Розшифровані помилки Volkswagen Tiguan Wingers. Re: Volkswagen Tiguan 2009 2.0 tdi cbab

Коди помилок Volkswagen Tiguan

Код P0010 пов’язаний з порушеннями змін системи в фазах механізму розподілу газу вашого автомобіля двигуна.

Для дотримання викиду шкідливих речовин та стандартів енергії автомобіля Volkswagen, виробник встановлює системи підйому клапана залежно від даних навантаження та живлення.

Код помилки P0010 часто може супроводжуватися іншими кодами, такими як: P0011, P0012, P0020, P0021, P0022 та, можливо, більше.

Що означає код помилки P0010

P0010 Це універсальний код OBD-II, що вказує на проблеми модуля управління двигуном (ECM), який виявив порушення в механічній синхронізації між колінчастим валом та розподілом валу. Проблеми з синхронізацією зазвичай з’являються з високими швидкостями двигуна, коли EAM намагається регулювати ДБЖ клапана.

Для цього ECM використовує датчики положення колінчастого вала та валу розподілу (ОС). На основі сигналів цих датчиків блок управління двигуном керує запалюванням, підняттям клапана, а також регулює паливну суміш на різних швидкостях та навантаженнях.

Що є причиною коду P0010

Помилка P0010 може мати кілька причин:

 • Розлади в роботі пов’язані з брудним двигуном.
 • Родовища нафти через відсутність регулярної зміни масла.
 • зношені частини часу (ланцюги, передачі, ремені)
 • несправність колінчастого вала або датчик розподільного вала
 • Пошкодження проводки
 • Програмне забезпечення ECM застаріло (рідко) внутрішнє пошкодження (поломка) блоку управління двигуном (ECM)

Які симптоми коду P0010 Volkswagen

Коли код P0010 з’явиться на інформаційній панелі, сигнал “перевірка двигуна” загоряється. При роботі двигуна можна спостерігати симптоми:

 • Зміна роботи двигуна на холостому ходу
 • Збільшення споживання палива
 • Втрата потужності високої швидкості
 • Збільшити шкідливі викиди в атмосферу

Як діагностується код помилки P0010

Ви можете визначити помилку Volkswagen P0010 за допомогою діагностичного сканера автомобіля. Кваліфікований фахівець може читати помилки, які призвели до індикації “Перевірте двигун, щоб визначити, коли і де виникла проблема, і чи існує вона зараз. Він зможе визначити постійну помилку або проявляється лише під час руху, за певних умов.

Найпоширенішою причиною цієї помилки є забруднення відкладами нафти всередині нафти. Часто все обмежується заміною набору фільтра електромагнітного клапана (соленоїда) та промиванням відкладень під кришкою CBC.

Якщо помилка проявляється періодично, то візуальний огляд соленоїда може допомогти визначити причину. В іншому випадку необхідно керувати автомобілем, поки проблема не стане постійною.

Часті помилки при діагностуванні коду P0010

Недосвідчені експерти, що базуються лише на помилці P0010, пропонуючи замінити привід часу (ремінь, валики, ланцюг, натягувач). Але, не виконуючи повного діагнозу, ви можете витратити досить відчутну суму і залишитися з тими ж проблемами. Проблему можна вирішити просто шляхом промивання соленоїда та заміни копійки, але без досвіду багато майстрів пропонують її різко вирішити. заміну часу. Майстер завжди повинен мати правильний діагноз, перш ніж рекомендації щодо заміни компонентів лише на основі одного коду.

Наскільки серйозна помилка Volkswagen P0010?

Код помилки P0010 може мати такі наслідки для вашого автомобіля Volkswagen:

Коди помилок Volkswagen Tiguan: Описи та декодування

Останні моделі транспортних засобів оснащені розширеними електронними пристроями. Автомобіль Volkswagen Tiguan втілює всі сучасні вимоги до електронного обладнання та комп’ютерних систем. Тому для виявлення різних видів збоїв та несправностей буде потрібно професійне втручання та, беззаконно, комп’ютерна діагностика.

Комп’ютерна діагностика автомобіля Volkswagen Tiguan

Комп’ютерна діагностика необхідна для будь.якого сучасного автомобіля для розгляду кодів помилок та визначення поточного стану основних вузлів. Діагноз Volkswagen Tiguan здатний швидко виявити всі несправності в проектуванні автомобіля та своєчасно усунути їх. Коди помилок розроблені для того, щоб повідомити водія або фахівцям про станцію служби про наявність певної проблеми.

Всі помилки відображаються на екрані комп’ютера в режимі реального часу. Найсучасніші системи відстеження можуть навіть перекодувати параметри, щоб водій негайно побачив, що не так з його автомобілем.

Комп’ютерна діагностика Volkswagen Tiguan зазвичай проводиться після того, як на панелі приладів з’являються коди несправностей. Рідше, діагностика потрібна при неправильній роботі певних систем (без появи помилок на приладовій панелі).

На сьогоднішній день використання спеціальних пристроїв та стендів дозволяє ретельно перевірити продуктивність усіх електронних систем автомобіля та запобігти виникненню зривів.

Спеціалісти дилерів рекомендують власникам Volkswagen Tiguan проходити комп’ютерну діагностику раз на рік.

Що включає сигнал EPS

Один з найбільш тривожних драйверів Volkswagen Tiguan слід вважати сигналом EPS. Сам термін розшифрується як електронний контроль потужності, оскільки конструкція сучасних тигуанів використовує електронний дросель.

