Як перевірити клапан седана VKG. VKG -клапан. VW Polo Sedan.

VKG Polo Sedan Valve Як перевірити

Іноді трапляється з машиною, яка дуже засмучена його власником. Щось почало їсти олію, дросель постійно брудна, масло від усіх тріщин тече навіть повітряний фільтр у цій маслі. Напевно, настав час подумати про “капітал”. Гроші гроші гроші. Біль, туга, безнадія. А може, ще рано посилити бритву і наповнити ванну теплою водою? Можливо, не все так погано, і вирішення проблеми полягає в невеликій і не так дорозі деталі з дивною назвою “клапан PCV”?

Теорія газів

Всі ми дуже добре пам’ятаємо, що двигун працює через спалювання суміші палива-повітря. У той момент, коли цей дуже гарний, але невидимий процес починається в камері згоряння, тиск різко збільшується там. Цей тиск штовхає поршень вниз, поршень натискає на колінчасту вал на шию, і він виконує свою негайну роботу: він перетворює прогресивний рух поршня, що з’єднує стрижня в обертання, який передає маховик двигуна. Малюнок ідеальний, але в житті, як ви знаєте, щось завжди йде не так. У нашому випадку не всі гази, утворені під час спалювання, виходять через випускний клапан до системи вивільнення. Частина з них повинна прорватися в картер. Грубо кажучи. під поршнем. Це трапляється з простої причини: незалежно від того, наскільки щільно сусідні стиснення, вони завжди мають хоча б мінімальний проміжок. інакше поршень просто не міг ходити всередині циліндра. А на холодному двигуні цей проміжок ще більший, тому газ, який знаходиться під дуже великим тиском, завжди знайде лазівку в картері двигуна. Що загрожує?

У цих газах є все, що не любить моторне масло. Не повністю вигорілий бензин, пари води (вони завжди перебувають у повітрі), частинки сажі. все це осідає в моторному маслі. Нічого хорошого, звичайно, не відбувається після цього: нафта інтенсивно зростає і перестає працювати нормально. Але це не найгірше.

Набагато гірше, що в картері просто не повинно бути високим тиском, а гази картера значно збільшують його. Наслідки цього процесу дуже неприємні. Гази буквально ловили двигун, і він починає вичавити все зайве. І коли двигун “тече”, для нього все здається зайвим: як гази картера, так і нафта. Гази намагаються вийти через нафтовий зонд, виштовхуючи його, через олійне перебування та всі інші місця. Включаючи. і через усі ущільнювачі та ущільнювачі. Якщо йому вдасться просунути ущільнювальну ущільнення колінчастого вала, то він буде протікати і маслять через нього.

Одним словом якось ці гази повинні бути відображені. І для цього ми придумали систему вентиляції газів картера.

Відкрито і закрито

Спочатку система вентиляції була примітивним. відкритим типом (або викидом). Пам’ятайте таке дивовижне слово. sapun? Це була дуже відкрита вентиляційна система. Гази Картера були кинуті в атмосферу через гордо стимулюючи поховання кабону з усіма їхніми захопленнями у вигляді сажі, нафти та іншої гнуки. І іноді нічого не викинуто звідти, бо така система не була особливо ефективною.

Я не відрізнявся принаймні просто тому. Все, що прорвелося в картер у ньому і було перенесено в нафту. Крім того, завжди була ймовірність захопити брудне повітря через Сапун, який потім був би в картері. Там усі домішки з цього повітря оселяться в нафті, і це значно зменшить ресурс циліндра-поршневої групи. Взагалі в Саапоні нічого хорошого не було, і система безпосередньо вимагала серйозного огляду. І в результаті такої редакції з’явилася сучасна система PCV (позитивна вентиляція картера). система примусової вентиляції.

Системи PCV відрізняються в реалізації. Вони можуть бути простішими або складнішими, з двома контурами, з насосом для ежектора, зі зменшенням клапана. Але ми розглянемо найпростішу і найпоширенішу систему з одним клапаном PCV. Тож як це працює?

Розробники цієї системи використовували особливість впускного колектора: вона створює в ньому вакуум. Він особливо сильний на холостому або мінімальному швидкості. Якщо поєднати той самий уявний відкритий сапун з впускним колектором, вакуум витягне гази картера. Крім того, вони знову ввійдуть на вхід, а не в атмосферу, яка жорстоко радує екологів. Залишається лише для вирішення двох проблем: як доза цього є найбільш «поглинанням» від колектора та як запобігти входу нафти та інших фракцій, непотрібними там з газами картера.

Рішення першої проблеми. це той самий клапан PCV. Працюючи з мінімальними швидкостями, вона практично закрита. Отже, колекціонер залишається вакуумом, і оскільки в цьому режимі вивільнення газів картера мінімальний, навіть їх невеликий виведення достатньо. У міру зростання обороту клапан починає відкриватися. Це необхідно з двох причин: по.перше, вакуум падає, а це означає, що вам потрібно більш інтенсивно викачати гази, по.друге, кількість цих газів зростає. Відкриття клапана дозволяє видалити велику кількість газів навіть з невеликим вакуумом у впускному колекторі.

Друге питання. очищення газів картера. Є кілька способів, але найпростішим і найбільш очевидним є встановлення масляного сепаратора. Він має складний лабіринт, через який рухаються гази. Під час проходження лабіринту швидкість падає та крапельки масла, оселилися на її стінах, звідки вони стікають назад у картер. Більш.менш чисте повітря після цього знову входить на вхід. Звичайно, нафтові сепаратори поставляються в різних конструкціях. лабіринті або відцентрова, але вони вирішують ту саму проблему.

Система PCV має ще одну невелику, але важливу перевагу: після запуску холодного двигуна в морозі тепле повітря з вентиляційної системи потрапляє в дросель у дросель. Опалення швидше і теоретично. менш травматичний для холодного початку. Правда, за умови, що система працює. І іноді вона все ще не вдається.

Це працює чи ні?

Існують десятки способів перевірити, чи працює клапан PCV (для стислості. KVKG, вентиляційний клапан картера). Майже всі вони генеруються похмурим фолк.генієм і кип’ятять, щоб перевірити, чи є гази з двигуна чи ні. Найпростіший спосіб.відкрутити кришку з олією, і подивитися, що буде далі. Якщо ви прикріпите руку і відчуєте тиск газів, які лежать звідти, KVKG не працює. Частково правда в цьому, але не в усьому. Тому що якщо, наприклад, поршень дуже втомився від життя, то також буде підвищений тиск. Навіть якщо клапан працює. І на деяких двигунах (наприклад, BMW з Valvetronic, N42, N46 та іншими, як вони), навіть при хорошій системі вентиляції, певний тиск може бути, тому цей метод мало допомагає. Те саме про поглинання повітря. Мовляв, у робочому двигуні кришка буде прикріплена до шиї. Зазвичай. так, але не обов’язково. Якщо це смокче дуже сильно, то, можливо, клапан був застряг у відкритому положенні або зламав мембрану.

