Яка нафта заповнити двигун Volkswagen Polo. MK6 шостого покоління, з 2020 року

Життя їх автомобіля: Рейтинг найкращих моторних масел для Volkswagen Polo 2020–2021

Огляд найкращих за редакторами Зузако.com. Про критерії відбору. Цей матеріал є суб’єктивним, не є рекламою і не служить керівництвом для придбання. Перед покупкою вам потрібна консультація з фахівцем.

Доступні витрати в поєднанні з чудовими технічними характеристиками зробили Volkswagen Polo одним із найбільш придбаних автомобілів у Росії. Німецький автомобіль успішно конкурує не лише з бюджетними азіатськими машинами, але і з представниками вітчизняного Автоваза. Сильні сторони експертів з поло враховують прекрасну зовнішність, ефективність палива та витривалість двигуна. Але для того, щоб енергетичний відділ служив вам вірно протягом багатьох років, ви повинні надати перевагу високоякісному моторному маслі. Хороша мастила повинна мати високу проникаючу здатність, охоплювати кожну частину двигуна та очистити її від забруднення. Саме такі кошти стали учасниками нашого огляду. Ми представляємо вашу увагу рейтинг найкращих моторних масел для Volkswagen Polo 2020–2021.

Популярні виробники моторних масел

Сьогодні на ринку автомобілів представлені десятки різних виробників. Правда, не всі вони можуть похвалитися дійсно високою якістю та чудовим ресурсом. Якщо ви дбаєте про свій автомобіль і вважаєте за краще купувати все найкраще для нього, надайте перевагу мастильним матеріалам від відомих, перевірених брендів. Найбільша довіра до вітчизняних автомобілістів використовується виробничими нафтами:

Усі ці бренди постачають лише спочатку продукти класу, які відповідають усім стандартам якості та вимогам автовиробників.

Те, що олія виливається в VW безпосередньо на заводі, і яку можна придбати для клапана

Високоякісне моторне масло зробить двигун вашого автомобіля не тільки стабільним, але й більш довговічним, тому його слід дуже серйозно сприймати його покупку. Сьогодні ринок палива та мастильних матеріалів став настільки різноманітним, що іноді досить важко зробити вибір. Однак якщо необхідно замінити нафту Polo Sedan, то рекомендації виробника цієї марки автомобіля слід враховувати.

Німецькі виробники автомобіля VW Polo Sedan розробили чотири типи масл із необхідними характеристиками. Сюди входять такі типи:

Ці позначення відповідають класифікації моторних масел відповідно до стандарту ACEA2 або A3. Слід уточнити, що класифікація ACEAA поєднує в собі моторні олії, призначені для бензинових двигунів. Клас A2 нафти представлений мастилами з нормальними оперативними властивостями, а також стандартною частотою заміни. Клас A3 представлений рідинами з високими робочими характеристиками, які можна використовувати довший час без заміни. Найчастіше вони використовуються як всі зсезонні змащення, яке має низьку в’язкість. Щоб мінімізувати можливі ризики. Volkswagen рекомендує використовувати лише оригінальну рідину в своїх автомобілях. Якщо у вас немає можливості придбати таку олію, ви можете використовувати будь.який інший, який відповідає характеристикам та допускам для додавання.

Якою має бути в’язкість моторного масла SAE для VW Polo?

Найчастіше використовують усі зсезонні мастила, що мають необхідні показники. Усі сезони має подвійний індикатор, розділений англійською літерою “W”, що позначає слово зима, “зима”. Перше значення вказує на те, що діапазон низької температури має мастило, а другий.високотемпературна в’язкість. Що стосується низьких температур, то показники такі:

 • 0W. призначений для роботи при температурі навколишнього середовища раніше.35 ° C;
 • 5 Вт. призначений для роботи при температурі до.30 ° C;
 • 10 Вт. дозволяє раніше працювати при температурі.25 ° C;
 • 15 Вт. дозволяє раніше працювати при температурі.20 ° C;
 • 20 Вт. призначений для роботи при досягненні температури.15 ° С.

