Перевірка датчика тиску кондиціонерного седана. Заміна фільтрувального елемента кондиціонера

Клацає реле кондиціонування

Перший раз після включення кондиціонера або розділених систем клацає під капотом? Це нормально. Клацання найчастіше в тілі внутрішньої одиниці одиниці, і це вважається допустимим. Характерні звуки обумовлені зміною температури корпусу з одночасним стисненням або розширенням внутрішніх пластикових деталей.

Зазвичай клацання (які, до речі, досить гучні та страхітливі) повинні швидко зупинитися. Якщо кондиціонер або розщеп. Більше того, для відвідування станції технічного обслуговування потрібно бути якомога швидше.

Це явище є передвісником зриву. Встановіть, що саме є причиною, без експертизи спеціалістом не буде працювати.

Недостатня кількість фреона в системі

У цьому випадку заморожування спостерігається у внутрішньому блоці, і драйвер чує виміряне клацання. Ви можете вирішити цю проблему, знайшовши витік та усунувши її. Після цього вам доведеться заправити (або переробити) кондиціонер із необхідним холодоагентом.

Зовнішній блок кондиціонера також може натиснути: У цьому випадку звуки виходять із реле. Це пов’язано з перегрівом компресора та експлуатацією захисту. Це може статися не тільки через відсутність або відсутність фреона, але і внаслідок відтоку зовнішньої одиниці. Забруднення призводить до недостатньої передачі тепла в конденсаторі. Іноді причиною перегріву є невдача вентилятора зовнішньої одиниці.

Щоб усунути несправність, вам потрібно перевірити всі вищевказані частини та усунути виявлений дефект (додати до системи Freon, очистити зовнішній пристрій, виправити вентилятор або замінити його новою).

.8 Перевірка функціонування та обслуговування систем опалення та кондиціонування повітря

Перелічені нижче контрольні перевірки повинні здійснюватися регулярно, щоб підтримувати систему кондиціонування в хорошому стані:

 • Перевірте умову приводного ременя компресора. У разі виявлення дефектів або ознак зносу зробіть заміну (див. Глава Поточна служба).
 • Перевірте силу натягу приводного ременя, якщо необхідно, зробіть відповідне регулювання (див. Глава Поточна служба).
 • Перевірте шланги холодильного тракту на наявність тріщин, набряків, ознак затвердіння та старіння гуми, оцініть стан студійних сполук. Замініть несправні компоненти.
 • Перевірте таблички теплообмінника конденсатора наявності комах, старих листків та іншого сміття, що застрягли між ними. При необхідності очистіть зазори тонкою щіткою або продуте їх стисненим повітрям.
 • Перевірте рівень системного заряду.
 • Якщо вода протікає на килимах у кабіні під приладною панеллю, вийміть дренажну трубу видалення конденсату з кожуха випарника та шматок дроту, перевірте хрестову здатність обох отворів.

Систему кондиціонування слід увімкнути щонайменше 10 хвилин щонайменше раз на місяць (навіть у зимовий сезон). Тривала бездіяльність до/V призводить до затвердіння та невдачі герметичних кілець та манжет сполучного тракту.

Витоки в тракті найкраще виявляються зі збільшенням робочих параметрів системи (температура та тиск). Залиште кондиціонер на 5-10 хвилин, коли двигун працює. Джерела витоків можуть бути виявлені за допомогою нафтових потоків.

Завдяки складності проектування системи та необхідності використання спеціального обладнання, його обслуговування, глибока діагностика та ремонт відновлення знаходяться поза кваліфікацією середнього аматорського механіка і повинні здійснюватися в умовах семінару обслуговування автомобілів. Тільки найпростіші перевірки та заміни, перелічені нижче в цьому розділі, потрапляють у компетентність автомобіля.

Якщо система взагалі не функціонує, перевірте умову відповідного запобіжника та реле.

Найбільш типовою причиною порушення функціонування K/B є зниження рівня заряду холодильної нафти. Найпростіші перевірки нижче швидко визначать ознаки зниження рівня холодоагенту.

 • Розігріти двигун до нормальної робочої температури.
 • Увімкніть максимальне виробництво коралів. Виберіть максимальну швидкість вентилятора. Відкрийте двері, щоб уникнути циклічних систем системи при охолодженні об’єму повітря в кабіні.
 • Тригер зчеплення зчеплення компресора супроводжується чітко звуковим клацанням, після чого центральна частина з’єднання повинна почати обертатися. Після того, як температура системи досягає робочого значення, відчуйте два підключені до випарника на подоланні моторного відсіку трубки.
 • Більш тонка трубка, що надходить до випарника, від виходу конденсатора повинна бути досить холодною на дотик. Більш товста трубка, що надходить від витяжного пристосування випарника назад до компресора, повинна бути трохи більше (2-6 градусів) холоднішою. Якщо вихлопна трубка на дотик помітно тепліша, тому систему потрібно зарядити. Введіть термометр у вихідному повітряному каналі через центральний дефлектор на панелі приладів. З контролем повітря повітря з дефлектора він повинен бути 2-4.5 градусів нижче температури навколишнього середовища (до значення 4.5 ° C). У дуже спекотну погоду (вище 40 ° C) допустимо підвищити вихідну температуру до 15.7 ° C, але не більше. Якщо кондиціонер не забезпечує необхідну інтенсивність охолодження повітря, система повинна бути заряджена. Для більш детальної діагностики стану системи автомобіль повинен бути загнаний у спеціалізовану майстерню.
 • Погляньте на вікно спостереження, яке зазвичай надається в кришці складання відповідача. піноутворення холодоагенту всередині приймача вказує на падіння його рівня. У спекотну погоду бульбашки у вікні перегляду можуть бути присутніми навіть із нормальним рівнем робочої рідини. Після відключення системи піноутворення повинно зупинитися.
 • Підготуйте стандартний зарядний пристрій R-134A (запитайте в магазинах автомобільних аксесуарів). Набір набору включає балончику з холодильною олією, насадкою клапана та сегментом шланга, з’єднаним між клапаном, та пристосуванням низької дотонної частини холодильного тракту. Необхідно використовувати лише холодильне масло R-134A, а в жодному випадку R-12); Об’єм контейнера повинен бути 12 унцій (унція). Оскільки один нафтовий спрей може бути достатньо для остаточної зарядки системи, має сенс на всякий випадок, якщо купити пару відразу. Переконайтесь, що щонайменше в одній з банок нафти тонований червоним кольором, що швидко виявлять витоки холодоагенту у разі такого.
 • Закрийте клапан на перехідній насадці і впевнений, що останній на бризок, раніше переконаючись у наявності прокладки ущільнення/ гумової прокладки.
 • Вийміть пилозахисну кришку з пристосування низькокваліфікованої частини холодильного тракту і підключіть до нього, оснащений з’єднувачем швидких стиків шланга зарядного пристрою (див. Ілюстраційні компоненти типової системи кондиціонування (модель Zafira)).
 • Розігріти двигун до нормальної робочої температури і увімкніть/в/в. Переконайтесь, що шланг зарядного пристрою не контактує з лопатками вентилятора системи охолодження та іншими рухомими компонентами в моторному відділенні.
 • З обертанням насадки клапана, пробиванням спрею, тим самим відкривши холодоагент (характерний звук ехонного газу). У процесі всієї зарядки тримати спрей може суворо вертикально, час від часу струшуючи його. Зарядка повинна бути перервана, коли порівнюються температури вхідних та витяжних труб випарника. Між серією зарядки, пауза для стабілізації системи.
 • Якщо під рукою є точний термометр, введіть його через дефлектор у центральний канал K/V і слідкуйте за ним уздовж температури повітря, що постачається до салону.
 • Коли спрей можна підірвати, перемальовуйте клапан і відключіть шланг від низької води системи. Негайно покладіть пилозахисну шапку на пристосування.
 • Від’єднайте насадку клапана з розпилювача може, якщо необхідно, переставити його на другий спрей і продовжувати заправляти. В кінці процедури покладіть на стійку незавершений спрей і використовуйте його за необхідності для підзарядки системи.

