Як видалити бічне дзеркало на Туарег. Ремонт механізму регулювання дзеркала на Volkswagen Touareg (7L)

Як видалити дзеркало на Volkswagen Touareg

Робоче замовлення застосовується до автомобілів:

Volkswagen Touareg / Volkswagen Touareg (7LA) 2003. 2007 Volkswagen Touareg / Volkswagen Touareg (7L6) 2007. 2010

Користувачі форуму доброго дня Ось невеликий звіт про фото для ремонту механізму регулювання дзеркала для Туарега. Процедура застосовна до Restyle Tuareg 2007-2010, хоча можливо, що вона може бути застосована в інших питаннях. Отже, ознаки, в яких ця процедура може допомогти. Кайф двигуна при спробі відрегулювати дзеркало і нуль, або ледь помітний рух дзеркала. Якщо ці симптоми та ваші машини не тремтять з потрібного місця, то ми не будемо втрачені. Ми розбираємо дзеркало. Щось широке пластик або дерево. це не металеве, я використовував дерев’яне плече, дуже обережно прибирало дзеркало знизу та в той же час натисніть зверху.

Вони зняли дзеркало недоторканим? Вітаємо, йдіть далі. Зніміть механізм відкрутити 3 гвинти, після видалення краще позначити “верх” у випадку механізму

Від’єднайте з’єднувач від механізму, візьміть його та перенесіть його до процедур. Тепер найбільше крововиливу в роботі, якщо з нервами помиляються, або ви, як правило, зламаєте всілякі засувки замість того, щоб розстебнути Оніку, подумайте задовго до початку. Все.таки вони вирішили ? Гаразд, йди далі. Спочатку потрібно зняти зовнішній ободок за допомогою осей. Для цього необхідно зняти кінці основної осі з поглиблень у ободі (позначені стрілками) вбік проти годинникової стрілки та скрутити ободок за годинниковою стрілкою. (На фотографії ободок вже витрачений)

Після вилучення обода необхідно зняти основну вісь, вичавляючи засувки посередині через слот іспиту (на фотографії його кружляють)

Потім вийміть кришку тіла. Для цього потрібно розстебнути 8 засувок у колі.

Кожна засувка з протилежної сторони на тілі механізму має слот, за допомогою якого можна покласти язик. Після зняття кришки вся краса механізму відкриється, ми знімаємо стрижень, який переміщує зовнішній ободок, і з ними ця «основна коробка передач».

Це, по суті. Отже, проблема полягає в тому, що сила затискання недостатня, а передача ковзає. Тепер давайте з’ясуємо, куди пішла ця сила. Поверніть сталеву шайбу проти Сентрі, поки пелюстки не залишають балки. Після зняття останнього та передач, стає зрозуміло, де зникла сила тертя. Для “втоми пластику” ці самі промені зламали.

Тепер завдання. відновити ці бруківки. Тут вже є достатньо уяви про скільки. Особисто мені вистачило для клею (я б не сказав відразу суперглі, ви все одно можете спробувати з епоксидним) та для паяття. Клей не допомагав і довелося покласти пайку. Виявилося так:

Але тепер є найскладнішою і геморорою частиною процесу, поверніть це весняно-шабу. Необхідно якось натиснути одночасно на 3 пелюстках, щоб скрутити цей годинник шайби, щоб пелюстки повернулися під промені. Ви можете побудувати якийсь сволоч, або разом, з однією рукою натисканням з чимось гострим, а інший намагається кривошип. От і все. Далі, як кажуть, збірка у зворотному порядку. На щастя, тепер все легко натиснути. Для мене процедура була ефективною, дзеркало почало стрімко тюде XIDA

До речі, якщо щось зламало в механізмі, щоб це вже не робилося, або відновити промені не вдалося, ось кількість механізму для машин без пам’яті дзеркал 7l6 959 577, в екзистенції. це екзистенція близько 70

Якщо ви не знайшли інформацію про свій автомобіль, подивіться на його автомобілі, побудовані на платформі вашого автомобіля. З високим ступенем ймовірності, інформація про ремонт та обслуговування підходить для вашого автомобіля.

Volkswagen Touareg | Видалення та встановлення зовнішнього дзеркала та склянки дзеркала | Volkswagen Touareg

TOUAREG. Секрети роботи / Заднє світло / передні фари / Дзеркало ззаду. Дзеркало

Ми також відключаємо від нього клема. Дзеркальний елемент повинен бути зафіксований чітким клацанням.