Що стосується другого індикатора, ви не можете його написати так просто, оскільки це певне збірне значення мінімуму і максимум в’язкості. 100 та 150 ° C взяли як робочі температури. Чим більший показник, тим більше значення в’язкості при високих температурах матиме моторне масло. Виходячи з вищезазначеного, слід враховувати, що масло Volkswagen Polo замінюється такими рідинами, які мають наступну в’язкість за стандартом SAE:

Скільки влити в двигун і керувати рівнем

Купуючи нафту, доцільно взяти його з запасом для шматка. Volkswagen Motors часто споживають рідину під час роботи, тому така розсудливість не буде зайвою. Для двигунів поло, седан і хетчбек є нормою до одного літра олії на кожні 2 тис. км бігу. У той же час, завод дозволяє ще більше споживання змащування на нових автомобілях до перших 5 тис. пройшов кілометри.

Кількість рідини в картері двигуна залежить від моделі живлення. 3,6 літра олії розміщуються на 1,6-літровому двигуні кфНК CFNA, але насправді 3,8-4,0 літра можуть входити. У цьому випадку рівень на зонді не перевищує максимальної позначки. На інших чотирициліндрових двигунах об’єм мастила схожий. Найменший піддон з трициліндрового CJLA, який буде містити не більше 2,8 літрів рідини.

Є зонд для контролю рівня масла на двигуні. Перевірте слід проводити на холодному двигуні. На рівні рідини на позначці А долина заборонена, оскільки надлишок мастила призводить до пошкодження живлення. Мітка відповідає нормальному об’єму рідини, і коли рівень падає до позначки з масла.

У двигунах Volkswagen Polo Sedan Turbochanched встановлено датчик рівня масла, який відображає попередження про невідповідну кількість для комбінації пристроїв. Тим не менш, краще контролювати рівень за зондом, не приводячи його падіння до критичної позначки.

Як змінити масло своїми руками?

Заміна нафти Volkswagen Polo не застосовується до складних типів ремонту та обслуговування автомобілів. Для цього потрібно мати гараж із спостережною ямою або ліфтом, а також близько півтори години вільного часу. Під час заміни рідини в пристрої необхідно змінити масляний фільтр і зливну пробку, на зміщеній поверхні якої є прокладка ядра. Деякі власники використовують його знову, але це небажано, оскільки існує ризик змащування з.під старої печатки.

Інструменти та матеріали

Перед початком роботи необхідно купувати витратні матеріали, включаючи фільтр, який вибирається залежно від типу двигуна, встановленого на Volkswagen Polo:

 • На двигуні CFNA або CFNB, який був встановлений на седані поло до падіння 2015 року, оригінальний масляний фільтр із статтею 03S115561D або новою версією 03C11561H використовується. Хороша альтернативна деталь від Mahle Knecht, стаття якої. OC 5933. Відкриття для осушення масла закривається з вилкою N90813202 з розміром нитки M141.522.
 • Очищаючий елемент 04E115561H встановлений на більш свіжому двигуні CWVA або CWVB. Ці одиниці використовують вилку N90288901 з розміром нитки M141.516, оснащеним зміною прокладки N0138157 з розміром 1420 мм. На турбонаддуві 1,4 літра двигуна є той самий масляний фільтр і покриття.
 • Для 85-силового двигуна Clpa polo хетчбек використовується фільтром 030115561an і підключення N90813202. На одиниці 105 кінських сил пристрій 03C115561B та вилку N90813202 (аналогічно двигуна CFNA). Найслабший двигун 75 кінських сил оснащений пристроєм 03D198819c, M141 LID.5 N0160276 з кільцем N0138492. На дизельних двигунах використовуються фільтри 03p115562 (варіант 1.2 літри) та 03l115562 (для двигуна 1,6 літра). Вилки зливного отвору однакова. N90813202.

