Як отримати седан поло на морозі

Volkswagen Polo не запускає причини-ремонт-автор

Одним із показників листування пояса та шківа є зовнішня поверхня ременя, яка повинна приблизно відповідати зовнішньому краю шківу задньої частини ременя з краю шківа. Якщо ремінь сидить глибоко в шківі-щось, це неправильно.

До речі. сучасні клінічні ремені, які також називаються побічними. є дітьми нашого звичного клинового пояс. Тільки ці ремені-багато “полі-” Клінієв. Акумулятор є основою нормального життя в сильних морозах.

Як правило, ми дізнаємось про його виступ вранці, коли машина не почнеться.

Якщо акумулятор близько трьох років і більше, то краще негайно зайти в магазин і придбати новий акумулятор. Ще краще. так. це непослідовний. Акумулятор, який не працює взимку, може використовуватися влітку. Найважливішим показником акумулятора є початковий струм: я рекомендую замість 55 амперних годин, щоб поставити акумулятор щонайменше 65ach.

Якщо стартер не крутиться добре, не поспішайте перетягувати акумулятор для зарядки. Спочатку вийміть клеми, обережно очистіть їх невеликою шкірою, встановіть термінали щільно, затягніть їх і спробуйте знову запустити машину, обов’язково накачайте бензин у карбюратор.

Якщо це не допомогло з терміналами. спробуйте поставити акумулятор перед початком морозу принаймні протягом 6-7 годин, відповідно, вам потрібно мати зарядний пристрій вдома в гаражі.

Якщо вранці акумулятор більше не тягнеться, вам доведеться придбати інший, навіть якщо цей абсолютно новий, то шлюб зношується. Можливо, він все ще може діяти влітку, але на зиму він точно не підходить. Старий акумулятор може бути трохи покращений, додавши концентрацію електроліту до зимової норми. додавши концентровану кислоту, це не допоможе дефект.

Існують також спеціальні порошки, які відновлюють експлуатацію акумулятора, сприяють очищенню акумуляторних табличок. Я спробував це двічі. на нашому звичайному свинцевому акумуляторі.

Вперше він заснув, і акумулятор, який більше не витягнувся, пішов ще на рік, правда померла негайно і нарешті. Другий раз заснув, і акумулятор вийшов на повний кінець. він перестав працювати повністю.

Тож на мій досвід. 50 на потужність акумулятора сильно залежить від його температури.

Якщо акумулятор працював нормально влітку, то нагрівання його можна навіть приносити додому вночі, з терміновістю, ви можете зігріти його в тазі з теплою водою. Ви досягнете літньої ефективності прокрутки в той час, поки тепло.

Це необхідно так, щоб акумулятор починав працювати, і тому. його електроліт трохи теплий, сама акумулятор розігрілася, а ємність збільшилася. У мене є на пасаті, з вичавленим зчепленням. він починається гірше.

Якщо седан Volkswagen Polo не починається: причини та дії власника автомобіля

Volkswagen Polo Sedan. Стартер обертається, але двигун не починається

Причин такої поведінки може бути досить багато. Основні перераховані нижче

Людський фактор: Ви забули вимкнути прокладку, яка блокує, наприклад, лише бензиновий насос. Вихлопна труба забита. Хороші люди вкладають у нього ганчірку або картоплю, або, можливо, ви просто заїхали в сніговик. є багато варіантів. Випускна труба повинна бути вивільнена.

Все вищезазначене, загалом, не є зривом, і вирішується у двох рахунках. І тепер ми проаналізуємо причини, пов’язані з технічною несправністю: якщо стартер перетвориться досить повільно, то причиною може бути потовщення в холодному маслі в двигуні. Або, можливо, акумулятор або його сильно окислені клеми виписані після довгої парковки.

У той же час, напруга борсету може зануритися так, щоб блок управління двигуном відмовився працювати. Ну, тут все зрозуміло: масло слід вилити протягом сезону, акумулятор заряджається або замінюється. Щось замерзло в газовій трубопроводі, дизельне паливо в резервуарі або фільтрі. Шукайте теплу коробку! Паливний насос несправний.

Це легко перевірити, якщо ви не намагаєтесь дістати машину біля жвавого та галасливого шосе. Якщо є тихо навколо, то чутливе вухо здатне зловити відсутність характерного гудіння паливного насоса під час початку стартера. У кращому випадку поганий контакт у ланцюзі винна, в найгіршому ви будете замінені заміною насоса.