Він злетів на праве дзеркало, а потім поклав двигун дзеркального приводу. Після цього, з v. назад.

видалити, дзеркало, туарег, ремонт, механізму

Видалення. Захистіть краї корпусу від пошкодження, склеюючи їх тканинною клейкою стрічкою. Установка. Встановіть роз’єм

Ми також відключаємо від нього клема. Далі відкрутіть 3 гвинти, щоб зняти круглий барабан для CM. А пластик voilac.lip видаляється

Робота з правого боку виконується аналогічно.

Видалення. Захистіть краї корпусу від пошкодження, склеюючи їх тканинною клейкою стрічкою. Встановлення. Підключіть з’єднувачі на дзеркальному елементі.

Дзеркальний елемент повинен бути зафіксований чітким клацанням. Видалення та встановлення електричного приводу регулювання нижче описує видалення та встановлення лівого електричного приводу.

Правий електричний привід видаляється та встановлюється таким же чином. Результатом цього процесу стане видалення основного тіла неротору, як я спочатку думав!

Volkswagen Touareg 2008, 224 літри. З Незалежний ремонт

Перед виконанням шпателем я штовхнув тіло захисною плівкою. Ось кліпи, які містять випадок: подальші маніпуляції не складні, я, захоплений процесом, забув про фотографію.

Ми відкладаємо шпатель, візьмемо TORX T10 і вдарили кріплення різних пластикових деталей. Після чого дзеркало озирнеться назад, і ви можете витягнути його.

TOUAREG. Секрети роботи / Заднє світло / передні фари / Дзеркало ззаду. Дзеркало

Головне. не перестаратися і робити це обережно, щоб дзеркало не руйнувався перед вашими очима. Після того, як ви витягнули дзеркало, обережно відключіть дві проводки з внутрішньої сторони дзеркала. Просто не фанатично, щоб не зірвати крихкі елементи, які дозволяють нагріти дзеркало.

Далі відкрутіть 3 гвинти, щоб зняти круглий барабан для CM. Після цього його можна витягнути.

Ми також відключаємо від нього клема. Після цього відкрутіть 7 гвинтів на металевому корпусі на фотографії, показані стрілками, де відкрутити.

Заміна бічного дзеркала Volkswagen Touareg своїми руками

Чудове, інформативне відео, і я дав йому великі пальці вгору. Однак ваш звук жахливий! Я ледве міг розібратися з тим, що ви говорили, через вушні бутони, з звуком на всьому протязі. Існує багато фону «фуз», і ваші голоси виходять з дна бочки! Прийміть це як позитивну критику.

Тобто автор не зрозумів, що підшипник натискає на кульки. Або зрозуміло, але вважає це нормальним?? Тоді біда. Ви все ще можете взяти Джека від власника автомобіля і використовувати його замість молота, оскільки болти вже пішли на бізнес.

Красивий Братан! Все класно! Вам явно досяг успіху у своєму житті!) Скажи мені, як заробляти чи вкрасти на одному чи новому ухиленні? Правда. це моя мрія! Я працюю, не тримаючись за руки! Але. Я навіть не заробляв лайно Шкоди. Тут я дивлюся цілий день пробки! Ніхто не працює. Всі кудись їдуть. Де. Гроші тоді? Якщо ви не працюєте? Гаразд, я розумію, що вагон, автобус або таксі їдять! Все зрозуміло, вони на роботі! Але. Вся дорога Московської кільця не з вантажівок. І з того, що всі продовжують це. Які машини!) Чесно кажучи, я намагався не працювати тут, як і всі інші. ) Качка. більше не мертвий від голоду!) У мене не було Mercedes!) Качка Чому я все це! Люди думають про те, як ми живемо!)

Гарне пізнавальне відео. А решта клею зручніше для видалення чіскі. Ну, я це зробив так багато, що мені це сподобалось.

Цікаво, чи продаються елементи окремо, наприклад, склянку чергового сигналу (або сам перемикач зі скляним вузлом) та самого дзеркала

Ltyxbr? Щоб натиснути на гальмівні циліндри, ідеал. гриб з Лади, і довгий і притискається до дна поршня.

Немає мінус чи плюс (я хочу покласти дзеркало на свою машину.Але я не можу зрозуміти, який провід, до якого гніздо в тумані (

Просто моя проблема, адаптація рульового управління пролетіла, коли я змінив акумулятор, я не закінчив це відео до кінця, я спробував з Delphi, але це не вийшло, і кермо стало важким, я це зробив: (якщо у вас є Подібне відео на мою тему?