EPS. це електронне управління потужністю двигуна, який включає гальмівний композицію. Відповідно, якщо піктограма EPS раптово засвітиться на приладовій панелі, це може вказувати на проблеми з гальмівною системою, оскільки лампа цього значка безпосередньо передає “сигнал лиха” від датчика гальмівної педалі.

Що робити, якщо лампа EPS загорілася під час руху? Варто детальніше подивитися на лампочку: її постійне згоряння (без моргання) говорить про те, що зрив є постійним (це, безумовно, не помилка, а не невдача). Однак, якщо двигун працює нормально, має сенс керувати трохи більше і дивитися на поведінку палаючого лампи. Якщо сигнал EPS не виходить, потрібна комп’ютерна діагностика.

Якщо EPS з’являється лише на холостому ходу, і коли газ він негайно згасає, то вам потрібно замінити блок дросельної заслінки. Цю процедуру рекомендується проводити руками фахівців.

Що означають помилки

Окрім сигналу EPS, автомобіль Volkswagen Tiguan також може бути знайдений в інших кодах помилок. Якщо водій знає хоча б головного з них, йому буде легше навігація в експлуатації. Якщо сигнал EPS загоряється, то, як правило, комп’ютерна діагностика виявляє два основні типи помилок. P227 та P10A4.

Помилка p227

Якщо помилка P227 освітлюється на підставці для комп’ютера, то це вказує на низький рівень сигналу датчика дросельної заслінки. Це значення саме по собі є некритичним, оскільки робота автомобіля все ще зберігає всі умови безпечного управління та гальмування. Однак водієві потрібно проводити ремонтні роботи найближчим часом, оскільки датчик положення дросельної заслінки завжди повинен бути в робочому стані.

Помилка p10a4

Помилка p10a4 вказує на несправність контрольного клапана гальм, що працюють на вході. Ця помилка відноситься до механічного, тому варто якнайшвидше замінити клапан. Експлуатація “tiguan” з кодом помилки p10a4 може призвести до аварії.

Розшифровка інших основних кодів помилок

EPS, P227, P10A4. не єдині помилки в автомобілі Volkswagen Tiguan, насправді загальна кількість кодів перевищує десяток тисяч. Нижче наведені таблиці з найбільш серйозними помилками для автомобіліста для автомобіліста, що може суттєво вплинути на продуктивність автомобіля.

Код помилки VAG Опис несправності
00048-00054 Пошкодження датчиків визначення температури теплообмінника, випарника або простору ніг ззаду або передньої частини “Volkswagen”.
00092 Пошкодження пристрою вимірювання температури запускання.
00135-00141 Несправність пристрою прискорення переднього або заднього колеса.
00190-00193 Пошкодження пристрою зовнішніх дверних ручок “Volkswagen”.
00218 Комп’ютер на дошці отримує сигнал від датчика вологості повітря, можлива несправність.
00256 Помилка датчика тиску та датчика температури теплоносія.
00282 Несправність у датчику швидкості.
00300 Температурний датчик моторного масла зафіксував підвищену температуру, заміна масла необхідна.
00438-00441 Невдача датчиків рівня бензину або фіксації положення поплавця.
00763-00764 Датчик тиску газу.
00769-00770 Пристрій для визначення температури температури антифризу на виході з двигуна не працює.
00772-00773 Вимкнення пристроїв вимірювання масла.
00778 Помилка 00778 також часто зустрічається серед власників гольфу та інших автомобілів Volkswagen. Цей код означає несправність в датчику роботи кута керма керма.
01132-01133 Інфрачервоні датчики не працюють.
01135 Пристрій для захисту салону автомобіля вийшов з ладу.
01152 Пристрій управління для похилої швидкості контрольної точки не працює.
01154 Пристрій управління тиском на приводі зчеплення не функціонує.
01171, 01172 Пошкодження вимірювання температури передніх та задніх сидінь.
01424, 01425 Несправність була зафіксована в датчику операції швидкості обертання.
01445-01448 Помилка подання датчиків регулювання сидіння водія.
16400-16403 (P0016. P0019) Помилка коду P0016 часто зустрічається у автомобілях Volkswagen. Якщо на дисплеї з’явилася комбінація P0016. Невідповідність поданих сигналів була знайдена. Коли з’явиться код P0016, автомобіль слід взяти до сто.
16455-16458 (P0071. P0074) Комп’ютер зафіксував несправності в експлуатації датчика температури навколишнього середовища: неправильні рівні сигналу або пошкодження електричного окулу.

Розшифровка повідомлень

Сервіс. Тож індикатор служби режиму нагадує заплановану тоді. Напис з’являється за 3000 км до часу. Коли він приходить, власник бачить на приладовій панелі, напис Servise Jetzt

Подушка безпеки Фелер! Цей напис говорить про несправність у системі подушки безпеки. Зазвичай, після включення запалювання протягом декількох секунд, індикатор управління оголює. Якщо подушки відключені, лампа спалахує 12 секунд. Якщо лампочка освітлюється під час переміщення автомобіля, і ви бачите напис. Система подушки несправна

Beim einlegen einer fahrstuff im stand fussbremse betatigen! Цей напис з’являється на автомобілях з автоматичною коробкою передач. Це нагадування: перед тим, як вибрати положення автоматичного селектора передачі, стисніть педаль гальма

Bremsbelag. Напис вказує на знос гальмівних прокладок і перекладається як “перевірити стан гальмівних колодок”

СТОП! Bremsenfehler betriebsanleitung! Дуже важливий напис. “СТОП! Гальмівна система несправна!”. Світло освітлюється нормально після ввімкнення запалювання, а потім виходить. Якщо він взагалі не стріляв, або не вийшов після запуску, або не загорілася в рух. Система ABS неправильна. Якщо спалюють і гальмівна лампа. Ви не можете продовжувати рух!

