Причини Volkswagen Polo Sedan не запущені. Розтріскувальник колекціонера

Volkswagen Polo не запускає причини-ремонт-автор

Одним із показників листування пояса та шківа є зовнішня поверхня ременя, яка повинна приблизно відповідати зовнішньому краю шківу задньої частини ременя з краю шківа. Якщо ремінь сидить глибоко в шківі-щось, це неправильно.

До речі. сучасні клінічні ремені, які також називаються побічними. є дітьми нашого звичного клинового пояс. Тільки ці ремені-багато “полі-” Клінієв. Акумулятор є основою нормального життя в сильних морозах.

Як правило, ми дізнаємось про його виступ вранці, коли машина не почнеться.

Якщо акумулятор близько трьох років і більше, то краще негайно зайти в магазин і придбати новий акумулятор. Ще краще. так. це непослідовний. Акумулятор, який не працює взимку, може використовуватися влітку. Найважливішим показником акумулятора є початковий струм: я рекомендую замість 55 амперних годин, щоб поставити акумулятор щонайменше 65ach.

Якщо стартер не крутиться добре, не поспішайте перетягувати акумулятор для зарядки. Спочатку вийміть клеми, обережно очистіть їх невеликою шкірою, встановіть термінали щільно, затягніть їх і спробуйте знову запустити машину, обов’язково накачайте бензин у карбюратор.

Якщо це не допомогло з терміналами. спробуйте поставити акумулятор перед початком морозу принаймні протягом 6-7 годин, відповідно, вам потрібно мати зарядний пристрій вдома в гаражі.

Якщо вранці акумулятор більше не тягнеться, вам доведеться придбати інший, навіть якщо цей абсолютно новий, то шлюб зношується. Можливо, він все ще може діяти влітку, але на зиму він точно не підходить. Старий акумулятор може бути трохи покращений, додавши концентрацію електроліту до зимової норми. додавши концентровану кислоту, це не допоможе дефект.

Існують також спеціальні порошки, які відновлюють експлуатацію акумулятора, сприяють очищенню акумуляторних табличок. Я спробував це двічі. на нашому звичайному свинцевому акумуляторі.

Вперше він заснув, і акумулятор, який більше не витягнувся, пішов ще на рік, правда померла негайно і нарешті. Другий раз заснув, і акумулятор вийшов на повний кінець. він перестав працювати повністю.

Тож на мій досвід. 50 на потужність акумулятора сильно залежить від його температури.

Якщо акумулятор працював нормально влітку, то нагрівання його можна навіть приносити додому вночі, з терміновістю, ви можете зігріти його в тазі з теплою водою. Ви досягнете літньої ефективності прокрутки в той час, поки тепло.

Це необхідно так, щоб акумулятор починав працювати, і тому. його електроліт трохи теплий, сама акумулятор розігрілася, а ємність збільшилася. У мене є на пасаті, з вичавленим зчепленням. він починається гірше.

Якщо седан Volkswagen Polo не починається: причини та дії власника автомобіля

Volkswagen Polo Sedan. Стартер обертається, але двигун не починається

Причин такої поведінки може бути досить багато. Основні перераховані нижче

Людський фактор: Ви забули вимкнути прокладку, яка блокує, наприклад, лише бензиновий насос. Вихлопна труба забита. Хороші люди вкладають у нього ганчірку або картоплю, або, можливо, ви просто заїхали в сніговик. є багато варіантів. Випускна труба повинна бути вивільнена.

Все вищезазначене, загалом, не є зривом, і вирішується у двох рахунках. І тепер ми проаналізуємо причини, пов’язані з технічною несправністю: якщо стартер перетвориться досить повільно, то причиною може бути потовщення в холодному маслі в двигуні. Або, можливо, акумулятор або його сильно окислені клеми виписані після довгої парковки.

У той же час, напруга борсету може зануритися так, щоб блок управління двигуном відмовився працювати. Ну, тут все зрозуміло: масло слід вилити протягом сезону, акумулятор заряджається або замінюється. Щось замерзло в газовій трубопроводі, дизельне паливо в резервуарі або фільтрі. Шукайте теплу коробку! Паливний насос несправний.

Це легко перевірити, якщо ви не намагаєтесь дістати машину біля жвавого та галасливого шосе. Якщо є тихо навколо, то чутливе вухо здатне зловити відсутність характерного гудіння паливного насоса під час початку стартера. У кращому випадку поганий контакт у ланцюзі винна, в найгіршому ви будете замінені заміною насоса.

Стартер не входить до взаємодії з короною. Причина: знос деталей, зуби подрібнюються тощо.П. Коли спроба почати, чути брязкальце зубів. Будьте готові замінити корону або маховик.

Зігнутий Бендікс. Або його привід пролетів, або сам Бендікс неважливий. Чується, що стартерний двигун обертається з високою швидкістю, але більше немає спроб скрутити двигун. Будьте готові до ремонту або заміни самого стартера.

Забезпечення системи запалювання в бензинових машинах. Ми перевіряємо все. свічки, котушки, проводка тощо.П. Дизельна машина не має сяйво розжарювання. Проблема може бути в блоці управління, а також у реле живлення. Самі свічки також слід перевірити. вам потрібно подумати.

Ремінь часу, розкиданий на клаптики. Це легко відчути: стартеру стало легко скрутити. Якщо вам пощастило (поршні не зустрічалися з клапанами). достатньо замінити пояс, якщо ні, то половина двигуна.

Ремінь часу стрибнув у кілька зубів, порушуючи правильні фази розподілу газу. Знову ж таки, у найкращому випадку вам потрібно буде повернути пояс на місце, але в найгірше ви знайдете дорогий ремонт. Підвищена стійкість до обертання колінчастого вала: хуліган на валах, вставки підшипників, частини групи поршня циліндрів, деформація вала.

Перевірте, чи вдається вам скрутити двигун, коли автомобіль натискає на найвищу передачу в ручній коробці передач. За допомогою кулемета вам доведеться спробувати повернути двигун для кріплення шківа допоміжного приводу. Якщо двигун керує порівняно легко, щоб скрутити, то пошук причини потрібно буде продовжити.

Я заклинив генератор, насос для рульового керма, компресор кондиціонера. Несправна одиниця запобігає двигуну. Щоб перевірити, спочатку ви можете перевірити, чи ремінь напружується перевищує міру, намагаючись скрутити двигун. Якщо підозри підтверджені, ви можете зняти ремінь приводу допоміжної одиниці і спробувати дістатися до сотні.

Звичайно, це вийде лише на автомобілях, де охолоджуючий рідкий насос обертає пояс. З неопрацюючим насосом, без циркулюючого теплоносія, навіть холодний двигун швидко закипить. Вночі вони намагалися вкрасти вашу машину, але щось пішло не так.

Якщо стартер крутиться, і двигун не запускається, перш за все, слід перевірити живлення та систему запалювання. Зверніть увагу, що всі ці перевірки повинні проводитись лише тоді, коли стартер обертається рівномірно, не смикаючись. В іншому випадку (ривки Під час роботи стартера або клацання замість звичайного гудіння) проблему слід шукати, перш за все, у самому стартері.

Перевірка паливної системи повинна виконуватися послідовно. від паливного насоса до інжектора (карбюратор):

Якщо у вас є інжектор, то, коли запалювання увімкнено в кабіні, слід почути гудіння електричного газового насоса. Якщо немає гудіння, то або двигун газового насоса вигоріла, або напруги на ньому немає. Тому необхідно перевірити самий паливний насос, а також його запобіжник.

За допомогою транспортних засобів карбюратора все є трохи складніше: бензиновий насос має привід від валу розподілу, тому для перевірки вам доведеться зняти кінець шланга з впускного пристосування карбюратора або витяжного пристосування бензинового насоса. Якщо важіль ручного перекачування газового насоса кілька разів перекачує, бензин повинен переходити від пристосування або шланга.

Щоб перевірити наявність бензину в пандусі інжектора, натисніть на клапан підгонки для підключення насоса: бензин повинен піти звідти.

Не забудьте перевірити, чи забито паливний фільтр. Можливо, двигуна просто не вистачає палива, тому він не почнеться.

Ще одна причина, чому стартер крутиться, а машина не починається. це засмічений дросель.

Виконуючи всі вищезазначені дії, ви можете спробувати запустити машину ще раз. Якщо стартер все ще крутиться, але автомобіль не починається, то вам потрібно перевірити систему запалювання.

Спочатку слід скрутити свічку і перевірити наявність іскрів на ній. Для цього потрібно покласти дріт високої напруги на вимкнену свічку, торкнутися свічки з металевою частиною двигуна і закрутити двигун за допомогою стартера (для цього вам знадобиться помічник). Якщо є іскра, то свічка працює.

Якщо в інжекторному автомобілі немає іскрів, то проблема полягає в модулі запалювання.

