Яке споживання палива має Volkswagen Polo. Volkswagen Passat B6

Volkswagen Polo 110 літрів із технічним обладнанням для споживання палива

У цьому випадку рівень на зонді не перевищує максимальної позначки. На інших чотирициліндрових двигунах об’єм мастила схожий.

Який бензин найкраще вливається у Volkswagen Polo? Нам потрібні рекомендації реальних власників цього транспортного засобу. Я також хотів би розумну думку, а не просто короткі відповіді.

Я їхав по місту, а потім сталася така акасія, бензин закінчується, і я забув, де найближча АЗС, і я зрозумів, як їсть мало бензин Вольтсваген, якого ви навіть не пам’ятали, де я заправляв заправку. Але тоді я згадав, куди піти, і нарешті годував свого коня 95.го.

Ну, що я можу сказати, що 95.й. 98.й, незалежно від того, що вливати в танк. Результат той самий. Принаймні, я не бачив жодних конкретних відмінностей. Але думка полягає в тому, щоб перейти на підставку і перевірити різницю на комп’ютері.

Мені дуже подобається чинити тиск на тапочки, тому я заповнюю 98.й. На цьому бензині моя машина просто злітає 🙂 Так, виробник радить залити щонайменше 95.е. Я думаю, що я роблю правильно, наповнюючи 98.го.

Я сьогодні прийшов на АЗС, я думаю, що я заповню повний танк 98.го, і не пошкодував про це, там така дівчина пішла до всіх. Шкода, що вона була занадто зайнята, тому я б зустрівся.

Заправляюсь прямо біля будинку, я також заправляю за знижкою на картці, тому я заманюю 98.е, я можу собі дозволити, і машина з таким бензином. це просто чудово.

Тут я купив поло півроку тому, для маршруту домашня робота, бензин-це трохи жування, 92-е і показує себе нормально, я не знаю, що всім не подобається такий бензин.

Я думаю, що можна залити 92, мій друг подорожує до 92 м, взимку він починається лише погано, і тому каже, що це цілком задоволено. Але мені здається, що найкраще заповнити 95.й. Німці не дурні, вони знають, що вони кажуть.

Я заповнюю 92.й бензин у свій народ, і, якщо можливо, я заправляю кожен раз на одній АЗС. 95.й я не бачу причин наливати. Це коштує дорожче, і я не помітив відчутної різниці, коли намагався заповнити 95.й. Взагалі я налився, і я заповню лише 92.го. Я не хочу мовчки витрачати додаткові гроші на паливо, якщо не різниця.

Як обчислити вартість Осаго самостійно? Вибір найвигіднішого страхування:

Продала японська жінка, Toyota, купила німецьку. Я шкодую про це, я хочу повернути свою красу, вона була більш економічною і спокійно використовувалася 92.м, на відміну від вольсвагенського поло, який їсть лише 95.й.

Так, всі кажуть по.різному, але я спостерігав за статистикою, більшість власників Volkswagen Polo виливають 95.й, адже саме так рекомендує виробник. на 92.й їзді, але багато менше людей. А 98.й ще менше, ну, це, мабуть, тому. Є просто люди, які про це не знають, і думають, що 98 найкраще. Звичайно, нічого не шкода вашої ластівки, але мені також потрібно думати про свою кишеню. Особисто я дотримуюся більшості і йду до AI95.

Навіть не думайте налити AI92 у свою ластівку! Я заповнюю 95.й, і в грошей різниця зовсім не велика, на 95.му двигуні вона менш яструбна, ніж на 92.му, і автомобіль поводиться більше виродків. Я перевірив себе, я знаю, що кажу. Мій вибір 95.й, і я раджу вам.

Ну, я заповнюю своє 95.е. Виробник радить вилити цей бензин. Вони не скажуть даремно. Я також чув, що якщо ви заповнюєте бензин з меншим октановим номером, який радить виробник, тим швидше зношується деталі двигуна.

Дійсно економічна машина, купуйте. На 98.му бензині на повному баку пройшов 600 км, і навіть без зупинок. Але тоді далекобійник доїхав до мене до АЗС.