VKG Polo Sedan Valve Як перевірити

Volkswagen Polo Sedan (2012). Несправності вентиляції Картера

Використання вентиляції картера дозволяє зменшити відсоток шкідливих викидів в атмосферу, зменшити випари вуглецю, підтримувати стабільні швидкості двигуна при прогріванні, оскільки казкове змішування повітря з газами картера, що, як правило, сприятливо впливає на роботу електростанції.

Незважаючи на наявність нафтового сепаратора, повітряні протоки та елементи входу забруднюються з проходження газів картера, що спричиняє часті пристрої пристроїв при роботі.

Тож на бензинові моделі автомобіля покриті нальотом вузла дросельної заслінки та регулятором простою, оскільки вони мають спеціальні канали, які виконують функцію вихлопу. Це можна спостерігати на моделях карбюраторів, наприклад, з карбюратором Solex, оснащеним вентиляцією картера.

Список типових ознак несправності вентиляційного клапана PCV включає надмірне споживання або витоки масла, блокування повітряного фільтра кабіни та загального зниження потужності.

Ознаки вентиляційного клапана Картера (PCV)

Крім того, ці симптоми також вказують на сильне знос або несправність (вигорілий клапан, кільця лежали, поршневі розділи) лопнули) група поршня та необхідність перевірити їх, вимірюючи стиснення.

-Вентиляційний клапан картера забита або несправна;

Щоб перевірити роботу вентиляційної системи, потрібно вийняти кришку з заповненої шиї на двигуні рани. Якщо все регулярно, то можна спостерігати лише окремі «стрілянині» крапельки олії, або взагалі не буде жодних слідів її зовнішності. В іншому випадку моторне масло буде викинуто з шиї. Якщо ви накриєте отвір рукою, то з хорошою системою на ній не повинно бути жодного тиску, і коли система перевищує надмірний тиск, газ намагатиметься штовхати долоні, і ці зусилля поступово збільшаться. Щоб перевірити справність вентиляційного клапана, і він зазвичай розташований у впускному колекторі, вам потрібно відключити шланг від картера до клапана, запустити двигун і закрити вивільнену підгонку пальцем на клапан. Якщо клапан працює, то палець відчує створення вакууму, а при зняття пальця з підгонки, характерне клацання буде слідувати. В іншому випадку клапан вимагає заміни. Порушення клапана відображається на порушенні складу паливної суміші та пов’язаних з цим проблем.

Інші причини поганої вентиляції картера

Вентиляційний клапан Carter (PCV) забезпечує гази з двигуна картера. Він направляє ці гази назад у камери згоряння через впускний колектор. Цей процес значною мірою визначає продуктивність двигуна, його рівень шкідливих викидів та загальна продуктивність автомобіля. Несправний клапан PCV вплине на роботу транспортного засобу, і ось кілька знаків, які не слід не помітити до того, як клапан повністю припинить функціонування:

Надмірне споживання та витоки нафти

Несправний клапан PCV може передавати масло, що призведе до його завищеного споживання. Крім того, витік змащення через ущільнювачів можна виявити краплями на підлозі вашого гаража. Коли клапан PCV виходить з ладу, тиск масла в картері може збільшуватися. Він просуне нафту через ущільнювачі та прокладки, оскільки немає інших механізмів розчинення тиску в вузлі. Витік призведе до надмірного споживання нафти та калюж з мастилом під вашим автомобілем. Якщо ви помітили ці знаки, зверніться до професійного фахівця, який може замінити клапан PCV.

Повітряний фільтр часто називають елементом системи дихання автомобіля. Через відмову клапана PCV він може бути забруднений вуглеводами та маслом. Це також пов’язано зі збільшенням тиску в картері, який стискає водяну пару через елемент кабіни. Водні суміші з бензином, що спричиняє утворення росту та збільшення споживання палива. Один із способів перевірити цей компонент. безпосередньо перевірити фільтр на наявність наростів. Іншим методом є вимірювання споживання палива автомобіля. Якщо він почне збільшуватися, здалося, без жодної причини клапан PCV може відмовитись.

Наближення відмови клапана PCV свідчить про зменшення потужності двигуна автомобіля. Це може супроводжуватися збільшенням тиску у вихлопній системі або повною зупинкою двигуна. Несправний клапан PCV може бути не повністю закритий, що призведе до того, що кисень потрапляє в камеру згоряння. У цьому випадку зменшується концентрація суміші паливної повітря.

Коли витік або надмірне споживання масла в автомобілі, фільтрують забруднення або нехарактерну роботу двигуна, слід оглянути і, якщо необхідно, замінити клапан PCV. Своєчасне ремонт допоможе забезпечити безперебійну роботу транспортного засобу та підтримувати споживання палива на правильному рівні.

.-Автозапчастини та сто.-

Працюючи автомобільним двигуном, пари та гази утворюються не тільки в самому блоці двигуна, але і в каркеві або в піддоні, який призначений для зберігання нафти і розташований у нижній частині двигуна. Це гази, що утворюються з пари нафти, бензину та води. Також гази, утворені під час спалювання паливної суміші, можуть потрапити в картер через прогалини. Усі пари та гази в картері називаються картером. Концентрація таких газів порушує властивості моторного масла і має шкідливий вплив на металеві частини двигуна. Для видалення отриманих газів система вентиляції картера служить. Він складається з масляного сепаратора, клапанного клапана та труби повітряної розетки.

На сьогоднішній день звично розрізняти два типи вентиляційних систем автомобільного двигуна картера: відкритий або викид (відпрацьовані гази видаляються безпосередньо з картера за допомогою спеціальної каліброваної трубки) та закритої або обов’язкової вентиляційної системи (PCV. позитивна позитивна Вентиляція коліно).

Система вентиляційної системи відкритого типу має характерні для силових одиниць автомобілів, які були випущені в минулому столітті, і в даний час вилучали з виробництва, хоча багато з них все ще орають відкриті простори Всесвіту побутої поза.дороги. Особливістю такої системи є те, що гази, що пробиваються з циліндрів, разом з туманом нафти, виводяться поза двигуном, безпосередньо в навколишнє середовище. Зазначений метод вентиляції рухового картера відрізняється простотою та дешевом дизайну, що, однак, “компенсується” значним забрудненням атмосфери.