Як перевірити датчик тиску седана кондиціонера | Звіт, рік

Ці та інші проблеми, з якими власники седана Volkswagen повинні зіткнутися в найнесподіваніший момент і значно знизять рівень комфорту та впливатимуть на загальну роботу автомобіля.

Тому, виявляючи датчик тиску кондиціонера Volkswagen Polo, проблеми з кондиціонером повинні негайно звернутися до семінару автомобіля. Залежно від року випуску Polo Sedan, його система кондиціонування може мати різну структуру, а також додаткові варіанти, які завжди слід враховувати в процесі ремонту.

Серед основних особливостей, що вказують на несправність кондиціонера, можна розрізнити: задуманість у салоні.

Поява стороннього запаху під час роботи кондиціонера. Наявність слідів нафти на компресорі.

Поява води на килимах всередині кабіни. Система охолодження вимкнена спонтанно. Перебої в роботі системи кондиціонування. Відсутність клацання, коли кондиціонер увімкнено. Ці та інші ознаки свідчать про несправність системи кондиціонування та датчик тиску кондиціонера Volkswagen Polo кондиціонера компетентного та своєчасного втручання у свою роботу. Основними причинами несправностей кондиціонування повітря можуть бути: механічне пошкодження його складових елементів.

датчик, тиску, кондиціонерного, седана, кондиціонера

Забруднення конденсатора. Корозійні процеси на різних компонентах. Несправність вентиляторів. Відсутність профілактичних включення системи кондиціонування. Повернення кондиціонера взимку перед нагріванням салону. Відсутність виконання промивання та очищення системного конденсатора; Заправка системи холодоагентом без дотримання процесу або використання споживчих компонентів, які не відповідають рекомендаціям виробника.

Ці та багато інших датчиків кондиціонування Volkswagen Polo Наші кваліфіковані фахівці допоможуть швидко та ефективно усунути в найшвидший час. Крім того, коли навіть незначні зміни з’являються в роботі системи кондиціонування, ми готові виконати її якісний діагноз та усунути всі наявні проблеми та проблеми в роботі. Поло Седан: Одним із найважливіших з них є датчик тиску кондиціонера.

Цей датчик поєднується, оскільки він дозволяє контролювати як параметри низького, так і високого тиску. Будівництво седана Volkswagen Polo включає розташування датчика тиску кондиціонера в передній частині датчика тиску двигуна кондиціонера Volkswagen Polo для терморегулюючого клапана.

Комбінований датчик тиску вимикає систему кондиціонування, як з недостатньою кількістю теплоносія, так і з характеристиками системи, що заповнює вище надзвичайно встановлених значень. Забруднення та механічні пошкодження можуть спричинити неправильну роботу датчика та вимагати зв’язку з семінаром для обслуговування автомобілів для комп’ютерної діагностики.

На додаток до вищезазначеного датчика, конструкція системи кондиціонування також включає інші датчики кондиціонера: датчик температури датчика тиску кондиціонера Volkswagen Polo Fluid, який вимикає кондиціонер із його неприйнятним значенням.

Датчик температури поза межами пасажира, який блокує кондиціонер у випадку певних значень повітря на вулиці. Датчик температури повітря всередині автомобіля, оснащений обов’язковою системою видування. Датчик сонячного світла, який контролює параметри нагріву салону із сонячним світлом, і виправляє роботу кліматичного обладнання. Заміну датчиків може довіряти лише професійній автоматичній механіці, оскільки їх неправильна установка або конфігурація може повністю відключити систему кондиціонування кондиціонування.

Це добре, принаймні, ця конструкція дуже близька до колеса і ображає його, наприклад, корінь або камінь на виїзді навряд чи є. Але коли ми потрапимо в колію, ми будемо сидіти навесні, але це вже серйозні проблеми. Якщо є трек, краще перейти до Логана.

І взагалі, підвіска Логана заслуговує на всі види похвали, якщо ви йдете дуже повільно і виміряно, такий датчик інтенсивності енергосистенції кондиціонера Volkswagen Polo має єдиного однокласника. Головне. не прискорити: датчик тиску кондиціонера Volkswagen Polo на цій фотографії в дрейфу дрейфу. Але короткі навички дозволяють виконувати цікаві маневри, це відео знайдене в Інтернеті одночасно, що поло поводиться зовсім по.різному. Невеликі шишки з низькою швидкістю і невеликими шишками ковтають з ударом, ви навіть думаєте, що це як у Логана?

Але ви починаєте йти швидше і розумієте м’яку підвіску, не означає валик. Ніяких рулонів, в той же час дуже важко пробитися через підвіску. Загалом, я віддаю перевагу підвісці поло, сподіваємось, що все буде в порядку з пружинами. Надзвичайно бажано переїхати в колію: невеликий хрестовий похід від тестування седана поло на людей, ви можете трохи оцінити прохідність.

Мене дуже дратує пральні риси на капоті, в чистому автомобілі я розпорошив лише один раз, якщо лобова була трохи брудна і все, ціла капюшон у брудних смугах. У поло, ці форсунки розпорошуються з.під капота, а це означає, що немає підрозділів.

Салон, що в цифрах? Поло для мм довше, 40 мм вже і на 6 см нижче, ніж Логан. Що це означає, це означає, що салон поло все ще менше, ніж у Логана, в першу чергу в ширину та висоті, якщо поло в вільному розмірі людина розміщується до 2 метрів висоти, і він може сидіти позаду, потім у Логана до Логан до цієї висоти може бути доданий до інших сантиметрів, а по ширині Логан пробачить пасажиру десяток інших зайвих кг.

Однак на місці поло в ширину також достатньо, навіть на задньому дивані 3 люди середнього кольору обличчя підійдуть. Але ці виміри також грають жорстокий жарт із входу, високий і короткий автомобіль має сильний плавання по шосе, і якщо на поло до км, ви можете цілком комфортно їздити на машині, то Логан провокує набагато повільніше привід більше повільно. Сам салон Логана виглядає простіше, не обійдеться без ергономічних прорахунків. Кнопки Windows розташовані на центральній консолі, що означає датчик тиску кондиціонера Volkswagen Polo до пасажирських вікон, які потрібно розтягнути.

Датчик тиску повітря Vag 1K0959126E для седана VW Polo

Це не завжди погано, наприклад, перехресні здібності будуть кращими, але на асфальтовій ширшій колеса мають кращу обробку. Так, і Логан дивиться на вузькі колеса, з масивним кормом це дуже комічно: транспортування товарів знову починається з номерів.

Стовбур датчика тиску кондиціонера Volkswagen Polo містить цілі літри вантажу, на 50 літрів більше, ніж поло.

Але всі ці 50 літрів миттєво перебувають у неможливості викладати заднє сидіння Логана. І навіть якщо у Поло є трендолін, спина спинки ціла, а відстань від початку богганік до пошкоджених сидінь. Але тривалий транспорт до Логана. це справжня трагедія. Хоча двері на Логанах трохи більші, а це означає, що датчик кондиціонування Volkswagen Polo буде завантажений об’ємним коробкою. Але різниця тут невелика. Немає номерів щодо звукової ізоляції: можна впевнено сказати, що в поло та в Логані ця ізоляція: у поло краще.