Заміна бічного дзеркала Volkswagen Touareg. Як розібрати дзеркало заднього виду на Volkswagen Passat B5VW PASSAT B5 H.2

Сусід гаража Touareg з бічним дзеркалом все ще без проблем) Будь ласка, скажіть мені, які інші проблеми з налаштуваннями Audi A4 A4 Diesel 2004, крім окулярів, повинні бути вирішені після зняття терміналу з акумулятора

Люк, що піднімається пальцем, температура обробляє, що падає, і. т.D. Тепер зрозуміло, чому автомобіль підписує, коли двері відчинені, водій на той момент хоче втекти від цього автомобіля, і він підпишеться, щоб звернути увагу) періодичні проблеми з бічним дзеркалом, де б воно було 🙂

Хлопці, що. може бути?? Кайрон, котиться в глибокому снігу, потім не використовував гальма по полю кілометра 3-4, під час виїзду на шосе я поступаю ліворуч, потік автомобілів, я сповільнююсь. Але гальм взагалі немає. Мені навіть вдалося подумати, тому я прийшов кістковим за собою. Він почав різко завантажувати педаль, повернув кермо, і якось пішов на бік дороги, зупинився, торкнувся, не було гальм. Я їхав повільно, накачавши гальма збоку від дороги, після того, як з’явилися 50 метрів, він не спалював на інструментах, рідина нормальна, я загнав його до будинку, все було добре, що. Були, є думки?? Я грілю на снігу в колесах, на дисках, сирих подушечках, льоду, на снігу, тощо.D. і т.P, можливо, крижана скоринка була утворена на гальмівних дисках))) друг сказав мені про Volkswagen з бічним дзеркалом, але проблем немає.

Є чудеса! дуже рідко, але вони трапляються. Дружина мого друга їздить на Мазераті, все, перш ніж їхати на автомобілях, не було більше тридцяти тисяч пробіжок, і немає необхідності крутити. Але це лише в таких випадках.

Дмитро, будь ласка, скажи мені. Я провів крізь кермо від попередніх власників. Я розбив косу в компоненти. Ви можете зробити з них візерунок і чи підходить середня товщина замші для керма? Я купив нитку взуття Kapron 50k для зшивання компонентів, а 375 К для затягування ялинки, як це було зроблено спочатку. Труднощі з бічним дзеркалом вже хворіли,

Мій друг із бічним дзеркалом на Туарегу все ще всі дякують Богові нормально лопати, які ви працюєте в таксі чи щось інше? Деякі навігатори та стружки під планшет.

Ми намагаємось, ми почали круто. Так, він ніколи не починав після заміни фільтра. вилили під самий пропуск. Ви крутите десять секунд. Тоді він візьме, зупиниться і знову п’ятнадцять секунд. Після цього я почав працювати нормально.

Всі права захищені. При передруку матеріалу потрібно активне посилання.© ніж чиновники, краще себе! Зворотній зв’язок

Заміна бічного дзеркала Volkswagen Touareg. Як розібрати дзеркало заднього виду на Volkswagen Passat B5VW PASSAT B5 H.2

Сусід у гаражі Volkswagen з бічним дзеркалом все ще без проблем), будь ласка, скажіть мені, які інші проблеми з налаштуваннями Audi A4 A4 Diesel 2004, крім скла

Люк, що піднімається пальцем, температура обробляє, що падає, і. т.D. Тепер зрозуміло, чому автомобіль підписує, коли двері відчинені, водій на той момент хоче втекти від цього автомобіля, і він підпишеться, щоб звернути увагу) періодичні проблеми з бічним дзеркалом, де б воно було 🙂

Хлопці, що. може бути?? Кайрон, котиться в глибокому снігу, потім не використовував гальма по полю кілометра 3-4, під час виїзду на шосе я поступаю ліворуч, потік автомобілів, я сповільнююсь. Але гальм взагалі немає. Мені навіть вдалося подумати, тому я прийшов кістковим за собою. Він почав різко завантажувати педаль, повернув кермо, і якось пішов на бік дороги, зупинився, торкнувся, не було гальм. Я їхав повільно, накачавши гальма збоку від дороги, після того, як з’явилися 50 метрів, він не спалював на інструментах, рідина нормальна, я загнав його до будинку, все було добре, що. Були, є думки?? Я грілю на снігу в колесах, на дисках, сирих подушечках, льоду, на снігу, тощо.D. і т.P, можливо, крижана скоринка була утворена на гальмівних дисках, мій друг сказав мені на Туарегу з бічним дзеркалом, але проблем немає.