Я дівчина, і я це дуже погано розумію, я нещодавно придбав Volksvagen Polo. І я заправляю 98, тому що це те, що він написаний у документах, і він також написаний на обкладинці танка. Мені здається, що виробник знає, що він говорить, тим більше німецька, мені нічого не залишається, щоб я взяв їх слово.

Ми допоможемо вам дізнатися витрати та видати політику без переплати з урахуванням знижок для KBM! Вибір найкращої ціни. 50% знижка. Офіційна політика. Економія часу. Дізнайтеся про страхову ціну. Заощадження до 3500 ₽.

Невідповідне моторне масло

Атмосферна одиниця CWWA також випускається з 2014 року, також добре показала себе на моделях VW Polo, Golf, Jetta, а також на чеських автомобілях Skoda Rapid, Yeti, Octavia. У комфорті все залежить від конфігурації, верхні параметри підготують перший та другий ряд сидінь, додаткові порти USB та розетку для другого ряду.

Які витрати?

Друга яскрава особливість нашого поло. двигун 1.4 TSI. У “водінні” він не має конкурентів серед однокласників. Майже будь.який обганяючий не є проблемою. Ще для того, щоб поставити механіку замість робота DSG, який адекватно перемикається лише з найповільнішою або найшвидшою їздою. У розширеному міському трафіку ви повинні включати спорт, щоб піти від перешкод.

Але ефективність Turbodaet чекала більше. Середнє споживання 7,8 л/100 км. те саме, що і у Solaris 1.6 з автоматикою, на якому я їхав попередні шість місяців. В той же час, дайте принаймні 95.й бензин. Єдиний плюс. це те, що З 55.літерним танком та неквапливої ​​їзди за містом, легко дістатися до марш.марле 820–830 км, І це дуже зручно.

Тільки вам потрібно стежити за рівнем нафти: за 8000 км від першого, тоді двигун вже з’їв ¾ на зонді. Не критично, але на тому ж Соларі, я мушу визнати, я вже забув, де знаходиться масляний зонд. До речі, це саме по собі було здивовано, що зі значною вартістю майже 14 тис. Він не включає заміну повітряного фільтра двигуна!

Що зламалося?

На одну зиму бруд під капотом багато. Ви дійсно “колективна ферма” на автомобілі на 1,5 мільйона?

На одну зиму бруд під капотом багато. Ви дійсно “колективна ферма” на автомобілі на 1,5 мільйона?

Регулярні пензлі здалися ще до першого, залишаючи потерлими на більш м’якому лобовому склі як сувенір. Супутній фактор. затримка подачі рідини до склянки, коли шайба увімкнена: перший цикл пензля є сміттям посудом.

Регулярні пензлі здалися ще до першого, залишаючи потерлими на більш м’якому лобовому склі як сувенір. Супутній фактор. затримка подачі рідини до склянки, коли шайба увімкнена: перший цикл пензля є сміттям посудом.

Перша несправність також принесла двигун. я вже розповів, як після щомісячної парковки перевірка двигуна загорівся, а діагностика показала помилку для обмеження рухливості клапана клапана. З тих пір проблема не повернулася.

Але цілий фронт інших електронних глюків пішов.

Хандра продовжував роботу “клімату”. Час від часу без будь.якого з’єднання з установками на пульті дистанційного керування, зовнішньої температури, навантаження, пробки та інших факторів, вентилятор установки клімату почав вмикатися, щоб випадково вимкнутись. На дисплеї все добре, але “воно дме. це не дме” з частотою за 5 секунд, а потім за хвилину. Це траплялося кілька разів, і це було особливо весело в 35.ти грі. Сподіваючись «принести» глюк до служби, я продовжував їздити. і один справді прекрасний день зрозумів, що все пішло сам!

Регулярно GUS екран медіа.систем. Тут теж не виходило залежності. це сталося під час очищення камери заднього перегляду (вона ковзає, від бруду), потім під час радіо, потім в режимі Android Auto. Сама «музика» працює одночасно, і дотик дисплея, як правило, відроджує його. Але цього не повинно бути!