Якщо в двигуні карбюратора немає іскрів, то слід перевірити котушку запалювання. Витягніть центральний дріт з кришки Tummer, покладіть його на кінець 5 мм від металевої частини двигуна (без торкання) і попросіть помічника прокрутити двигун із стартером. Якщо іскри немає, котушка несправна.

Якщо є іскра, а котушка запалювання знаходиться в хорошому стані, вийміть кришку Tilebler і подивіться, чи є в ній дефекти (сажа, тріщини тощо.D.).

Бувають випадки, коли всіх цих перевірок недостатньо, і власник автомобіля повинен проводити більш глибокі чеки, щоб визначити причину того, що стартер скручується, а двигун не починається. Серед причин, чому це також можна знайти:

Можливі ознаки запуску двигунів, причини несправності та послідовність усунення несправності

Основні ознаки, причини та послідовність усунення проблеми запуску двигуна Volkswagen Polo показані в таблиці:

Ознаки відмови відмови двигуна для ремонту ремонту
Стартер не крутиться під час початку двигуна. Під час початку лампочки виходять на панель приладів Типова несправність електропроводки та контакти клеми акумулятора. Можлива втрата ємності акумулятора після довгої парковки, відмова від однієї з батарей. Вийміть і очистіть клеми акумулятора. Перемішайте з’єднання дроту від мінус.терміналу акумулятора до маси автомобіля. Перевірте акумулятор на навантажувальній вилці. Заряджайте акумулятор.
Стартер не крутиться під час запуску, лампочки на приладовій панелі Glow тьмяно Сишування акумулятора після довгої парковки або в сильному морозі. Зігрівайте акумулятор у теплому приміщенні. Зробіть акумуляторну батарею. Замініть акумулятор.
Під час запуску двигуна в зоні стартера є клацання, але колінчастий вал не повертається Недостатній заряд акумулятора. Спалювання п’яти стартової естафети стартера. Volkswagen Polo Starter Fork Заряджайте акумулятор. Перевірте стартер на стенді, якщо це необхідно, проведіть ремонтні та реставраційні роботи.
Стартер обертається, двигун не починається. Несправність системи управління двигуном, відмова від запобіжників, реле, що обслуговує блок управління двигуном, електрична несправність. Відмова від датчиків колінчастого вала, розподільного вала, масового потоку повітря. Виконайте комп’ютерну діагностику, визначте помилки, розшифруйте, усуньте помилки на двигуні. Перевірте запобіжники та реле.
Стартер обертається, двигун хапається, працює нерівномірно, негайно зупиняється Вартість витратомір, датчик колінчастого вала, система запалювання. Кут запалювання двигуна. Перевірте якість іскрової іскри, стан свічок, система запалювання. Зробити діагностику комп’ютера (перевірте кут запалювання).
Двигун починається і зупиняється через пару секунд Порушення зв’язку з іммобілайзером, прошивкою, відмовою ключового чіпа, накачування петлі іммобілайзера, несправності управління двигуном. Перевірте потужність та запобіжники блоку управління двигуном. Спробуйте запустити двигун з другим ключем. Виконайте комп’ютерну діагностику.
Двигун зупинився під час руху, після чого він не почнеться Несправність бензинового насоса, запобіжника та естафета Tierceine. Несправність електричної електропроводки Перевірте реле Tiero Pump, запобіжник. Застосовуйте безпосередньо до напруги до бензинового насоса (обхід реле та запобіжник). При необхідності замініть газовий насос.
Немає симптомів, коли повертає ключ у блоці запалювання. Несправність контактної групи блокування запалювання. Ремонт блокування запалювання.

Якщо седан Volkswagen Polo не починається: причини та дії власника автомобіля

Volkswagen Polo Sedan. Стартер обертається, але двигун не починається

Причин такої поведінки може бути досить багато. Основні перераховані нижче

Людський фактор: Ви забули вимкнути прокладку, яка блокує, наприклад, лише бензиновий насос. Вихлопна труба забита. Хороші люди вкладають у нього ганчірку або картоплю, або, можливо, ви просто заїхали в сніговик. є багато варіантів. Випускна труба повинна бути вивільнена.

Все вищезазначене, загалом, не є зривом, і вирішується у двох рахунках. І тепер ми проаналізуємо причини, пов’язані з технічною несправністю: якщо стартер перетвориться досить повільно, то причиною може бути потовщення в холодному маслі в двигуні. Або, можливо, акумулятор або його сильно окислені клеми виписані після довгої парковки.

У той же час, напруга борсету може зануритися так, щоб блок управління двигуном відмовився працювати. Ну, тут все зрозуміло: масло слід вилити протягом сезону, акумулятор заряджається або замінюється. Щось замерзло в газовій трубопроводі, дизельне паливо в резервуарі або фільтрі. Шукайте теплу коробку! Паливний насос несправний.

Це легко перевірити, якщо ви не намагаєтесь дістати машину біля жвавого та галасливого шосе. Якщо є тихо навколо, то чутливе вухо здатне зловити відсутність характерного гудіння паливного насоса під час початку стартера. У кращому випадку поганий контакт у ланцюзі винна, в найгіршому ви будете замінені заміною насоса.

Стартер не входить до взаємодії з короною. Причина: знос деталей, зуби подрібнюються тощо.П. Коли спроба почати, чути брязкальце зубів. Будьте готові замінити корону або маховик.

Зігнутий Бендікс. Або його привід пролетів, або сам Бендікс неважливий. Чується, що стартерний двигун обертається з високою швидкістю, але більше немає спроб скрутити двигун. Будьте готові до ремонту або заміни самого стартера.

Забезпечення системи запалювання в бензинових машинах. Ми перевіряємо все. свічки, котушки, проводка тощо.П. Дизельна машина не має сяйво розжарювання. Проблема може бути в блоці управління, а також у реле живлення. Самі свічки також слід перевірити. вам потрібно подумати.

Ремінь часу, розкиданий на клаптики. Це легко відчути: стартеру стало легко скрутити. Якщо вам пощастило (поршні не зустрічалися з клапанами). достатньо замінити пояс, якщо ні, то половина двигуна.

Про Volkswagen: Volkswagen Polo | Системи для зниження токсичності вихлопних газів. Загальна інформація | Volkswagen Polo

Ремінь часу стрибнув у кілька зубів, порушуючи правильні фази розподілу газу. Знову ж таки, у найкращому випадку вам потрібно буде повернути пояс на місце, але в найгірше ви знайдете дорогий ремонт. Підвищена стійкість до обертання колінчастого вала: хуліган на валах, вставки підшипників, частини групи поршня циліндрів, деформація вала.

Перевірте, чи вдається вам скрутити двигун, коли автомобіль натискає на найвищу передачу в ручній коробці передач. За допомогою кулемета вам доведеться спробувати повернути двигун для кріплення шківа допоміжного приводу. Якщо двигун керує порівняно легко, щоб скрутити, то пошук причини потрібно буде продовжити.

Я заклинив генератор, насос для рульового керма, компресор кондиціонера. Несправна одиниця запобігає двигуну. Щоб перевірити, спочатку ви можете перевірити, чи ремінь напружується перевищує міру, намагаючись скрутити двигун. Якщо підозри підтверджені, ви можете зняти ремінь приводу допоміжної одиниці і спробувати дістатися до сотні.

Звичайно, це вийде лише на автомобілях, де охолоджуючий рідкий насос обертає пояс. З неопрацюючим насосом, без циркулюючого теплоносія, навіть холодний двигун швидко закипить. Вночі вони намагалися вкрасти вашу машину, але щось пішло не так. Як результат, зловмисники покопилися, щось зламали і з соромом зникли. Тут, без діагностики, не можна вирішити проблему на сто.

Якщо стартер крутиться, і двигун не запускається, перш за все, слід перевірити живлення та систему запалювання. Зверніть увагу, що всі ці перевірки повинні проводитись лише тоді, коли стартер обертається рівномірно, не смикаючись. В іншому випадку (ривки Під час роботи стартера або клацання замість звичайного гудіння) проблему слід шукати, перш за все, у самому стартері.

Перевірка паливної системи повинна виконуватися послідовно. від паливного насоса до інжектора (карбюратор):

Якщо у вас є інжектор, то, коли запалювання увімкнено в кабіні, слід почути гудіння електричного газового насоса. Якщо немає гудіння, то або двигун газового насоса вигоріла, або напруги на ньому немає. Тому необхідно перевірити самий паливний насос, а також його запобіжник.

За допомогою транспортних засобів карбюратора все є трохи складніше: бензиновий насос має привід від валу розподілу, тому для перевірки вам доведеться зняти кінець шланга з впускного пристосування карбюратора або витяжного пристосування бензинового насоса. Якщо важіль ручного перекачування газового насоса кілька разів перекачує, бензин повинен переходити від пристосування або шланга.