Ще одна зупинка! Bremsenfehler Betriebsanleitung може освітлити, якщо рівень гальмівної рідини в системі впав

Ручний ангецоген! Потрібно повністю зняти машину з ручного. Повідомлення перекладається як “затягнутий ручний гальмо”

Генератор Веркстатт! перекладений як “акумулятор розряджається”. Зазвичай сигнальна лампа заряду акумулятора виходить після запуску двигуна. Продовжує горіти. Тож акумулятор розряджається

MotorStorg Werkstatt! Розлади двигуна. Перекладений як “несправності в двигуні”. Він часто поєднується з лампочкою EPC. сигнальний лампа управління двигуном. Ви не можете продовжувати рух

СТОП! Kuhlmittel profen betribsanleitung! Рівень антифриз впав у систему охолодження двигуна. Перекладений як “зупинка! Перевірте теплоносій “

СТОП! Oldruck Motor Aus! Тиск у системі змащення двигуна впав. Перекладений як “зупинка! Немає тиску масла!”. Якщо супроводжується палаючим червоним індикатором “масла” та потрійним звуковим сигналом. Рух не можна продовжувати

СТОП! Опція, що займається! Сигнал про те, що необхідно перевірити рівень масла в двигуні. У поєднанні з жовтим «маслом» на панелі приладів. Ви можете піти, але вам потрібно додати масло до двигуна на зонд.

Олсенсор Веркстатт! “Датчик рівня масла несправний”. Він зустрічається з миготливим жовтим кольором “масло”

WaSchwasser auffullen. Повідомлення про те, що рідина шайби в резервуарі закінчується, і його потрібно додати

Бітт Танкен. “Будь ласка, поповніть”

Інші повідомлення системи керування.дошкою

 • Siehe bitriebsanleitung. Дивіться інструкції
 • Parkbremse Losen- звільнити паркувальне гальмо
 • Bremstlussigkeit. Перевірте рівень гальмівної рідини в системі
 • Kullwassertemperatur. Висока температура теплоносія
 • ASC. Включається автоматичний контролер стабілізації руху
 • Bremslichtelektrik. Гальмування не працює
 • Niveauregelung. Низький рівень накачування задніх амортизаторів
 • Kofferraum offen лічильник
 • Розпусник. двері відкриті
 • Контроль. Несправність у контролері помилок (комп’ютер на дошці не вдалося)
 • Getribenotprogramm. Невдача коробки передач
 • Funkschlussel Batterie. Сидячи акумулятори ключа дистанційного керування
 • Бремдрук. Низький тиск у гальмівній системі
 • Bremslicht. гальмування сигналів
 • Аббленліхт. ближнє світло
 • Стендліхт. Паркувальні вогні
 • Рукнич. Світло задніх вогнів
 • Nebellicht Vorne / Hinten. Світло туману спереду / ззаду
 • Kennzeichenlicht. Освітлення номерного знака
 • Anhangerlicht. Трейлер ліхтарі
 • Фернліхт. Дальнє світло
 • Рукфабрліхт
 • Гетрібі. Електрик автоматичної коробки передач
 • Сенсор. Датчик рівня моторного масла
 • Нафтовироба Getriebe. Рівень масла в автоматичній коробці передач

І трохи більше з форуму VW

З увімкненням запалювання, проводиться автоматичний моніторинг систем та пристроїв автомобіля. Порушення та ступінь важливості певних дій поділяються на Paramount (червоні піктограми) та вторинні (жовта ікона). Крім того. Порушення найважливішого значення. Три звукові сигнали. Якщо є кілька таких порушень. Потім значки по черзі з’являються протягом 2 секунд кожна. Порушення вторинного значення. Один звуковий сигнал.

.один. Сервіс служби обслуговування: сервіс.Нагадування про необхідність запланованого тоді.Напис з’являється на 3000 км і зменшує 100 км. Коли настає термін. З’явиться напис напису Jetzt

.2. Система подушок безпеки імпульсу: після включення запалювання протягом декількох секунд контрольне світло управління. Якщо подушки відключені. Цибулина блимає близько 12 секунд. Якщо лампа загоряється в русі або замерзає. Система подушки несправна. З’явиться напис. Подушка безпеки Фелер. Несправність у подушці!

.3. На автомобілях з автоматичною коробкою передач може з’явитися напис Beim einlegen einer fahrstuff im stand fussbremse betatigen. Перш ніж вибрати положення селектора автоматичної коробки передач, натисніть педаль гальма.

.чотири. Вказівник на гальмівний майданчик: Bremsbelag Profen. Перевірте умову гальмівних прокладок!

.5. Абс. Анти.блокована система:. Лампа управління освітлюється на кілька секунд, коли запалювання увімкнено. Якщо лампа не загоряється, або після запуску двигуна не виходить і не світиться в русі. ABS. це неправильно. Якби тільки ABS горить. Ви можете піти. Якщо ABS та гальмівна лампа увімкнено. Ви можете зайти на послугу! обережно! З’являється зупинка напису! Bremsenfehler betriebsanleitung! СТОП! Несправність гальмівної системи!