Принцип роботи системи вентиляції картера (PCV).

На додаток до цього недоліку, вентиляція відкритого картера має ряд негативних точок. Така система є неефективною при русі з низькою швидкістю і абсолютно неактивна у нерухомому автомобілі з простою двигуном, t.до. Тиск газу Картера мінімальний. Крім того, через відкриту систему вентиляції картера, коли охолоджують нагрітий двигун, можна висмоктати з нефільтрованого атмосферного повітря в двигун, разом із пилом та водяною парою. Існують часті випадки, коли на автомобілях з великими пробіжками система відкритого типу стала головною причиною зносу СПЗ і внаслідок втрати стиснення та споживання нафти.

Більш сучасна та ефективна альтернатива відкритому вентиляції Crankcase. це закрита (примусова) вентиляційна система. Однією з ключових деталей такої системи є клапан PCV, який відображає гази в впускному колекторі з подальшим спалюванням у камерах згоряння. Різні виробники автомобілів реалізують ідею закритої вентиляції по.різному, але в більшості випадків кожен із ланцюгів передбачає наявність одних і тих же елементів: вентиляційний клапан (клапан PCV), сепаратор масла (може бути кілька, або Внутрішня у кришці клапана з лабіринтом та отворами для дренажних масел або зовнішнім у вигляді окремої конструкції з потоком масла безпосередньо в картер) та з’єднувальні труби. Варто зазначити, що системи вентиляції картера для бензину та дизельних двигунів мають власні характеристики, але загалом вони мають подібні структури.

Принцип роботи системи примусової вентиляції досить простий. Якщо вакуум виникає у впускному колекторі, під його впливом відкривається клапан PCV, а гази картера подаються на вхід, а потім, змішування з очищеним повітрям, в циліндри двигуна. Щоб запобігти проникненню пари масла в камеру згоряння, система передбачає встановлення масляного сепаратора. Сучасні двигуни оснащені складною системою масляних сепараторів. Отже, сепаратор масла типу лабіринту допомагає уповільнити рух газів з картера. Це забезпечує осідання жирних крапель на стінах та їх подальший стік у картер або під кришкою клапана.

У деяких сучасних двигунах подальше очищення нафти з газових газів відбувається за допомогою відцентрового сепаратора нафти, що дає відпрацьоване обертання газів. Під впливом відцентрової сили частинки масла затримуються на стінках, а потім надходять у картер. Остаточне очищення нафти з вихлопних газів проводиться у вихідних лабіринтних седатив.

PCV.клапан. функції дизайну.

Ключовою роллю клапана PCV у системі вентиляції закритого картера є функція регулювання тиску газу в картері, передаючи їх до вхідного колектора та підтримання вакууму у вхідному колекторі. У режимі XX і при гальмуванні двигуна вакуум у колекторі якомога більше (дросель лише трохи відкритий або закритий повністю), однак кількість газів картера не така велика, тому канал з a Невеликий уривок достатньо для повної вентиляції. У цьому режимі під впливом великого вакууму клапанно.котушка повністю намальована, але в той же час канал картера картера значною мірою заблокована, відсутня лише невелика кількість з них. Коли ви натискаєте на педаль прискорювача та на великих навантаженнях, кількість газів у картері значно збільшується. Клапан клапана займає таку позицію, щоб забезпечити максимальну потужність каналу. Також є так званий режим зворотного спалаху, в якому спалювання газів з циліндра прорваються в впускний колектор. У цьому випадку клапан PCV знаходиться під дією тиску, а не вакуумом, тому він повністю закривається, виключаючи можливість підпалу в картері палива та нафти та нафти.

Принцип роботи системи вентиляції картера

Розташування клапана газового вентиляційного клапана газу очищається від крапель нафти, що згодом надходить назад у піддон, а очищені гази потрапляють у систему подачі повітря в камеру згоряння. Що стосується газів, що виходять у колектор входу, карта газових газів відповідає. Очищення з нафти відіграє важливу роль, оскільки це не лише заощадження нафти, але й боротьбу з сажом за робочими деталями. Навіщо вам потрібен клапан газових газів? Клапан картера відволікаючі регулює процес вивільнення накопичених парів. Принцип його роботи заснований на різниці тиску перед клапана і за ним. Щоб зрозуміти, як працює вентиляційний клапан, врахуйте його дизайн. Він складається з пластичного корпусу, вхідних та вихідних арматури, двох порожнин, мембран та пружин (утворюючи своєрідний поршень). Якщо в впускній трубі є сильний вакуум, то під впливом пружини клапан закривається, а гази картера не потрапляють у протоку. Якщо дросель повністю відкритий, то атмосферний тиск встановлюється у впускному колекторі або навіть перевищує його у випадку турбонаддув, тоді як клапан закритий під впливом зовнішнього тиску. Якщо створюється невеликий вакуум, то поршень займає нейтральне положення і гази вільно виходять.

Ціна заміни клапана газових газів Volkswagen Polo Sedan

Абсолютно всі наші постійні клієнти цінують конкурентоспроможну ціну та високоякісну роботу.

Зупинившись на цій марці автомобілів, ми вивчали її, як ніхто інший, жодна дрібниця не ховається від нас.

Ваш автомобіль, незалежно від того, який ремонт потрібен.

Дилери пропонують дорогу заміну вузла? Ми ремонтуємо будь.які вузли Volkswagen. Не витрачайте гроші марно, де цього можна уникнути.

Наявність основних витратних матеріалів у послугах або доставка зі складу протягом 1 години.

Volkswagen Polo Sedan 2013 на Drive2

Раніше я писав, що після заміни цього клапана з’явився дуже дивний звук. Тож звук виправлений. Посилання на відео нижче.Процедура появи звуку: після подорожі 20 кілометрів, при натисканні на педаль газу, це звук з’являється.

Коли я затискаю, отвір починає видавати звук, я натискаю кришку. Звук зникає.

Які мої думки: цей дешево клапан має лайно пластику, тому він починає ходити.

Я не кинув рідний клапан, я спробую покласти кришку з неї на початок якщо він підходить.