Щоб перевірити наявність бензину в пандусі інжектора, натисніть на клапан підгонки для підключення насоса: бензин повинен піти звідти.

Не забудьте перевірити, чи забито паливний фільтр. Можливо, двигуна просто не вистачає палива, тому він не почнеться.

Ще одна причина, чому стартер крутиться, а машина не починається. це засмічений дросель.

Виконуючи всі вищезазначені дії, ви можете спробувати запустити машину ще раз. Якщо стартер все ще крутиться, але автомобіль не починається, то вам потрібно перевірити систему запалювання.

Спочатку слід скрутити свічку і перевірити наявність іскрів на ній. Для цього потрібно покласти дріт високої напруги на вимкнену свічку, торкнутися свічки з металевою частиною двигуна і закрутити двигун за допомогою стартера (для цього вам знадобиться помічник). Якщо є іскра, то свічка працює.

Якщо в інжекторному автомобілі немає іскрів, то проблема полягає в модулі запалювання.

Якщо в двигуні карбюратора немає іскрів, то слід перевірити котушку запалювання. Витягніть центральний дріт з кришки Tummer, покладіть його на кінець 5 мм від металевої частини двигуна (без торкання) і попросіть помічника прокрутити двигун із стартером. Якщо іскри немає, котушка несправна.

Якщо седан Volkswagen Polo не починається: причини та дії власника автомобіля

Volkswagen Polo Sedan. Стартер обертається, але двигун не починається

Причин такої поведінки може бути досить багато. Основні перераховані нижче

Людський фактор: Ви забули вимкнути прокладку, яка блокує, наприклад, лише бензиновий насос. Вихлопна труба забита. Хороші люди вкладають у нього ганчірку або картоплю, або, можливо, ви просто заїхали в сніговик. є багато варіантів. Випускна труба повинна бути вивільнена.

Все вищезазначене, загалом, не є зривом, і вирішується у двох рахунках. І тепер ми проаналізуємо причини, пов’язані з технічною несправністю: якщо стартер перетвориться досить повільно, то причиною може бути потовщення в холодному маслі в двигуні. Або, можливо, акумулятор або його сильно окислені клеми виписані після довгої парковки.

У той же час, напруга борсету може зануритися так, щоб блок управління двигуном відмовився працювати. Ну, тут все зрозуміло: масло слід вилити протягом сезону, акумулятор заряджається або замінюється. Щось замерзло в газовій трубопроводі, дизельне паливо в резервуарі або фільтрі. Шукайте теплу коробку! Паливний насос несправний.

Це легко перевірити, якщо ви не намагаєтесь дістати машину біля жвавого та галасливого шосе. Якщо є тихо навколо, то чутливе вухо здатне зловити відсутність характерного гудіння паливного насоса під час початку стартера. У кращому випадку поганий контакт у ланцюзі винна, в найгіршому ви будете замінені заміною насоса.

Стартер не входить до взаємодії з короною. Причина: знос деталей, зуби подрібнюються тощо.П. Коли спроба почати, чути брязкальце зубів. Будьте готові замінити корону або маховик.

Зігнутий Бендікс. Або його привід пролетів, або сам Бендікс неважливий. Чується, що стартерний двигун обертається з високою швидкістю, але більше немає спроб скрутити двигун. Будьте готові до ремонту або заміни самого стартера.

Забезпечення системи запалювання в бензинових машинах. Ми перевіряємо все. свічки, котушки, проводка тощо.П. Дизельна машина не має сяйво розжарювання. Проблема може бути в блоці управління, а також у реле живлення. Самі свічки також слід перевірити. вам потрібно подумати.

Ремінь часу, розкиданий на клаптики. Це легко відчути: стартеру стало легко скрутити. Якщо вам пощастило (поршні не зустрічалися з клапанами). достатньо замінити пояс, якщо ні, то половина двигуна.

Ремінь часу стрибнув у кілька зубів, порушуючи правильні фази розподілу газу. Знову ж таки, у найкращому випадку вам потрібно буде повернути пояс на місце, але в найгірше ви знайдете дорогий ремонт. Підвищена стійкість до обертання колінчастого вала: хуліган на валах, вставки підшипників, частини групи поршня циліндрів, деформація вала.

Перевірте, чи вдається вам скрутити двигун, коли автомобіль натискає на найвищу передачу в ручній коробці передач. За допомогою кулемета вам доведеться спробувати повернути двигун для кріплення шківа допоміжного приводу. Якщо двигун керує порівняно легко, щоб скрутити, то пошук причини потрібно буде продовжити.

Я заклинив генератор, насос для рульового керма, компресор кондиціонера. Несправна одиниця запобігає двигуну. Щоб перевірити, спочатку ви можете перевірити, чи ремінь напружується перевищує міру, намагаючись скрутити двигун. Якщо підозри підтверджені, ви можете зняти ремінь приводу допоміжної одиниці і спробувати дістатися до сотні.

Звичайно, це вийде лише на автомобілях, де охолоджуючий рідкий насос обертає пояс. З неопрацюючим насосом, без циркулюючого теплоносія, навіть холодний двигун швидко закипить. Вночі вони намагалися вкрасти вашу машину, але щось пішло не так. Як результат, зловмисники покопилися, щось зламали і з соромом зникли. Тут, без діагностики, не можна вирішити проблему на сто.

Якщо стартер крутиться, і двигун не запускається, перш за все, слід перевірити живлення та систему запалювання. Зверніть увагу, що всі ці перевірки повинні проводитись лише тоді, коли стартер обертається рівномірно, не смикаючись. В іншому випадку (ривки Під час роботи стартера або клацання замість звичайного гудіння) проблему слід шукати, перш за все, у самому стартері.

Перевірка паливної системи повинна виконуватися послідовно. від паливного насоса до інжектора (карбюратор):

Якщо у вас є інжектор, то, коли запалювання увімкнено в кабіні, слід почути гудіння електричного газового насоса. Якщо немає гудіння, то або двигун газового насоса вигоріла, або напруги на ньому немає. Тому необхідно перевірити самий паливний насос, а також його запобіжник.

За допомогою транспортних засобів карбюратора все є трохи складніше: бензиновий насос має привід від валу розподілу, тому для перевірки вам доведеться зняти кінець шланга з впускного пристосування карбюратора або витяжного пристосування бензинового насоса. Якщо важіль ручного перекачування газового насоса кілька разів перекачує, бензин повинен переходити від пристосування або шланга.

Щоб перевірити наявність бензину в пандусі інжектора, натисніть на клапан підгонки для підключення насоса: бензин повинен піти звідти.

Не забудьте перевірити, чи забито паливний фільтр. Можливо, двигуна просто не вистачає палива, тому він не почнеться.

Ще одна причина, чому стартер крутиться, а машина не починається. це засмічений дросель.

Виконуючи всі вищезазначені дії, ви можете спробувати запустити машину ще раз. Якщо стартер все ще крутиться, але автомобіль не починається, то вам потрібно перевірити систему запалювання.

Спочатку слід скрутити свічку і перевірити наявність іскрів на ній. Для цього потрібно покласти дріт високої напруги на вимкнену свічку, торкнутися свічки з металевою частиною двигуна і закрутити двигун за допомогою стартера (для цього вам знадобиться помічник). Якщо є іскра, то свічка працює.

Якщо в інжекторному автомобілі немає іскрів, то проблема полягає в модулі запалювання.

Якщо в двигуні карбюратора немає іскрів, то слід перевірити котушку запалювання. Витягніть центральний дріт з кришки Tummer, покладіть його на кінець 5 мм від металевої частини двигуна (без торкання) і попросіть помічника прокрутити двигун із стартером. Якщо іскри немає, котушка несправна.

Якщо є іскра, а котушка запалювання знаходиться в хорошому стані, вийміть кришку Tilebler і подивіться, чи є в ній дефекти (сажа, тріщини тощо.D.).

Сигналізація

Якщо тривога несправна, то автомобіль може не запускати. Деякі системи забезпечують блокування запалювання. У цьому випадку його потрібно видалити.

Ви анонімний користувач. Приємно, що вікна без тони. Раніше сів вночі на стоянці, на жаль, йому вдалося відкрити. Так трапляється, що автомобіль стояв у гаражі протягом тривалого періоду часу, а потім відкриває машину, коли акумулятор GTI сів.

Щоб дізнатись, як відкрити Тігуан, якщо акумулятор розрядується. Відкрийте двері водія, є опція, навіть якщо акумулятор виписаний і центральне замикання з ключового фоб не відкриється. Volkswagen Polo був виписаний акумулятор

Volkswagen Polo після удару без іскри

Проблема блогу Volkswagen Club Communities з двигуном на VW Polo. Іскри немає. Субостів останній онлайн 2 дні тому. Чому Volkswagen Polo написано вгору? один.

