшість автомобілів.

нафта, рекомендує, volkswagen, polo

В оперативному буклеті Volkswagen Polo Sedan вказуються рекомендовані допуски для специфікацій масла.

Другий важливий критерій. стійкість до масла. Позначається статтею літер-цифроу та призначеним штампам після вивчення їх композиції. З ним ви можете вибрати продукт для певної моделі, враховуючи характеристики двигуна.

Що нафта рекомендується заводом для постійної роботи?

нафта, рекомендує, volkswagen, polo

нафта, рекомендує, volkswagen, polo

Volkswagen Special Plus 5W-40-це оригінальна синтетика, рекомендована офіційними дилерами.

ПРИМІТКА.

Вибираючи, вам потрібно звернути увагу на маркування, рекомендоване виробником та статтею. Ця олія вказана в інструкціях щодо запланованої заміни та вилитого в двигуни автомобілів, які зійшли з конвеєра.

Прочитайте: Volkswagen Passat B9 2021 з гібридним льодом: більше переваг з гарантією 100 тис. Км пробігу

Для Volkswagen Polo підходить масло з такими характеристиками::

Прийом 504.00

нафта, рекомендує, volkswagen, polo

Моторне масло, що відповідає толерантності 504.00, має найкращі миючі засоби, менше підлягає окисленню і більш ефективно запобігає утворенню різних родовищ.

Виробник рекомендує використовувати нафту з 504.00 для Росії, і тому:

 • Більш довше не втрачає властивості під час тривалого простою в пробок;
 • З часом він не окислюється і утворює менше родовищ;
 • не засмічує масляні канали і добре видаляється при промиванні.

Діапазон з таким прийомом становить до 15 000 км. Це робиться в інтересах природи, але без врахування ресурсу двигуна (редакційна думка). Ми вже детально писали про скидання інтервалу інтервалу

Інтервали заміни

Інтервал зміни масла залежить від режиму роботи автомобіля.

Цю нафту потрібно змінити вчасно, частота є стандартною.

 • Середній пробіг 10-15 тисяч. КМ, підходить для роботи в змішаному циклі.
 • Під час переміщення в міському режимі рекомендується вдвічі зменшити цей інтервал і не забувати перевірити рівень змащення на зонді.

“Яка олія налити поло в поло?”Або тема, що хаке.

І тому ми починаємо як і всі, а отже, і заміна масла.Ми обговорюємо товаришів !Я не хочу когось засуджувати, я просто хочу почути думку кожного в коментарях;) проаналізуємо наступні запитання:

Сковорода або колодязь у печі?2. Яку олію ви наливаєте ?3. Що скаже ОД ? Двігло втрачає гарантію ?чотири. Миття проїзду перед тим, як змінити виробник нафти ?5. Допуски та в’язкість ?

Я негайно поділюсь своєю думкою: 1. Однозначно в печі, оскільки спочатку в наших машинах від нафти від VW (ну, чи щось подібне), дізнавшись ціну на цю нафту, ОД був трохи шокований 1L = 1200 2. Мені ще не довелося цього робити, я думаю, або пішов будь.яким лікімолі.3. OD я сказав, будь ласка, ми наповнимо що завгодно, але я не дізнався про гарантію. Звичайно, ми візьмемо масло під нашим 502 толерантністю.чотири. Я боюся вилити всю хімію для промивання. Я подумав, щоб придбати вдвічі більше олії і зробити таку процедуру промивання, як це: налийте свіже масло, нехай dviglu трохи працює (щоб промити двигун новою олією) хв 10-15 Я думаю, досить злити його і заповнити свіже масло знову.5. 502.00 Ну 5W-40. Ось цікаво, чи є олія 0w-40 ? І чи варто його налити ? Як я знаю, перший цифербл.тридцять.

