Як видалити на консолі Volkswagen Polo. Як подивитися на середнє споживання на поло?

Як видалити інформаційну панель Volkswagen Polo

Панель Polo Sedan радує водія з його стисливістю. але в той же час містить усі необхідні показники стану машини.

Автоматичний концерт Volkswagen дотримується традицій, розміщуючи приладову панель негайно перед водієм. у поглибленні відразу за кермом. На приладовій панелі є пристрої, що повідомляють драйвера про такі дані, як швидкість, кількість обертів, кількість палива в резервуарі, а також відображає роботу різних компонентів та зборів. Водій керує транспортним засобом, постійно звертаючи увагу на показники приладової панелі.

Тому останні повинні бути зручними, а не напруженнями очей, забезпечити хорошу читабельність маленьких персонажів.

Які панелі є на поло

У більшості старих моделей седанів Polo є комбінована інформаційна панель, яка поєднує знаки механічного вимикача та електронну плату. Перша біла підсвічування, але показники тиску масла, несправності двигуна, температура та інші речі відображаються в червоному відтінку. Це призвело до втоми очей, оскільки для читання читання довелося напружувати.

видалити, консолі, volkswagen, polo, поло

Починаючи з 2015 року, VW Polo Cars після вдосконалень встановіть приладову панель в одну білу підсвітку. що покращило ясність відображених даних. Пристрої перемикання були замінені цифровим.

видалити, консолі, volkswagen, polo, поло

У новому седані поло 2020 року, найвищі набори, звичайні знаки перемикача та індикатори лампи поступилися місцем одній цифровій панелі з діагональною 10,25 дюймів. У “ексклюзивній” версії це набір, тобто здатний відображати будь.яке зображення, що відображається на комп’ютері ON.Board.

видалити, консолі, volkswagen, polo, поло

Видалення та встановлення торпеди Volkswagen Polo Sedan.

Видалення. Виконайте таку роботу:. Зніміть кришку та обшивку важеля передачі. зняти підкладку важеля для паркування. зняти колодку під важелем для паркування. вийміть центральну оболонку передньої панелі. вийміть підкладку центральної консолі. Зніміть центральну консоль. Зніміть подушку для сидіння водія. Зніміть кермо. Зніміть кермо. Зніміть кермо. Зніміть кермо. Зніміть кермо. Зніміть рульове колесо Зніміть підкладку рульової колони. Зніміть Перемикачі рульового колеса. знімайте комбінацію пристроїв. Зніміть вимикач освітлення.E1- Зніміть кришку блоку запобіжника- Зніміть бічні накладки передньої панелі- Зніміть коробку Duffel- Зніміть захисну подушку переднього пасажира- якщо вам доведеться зняти головний пристрій

Рука. Контрольна кліматична установка:. Зніміть панель управління нагрівачем та установкою клімату

Кліматронічний клімат Встановлення автоматичного управління:. Видаліть панель управління та вказівка ​​на кліматичну установку Clamatronic.E87- з блоками управління кліматнією.J255- Відключіть турнік проводів від датчика температури лівого дефлектора.G150- та датчик температури правого дефлектора.G151 У машині без головного пристрою вийміть центральний відсік доспера на передній панелі- Зніміть кронштейн центрального відсіку доспера на передній панелі- Зніміть верхню оболонку стелажів a- Зніміть блок запобіжника зліва Під передньою панеллю- відключіть з’єднувачі від вимикачів від комутаторів.один-.

Вийміть передню панель з кріплень, розташованих біля лобового скла.

Стисніть кріплення.стрілки-, натисніть регулятор фари з передньої панелі.E102- та регулятор яскравості перемикачів та пристроїв.E20-1- У напрямку руху.

видалити, консолі, volkswagen, polo, поло

Встановлення. Встановлення проводиться у зворотному порядку. Перед складанням перевірте всі кріпильні елементи, замініть пошкоджені елементи.