Volkswagen Polo. VW Polo 13. один.6. Механіка. Після удару в дупу це не розпочнеться. Немає іскри точно, і схоже, що насос не накачує.(Запобіжники нормальні, проводка не переривається! Що йому потрібно?

Обшук. Volkswagen Polo. Обслуговування та експлуатація. Якщо в системі запалювання немає іскри, хоча дефекти не були виявлені після трьох згаданих перевірок, джерело несправності повинно бути в каскаді терміналу потужності.

Поділіться іменами учасників з комою. Але я напишу в будь.якому випадку, коли вони тренуються, газовий насос заблокований у машині, щоб не було пожежі. Щоб увімкнути його кудись, має бути кнопка. Ваші права в розділі. Клубні організаційні проблеми. Ми проводимо вимірювання на вторинній обмотці.

Volkswagen Polo | Шукайте несправності в запаці | Volkswagen Polo

Відгуки про VW Polo. Відгуки про дилерів VW. Після страйку VW Polo седан не починається. Версія для друку раніше. У мене невелика аварія.

Удар впав на праве колесо. Мені довелося замінити привід, DAC, амортизатор, крило. Проблема полягає в тому, що після впливу машина не починається, хоча з двигунами нічого не сталося. Газовий насос не дає, і іскри немає. Візьміть далеко в салон.

Хто є діагнозом старих моделей Volkswagen, зможе визначити це? І що це TPKV? І, як завжди, перевіряйте запобіжники, а потім прізвисько ланцюжок, мабуть, допомога електрика знадобиться.

Але я напишу в будь.якому випадку, коли вони тренуються, газовий насос заблокований у машині, щоб не було пожежі. Щоб увімкнути його кудись, має бути кнопка.

Можливо, виявилося, що датчик частково спрацював, датчик інших моделей був можливим, і, як я розумію, у слабкій аварії він може дати команді лише відкрити поло до поло, подушки не роблять стрілянина і машина «зрозуміла», що натрапила на те, що він потрапив на бензиновий насос, був відключений у ДТП.

Якщо хтось мав такі проблеми і вирішив їх, то скажіть, як. Чесно кажучи, він був дуже зацікавлений у цьому питанні, почав шукати два варіанти тут ви все одно можете спробувати знайти.

Чесно кажучи, мої очі вже тримаються разом, записуйте PLZ відразу як щось останній запис у блозі гаража: Вартість купівлі та встановлення додаткових.

Відповідь:.На новому поло, T для аварії немає таких кнопок, комп’ютер покриває насадку безпосередньо.

Будь ласка, заповніть поля нижче для швидкої реєстрації. Скажіть, будь ласка, хто знає, хто натрапив? Цитата: бензиновий насос не дає, і іскри немає. Якщо вимкнути DPKS, схоже. Можливо, проблема в ньому, або в проводці перед нею, вона просто праворуч. Я спостерігав, що моє праве переднє крило пом’ято, і проводка, здається, неушкоджена.

Загалом, газовий насос і іскра можна заблокувати після удару? Перейменовано на тему дійсну. Так відображає суть проблеми, ніж стара назва. Як я це розумію, подушки не вийшли. Швидше за все, це: dmcunmor.Ru люди допомагають після того, як подушка не працювала, машина зібрала стартер, але бензиновий насос не вмикає, що робити?

Заздалегідь дякую прочитане вище. Як можливість зателефонувати до FGR гарячої риболовлі для консультацій на місці цієї кнопки Чудо або на карті Mobiliti-Service, зателефонуйте, щоб отримати ті самі консультації. Дійсне написано: що це з tpkv? Власне, DCV-сенсор положення колінчастого вала Був у ОД сьогодні, задав питання про кнопку

Тут, на пустоті без діагнозу, хлопці сказали, що ваша проблема лише в цьому. Клубні організаційні проблеми. Книга пропозицій та коментарів у роботі сайту.

Регіон Петра та Леніграда. Результати тестових приводів Polo V та Polo Sedan. Натисніть на новий Polo V та Polo Sedan. Запитання власників Поло V та Поло Седана та Початківців. Solaris vs Polo Sedan. Кредит та лізинг поло. Сервіс служби, запчастини поло, седан. Двигун, електроенергія, виробничий седан поло. Рульовий седан. Передача ручної коробки передач, автоматична коробка передач Полова.

Якщо седан Volkswagen Polo не починається: причини та дії власника автомобіля

Крім того, випаровування бензину дуже залежить від його дробового складу та домішок, тобто від виробника.

Холодний запуск у. 30 ° C Volkswagen Polo Sedan 2016

Саме з бічними поверхнями ремінь чіпляється до шківів. Другий раз заснув, і акумулятор вийшов на повний кінець. перестав працювати.

Це означає, що котушка високої напруги над трамвайними запасами, але чи розводить його через циліндри? Але якщо менше, ніж очікувалося, то двигун починає працювати, з чорним димом від труби, а також прагне до зупинки. Я рекомендую замість 55 амперних годин, щоб поставити акумулятор щонайменше 65ah.

Відповідно, чим менше порожніх стін у баку для газу. чим менше вода буде там.

Двигун не запущений через акумулятор із нормальною нафтою. Перша причина поганого прокрутки валів. це акумулятор.

Його можна звільнити і чи є у вас генераторний пояс і чи він буде свистом? Я негайно скажу, що навіть сильно напружений зношений пояс або шків не працює. Саме з бічними поверхнями ремінь чіпляється до шківів.

Це суть винаходу генераторного пояса Джона Гейтса, засновника знаменитої сучасної компанії. Якщо ремінь носиться менше, ніж ширина ширини канавки, ширина канавки канавки більше, ніж необхідна або зношена. ви не допоможете з ділянкою справи.

Volkswagen Polo Sedan 2011, 105 л. З поломка

Одним із показників листування пояса та шківа є зовнішня поверхня ременя, яка повинна приблизно відповідати зовнішньому краю шківу задньої частини ременя з краю шківа. Якщо ремінь сидить глибоко в шківі-щось, це неправильно.

До речі. сучасні клінічні ремені, які також називаються побічними. є дітьми нашого звичного клинового пояс. Тільки ці ремені-багато “полі-” Клінієв. Акумулятор є основою нормального життя в сильних морозах.

Як правило, ми дізнаємось про його виступ вранці, коли машина не почнеться.

Якщо акумулятор близько трьох років і більше, то краще негайно зайти в магазин і придбати новий акумулятор. Ще краще. так. це непослідовний. Акумулятор, який не працює взимку, може використовуватися влітку. Найважливішим показником акумулятора є початковий струм: я рекомендую замість 55 амперних годин, щоб поставити акумулятор щонайменше 65ach.

Якщо стартер не крутиться добре, не поспішайте перетягувати акумулятор для зарядки. Спочатку вийміть клеми, обережно очистіть їх невеликою шкірою, встановіть термінали щільно, затягніть їх і спробуйте знову запустити машину, обов’язково накачайте бензин у карбюратор.

Якщо це не допомогло з терміналами. спробуйте поставити акумулятор перед початком морозу принаймні протягом 6-7 годин, відповідно, вам потрібно мати зарядний пристрій вдома в гаражі.

Якщо вранці акумулятор більше не тягнеться, вам доведеться придбати інший, навіть якщо цей абсолютно новий, то шлюб зношується. Можливо, він все ще може діяти влітку, але на зиму він точно не підходить. Старий акумулятор може бути трохи покращений, додавши концентрацію електроліту до зимової норми. додавши концентровану кислоту, це не допоможе дефект.

Існують також спеціальні порошки, які відновлюють експлуатацію акумулятора, сприяють очищенню акумуляторних табличок. Я спробував це двічі. на нашому звичайному свинцевому акумуляторі.

Вперше він заснув, і акумулятор, який більше не витягнувся, пішов ще на рік, правда померла негайно і нарешті. Другий раз заснув, і акумулятор вийшов на повний кінець. він перестав працювати повністю.

Тож на мій досвід. 50 на потужність акумулятора сильно залежить від його температури.

Якщо акумулятор працював нормально влітку, то нагрівання його можна навіть приносити додому вночі, з терміновістю, ви можете зігріти його в тазі з теплою водою. Ви досягнете літньої ефективності прокрутки в той час, поки тепло.

Це необхідно так, щоб акумулятор починав працювати, і тому. його електроліт трохи теплий, сама акумулятор розігрілася, а ємність збільшилася. У мене є на пасаті, з вичавленим зчепленням. він починається гірше.

Автомобіль не починається. Повністю заряджений акумулятор, стартер стає жалюгідно, але не «розуміє» сам початок-

Я кручу 7-10 секунд., З перервою 1.5-2 хв. Через 10 хвилин такої ганьби акумулятор повністю розряджається. Що це може бути? Свічки? ? Якщо так, як це виправити? Готуватися? Витирати? Або змінити? Kia-Rio, 2010 г/в подяка!