Як не слід скидати протягом ночі на нульовий годинник та пам’ять про потрійну комп’ютер, і це вже сталося двічі. З підключеним Android Auto не переходить до динаміків телефонного дзвінка. І так, протягом шести місяців у мене не було жодного пасажира, який мав би зарядний шнур із штекером USB-C, але в поло в поло в полоні немає. І в цих течіях невеликі: Solaris поповнив акумулятор телефону швидше.

Я ковуся, ненормальне втручання в проводку. моє. Але підключення відеореєстратора до стандартного 12.вольтового гнізда незручно: воно напружене навіть після відключення запалювання.

Я ковуся, ненормальне втручання в проводку. моє. Але підключення відеореєстратора до стандартного 12.вольтового гнізда незручно: воно напружене навіть після відключення запалювання.

Зі зміною поколінь Поло перейшов на електронну архітектуру, подібну до платформи MQB. Кількість функцій, які можна запрограмувати безпосередньо в “мозку”, значно зросла. навіть незалежно.

Зі зміною поколінь Поло перейшов на електронну архітектуру, подібну до платформи MQB. Кількість функцій, які можна запрограмувати безпосередньо в “мозку”, значно зросла. навіть незалежно.

Те, від чого залежить споживання палива

Механічна енергія, що переміщує транспортний засіб, з’являється в результаті складного процесу, який впливає майже на всі автомобілі. По-перше, паливна система готує паливну повітряну суміш певної пропорції, враховуючи режим водіння та навантаження на двигун. Потім суміш бензину або дизельного палива та повітря спалює в циліндрах двигуна, змушуючи поршнів скрутити колінчастий вал, енергію обертання якого входить в автоматичну коробку передач. Автоматична передача змінює співвідношення обертання приводних валів (напівфабрик) та крутного моменту на них відповідно до режиму руху транспортного засобу.

Коли автомобіль їде під пагорбом, гравітація рухається вперед, тому споживання палива на Volkswagen Polo зводиться до мінімальних значень. Під час руху по прямій лінії без розповсюдження та прискорення, споживання палива відповідає стандартам руху по шосе. Але коли автомобіль прискорюється, починаючи рух з місця, споживання палива в кілька разів вище, ніж цей параметр, характеристика не тільки шосе, але й до міста. Зрештою, для того, щоб рухатись і розігнати важку колісну платформу, для цього потрібно набагато більше енергії, ніж підтримувати одну швидкість руху. Щоб допомогти двигуну впоратися з таким навантаженням, автоматична передача перетворює енергію обертання колінчастого вала двигуна з максимальним коефіцієнтом, зменшуючи його швидкість і збільшуючи крутний момент.

споживання, палива, volkswagen, polo

Споживання палива залежить від стану та нахилу дороги

Будь.яке прискорення або гальмування збільшує цей параметр, оскільки під час набору швидкості споживання енергії, що утворюється двигуном, максимально, і при гальмуванні двигун перетворює вал, і ця енергія споживається лише генератором та кондиціонуванням повітря ( Якщо увімкнено). Таким чином, споживання палива на 100 км у Volkswagen Polo, машина залежить від таких факторів:

Зміна будь.якого з цих факторів призводить до збільшення або зменшення споживання палива. Крім того, параметри двигуна та трансмісії є дуже важливими, оскільки чим вище відношення швидкості обертання до крутного моменту, тим сильнішим коробкою передач доведеться перетворювати енергію.

Це означає, що одна річ. чим менший об’єм двигуна та його крутного моменту, тим вище швидкість повинна отримати певну кількість енергії обертання, а це означає, що споживання палива на автоматиках Volkswagen Polo під час будь.яких прискорень вище.