Оновлення: покладіть кришку від власної, пружини від рідного, герметичного кільця, почуття нуля

ОНОВЛЕННЯ 2: повторно зібрав клапан. До речі, перед тим, як розібрати, я відкрутив 30 двох болтів з кінцем і відключіть клапан від двигуна у верхній частині, щоб зручніше звільнити кришку від засувок за допомогою викрутки. Він ретельно оглянув і помітив, що розлив шлюби, що пластик. це те, що гума. це мембрана:

Акуратно видалив всю цю лайно ножем, зібраний назад.Наразі, так, так, звук зник, ми побачимо.Ну, порівняння фотографій деталей оригіналу та цього замінника було особливо здивовано висотою пружин (оригінальні деталі клапана зліва): ну, ще один приклад якості кастингу: я сподіваюся, що я закрив тему)))))))

Volkswagen Polo Sedan 46 від 2012 року на Drive2

Привіт усім друзям та гостям !Нещодавно було замінено епідемію перевірок та заміни цього червоного запечатаного клапана газів картера (VKG). Спочатку це не хвилювалося, але після 15 скасування, моя цікавість просто з’їла мене)))))))

Зараз у нас погода, тоді дощ невеликий мороз, але це не зупиняється на шляху до мети. Отже, щоб нікуди не турбуватися, я вирішив залучити людину з досвідом до цієї операції, яка вже змінила цей клапан, як виявилося, і живе від мене трихвилинного заїзду, як правило, Діман Сурасд дякую за вашу допомогу для допомоги !

Ми виносимо і уважно дивимось з двох сторін

Висновок: CAR 2012 G.у., Пробіг на момент перевірки 34690 км, я подорожував четвертий день після. все добре !Спочатку симптомів для тесту не було, суто моя неспокійна цікавість))

При аналізі цього вузла-це поранений один клапан !Дякую за увагу, перевірити це чи ні. вирішити лише вас.

Причини несправності вентиляції

Проблема найчастіше викликана поганою провідністю системи або її розгриву. Основні причини таких несправностей наведені у списку:

 • Різні пошкодження шлангів.
 • Пробиваючись через мембрану клапана PCV.
 • Засмічені шланги вентиляційної системи.
 • NAR. навіть оброблені гази містять частинки нафти. Внаслідок постійного руху парів забруднення накопичується на поверхні клапана.
 • Носіння поршневої групи.

Як виявити несправності вентиляції

Коли вентиляційна система засмічує, гази перестають відображатися нормально. Сформовані родовища Tarry, які перешкоджають порятунку пари. Можливі такі прояви проблеми:

 • Витоки та надмірне споживання нафти.
 • Масло в піддоні можна висмоктати через клапан. Це призводить до деформації клапанів.
 • Можливо, дим мотора.
 • Погіршення динаміки двигуна.
 • Сторонні звуки в клапані та впускному колекторі.
 • Занадто швидке забруднення регулятора холостого ходу та дросельної заслінки.
 • Якщо система сильно забита, гази картера витягують зонд.

Як перевірити справність клапана VKG на седані поло ?!

Мембрана продається окремо, змінюється на її. Важко це розкрити. Ви розігріваєте двигун, влітку ви можете просто покласти на сонце відкрите капюшон. Легше розібрати для гарячого. Тож ви можете зробити лише заміну мембрани.

Скажіть, будь ласка, яку роль відіграє цей клапан

Така ситуація.Витягання зонда пробка в клапанному отворі. тиша. А потім я відкриваю кришку, що виливається, і приваблює її до шиї. клапан “хан”? І якщо він “мертвий” через цей запах бензину в салоні?

Я навіть починаю зупинятися, якщо клапан закритий

У мене те саме 1.6, як у відеозаписі, я перевірив, як він працює на відео, але на холостому ходу він простежує, що робити допомогу

добрий день. Його рідний один піднявся, щоб перевірити, була розірвана мембрана, змінена на молитовну збори. витягнув зонд, що нічого не гуде, і кришка. горло.Олії були смоктані. Вилучено цю молитву вийняв оригінал придбаний мембрану. Зібрав усе миється. все так само. Я виймаю зонд, і вилк.

На добраніч, питання про таку помилку ERC виходить на шосе, не відповідає на газ, тримає оборот 1,2, обробляється перезапуском вже півроку, я не можу знайти причину, VKG Valve Змінився, помилка також виходить, не попереду оригіналу, який спосіб придбати, і я перевіряю ваш метод за годину

Я змінив клапан, витягнувши зонд навіть пальцем, не закриваючи клапан. І під час руху відгуків 1500 гуде. Він працює або переможений?

Доброго часу доби! Отвір клапана був підключений, не витягуючи зонд, звук схожий на відео. Скажіть, будь ласка, змінити чи ні? Якщо, не витягуючи зонд, він гуде так само, як у відео

Доброго дня Євген. Я підключаю його пальцем, що гуде, як у відео, я дозволяю звук пройти через білку, поки ви не закриєте зонд. І кришка смокче нафту

Привіт, і якщо звук є лише тоді, коли я відкриваю шию масліфера, якщо я виймаю зонд, то звуку немає. Це означає також несправно?

Євген, доброго дня! Я негайно починаю гудити, як зонд, який я вивозник без затискання VKG. Зміна?

Я виймаю половину зонда і підключіть отвір пальцем на звук клапана, як у вашому відео. Але тим часом, якщо я відкрутив кришку шиї, вона смоктається. Тепер я не розумію, що це працює чи ні.

Це не перевірка, цей капелюх. якийсь вид, я не розумію, чому всі закривають невелику діру і чекають того, що ви чекаєте? Цей звук не є індикатором.

Ніколая, будь ласка, скажіть мені, що Седня поставте новий клапан, і факт полягає в тому.А кришка. це масло, якщо ви її відкрутите, вона смокче, як пилосос, а також гуде, якщо це не так, то де копати

Я гуду, як у відео, тобто норма. Але коли Ганспрі поставить це новим. Він почав співати негайно, як піднятий зонд. Тепер співає з пальця, коли я його підключіть. Кришка відсмоктування на маслі повинна всмоктувати цей двигун?

Привіт, скажіть, будь ласка, чому кришка прикріплена до клею.

Я не гуляю, крім того, я піднявся, щоб перевірити це t. до. Звук, схожий на пердіння в зоні повітряного фільтра, з’явився на тлі двигуна. Можливо, через клапан?

Половий седан Carter Gases

Всім привіт! Я не писав нічого довго, і нічого не писати. Машина приводить, не зривається, але є неприємні моменти. з легкою настройкою двигуна внутрішнього згоряння, машина вже не є невеликим пробігом, і, за словами попереднього власника, він нічого в ньому не робив, змінив лише витратні матеріали: масло, фільтр і фільтр і фільтр і фільтрування.т.D. Було вирішено, що необхідно замінити KVKG та скористатися можливістю очистити дросель. Загалом, тема KVKG для мене не нова, оскільки я ходив до BMW, і вони мають першу з болячків.