Як видалити торпеду на Volkswagen Polo

Часто, після перших 50 000 км пробігу, власник змушений демонтувати передню панель, щоб усунути поломку. Volkswagen Polo має слабке місце. випарник системи кондиціонування.

З незрозумілих причин він не годує терміну закінчення, дає витік рідини. Дизайн автомобіля такий, що неможливо замінити багато елементів, не знімаючи торпеду.

Незважаючи на те, що процес є досить складним, кропітким, щоб демонтувати торпеду седана Volkswagen Polo Sedan, не вдаючись до допомоги сотень майстрів. Дотримуючись алгоритму нижче, ви можете легко зняти приладну панель самостійно.

  • Послідовність кроків для видалення торпеди на Volkswagen Polo
  • Крок.By.кроці видалення деталей торпеди в порядку
  • Volkswagen Polo Torpedo накладки
  • Як зняти передню панель, замінивши випарник кондиціонера на хетчбек VW Polo

Volkswagen Polo Torpedo накладки

У багатьох автомобільних магазинах продається накладки для торпеди, виготовленого з полімерного матеріалу. Набір складається з чотирьох частин, які приклеєні до поверхні. Колірна гамма відрізняється: від класичної рівнини до багатофакторного, «під деревом», інша конструкція. Вибір кольорів представлений на фотографії.

Накладки виключно естетичні, ніж практичні. Отже, мовляв, захоплює око. В основних рівнях обробки накладки не доставляються, лише необов’язково. Установка незалежна, або ви можете користуватися послугами майстрів із ста сотень.

Перш ніж склеювати, знежиріть поверхню торпеди спеціальним інструментом. За відсутності ви можете приймати алкоголь, ацетон. Витріть сухі, прикріпіть заготовки, щільно тримайте на хвилину. За аналогією склеюйте решту частин накладки.

Життєвий ресурс необмежений, за винятком механічних, технічних пошкоджень, нещасних випадків, аварій.

Як видалити задні сидіння

Демонтінг задніх сидінь зобов’язаний надіти чохли, транспортувати велико розміщений вантаж, під час аудіозапису автомобіля, а також забезпечити доступ до дна під час виконання ремонтних робіт (наприклад, при заміні паливного насоса).

видалити, консолі, volkswagen, polo, поло

Щоб зняти задні сидіння, вам потрібно підняти передню подушку і зняти два кріплення з кронштейнів на корпусі автомобіля. Після цього відключена подушка знімається з кабіни. Друга частина сидіння видаляється подібним чином. Також потрібно демонтувати ремінь безпеки середнього пасажира та подвійне сидіння задніх ременів.

видалити, консолі, volkswagen, polo, поло

Далі, за допомогою плоскої викрутки або кріпильного лопата, необхідно змістити нижню частину задньої частини заднього сидіння та зняти задню частину заднього крісла.

Для зручності роботи та забезпечення доступу до кріплень, спочатку можна викласти задні сидіння Volkswagen Polo Sedan. Для цього задні підголівки опускаються в нижнє положення (або повністю видаляються), а ремені безпеки задніх пасажирів вивозяться з задньої частини стільця. Подушка заднього крісла піднімається до зупинки і нахиляється вперед. Потім замок замок замок сидіння піднімається вгору, а задня частина переноситься в горизонтальне положення.

Незалежний ремонт приладної панелі: Коли вона доречна?

Електронні пристрої укладені в герметичний корпус, який при розібранні потребує ретельного склеювання. Ремонт електроніки приладової панелі вимагає спеціалізованого обладнання та практичних навичок.

Вимірювальні пристрої та цифровий дисплей на автомобілі-це ціла конструкція, і випадок відмови функціонального елемента-вам доведеться змінити весь щит. Демонтаж охайного буде доречним лише з метою відновлення комунікаційних одиниць: провідників, запобіжників та естафети. За наявності більш серйозних несправностей, краще звернутися за допомогою до дилера сто.