Стартер не входить до взаємодії з короною. Причина: знос деталей, зуби подрібнюються тощо.П. Коли спроба почати, чути брязкальце зубів. Будьте готові замінити корону або маховик.

Зігнутий Бендікс. Або його привід пролетів, або сам Бендікс неважливий. Чується, що стартерний двигун обертається з високою швидкістю, але більше немає спроб скрутити двигун. Будьте готові до ремонту або заміни самого стартера.

Забезпечення системи запалювання в бензинових машинах. Ми перевіряємо все. свічки, котушки, проводка тощо.П. Дизельна машина не має сяйво розжарювання. Проблема може бути в блоці управління, а також у реле живлення. Самі свічки також слід перевірити. вам потрібно подумати.

Ремінь часу, розкиданий на клаптики. Це легко відчути: стартеру стало легко скрутити. Якщо вам пощастило (поршні не зустрічалися з клапанами). достатньо замінити пояс, якщо ні, то половина двигуна.

Ремінь часу стрибнув у кілька зубів, порушуючи правильні фази розподілу газу. Знову ж таки, у найкращому випадку вам потрібно буде повернути пояс на місце, але в найгірше ви знайдете дорогий ремонт. Підвищена стійкість до обертання колінчастого вала: хуліган на валах, вставки підшипників, частини групи поршня циліндрів, деформація вала.

Перевірте, чи вдається вам скрутити двигун, коли автомобіль натискає на найвищу передачу в ручній коробці передач. За допомогою кулемета вам доведеться спробувати повернути двигун для кріплення шківа допоміжного приводу. Якщо двигун керує порівняно легко, щоб скрутити, то пошук причини потрібно буде продовжити.

Я заклинив генератор, насос для рульового керма, компресор кондиціонера. Несправна одиниця запобігає двигуну. Щоб перевірити, спочатку ви можете перевірити, чи ремінь напружується перевищує міру, намагаючись скрутити двигун. Якщо підозри підтверджені, ви можете зняти ремінь приводу допоміжної одиниці і спробувати дістатися до сотні.

Звичайно, це вийде лише на автомобілях, де охолоджуючий рідкий насос обертає пояс. З неопрацюючим насосом, без циркулюючого теплоносія, навіть холодний двигун швидко закипить. Вночі вони намагалися вкрасти вашу машину, але щось пішло не так.

Якщо стартер крутиться, і двигун не запускається, перш за все, слід перевірити живлення та систему запалювання. Зверніть увагу, що всі ці перевірки повинні проводитись лише тоді, коли стартер обертається рівномірно, не смикаючись. В іншому випадку (ривки Під час роботи стартера або клацання замість звичайного гудіння) проблему слід шукати, перш за все, у самому стартері.

Перевірка паливної системи повинна виконуватися послідовно. від паливного насоса до інжектора (карбюратор):

Якщо у вас є інжектор, то, коли запалювання увімкнено в кабіні, слід почути гудіння електричного газового насоса. Якщо немає гудіння, то або двигун газового насоса вигоріла, або напруги на ньому немає. Тому необхідно перевірити самий паливний насос, а також його запобіжник.

За допомогою транспортних засобів карбюратора все є трохи складніше: бензиновий насос має привід від валу розподілу, тому для перевірки вам доведеться зняти кінець шланга з впускного пристосування карбюратора або витяжного пристосування бензинового насоса. Якщо важіль ручного перекачування газового насоса кілька разів перекачує, бензин повинен переходити від пристосування або шланга.

Щоб перевірити наявність бензину в пандусі інжектора, натисніть на клапан підгонки для підключення насоса: бензин повинен піти звідти.

Не забудьте перевірити, чи забито паливний фільтр. Можливо, двигуна просто не вистачає палива, тому він не почнеться.

Ще одна причина, чому стартер крутиться, а машина не починається. це засмічений дросель.

Виконуючи всі вищезазначені дії, ви можете спробувати запустити машину ще раз. Якщо стартер все ще крутиться, але автомобіль не починається, то вам потрібно перевірити систему запалювання.

Спочатку слід скрутити свічку і перевірити наявність іскрів на ній. Для цього потрібно покласти дріт високої напруги на вимкнену свічку, торкнутися свічки з металевою частиною двигуна і закрутити двигун за допомогою стартера (для цього вам знадобиться помічник). Якщо є іскра, то свічка працює.