.6. Гальмівна система:. Ручний ангецоген! Затягніть ручне гальмо!

на невеликому рівні TZHH. СТОП! Bremsenfehler betriebsanleitung. Несправність гальмівної системи!

.7. Заряд акумулятора:. Лампа сигналу виходить після запуску двигуна! Якщо це не виходить. Отже, є розряд. напис. Генератор Веркстатт! Розряд акумулятора!

.вісім. Розлади диспансерів:. MotorStorg Werkstatt! Проблеми в двигуні!

.9. Знаменита лампочка EPC:. сигнальний лампа управління двигуном. Якщо воно увімкнено. Перейдіть до служби! напис. MotorStorg Werkstatt! Проблеми в двигуні!

.десять. Температура/рівень охолоджуючої рідини:. Зупиніть напис! Kuhlmittel profen betribsanleitung! Перевірте теплоносій

.одинадцять. Рівень тиску/ масла в двигуні:. Якщо лампа спалює червоний колір, а сигнал тричі звучить. Це сигнал тиску! Не потрібно їхати. Ви можете запустити мотор. Зупиніть напис! Oldruck Motor Aus! СТОП! Немає тиску масла.

Якщо лампа горить жовтою. Це рівень рівня!! Ви можете піти, але вам потрібно додати олію!! напис. СТОП! Опція провала зупинка! Перевірте рівень масла.

.12. Якщо масляна лампа блимає жовтим. Це сигнал несправності датчика! напис. Олсенсор Веркстатт! Датчик рівня масла несправний!

.13. Скляна шайба рідина:. Якщо це закінчиться. З’являється напис:. WaSchwasser auffullen. Поділіться рідиною в пральну машину/

.Чотирнадцять. Бітт Танкен. Будь ласка, заправляйте!

.п’ятнадцять. Перевірте лампочку. Порушення токсичності вихлопу.Може бути викликано поганим паливом або несправністю в системах двигуна.

.16 Противойська система. Esp. Лампочка освітлена, коли запалювання увімкнено (трикутник з позначкою оклику в колі) і повинно вийти через пару секунд. Лампочка спалахує, коли система працює. Якщо лампа постійно увімкнена. Це несправність. (Якщо ви самі самі не вимкнули систему. тоді він також буде спалювати постійно).

Центральний блок управління системою комфорту.J393-

Центральний блок управління системою комфорту.J393- розташований під передньою панеллю праворуч, під коробкою одягу.

 • Лука контроль (відкритий сигнал)
 • Управління Windows (сигнал відкриття)
 • Контроль центрального замка для дверей
 • Анти.крадіжковий контроль
 • Радіо
 • Закриття задніх дверей
 • Управління комфортом

Індикація розпізнавання та помилок

Центральний блок управління системою комфорту.J393, оснащений системою самодіагностики, яка полегшує пошук несправностей. Для пошуку несправностей слід використовувати тестер.VAS 5051 A- в “Ведиканому пошуку несправностей”.

Інструкції: при заміні центральної одиниці управління системами комфорту.J393- Необхідно враховувати його кодування “Замінення/кодування центрального контрольного блоку системи комфорту.J393- “.

Вимкніть запалювання та всіх споживачів електроенергії, витягуйте ключ запалювання. Вийміть коробку для рукавичок. Натисніть швидкий важіль.1- кріплення.2- Центральний блок управління системою комфорту.3- У напрямку.Стрілки a-. У той же час одночасно зсувайте центральний контроль.3- в кріпленні.2- приблизно 5 мм у напрямку.Стрілки в першому положенні фіксації.

Інструкції: Для чіткості центральний блок управління системою комфорту показана на наступній фігурі у захопленому стані. Вилки можна розблокувати та відключити лише за те, що канавки.Стрілки та власник точно збігаються.

Розблокувати та відключити пробки.Стрілки- від центрального управління системою комфорту.J393-.

Інструкції: Кількість вилків залежить від конфігурації автомобіля. Всі вилки можна встановити лише в одному положенні, тому не потрібно позначати маркування на вилках. Центральний блок управління системою комфорту.J393-.2- Спочатку залишається у власника.3-.

Посмішка власника.3- Зовні засувки.1- і витягуйте його.3- У напрямку.Стрілки-.

Надіньте застійний важіль.3 століття.Напрямок стрілки A- і в той же час переміщення часу управління центральною одиницею системи комфорту.J393-.2- століття.Напрямок стрілки від власника.один-.

Установка проводиться у зворотному порядку. Вставте центральну одиницю управління системою комфорту.J393- у власнику, спочатку лише у першому положенні фіксації, так що канавки.Стрілки та власник були розташовані суворо над одним. Встановіть роз’єми.Стрілки- посадіть власник.3- разом із підключеним блоком управління.2- для фіксаторів.один-. Вставте блок управління перед блокуванням з’єднувачів.2- до зупинки далі у власник (друге положення фіксації).

Діагностика автомобіля

Необхідність діагностувати автомобілі з ін’єкційними двигунами виникає, коли необхідно визначити та визначити несправності, що відбулися в електроніці. Часто автомобілісти вдаються до цієї процедури, коли транспорт купується з руки або з систематичним обслуговуванням. Крім того, деякі власники автомобілів несуть свої машини до діагностики, якщо лампа EPC загорілася. Сигнал EPC також є ознакою несправності. Ми поговоримо про це далі.