Варто запам’ятати! Незалежна розбирання головного пристрою або приладної панелі може порушити умови гарантійної угоди, яка вилучить право на безкоштовну послугу. Сама інформаційна панель встановлюється на клеї, а також посилюється по периметру пластиковими поршнями. з незалежним аналізом щита, сліди ремонту буде важко приховати.

VW Polo Sedan детально розбирає салон

Видалення та встановлення центральної консолі.Б. Видалення та встановлення подушки безпеки водія.

Видалення та встановлення подушки безпеки водія.Б. Видалення та встановлення керма 9.

видалити, консолі, volkswagen, polo, поло

Зняття та встановлення підкладки та зняття рульового стовпчика та зняття зняття та встановлення зняття та встановлення бічних накладок передньої панелі та встановлення виведення та встановлення передньої панелі зняття та встановлення виведення та встановлення пристроїв для зняття та встановлення бічної накладки передньої панелі зняття та встановлення коробки одягу на передній панелі передньої пасажирської подушки, що видаливши мультимедійний пристрій голови з ручним управлінням.

Блок контролерів обігрівача обігрівачів та кліматичної установки Видалення та встановлення панелі управління та індикації клімату.установки Clamatronic.С.

Зніміть гвинт 1 і вийміть верхню частину козирок 2 інструментів у напрямку рису стрілки. Відкрутіть три гвинти і вийміть нижню частину козирки рису 1.ї приладної панелі. Скрутіть два гвинти та знімайте панель приладів рису. Від’єднайте роз’єм проводки від панелі приладів.

Відкрутіть горіхи рису стрілки. Клацніть на ручку стрілки вимикача освітлення. Прокрутіть його за годинниковою стрілкою та зніміть його рис. Відкрутіть болт зі стрілкою і вийміть дефлектор 1 з боку водія.

Як видалити панель приладів

Від’єднайте роз’єм проводки від регулятора 2 кута нахилу світла. Зніміть гвинти 1 і 2 і наріжте пристосовані затискачі рисової стрілки.

видалити, консолі, volkswagen, polo, поло

Відкрутіть болти 1 по обидва боки рису. Зніміть пробки 1 і відкрутіть болти 2 з обох боків рису. Зніміть два гвинти та вийміть кришку в просторі ніг з боку водія.

Видалення та встановлення панелі приладів (з 10.99 г. Випуск) Volkswagen Polo 3

Зніміть гвинт 1 і вийміть верхню частину козирок 2 інструментів у напрямку стрілки (рис. 13.53).

Зніміть три гвинти (стрілки) і вийміть нижню частину козирок інструменту (рис. 13.54).

Скрутіть два гвинти (стрілки) і зніміть щит приладу (рис. 13.55). Від’єднайте роз’єм проводки від панелі приладів.

Натисніть вимикач освітлення (стрілка) на ручці, прокрутіть його за годинниковою стрілкою та зніміть його (рис. 13.57).

Відкрутіть болт (стрілку) і вийміть дефлектор 1 з боку водія (рис. 13.58). Від’єднайте роз’єм проводки від регулятора 2 кута нахилу світла.

Зніміть гвинти 1 і 2 і наріжте пристосування (стрілки) (рис. 13.59).

Відкрутіть болти 1 з обох боків (рис. 13.60).

Зніміть вилки 1 і відкрутіть болти 2 з обох боків (рис. 13.61).

Зніміть два гвинти (стрілки) і вийміть кришку в ноги з боку водія (рис. 13.62).

Відкрутіть два гвинти 1, відкрутіть гайку 2 і вийміть кронштейн 3 (рис. 13.63).

Вставте пристрої T10057 в канавки в радіо. 13.64). Зніміть полицю 1.

Скрутіть три гвинти (стрілки) і вийміть центральний дефлектор (рис. 13.65). Відключіть роз’єм проводки від вимикача сигналізації аварійного світла.

Скрутіть два гвинти (стрілки) (рис. 13.66).

Вийміть гумову ущільнювач 1 і відкрутіть кришку 2 дренажу (стрілки) (рис. 13.67).