Якщо в інжекторному автомобілі немає іскрів, то проблема полягає в модулі запалювання.

Якщо в двигуні карбюратора немає іскрів, то слід перевірити котушку запалювання. Витягніть центральний дріт з кришки Tummer, покладіть його на кінець 5 мм від металевої частини двигуна (без торкання) і попросіть помічника прокрутити двигун із стартером. Якщо іскри немає, котушка несправна.

Якщо є іскра, а котушка запалювання знаходиться в хорошому стані, вийміть кришку Tilebler і подивіться, чи є в ній дефекти (сажа, тріщини тощо.D.).

Бувають випадки, коли всіх цих перевірок недостатньо, і власник автомобіля повинен проводити більш глибокі чеки, щоб визначити причину того, що стартер скручується, а двигун не починається. Серед причин, чому це також можна знайти:

Рекомендації щодо двигуна, починаючи з сильного морозу

Основна проблема. взимку. запуск холодного двигуна. Частіше це відбувається стосовно двигунів карбюраторів, але в сильному морозі власник автомобіля з інжекторним двигуном може зіткнутися з ним. Причини відомі: потовщена олія, падіння ємності акумулятора та погане випаровування бензину.

Одним із рішень цієї проблеми є встановлення електричних пристроїв для нагрівання системи охолодження двигуна (попередній нагрівач).

Основним недоліком електричного нагріву теплоносія є те, що в будинку чи офісі вам потрібно мати спеціальний щит з розеткою. Вихід. це автономний нагрівач рідкого палива, який також вбудований у систему охолодження двигуна і працює за принципом котла гарячої води. Паливом для нього є бензин або дизельне паливо, залежно від того, для чого працює ваш автомобільний двигун.

Переваги систем опалення також полягають у тому, що коли вони використовуються, ресурс двигуна збільшується. Кожен запуск холодного двигуна при температурі –20 ° C еквівалентний пробігу 800 км. До речі, згідно з сучасними видами, двигун швидше досягне робочої температури, а його знос буде меншим, якщо ви не будете стояти на місці після запуску, але почніть рухатися якомога швидше, уникаючи, звичайно, надмірного навантаження на двигун.

Встановлення нагрівачів для охолодження двигуна повинна здійснюватися лише на станціях технічного обслуговування компанії.

Процедура запуску двигуна без попереднього переговорів у важких морозах практично не відрізняється від звичайного. Це може бути рекомендовано лише для виконання наступних підготовчих операцій, які полегшують запуск холодного двигуна.

Якщо автомобіль стояв більше однієї ночі, після включення запалювання перед запуском двигуна зачекайте 3-5 с, щоб електричний газовий насос вдалося підвищити тиск бензину в енергетичній системі працівнику.

Ємність акумулятора в сильному морозі зменшується, а споживання енергії колінчастого вала колінчастого вала двигуна з потовщеною нафтою значно більший. Для того, щоб збільшити термін служби акумулятора, перед тим, як увімкнути стартер, увімкніть на 30-60 с. Через проходження невеликого струму в акумуляторі починаються хімічні процеси, і його здатність надавати енергію значно збільшується.

Якщо двигун не розпочався з першої спроби (стартер працював 5-10 с), друге можна здійснити не раніше 30 с після. Якщо двигун не запустився в третій спробі, необхідно шукати несправності в системах влади та запалювання.

Не намагайтеся покласти двигун із буксируванням у сильному морозі. З таким початком часто спостерігається стрибки механізму розподілу газу, внаслідок чого знадобиться дорогий ремонт двигуна.

Як дістати машину на морозі

Підготовчі етапи

Хоча вважається, що початок двигуна в сильних морозах є для нього дуже руйнівним, проте всі намагаються їздити в цей час, по.перше, через комфорт: це дуже важко зателефонувати на таксі, це проблематично Громадський транспорт через звичку звички. Тож ми починаємо.

Теоретично майже будь.який бензиновий двигун можна запустити з.тридцять. Для цього він повинен мати справні системи запалювання та постачання, а також мастильні матеріали, що відповідають кліматичним умовам, паливі та акумулятора.

Саме в морозах найважче запустити машину, але є ряд порад, які можуть полегшити це.