Напишіть свою думку в коментарях, я буду радий. Ну, кріпіть посилання)

Панове! Я пропоную додати олію у вогонь!6. Що ви думаєте про добавки та реалізійці? Справжній досвід? 😉

Volkswagen Polo Sedan 2014, 105 год. П Планове обслуговування

Мотуло.Кращі з кращих.Ця французька компанія понад 150 років, і всі останні розробки в галузі нафти. Мотул

Хоча з цією олією немає досвіду, я вже вирішив, що візьму Мотул)

Shell Ultra краще, ніж горщики? Я думаю, що приймати це5v40

xs, він сам не смакує, пронизуючи тести на пошук в Інтернеті, подивіться на характеристики. Я думаю, що Мотула буде ZB), я читаю тут статті, надзвичайно позитивні відгуки та характеристики не погані (випаки, в’язкість, добавки)

Так, вони дуже хвалять, навіть прочитали тест, що в Росії вони роблять хорошу нафту.Дилер запропонував мені або каструлю, або снаряд.Скажи мені, де ти можеш перемішати фільтри, веб.сайт якогось пело.чапа. це трохи дорогий для них набір

)) Окрім поло Чопа, я не знаю перевірених місць, і я не дуже дивився, все ще є сайт Ecist, але, схоже, це також трохи дорого.

Я так, як ти думав, що оригінал був затоплений 5 літрів.3400 і не хвилюйся. Заміна США 3.6, тому четверта заміна безкоштовна.

Я знайшов місце, де були показані різні колби з маслом, а точніше, що з ними відбувається, коли піддається температурі.Час підходить, я знову почну Інтернет.

У мене немає особливої ​​різниці, у мене вже знайомий 000 кострол наливається, і все в порядку!

Як “експерти” вже взяли купу категоричних порад у районах, про які вони мають ту саму ідею, що і дядько пожежника Петя про квантову фізику.Почнемо в порядку. По.перше, про Кастрол. Чи знають наші розумні радники, що в асортименті цього виробника кілька десятків сортів моторних масел? І який вони вважають їх “підірвані”? Тривалий час саме на фабриках цієї компанії нафта була зроблена за замовленням VAG.занепокоєння. Але це зовсім не означає, що масло VW ідентичне кастрольському олії. Усі виробники постійно працюють над збільшенням конкурентних властивостей своїх масел. До речі, я розкрию ще одну таємницю: додатки для масел для масел розробляються та доставляються на світовий ринок лише два-три офіси. А решта гігантів просто використовують їх під своїми брендами. Я не хочу рекомендувати конкретного виробника, рекомендую прочитати: www.Аутодла.ru/main/top/ al_zic_g-energy_motul_tnkautolbricants.Інформація/двигуна W-30-5W-40-ZA-RULJOM.htmlwww.ZR.ru/concent/стаття 219-vybirajem_maslo_5w40/www.Drive2.ru/l/l/288230376152294043/я відповім на друге та третє питання одночасно: на першому, офіси були запропоновані мені Shell Helix Ultra 5W-40, на другому кастольному краю, прозвучаючи довге життя III 5W- 40. Обидва мають допуски VW.Тепер про прання. Промийте систему після синтетики абсолютно не має сенсу. самі синтетичні олії мають чудові миючі засоби. Особливо, якщо ви змінюєте синтетику на синтетику.І нарешті, про допуски та в’язкість. VW з рослини мухи 5W-30 олії з толерантністю 504/507, але для подальшої роботи рекомендує все ще 5W-40 з толерантністю 502/505. Це насамперед якість нашого палива, а також складних умов експлуатації на наших дорогах. Якщо ви їдете лише на європейський бензин і лише на відмінних дорогах-ви можете продовжувати налити 5 Вт-30. Тільки в бензилінах, що виробляються з російської нафти, посилення сірки, що погано впливає на робочі властивості нафти. Відповідно до наведених посилань, це можна прочитати.