Джордж або постачання палива, або відсутність запалювання. Після довгого прокрутки він пахне бензином. запалювання. Це не пахне як бензиновий насос. Ви можете перевірити запалювання, відключивши дріт від будь-якої свічки та привівши його до масовоїнини, щоб передати іскру. Ви можете перевірити постачання палива, відключаючи шланг від бензинового насоса, скрутіть стартер. Артем

Валентин або немає бензи, або немає іскри.

Леоніду потрібно перевірити бензиновий насос і газопровід.

Костянтин перевіряйте свічки, вони можуть бути сирими, перевірити, чи є іскра на свічках, наявність бензину та чи працює газовий насос, якщо все це сто це

Lyudmila у мене була подібна ситуація. Преерц бензин, утворилася пробка, Бенц перестав входити в двигун. Мороз був мінус 30. Вони не могли довго зрозуміти, завдяки заправці, у протилежному сенсі. Його називали “Баварія”).

Павло добре, давайте так. Перевірте бензин у пандусі. Якщо ні. Слідкуйте за газовим насосом, якщо такий є і, крім того, нормальним тиском, тоді ми дивимось на свічки. Якщо повністю брудно. Я раджу вам змінити його відразу, обчислити або чистити. ненадовго. Якщо колір свічок є нормальним, а самі свічки вологі, то необхідно копати в напрямку запалювання або відмови датчика, без якого автомобіль не почне Станіслав. Якщо сухий. насадки або їх проводка. Щось подібне, це найперші дії.

Не починати (((- Volkswagen Polo Sedan Black 2011.

Для початку тиждень тому у нас був досить важкий морозний Volkswagen Polo Sedan Black не розпочнеться ((((. до.24, я прийшов, завойовується на стисненій зчепленні, хапає, але нічого більше не впливає на це, якщо стартер добре крутиться.Про Bad Benz.можливо.про.

 • 03.06.2012 / auto.signaling відмінний (exelent).це комплекс безпеки і в даний час є репутацією однієї з найнадійніших систем захисту автомобілів, яка створює серйозний бар’єр для викрадачів і, завдяки гнучкості налаштувань, робить використання комплексу комфортно для власника. Встановіть чудовий підпис автомобіля та отримайте бонус за подальші покупки в нашому інтернет.магазині.
 • 06.09.2012 / якщо ви вибрали свою машину і, нарешті, ключі до заповітної мрії вже в руках, то вам слід подумати про його захист.
 • одинадцять.12.2013 / просування! Купіть радіо автомобіля PMS та отримайте подарунок!

Ми раді вітати вас в інтернет.магазині Avtozvuk, який розташований у місті Днепропетровск на вулиці. Космічний 1 15. Все наше твердження. Це високоякісна акустика для автомобілів, радіостанцій, стандартних стрічкових рекордерів, систем безпеки та автомобілів, відеореєстраторів, Інтернету. Таблетки, камери ззаду та переднього перегляду, ксенон, механічні замки, радари для паркування, нагрівальні сидіння, підсилювачі, оптика тощо.

Що таке автоматичне звучання в dnepropetrovsk?

Ми раді вітати вас в інтернет.магазині Avtozvuk, який розташований у місті Днепропетровск на вулиці. Космічний 115. Все наше твердження. Це високоякісна акустика для автомобіля, призначений для забезпечення звуку аудіо матеріалів, максимально наближених до природного, живого звуку.

Що таке автоматичне звучання в dnepropetrovsk? У наш час. Це абсолютно новий рівень звучання музики та аудіоматеріалів, який надається найсучаснішим автомобільним аудіо обладнанням, наприклад, Sony Radio.стрічками, MP3 Alpine MP3, CD Radio CD, MP3 Pion Pioneer Radio.стрічки тощо.D. Кожен автомобіліст, який цінує комфорт, не знайомий з такими термінами, як: CD Radio, MP3.радіо, автомобільні стовпці, автомобільні сабвуфери, підсилювачі, камери ззаду, датчики паркування, ксенон, автоматичне сферигування та багато іншого.

Що пропонує інтернет.магазин? Саме тут акустика автомобіля продається від провідних світових виробників: Купуйте Radio Tape Mosters: Alpine, Clarion, Kenwood; Купуйте CD Radio: JVC, Pioneer, Mystery, Primiera, Prology Buy Automobile Colums: Focal, Kicx, Hertz, DLS, L купувати автомобільні сабвуфери: Audison, Alpine, Clarion, Hertz, Audiobach, Crossovers, Купівля незначної покупки: Pandora, Excel. Fantom, Magnum, Cyclon, Conpoy Buy GPS.

Кожному автомобілісту корисно знати:

Альпійське автомобільне радіо в Днепропетровський. Це перевірена якість класу світу. Купити альпійське радіо. означає, що для забезпечення високого класу автоматичного звуку у вашому автомобілі. Alpine Radio CD та Alpine Radia.стрічки в Днепропетровський. Це втілення вічного японського бажання бути першим у всьому. Ось чому реєстратори радіоприймачів Alpine неодноразово отримували найвищі нагороди на Всесвітніх виставках, і альпійська авто.акустика багато в чому визначає, що автозвук у світі буде схожим. Ціни на альпійські радіо в нашому інтернет.магазині. Нижче роздрібні ціни, тому рішення про придбання автомобільних радіостанцій у нас не лише принесе у свій автомобіль високоякісну авто.звук, але й заощадить ваші гроші!

Clarion Auto Zeum в Днепропетровський. Це зразок того, якою має бути ідеальна авто.акустика. CD Radio Clarion та MP3.радіоприймачі в Dnepropetrovsk. Це втілення інноваційних ідей та технологій, які незмінно впливають. Радіо Clarion автомобіль характеризується добре продуманим дизайном. Візуальні та функціональні кнопки та інтуїтивно зрозуміла інтеграція завжди вигідно відрізняють звукозаписи радіоліонів Clarion. Але основна якість кожного радіо Clarion. Це найвища якість та надійність. Ви можете придбати реєстратори радіоприймачів Clarion в Dnepropetrovsk в нашому магазині в Інтернет.магазині.

Авто.звук JVC в Днепропетровський втілює вісімдесят років досвіду та таланту майстрів електронних технологій з Японії. JVC Car Radio (CD JVC та MP3 MP3 JVC Radio) ідеально вписується в ряд світових.відомих винаходів компанії. Radio.стрічки JVC в Днепропетровський. Це новітні технології, які може запропонувати автоматична акустика в Днепропетровському. Купуйте Radio.стрічки JVC в Днепропетровський. означає забезпечити максимум безпеки та комфорту в процесі керування автомобілем. Продаж радіо здійснюється в нашому інтернет.магазині автозахисту, і наші ціни на радіостанції вас приємно здивують!

Піонерська аутоакустика в Днепропетровський. Це простота управління, благодать дизайну та головне. Кристал чистий автоматичний звук. Піонерські радіостірки в Днепропетровку передають усі нюанси музики на диску. Реєстратори радіоприймачів MP3 Pioneer надають безліч можливостей для індивідуальної установки інтеграції автомобіля, а також для налаштування звукових функцій на ваш індивідуальний смак. Крім того, Pioneer Auto.Sound в Днепетровський. Це обладнання з найнадійніших матеріалів та високоякісних компонентів системи. Продаж радіопроменевих реєстраторів у нашому інтернет.магазині здійснюється на найбільш сприятливих умовах для вас.

Колони автомобілів у Днепропетровський. також важливий елемент, який значною мірою визначає автоматичне звучання та його якість. Динаміки автомобілів повинні надавати не лише гучний звук, але й забезпечувати найкращий звук як на високих, так і на низьких частотах. Отримавши кваліфіковану пораду від наших фахівців, ви можете придбати динаміки автомобілів, які ідеально вписуються в інтер’єр вашого автомобіля та забезпечать найкращий звук улюбленої музики. Ціни на стовпчики автомобілів у нашому веб.магазині автоматично.звук. Це мінімальна плата за максимальне задоволення!

Автомобільні сабвуфери в Днепропетровський повинні надавати м’який і глибокий звук басу, тобто. Високі низькі частоти. У автомобілях, в яких встановлені високоякісні автомобільні сабвуфери, звук буде прозорим і м’яким, і в той же час. Глибокий і потужний. У нашому онлайн.магазині автозаводу ви можете придбати активні автомобільні сабвуфери та пасивні автомобільні сабвуфери різних конфігурацій та потужностей, але в будь.якому випадку. Це будуть сабвуфери автомобілів найвищої якості та надійності!

Наш онлайн.магазин авто.звуку в Dnepropetrovsk також пропонує вам придбати автомобіль для вашого автомобіля. Автоматичне значення в Днепропетровський необхідний для кожного автомобіліста, який піклується про безпеку свого чотирьох.колісного друга. Ціни на сигналізацію автомобіля в нашому інтернет.магазині незмірно менші, ніж ціна вашої безпеки!