На датчику високого тиску кондиціонера Volkswagen Polo від 4 тис. То що ми зробили. Поло багато в чому перевищує Логана, Логан має свої переваги, але вони не завжди є значущими. На конфігурації ми отримуємо дефіцит від Логана, 2.ї подушки, регулюючи кермо у висоті, сидіння у висоті. Виявляється, Поло виграє змагання з легкої ваги, навіть без використання його дизайну картки Trump є незаперечною перевагою поло, лише сумніви можуть виникнути у Логана-Патріота: але Логан має дуже великий плюс, особливо якщо ви живете У центральній частині Росії, привіт москвитяни, але у нас все ще є Zharchev, це обладнання може поставити як ABS, так і кондиціонер, так і 2.а подушку, і все це не буде вартим, тоді.

Найдешевше поло з такими витратами на варіанти, і це вже на 60 тисяч дорожче.

Сподіваюся, я вас не втомлювався! Удачі, продовження. Кондиціонер перестав працювати. форум Volkswagen Polo 14 травня. Якщо проводка в порядку, вам потрібно перевірити датчики, що впливають

Як перевірити датчик тиску седана кондиціонера | Звіт, рік

Ці та інші проблеми, з якими власники седана Volkswagen повинні зіткнутися в найнесподіваніший момент і значно знизять рівень комфорту та впливатимуть на загальну роботу автомобіля.

Тому, виявляючи датчик тиску кондиціонера Volkswagen Polo, проблеми з кондиціонером повинні негайно звернутися до семінару автомобіля. Залежно від року випуску Polo Sedan, його система кондиціонування може мати різну структуру, а також додаткові варіанти, які завжди слід враховувати в процесі ремонту.

Серед основних особливостей, що вказують на несправність кондиціонера, можна розрізнити: задуманість у салоні.

Поява стороннього запаху під час роботи кондиціонера. Наявність слідів нафти на компресорі.

Поява води на килимах всередині кабіни. Система охолодження вимкнена спонтанно. Перебої в роботі системи кондиціонування. Відсутність клацання, коли кондиціонер увімкнено. Ці та інші ознаки свідчать про несправність системи кондиціонування та датчик тиску кондиціонера Volkswagen Polo кондиціонера компетентного та своєчасного втручання у свою роботу. Основними причинами несправностей кондиціонування повітря можуть бути: механічне пошкодження його складових елементів.

датчик, тиску, кондиціонерного, седана, кондиціонера

Забруднення конденсатора. Корозійні процеси на різних компонентах. Несправність вентиляторів. Відсутність профілактичних включення системи кондиціонування. Повернення кондиціонера взимку перед нагріванням салону. Відсутність виконання промивання та очищення системного конденсатора; Заправка системи холодоагентом без дотримання процесу або використання споживчих компонентів, які не відповідають рекомендаціям виробника.

Ці та багато інших датчиків кондиціонування Volkswagen Polo Наші кваліфіковані фахівці допоможуть швидко та ефективно усунути в найшвидший час. Крім того, коли навіть незначні зміни з’являються в роботі системи кондиціонування, ми готові виконати її якісний діагноз та усунути всі наявні проблеми та проблеми в роботі. Поло Седан: Одним із найважливіших з них є датчик тиску кондиціонера.

Цей датчик поєднується, оскільки він дозволяє контролювати як параметри низького, так і високого тиску. Будівництво седана Volkswagen Polo включає розташування датчика тиску кондиціонера в передній частині датчика тиску двигуна кондиціонера Volkswagen Polo для терморегулюючого клапана.

Комбінований датчик тиску вимикає систему кондиціонування, як з недостатньою кількістю теплоносія, так і з характеристиками системи, що заповнює вище надзвичайно встановлених значень. Забруднення та механічні пошкодження можуть спричинити неправильну роботу датчика та вимагати зв’язку з семінаром для обслуговування автомобілів для комп’ютерної діагностики.

На додаток до вищезазначеного датчика, конструкція системи кондиціонування також включає інші датчики кондиціонера: датчик температури датчика тиску кондиціонера Volkswagen Polo Fluid, який вимикає кондиціонер із його неприйнятним значенням.

Датчик температури поза межами пасажира, який блокує кондиціонер у випадку певних значень повітря на вулиці. Датчик температури повітря всередині автомобіля, оснащений обов’язковою системою видування. Датчик сонячного світла, який контролює параметри нагріву салону із сонячним світлом, і виправляє роботу кліматичного обладнання. Заміну датчиків може довіряти лише професійній автоматичній механіці, оскільки їх неправильна установка або конфігурація може повністю відключити систему кондиціонування кондиціонування.

Це добре, принаймні, ця конструкція дуже близька до колеса і ображає його, наприклад, корінь або камінь на виїзді навряд чи є. Але коли ми потрапимо в колію, ми будемо сидіти навесні, але це вже серйозні проблеми. Якщо є трек, краще перейти до Логана.

І взагалі, підвіска Логана заслуговує на всі види похвали, якщо ви йдете дуже повільно і виміряно, такий датчик інтенсивності енергосистенції кондиціонера Volkswagen Polo має єдиного однокласника. Головне. не прискорити: датчик тиску кондиціонера Volkswagen Polo на цій фотографії в дрейфу дрейфу. Але короткі навички дозволяють виконувати цікаві маневри, це відео знайдене в Інтернеті одночасно, що поло поводиться зовсім по.різному. Невеликі шишки з низькою швидкістю і невеликими шишками ковтають з ударом, ви навіть думаєте, що це як у Логана?

Але ви починаєте йти швидше і розумієте м’яку підвіску, не означає валик. Ніяких рулонів, в той же час дуже важко пробитися через підвіску. Загалом, я віддаю перевагу підвісці поло, сподіваємось, що все буде в порядку з пружинами. Надзвичайно бажано переїхати в колію: невеликий хрестовий похід від тестування седана поло на людей, ви можете трохи оцінити прохідність.

Мене дуже дратує пральні риси на капоті, в чистому автомобілі я розпорошив лише один раз, якщо лобова була трохи брудна і все, ціла капюшон у брудних смугах. У поло, ці форсунки розпорошуються з.під капота, а це означає, що немає підрозділів.

Салон, що в цифрах? Поло для мм довше, 40 мм вже і на 6 см нижче, ніж Логан. Що це означає, це означає, що салон поло все ще менше, ніж у Логана, в першу чергу в ширину та висоті, якщо поло в вільному розмірі людина розміщується до 2 метрів висоти, і він може сидіти позаду, потім у Логана до Логан до цієї висоти може бути доданий до інших сантиметрів, а по ширині Логан пробачить пасажиру десяток інших зайвих кг.

Однак на місці поло в ширину також достатньо, навіть на задньому дивані 3 люди середнього кольору обличчя підійдуть. Але ці виміри також грають жорстокий жарт із входу, високий і короткий автомобіль має сильний плавання по шосе, і якщо на поло до км, ви можете цілком комфортно їздити на машині, то Логан провокує набагато повільніше привід більше повільно. Сам салон Логана виглядає простіше, не обійдеться без ергономічних прорахунків. Кнопки Windows розташовані на центральній консолі, що означає датчик тиску кондиціонера Volkswagen Polo до пасажирських вікон, які потрібно розтягнути.

Датчик тиску повітря Vag 1K0959126E для седана VW Polo

Це не завжди погано, наприклад, перехресні здібності будуть кращими, але на асфальтовій ширшій колеса мають кращу обробку. Так, і Логан дивиться на вузькі колеса, з масивним кормом це дуже комічно: транспортування товарів знову починається з номерів.