Як результат, ви можете почати роботу, маючи наступне:

 • свіжа олія в об’ємі щонайменше 4 літра;
 • новий масляний фільтр і сливовий штепсель;
 • рани розміром 13 і 18 мм.
 • Динамометричний ключ (якщо він присутній).
 • ланцюжок для фільтрів або газового ключа. В ідеалі клацання клавіші з розміром 74 або 80 мм використовується для видалення пристроїв (залежно від типу двигуна);
 • Щоб демонтувати стандартний захист, вам знадобиться викрутка або ключ з головою Torx;
 • Стійкий порожній контейнер для 4,5-5 літрів для осушення розвитку;
 • Очистіть воронку для наливання свіжої олії;
 • ганчірка та шматок поліетиленової плівки (підходить великий 200.літровий мішок для сміття);
 • рукавички.

Процедура заповнення масла через кришку масляного сепаратора представлена ​​у відео з каналу гаража-58.

Покрокова інструкція

Перед тим, як осушити та замінити масло у седані Volkswagen Polo 2013, 2014 або ще один рік випуску з двигуном CFNA або CFNB, слід проїхати до 10 км в машині для повного опалення рідини в агрегатному картері.

Тоді автомобіль повинен бути встановлений на спостережній ямі або підйомнику та виконувати наступні дії:

 • Зніміть захисний екран піддону двигуна. Це може бути звичайна фабрика (з пластику) або необов’язково, встановлена ​​власником. Другий варіант, як правило, зі сталевого листа. Вилучивши стандартний захист, необхідно відкрутити кріпильні гвинти, починаючи з передніх, оскільки аркуш має спеціальні замки на передньому краю.
 • Тоді вам потрібно витерти двигун на шиї для наповнення масла і відкрутити його кришку. Після цього необхідно очистити піддон літака та сливову пробку з бруду.
 • Акуратно відкрутіть ключ 18-мм до протеку масла, тримаючи придатність для збору тренувань. Тримаючи кришку на останньому повороті нитки, вам потрібно повністю відвести контейнер, повністю відкрути пробку і негайно відняти її вбік. Цю операцію слід проводити обережно та швидко, оскільки масло гаряче, а тиск буде дуже значним.
 • Після того, як протікає основний об’єм рідини, потрібно покласти контейнер на дно ями або підлогу кімнати для збору залишків нафти з картера. Для повного осушення змащення необхідно щонайменше на 15-20 хвилин. Деякі власники автомобілів додатково перекачують залишки з глибини піддону за допомогою медичного шприца та розгинальної трубки з крапельця, зношеної на носі.
 • Закрийте ремінь приводу допоміжного одиниці та генератора пластиковою плівкою, щільною тканиною або ганчіркою. Це необхідно для захисту вузлів від можливих ударів крапель масла зі старого фільтра.
 • Ретельно протріть картер двигуна навколо очищувального пристрою ганчіркою для видалення бруду та пилової дошки.
 • Відкрутіть масляний фільтр, намагаючись не зняти пристосування з пристроєм. Якщо виконати завдання неможливо, ви можете вручну вдатися до допомоги ланцюгового знятого для фільтрів або газового ключа. За відсутності цих інструментів вам доведеться пробити пристрій ближче до верхньої частини бороди і, використовуючи його як важіль, відкрутіть частину з двигуна.
 • Витріть місце встановлення фільтра чистою ганчіркою. Тоді вам потрібно змащувати ущільнювальне кільце новою частиною з маслом і встановити на місці. Необхідно затягнути масляний фільтр вручну, в умовах офіційної служби його досягнуто з моментом 20 н м. Наповнення свіжої мастила не виготовляється всередину, оскільки очищувач встановлюється майже вертикально, і він буде виготовлений під час встановлення.
 • Загорніть нову гвинтову пробку в піддон і влийте в двигун 3 літри масла, а потім додайте до нормального рівня. Розмір шиї, що замикається на олію, невеликий, тому краще використовувати воронку і налити змащення невеликими порціями. Деякі власники виконують рідини в двигуні CFNA через видалену кришку масляного сепаратора. Ця техніка дозволяє робити це швидше і без. Кількість рідини повинна контролюватися зондом.
 • Після досягнення звичайного рівня змащення натисніть на декольте і запустіть двигун. Лампа аварійного масла повинна вийти через кілька секунд роботи пристрою. Оскільки певний об’єм рідини надійде в внутрішню частину фільтра, вам потрібно перевірити рівень і, якщо потрібно, щоб довести його до норми.
 • Встановіть видалені деталі захисту піддону двигуна.
 • Встановіть автомобіль Polo Sedan на горизонтальній платформі, заглушіть живлення, почекайте 3-4 хвилини та ще раз перевірте рівень змащування.