Транспорт, буквально наповнений різними електронними гаджетами, тридцять років тому люди називали б шедевром технічної думки. На дошкових комп’ютерах на таких машинах насправді визначте продуктивність автомобіля в цілому. Ці пристрої контролюють не тільки ситуацію в дорозі, але й внутрішні процеси, які відбуваються у вашому “залізному коні”.

помилки, volkswagen, tiguan

У випадку, якщо система у вашому гольфі починає працювати неправильно, автомобіліст не може негайно визначити це. Якщо в машині постійно трапляються незначні несправності, це не може бути відразу помітно, що призведе до більш значних зривів. З неправильною роботою на дошці.комп’ютері у вашому автомобілі ви можете виникнути:

 • збільшення споживання палива;
 • дотик двигуна, потужність автомобіля;
 • Невдача різних електричних приладів, датчиків.

Остання несправність може зіграти розлючений жарт із водієм у справі про розбиття будь-яких датчиків, комп’ютер може видати неправильні дані. Тому діагноз автомобіля необхідно періодично здійснювати, щоб захистити себе від подальших зривів. Слід розуміти, що такі складні системи в автомобілях потребують технічного обслуговування лише на високому рівні. Тому власники Volkswagen, будь то пасат. Гольф або будь.яка інша модель, слід зрозуміти, що таке коди помилок і як їх виправити. І навіть більше завжди звертайте увагу на включення лампочки EPC.

помилки, volkswagen, tiguan

Декодування несправностей у бортовій діагностичній системі OBD-2

Що стосується другої системи Generation OBD, то це певний набір правил та вимог, які є обов’язковими для виробників, щоб автомобілі, які вони виробляють не порушуючи екологічні норми та стандарти.

Для кращого розуміння OBD-2 потрібно порівняти діагностичні заходи стосовно автомобіля з медичними обстеженнями пацієнтів. Лікарі не намагаються перевіряти всіх органів пацієнтів, і на основі їх анамнезу починають вивчати індивідуальні найважливіші системи. І лише після збору відповідної інформації про ці системи чи органи лікарі намагаються поставити остаточні діагнози певних патологій.

Відповідно до цього принципу, така бортова діагностична система, як OBD-2, будується.

Забезпечення єдиного підходу до діагностики шляхом стандартизації кодів помилок

Перше позначення листів у кодах. це стандартні поради для життєво важливих систем Volkswagen Tiguan. А саме, якщо:

 • Перша буква P у позначенні діагностичних кодів несправностей, яка отримала абревіатуру позначення визначення діагностичного коду проблем як DTC, є свідченням наявності несправностей у передачі або в двигунах;
 • Якщо є проблеми, які якось стосуються безпеки (подушки, замки дверей, вікна), а також одиниці тіла, то буква B буде позначенням цих несправностей;
 • Несправності шасі та зачіпки або шасі позначаються буквою B;
 • Усі несправності, пов’язані з електронікою та базами даних комп’ютерних даних обладнання Volkswagen Tiguan, мають позначення u.

Унікальність або специфічність несправності вказує на другий знак коду помилки, наприклад:

 • Число 0 означає, що цей код має загальну природу для системи OBD-2;
 • Що стосується 1 або 2, це персоніфіковані коди виробника (у нашому випадку це VAG);
 • Число 3 вказує на те, що цей код містить параметри резервної копії.

Ознаки третього рівня кодування вказують на типи проблем. Якщо третя в кодах несправностей. це такі числа, як

 • 1 або 2, тоді система подачі палива або повітря є проблематичною, а також системою контролю токсичності вихлопних витяжок;
 • 3. означає проблеми в системах запалювання;
 • 4. несправності в додаткових системах управління вихлопами;
 • 5. Проблеми в системах управління параметрами швидкості, а також експлуатації двигунів на холостому ходу;
 • 6. в електричних мережах, а також в електронних пристроях;
 • 7 або 8, тоді це вказує на проблеми передачі.

Щодо знаків, які розташовані на 4 або п’ятих позиціях у кодах, вони вказують на індивідуальні числа в градації помилок системи діагностики OBD-2.

Власне, єдиний стандарт для кодування діагностичних несправностей може бути представлений у вигляді такої буквено.цифрової візуалізації, як:

Діагностика Volkswagen Tiguan

Власника турбували стукки, які прийшли з.під капота. Починаючи з холодного власника, я почув тріщину. Такий звук проявився протягом 3-5 секунд.

З такою несправністю потрібно виконати діагностику:

 • всі з’єднувачі та з’єднання, підключені до блоку управління;
 • цілісність електрокопу;
 • Модуль шлюзу;
 • основний блок системи комфорту;
 • Модуль управління рульовим стовпцем.

Повний перелік помилок Volkswagen (Volkswagen) та їх розшифровка російською мовою з рекомендаціями щодо усунення представлені для таких моделей:

 • B3 (B3) 1991 та інші роки випуску;
 • Caddy (Kaddy) 2003, 2005 та інші роки звільнення;
 • Каравеля (каравеля);
 • Jetta (Jetta) 2003, 2008 та інші роки випуску;
 • Джессі (Джессі) 1995, 1996 та інші роки звільнення;
 • Гольф (Golf) 1989, 1998, 2000 та інші роки виходу;
 • Гольф (Golf 19 TDI);
 • Крафтер (Crafter, Crafter);
 • Passat B5, B6 TD, варіант, TSI (Passat B5, B6) та інші версії;
 • Поло (поло);
 • Шаран (Шаран) 2020 та інші роки звільнення;
 • Тігуан (Тігуан);
 • Туарег (Туарег, Туарег) 2020 та інші роки звільнення;
 • Туран (Туран);
 • Транспортер (конвеєр) 1995 та інші роки звільнення;
 • Венто (Венто).