Зніміть корпус 1 і вийміть фільтр пилу 2 (рис. 13.68). Відкрутіть гайки 3 і вийміть корпус 4 фільтр пилу.

Торпедо Volkswagen Polo Sedan: як видалити

Зніміть чотири гвинти для монтажу системи електричного обладнання для інформаційної панелі. Зверніть увагу, що гвинти гвинтів перетворюються на перегородку, таким чином, щоб витягнути їх з “торпедо”, використання седана Volkswagen Polo з короткою ручкою потрібно короткою ручкою. Вийміть втулки для встановлення гуми. Зніміть екран інструменту через верхню “торпеду” і вийміть гумові опори.

Як видалити торпеду на Volkswagen Polo

Дайте гвинти кріплення рукавів системи розморожування бічних вікон до встановлення дужок динаміків. Від’єднайте динаміку кабелю від клем. На нижній правій частині торпедо, під рульову колонку, автомобіль з правим колесом дає чотири гвинти кріплення кронштейна електронного управління седаном Volkswagen Polo Ecu системи Tempat, де вона встановлена ​​для Торпедо. Деталі див. Переміщення по периферії складання рамки торпедо, видаліть усі її кріплення.

, Відключіть раму від кріпильних вух у верхній частині кронштейна рульового стовпчика та вийміть її з перегородки, відключаючи від приладової панелі та кожух вентиляційних руків нагрівача.

Переконайтесь, що нічого не залишається з’єднаним з вузлом і вийміть його з інтер’єру автомобіля. Установка торпедо на місці розбирається торпедою Volkswagen Polo Sedan, зворотним порядок видалення, при цьому звертаючи увагу на моменти, узгоджені наступними параграфами.

Під час встановлення складання рами торпедо на місце перед вставкою кріплення переконайтеся, що інформаційна панель Volkswagen Polo розбирається з вентиляційним медовим місяцем, належним чином підключеним до портів блоку нагрівача та передньою розбиранням седана Volkswagen Polo. Крім того, переконайтеся, що на місці, де рама проходить через рульову колонку.

При встановленні на місці приладової панелі переконайтеся, що гумова основа піднімається в кріплення на металевих кронштейнах для CM. Глави Система електричного обладнання. Під час встановлення обертового контакту подушки водія на місці строго дотримуйтесь інструкцій, наведених у розділі, що видалив та встановлюючи компоненти системи безпеки SRS на місце. За допомогою неправильної установки пристрій можна легко пошкодити.

Відповідно до розбирання, зробленої в процесі розбирання, підключіть усі електричні роз’єми. Установка клімату з ручним управлінням. Демонтаж седана Volkswagen Polo Torpedo контролерів обігрівача обігрівача та кліматичної установки Зняття та встановлення панелі управління та вказівка ​​клімату.установки Climatronic.С.

Видалення та встановлення датчика фотографії виведення сонячного випромінювання та встановлення кронштейна центрального відсіку доспера на передній панелі, що видаляє та встановлюючи верхню обшивку стійки та зняття та встановлення блоку запобіжників у фрагменті передньої панелі Зняття секції та встановлення драйвера подушка Рестіїл Розділ Зняття фрагмента та встановлення оболонки центральної консолі Як я виглядав.

Я не знімав перехрестя, бо вперше достатньо, і ще немає потреби. Єдине, що торпеду Volkswagen Polo Sedan вдалося розібратися цього разу, так би мовити, теплим.це переключити негайне світло фари на максимум до н.е. Говорячи реле для ясності, я дам схему, як це було І як стандартна схема зробила модифіковану схему, звичайно, я не сподівався, що я зняю її лише за всіма помилками 09 блоку, але ті, що висіли на скелі ланцюга з залишилися 30 клем, але, але Інші помилки виникли через те, що блок також не бачить освітлювальних світильників ліцензійного знака та зворотного.