Стовбур датчика тиску кондиціонера Volkswagen Polo містить цілі літри вантажу, на 50 літрів більше, ніж поло.

Але всі ці 50 літрів миттєво перебувають у неможливості викладати заднє сидіння Логана. І навіть якщо у Поло є трендолін, спина спинки ціла, а відстань від початку богганік до пошкоджених сидінь. Але тривалий транспорт до Логана. це справжня трагедія. Хоча двері на Логанах трохи більші, а це означає, що датчик кондиціонування Volkswagen Polo буде завантажений об’ємним коробкою. Але різниця тут невелика. Немає номерів щодо звукової ізоляції: можна впевнено сказати, що в поло та в Логані ця ізоляція: у поло краще.

На датчику високого тиску кондиціонера Volkswagen Polo від 4 тис. То що ми зробили. Поло багато в чому перевищує Логана, Логан має свої переваги, але вони не завжди є значущими. На конфігурації ми отримуємо дефіцит від Логана, 2.ї подушки, регулюючи кермо у висоті, сидіння у висоті. Виявляється, Поло виграє змагання з легкої ваги, навіть без використання його дизайну картки Trump є незаперечною перевагою поло, лише сумніви можуть виникнути у Логана-Патріота: але Логан має дуже великий плюс, особливо якщо ви живете У центральній частині Росії, привіт москвитяни, але у нас все ще є Zharchev, це обладнання може поставити як ABS, так і кондиціонер, так і 2.а подушку, і все це не буде вартим, тоді.

Найдешевше поло з такими витратами на варіанти, і це вже на 60 тисяч дорожче.

Сподіваюся, я вас не втомлювався! Удачі, продовження. Кондиціонер перестав працювати. форум Volkswagen Polo 14 травня. Якщо проводка в порядку, вам потрібно перевірити датчики, що впливають

Інструкції із заміни

Якщо внаслідок вищезазначених діагностичних заходів, можна було з’ясувати, що датчик наказав жити довго, необхідно було зробити свою операційну заміну.

Варто зазначити, що для цього зовсім не потрібно звертатися до спеціалізованих служб та автомобіля. Ця процедура може бути успішно виконана в звичайних гаражних умовах.

Алгоритм заміни складається з таких етапів:

 • Демонтаж елементів тіла, які запобігають доступу до датчика;
 • Відключення підводних човнів датчика;
 • Видалення датчика сушеним автомобілем;
 • З’єднання підводних човнів;
 • Встановлення елементів кузова.

Заміна самого датчика не повинна викликати труднощів, але все одно необхідно дотримуватися деяких інструкцій рекомендаційного характеру.

По-перше, купуючи новий датчик неорігіналу, необхідно переконатися, що це відповідає вказаним параметрам. Крім того, трапляється, що новий DVD не завжди оснащений ущільнювальною манжетою. Тому в цьому випадку необхідно піклуватися про його придбання, оскільки, ймовірно, стара печатка просто стала непридатною.

Датчик тиску кондиціонування, незважаючи на його мініатюру, визначає продуктивність усієї системи. Ми розберемося, де цей пристрій, ми вивчимо його принцип роботи, подумаємо, з якими проблемами ми можемо зіткнутися, і окреслити шляхи їх вирішення.

Авто.контрактор та роль датчиків у системі

Спочатку ви повинні ознайомитись із принципом роботи всієї системи розділених, і лише тоді можна правильно оцінити роль кожного вузла окремо. Експлуатацію кондиціонера автомобіля можна порівняти з дією звичайного побутового холодильника, однак його пристрій дещо відрізняється від цього пристрою. Насправді, карконтраціонер. це герметичний контейнер, наповнений спеціальною олією та фреоном.

Після натискання кнопки живлення керує електромагнітна муфта. Під впливом магнітного поля затискаючий диск приєднується до шківа, який починає рухатися зі спеціальним поясом. Ось так починає функціонувати компресор. Він сильно стискає фреон, і гарячий газ протікає через трубопровід до конденсатора. Останній пристрій включає вентилятор, який одночасно вмикається з компресором і охолоджує фреон.

Газозна речовина після охолодження переходить у рідкий стан. У приймачі суміш фільтрують, потім вона рухається до випарника. На трубопроводі встановлюється терморегулюючий клапан. Насправді цей пристрій є автоматично регульованим дроселем. Через цей клапан Фреон потрапляє безпосередньо у випарник, де він сильно охолоджується, а крижане повітря підірве в салон транспортного засобу. Далі, Фреон знову входить у компресор, і всі операції повторюються в колі.

Але належна робота системи контролюється спеціальними пристроями. Функція датчика низького тиску кондиціонера включає автоматичне відключення розщепленої системи з недостатньою кількістю фреона. Іноді охолоджуюча суміш може взагалі відсутня. Відсутність фреона загрожує витоком повітря через дуже низький тиск всередині. Такий процес також надзвичайно небажаний. Датчик високого тиску, навпаки, блокує компресор, якщо ця характеристика перевищує допустимі значення. Надмірний тиск може спровокувати фізичне знищення системи. Крім того, функції датчиків включають зобов’язання періодично вмикати та відключити вентилятор радіатора.

Система оснащена датчиком температури, який вимикає систему, як тільки розпочнеться обмороження. В іншому випадку випарник розчавлює лід. Тож ми не маємо права недооцінювати роль навіть таких маленьких вузлів і повинні стежити.

Як перевірити датчик тиску кондиціонера Polo sedan ~ autointerline.Ru

Служба системи очищення повітря Volkswagen: Заміна датчика тиску та ремонту седана кондиціонера

У розпал сортів комфортних функцій, притаманних транспортним засобам імпортного виробництва, наявність конюка більше нікого не здивує. Він став атрибутом сучасності та комфорту, займаючи сильні позиції у списку нерозлучних функцій. Однак Конюк також має тенденцію до порушення, в цьому випадку поїздки в спекотний сезон стають не такими комфортними, а це означає, що настав час звернутися за допомогою до майстерні служби автомобілів.

Наші послуги, коли вам потрібно відремонтувати седан кондиціонера Polo

Фахівці нашої компанії надають спектр послуг для ремонту автомобіля Volkswagen Polo:

Фахівці нашої служби автомобілів завжди врятують будь.які проблеми в роботі Конюка, також відновить продуктивність усієї системи бухгалтерського обліку кондиціонування та охолодження.

Для вас ми пропонуємо професійні послуги, які включають:

Сучасні технології в відділенні з правильно розробленою стратегією виконання роботи гарантують хороший результат!

Ремонт пристрою та заміна датчика кондиціонера на седан Polo: Причини та ознаки поломки

Основні дефекти конюка, датчика та всього, що дозволяє обліку (програмне забезпечення), що відповідає автомобілю Volkswagen Polo, є: є: є: є: є: є: є: є: є: є: є: є: є: є: є: є: є: є: є: є: є

Несправність самого компресора, оскільки його також називають несправністю зв’язку, а крім його компонентів.

Заміна датчика тиску кондиціонерного седана

Я натрапив на таку непослідовну, коли автомобіль запуститься, вентилятор охолодження негайно починає працювати.

Touareg / Cool шанувальники працюють у датчику холодного / холодоагенту

У морозі на Туаре, звичайно, шанувальники охолодження, які повністю працюють на повній потужності, хоча це не потрібно. Середній.

Ці та інші труднощі, з якими доводиться власники Volkswagen Polo зіткнутися з автомобілем з найбільш раптовим і значно знизять рівень комфорту та впливатимуть на загальну роботу автомобіля. Тому, якщо знайдені всі неприємності з конюком, вам слід негайно звернутися до майстерні служби автомобілів.