Забули більше про добавки. Усі виробники нафти додають до них ретельно збалансовану адитивну пакет. Якщо ви працюєте над тим, щоб “вдосконалити” цей пакет додатковими добавками, то зламайте цей баланс, і як він поводитиметься. ніхто не знає.

Відмінний коментар, але люди не задоволені горщиками)

На жаль, є багато суб’єктивних. Чому саме не радує? Я не проводжу кампанію спеціально для Castrol, я просто думаю, що це рівне серед інших. До речі, згідно з оглядами людей, які професійно беруть участь у дослідженні автоматичних, так широко хвалився багатьма Мотулами, виявляється, далеко не такого льоду. Визнаючи його безсумнівне лідерство на ринку мотоциклійських олій, дослідники не приносять автомобільних масел навіть у першій десятці. Десь я втратив посилання на форум фахівців з масел, тому мені доведеться повірити цьому слова.

Я не сказав, що Кастрол поганий. Я сам все ще йду на оригінал (5W-40). Зауважте, я не сказав, що Мотул кращий за інших. У коментарі я зазначив, що вони мені порадили. Я сам не давав порад. Однак не можна стверджувати, що Кастрол зберігається на рівні з іншими брендами. Однозначно є кращі нафтові марки. Дилери VW наливають дешевий кастрол (певна маркування), тому що вам потрібно щось налити в двигун (ну, тому що VW з Castrol має щось на зразок контракту).

Як “експерти” вже взяли купу категоричних порад у районах, про які вони мають ту саму ідею, що і дядько пожежника Петя про квантову фізику.Почнемо в порядку. По.перше, про Кастрол. Чи знають наші розумні радники, що в асортименті цього виробника кілька десятків сортів моторних масел? І який вони вважають їх “підірвані”? Тривалий час саме на фабриках цієї компанії нафта була зроблена за замовленням VAG.занепокоєння. Але це зовсім не означає, що масло VW ідентичне кастрольському олії. Усі виробники постійно працюють над збільшенням конкурентних властивостей своїх масел. До речі, я розкрию ще одну таємницю: додатки для масел для масел розробляються та доставляються на світовий ринок лише два-три офіси. А решта гігантів просто використовують їх під своїми брендами. Я не хочу рекомендувати конкретного виробника, рекомендую прочитати: www.Аутодла.ru/main/top/ al_zic_g-energy_motul_tnkautolbricants.Інформація/двигуна W-30-5W-40-ZA-RULJOM.htmlwww.ZR.ru/concent/стаття 219-vybirajem_maslo_5w40/www.Drive2.ru/l/l/288230376152294043/я відповім на друге та третє питання одночасно: на першому, офіси були запропоновані мені Shell Helix Ultra 5W-40, на другому кастрольному краю, прозвучаючи довге життя III 5W- 40. Обидва мають допуски VW.Тепер про прання. Промийте систему після синтетики абсолютно не має сенсу. самі синтетичні олії мають чудові миючі засоби. Особливо, якщо ви змінюєте синтетику на синтетику.І нарешті, про допуски та в’язкість. VW з рослини мухи 5W-30 олії з толерантністю 504/507, але для подальшої роботи рекомендує все ще 5W-40 з толерантністю 502/505. Це насамперед якість нашого палива, а також складних умов експлуатації на наших дорогах. Якщо ви їдете лише на європейський бензин і лише на відмінних дорогах-ви можете продовжувати налити 5 Вт-30. Тільки в бензилінах, що виробляються з російської нафти, посилення сірки, що погано впливає на робочі властивості нафти. Відповідно до наведених посилань, це можна прочитати.

Олія в коробці Volkswagen Polo

Volkswagen Polo оснащений 4 різновидами трансмісійних блоків. Кожна конструкція вимагає заповнення власного продукту.

З фабрики машина отримує автоматичну коробку на 4 кроки, як AISIN 09G (TF60-SN).