Видалення обшивки тунелю підлоги та консолі інформаційної панелі Sedan VW Polo

За відсутності ви можете приймати алкоголь, ацетон. Витріть сухі, прикріпіть заготовки, щільно тримайте на хвилину. За аналогією склеюйте решту частин накладки. Життєвий ресурс необмежений, за винятком механічних, технічних пошкоджень, нещасних випадків, аварій. Набридло платити за штрафи? Вихід є! Забудьте про штрафи з камер! Детальніше за посиланням. Абсолютно юридично скрутіть два гвинти стріл і вийміть кришку в ноги для ніг з бічного рису водія. Відкрутіть два гвинти 1, відкрутіть гайку 2 і вийміть кронштейн 3 рис.

Вставте наконечники t у демонстрацію седана Volkswagen Polo в радіо.

Зніміть полицю 1. Скрутіть три гвинти та знімайте рис центрального дефлектора. Відключіть роз’єм проводки від вимикача сигналізації аварійного світла.

Скрутіть два гвинти рисової стрілки. Вийміть гумову ущільнювач 1 і відкрутіть рис для видалення води 2.

Видалення передньої панелі (торпеди). Volkswagen Polo Sedan, L., Рік на Drive2

Volkswagen Polo Видалення торпеди та нової машини іноді. для краси. ідеальне враження. Хоча проблеми автомобілів намагаються, не завжди можна створити оптимальну конструкцію.

У Санкт.Петербурзі, і наша майстерня недорога ця послуга коштує. Кожен автомобіліст може ним користуватися. Підготуючи автомобіль до продажу, слід подумати про естетику. Капітальний ремонт іноді недоречний, і особливої ​​потреби в цьому немає. Щоб не втрачати ціну, залучати клієнтів, ви можете покращити дизайн тіла.

(Вирішено) видалення передньої панелі

Новий власник ремонту в результаті все одно буде менше. Що важливіше. технічні характеристики або дизайн? Ремонт торпеди Volkswagen Polo з красою шкіри не є практичним. тому іноді вони кажуть.

У випадку з машиною це твердження не має сенсу. Ремонт, приладова панель, встановлення нового керма. це не менш важливі процедури, ніж замінити двигун більш потужним. Двигун потрібно поставити належним чином, надійним, але також захопленим.

Якість роботи торпеди Volkswagen Polo або ремонт у Санкт.Петербурзі в нашій майстерні. це гарантія ефективності. Якщо ця процедура погано виконується, використання Volkswagen Polo Видалення торпеди. Купити нову торпеду простіше, але забудьте про переробку. Видалення та встановлення центральних накладок передньої панелі 5.

Видалення та встановлення накладки центральної консолі 6. Видалення та встановлення центральної консолі.

Видалення та встановлення центральної консолі.Б. Видалення та встановлення подушки безпеки водія. Видалення та встановлення подушки безпеки водія.Б.

Видалення та встановлення керма 9. Видалення та встановлення рульового вольксваген Полом Видалення торпедо Видалення та встановлення Вимкнення та встановлення комбінованих пристроїв Видалення та встановлення вилучення передньої панелі Volkswagen Polo. Розділіть електричні роз’єми.

Пізно їх уважно для наступної установки, оскільки вони дуже схожі за зовнішнім виглядом. Щоб відключити передню панель “Торпедо”, у наступному порядку надайте її кріпленням: Зверніть увагу, що п’ятий гвинт одночасно є кріпленням для встановлення рамки, на якій захищає кожух керування важелем коробки передач.

На автомобілях, оснащених автоматичною системою клімату, вийміть пластикову кришку з датчика температури температури датчика температури салону. Проведіть корпус датчика з передньої панелі “торпеда”.

На відміну від усіх інших компонентів, встановлених на торпеді, корпус датчика видаляється за панель. Volkswagen Polo Видалення торпедо необхідності побачити голову системи охолодження та опалення. Діючи відповідно до інструкцій, наведених у системі глави електричного обладнання, вийміть вимикач аварійного сигналу, нагрівання сидінь, візуаліза Задні туманні вогні, а також перемикач основних фар.

Щоб полегшити подальшу збірку, походите на всі електричні роз’єми.