У розпал основних особливостей, що вказують на несправність кондиції, розрізняють:

Ці та інші ознаки вказують на несправність комплексу бухгалтерських програм кондиціонування та потребують компетентного та своєчасного втручання у його роботу.

Основними причинами несправності Конюка будуть:

 • Механічне пошкодження його компонентів.
 • Забруднення конденсатора.
 • Корозійні процеси на різних компонентах.
 • Несправність вентиляторів.
 • Відсутність профілактичних включення системи бухгалтерського обліку кондиціонування.
 • Повернення конюка взимку до нагрівання салону.
 • Відсутність виконання промивання та очищення конденсатора системи бухгалтерського обліку;
 • Заправка, що дозволяє бухгалтерський облік (програмне забезпечення) холодоагентом, не дотримуючись технологічного процесу або впровадження споживчих компонентів, які не стосуються порад виробника.

Ці тощо на наших досвідчених менеджерів допомагають швидко та прекрасно усунути передумови в найжорсткіший час. Сьогодні, у разі навіть незначних конфігурацій у роботах бухгалтерської системи кондиціонування, ми виконаємо його доброякісну діагностику та видалимо те, що залишається нашим клієнтом з існуючими труднощами та проблемами під час роботи.

Поло Седан: Заміна датчика тиску кондиціонера

Система кондиціонування Polo включає різні датчики, необхідні для контролю основних технічних характеристик. Основним з них є датчик тиску Конюка. Цей датчик поєднується, оскільки він дозволяє контролювати як низькі, так і найвищі характеристики тиску.

Комбінований датчик тиску вимикає систему кондиціонування кондиціонування, як з відсутністю антифризу, так і з властивостями заповнення, дозволяє здійснювати обліковий запис (програмне забезпечення) вище максимальних значень. Забруднення та механічні пошкодження стануть необхідною умовою для неналежної роботи датчика та потребують привабливості до семінару з обслуговування автомобілів для комп’ютерної діагностики.

Окрім вищезазначеного датчика, дизайн дозволяє бухгалтерському обліку (програмному забезпеченню) кондиціонерного поло. Автомобіль включає інші датчики конюка:

 • Датчик температури Tosol, який вимикає конюк з його неприйнятним значенням.
 • Датчик температури за межами пасажирського відсіку, який блокує роботу конюка, якщо прохід певних значень повітря знаходиться просто зовні.
 • Датчик температури повітряного повітря, оснащений обов’язковою системою видування.
 • Датчик сонячного світла, який контролює характеристики нагріву салону із сонячним світлом, і регулює роботу обладнання.

Зміну датчиків можна довіряти лише професіоналу до автоматичної механіки, оскільки їх неправильна установка в іншому налаштуванні, яка повинна бути повністю відключена системою кондиціонування.

Справедливі ціни на ремонт та заміну седана кондиціонера

Ми за справедливі ціни, що не означає включення до оцінки роботи, виконаної необґрунтованою ремонтом або заміною. Ми завжди намагаємось зробити наші послуги доступними для широкого спектру споживачів. Наші принципи у формуванні ціни:

 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховуючи його побажання та здібності.
 • Лояльність та еластичність цінової політики.
 • Облік інтересів клієнта.
 • Комфортаційна система оплати.
 • Призи та знижки для незмінних клієнтів.

Ми прагнемо до взаємовигідної співпраці у багатьох її проявах.

Гарантія якості для обслуговування кондиціонера Polo Sedan

Гарантуйте рівень майна, звичайно, лише якщо ви можете бути впевнені у правильності та бездоганності всіх типів роботи. Таким чином, це відбувається в нашому семінарі обслуговування автомобілів, де професійні та висококваліфіковані майстри завжди готові відповісти на власну репутацію за проведення заходів ремонту.

Ремонт автомобіля Конюк Поло. це досить необхідна послуга в торгівлі автомобільними послугами, але я довіряю його правильному виконанню лише реальним експертам. Накопичений довготерміновий досвід та знання звичайних дефектів цієї моделі автомобіля сприяють поновленню пошуку рішень та всім підходом для усунення шкоди.

Volkswagen кондиціонер заправляю

Автоконтраттор у Volkswagen Amarok 2010-2014.

Див. Знак у просторі, що атакує, нападаючу сторону капюшона або на компресорі

Автоконтраттор у Volkswagen Golf Plus II 2009-2014.

Див. Знак у просторі, що атакує, нападаючу сторону капюшона або на компресорі

Автоконтрататор у Volkswagen Golf Plus/Golf V 2003-2009.

Див. Знак у просторі, що атакує, нападаючу сторону капюшона або на компресорі

Автоконтрататор у Volkswagen Golf VI 2008-2013.

Див. Знак у просторі, що атакує, нападаючу сторону капюшона або на компресорі

Автоконтраттор у Volkswagen Golf VII 2012-2015.

Див. Знак у просторі, що атакує, нападаючу сторону капюшона або на компресорі

Автоконтрататор у Volkswagen Jetta V/ Jetta VI 2005-2014.

Див. Знак у просторі, що атакує, нападаючу сторону капюшона або на компресорі

Автоконтрататор у Volkswagen Passat B6 2005-2010.

Див. Знак у просторі, що атакує, нападаючу сторону капюшона або на компресорі

Автоконтрататор у Volkswagen Passat B7 2010-2014.

Див. Знак у просторі, що атакує, нападаючу сторону капюшона або на компресорі

Автоконтрататор у Volkswagen Passat CC 2008-2014.

Див. Знак у просторі, що атакує, нападаючу сторону капюшона або на компресорі

Автоконтрататор у Volkswagen Phaeton 2003-2014.

Див. Знак у просторі, що атакує, нападаючу сторону капюшона або на компресорі

Автоконтрататор у Volkswagen Polo 2009-2014.

Див. Знак у просторі, що атакує, нападаючу сторону капюшона або на компресорі

Автоконтрататор у Volkswagen Polo Sedan 2010-2015.

Див. Знак у просторі, що атакує, нападаючу сторону капюшона або на компресорі

Автоконтрататор у Volkswagen Scirocco 2008-2014.

Див. Знак у просторі, що атакує, нападаючу сторону капюшона або на компресорі

Автоконтраттор у Volkswagen Sharan I 1995-2000GGG.

Див. Знак у просторі, що атакує, нападаючу сторону капюшона або на компресорі

Автоконтраттор у Volkswagen Sharan I 2000-2010.

Див. Знак у просторі, що атакує, нападаючу сторону капюшона або на компресорі

Автоконтрататор у Volkswagen Tiguan 2007-2014.

Див. Знак у просторі, що атакує, нападаючу сторону капюшона або на компресорі

Автоконтраттор у Volkswagen Toureg I 2002-2010.

Див. Знак у просторі, що атакує, нападаючу сторону капюшона або на компресорі

Автоконтраттор у Volkswagen Toureg II 2010-2014.

Див. Знак у просторі, що атакує, нападаючу сторону капюшона або на компресорі

Volkswagen Touran I/Touran II 2003-2014

Автоконтраттор у Volkswagen Touran I/Touran II 2003-2014.

Див. Знак у просторі, що атакує, нападаючу сторону капюшона або на компресорі

Автоконтрататор у Volkswagen Caddy 2004-2015.

Див. Знак у просторі, що атакує, нападаючу сторону капюшона або на компресорі

Автоконтрататор у Volkswagen Crafter 2006-2014.

Див. Знак у просторі, що атакує, нападаючу сторону капюшона або на компресорі

Автоконтрататор на Volkswagen Transporter T4 2000-2003.