Під час гарантійної послуги дилери заповнюють суміш VW ATF G055025A2. Як аналог, ви можете зупинитися на формулах Castrol SpezialProdukt, Mobil 98GX57 ATF 3309 та Liqui Moly Top TEC ATF 1200.

Стандартний інтервал інтервалу 70 000 кілометрів пробігу. Необхідний об’єм рідини з повною/частковою заміною 7/3,5 л л.

Ручна передача та робототехнічна машина

Ці одиниці вольтсваген зменшуються до одного списку через подібність структури. Машина оснащена 5/6 ступінчастою механікою або роботом для 7 позицій.

Це має значення використовувати заводський витратний VAG G052512A2 API GL4. Газовий резервуар картера становить 2,1 літра, рекомендується обмежити термін експлуатації однієї частини на 65-70 тис. км.

Як аналог, ви можете налити синтетичні суміші API GL-4/5. У цьому випадку споживчий бренд не має фундаментального значення.

Ознаки та наслідки “старіння” моторного масла

Немає візуальних знаків, що вказують на необхідність заміни рідини мастила. Багато автомобілістів, особливо початківців, помилково вірять. оскільки композиція нафти потемніла, її потрібно змінити. Насправді це говорить лише на користь мастила. Якщо рідина затемнена, це означає, що двигун добре мийть, адсорбуючи шлак. Але ті олії, які не змінюють свій колір з часом, слід лікувати з війною.

Єдине керівництво, яке дає інформацію про заміну. це пробіг після останнього оновлення мастильної рідини. Незважаючи на те, що офіційні дилери пропонують заміну через 10 або 15 тис. км, потрібно це робити частіше, не проходячи більше 8 тисяч. Зрештою, російський бензин містить багато домішок, які окислюють нафту і викликають втрату його захисних властивостей. Ми також не повинні забувати, що в важких міських умовах (пробки) двигун працює тривалий час під час простою машини. тобто ресурс змащування все ще скорочується. З кожною зміною змащення також потрібно змінити масляний фільтр.

Що буде випливати, якщо ви зміните нафту з збільшенням інтервалу

Якщо ви ставитесь до частоти заміни, а також наливних мастильних матеріалів, невідповідними для двигуна, це загрожує зменшенням ресурсів двигуна. Такий діагноз не одразу проявляється, тому він невидимий. Масляний фільтр закупорюється, і двигун починає промивати брудною рідиною двигуна, що містить шлаки, мул і дрібні стружки.

Забруднення оселяється в нафтових трубопроводах та на поверхнях деталей. Тиск моторного масла падає, з часом воно зникає. Якщо ви не звернете уваги на датчик тиску, вони будуть слідувати: закливати поршні, обертання вкладишів, що сполучаються, та розбиття сполучних стрижнів, відмову турбокомпресора та інших пошкоджень. У такому стані легше придбати новий живісний одиницю, оскільки капітальний ремонт більше не допоможе йому.

Якщо ситуація ще не є безнадійною, активне промивання може допомогти, а потім періодична заміна свіжою олією високої якості після 1–1.5 тис. Км спокійного руху, при низькій швидкості двигуна. Процедура такої заміни повинна виконуватися 2-3 рази. Можливо, тоді капітальний ремонт буде видалений, на деякий час.

Олія в коробці Volkswagen Polo

Volkswagen Polo оснащений 4 різновидами трансмісійних блоків. Кожна конструкція вимагає заповнення власного продукту.

З фабрики машина отримує автоматичну коробку на 4 кроки, як AISIN 09G (TF60-SN).

Під час гарантійної послуги дилери заповнюють суміш VW ATF G055025A2. Як аналог, ви можете зупинитися на формулах Castrol SpezialProdukt, Mobil 98GX57 ATF 3309 та Liqui Moly Top TEC ATF 1200.

Стандартний інтервал інтервалу 70 000 кілометрів пробігу. Необхідний об’єм рідини з повною/частковою заміною 7/3,5 л л.