Розчиніть електричний роз’єм, маршируючи кабелі, щоб полегшити збір. Обережно витягніть передню панель “Торпедо” з основної рами. Перш ніж витягнути панель з інтер’єру автомобіля, переконайтеся, що під сидінням нічого не залишилося. Вийміть чотири Volkswagen Polo Видалення кріпильної панельної панелі Розділ Глава Електрична система.

(Вирішено) розбирання передньої панелі

Зверніть увагу, що гвинти гвинтів перетворюються на перегородку, таким чином, щоб витягнути їх з “торпедо”, потрібно використовувати викрутку з короткою ручкою. Вийміть втулки для встановлення гуми. Візьміть екран інструменту через верхню частину Volkswagen Polo, видаючи торпеду, і видаліть гумові опори. Дайте гвинти кріплення рукавів системи розморожування бічних вікон до встановлення дужок динаміків. Від’єднайте динаміку кабелю від клем.

На нижній правій частині торпеди, під рульову колонку, автомобіль з правим колесом дає чотири гвинти кріплення кронштейна системи ECU ECU системи Tempat, де вона встановлена ​​для Торпедо. Деталі див.

Переміщуючись по периферії складання рамки торпедо, вийміть весь його кріплення Від’єднайте рамку від кріплення у верхній частині кронштейна рульової колони та вийміть його з перегородки, від’єднаючи приладну панель від решітки та кожух нагрівача Блок.

Volkswagen Polo Видалення торпедо, що нічого не залишається з’єднаним з вузлом, і вийміть його з інтер’єру автомобіля. Інсталяція «Торпедо» на місці здійснюється в манері зворотного порядку видалення, при цьому звертаючи увагу на моменти, узгоджені наступними абзацами.

Як видалити торпеду на Volkswagen Polo

Далі ми замінюємо зношені деталі, здійснюємо запобігання, збираємо та встановлюємо в звичайному місці. Не забудьте перевірити цілісність електропроводки, замініть випарник.

За необхідності додайте шумоізоляцію, шар фетру для зменшення вібрацій, стукаючи під час руху.

Але як видалити передню панель на Volkswagen Polo для запису без детальної інформації, як ви можете це зробити? Оскільки Ельза вперше допомогла мені, хоча і не без уточнюючих порад про Філіпа, за які завдяки йому, тому я копав, якщо можливо, найповніші вказівки щодо цього з фотографіями та схемами, але оскільки вони тут не підходять, я вирішив принести Все в один документ і киньте його на хмару, але я додаю з цього документа скріншоти з цього документа.

Оскільки сам процес також передбачає попереднє видалення багатьох елементів салону навколо торпеди. запис буде корисним для тих, хто потребує лише часткової розбирання. Внизу таблиці вмісту документа: Видалення та встановлення передньої панелі 1.

Видалення та встановлення ручки важеля передачі з кришкою 2. Деталі та вузли важеля для паркування 3.

Видалення та встановлення підкладки під важелем Steam Brake 4. Видалення та встановлення центральних накладок передньої панелі 5.

Видалення та встановлення накладки центральної консолі 6. Видалення та встановлення центральної консолі. Видалення та встановлення центральної консолі.Б. Видалення та встановлення подушки безпеки водія.

Видалення та встановлення торпеди Volkswagen Polo Sedan.

Відкрутіть два гвинти 1, відкрутіть гайку 2 і вийміть кронштейн 3 рис. Вставте t пристрої в канавки в радіо. Зніміть полицю 1. Скрутіть три гвинти та знімайте рис центрального дефлектора. Відключіть роз’єм проводки від вимикача сигналізації аварійного світла.

Скрутіть два гвинти рисової стрілки. Вийміть гумову ущільнювач 1 і відкрутіть рис для видалення води 2. Зняти корпус 1 і вийміть пил фільтр 2 рису.

Відкрутіть гайки 3 і вийміть корпус 4 фільтр пилу. Відкрутіть чотири болти рисових стріл.