Споживання палива. офіційна інформація

Ось таблиця, яка вказує на офіційні характеристики двигунів з обсягом 1,6 літра, потужність яких становить 105 та 110 літрів. З. з шести.швидкісною автоматичною коробкою передач, а також довгим автомобілем з двигуном 1,4 л 75 літрів. З., Оснащений чотирьох швидкісною автоматичною коробкою передач:

Як бачите, на автоматичній передачі Volkswagen Polo споживання палива безпосередньо залежить від потужності двигуна та кількості передач передач, і всі дані були отримані відповідно до результатів випробувань серійних машин.

Крутити і винагорода

Ми приїжджаємо до Гродно, швидко вирішуємо бізнес і натискаємо на чергові кадри на набережній. Не сфотографував біля Немена. вважайте, що він не в Гродно. Традиція.

Час на зворотному шляху. Тим часом комп’ютер на дошці дивує. обіцяє, що постачання палива достатньо майже 400 км. Об’єм танка в поло, згадування, 55 літрів. Ми подолали більшу частину маршруту, а за шкалою є ще половина танка. ми повинні використовувати! “Поширюй” поло і де ти можеш, ми йдемо 120 км/год. Споживання? За словами бічної леді, він піднімається лише до 6 літрів. Інсульт на фінішній лінії становив трохи більше 100 км із загальним пробігом трохи більше 673 км. Не погано!

Вранці понеділка ми вирішуємо остаточні випуски та дійдемо до АЗС біля дилера, щоб перевірити, скільки палива було витрачено. Виявилося, що вони “спалили” приблизно 45 літрів 95.го, т.Е. Після гонки в 710 км, близько 10 літрів все ще бризкали в танку, а середнє споживання в змішаному циклі було трохи більше 6 літрів. Дійсно економічна зв’язка, це 1.6 MPI з “механікою”!

Але динамічний? Це залежить від того, що взяти в орієнтирному пункті, зрозуміло, що 7 секунд до “сотень” не спрацює, але навіть прискорити, навіть попереду потоку, цілком можливо. Рецепт простий-штурм до 3500-4000 обертів, коли “атмосферна” йде до свого піку.

Наш вирок

Минуло два роки, і мій висновок майже однаковий кило у верхніх версіях-це добре, завойовує багажник і приємно дивує споживання палива. Ви можете поскаржитися на припинення та ціни, але просто пам’ятайте, що ці моделі (і не тільки VW), які коштували 30.000, тепер вони продають за 60.000. Тому ціна двічі не повинна бути дуже здивована стрибками. такі часи.

Редактори висловлюють подяку офіційному дилеру “Atlant-M Vostok” за автомобіль, передбачений для випробування

Споживання палива Volkswagen Polo Sedan v 1.6 в (105 л.З.)

Офіційні дані відображають споживання палива, передбаченого виробником Volkswagen Polo Sedan v 1.6 в (105 л.З.), він вказаний у службовому книзі автомобіля, його також можна знайти на офіційному веб.сайті виробника. Реальні дані про споживання палива ґрунтуються на власниках автомобільного седана Volkswagen Polo V 1.6 в (105 л.З.) Хто залишив інформацію про споживання палива на нашому веб.сайті.

Якщо ви є власником седана Volkswagen Polo V 1.6 в (105 л.З.), і ви знаєте хоча б деякі дані про споживання палива вашого автомобіля, ви можете впливати на статистику нижче. Можливо, ваші дані будуть відрізнятися від вищезазначених показників споживання палива автомобіля, і в цьому випадку ми просимо негайно ввести цю інформацію на Сайт для його коригування та оновлення. Чим більше власників додають свої дані про реальне споживання палива свого автомобіля, тим точніше отримана інформація про справжнє споживання палива з певним автомобілем.

У таблиці нижче показані середні значення споживання палива для седана Volkswagen Polo V 1.6 в (105 л.З.). Поруч із кожним значенням кількість даних вказується на основі яких обчислюється середнє споживання палива (t.Е. Це кількість людей, які заповнили інформацію на сайті). Чим вище ця сума, тим надійніші отримані дані.

× ти знаєш? Для споживання палива Volkswagen Polo Sedan v 1.6 в (105 л.З.) На міський цикл також впливає місце руху, оскільки в поселеннях різні навантаження на дорожні рухи, стан доріг, кількість світлофора, температура навколишнього середовища та багато інших факторів відрізняються.