Ручна передача та робототехнічна машина

Ці одиниці вольтсваген зменшуються до одного списку через подібність структури. Машина оснащена 5/6 ступінчастою механікою або роботом для 7 позицій.

Це має значення використовувати заводський витратний VAG G052512A2 API GL4. Газовий резервуар картера становить 2,1 літра, рекомендується обмежити термін експлуатації однієї частини на 65-70 тис. км.

Як аналог, ви можете налити синтетичні суміші API GL-4/5. У цьому випадку споживчий бренд не має фундаментального значення.

Яка олія наливається в механіку на заводі (чиновники) взимку для седана поло?

Якщо ви є власником автомобіля з механічною коробкою передач, то питання буде логічним, що олія вилито в механіку на заводі (чиновники) взимку для седана поло? На фабриці оригінальний VAG G052512A2 API GL4 SAE 75W-80 виливається в механіку. Рекомендується використовувати його під час заміни масла. У разі його відсутності ви можете використовувати Castrol Syntrans v Fe 75W-80. Як і в автоматичній коробці передач, масло в механіці виливається на весь термін служби. Однак більшість автомобілістів рекомендують замінити його на пробіг від 80 до 100 000 км.

Якщо немає часу та грошей для подорожі до послуги, то ви можете зробити заміну своїми руками. У процедурі немає нічого складного, особливо якщо ви дотримуєтесь чіткої схеми.

Список об’єктів, необхідних для заміни масла:

 • Нафтова ємність,
 • Масляний фільтр (оригінальний номер носіння 03c115561h),
 • Випальця для піддонів (оригінал. N90813202),
 • Промивання розчину,
 • Весе для зливання старої мастила,
 • Ключ для “18”,
 • Ключ. Зірка,
 • Ключ видалення старого масляного фільтра,
 • Суха ганчірка.

Найзручніша процедура буде проведена на спостережній ямі.

З цього приводу завершена робота, щоб змінити масло своїми руками.

Важлива порада: Ви ніколи не повинні економити на заміні масла, оскільки ці витратні матеріали відіграють першорядну роль у функціонуванні “серця” автомобіля.

Вибір моторного масла заснований на наявності толерантності до груп VAG. Для бензинових двигунів це 502.00 503.00 504.00, для дизеля. 505.00 505.01 506.00 507.00

Найпоширеніша толерантність до бензину Volkswagen. 502.00 (бензин) 505.00 (Дизель). Він має майже кожну синтетичну та напівсинтетичну імпортну та внутрішню моторну олію різноманітної в’язкості.

У зношених і не найсучасніших двигунах можна вилити 5 Вт-40, включаючи напівсинтетику. Рекомендовано, наприклад, для: VW Polo Sedan 612 1.6i cfna, cfnb.

Для збільшених інтервалів заміни для сучасних TSI, FSI, двигунів TFSI потрібно найсучасніший нафта з довгим життям 504 допусків.00 (бензин) 507.00 (Дизель).

Приклад використання: tiguan 5n2 1.4tsi caxa.

Точне використання. це оригінальний каталог запчастин ETKA. У ньому ви можете вибрати масло за Віне.

Обсяги заправки та частота заміни

Номінальний об’єм заправки нафти для автомобіля Volkswagen Polo наведений у таблиці нижче.

Обсяг подачі двигуна

Клани в автомобілі Volkswagen Polo рекомендують змінювати нафту в двигуні кожні 15 тис. км бігу. За словами власників автомобілів, інтервал повинен бути зменшений до 7. 8 тисяч. км бігу.

Звичайне споживання нафти в двигуні Volkswagen Polo

Відповідно до заяв виробника, вся лінія електростанцій має однаковий рівень споживання нафти. Двигун може їсти до 1 літр на тисячу кілометрів. Цей прийом досить великий. Під час роботи автомобіля справжнє споживання набагато менше. Збільшення споживання нафти до 1 літр на тисячу кілометрів можливе лише у випадку надмірного зносу двигуна або несправності його компонентів.