Принцип експлуатації вентиляційного клапана картера:

Система вентиляції картера використовується для видалення газів з картера, що входить до нього, коли двигун працює за допомогою зазорів між поршнем та циліндром. Видалення газів картера необхідне для забезпечення нормального тиску в картері та зменшення шкідливого впливу цих газів на властивості моторного масла. В основному, гази картера. це суміш продуктів спалювання палива, пари палива та водяної пари внаслідок спалювання палива. Водяні пари призводять до утворення емульсії та піни в олії, що ускладнює доступ до олії до розтирання поверхонь і, таким чином, зменшує мастильні властивості масла. Палати палива зріджують масло, яка також погіршує його мастильні матеріали. Внаслідок впливу інших компонентів газів картерів, кислоти, осадження та інші домішки також утворюються в нафті, що знижує стабільність структурних елементів двигуна до старіння. В принципі, відомі два типи вентиляційних систем картера: відкриті та закриті. У відкритій системі гази картера перенаправляються в атмосферу, у закритому вони всмоктуються в впускний трубопровід двигуна.

Оскільки при використанні відкритої системи екологічні домішки забруднюються, на двигунах сучасних автомобілів використовується система вентиляції замкнутих картерів, що забезпечує виведення газів картера до впускного трубопроводу, а потім до циліндрів двигуна. З такою системою вивільнення газів картера, що містять шкідливі домішки, виключається в атмосферу. Основним елементом системи є вентиляційний клапан картера, який відкривається під впливом розряду в впускному колекторі і передає гази картера до повітряного фільтра, де вони змішуються з повітрям і постачаються до циліндрів. Коли двигун працює в режимі досить високої швидкості колінчастого вала, вентиляційний клапан картера відкритий і забезпечує максимальний потік газових газів у вхідному колекторі. Працюючи в режимі холостого ходу (максимальне вакуумування в впускному колекторі), вентиляційний клапан картера покривається і зменшує потік газів картера в вхідні колектор, запобігаючи вивільненню більш забруднених газів картера в атмосферу. Видалення частинок нафти, що містяться в газах картера, проводяться, коли вони проходять через спеціальний масляний ковпачок, встановлений до вентиляційного клапана картера (наприклад, під кришкою механізму клапана).

За допомогою розірваної мембрани гази не враховують масове споживання датчиком масового споживання, який суміш (лямбда.зонди визначають це за якістю вихлопу), а мозок дає команду збільшити кількість палива в циліндрах (бо З цього споживання збільшується), на холостому ходу, погана суміш відчувається дуже багато виражається в проходженнях запалювання та нерівномірної роботи двигуна.У разі несправності контрольного клапана тиску, колектор входу та внутрішній тиск картера колінчастого вала діють на вентиляційну систему вентиляційної системи картера. З цієї причини з картера картера висмоктується велика кількість масла, яка може відключити двигун.

Як визначити несправність:. смоктати кришку шиї, що підписує масло, з двигуном, що працює, і коли він видаляється, вона нестабільна робота;.- Нерівна робота двигуна на холостому ходу;. можливий свист у області кришки клапана.

Наслідки несправності: 1. Зберігання суміші у дослідженні невідомих витоків повітря та подальше збільшення часу введення палива для компенсації порушенням суміші (погана тяга на днища, нестабільні повороти під час розряду газу та зупинки); 2. Великий розряд під кришкою клапана негативно впливає на мастильну систему та гумові ущільнювачі; 3. Можливі володіти запалюванням, які не усуваються заміною свічок та котушок запалювання.

клапан, polo, sedan

З часом, у вентиляційній системі картера двигуна, накопичуються відкладення двигуна з газів картера, що ускладнює видалення цих газів у циліндри двигуна для спалювання. Через це тиск газу всередині двигуна збільшується, а витоки нафти з’являються через ущільнювачі, щоб уникнути цього, періодично очистити та промийте систему.

Вам знадобиться: промивання контейнера, бензин або гас, ключ torx torx

клапан, polo, sedan

Зніміть з підходящого шланга розподільного вала велику гілку системи вентиляції картера.

Зробіть зворотний клапан шланга вентиляції картера з отвору в кришці повітряного фільтра.

Стисніть кріплення тримача шлангів на масляному сепараторі.

Поверніть два болти кріплення масляного сепаратора до головки циліндра і вийміть болти з отворів.

Зніміть трубу сепаратора масла з отвору в кришці приводу розподілу газу

З пальцями вичавіть кріплення кільця шланга вентиляції картера.

9 і від’єднайте шланг від нагрівача на впускній трубі.

Промийте внутрішню порожнину нафтового сепаратора та шланги з бензином або гасом. Встановіть сепаратор масла на місці, замінивши герметизацію нового. Вимийте зворотний клапан та шланг вентиляційної системи картера, що з’єднує корпус вала розподілу та повітряний фільтр.

Видаліть елементи двох контурів вентиляційної системи картера для очищення від забруднень та заміни, коли вони не в порядку. Під час роботи у всіх елементах вентиляційної системи картера накопичуються відкладення, що ускладнює видалення газів з картера до циліндрів двигуна. Внаслідок цього збільшується тиск газів у картері, що може спричинити витік моторного масла через ущільнення двигуна. Відмова клапанів (вакууму та зворотного) системи вентиляції картера також може спричинити нерівномірну роботу двигуна та збільшити вміст шкідливих речовин у вихлопних газах. Видалення нагрівача системи вентиляції картера (див. “Видалення впускного трубопроводу”).

Volkswagen Polo Sedan Musical 2012 на Drive2

Привіт усім, особливо секс! 🙂 вщух, а другий. це вже хвиля істерії в KVKG, і я кину її на вентилятор  минулих вихідних я замінив цей жахливий церебрал, який виймає всім.Необхідною умовою заміни була вібрація двигуна на xx.У боротьбі проти цього раніше було промито дросельну заслінку, діагноз подушки пропуску в службі проводився, з висновком “в порядку” почав думати про KVKG. Я намагався діагностувати це з Zilch і відкриттям. закриття олійної грудної шиї, але я не зрозумів, працює це чи ні.Зважаючи на те, що пробіг автомобіля вже 110 тонн.до. було вирішено замінити.Я шукав, рекомендував багато клапанів VAICO, але знайти його не вдалося, вони сказали, що більше цього не роблять. Вибір стояв між Китаєм (VICA) та оригінальним VAG. Т.до. Цей вузол, в усіх відношеннях, є примхливим і непередбачуваним, було обрано оригінал.В принципі, в принципі, нічого складного.Ми викидаємо корпус повітряного фільтра: клацніть на нагрівання: відкрутіть два гвинти, візьміть «шапку» клапана в бік і, трохи заспокоюючи, вийміть шланг клапана з вхідного колектора.Ось вони старі та нові клапани: ми збираємо все у зворотній послідовності.І, оскільки він піднявся сюди, мив демпфер. Це виявилося майже чистою протягом року.