× ти знаєш? Для споживання палива Volkswagen Polo Sedan v 1.6 в (105 л.З.) Швидкість транспортного засобу також впливає на приміський цикл, оскільки необхідно подолати потужність опору повітря та орієнтація вітру. Чим вище швидкість, тим більше зусиль вам потрібно витратити автомобіль Volkswagen Polo Sedan V 1.6 в (105 л.З.).

На таблиці нижче залежність споживання палива від швидкості седана Volkswagen Polo V 1 представлена ​​досить детально.6 в (105 л.З.) на трасі. Певне споживання палива відповідає кожному значенню швидкості. Якщо седан Volkswagen Polo V 1.6 в (105 л.З.) Є дані для декількох типів палива, вони будуть усереднені та показані в першому рядку таблиці.

Індекс популярності показує, наскільки цей автомобіль популярний на цьому сайті, а саме відсоток додаткової інформації про седан Volkswagen Polo V 1.6 в (105 л.З.) для даних про споживання палива автомобіля, який має максимальну кількість даних, доданих від користувачів. Чим вище це значення, тим популярніший автомобіль у цьому проекті.

Позиція, що займається рейтингом економічних автомобілів для Volkswagen Polo Sedan v 1.6 в (105 л.З.) обчислюється на основі середніх даних про споживання палива серед усіх автомобілів, інформація про те, що знаходиться на сайті. Чим менший вживання палива, тим вище позиція в рейтингу економічних автомобілів. Автомобілі з однаковим споживанням палива займають однакове положення.

Споживання палива Volkswagen Polo Sedan v 1.6 мільйонів (105 л.З.)

Офіційні дані відображають споживання палива, передбаченого виробником Volkswagen Polo Sedan v 1.6 мільйонів (105 л.З.), він вказаний у службовому книзі автомобіля, його також можна знайти на офіційному веб.сайті виробника. Реальні дані про споживання палива ґрунтуються на власниках автомобільного седана Volkswagen Polo V 1.6 мільйонів (105 л.З.) Хто залишив інформацію про споживання палива на нашому веб.сайті.

Якщо ви є власником седана Volkswagen Polo V 1.6 мільйонів (105 л.З.), і ви знаєте хоча б деякі дані про споживання палива вашого автомобіля, ви можете впливати на статистику нижче. Можливо, ваші дані будуть відрізнятися від вищезазначених показників споживання палива автомобіля, і в цьому випадку ми просимо негайно ввести цю інформацію на Сайт для його коригування та оновлення. Чим більше власників додають свої дані про реальне споживання палива свого автомобіля, тим точніше отримана інформація про справжнє споживання палива з певним автомобілем.

У таблиці нижче показані середні значення споживання палива для седана Volkswagen Polo V 1.6 мільйонів (105 л.З.). Поруч із кожним значенням кількість даних вказується на основі яких обчислюється середнє споживання палива (t.Е. Це кількість людей, які заповнили інформацію на сайті). Чим вище ця сума, тим надійніші отримані дані.

× ти знаєш? Для споживання палива Volkswagen Polo Sedan v 1.6 мільйонів (105 л.З.) На міський цикл також впливає місце руху, оскільки в поселеннях різні навантаження на дорожні рухи, стан доріг, кількість світлофора, температура навколишнього середовища та багато інших факторів відрізняються.