За даними оглядів власників автомобілів, рівень споживання нафти становить 150.200 грам. Якщо двигун їсть понад 250 грам на тисячу кілометрів, то необхідно звернути увагу на стан поршневих кілець, прокладок та нафтових ущільнювачів.

Найчастіше збільшене споживання відбувається через переповнене масло та стиснення кілець. Ця неприємність з’являється з пробігом понад 100 тисяч. км. Підвищений тиск картера може спричинити пітливість двигуна і на 55-75 тисяч. На одометрі. У цьому випадку споживання нафти з часом збільшується. Випадки не рідкісні, коли мотор може їсти більше літра на тисячу кілометрів.

Volkswagen Polo Sedan. Скільки масла в двигуні (об’єм)

Скільки літрів наливається? Нижче ми представляємо список найпоширеніших двигунів та обсягу наливної олії:

 • Двигун 1.2 105 л. З 3,8 л.
 • Двигун 1.2 60 л. З 2,8 л.
 • Двигун 1.2 70 л. З 2,8 л.
 • Двигун 1.4 125 літрів. З 4,0 л.
 • Двигун 1.4 85 літрів. З 3,2 л.
 • Двигун 1.6 105 літрів. З 3,8 л.
 • Двигун 1.6, 110 літрів. З 4,2 л.
 • Двигун 1.6 85 літрів. З 3,6 л.
 • Двигун 1.6 90 літрів. З 3,6 л.

Стандартна зміна масла передбачає об’єм 3,8 літра для двигуна 1.6 cfna (105 л. З.) або CFNB (85 літрів. З.).

Порада: Чжор (споживання) нафти в двигуні поло, як такий, у будь.якому випадку, щоб запустити 150.000 км., та належне обслуговування. Винятки. 1.2 двигуни TSI, які можуть споживати до 1 літр на 2.000 км.

Polo 612 cfna cfnb масляний фільтр

Оригінальний номер каталогу 03c 115 561 год. Застарілий номер 03c 115 561 d. Найкращий вибір високої якості.Mann W 712/94.

Зроблено в Німеччині. Є повним аналогом оригінального конвеєра. Knecht Mahle Austria OC 593/3 зроблений у Китаї, і коштує так само, як і Манн.

Інші аналоги: Bosch F 026 407 116, Purflux France LS391, Filtron Poland OP 641/2. Корк (болт) Польція повинна. Власне, шматок металу, який важко зламати.

Кільце також звичайне, сталь. Розміри болта: нитка M14 x 1. 5 х 22, ключ на 18.

Neorginals: Hans Pries Topran 109 035 785, FEBI 15374, SWAG 32915374, ELRING 567. 640, Corteco 220125S, Dello 10N908013202 130016310.

Характеристики двигуна CFNA/CFNB/CWVA/CWVB

Виробництво Завод калуги
Бренд двигуна Cfna/cfnb/cwva/cwvb
Роки звільнення 2010 рік.у.
Матеріал блоку циліндра алюміній
Система харчування інжектор
Тип Рядок
Кількість циліндрів чотири
Клапани на циліндрі чотири
Поршневий інсульт, мм 86.9
Діаметр циліндра, мм 76.5
Ступінь стиснення десять.5
Об’єм двигуна, куб.см 1598
Потужність двигуна, L.З./про.хв 85/5200 90/5200 105/5250 110/5800
Крутний момент, nm/близько.хв 145/3750 155/3800-4000 153/3800 155/3800-4000
Максимальна швидкість, приблизно.хв 6000
Паливо 95-98
Екологічні норми Євро 5
Вага двигуна, кг
Споживання палива, л/100 км (для седана поло). місто. шосе. змішане. вісім.7 5.16.чотири
Споживання нафти, GR./1000 км до 500
Нафта в двигуні 0W-40 5W-30 5W-40
Скільки масла в двигуні, l 3.6
Заміна нафти проводиться, км 7000-10000
Робоча температура двигуна, град. 85-90
Ресурс двигуна, тисяча. KM. за даними рослини. на практиці – 200
Налаштування, L.З потенціал. без втрати ресурсів 150 н.D.
Двигун був встановлений VW Polo Sedan VW Jetta Skoda Fabia Skoda Octavia Skoda Rapid Yeti Skoda Roomster
Коробка передач. 5 МКПП. 6AKPP Vag 02t aisin 09g
Транспортні відносини, 5 Мкпп 13.46 2. 1.96 3. 1.28 4. 0.88 5. 0.67
Транспортування відносин, 6 ACPP Чотирнадцять.148 2. 2.37 3. 1.556 4. 1.155 5. 0.859 6. 0.686