Див. Знак у просторі, що атакує, нападаючу сторону капюшона або на компресорі

Автоконтрататор на Volkswagen Transporter T4 1990-2000.

Див. Знак у просторі, що атакує, нападаючу сторону капюшона або на компресорі

Volkswagen Transporter T5/ Caravelle/ Multivan T5 2003-2015

Автоконтрататор на Volkswagen Transporter T5/ Caravelle/ Multivan T5 2003-2015.

Див. Знак у просторі, що атакує, нападаючу сторону капюшона або на компресорі

Незважаючи на те, що всі заходи були вжиті для надання точних даних у каталозі, автори та видавці цього каталогу не несуть відповідальності за відмови, дефекти, втрати, травми або смерть, спричинені використанням помилкової або неправильної представленої інформації, упущення або Помилки, які можуть бути здійснені при підготовці цього каталогу для кондиціонерів автомобілів.

Якщо у вас є якісь запитання, ви можете задати їх по телефону: 7 (903) 579 09 33 або 7 (965) 269 81 79, ви також можете побачити відповіді на запитання у питанні, якщо ви не знайдете Відповідь там, а потім запитайте її у відповідній формі. Наші експерти напевно відповідатимуть вам.

Поло 9N1 Кондиціонер не працює. система охолодження, нагрівання та кондиціонування

Ми перекачуємо холодоагент назад до системи.

Седан компресорного поло

Досі дозволяється заповнювати кондиціонери попередніх випусків, оскільки також дозволена експлуатація цих кондиціонерів. Весь конденсат витікає під дном автомобіля.

Volkswagen Polo. Обслуговування та експлуатація. Найважливіша деталь, від якої залежить ефективність кондиціонера.

Повітря, проходячи через теплообмінник, повертається в салон холодніше і сухе. Чим менший отвір, тим холодніше стає передач, тобто температура у випарнику може бути відрегульована, вводячи або виймаючи голку з отвору. Ми ретельно вивчаємо елемент фільтра:

У той же час, так звані «спалахували» з’єднувальні арматури використовуються в старих системах, які можуть пробитися через цю косу. Однак висока вологість відіграє негативну роль у роботі пристрою.

Всередині компресора піднімається тиск холодоагенту, і він потрапляє в конденсатор, але вже у вигляді газу під високим тиском. У конденсаторі газ повертається назад у рідину, тоді як тепло, що міститься в ньому, розсіюється від поверхні конденсатора в атмосферу.

З конденсатора холодоагент. вже у вигляді рідини під тиском. знову подається до контрольного клапана, і цикл повторюється. Додаткові «лосьйони» на практиці в описаному базовому ланцюзі включають ще кілька вузлів, зокрема, приймача, який часто не завжди встановлюється між конденсатором та регуляторним клапаном.

Цей пристрій іноді називають «акумулятором», фільтрує холодоагент і виводить з нього вологу. Іноді дренаж постачається з кольоровим індикатором, який показує, коли настає час замінити, це означає, що він набув максимальної вологи.

Скло спостереження іноді вбудовується в систему трубки між конденсатором та випарником, і тоді ви можете спостерігати за станом холодоагенту наявністю непотрібних бульбашок тощо. Система кондиціонування також включає нагнітач, проведений через випарник, і вентилятор з термостатом, що підвищує ефективність конденсатора.

Зазвичай система також включає датчик тиску з перемикачем. Він розташований поруч із сушінням приймача і контролює роботу компресора та вентилятора конденсатора, а також підтримує оптимальний тиск у системі різних систем для різних систем.

У більшості систем нагрівальний елемент також кріпиться над випарником. Потік повітря за допомогою «змішувального демпфера» розподіляється між випарником і нагрівачем, щоб надати йому потрібну температуру. Як і з екологією?

До недавнього часу Freon R Freon використовували в автомобільних кондиціонерах, що було встановлено, що хлорклер, що містяться в ньому, згубні для озонового шару, тому зараз заборонено виробляти R12 в атмосферу. Крім того, під впливом відкритого полум’я R12 звільняє фатальний газ Фосген.

Кондиціонер Volswagen Polo

Досі дозволяється заповнювати кондиціонери попередніх випусків, оскільки також дозволена експлуатація цих кондиціонерів.

Зрештою, це стане таким, що старі системи просто будуть зруйновані сільськими. Сучасні системи використовують більш «екологічно чистий» холодоагент. RA. Системи, розроблені для РА, розташовані так, щоб під час технічного обслуговування та ремонту не було витоків.

Volkswagen Polo Sedan 2012, 105 л. З Відвідування послуги

Для цього в потрібних місцях встановлюються спеціальні клапани та інші пристрої. Теоретично РА можна завантажити на старий кондиціонер, вносячи відповідні зміни. Однак цей холодоагент у розмірі 15 відсотків менш ефективний, ніж R12, тому кондиціонер старого типу з ним буде гірше працювати.

Крім того, є ще одна проблема: для цієї речовини потрібні спеціальні шланги з внутрішньою нейлоновою косою.

У той же час, так звані «спалахували» з’єднувальні арматури використовуються в старих системах, які можуть пробитися через цю косу. Одним словом, в даний час вигідніше використовувати старий холодоагент.

Екапоратор також має тепло.регуляторний клапан. Основна його мета. відкинути надмірний тиск від киплячого холодоагенту. Клапан допомагає спеціальний регулятор, який змінює поперечний переріз отвору залежно від тиску та температури рідини.

Кліматичний контроль на седані Volkswagen Polo: Що робити, якщо він не працює. таксі Болт

Був час, коли не багато автомобілів їхали із закритими вікнами. І, як правило, їхні власники були заможними людьми. Тільки вони могли дозволити собі комфорт у найгарячіший сезон. Поточний час диктує власні правила. І сьогодні майже кожен автомобіль побудований.в кондиціонерах та кліматичному контролі. Автомобілі Volkswagen Polo нового седана конфігурації оснащені функцією кліматичного контролю, яка повністю виправдала себе в перші роки роботи. Використання цього. це задоволення.

Що таке клімат.контроль

Кліматичне управління. це блок розташований на передній панелі автомобіля. Дизайн зовнішності дещо відрізняється. Задня частина може бути за умови розміщення дошки або буде коротшою.

У той же час напрямок та з’єднання в них однакові. У них однакові роз’єми, взаємозамінні. З точки зору функцій, всі блоки однакові.

Між собою всі елементи контрольного клімату з’єднані алюмінієвими трубами. Вони створюють герметичне порочне коло. Тому при ремонті несправностей або запланованої діагностики особливу увагу слід приділяти сайту, де є вигини. Оскільки вигини можуть порушити кондиціонер і провокувати серйозні зриви.

Проблеми, що виникають під час операції

Незалежно від того, скільки позитивних відгуків вони говорять про систему, але, як і вся методика, вона характеризується зривами та несправністю. Коли якась функція не працює, вам потрібно діагностувати та виправити поломку. Вирізняється кілька типових причин, в яких проблеми роботи з контролем контролю в Volkswagen Polo:

 • Схема циркуляції теплоносія через систему є основним завданням компресора. З повноцінною роботою клацання чути під час включення кондиціонера. Когда появлятеця ибрація іли Муфта ннаїнатт. Якщо клацання не було, можливо, рідина просочилася, датчик тиску зламався або стався замок компресора.
 • Корозія радіатора. Я рекомендую прибирати його хоча б раз на рік. Очищення слід проводити ретельно, щоб не пошкодити ребра конструкції. На жаль, навіть ретельні відносини з миттям не можуть запобігти корозії. Через кілька років починають з’являтися маленькі дірки. Полетівши їх, в іншому місці утворюються нові.
 • Охолодження забруднення рідини пилом та грязю. Процес відбувається через взаємодію гранул силікагелю з картриджем. При ремонті кондиціонера фільтр повинен бути змінений.