Є чудеса! дуже рідко, але вони трапляються. Дружина мого друга їздить на Мазераті, все, перш ніж їхати на автомобілях, не було більше тридцяти тисяч пробіжок, і немає необхідності крутити. Але це лише в таких випадках.

Дмитро, будь ласка, скажи мені. Я провів крізь кермо від попередніх власників. Я розбив косу в компоненти. Ви можете зробити з них візерунок і чи підходить середня товщина замші для керма? Я купив нитку взуття Kapron 50k для зшивання компонентів, а 375 К для затягування ялинки, як це було зроблено спочатку. Труднощі з бічним дзеркалом вже хворіли,

Мій друг із бічним дзеркалом на Туарегу все ще всі дякують Богові нормально лопати, які ви працюєте в таксі чи щось інше? Деякі навігатори та стружки під планшет.

Ми намагаємось, ми почали круто. Так, він ніколи не починав після заміни фільтра. вилили під самий пропуск. Ви крутите десять секунд. Тоді він візьме, зупиниться і знову п’ятнадцять секунд. Після цього я почав працювати нормально.

Заміна бічного дзеркала Volkswagen Touareg. Видалення бічного дзеркала на Touareg GP

Так про відео з істиною пояса, а оригінал. це одне відео. Я беру два окремо, але тіло. Я знімаю весь робочий день 20 разів пити чай 6 разів, наповнивши його один раз, я опанував його, не знімаючи все. Без присоска життя погане. У мого найкращого друга є купа Туарега і без бічного дзеркала))

Доброго дня, скажи мені, чи можна якось позбутися від брязкальця дзеркала (як я це розумію), це дуже дратує, я купив нові дзеркала Vaz 2104, і тепер певна дурниця дуже дратує.Дзеркала з регулюванням Політеховського.

Хлопці, здивовані ціною 5 мільйонів, все ще живуть у 2014 році, коли долар виповнився 35. Друг сказав мені у Volkswagen Touareg з бічним дзеркалом, ще не було проблем 🙂

Хлопці скажуть мені, що це могло робити все, як ваше, але перевіряючи все, що зігріває все, що працює на шосе, коли воно вмикається на салоні, у вас цього немає? Усі обговорювали на бічному дзеркалі 🙂

Але в 10.му все інакше. У центрі дзеркала є одна засувка. І вони знімаються без викруток. Необхідно поставити цю центральну засувку з впевненим ривком верхньої або нижньої частини дзеркального елемента. Але не вправо чи ліворуч. Там важіль довший, і дзеркало зламається.

Труднощі з бічним дзеркалом не особливо напружуються супер огляд. Я думаю про придбання цього автомобіля. Як тільки він побачив його на цьому відео, негайно закохався. Супер ціна, перегляньте супер та дуже корисну інформацію. велике спасибі!

Дякую за Vidos, завдяки вам, я зміг замінити зцілення))) Друг у Volkswagen з бічним дзеркалом ще не має проблем)))))

Це скло з дорестилу, є ще одна шовкова оселя, і розташовані трохи різних датчиків, оскільки на Drestylae немає близької камери перемикання

Про бічне дзеркало та стільки інформації в Інтернеті. У вас було 2108? Я просто дивлюся на двері.

Чудова Ілля все зрозуміло і доступне для тих, хто має руки з цього місця, і голова готує на рівні хорошого дизайнера дітей.Дякую, все зрозуміло.

Всі права захищені. При передруку матеріалу потрібно активне посилання.© ніж чиновники, краще себе! Зворотній зв’язок

Заміна бічного дзеркала Volkswagen Touareg. Видалення бічного дзеркала на Touareg GP

Так про відео з істиною пояса, а оригінал. це одне відео. Я беру два окремо, але тіло. Я знімаю весь робочий день 20 разів пити чай 6 разів, наповнивши його один раз, я опанував його, не знімаючи все. Без присоска життя погане. У мого найкращого друга є купа Туарега і без бічного дзеркала))

Доброго дня, скажи мені, чи можна якось позбутися від брязкальця дзеркала (як я це розумію), це дуже дратує, я купив нові дзеркала Vaz 2104, і тепер певна дурниця дуже дратує.Дзеркала з регулюванням Політеховського.