# Регіон врегулювання споживання кількості
Воронеж Воронезька область 6.70 один
Краснодар Краснодарський край 7.00 один
Володимир Володимирська область 7.00 один
Ростов-на-Дон Ростовська область 7.70 2
Москва Москва 7.70 один
Старий Оскол Білгородська область 7.80 один
Новосибірський Новосибірська область вісім.00 один
Харків Харківська область вісім.00 один
Сімферополь Крию вісім.00 один
Мурманський Мурманська область вісім.двадцять один
Ярославль Ярославська область вісім.двадцять один
Тула Тульська область вісім.п’ятдесят один
Кірово-Переетк Кіровська область вісім.п’ятдесят один
Казан республіка Татарстан вісім.75 2
Нижній Новгород Нижегородська область вісім.75 2
Йошкар-Ола Республіка Марій Ел вісім.80 один
Барно Алтайський край 9.00 один
Рязан Рязанська область 9.00 один
Санкт-Петербург Санкт-Петербург 9.75 чотири
Солнегорск Московська область десять.00 один
Syktyvkar Республіка Комі десять.00 один
Саранськ Республіка Мордовія десять.00 один
Челябінськ Челябінська область десять.00 один
Самара Самарська область десять.п’ятдесят 2
Єкатеринбург Свердловська область одинадцять.п’ятдесят один
Архангельськ Архангельська область 12.00 один

× ти знаєш? Для споживання палива Volkswagen Polo Sedan v 1.6 мільйонів (105 л.З.) Швидкість транспортного засобу також впливає на приміський цикл, оскільки необхідно подолати потужність опору повітря та орієнтація вітру. Чим вище швидкість, тим більше зусиль вам потрібно витратити автомобіль Volkswagen Polo Sedan V 1.6 мільйонів (105 л.З.).

На таблиці нижче залежність споживання палива від швидкості седана Volkswagen Polo V 1 представлена ​​досить детально.6 мільйонів (105 л.З.) на трасі. Певне споживання палива відповідає кожному значенню швидкості. Якщо седан Volkswagen Polo V 1.6 мільйонів (105 л.З.) Є дані для декількох типів палива, вони будуть усереднені та показані в першому рядку таблиці.

Індекс популярності показує, наскільки цей автомобіль популярний на цьому сайті, а саме відсоток додаткової інформації про седан Volkswagen Polo V 1.6 мільйонів (105 л.З.) для даних про споживання палива автомобіля, який має максимальну кількість даних, доданих від користувачів. Чим вище це значення, тим популярніший автомобіль у цьому проекті.

Позиція, що займається рейтингом економічних автомобілів для Volkswagen Polo Sedan v 1.6 мільйонів (105 л.З.) обчислюється на основі середніх даних про споживання палива серед усіх автомобілів, інформація про те, що знаходиться на сайті. Чим менший вживання палива, тим вище позиція в рейтингу економічних автомобілів. Автомобілі з однаковим споживанням палива займають однакове положення.

Офіційні дані (л/100 км)

Споживання споживання двигуна (місто) споживання (шосе) (змішане)

Volkswagen Polo версія хетчбека цього часу була обладнана як бензиновими, так і дизельними двигунами. Перший розпочався з літрової установки, що видатні 50 та 45 сил. П’яти.швидкість механіка пішла до них за пару. Споживання палива на 100 км становило 5.6 л. Далі йде версія 1.3, потужність якої оцінювали в 55 кінських сил. Тут також було розміщено ручну коробку, і споживання бензину вже було 6.6 літрів. Інша модифікація має 1.4 літри, потужність залежала від кількості клапанів. Де було вісім, двигун видав 60 коней, а де шістнадцять. 100 сил. Система зсуву передач схожа на попереднє. Рівень споживання цього двигуна змінився з 6.6. 7.2 л.

Останнім варіантом бензину був пристрій 1.6, розвиток 75 коней. Це єдина варіація, коли є коробка машини, яка має чотири перекази. Ще одна різниця. це велике споживання в 8.2 л. З дизельних двигунів можна було вибрати два варіанти: 1.7 і 1.9 л. Вони показали Power 57 та 64 кінських сил. Обидва пішли на механіку, і паливо в 5.4 літри. Поло Седан мав ще кілька конфігурацій. З дизельних двигунів це сукупність 1.9, але з індикаторами потужності вже на 90 та 110 силах. Бензиновий двигун 1.6 може видавати 100 літрів тут.З., І нові варіанти. від 1.8 і 2.0 л з двигунами. Вони розробляють 90 та 116 сил, йдуть лише на механіку і проводять 7.3 літри палива.