Ремонт та діагностика системи

Набагато простіше запобігти поломку, ніж усунути. Лікування системи завжди починається з її діагнозу. Для того, щоб підтримувати клімат у робочому стані, вам потрібно регулярно, згідно з інструкціями, очистити фільтр і змінити рідину.

Перше, що потрібно перевірити в електроніці кліматичної установки. це наявність несправностей. Якщо є помилки, перейдіть до вимірювальних блоків і перегляньте показання від 11 до 16 блоку. Обчислені та поточні значення повинні збігатися. Якщо вони плавають, демпфера потрібно очистити або змінити. Коли температура змінюється на контроль клімату, значення клапана змінюється.

Після цього адаптуйте клімат контролю. Це відбувається протягом 30 секунд. Для його впровадження в основних параметрах потрібно вибрати 1. Потім прочитайте і увімкніть.

Якщо під час діагнозу було знайдено розпад компресора, його можна вирішити за допомогою майстра на спостережній колоді. Охолоджуюча рідина видаляється з системи, прокладки та дроти вимикаються. Варто звернути увагу на стан пояса та кронштейна.

Якщо вони знесені, то вони підлягають заміні. Поло седан для компресора забезпечує аварійний клапан. Когда двевневіе внасітельно Прев.

Тому після усунення поломки клапан повинен бути змінений. Краще змінити деталі на нові, не використовуються.

Заправка охолоджуючої рідини повинна здійснюватися вчасно у спеціально призначених клапанах. Крім того, варто стежити за датчиком температури повітря салону. Важливо, щоб пил і бруд не потрапляли в його отвори. Це тягне за собою несправні та неправильні показання пристрою.

Був час, коли не багато автомобілів їхали із закритими вікнами. І, як правило, їхні власники були заможними людьми. Тільки вони могли дозволити собі комфорт у найгарячіший сезон. Поточний час диктує власні правила. І сьогодні майже кожен автомобіль побудований.в кондиціонерах та кліматичному контролі. Автомобілі Volkswagen Polo нового седана конфігурації оснащені функцією кліматичного контролю, яка повністю виправдала себе в перші роки роботи. Використання цього. це задоволення.

Зчеплення компресора кондиціонера не вмикається. Немає маси компресора кондиціонера. VW Golf 4, Passat, Polo, Bora.

5 грудня. 2012 р. Кондиціонер увімкнено сам:. Я вмикаю майже одразу, коли нагрівач увімкнено, мабуть, так що вихлопні гази в.

Мій огляд про “поло Седана

Російська “Volkswagen” Як відомо, седан поло, розроблений спеціально для російського ринку, і вони також збирають його в Росії, на фабриці VW у Калузі. Якість збірки відмінна. Якщо ви зможете знайти відгуки на форумах про інші іноземні машини, зібрані в Росії, що в отриманих автомобілях є косяки, такі як наклеювання задирок або невідомих деталей, то все робиться дуже точно та рівномірно. Немає відмінностей від “європейських” хетчбеків поло.Однак я все.таки виявив шлюб Асамблея і що! Як тільки весняні дощі та сльота пішли, з’явилася неприємна річ: у вологій погоді, коли кондиціонер увімкнув звідкись під рукавицею на передньому пасажирському килимі, це було так, ніби під тиском вводили десь 100 мл вода. Ситуація періодично повторювалася, мабуть, коли вода встановлюється десь всередині машини.У травні я пішов на офіційну службу “Avilon”. Вони перевірили дренаж (був у порядку), обіцяли машину з водою на раковині. вони нічого не знайшли, ефект не повторився (я підозрюю, вони трохи притулили). Симпатизував, запросивши зателефонувати під дощем, як вода знову буде на килимі. Вдома, дряпаючи ріпу, вирішив не чекати від природної погоди. Зрештою, це не може бути для десятків тисяч автомобілів, зібраних на конвеєрі, у мене є такий дефект? Надіслано через форму на сайті VW.Повідомлення RU російському Volkswagen з описом проблеми і попросило мене відправити мене на послугу, яка має досвід усунення таких несправностей.Через чотири дні вони зателефонували мені з Volkswagen і сказали, що дефект виправить той самий Авілон. вони дадуть йому відповідні рекомендації. Потім вони зателефонували з служби, запрошені зателефонувати. Цікаво, що представник Volkswagen прибув на службу мого автомобіля. Як результат, виявилося, що, збираючи мою машину на заводі, вони забули склеїти шов, що йде під пластиковий фартух, на який падають “склоочисники”. Вода проникла в цей шов, викликаючи описану проблему. Шов був складений, і. вже було два сильні дощ. все, здається, в порядку.Представники служби поклялися і поклялися, що дефект був справді дуже рідкісним. Загалом, ви можете повірити, оскільки “avilon”. Один з найбільших центрів VW та їх обсяги, безумовно, зіткнуться з цією проблемою, якби вона була більш.менш масою. Крім того, на прохання представника Volkswagen, сайт ремонту був сфотографований. очевидно, вони цього не роблять із звичайною несправністю, організації будуть слідувати.В іншому випадку проблем немає. Навіть цибулини не спалили цибулини.Седан з двигуном та трансмісією поставить один двигун. звичайний атмосферний об’єм 1,6 літра та ємність 105 літрів.З., і механічна або автоматична 6-ступінчаста коробка передач (у мене останній). Коли я вибрав, яку модель автомобіля в цілому, цей двигун мені здавався несерйозним: корейці, наприклад, у Hyundai Solaris та Kia Rio поставили двигуни того ж тома, але вже з потужністю 122 сил. Але виявилося, що корейські «коні» якось мертві для німецького: їх численне стадо розвиває майже той самий крутний момент (155 нм проти 153 нм у поло), а в 4200 революціях в хвилину, а поло-з 3800 революцій.Вважається, що з “автоматичним” вам потрібно поставити двигуни більш потужними, сили, що способи 150. Інакше, наприклад, “не йде”. Нісенітниця! 105 л.З. Поло в поєднанні з автоматичною коробкою дозволяє досить ефективно керувати машиною. Відбудова, обіг, різкі ривки у сформованих прогалинах у пробках. без проблем. І це навіть у простому режимі роботи коробки, але є також спорт (“s”), в якому передачі перемикаються повільніше і вниз, швидше, це, як правило, вогонь. В обох режимах реакція на педаль газу є адекватною: ви натискаєте середній показник-машина негайно набирає рух, натисніть “на підлозі” (“Kikdown”)-пауза 1-1,5 секунди, перемикання вниз і прорива вперед. Немає відчуттів, таких як “не йде” і закрити.Так, до речі, хто сумнівається, що вибрати, купуючи машину. механіку або автоматично. для мене особисто зараз механік (поло. мій перший автомобіль з кулеметом). Автоматична коробка просто незрівнянно зручніша. І розмови на кшталт “Я люблю відчувати машину”. На мою думку, це з категорії розмов про “теплий звук трубки”. На автоматичному полі, VW, до речі, має ручну ручку ручку, перемикаючи передачі вгору та вниз. Ну, я спробував це, ну, це працює. Але чому? Ніколи не використовував його більше.Комфорт та інші виконавчі бюджети машини накладають певні обмеження. Шумна ізоляція слабкіша, ніж наступний автомобіль. “реактивні”, звук двигуна не такий приглушений. Але, тим не менш, шум у салоні цілком прийнятно, говорити і почути співрозмовника 120 кілометрів на годину, не напружуючись.Бажання маркетологів Volkswagen підкреслити відмінності між поло та іншими, дорожчими моделями в місцях приносять смішно (з смутком). Наприклад, у мене є такі дорогі варіанти, такі як кліматичний контроль, шкіряна багато ліній, нагріте лобове скло, ESP, бічні подушки безпеки. Але для задніх пасажирів немає освітлювальної лампи (копійка. копійка!). Крім того, вони знову врятували копійку рукавички (це не має значення, я не використовую його, але люди виє на форумах). Освітлення багажника (якщо така випивка вже пішла).Стандартне радіо та акустика були дуже задоволені. Я, звичайно, не маніяк (див. “Звук тепла трубка”), але якось немає бажання вдосконалюватися. Тут, однак, на окремих піснях, де низькі частоти конкретні, двері починають резонувати двері. Ймовірно, потрібно робити ізоляцію шуму.Піч слабка. При температурі нижче.201. Але це відсутність багатьох автомобілів, включаючи набагато дорожче, тому це зло неминуче.Загалом, враження здебільшого позитивні.