 • 03.06.2012 / auto.signaling відмінний (exelent).це комплекс безпеки і в даний час є репутацією однієї з найнадійніших систем захисту автомобілів, яка створює серйозний бар’єр для викрадачів і, завдяки гнучкості налаштувань, робить використання комплексу комфортно для власника. Встановіть чудовий підпис автомобіля та отримайте бонус за подальші покупки в нашому інтернет.магазині.
 • 06.09.2012 / якщо ви вибрали свою машину і, нарешті, ключі до заповітної мрії вже в руках, то вам слід подумати про його захист.
 • одинадцять.12.2013 / просування! Купіть радіо автомобіля PMS та отримайте подарунок!

Ми раді вітати вас в інтернет.магазині Avtozvuk, який розташований у місті Днепропетровск на вулиці. Космічний 1 15. Все наше твердження. Це високоякісна акустика для автомобілів, радіостанцій, стандартних стрічкових рекордерів, систем безпеки та автомобілів, відеореєстраторів, Інтернету. Таблетки, камери ззаду та переднього перегляду, ксенон, механічні замки, радари для паркування, нагрівальні сидіння, підсилювачі, оптика тощо.

Що таке автоматичне звучання в dnepropetrovsk?

Ми раді вітати вас в інтернет.магазині Avtozvuk, який розташований у місті Днепропетровск на вулиці. Космічний 115. Все наше твердження. Це високоякісна акустика для автомобіля, призначений для забезпечення звуку аудіо матеріалів, максимально наближених до природного, живого звуку.

Що таке автоматичне звучання в dnepropetrovsk? У наш час. Це абсолютно новий рівень звучання музики та аудіоматеріалів, який надається найсучаснішим автомобільним аудіо обладнанням, наприклад, Sony Radio.стрічками, MP3 Alpine MP3, CD Radio CD, MP3 Pion Pioneer Radio.стрічки тощо.D. Кожен автомобіліст, який цінує комфорт, не знайомий з такими термінами, як: CD Radio, MP3.радіо, автомобільні стовпці, автомобільні сабвуфери, підсилювачі, камери ззаду, датчики паркування, ксенон, автоматичне сферигування та багато іншого.

Що пропонує інтернет.магазин? Саме тут акустика автомобіля продається від провідних світових виробників: Купуйте Radio Tape Mosters: Alpine, Clarion, Kenwood; Купуйте CD Radio: JVC, Pioneer, Mystery, Primiera, Prology Buy Automobile Colums: Focal, Kicx, Hertz, DLS, L купувати автомобільні сабвуфери: Audison, Alpine, Clarion, Hertz, Audiobach, Crossovers, Купівля незначної покупки: Pandora, Excel. Fantom, Magnum, Cyclon, Conpoy Buy GPS.

Кожному автомобілісту корисно знати:

Альпійське автомобільне радіо в Днепропетровський. Це перевірена якість класу світу. Купити альпійське радіо. означає, що для забезпечення високого класу автоматичного звуку у вашому автомобілі. Alpine Radio CD та Alpine Radia.стрічки в Днепропетровський. Це втілення вічного японського бажання бути першим у всьому. Ось чому реєстратори радіоприймачів Alpine неодноразово отримували найвищі нагороди на Всесвітніх виставках, і альпійська авто.акустика багато в чому визначає, що автозвук у світі буде схожим. Ціни на альпійські радіо в нашому інтернет.магазині. Нижче роздрібні ціни, тому рішення про придбання автомобільних радіостанцій у нас не лише принесе у свій автомобіль високоякісну авто.звук, але й заощадить ваші гроші!

Clarion Auto Zeum в Днепропетровський. Це зразок того, якою має бути ідеальна авто.акустика. CD Radio Clarion та MP3.радіоприймачі в Dnepropetrovsk. Це втілення інноваційних ідей та технологій, які незмінно впливають. Радіо Clarion автомобіль характеризується добре продуманим дизайном. Візуальні та функціональні кнопки та інтуїтивно зрозуміла інтеграція завжди вигідно відрізняють звукозаписи радіоліонів Clarion. Але основна якість кожного радіо Clarion. Це найвища якість та надійність. Ви можете придбати реєстратори радіоприймачів Clarion в Dnepropetrovsk в нашому магазині в Інтернет.магазині.

Авто.звук JVC в Днепропетровський втілює вісімдесят років досвіду та таланту майстрів електронних технологій з Японії. JVC Car Radio (CD JVC та MP3 MP3 JVC Radio) ідеально вписується в ряд світових.відомих винаходів компанії. Radio.стрічки JVC в Днепропетровський. Це новітні технології, які може запропонувати автоматична акустика в Днепропетровському. Купуйте Radio.стрічки JVC в Днепропетровський. означає забезпечити максимум безпеки та комфорту в процесі керування автомобілем. Продаж радіо здійснюється в нашому інтернет.магазині автозахисту, і наші ціни на радіостанції вас приємно здивують!

Піонерська аутоакустика в Днепропетровський. Це простота управління, благодать дизайну та головне. Кристал чистий автоматичний звук. Піонерські радіостірки в Днепропетровку передають усі нюанси музики на диску. Реєстратори радіоприймачів MP3 Pioneer надають безліч можливостей для індивідуальної установки інтеграції автомобіля, а також для налаштування звукових функцій на ваш індивідуальний смак. Крім того, Pioneer Auto.Sound в Днепетровський. Це обладнання з найнадійніших матеріалів та високоякісних компонентів системи. Продаж радіопроменевих реєстраторів у нашому інтернет.магазині здійснюється на найбільш сприятливих умовах для вас.

Колони автомобілів у Днепропетровський. також важливий елемент, який значною мірою визначає автоматичне звучання та його якість. Динаміки автомобілів повинні надавати не лише гучний звук, але й забезпечувати найкращий звук як на високих, так і на низьких частотах. Отримавши кваліфіковану пораду від наших фахівців, ви можете придбати динаміки автомобілів, які ідеально вписуються в інтер’єр вашого автомобіля та забезпечать найкращий звук улюбленої музики. Ціни на стовпчики автомобілів у нашому веб.магазині автоматично.звук. Це мінімальна плата за максимальне задоволення!

Автомобільні сабвуфери в Днепропетровський повинні надавати м’який і глибокий звук басу, тобто. Високі низькі частоти. У автомобілях, в яких встановлені високоякісні автомобільні сабвуфери, звук буде прозорим і м’яким, і в той же час. Глибокий і потужний. У нашому онлайн.магазині автозаводу ви можете придбати активні автомобільні сабвуфери та пасивні автомобільні сабвуфери різних конфігурацій та потужностей, але в будь.якому випадку. Це будуть сабвуфери автомобілів найвищої якості та надійності!

Наш онлайн.магазин авто.звуку в Dnepropetrovsk також пропонує вам придбати автомобіль для вашого автомобіля. Автоматичне значення в Днепропетровський необхідний для кожного автомобіліста, який піклується про безпеку свого чотирьох.колісного друга. Ціни на сигналізацію автомобіля в нашому інтернет.магазині незмірно менші, ніж ціна вашої безпеки!

Можливі проблеми поганого запуску двигуна

Якщо стартер взагалі не активується, а тягова реле не працює, то можливі дві несправності: сам стартер “помер” або є порушення в електричному ланцюзі. Рідкісне явище. встановлене на електростанції. На щастя, Volkswagen Polo не є власником такого пристрою, тому ми виключаємо можливість відмови запобіжника.

Причиною відсутності живлення є насичений акумулятор або погано затягнутий дроти на клемах. Все просто з проводами: ми їх підтягуємо, а їжа відновлюється. Якщо акумулятор на нулі, то ви не можете обійтися без зовнішньої допомоги: ми шукаємо хорошого самарянина, який дасть “сигарету”.

Млява робота стартера також не підходить. Вона є ознакою слабкої зарядки акумулятора. Тому ми або заряджаємо акумулятор, або змінюємо його на свіжий.

Перець стартера виключає причини акумулятора. Перед двім.автомобілем є інші дві проблеми. Перший знаходиться в площині під назвою Система запалювання. Друга лежить у системі подачі палива.

Перша проблема найчастіше зустрічається. “Двигун” не почнеться, тому що немає іскри. Є одне питання. в якій частині системи виникла проблема?

Процедура вимагатиме ключа TORX T45, шестикутника на “5” та тонких щипців:

 • Ми демонтуємо масляний картер. Для цього вийміть розпилювач двигуна та злийте масло з мастильної системи. Вийміть панель маховика і відкрутіть двадцять кріплення самого картера. Акуратно стукайте по краях картера гумовим молотком і відключіть деталь.
 • Тоді ми демонтуємо захист зірочки насоса та натягувача пружини в її приводі.
 • Ми відкрутимо болт, кріпляючи натягувач до блоку циліндрів і видалимо компонент.
 • Потім вийміть зірку насоса, обережно відкрутивши болт.
 • Нарешті, ми відкрутимо ще три гвинти, що тримають корпус насоса, і видалимо деталь.
 • Замість старого ми ставимо новий масляний насос і збираємо все у зворотному порядку.
 • Ми заповнюємо резервуар маслом і перевіряємо, чи працює автомобіль.