Перевірка рівня нафти

Враховуючи той факт, що навіть повністю справні двигуни Volkswagen можуть витратити нафту, рівень масла в двигуні повинен перевіряти кожні 500 км (на нові двигуни для “бігу.in”) або 1000 км. пробігати.

Щоб перевірити рівень масла, необхідно зняти зонд на охолодженому двигуні. Рівень марки “A”. максимум, не потребує обробки. Рівень “B”. це середина (ви можете додати до рівня “A”). Рівень “C” вказує на зниження рівня, що означає потребу в клапані.

Додаємо, що двигуни на Volkswagen Polo мають датчик рівня масла, який спрацьовує у разі зниження рівня мастила. У той же час, не слід покладатися на такий датчик. Оптимально контролювати зонд, щоб запобігти сильному зниженню та передчасному зносу двигуна.

Скільки масла влити в двигун

Вибираючи нафту для седана Volkswagen Polo або хетчбека, також необхідно врахувати загальну кількість змащення в картері двигуна.

У цьому випадку загальна кількість мастила залежить від типу двигуна, встановленого на автомобілі.

В двигуні 1.6 CFNA виливають трохи менше 4 літрів, інші чотирициліндрові двигуни (наприклад, 1.4) Розміщення 3.6-3.8 літрів, тоді як приблизно 3 літри моторного масла розміщуються в трициліндровому блоці.

Технічні характеристики

Корпорація VAG розробила власну систему класифікації для моторних масел, згідно з якими витратні матеріали вибираються для автомобілів з різними типами двигунів. Зокрема, нафта в Volkswagen Polo 1.6 з бензиновими одиницями повинні мати позначку VW 502.00. Ці ж сполуки використовуються в автомобілях з гібридними електростанціями. Існує також альтернативна класифікація для країн ЄС. VW 504.00. У дизельних одиницях використовуються автомобілі з допусками VW 507.00 і VW 505.01. для версій з фільтрами для сажі та без них. Відповідно до стандартів API, матеріали повинні відповідати класам SN (для бензинових двигунів) та API CF (для дизеля). Необхідне маркування на ACEA. A3 (бензин), B3 і B4 (дизель).

Масло в двигуні Volkswagen Polo, який наливається на заводі, може мати один із трьох класів в’язкості-0 Вт-30, 5W-30 або 5W-40. Обслуговуючи машину, ви можете використовувати мастилі будь.якого класу з перерахованого. Вони працюватимуть однаково ефективно в двигунах різних можливостей. Різниця між автомобілями цих класів. це незначна зміна характеристик при різних температурах навколишнього середовища. Наприклад, композиції 0W-30 ідеально підходять для регіонів з морозною зимою, де температура повітря може знизитися.35 ° С. Через низьку високотемпературну в’язкість, що позначається індексом 30 праворуч від літери W, такі рідини добре підходять для нових двигунів без значного зносу груп циліндрів (CPG). Автомобілі 5 Вт-40 також належать до всесезонного сезону і мають більш високу в’язкість при підвищеній температурі. Такі матеріали часто використовуються в двигунах з високим рівнем, оскільки збільшені зазори в CPG краще заповнені.