Запобіжники та естафета в кабіні седана Volkswagen

Блок запобіжників розташований на ногах водія, внизу панелі приладів, під кермом. Блок закритий захисною кришкою, всередині, яка зазвичай є ланцюгом для блоку запобіжників.

Позначення запобіжника з кришки блоку

один Резервувати
2 10/15A Перемикачі на рульовій колонці, насос для шайби, заднього склоочисника
3 5/7.5a реле паливного насоса, блок управління двигуном
чотири 7.5a перемикачі на кермі
5 Резервувати
6 5A Блок управління панеллю управління
7 5/15A регулятор напрямку світла, освітлення ліцензійних табличок
вісім Форсунки 10а або резерв
дев’ять ABS 5/7 Блок управління.5а, перемикач ASR / ESP
десять 5 / 7.5 Основний блок, датчик швидкості автомобіля, автоматичний селектор передачі, блок управління передачею, перемикач запалювання
одинадцять 5A регулятор напрямку світла, двигуна в блоках фари
12 5A Джойстик регулює дзеркала заднього виду
13 15A Блок управління автоматичною коробкою передач, багатофункціональний вимикач автоматичної коробки передач, автоматичний селектор передач
Чотирнадцять Блок управління подушкою 5/10a
п’ятнадцять 5a нагрівальні елементи насадки для шайби лобового скла
16 Блок управління Паркброніка 5/10a
17 10/15A Lambda та клан-Zond нагрівання системи сполучення палива
вісімнадцять 5 / 7.5A Блок управління в комбінації інструментів, туманне світло в лівому задньому ліхтаристі
19 5/7.5 Еновлення загальних світильників, основний аудит, блок електричного управління, перемикач запалювання та стартер
Вітри 5/10A Блок управління в комбінації пристроїв, вимикачі керма
21 рік 10/15A Блок управління PowerPack, спрямоване освітлення, освітлення кабіни з вимкненням, багажне освітлення
22 Діагностичний роз’єм 5/10a, блок управління мікрокліматом, блок управління мікрокліматом, набір блокування ключів у блоці запалювання
23 7.5 / 10A центральний електричний блок, блок управління двигуном, блокування автоматичної передачі, автоматичний перемикач передач (вручний режим)
24 5A Блок управління потужністю, резистори для зовнішніх дзеркал
25 5 / 7.5A датчик тиску холодоагенту, реле компресора кондиціонера, блок управління вентилятором охолодження, блок управління мікрокліматом, діагностичний роз’єм, блок управління нагріванням та вентиляцією, діагностичний роз’єм
26 років 7.5/10A Блок управління кермом
27 5/15A Задній перемикач лампи в правому задньому ліхтаристі
28.річний Lambda-Zond 10a
29 Котушки запалювання 20а
тридцять Електромагнітні клапани каністри 15а, насос теплоносія, рециркуляція перемикачів радіатора вихлопних газів
31 рік Сніговий ящик циліндр 10а
32 10A паливний насос, блок управління двигуном 30A
33 5A датчик педалі зчеплення, вимикач затвора 10a 10a управління одиницею вентилятора радіатора
34 7.5а правий блок. фара (високе світло) 20а високого світла
35 років 10A Блок управління двигуном
36 10 / 15a паливний насос або форсунки 20a реле живлення палива до головки шосе
37 Контролер 25A Опалення сидіння водія, контролер опалення переднього пасажирського сидіння, контролер опалення переднього сидіння
38 7.5A лівий блок. фара (високе світло), блок управління пристроєм 30a блок управління блоком управління
39 10/15A Права фара (біля світла)
40 30a перемикач вентилятора нагрівача, блок управління вентилятором нагрівача
41 рік Задній склоочисник Електричний двигун 15А чашка
42 Coicier Fuse 15 / 20A Volkswagen Polo Sedan
43 роки Блок управління одиницею 15 / 20A, індикатори обертання, гальмівні системні сигнальні лампи
44 рік Ультразвуковий датчик крадіжки 15а, сиренна анти.крадіжка
45 Блок управління навігацією 15/30A, основна аудиторія, блок управління блоком управління
46 Блок живлення одиниць 20/30A (звуковий сигнал)
47 Електрична група 20/30A (електричний двигун Wiper)
48 Центральний замок 25A / 30A, привід від дверей багажу, електродвигун з паливним бака
49 5/15A зворотний ліхтарик
п’ятдесят 25/30A Блок управління драйвером
51 25/30A Блок управління дверцятами переднього пасажира
52 30A Блок управління з задніми лівими дверима, заднім блок управління правою дверцятою
53 30a опалення заднього вікна
54 15a туманне світло
55 Котушки запалювання 15А
56 Обігрівання лобового скла 40а
57 років 5 / 7,5 та бічні світильники в лівій фарі та в лівому задньому ліхтаристі
58 5 / 7,5 та бічні світильники в правій фарі та в правій задній лампі
59 10/15A лівий замок. фара (біля світла)
60 Щоденні бігові вогні 15a

Блоки запобіжників “a” і “c

Схема запобіжника досить проста. Блок A і блок C розташовані на акумуляторі Volkswagen Polo. Кого ви пропустили? Правильно, блок B. Він був прихований під рульову колонку в машині. Крім того, блок реле розташований всередині приладної панелі з лівого боку, додаткова підтримка для інших учасників управління.

Генератор перестав працювати або вентилятор охолодження перестав працювати на седані поло? Тоді ми піднімаємось, щоб заблокувати a. Саме в ньому є запобіжники, відповідальні за обидві частини автомобіля.

Щоб отримати доступ до монтажного блоку, натисніть кришку кришки та видаліть “ковпачок”. Ми знаходимо 7 запобіжників під кришкою. Перш за все, генератор передає струм через себе. Його потужність коливається від 150-175а. Потім є перемикач запалювання, вимикачі керма та різні реле (біля світла, паливний насос тощо.D.). Номінальний струм запобіжника 110а. Далі йде одиниця управління потужністю живлення керма (50а), ABS та вентилятор системи охолодження (40a). Зарезервовано два місця.

Допомога з перерозподілом напруги надається блоком C. Щоб отримати доступ до нього, вам потрібно відключити пластикові затискачі з боків у відсіку двигуна та зняти кришку. Перед нами є ще 6 запобіжників. Їх схема певною мірою повторює встановлений у блоці A.

До двох слотів: перші та четверті слоти відповідають за вищезгаданий розділ управління ABS (25 та 10А відповідно). Другий і третій слоти контролюють роботу двигуна вентилятора охолодження. П’ятий спрямований на правильну роботу блоку управління. Останній роз’єм. резерв.