Ми допоможемо вам дізнатися витрати та видати політику без переплати з урахуванням знижок для KBM! Вибір найкращої ціни. 50% знижка. Офіційна політика. Економія часу. Дізнайтеся про страхову ціну. Заощадження до 3500 ₽.

“Хороший транспорт, приємний на вигляд, а також комфортний. Досить надійне, що дуже приємно. Але споживання не найкраще. воно залишає 10 літрів у місті ». пише Олексій з Воронеж.

«Мені сподобався автомобіль назовні, а також підключив її з його характеристиками. Як результат, за невелику кількість я отримав потужний і надійний автомобіль зі швидкістю потоку близько 9 літрів ». написав Василі з Tver.

«Моя дружина вирішила придбати машину, щоб їздити на бізнесі. Вибрали положення третього покоління в задній частині хетчбека. Як красива і зручна машина. У відгуках вони пишуть, що це надійне. На дизельному двигуні був набір, тому споживання, як правило, мізерне. 6 літрів ». сказав Дмитро з Москви.

покоління

Нове покоління моделі з’явилося у продажу в 2001 році. Тут дуже зменшено ряд можливих для встановлення одиниць. Для седана було лише два варіанти: 1.4 літри, на бензиновому паливі, з індикатором потужності 75 або 100 літрів.З., контролюється ручною коробкою та витрачаючи 7.7 літрів палива, а також дизель 1.9, випускаючи 64 літри.З., керівництво якого також здійснювало механіки.

Хетчбек був набагато багатшим. Той самий дизельний двигун тут все ще мав варіанти з 101 та 130 силами. Інша конфігурація. 1.4 л, розробка 75 літрів.З., зі споживанням 4.5 літрів. Для бензину 1.4 л тут є робототехнічна коробка. Також покупець міг вибрати ще одну одиницю тут. 1.2 л, з піком 54 та 64 літрів.З. Його споживання палива становило 6.1 літр.

“Це мій далеко від першого Volkswagen. Усі машини були дуже надійними та стабільними на роботі, тому я вкотре звернувся до їх модельного асортименту. Цього разу вибір впав на поло. Комфорт, зручність, влада. все на найвищому рівні, і я витрачаю 7 літрів палива ». сказав Олег з Кіров.

“Я використовую машину вже пару років. Я ніколи не був на сервісі, хоч би лише замінити витратні матеріали. Приємний та комфортний транспорт. Сподіваюся, це триватиме довго. Мотор їсть 9 літрів бензину ». повідомляє Руслан з Краснодара.

“Якщо вам потрібна машина протягом багатьох років, то ви в салоні Volkswagen. Я використовую своє поло вже більше десяти років. Проблем взагалі немає. Навіть споживання не виросло. все однакові 8 літрів ». пише Євген з Смоленського.

Міський цикл взимку

Як я писав раніше, я дам вам дані про рух по місту Нижні Новгород. Місто. мільйонер із населенням 1300 тисяч людей. Ви прекрасно розумієте, що в години піку міста “занурюються в пробку”, різної тяжкості від “напівземного” до “і пішохода, який нас наздогнав годину тому, ймовірно, вже вдома”.

споживання, палива, volkswagen, polo

Ситуація посилюється географічною позицією міста. Він розділений на дві майже рівні частини на річці під назвою ОК. Річку можна перетнути за допомогою 4 мостів, розташованих у місті. 4 мости на 1,3 мільйона жителів)) на щастя, я рідко потрапляю в непрохідні пробки, тому я не споживаю свій автомобіль не так сильно.

Отже, котиться всю зиму, я можу з жалем сказати, що в бажаних 10 літрів я не зустрів. Середнє споживання взимку я отримав 10,8 літрів на 100 км. Пробігати. Це багато або мало, щоб вирішити для вас, шановний читач. Я також зазначаю відсутність автоматичного та невеликого потепління. Але з іншого боку, було 2 морозні періоди, коли температура знизилася нижче 25 і навіть 30 градусів Цельсія і, відповідно, споживання різко збільшилося. 10,8 л/100 км. Хтось скаже досить багато, і в цьому класі справді є машини, які витрачають менше.