Яка помилка в системі OBD2?

Перший знак у коді несправності, зазначеного буквою, дає змогу визначити, яка система є проблемою:

 • P. Проблеми в роботі передачі (автоматична коробка передач) або одиниці живлення;
 • B. несправності в роботі одиниць тіла.Подушки безпеки (повітряні роботи), вікна, замки дверей тощо. D.;
 • C. Проблеми в роботі шасі компонента або шасі;
 • U. Проблеми електронних модулів або цифрових даних даних.

Другий знак вказує на специфіку проблеми:

 • 1 і 2. Система постачання палива або повітря, а також додаткове зниження токсичності вихлопних газів;
 • 3. Зцілювальна одиниця, також позначає проходи запалювання в циліндрах;
 • 4. додаткова система моніторингу викидів;
 • 5. швидкість автомобіля та швидкість холостого ходу;
 • 6. електронні модулі управління та сусідні електричні ланцюги;
 • 7, 8. Помилки блоку передачі.

Четвертий і п’ятий символ. це число, яке відповідає номеру помилки в системі OBD.

Volkswagen Tiguan. Просто коди помилок Tiguan Logbook

P0300, P0302, P0303, P0304-Sinc!І про впускний колектор не було посилань.

Коментарі та думки власників 44

Мийте, напишіть свої враження після миття. У брата також є Тігуан. Я думаю, це буде корисно для нього.

Я напишу, але через тиждень вчора повний танк затоплений, ми повинні подивитися.

Я взагалі не поспішаю.Миється на холостому ходу. 139 виливається лише тоді, коли двигун повністю нагрівається. Заміна свічок після миття не потрібно.

Є кілька провідних питань:. чому тільки на холостому ходу?- Якщо вливається в решту літрів до 5 10 (зрозуміло, що для більшої концентрації), то поки двигун не буде повністю розвинений і не зупинений?-П споживання приблизно 1 літр на годину на холостому ходу, ця процедура буде приблизно 5-10 годин?

Я пропоную розвивати той факт, що цей 139 виливається та чистить без бензину в установці, і автомобіль працює над цією установкою. Тому концентрація 100%. це норма. Відповідно, чим нижче він нижче гірше. Максимально прийнятним є 10 літрів бензину.Коли автомобіль працює на 100% 139 (без бензину), він працює в режимі очікування. Це написано в офіційних інструкціях тунапу. Тож в ідеалі один хід. це норма. Природно, якщо вилити 139 на 10 літрів бензину, то це не менше 10 годин. Відповідно, якщо виливали 10 літрів, то життя змусить вас їздити.У будь.якому випадку, вам доведеться запастися каністром з бензином, щоб налити його як автомобіль на 139 кіосків.

Я взагалі не поспішаю.Миється на холостому ходу. 139 виливається лише тоді, коли двигун повністю нагрівається. Заміна свічок після миття не потрібно.

“Мити”, що спостерігається технологія. 98 139 98.Перше враження полягає в тому, що двигун працює м’якше за звуком, стоячи нерухомо.Другий. на дорозі, відповідає на газ і, як правило, котиться швидше.Це все на 98 бензині. І я збираюся їздити 92. Рано говорити про споживання, статистика покаже. Хоча багато залежить від мого спокійного стилю водіння. я не скаржився перед миттям.Тепер головне: Раніше помилка була кілька разів про виснажену робочу суміш, двигун на холоді та розігріті. Після промивання на холоді знову тропід нагрітий точно працював.

Висновок: Спеціальне диво не відбулося, і щось було вимито, і переваги мають на увазі.

Не всі і не завжди можуть визначатися вухом. Скажімо, кільця та поршень в районі кілець чистіші. Як це визначити? Так, ні в якому разі, але є користь!Каталізатор розчісували та датчик кисню. Тож вони будуть жити довше. Вигода також!Їздити на кохані 92 Напишіть, чи відчуваєте ви різницю. Цікавий!

Я не сумніваюся у вигоді! Звичайно, я напишу про решту!Що

Я взагалі не розумію, чому ваш Tiguan RPMing 92? Є сумніви, що його двигун призначений для 92. Мій загалом лише 98 дає.

По.перше, вал вже давно є інформацією про те, що у нас немає виробництва 95 у чистому вигляді.Тип, він підбадьорений з добавками з 92. І ці добавки втрачають властивості з часом і оселилися з усілякими качками.Друге, якщо двигун не надто багато, то навантаження не буде таким руйнівним.По.третє, за всі три роки служби офіційний дилер (Rode 92) після діагнозу взагалі не був.Так, були випадки, коли і 92 були кислими. Відповідно, часом затоплювали 95 та 98.Отже, припускаючи, що “чистий” 92 краще, ніж “брудний” 95, я їзжу 92. Звичайно, його споживання більше 98, а двигун працює, суб’єктивно помітно, м’якше. Я не збуджую “за радянський уряд”. Я щойно сказав, що є.Я не припускаю сказати, що я натрапив на ексклюзивну, але споживання залишалося нормальним, на 115 тисяч. Настав час, але він ще не змінив ланцюг часу (механік не порадив, хоча немає ознак і шуму).

Мій двигун, коли холодно лише на 98. Так лише 98. І між 95 і 92 я також не відчував різниці.Додано до 95 трьох різних німецьких добавок, але все.таки холодна трійка двигуна. Тож 95. це лайно, ніж не обертає його!