Кілька компонентів можна виділити для успішного початку двигуна в морозах:

Хороший акумулятор. Хто каже, що від акумулятора в більшій мірі залежить від того, наскільки добре стартер запустить двигун. Тому, якщо у вашому районі є сильні морози, встановіть потужний акумулятор і вчасно змініть його. В середньому час роботи акумулятора три роки. Деякі драйвери беруть батарею додому вночі, що забезпечує впевненість запустити двигун вранці.

Свічки. Своєчасна заміна свічок забезпечує хороший старт двигуна.

Масло. Використання високоякісних синтетичних (напівсинтетичних) масл у двигуні спрощує запуск. Крім того, власники автомобілів, які мають мінеральну олію в контрольно.пропускному пункті. Мінерал в морозах дуже потовщується.

Місце паркування автомобіля. У морозі бажано, щоб машина якомога ближче до будинку, намагайтеся уникати виробництва самотньої машини. Краще зайняти місце поруч із великим автомобілем, як джип чи газеля (машина буде «теплішою»).

Частота використання автомобіля. Це означає наступне: у сильних морозах намагайтеся не робити великих пауз між поїздками. Наприклад, у п’ятницю прийшов з роботи о 19-00 (прогнози силістів погоди.30 вночі), перед тим, як лягти спати, “теплим” машиною, а в суботу, як тільки ви встаєте, дістаньте машину або їдьте кудись у бізнес. Як правило, у вихідні до обіду дороги будь.якого міста покинуто. Якщо холод дуже сильний, а машина стоїть поруч із будинком. періодично розігріти двигун вночі.

Паливо. Щоб зменшити конденсат, краще заправляти частіше, щоб паливо становило щонайменше половину газового бака.

Почати двигун на холоді

Увімкніть найближчу або родзинку фар протягом 30 секунд, це розігріть електроліт, і акумулятор видасть майже всю номінальну ємність (якщо, звичайно, вона не заряджається).

Вичавити зчеплення, навіть якщо машина не знаходиться на передачі. Це видалить зайве навантаження з колінчастого вала автомобіля при запуску двигуна стартером, оскільки масло в коробці так само, і стартер також повинен повернути первинний вал. Тільки з ордером двигуна принаймні до 20 градусів, якщо ви звільняєте (плавно) педаль зчеплення, під час моніторингу руху машини. Якщо машина смикається, вичавіть зчеплення назад.

Увімкніть запалювання і зачекайте, поки контрольні світильники не вийдуть, і насос створить необхідний тиск у системі подачі палива. Якщо двигун є карбюратором, тоді витягніть «всмоктування» і натисніть педаль газу кілька разів.

Увімкніть стартер на 5. 10 секунд. Якщо двигун не запускається, зачекайте 30 секунд і повторіть спробу. Якщо після трьох таких спроб машина не ожила, вам потрібно почекати кілька хвилин, то повторіть серію.

Не закручуйте стартер занадто довго. Надмірно довге обертання стартера може або налити свічки, або швидко скинути акумулятор.

Когда не получилось запустить мотор с десяти попыток и он не подает на это никаких надежд – стоит оставить машину в покое до потепления или вызвать специалиста для поиска причины сбоя техники. Але несправності можуть не існувати. лише температура опустилася нижче позначки, на якій розроблена система, що обслуговує двигун. Тоді найпростіший спосіб буксирувати машину в теплий гараж і спробувати оживити його там або перейти до альтернативних методів запуску двигуна.

Існує два альтернативні способи запустити автомобільний двигун. Це так.зведений “сигарета” та метод “буксирування”.

Кулінарія

Вам знадобиться ще один автомобіль, який повинен бути в безпосередній близькості від вашої (щоб кабелі могли його отримати). Щоб уникнути небажаних ланцюгів, автомобілі не повинні контактувати один з одним. Відключіть запалювання на кожному автомобілі та підключіть два кабелі. По.перше, підключіть один кабель до позитивного клеми розрядженого акумулятора, другий кінець кабелю до позитивного клеми акумулятора іншого автомобіля. Потім прикріпіть один кабель до негативного клеми акумулятора автомобіля донора. Краще підключити другий кінець кабелю до блоку циліндра або корпусу автомобіля з викинутим акумулятором у точці, максимально віддаленій від акумулятора, намагаючись не влаштувати коротке замикання. феєрверки будуть красивими