Ну, про головне: за 110 000 кілометрів мембрани клапана виявилося цілим, але брудним і «дубом».При спробі діагностувати його ротом (вдихнути, і видихніть повітря у вхід клапана), вона взагалі не виявляла ознак життя. На новому клапані, з таким тестом, мембрана активно “плескає”.Після того, як я встановив новий клапан і запустив двигун, той самий PRSS, який я намагався почути до цього.Я скористався шансом прикріпити Vidos, хоча навряд чи ви можете почути що:

Як результат, двигун працює набагато плавніше в XX, а більш правильно загалом. Немає посмикування під час руху у зменшених передачах і при викиданні газу. З холодним двигуном на xx, все.таки залишалася якась вібрація. Він працює на нагрітому.Я дуже задоволений виконаною роботою. І, як виявилося, навіть цілий клапан з часу і бігу не працює правильно, а точніше: “зовсім не працює”!Хороший і хороший настрій!

клапан, polo, sedan

Замінний клапан вентиляції картера

Volkswagen Polo Sedan #LittleBird Заміна вентиляції Картера Газа.

Я знаю, що для багатьох, коли в стрічці з’являється запис на клапанах VKG, він починає спалювати власний клапан, тож, хлопці, цей запис є виключно для вас)) я почуватимусь у коментарях: так, ви зірвали себе, коли ви вистрілив. Є отвір із рослини або найвівніша тенденція осені, бла.бла.бла, але о, приїдемо)) відповідно до симптомів: на XX була вібрація, можливо, хтось не відчуває цього вдома, я не даю T. Той самий читав від когось, що після зміни клапана ця вібрація помітно вщухла-руки розчісувались і, в принципі, зняти що-небудь складне, і не було перевірки. Була б ціла мембрана. він би витер усе назад, і собака буде з нею) зняв кришку навіть, не вирвався і не робив раптових рухів, мембрана відходить від кришки, як це може бути розірвані, коли його можна усунути. питання для тих, хто стверджує, що він стверджує, що він стверджує, що він зламається під час демонтажу)) негайно ув’язнена внутрішня частина цього клапана з’явилася на увагу

Мембрана залишається всередині обкладинки, я ще раз запитую, як її можна розірвати під час зняття? Відповідь полягає в тому, що це легко писати) після того, як було виявлено витирання отвору

Пошукувавши щось замінити, він прийшов до вибору аналога (4000 для оригінальної нісенса), аналога Automega, стаття 130034510. Ціна

950.Замінити збірку клапана просто ганьбити, 10 хвилин і новий клапан VKG на місці. Опис був уже в стрічці.

Відповідно до результату: вібрація на двадцятому пішому. Раніше був ледь такий субтрибу, зараз немає шоку та вібрації. Хто матиме запитання про те, як цей клапан впливає на роботу двигуна, я відповім. Цей клапан прикріплений до впускного колектора, підключеного нижче дросельної заслінки, що регулює подачу повітря. Ну, оскільки є отвір, навіть найменший, тоді через нього буде відсмоктування зайвого повітря. Ну, потім порушення суміші утворення, а потім появу вібрацій під час роботи двигуна.

Saab 9-3 2.0t Заміна клапана газових картер (VKG)

Довгий час мене мучили питання про те, як там робить VKG. Оскільки машина їсть трохи вершкового масла, хоча турбіна нещодавно була змінена. Зрештою, я вирішив змінити цей клапан. Більше того, у гаражі все необхідне протягом двох тижнів.

А саме: прокладка впускного колектора. Віктор Рейнц 713631100 Мітка етикетки. GM 90537718 (в упаковці elring) VKG. GM 55557180 Клапан GM 555557180

Чесно кажучи, я думав, що можу впоратися з цим швидше. Але насправді купа невеликих труб (вакуум) приходить на вхід.один. Зніміть верхній пластик.

Відключіть і відкрутіть блок управління двигуном.3. Відкрутіть трубу з дросельної заслінки та самої дросельної заслінки. По дорозі вимкніть роз’єм з дросельної заслінки.

Цікавий момент. Одне з’єднання пластикових труб розбирається, витягнувши синю пластикову пробку (ту саму систему, що і при заміні паливного фільтра). І там, де немає необхідності витягувати його з білого кольору, мені потрібно його натиснути (я витратив млинець близько 20 хвилин, намагаючись його витягнути).

Під впускним колектором є нижні кріплення, які також потрібно відкрутити з колектора. Голова в 13.

Зніміть з’єднувачі з 4 датчиків, які накручуються в головку блоку. (що це xs, не зрозумів) 6. Ми також відкрутимо кріплення зонда зонда рівня нафти.

Потім відкрутіть усі болти, які прикріплюють колектор. У середині є дві шпильки з горіхами, вони також повинні бути скручені, інакше колекціонер не буде видалено (спирається на роз’єми)

Ми видаляємо колектор, і на місці встановлення колектора до голови ми знаходимо клапан, який нам потрібен необхідний клапан.

Що в моєму випадку було мертвим і підірваним в обох напрямках. Витягнув його з прорізною викруткою.

Покладіть новий клапан (він повинен бути поставлений на нього, що він буде сидіти на сидінні.десять. Промити (якщо вам потрібен дросель і колектор входу) 11. Ми очищаємо пристосування прокладок під дроселью та вхідним колектором.

Ми збираємо все назад реакція на педаль газу справді стала набагато швидшою. Що зі споживанням нафти. час покаже.ч.s. Знову ж таки, з випуску на турбіні, шпилька була відірвана Яке обмолот вони продають млинці на автоматичних ринках.

Наступного дня я розсипав нову проблему і змінив шпильки з горіхами вперше процедура зайняла погану хмару часу. Цього разу мені вдалося 3 години для всього про все про все. Для яких послуги просять 7-10 TR, я не розумію.

Volkswagen Polo Sedan Silver_style Заміна клапана картера газів.