Міський цикл влітку

Влітку ситуація є більш оптимістичною. Влітку, а пробки менше, а температура навколишнього середовища вища. Так, і температура повітря також впливає, оскільки всі оперативні рідини зі збільшенням температури мають меншу в’язкість. Виявляється, простіше прокручувати колінчасте вал двигуна та колесо гідравлічного перетворювача.

Тут складніше отримати об’єктивну картину, оскільки міські поїздки замінюються рухом вздовж приміського шосе. Тим не менш, спеціально для вас, дорогий читач, я провів аналіз і отримав такі дані. З достатньо інтенсивним рухом з великою кількістю світлофора, реальне споживання коливається від 8,6. 9 літрів за сто. Що досить хороший індикатор для автомобіля з автоматичним. Тут я хочу подякувати інженерам, які не пережили на шість.крок гідромеханічну коробку передач.

Знос поршня. Volkswagen Tiguan

Які несправності в машині багато разів збільшують споживання палива. клуб Volkswagen Polo Sedan замінює несправні деталі Датчик дросельної заслінки дросельної заслінки, датчики абсолютного тиску та температури повітря в трубопроводі впуск або їх схема перевіряють датчики та їх ланцюги відновлюють контакт в електричних ланцюгах, замініть несправний датчик датчика датчика підвищену стійкість до газів у системі виробництва газу, огляньте систему виробництва вихлопних газів на наявність зменшених та пошкоджених труб, перевірте стан каталітичного нейтралізатора замінити пошкоджену пошкоджену Елементи вихлопної системи для запущених газів шасі та гальмівної системи перевіряють елементи шасі та гальмівна система регулюють кути встановлення колеса, замініть несправні частини шасі, усувайте несправності в гальмівній системі. 125 крутного моменту, NM 200 Тип коробки коробки передач Ай-95.
Технічні характеристики Volkswagen Polo: розміри, розміри, двигун, споживання палива. Перша модель цієї машини.це хетчбек з трійкою. Як і пізніші версії, він був оснащений чотирициліндровими бензиновими двигунами з розташуванням рядка, об’ємом 0,895, 1,093 та 1,272 літра. Паливо незадовільної якості може призвести до того, що форсунки палива втратять свою напругу, далі не пропускаючи достатньої кількості паливної суміші в циліндр.

Блок живлення 1.6 Це призводить не лише до того, що існує велике споживання палива, але і до загального погіршення.

Polo VI (2017-N. у.)

Куріння шини полірування дороги виглядають вражаюче. Але лише під час демонстрацій на Ауроді за участю гоночних автомобілів. Тому що для звичайних машин подібне починання може перелітати до власника на дорогий ремонт зчеплення. Крім того, таке шоу зовсім не зменшує споживання палива, а навпаки, воно спонукає суміш палива з циліндрів швидше. Висновок такий: ми намагаємось максимально відійти. Тоді зчеплення скаже вам “дякую”, а бензин менше влетить у вихлопну трубу.

Історія появи Volkswagen розпочалася з ідеї випустити масовий автомобіль, призначений виключно для німців. У 1933 році відбулася зустріч, в якій Фердинанд Порш, Джейкоб Верлін, що представляє інтереси Даймлера-Бенца, та Адольф Гітлер взяв участь. Останній вимагав створити надійний, практичний і сильний автомобіль, який має прийнятне споживання палива на 100 км, і вартість не перевищує тисячі рейхсмарців. Для впровадження ідеї в 1938 році поблизу міста Фалерслебен були побудовані абсолютно нові виробничі зони, а ескіз моделі був запропонований особисто Гітлером.

Однак плани виробництва масової машини швидко згорнулися, оскільки з початку бойових дій нове підприємство було переорієнтоване на виробництво військової техніки.

В даний час автот гігант має у своєму розпорядженні одним з найбільших світових мереж дилерів, які продають автомобілі, одиниці, аксесуари, запчастини Volkswagen, а також виконують роботу над гарантією та поштовими послугами.