Пильна гвардія закриває ворота на велосипедному злодіїв відео

пильна, гвардія, закриває, ворот, злодіїв

Злодії втекти з викраденим велосипедом: Оповіщення охоронця закриває ворота, що врізаються в нього [відео]

Незалежно від того, наскільки безпечними та безпечними сучасними двоколісними були, злодії велосипедів все ще є загрозою для суспільства. У багатьох випадках це необережність власників двох коліс, що їх двоколісні крадуть. Один хлопчик з доставки просто пощастило в такій ситуації, але настороженість охоронця допомогла йому уникнути ситуації.

пильна, гвардія, закриває, ворот, злодіїв

Зазначений екземпляр. сьогодні з району розширення Калкаджі Делі, де двоє чоловіків, які представляли себе як муніципальні чиновники, намагалися вкрасти мотоцикл хлопчика. Злодії велосипедів, які позували як муніципальних чиновників, вже робили відпустку квартир Евересту до того, як хлопчик з доставкою приїхав до пункту призначення близько 14 вечора.

Єдина помилка, яку зробив хлопчик з доставки. це те, що він залишив ключі від скутера в самому замку. Побачивши це, двоє злодіїв велосипеда намагалися запустити скутер і тікати з місця. Однак охоронець суспільства був досить швидким, щоб вступити в дію, і він закрив ворота Товариства, забороняючи злодіям втекти з місця з викраденим скутером. Через це злодії врізалися в ворота, і в результаті вони впали з скутера.

Як тільки охоронець закрив ворота Товариства, жителі спіймали одну з двох злодіїв велосипедів, а інший. втече з місця. Він намагався сховатися в сусідній колонії, намагаючись поєднатись з пробіжками в сусідньому парку. Однак його теж спіймали мешканці.

Записано на відеоспостереження

Весь інцидент злодіїв велосипедів, що бігали з місця після крадіжки скутера і забиваються в ворота суспільства, записали на камеру відеоспостереження в квартирах Евересту. У найкоротші терміни обидва злодії були передані в поліцію, після того, як мешканці зателефонували до контрольної залі. Поліцейські з сусіднього відділення поліції Гвіндпурі прийшли на місце і заарештували злодіїв.

Ми закликаємо всіх наших читачів та громадян країни бути обережними під час паркування свого двоколісного або автомобілів. Будь ласка, не залишайте ключа вашого автомобіля або на транспортному засобі, що може надати злодіям безкоштовну руку, щоб вкрасти ваш автомобіль.

Велосипеди. це прості цілі

Більшість мотоциклів оснащені одностороннім блокуванням рукоятки, не маючи інших сучасних функцій безпеки, таких як замок для запалювання, система відстеження, що працює на Bluetooth, або тривога грабіжника. Щоб запобігти викраденню мотоцикла, ви можете використовувати додаткові шматочки безпеки після ринку, такі як блокування гальмівного диска та замок передньої вилки, за допомогою яких можна зафіксувати інші механічні компоненти мотоцикла, крім ручки.

Окрім цих основних наборів безпеки, ви також можете встановити іммобілайзер на ринку або трекер, який повідомить вам точне розташування вашого мотоцикла. Однак такі електричні системи зазвичай встановлюються із змінами оригінальної електричної структури, що використовується в мотоциклі. Він може попустити стандартну гарантію, запропоновану на мотоциклі його виробником.

SOURCE

Image:www.cartoq.com