Раніше я вже перевірив мембрану KVKG через посмикування на холостому ходу і знайшов на ній 2 сльози. Я не знаю, що це було розірвано, коли демонтаж, покрівельні лиття під час операції, але результат був таким. Після цього я запечатав його супер клеєм і зник на пару тижнів посмикування, але потім я помітив, що бурчання знову з’явився, зняв мембрану і знову знайшов сльози в тих же місцях.

Як результат, я вирішив просто замовити новий. Оригінальний 03C103201K не коштує належних грошей, тому я вирішив взяти аналог Quattro Freni QF00100052. Зроблений за допомогою італійських технологій, країна не вказана, але я думаю, що вони роблять їх у Китаї =))

Щоб замінити, вам потрібно відключити пластикову платформу шлангом і відкрути 2 торки.

Далі витягніть клапан у напрямку до кабіни і відключіть трубку клапана під корпус повітряного фільтра, натискаючи на затискачі (фотографія місця, де ця трубка підключена, на жаль, не спрацювало).

Для зручності, звичайно, краще зняти корпус повітряного фільтра t.до. Досить проблематично повзати відключити та підключити цю трубку, але ви можете це зробити, не знімаючи, хоча це займе більше часу.

Потім у зворотному порядку ми поставимо нове. Ось що я був дуже мучений під час підключення телефону, але через деякий час це вийшло все одно.

Після заміни посмикування на холостому ходу двигун почав працювати трохи м’якше, як мені здавалося. Я не розібрався з новим клапаном, і я більше не збираюся підніматися туди, інакше це може дійсно зламатися, коли демонтаж =)

Три місяці тому пробіг 104000 км тегів: незалежний ремонт

Коментарі 19

Брати участь в обговореннях можуть лише зареєстровані користувачі.

Відьма з отвором для пальців і вийміть зонд з запущеним двигуном. Буде дивний звук?!

Я не потрапляю туди) Підлога приводу була замінена)

Замінний клапан вентиляції картера

Volkswagen Polo Sedan #LittleBird Заміна вентиляції Картера Газа.

Я знаю, що для багатьох, коли в стрічці з’являється запис на клапанах VKG, він починає спалювати власний клапан, тож, хлопці, цей запис є виключно для вас)) я почуватимусь у коментарях: так, ви зірвали себе, коли ви вистрілив. Є дірка з рослини або найвівніша тенденція осені, бла.бла.бла, але о, приїдемо)) відповідно до симптомів: на XX була вібра T. Той самий читав від когось, що після зміни клапана ця вібрація помітно вщухла-руки розчісувались і, в принципі, зняти що-небудь складне, і не було перевірки. Була б ціла мембрана. він би витер усе назад, і собака буде з нею) зняв кришку навіть, не вирвався і не робив раптових рухів, мембрана відходить від кришки, як це може бути розірвані, коли його можна усунути. питання для тих, хто стверджує, що він стверджує, що він стверджує, що він зламається під час демонтажу)) негайно ув’язнена внутрішня частина цього клапана з’явилася на увагу

Мембрана залишається всередині обкладинки, я ще раз запитую, як її можна розірвати під час зняття? Відповідь полягає в тому, що це легко писати) після того, як було виявлено витирання отвору

Пошукувавши щось замінити, він прийшов до вибору аналога (4000 для оригінальної нісенса), аналога Automega, стаття 130034510. Ціна

950.Замінити збірку клапана просто ганьбити, 10 хвилин і новий клапан VKG на місці. Опис був уже в стрічці.

Відповідно до результату: вібрація на двадцятому пішому. Раніше був ледь такий субтрибу, зараз немає шоку та вібрації. Хто матиме запитання про те, як цей клапан впливає на роботу двигуна, я відповім. Цей клапан прикріплений до впускного колектора, підключеного нижче дросельної заслінки, що регулює подачу повітря. Ну, оскільки є отвір, навіть найменший, тоді через нього буде відсмоктування зайвого повітря. Ну, потім порушення суміші утворення, а потім появу вібрацій під час роботи двигуна.

Saab 9-3 2.0t Заміна клапана газових картер (VKG)

Довгий час мене мучили питання про те, як там робить VKG. Оскільки машина їсть трохи вершкового масла, хоча турбіна нещодавно була змінена. Зрештою, я вирішив змінити цей клапан. Більше того, у гаражі все необхідне протягом двох тижнів.

А саме: прокладка впускного колектора. Віктор Рейнц 713631100 Мітка етикетки. GM 90537718 (в упаковці elring) VKG. GM 55557180 Клапан GM 555557180

Чесно кажучи, я думав, що можу впоратися з цим швидше. Але насправді купа невеликих труб (вакуум) приходить на вхід.один. Зніміть верхній пластик.

Відключіть і відкрутіть блок управління двигуном.3. Відкрутіть трубу з дросельної заслінки та самої дросельної заслінки. По дорозі вимкніть роз’єм з дросельної заслінки.

Цікавий момент. Одне з’єднання пластикових труб розбирається, витягнувши синю пластикову пробку (ту саму систему, що і при заміні паливного фільтра). І там, де немає необхідності витягувати його з білого кольору, мені потрібно його натиснути (я витратив млинець близько 20 хвилин, намагаючись його витягнути).

Під впускним колектором є нижні кріплення, які також потрібно відкрутити з колектора. Голова в 13.

Зніміть з’єднувачі з 4 датчиків, які накручуються в головку блоку. (що це xs, не зрозумів) 6. Ми також відкрутимо кріплення зонда зонда рівня нафти.

Потім відкрутіть усі болти, які прикріплюють колектор. У середині є дві шпильки з горіхами, вони також повинні бути скручені, інакше колекціонер не буде видалено (спирається на роз’єми)

Ми видаляємо колектор, і на місці встановлення колектора до голови ми знаходимо клапан, який нам потрібен необхідний клапан.

Що в моєму випадку було мертвим і підірваним в обох напрямках. Витягнув його з прорізною викруткою.

Покладіть новий клапан (він повинен бути поставлений на нього, що він буде сидіти на сидінні.десять. Промити (якщо вам потрібен дросель і колектор входу) 11. Ми очищаємо пристосування прокладок під дроселью та вхідним колектором.

Ми збираємо все назад реакція на педаль газу справді стала набагато швидшою. Що зі споживанням нафти. час покаже.ч.s. Знову ж таки, з випуску на турбіні, шпилька була відірвана Яке обмолот вони продають млинці на автоматичних ринках.

Наступного дня я розсипав нову проблему і змінив шпильки з горіхами вперше процедура зайняла погану хмару часу. Цього разу мені вдалося 3 години для всього про все про все. Для яких послуги просять 7-10 TR, я не розумію.