Хлопці, здивовані ціною 5 мільйонів, все ще живуть у 2014 році, коли долар виповнився 35. Друг сказав мені у Volkswagen Touareg з бічним дзеркалом, ще не було проблем 🙂

Хлопці скажуть мені, що це могло робити все, як ваше, але перевіряючи все, що зігріває все, що працює на трасі, коли він вмикається на салоні, у вас цього немає? Усі обговорювали на бічному дзеркалі 🙂

Але в 10.му все інакше. У центрі дзеркала є одна засувка. І вони знімаються без викруток. Необхідно поставити цю центральну засувку з впевненим ривком верхньої або нижньої частини дзеркального елемента. Але не вправо чи ліворуч. Там важіль довший, і дзеркало зламається.

Труднощі з бічним дзеркалом не особливо напружуються супер огляд. Я думаю про придбання цього автомобіля. Як тільки він побачив його на цьому відео, негайно закохався. Супер ціна, перегляньте супер та дуже корисну інформацію. велике спасибі!

Дякую за Vidos, завдяки вам змогли замінити зцілення. У друга немає проблем із бічним дзеркалом для Volkswagen з бічним дзеркалом)))))

Це скло з дорестилу, є ще одна шовкова оселя, і розташовані трохи різних датчиків, оскільки на Drestylae немає близької камери перемикання

Про бічне дзеркало та стільки інформації в Інтернеті. У вас було 2108? Я просто дивлюся на двері.

Чудова Ілля все зрозуміло і доступне для тих, хто має руки з цього місця, і голова готує на рівні хорошого дизайнера дітей.Дякую, все зрозуміло.

Всі права захищені. При передруку матеріалу потрібно активне посилання.© ніж чиновники, краще себе! Зворотній зв’язок

Заміна бічного дзеркала Volkswagen Touareg

Молодці, що він каже швидко, у випадку, без жодних відступів. Зазвичай всі починаються там, вони кажуть, що я є, і Міша без шоу.офтів, удачі!

Все ще повільно піднімається. Необхідно зробити однакову швидкість вниз. Це виглядає як просто лайно, слабкий мотор. У мене однакова історія. Внизу чувака скасовано, ми повинні спробувати відпустити його через реле. У мого друга з бічним дзеркалом на Volkswagen поки що немає проблем)))))

Дякую, дуже цікаво, візьміть автобуси KARS, на ринку є вибір чи ні! Друг сказав мені, і без бічного дзеркала на Volkswagen сповнене чогось, що полетіло))

Антон, ти кажеш, що його ресурс становить 100 т, і якщо ти регулярно міняєш масло, млинець дружини взяв Qashqai 1.6, 12 г, як я розумію, це така коробка встановлена ​​CVT7 JF015E., Фільтр.масло змінилося, пробіг 65, в піддоні не було багато чіпів, але я думаю, що це природний одяг, скарги на роботу немає

Вставки ганчірків для піджаків і.т.D. Ви говорите двигуну на двигуні справжній пробіг на в’язанні. не їде і їсть як звичайний автомобіль.

Переважно в деталях він пояснив би на бічному дзеркалі;) Леня вирішила змінити зображення. Хто змусив вас так зателефонувати вам? Хто такі мерзенні люди? Хоча ця тема працює, на смак та колір, як кажуть.

Моє ліве переднє колесо приголомшливе і підставка з ним, що переживає зверху. Що може бути. Дякую. Бічне дзеркало надзвичайно чисте 🙂

Стільки додаткової інформації. І це, з такою установкою, немає мертвих зон? Якщо ви налаштовуєте дзеркало заднього погляду, щоб ви побачили край вуха, то праворуч.це просто мертва форма зони.

Скажіть, будь ласка, згідно з цим варіатором про ресурс та про те, як правильно його експлуатувати за різних обставин: їзда в пробках, на шосе, при холодній температурі. Заздалегідь дякую. Дуже чекаю відповіді. У мене є варіатор jf015e на випуску Renault Kaptur листопада 2018 року. Дякую. Усі обговорювали про бічне дзеркало)))))

Того ж маніпуляції, фу.Національний активований) колега з роботи над фолсе і без бічного дзеркала. це купа чогось для ремонту,

Всі права захищені. При передруку матеріалу потрібно активне посилання.© ніж чиновники, краще себе! Зворотній зв’язок

Заміна бічного дзеркала Volkswagen Touareg

Молодці, що він каже швидко, у випадку, без жодних відступів. Зазвичай всі починаються там, вони кажуть, що я є, і Міша без шоу.офтів, удачі!