Об’єм мастила

Кількість масла, необхідної для повної роботи живлення, залежить від конкретної модифікації двигуна:

 • 2 105 л. З 3,8 л;
 • 2 60/70 л. З 2,8 л;
 • 4 85 л. З 3,2 л;
 • 4 125 л. З 4 л;
 • 6 85/90 л. З 3,6 л;
 • 6 105 л. З 3,8 л;
 • 6 110 л. З 4,2 л.

Перш ніж заповнити масло в двигун Volkswagen Polo, необхідно повністю злити вихлопну рідину з двигуна. Дозволено лише незначний залишок старого матеріалу в картері. близько 200-300 мл. Кількість вилитого композиції повинна точно відповідати заводським вимогам. Негативно негативно впливати на експлуатацію блоку живлення, оскільки тиск у системі змінюється. Бей у двигуні. це необхідна кількість автомобіля, слід перевірити рівень з індикаторним зондом. Масляний слід на ньому повинен бути між мінімальною та максимальною позначкою.

Те, що нафта затоплена в двигуні в двигуні? Що купити для клапана?

Виробник Volkswagen, що виливає моторне масло в двигуни, які в їх властивостях повністю дотримуються вимог до перерахованих нижче допусків.

Таким чином, використовуючи дані про допуски моторного масла, ви можете придбати будь.яке моторне масло для клапана.

Щоб зменшити ризики, Volkswagen рекомендує використовувати оригінальне моторне масло.

Яке моторне масло дилери наливають на седан поло?

Дилерування обов’язково запропонує замінити оригінальне моторне масло. На жаль, його вартість не завжди виправдовується.

Щоб зменшити витрати, дилери можуть запропонувати, крім оригінального моторного масла, будь.який інший, який відповідає толерантності, зазначеному вище.

Це можуть бути моторні олії з алкогольними напоями, Gazprom та будь.якими іншими.

Обсяги заправки та частота заміни

Номінальний об’єм заправки нафти для автомобіля Volkswagen Polo наведений у таблиці нижче.

Обсяг подачі двигуна

Клани в автомобілі Volkswagen Polo рекомендують змінювати нафту в двигуні кожні 15 тис. км бігу. За словами власників автомобілів, інтервал повинен бути зменшений до 7-8 тисяч. км бігу.

Звичайне споживання нафти в двигуні Volkswagen Polo

Відповідно до заяв виробника, вся лінія електростанцій має однаковий рівень споживання нафти. Двигун може їсти до 1 літр на тисячу кілометрів. Цей прийом досить великий. Під час роботи автомобіля справжнє споживання набагато менше. Збільшення споживання нафти до 1 літр на тисячу кілометрів можливе лише у випадку надмірного зносу двигуна або несправності його компонентів.

За даними оглядів власників автомобілів, рівень споживання нафти становить 150.200 грам. Якщо двигун їсть понад 250 грам на тисячу кілометрів, то необхідно звернути увагу на стан поршневих кілець, прокладок та нафтових ущільнювачів.

Найчастіше збільшене споживання відбувається через переповнене масло та стиснення кілець. Ця неприємність з’являється з пробігом понад 100 тисяч. км. Підвищений тиск картера може спричинити пітливість двигуна і на 55-75 тисяч. На одометрі. У цьому випадку споживання нафти з часом збільшується. Випадки не рідкісні, коли мотор може їсти більше літра на тисячу кілометрів.