Volkswagen Polo Sedan Silver_style Заміна клапана картера газів.

Раніше я вже перевірив мембрану KVKG через посмикування на холостому ходу і знайшов на ній 2 сльози. Я не знаю, що це було розірвано, коли демонтаж, покрівельні лиття під час операції, але результат був таким. Після цього я запечатав його супер клеєм і зник на пару тижнів посмикування, але потім я помітив, що бурчання знову з’явився, зняв мембрану і знову знайшов сльози в тих же місцях.

Як результат, я вирішив просто замовити новий. Оригінальний 03C103201K не коштує належних грошей, тому я вирішив взяти аналог Quattro Freni QF00100052. Зроблений за допомогою італійських технологій, країна не вказана, але я думаю, що вони роблять їх у Китаї =))

Щоб замінити, вам потрібно відключити пластикову платформу шлангом і відкрути 2 торки.

Далі витягніть клапан у напрямку до кабіни і відключіть трубку клапана під корпус повітряного фільтра, натискаючи на затискачі (фотографія місця, де ця трубка підключена, на жаль, не спрацювало).

Для зручності, звичайно, краще зняти корпус повітряного фільтра t.до. Досить проблематично повзати відключити та підключити цю трубку, але ви можете це зробити, не знімаючи, хоча це займе більше часу.

Потім у зворотному порядку ми поставимо нове. Ось що я був дуже мучений під час підключення телефону, але через деякий час це вийшло все одно.

Після заміни посмикування на холостому ходу двигун почав працювати трохи м’якше, як мені здавалося. Я не розібрався з новим клапаном, і я більше не збираюся підніматися туди, інакше це може дійсно зламатися, коли демонтаж =)

Три місяці тому пробіг 104000 км тегів: незалежний ремонт

Коментарі 19

Брати участь в обговореннях можуть лише зареєстровані користувачі.

Відьма з отвором для пальців і вийміть зонд з запущеним двигуном. Буде дивний звук?!

Я не потрапляю туди) Підлога приводу була замінена)

.2. Volkswagen Polo. Видалення елементів вентиляційної системи картера.

Технічні дані та загальна інформація 1. Технічні дані та загальна інформація 1.один. Загальна інформація, загальні розміри та технічні характеристики, дані паспорта. один.один.один. Керуючі органи та поєднання пристроїв. один.один.2. Двері, кришка багажника, центральне замикання, вікна. один.один.3. Регулювання сидіння, кермо, перемикач запалювання. один.один.чотири. Управління приводом передач. один.один.5. Вимикачі зовнішнього освітлення, регулятори напрямку світла світлих фар, вимикачів керма, вимикачі на панелі приладів. один.один.6. Одиниця управління системою нагрівання, вентиляції та кондиціонування, дзеркала заднього погляду, салонне освітлення. один.2. Заходи безпеки під час ремонту. 3. Діагностика несправностей 3. Діагностика несправностей 3.один. Діагностика несправностей: двигун та його система. 3.один.один. Двигун та його система. 3.один.2. Двигун та його система. 3.2. Діагностика несправностей: передача, шасі, рульова та гальмівна система. Зчеплення. 3.2.один. Передача, шасі, рульова та гальмівна система. Механічна коробка передач. 3.2.2. Передача, шасі, рульова та гальмівна система. Приводи, шасі. 3.2.3. Передача, шасі, рульова та гальмівна система. Рульове управління, гальмівна система. 3.3. Діагностика несправностей: електричне обладнання. Акумулятор, генератор, освітлення, світловий сигнал. 3.3.один. Електричне обладнання. Очищувач скла та шайба, елемент нагрівання заднього вікна, нагрівач, сигнальні пристрої та пристрої, звуковий сигнал. Форум Volkswagen

Видаліть елементи двох контурів вентиляційної системи картера для очищення від забруднень та заміни, коли вони не в порядку. Під час роботи у всіх елементах вентиляційної системи картера накопичуються відкладення, що ускладнює видалення газів з картера до циліндрів двигуна. Внаслідок цього збільшується тиск газів у картері, що може спричинити витік моторного масла через ущільнення двигуна. Відмова клапанів (вакууму та зворотного) системи вентиляції картера також може спричинити нерівномірну роботу двигуна та збільшити вміст шкідливих речовин у вихлопних газах. Видалення нагрівача системи вентиляції картера (див. “Видалення впускного трубопроводу”).

Масляний сепаратор холостого ходу

Голова “на 10” Ми вимикаємо два болти кріплення кришки масляного сепаратора до фланця кришки часу.

Подаючи щілинною викруткою, вийміть кришку масляного сепаратора. Кришка ущільнена гумовим кільцем.

Ми виймаємо масляний сепаратор з кришки часу часу. Масляний сепаратор ущільнюється в гнізді з гумовим кільцем.

Гніздо нафтового сепаратора в кришці приводу часу: 1. канал для подачі газів з картера; 2. канал для видалення газів до вакуумного клапана; 3. канал для зливання олії в піддон Картер. Ми очищаємо родовища та промиваємо бензином нафтовим сепаратором газів картера. Ми обережно видалимо шар масляного сепаратора родовища зі стін гнізда, намагаючись уникнути їх вступу всередину двигуна. Для миття каналів у кришці часу її потрібно видалити. Встановіть сепаратор масла у зворотну послідовність, замінивши гумові ущільнювальні кільця.

Вакуумний клапан нафти

Зрізаючи кріплення кільця кінчика вакуумної клапана, ми відключаємо трубку від обігрівача вентиляції картера. “Видалення впускного трубопроводу”). Зчеплення затискачів на корпусі клапана.

Ми рухаємося вниз від засувки тримач шланга, що з’єднує обігрівач у вентиляційній системі картера з розширенням резервуара.

TORX T-30, вимкніть два кріплення кріплення клапанів на кришку приводу часу.

Ми відображаємо клапанову трубу з отвору на кришці приводу часу та видалимо вакуумний клапан.

Вакуумна клапанна труба та наконечник її трубки ущільнюються у отворах відкриття кришки приводу часу та на обігрівачі відповідно, з гумовими кільцями. Для очищення родовища промийте внутрішній клапан і порожнину трубки бензином. Встановіть вакуумний клапан у зворотну послідовність, замінюючи герметичні кільця новими.

Повний клапан ланцюга живлення

Від’єднайте шланг від пристосування зворотного клапана.

і вийміть клапан з гумової втулки кришки повітряного фільтра. Встановіть клапан у зворотну послідовність.