Що краще налити седан Volkswagen Polo

є дуже популярним транспортним засобом у світі, в тому числі в Росії.

Для нашого клієнта залишається, що видатний німецький виробник зміг поєднати кілька важливих характеристик у цій машині: традиційно висока німецька якість та вартість, що робить цей седан дуже доступним.

Тобто, якщо людина мріє про німецьку машину, у нього мало грошей на придбання Mercedes на іншому BMW, то він повинен чітко подивитися на Volkswagen Polo.

Ніж це, купуючи машину, людина повинна розуміти, що його придбання повинно бути належним чином обережним. Кропива, навіть надійний Volkswagen Polo може швидко провалитись, якщо там вилите і вживаєте там низьку якість моторного масла.

Потім є швидкий знос найважливіших елементів, розташованих у двигуні транспортного засобу, живлення перестає функціонувати. Результат. необхідно здійснити дуже дорогий ремонт.

Щоб уникнути цієї фінансово дорогої процедури, вам потрібно знати, яку нафту краще налити двигун Volkswagen Polo.

Вибір моторного масла для Volkswagen Polo

Враховуючи широкий спектр моторних масел на сучасному автомобільному ринку, у деяких людей виникають труднощі, коли відповідають на питання. який варіант буде кращим для його автомобіля. Для того, щоб не провалюватися одночасно, рекомендується дотримуватися декількох правил:

Volkswagen Polo Скільки масла вливати в двигун

“Вибір AKP”. Ремонт та обслуговування автоматичних коробки передач та варіаторів на сайті капіталу:

 • Не намагайтеся отримати переваги, придбавши невідомий товар за найнижчою ціною. Такі заощадження можуть принести користь від кількох сотень на перших етапах, але згодом спричинити додаткові витрати грошей, пов’язані з ремонтом електроенергії;
 • Спочатку дізнайтеся новини, які варіанти використовуються людьми, які керують однією і тією ж маркою автомобілів.

Скористатися другим важливим правилом і з’ясувати, яку нафту заповнити ВольксвагенПоло Седан є більш актуальним та ефективним, зовсім не потрібно обчислити такі транспортні засоби на міських вулицях власників, зупиняти їх та взяти інтерв’ю. Ви можете отримати, що необхідні відповіді можна зробити для нашого клієнта, набагато простіше, кропива, перейдіть до Інтернету та шукайте необхідну інформацію на спеціалізованих автомобільних форумах, присвячених спеціально цій марці пасажирських транспортних засобів. Якщо проаналізувати інформацію, отриману з таких Інтернет.ресурсів, зазначимо, що власники Polo Volkswagen використовують у своїй техніці багато варіантів для автомобілів, які ідеально працюють у різних умовах. З популярних продуктів варто відзначити наступне:

Іноді, але не всі автомобілісти можуть відвідувати великих дилерів автомобілів іншими словами, ринки, розташовані в густонаселених містах, тому їм не доведеться приймати цей конкретний продукт.