Все ще повільно піднімається. Необхідно зробити однакову швидкість вниз. Це виглядає як просто лайно, слабкий мотор. У мене однакова історія. Внизу чувака скасовано, ми повинні спробувати відпустити його через реле. У мого друга з бічним дзеркалом на Volkswagen поки що немає проблем)))))

Дякую, дуже цікаво, візьміть автобуси KARS, на ринку є вибір чи ні! Друг сказав мені, і без бічного дзеркала на Volkswagen сповнене чогось, що полетіло))

Антон, ти кажеш, що його ресурс становить 100 т, і якщо ти регулярно міняєш масло, млинець дружини взяв Qashqai 1.6, 12 г, як я розумію, це така коробка встановлена ​​CVT7 JF015E., Фільтр.масло змінилося, пробіг 65, в піддоні не було багато чіпів, але я думаю, що це природний одяг, скарги на роботу немає

Вставки ганчірків для піджаків і.т.D. Ви говорите двигуну на двигуні справжній пробіг на в’язанні. не їде і їсть як звичайний автомобіль.

Переважно в деталях він пояснив би на бічному дзеркалі;) Леня вирішила змінити зображення. Хто змусив вас так зателефонувати вам? Хто такі мерзенні люди? Хоча ця тема працює, на смак та колір, як кажуть.

Моє ліве переднє колесо приголомшливе і підставка з ним, що переживає зверху. Що може бути. Дякую. Бічне дзеркало надзвичайно чисте 🙂

Стільки додаткової інформації. І це, з такою установкою, немає мертвих зон? Якщо ви налаштовуєте дзеркало заднього погляду, щоб ви побачили край вуха, то праворуч.це просто мертва форма зони.

Скажіть, будь ласка, згідно з цим варіатором про ресурс та про те, як правильно його експлуатувати за різних обставин: їзда в пробках, на шосе, при холодній температурі. Заздалегідь дякую. Дуже чекаю відповіді. У мене є варіатор jf015e на випуску Renault Kaptur листопада 2018 року. Дякую. Усі обговорювали про бічне дзеркало)))))

Така ж маніпуляція, Fu National активована, з колегою з роботи над фолсе і без бічного дзеркала купу чогось ремонту,

Всі права захищені. При передруку матеріалу потрібно активне посилання.© ніж чиновники, краще себе! Зворотній зв’язок

Дзеркала Volkswagen Touareg

Внутрішнє дзеркало з запалюванням ввімкнено автоматично в положення проти спінінгу від потоку світла ззаду. Під час перекладу автоматичного перемикача передач у положення R, дзеркало повертається у нормальне положення.

видалити, дзеркало, туарег, ремонт, механізму

Положення зовнішніх дзеркал регулюється за допомогою обертової кнопки на центральній консолі (рис. один.48).

Нахиліть кнопку Налаштувати положення дзеркала, що забезпечує хорошу видимість ззаду. Якщо головне меню комфорту включає синхронне регулювання положення дзеркал, положення правого дзеркала буде регулюватися одночасно.

Увімкніть поворотну кнопку в положення, щоб увімкнути нагрівання зовнішніх дзеркал.

Пам’ять із сидінням водія також має “пам’ять” для зовнішніх дзеркал. Встановлене положення зовнішніх дзеркал при запам’ятовуванні положення сидіння водія також вводиться в пам’ять.

Коли ввімкнено задню двері, праве дзеркало автоматично займає раніше відрегульоване положення, коли кнопка знаходиться в положенні R. Це раніше скориговане положення вводиться в пам’ять при запам’ятовуванні положення сидіння водія.

Завдяки цьому положенню дзеркала стає можливим побачити камінь бордюру праворуч під час паркування. Вимкнувши фон, дзеркало повертається у своє початкове положення.

Опуклі дзеркала (асперічні) збільшують поле видимості. Однак у них об’єкти представлені все далі і далі. При використанні таких дзеркал для визначення відстані до машини позаду при маневруванні.

Під час виходу з ладу електричного приводу зовнішніх дзеркал ви можете встановити положення дзеркал, натиснувши ободок дзеркала.

Якщо дзеркала були встановлені, як зазначено тут, окремо, якщо це необхідно, ви можете одночасно відрегулювати положення дзеркал (синхронно).