Свіжий, лише з німецької рослини, масляний насос для седана поло коштує близько 12 000 свердловинних екземплярів можна придбати за ціною кілька разів дешевше. Все залежить від пробігу автомобіля.

Неправильна робота системи, яка відповідає за постачання палива

Одним із варіантів, що пояснюють несправність двигуна, може бути зламаний насос, наприклад, спалений або проблеми з кабелями. Сам цей механізм дуже рідко непридатний.

Зазвичай це трапляється з водіями, які люблять їздити по парах, заповнюючи мінімальну кількість бензину в танк. У цей час паливні насоси починають охолонути і пірнати в паливо, і якщо його обсяг недостатньо, вони починають перегріватися. Зрештою, ця ситуація призведе до швидкого зносу деталей.

Якщо седан Volkswagen Polo не починається: причини та дії власника автомобіля

Volkswagen Polo Sedan. Стартер починається, але двигун не починається

Може бути кілька причин такої поведінки. Основні перераховані нижче

Людський фактор: Ви забули вимкнути пристрій антиграну, який блокує, наприклад, лише бензиновий насос. Розріжте зливний шланг. Хороші люди кладуть у нього ганчірку або картоплю, або, можливо, ви просто заїхали в сніговик. є багато варіантів. Зливний шланг повинен бути порожнім.

Все вищезазначене, як правило, не є несправністю і може бути усунена якнайшвидше. Тепер розглянемо причини, пов’язані з технічною несправністю. якщо стартер обертається дуже повільно, причиною може бути холодний потовщений двигун у двигуні. Або, можливо, акумулятор був виписаний після тривалого перебування, або його клеми були дуже окислені.

У цьому випадку напруга мережі ON.BOARD може знизитися, і блок управління двигуном припинить працювати. Ну, тут все зрозуміло: масло додається до сезону, акумулятор повинен бути заряджений або замінений. Щось замерзне: вода в газопроводі, дизельне паливо в резервуарі або фільтрі. Шукайте гарячу коробку! Невдалий паливний насос.

Це легко перевірити, якщо ви не намагаєтесь дістати машину біля зайнятого та галасливого шосе. Якщо ви спокійно, чутливий слух, ви можете знайти відсутність характерного гурка бензинового насоса під час роботи стартера. У найкращому випадку несправність полягає в поганому контакті в ланцюзі, в найгіршому. ви знайдете заміну насоса.

Стартер не зачепить корону. Причина: знос деталей, чіпси зубів тощо.D. Коли ви намагаєтесь почати, ви чуєте шліфування зубів. Підготуйтеся до заміни кільця або маховика.

Бендікс заблокований. Або його підрозділ полетів, або сам Бендікс. це не має значення. Ви чуєте, що стартер обертається на великій кількості революцій, але більше спроб запустити двигун. Будьте готові до ремонту або заміни самого стартера.

Невдача системи запалювання в бензинових автомобілях. Ми перевіряємо все: свічки запалювання, котушки, кабелі тощо.D. Насолоджуючись свічками, не працюють у дизельному автомобілі. Проблема може бути в ECU, а також у силовому реле. Самі свічки також слід перевірити. ви повинні з цим подумати.

Руйнування ременя ГРМ. Це легко чути. стартер легко звернутися. Якщо вам пощастило (поршні не зустрічалися з клапанами), просто замініть пояс, якщо ні, то половина двигуна.

Ремінь часу пропустив кілька зубів, що порушило правильну синхронізацію клапанів. Знову ж таки, у кращому випадку вам доведеться знову потягнути пояс, але в найгірше ви знайдете дорогий ремонт. Підвищена стійкість до крилатів колінчастого вала: заклинання на валах, напівбудови, частини групи циліндрів-поршня, деформація вала.

Перевірте, чи можна запустити двигун, натискаючи на машину у найвищій передачі, включеній до механічної коробки передач. З автомобілем з автоматичною коробкою передач, вам потрібно буде спробувати запустити двигун за допомогою болта шківа допоміжних блоків. Якщо двигун починається відносно легко, пошук причини повинен продовжуватися.

Я заклинив генератор, гур.насос, кондиціонер компресор. Несправний привід запобігає обертанню двигуна. Щоб перевірити, спочатку ви можете побачити, чи пояснюється пояс занадто багато, намагаючись запустити двигун. Якщо підозри підтверджені, ви можете зняти ремінь приводу допоміжного одиниці і спробувати дістатися до АЗС самостійно.

Звичайно, це буде працювати лише на автомобілях, де насос охолоджуючої рідини обертає пояс. З неопрацюючим насосом, навіть холодним двигуном, навіть холодний двигун швидко закипить. Вони намагалися вкрасти вашу машину вночі, але щось пішло не так. Як результат, зловмисники щось викопали, щось зламали і з соромом зникли. Тут, без діагностики, проблему неможливо вирішити.

Якщо стартер крутиться, а двигун не запускається, перш за все, вам потрібно перевірити паливну систему та систему запалювання. Майте на увазі, що всі ці перевірки слід проводити лише тоді, коли стартер обертається безперебійно, не смикаючись. В іншому випадку (клацає під час роботи стартера або клацання замість звичайного гудіння), вам потрібно подивитися, перш за все, у самому стартері.

Перевірка паливної системи повинна здійснюватися послідовно. від паливного насоса до насадки (карбюратор):

Якщо у вас є насадка, ви повинні почути гуркіт електричного паливного насоса в салоні, коли запалювання увімкнено. Якщо гуду немає, двигун газового насоса вигорається чи ні напруга. Тому необхідно перевірити самазовий насос і його запобіжник.

З автомобілями карбюратора все складніше: газовий насос керується розподілом, тому для перевірки потрібно буде відключити кінець шланга від входу в карбюратор або від виходу насоса. Якщо ви кілька разів перетворюєте важіль ручного паливного насоса, бензин повинен витоки з підгонки або шланга.

Щоб перевірити наявність бензину в рамці форсунок, натисніть на клапан підгонки для підключення насоса: бензин повинен текти звідти.

Не забудьте перевірити, чи забито паливний фільтр. Можливо, у двигуна просто не вистачає палива, тому він не почнеться.

Ще одна причина, чому стартер обертається, а машина не починається. це засмічений дросель.

Завершивши всі вищезазначені дії, ви можете спробувати перезапустити машину. Якщо стартер продовжує обертатися, але автомобіль не починається, вам слід перевірити систему запалювання.

Спочатку вам потрібно відкрутити свічку запалювання та перевірити наявність іскри. Для цього покладіть дріт високої напруги на гасіння світла запалювання, зняти свічку запалювання металевою металевою частиною двигуна і увімкніть двигун із стартером (для цього вам знадобиться помічник). Якщо є іскра, свічка запалювання працює.

Якщо в машині з ін’єкцією немає іскри.

Якщо в двигуні карбюратора немає іскри, вам потрібно перевірити котушку запалювання. Витягніть центральний провід з кришки дистриб’ютора, поставте його в кінці 5 мм від металевої частини двигуна (не торкаючись його) і попросіть помічника запустити двигун із стартером. Якщо іскри немає, котушка несправна.

Якщо є іскра, і котушка запалювання працює, вийміть кришку розповсюджувача і подивіться, чи є в ній дефекти (сажа, тріщини тощо.D.).

Бувають випадки, коли всіх цих перевірок недостатньо, і власнику автомобіля потрібно виконати більш ретельні перевірки, щоб визначити, чому стартер крутиться, а двигун не починається. Серед причин, чому це також може бути:

Причини та способи вирішення проблем, що проявляються у вигляді простою клацань стартера

З шкільної лавки (тут, звичайно, водійської школи) кожен автомобіліст знає, що стартер є основною одиницею початкової системи будь.якого двигуна. Він просуває вал двигуна до частоти обертання, достатньої для його запуску.

Але цей механізм періодично не вдається, що мають різні причини. Зовні все схоже на клацання стартера, але не закручує вказану рухому частину двигуна. Наше завдання. розібратися, чому це відбувається?

Стартер клацає, але не крутиться? Які причини

Однією з причин неправильної роботи стартера є вільні контактні термінали. За словами більшості власників автомобілів, ця ситуація є досить банальною. Під час експлуатації бувають випадки, коли під фізичним ударом контакти стартера втрачають можливість щільно вміститися і, відповідно, забезпечити безперебійну передачу електричного сигналу в правильному напрямку.

Друга причина. недостатній заряд акумулятора. Очевидно, в силу зазначеної ситуації варто перевірити значення струму зарядки.