Що робити, якщо в аптеці є масла, за невідомими торговими марками, але альтернатив немає? У той же час рекомендується вибрати продукт, який має специфікацію VW 502, тобто спочатку підготовлений якомога більше для німецьких автомобілів із занепокоєння Volkswagen.

Олія CFNA

Рекомендована толерантність: VW 502 00, VW 504 00 Масло повинно відповідати 502 толерантності, або альтернативне 504 прийому до Volkswagen вказується на упаковці, і вона також може бути уточнена на місці виробника нафти

Рекомендована в’язкість нафти: 5 Вт-40, 5 Вт-30

5W-30 Castrol Edge Professional Longlife III виливається з рослини. Однак є думка, що ця марка нафти не забезпечує високий захист двигуна. І, звичайно, не змінюйте цю олію з інтервалом 30 ткм. Якщо вам потрібна міцність двигуна, вам потрібно змінити нафту в нашій країні максимум кожні 10 ТКМ.

Яке масло для заливання в двигун cfna?

Ось кілька класів нафти, що відповідають VW 502.00

 • Motul специфічний 502 505
 • Shell Helix Ultra Extra 5W-30
 • Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40
 • Mobil 1 Formula 5W-30
 • ZIC XQ LS 5W30

Вибір нафти на 1.6 MPI (EA111) Євро 4. Bts, cfna, cfnb, clsa

Дуже часто користувачі задають питання про те, яку нафту слід виливати в певний двигун, оскільки в різних джерелах їм надається різна інформація (включаючи дилерів, що стосуються занепокоєння, які повинні працювати відповідно до суворих правил та загальних стандартів). Тому ми вирішили узагальнити проблеми, які звучать від вас дуже часто, в окремих темах для кожного двигуна.

Для двигунів 1.6 16V MPI BTS, CFNA, CFNB, CLSA Рослина встановила фіксований інтервал зміни масла. раз на 15 000 км або через кожен рік роботи, залежно від того, що буде раніше. Варто зазначити, що на території Російської Федерації. Фіксований інтервал зміни масла встановлюється для всіх автомобілів. Крім того, ми не повинні забувати про такий показник, як мотоцикли, протягом тривалості зміни масла, він також прирівнюється до 357 операторів двигуна роботи двигуна.

Двигуни 1.6 16V MPI BTS, CFNA, CFNB, CLSA з 85/105 літр.З., Відповідно, вони не сильно завантажені або вимушені та призначені для повсякденної та тривалої роботи. Такі двигуни також називають ресурсом, оскільки здебільшого вони працюють у різних офісах та флотах, виконуючи звичайні подорожі для працівників цих компаній. Тобто простіше кажучи, двигун повинен бути надійним, невибагливим і дешевим в експлуатації. Детальніше про функції, недоліки та проблеми цих двигунів у сертифікаті двигунів 1.6 16V MPI сім’я EA111.

Вагентний спеціальний плюс 5W-40. для Росії з фіксованим інтервалом заміни (до 11.2018) (G 052 167 M2 (1L) /G 052 167 M4 (5L)) (допуски та технічні характеристики: VW 502 00 /505 00 /505 01)

З листопада 2018 року було введено виправлення з рослини Volkswagen та розділення Spag Special Plus на олію на дві різні масла. Ось текст інформаційного листа для офіційних дилерів:

 • Спеціальна нафта G розроблена для використання на транспортних засобах з бензиновими двигунами без фільтрів сажі та має специфікацію VW 502.00/505.00 та клас в’язкості SAE 5W40.
 • Спеціальна оліка D розроблена для використання на автомобілях з дизельними двигунами без фільтрів сажі та має специфікацію VW 505.00/505.01 та клас в’язкості SAE 5W40.

Тому зараз для придбання в оригіналі доступно кілька інших масел, ніж ті, які багато хто використовував раніше. Нижче наведено таблицю з відповідними статтями для замовлення (стара спеціальна плюс масла, яка вже була видалена з виробництва): виділені червоним):