Ось так, тому мені здається, що варто опрацювати електрику. Саме від неї (після якості палива) проявляються проблеми із запалюванням.

Мій двигун, коли холодно лише на 98. Так лише 98. І між 95 і 92 я також не відчував різниці.Додано до 95 трьох різних німецьких добавок, але все.таки холодна трійка двигуна. Тож 95. це лайно, ніж не обертає його!

я згоден! )) Так, з 98-м переміщеним він працює більш ласкавим, а вихлоп вже не як 92-й буде напиватися, і незалежно від того, хто, Газпромнефт, Лукоїл, Транснефт Bzdits Dog-Pogano.

Як розшифрувати інформацію про помилки Volkswagen?

Нижче наведені найпоширеніші попередження, які з’являються на панелі приладів під час тестування автомобіля.

Текст на дисплеї Значення
Послуга Нагадування про послугу, це відбувається 3000 км до часу
Служба Jetzt Негайно провести це
Подушка безпеки Фелер Проблеми з надувною подушкою
Beim einlegen einer fahrstufe im stand fussbremse betatigen Натисніть педаль гальма перед перемиканням селектора автоматичної коробки передач
Bremsbelag Критичний знос гальмівних прокладок
СТОП! Bremsenfehler betriebsanleitung! Помилка в системі приводу гальмування та ABS. Це може бути, коли електроніка або падіння рівня рідини в ланцюзі нижче допустимої збої
Ручний ангецоген! Важіль ручного гальма не звільнений
Генератор Веркстатт! Пошкодження генераторів обмотки
Майстерня Lichtmaschine Знос кисті генератора
MotorStorg Werkstatt! Несправності в системі управління двигуном. Може бути дубльований пекучим значком ERS
СТОП! Kuhlmittel profen betriebsanleitung! Перегрівання або падіння рівня рідини в системі охолодження
СТОП! Oldruck Motor Aus! Зниження рівня (жовтий індикатор) або падіння тиску (червоний індикатор) масла в системі змащення двигуна
Олсенсор Веркстатт! Пошкодження датчика тиску, тоді як жовтий індикатор на комбінації
WaSchwasser fullen Низький рівень рідини для склоочисника
Бітт Танкен Включення резервного залишку палива в резервуар
Перевіряти Різні проблеми в системі зниження токсичності вихлопних газів

Існують спеціальні таблиці для розшифровки кодів помилок. Нижче наведено одні з найпоширеніших проблем у Volkswagen Machines.

Несправності в електричній проводці автомобіля Volkswagen

Часта несправність на седані Polo або Tiguan. це помилка 00532. Зазвичай це відбувається, коли під час руху в міських пробках вмикається велике електричне навантаження. Виражена профілактичним звуковим сигналом та включенням лампи абс у комбінації пристрою.

Після перезавантаження двигуна та зменшення навантаження в мережу, проблема знову не виникає. Ця помилка вказує на падіння напруги в мережі ON.BOARD, пов’язану з розрядом акумулятора або пошкодженням сайту електропроводки. Щоб виправити ситуацію, необхідно зарядити акумулятор і перевірити електричні схеми на коротке замикання. Акумулятор повинен бути замінений на його міцний знос і повторювані помилки через це.

На моделях для гольфу та кадді з пробігом часто виникає помилка 00588, яка відображається на поєднанні пристроїв у вигляді палаючої лампи системи надувних подушок. Причиною може бути поганий контакт у з’єднувачах подушки та електричної проводки. Іноді контакт порушується в самому контрольному блоці через бруд та вологу.

Всі машини для швидкого занепокоєння характеризуються помилкою U111300, що позначає обмеження функціональності вузла через помилки, наявні в його роботі. Уважно перевірте проводку такого автомобіля, оскільки проблема полягає в ньому.

Розшифровка повідомлень на інформаційній панелі автомобілів VAG (від німецької мови)

Ми пропонуємо декодування деяких порушень, визначених на борту комп’ютера.

Після включення запалювання електронна система управління перевіряє всі вузли та пристрої автомобіля. Виявлені проблеми поділяються на первинні та позначені червоними іконограми та вторинні: позначені жовтими іконограми.

Маючи порушення першорядного значення, чути три звукові сигнали. Якщо є кілька порушень, з’являються різні піктограми, замінюючи один одного кожні 2 секунди.

Порушення вторинного значення супроводжується одним звуковим сигналом.

Розшифровка повідомлень

Сервіс. Тож індикатор служби режиму нагадує заплановану тоді. Напис з’являється за 3000 км до часу. Коли він приходить, власник бачить на приладовій панелі, напис Servise Jetzt

Подушка безпеки Фелер! Цей напис говорить про несправність у системі подушки безпеки. Зазвичай, після включення запалювання протягом декількох секунд, індикатор управління оголює. Якщо подушки відключені, лампа спалахує 12 секунд. Якщо лампочка освітлюється під час переміщення автомобіля, і ви бачите напис. Система подушки несправна

Beim einlegen einer fahrstuff im stand fussbremse betatigen! Цей напис з’являється на автомобілях з автоматичною коробкою передач. Це нагадування: перед тим, як вибрати положення автоматичного селектора передачі, стисніть педаль гальма

Bremsbelag. Напис вказує на знос гальмівних прокладок і перекладається як “перевірити стан гальмівних колодок”

СТОП! Bremsenfehler betriebsanleitung! Дуже важливий напис. “СТОП! Гальмівна система несправна!”. Світло освітлюється нормально після ввімкнення запалювання, а потім виходить. Якщо він взагалі не стріляв, або не вийшов після запуску, або не загорілася в рух. Система ABS неправильна. Якщо спалюють і гальмівна лампа. Ви не можете продовжувати рух!