Ви також можете відзначити низькоякісну масу тіла з двигуном. У цьому випадку, якщо Стартер клацає, але не крутиться, Тоді варто розтягнути ще один провід, тим самим дублюючи основну.

Зауважте, що всі просто перераховані моменти проявляються у вигляді частих кліків тягового естафету стартера. У тому ж випадку, якщо один, але достатньо потужний клацання, то, швидше за все, контакти в тяговому естафеті було спалено. З іншими варіантами можна припустити, що недостатньої маси двигуна, не існує надійного кріплення тягового реле до стартера, і сам стартер несправний.

В тому випадку якщо Стартер клацає, але не крутитьсяЧерез власний зрив, знову ж таки, для цього інциденту є кілька причин:

 • Закриваюча обмотка закривається;
 • розбиття або деформація вилки на приводі Bendex;
 • наявність побитих зубів Bendex та його повністю несправності;
 • скеля або коротке замикання в одному з стартових обмоток;
 • Межа початку стартерних пензлів;
 • Граничний знос втулків стартера.

Що робити

Звичайно, ідентифікація причин. це лише перший крок. Потрібно вжити конкретних дій щодо ремонту виявлених несправностей. Однак, щоб швидко зрозуміти поточну ситуацію, вам потрібно зрозуміти, як поводитися, а не приймати поспішних рішень.

Варто пам’ятати, що єдиним джерелом енергії є акумулятор. Тому досить часто виявляється, що саме він (з огляду на власний виділення) не в змозі прокручувати якоря стартера. Як результат, вся її енергія передається лише для роботи реле.

У такій ситуації потрібно або зарядити акумулятор, або замінити його новим.

Якщо виявлено поломку стартера, його слід видалити та попередньо діагностики. Для того, щоб виконати план, слід додатково знайти додатковий. Тоді вам потрібно підключити масу до корпусу стартера, плюс термінал. виправити її на стилеті після реле. Якщо в той же час стартер розпочав роботу, то несправність знаходиться у висувному реле. Якщо у відповідь є тиша, то причину розбрата слід шукати в її нутрощі.

Що стосується втягування реле, то вона, як і стартерні щітки, активно і постійно працює. Тому в тому, що через певний час це абсолютно нічого не дивно.

Як результат, настільки незначний за розмірами, але досить важливий вузол повинен бути змінений, оскільки він цілком здатний стати тією самою причиною, чому автомобіль колись не зможе почати знову.

Немає іскри з котушки запалювання

Ситуація, в якій вона не починається вперше, або зовсім не запускає двигун, важко назвати приємним. Досвідчені автомобілісти знають, що будь.яка несправність системи запалювання призводить до часткової, а часто навіть до повної збої в експлуатації автомобіля двигуна.

Отже, якщо ваш автомобіль не запускає причини:

Поточні сигнали не входять до котушки запалювання; Паливо не досягає інжектора; Причина не є іскрою від котушки запалювання; Між електродами свічки немає іскри; Рідина палива не потрапляє в камеру згоряння;

Двигун також може заблокувати стартер. Але перед тим, як перевірити стартер, огляньте стан обмотки електродвигуна, якщо вона не зламана, то стартер, швидше за все, працює. Зверніть увагу на котушку запалювання.

Котушка запалювання. це перетворювач струму низької напруги до струму високої напруги в системі запалювання автомобіля.

Несправності котушки запалювання виражаються наступними діями автомобіля:

зменшення інтенсивності роботи двигуна; Проблеми в запуску двигуна; різке зменшення мінімальної швидкості двигуна та розрив у його роботі в холостому ходу;

Якщо машина не зможе рухатися самостійно, і ви знаходитесь на півдні Московського регіону, то на допомогу прийде евакуатор району Чехов, який доставить його до служби автомобіля або призведе до пункту призначення.

Як перевірити котушку запалювання.

Перевірте цей механізм наявності жирних плям і тріщин. Якщо поверхня котушки не ідеально чиста, протріть бруд з неї сухою ганчіркою, інакше вона може спровокувати витік високого натягу. Також зверніть увагу на проводи системи запалювання, вони повинні бути сухими та без зовнішніх пошкоджень. Перемістіть дроти високої напруги рукою і спробуйте запустити машину. Якщо це не вийде, то вам доведеться більш ретельно перевірити систему запалювання.

Щоб діагностувати стан свічок запалювання, візьміть два дроти високої напруги, після видалення їх з кришки дистриб’ютора. Помістіть дроти на відстані 5-7 мм від двигуна автомобіля і очікуйте реакції. Якщо система повністю справна, то коли стартер прокручує, у цій прогалині з’явиться синя іскра. Якщо іскра відсутня, або має колір, відмінний від синього, тоді перевірте котушку запалювання.

Перевірка котушки проводиться однаково. Вийміть дріт, який переходить від котушки до розповсюджувача (трамбрів), а за аналогією з чеком свічок, з початковим стартером, приведіть дріт до маси автомобіля. Якщо немає іскри з котушки. Тоді вона несправна.

Підключіть котушку запалювання до омметра, щоб перевірити її на відсутність скель у проводах. Зробіть перевірку первинної та вторинної обмотки. Відсутність отворів підтвердить показання омметра: 3 Ом і 7000 Ом у первинній та вторинній обмотці відповідно. Якщо опір менший за стандартні показники, то, швидше за все, ви можете замінити котушку запалювання.

Перевірте правильність підключення котушки та його ізоляції. Якщо дроти плутаються між собою, виправте це, піднявши їх і правильно поставивши. За допомогою амперметра перевірте міцність струму в ланцюзі. Для цього поєднуйте контакти трамвайну та увімкніть запалювання. Поточна живлення, що відображається пристроєм.

Якщо поточне значення струму більше стандарту, то в обмотці котушки є скеля, спричинена коротким замиканням.

Розбрата в роботі котушки запалювання найчастіше відбувається через систему запалювання, коли двигун вимикається. Як результат, ізоляція дротів високої напруги перегрівається, тріщин і з часом розсипається, таким чином, провокуючи закриття.

Відкривши несправну котушку запалювання, її можна відремонтувати або замінити новим.

Ремонт котушки запалювання складається з ділення механізму на частини; Перевірте наявність тріщин, чіпів, подряпин; прибирання пошкоджень; Відновлення ідеальної поверхні оболонки шляхом герметизації їх спеціальною композицією.

Заміна котушки запалювання можлива новою котушкою з абсолютно однаковими характеристиками. Нести з’єднання котушки запалювання з усією увагою, особливо ретельно піклуйтеся про правильне з’єднання проводів. В іншому випадку може відбутися перегрівання контактів, і їх коротке замикання.

Поява іскри, правильні показання омметра та амперетра, вказують на справність перевіреної одиниці та поломку іншого компонента системи запалювання.Відсутність іскри в автомобільній системі також може спричинити наступну проблему: машина не починається. закупорюється, є випадки, коли заміна блокування запалювання допомагає.

Чому машина не запущена?

Несправність у цьому випадку може бути:

 • В масляному насосі. На практиці такі випадки є досить поширеними. Несправність цього елемента зробить початок двигуна неможливим.
 • Поломка насоса палива.
 • Відсутність іскрів. Ця проблема також є однією з найпоширеніших. Якщо іскри немає, необхідно перевірити продуктивність свічок запалювання, а також підходящі для них дроти високої напруги. Це також може бути вільним контактом стартерного терміналу, який потрібно буде очистити і, як правило, перевіряти продуктивність самого пристрою. Поломка початківців ніколи не дозволить двигун запустити.
 • Не буде зайвим перевірити роботу котушки запалювання, а також регулятор пристрою положення колінчастого вала.

У будь.якому випадку, це буде найбільш актуальним для завершення діагностики всіх систем вашого автомобіля. Процедура повної діагностики комп’ютера на дошці визначає всі наявні несправності, в результаті чого ви точно будете знати, що робити далі. Для цього вам потрібен адаптер для тестування, спеціальний кабель та ноутбук.

 • Перш за все, необхідно завантажити та встановити на комп’ютерне програмне забезпечення для діагностики.
 • Зробивши це, вам потрібно буде підключити адаптер до ноутбука і в той же час до діагностичного роз’єму, який знаходиться в салоні транспортного засобу. У автомобілях Volkswagen Polo цей роз’єм знаходиться з лівого боку і трохи нижче рульової колони, і він прихований пластиковою підкладкою. Демонтувати накладку і підключити кабель до виходу.
 • Після цього зачекайте кілька хвилин, поки програма синхронізує комп’ютер та роз’єм.
 • Після цього натисніть “запустити” або “запустити”, і процедура діагностики транспортного засобу розпочнеться. Таким чином, будуть розглянуті коди всіх несправностей у системі. Вам потрібно буде розшифрувати ці коди, щоб згодом знати, які помилки та помилки вони свідчать.