Те, яке масло потрібно використовувати для двигуна Volkswagen Polo

Оригінальний

Власники автомобіля Volkswagen Polo (седан) рекомендуються оригінальною мастилою VW 502/505 зі статтями G055167M4 (5 л) та G055167M2 (1 л). Необхідно також вибрати плинність масла, яка визначається параметром SAE. У цьому випадку важливі температурні умови, в яких автомобіль розташований більшу частину часу. Наприклад, якщо машина працює в основному взимку, тоді рекомендується в’язкість 0W-30, 0W-40 або 5W-30. Влітку підходить в’язкість 20 Вт-40 або 25 Вт-50, а при цілорічному використанні всесезонний нафта 10 Вт-40, 10 Вт-30 або 5 Вт-40 рекомендується.

Неорнігінальний

Якщо автомобіль не новий, він також позбавлений гарантії з великим пробігом, то має сенс думати про придбання аналога моторного масла. У цьому випадку вам потрібно зосередитись не лише на перевіреній марці (Shell, Kixx, Valvoline, Mannol, Liquu Moly, Mobil, Valvoline тощо.), але і правильна толерантність API. Цей параметр визначає сумісність нафти і впливає на якість продукту. Отже, для автомобілів з бензиновими двигунами потрібні API-SM або SN, а для дизельних модифікацій API-CI-4, CJ-4 підходить для дизельних модифікацій. Нижче найкращі аналоги для моторного масла для Volkswagen Polo.

Вибір нафти на 1.6 MPI (EA111) Євро 4. Bts, cfna, cfnb, clsa

Дуже часто користувачі задають питання про те, яку нафту слід виливати в певний двигун, оскільки в різних джерелах їм надається різна інформація (включаючи дилерів, що стосуються занепокоєння, які повинні працювати відповідно до суворих правил та загальних стандартів). Тому ми вирішили узагальнити проблеми, які звучать від вас дуже часто, в окремих темах для кожного двигуна.

Для двигунів 1.6 16V MPI BTS, CFNA, CFNB, CLSA Рослина встановила фіксований інтервал зміни масла. раз на 15 000 км або через кожен рік роботи, залежно від того, що буде раніше. Варто зазначити, що на території Російської Федерації. Фіксований інтервал зміни масла встановлюється для всіх автомобілів. Крім того, ми не повинні забувати про такий показник, як мотоцикли, протягом тривалості зміни масла, він також прирівнюється до 357 операторів двигуна роботи двигуна.

Двигуни 1.6 16V MPI BTS, CFNA, CFNB, CLSA з 85/105 літр.З., Відповідно, вони не сильно завантажені або вимушені та призначені для повсякденної та тривалої роботи. Такі двигуни також називають ресурсом, оскільки здебільшого вони працюють у різних офісах та флотах, виконуючи звичайні подорожі для працівників цих компаній. Тобто простіше кажучи, двигун повинен бути надійним, невибагливим і дешевим в експлуатації. Детальніше про функції, недоліки та проблеми цих двигунів у сертифікаті двигунів 1.6 16V MPI сім’я EA111.

Вагентний спеціальний плюс 5W-40. для Росії з фіксованим інтервалом заміни (до 11.2018) (G 052 167 M2 (1L) /G 052 167 M4 (5L)) (допуски та технічні характеристики: VW 502 00 /505 00 /505 01)

З листопада 2018 року було введено виправлення з рослини Volkswagen та розділення Spag Special Plus на олію на дві різні масла. Ось текст інформаційного листа для офіційних дилерів:

 • Спеціальна нафта G розроблена для використання на транспортних засобах з бензиновими двигунами без фільтрів сажі та має специфікацію VW 502.00/505.00 та клас в’язкості SAE 5W40.
 • Спеціальна оліка D розроблена для використання на автомобілях з дизельними двигунами без фільтрів сажі та має специфікацію VW 505.00/505.01 та клас в’язкості SAE 5W40.

Тому зараз для придбання в оригіналі доступно кілька інших масел, ніж ті, які багато хто використовував раніше. Нижче наведено таблицю з відповідними статтями для замовлення (стара спеціальна плюс масла, яка вже була видалена з виробництва): виділяються червоними):