Ще одна зупинка! Bremsenfehler Betriebsanleitung може освітлити, якщо рівень гальмівної рідини в системі впав

Ручний ангецоген! Потрібно повністю зняти машину з ручного. Повідомлення перекладається як “затягнутий ручний гальмо”

Генератор Веркстатт! перекладений як “акумулятор розряджається”. Зазвичай сигнальна лампа заряду акумулятора виходить після запуску двигуна. Продовжує горіти. Тож акумулятор розряджається

MotorStorg Werkstatt! Розлади двигуна. Перекладений як “несправності в двигуні”. Він часто поєднується з лампочкою EPC. сигнальний лампа управління двигуном. Ви не можете продовжувати рух

СТОП! Kuhlmittel profen betribsanleitung! Рівень антифриз впав у систему охолодження двигуна. Перекладений як “зупинка! Перевірте теплоносій “

СТОП! Oldruck Motor Aus! Тиск у системі змащення двигуна впав. Перекладений як “зупинка! Немає тиску масла!”. Якщо супроводжується палаючим червоним індикатором “масла” та потрійним звуковим сигналом. Рух не можна продовжувати

СТОП! Опція, що займається! Сигнал про те, що необхідно перевірити рівень масла в двигуні. У поєднанні з жовтим «маслом» на панелі приладів. Ви можете піти, але вам потрібно додати масло до двигуна на зонд.

Олсенсор Веркстатт! “Датчик рівня масла несправний”. Він зустрічається з миготливим жовтим кольором “масло”

WaSchwasser auffullen. Повідомлення про те, що рідина шайби в резервуарі закінчується, і його потрібно додати

Бітт Танкен. “Будь ласка, поповніть”

Інші повідомлення системи керування.дошкою

 • Siehe bitriebsanleitung. Дивіться інструкції
 • Parkbremse Losen- звільнити паркувальне гальмо
 • Bremstlussigkeit. Перевірте рівень гальмівної рідини в системі
 • Kullwassertemperatur. Висока температура теплоносія
 • ASC. Включається автоматичний контролер стабілізації руху
 • Bremslichtelektrik. Гальмування не працює
 • Niveauregelung. Низький рівень накачування задніх амортизаторів
 • Kofferraum offen лічильник
 • Розпусник. двері відкриті
 • Контроль. Несправність у контролері помилок (комп’ютер на дошці не вдалося)
 • Getribenotprogramm. Невдача коробки передач
 • Funkschlussel Batterie. Сидячи акумулятори ключа дистанційного керування
 • Бремдрук. Низький тиск у гальмівній системі

Пруфен фон. Перевіряти

 • Bremslicht. гальмування сигналів
 • Аббленліхт. ближнє світло
 • Стендліхт. Паркувальні вогні
 • Рукнич. Світло задніх вогнів
 • Nebellicht Vorne / Hinten. Світло туману спереду / ззаду
 • Kennzeichenlicht. Освітлення номерного знака
 • Anhangerlicht. Трейлер ліхтарі
 • Фернліхт. Дальнє світло
 • Рукфабрліхт
 • Гетрібі. Електрик автоматичної коробки передач
 • Сенсор. Датчик рівня моторного масла
 • Нафтовироба Getriebe. Рівень масла в автоматичній коробці передач

Ще більше помилок на інформаційній панелі автомобілів VAG:

Загальна інформація. Огляд автомобіля. Volkswagen Tiguan 1

Сигнальні та контрольні світильники дають попереджувальні сигнали звітів про несправності або виконання певних функцій. Деякі керуючі світильники загоряються, коли запалювання увімкнено і повинно згасати під час роботи або під час руху.

Залежно від моделі на показі комбінації пристроїв, крім того, текстові повідомлення, які містять додаткову інформацію або потребують певних дій, можуть з’явитися.

У деяких рівнях обробки автомобіля, замість того, щоб увімкнути керуючу лампу.

Коли вмикаються деякі сигнальні та контрольні світильники, додатково постачаються звукові сигнали.

помилки, volkswagen, tiguan

помилки, volkswagen, tiguan

помилки, volkswagen, tiguan

 • Тому сигнали лампи та текстові повідомлення ніколи не можна ігнорувати.
 • Зупиніть машину, як тільки це можна буде безпечно зробити.
 • Автомобіль повинен бути поставлений на безпечній відстані від потоку руху, щоб частини вихлопних шляхів не контактували з легкозаймистими матеріалами під дном автомобіля (наприклад, із сухою травою, розлитого палива).
 • Іммобілізований автомобіль. це серйозна небезпека для всіх користувачів дорожнього руху. Якщо необхідно, вам слід увімкнути сигнал аварійного світла та встановити знак аварійної зупинки, щоб запобігти іншим користувачам дорожнього руху.
 • Перш ніж відкрити капот моторного відсіку, вимкніть двигун і дайте йому досить охолонути.
 • Моторний відсік будь.якого автомобіля. це зона збільшення небезпеки і може спричинити важкі травми.

Повідомлення: Ігнорування сигналів контрольних світильників та текстових повідомлень може призвести до пошкодження автомобілів.