Переконайтесь, що кабелі не підпадають під лопатки вентилятора або для інших рухомих деталей під капюшоном кожного автомобіля. Запустіть машину, з якої ви “освітлюєте”. Якщо акумулятор сильно розряджається, ми чекаємо 5. 10 хвилин. (За цей час струм від живої батареї перетвориться на мертвого відповідно до закону про спілкування суден), а потім спробуйте запустити двигун із виписаною батареєю. Під час цього необхідно «поставити» на робочий автомобіль, щоб забезпечити достатній рівень енергії для перенесення її на інший автомобіль. Після запуску автомобіля з виписаним акумулятором відключіть кабелі у зворотному порядку їх кріплення.

У випадку необхідних кабелів цей метод запуску досить простий, але, на жаль, як показує практика, не завжди допомагає.

Буксирування

Хоча в інструкціях щодо автомобіля, як правило, існує заборона цієї дії, цей метод застосовується майже для будь.якого автомобіля з ручною коробкою передач. Для успішного запуску двигуна запуск двигуна необхідно виконати наступні підготовчі роботи: приєднайте кабель і перейти до ділянки дороги, на якій ви запустите. Буде краще, якщо цей розділ буде прямим і, якщо можливо, з неважливим рухом. Надзвичайно небажано починати на дворах, t.до. Для початку потрібна швидкість близько 30-40 км/год. Також пам’ятайте, що в дуже сильних морозах (нижче 35 градусів) за допомогою цього методу ви можете пошкодити двигун та елементи елементів трансмісії автомобіля.

Поло не починається в холодному Volkswagen Polo

Хто не запускає ділянки поло в мінус температурі, просто вийміть повітря і зігріть його в теплі, якщо вам потрібно терміново йти без нього!!

до пішохідного: дякую за огляд. Але це тимчасове рішення головної причини слід шукати.

to matr1xx: Ну, бо ви можете дістатися до служби, в принципі, я маю це кожну зиму, а потім, як ластівка мух, і в службі вони кажуть, щоб змінити фільтр і свічки, і це те саме щороку! Тому я йду так !

Така ситуація: Несправність двигуна триває, відшарування не починається (стартер мовчить), тобто жодної реакції. Що робити? Чи допоможе видалення повітряного фільтра?

Ilaes: Що робити? Чи допоможе видалення повітряного фільтра? #

Мало ймовірно. Автоматичний деякий рік ? Опишіть проблему більш докладно. Поки що лише 1 рекомендація перейти до діагностики.

до ILAES: Діагноз допоможе, тільки вам потрібно спочатку запустити машину.

Авто грудня 2011 року, допоміг. відокремлення двох ключів до зв’язки і передає запобіжники)))))))

(До речі, як виявилося), стартер працював, машина ні в якому разі не починалася, деякі чудеса деяких

Товариші допоможуть. Я вже подорожував купою послуг. Проблема полягає в тому, що. F.Поло 99 г.у., 1,4 бензин. Після тривалого простою (день) його погано розпочинається. Не схоплює. Стартер крутиться ідеально. Коли захоплювати роботи та зупиняються. Після повторної фабрики не варіть. Я починаю рухатися, переходжу до другого, і машина починає чхати (майже стійко), ніби її десь забивали. Миття і все добре. І в майбутньому (поки машина тепла), фабрика без проблем вперше. Заздалегідь дякую.

до XXXZZ: Слідкуйте за паливним насосом та демпфером, змінюйте фільтри. Бензин низької якості робить себе відчуттям, засміченим паливом, фільтром, конденсатом у резервуарі. все це може бути причиною.

до XXXZZ: Доброго дня. У нас тут окремий розділ. Я також раджу вам використовувати пошук.

Хто може сказати. Я вчора вмив машину вночі, я не можу почати вранці, я лише 2 місяці. Підозра на бензиновий насос, не горить, лише якось слабо виття, практично ніколи не чули.

до 89169292354: Якщо автомобіль знаходиться під гарантією, то краще показати його дилеру.

Якщо гарантії немає, тоді перевірте напругу на бензиновому насосі. Стартер нормально обертається?

Месір: Потім перевірте напругу на газовому насосі #

І перевірте тиск палива на шосе (від бензинового насоса)

Всім доброго дня!Я не знаю, яка причина. Автомобіль негайно хапається і зупиняється.Змінив паливний насос, очистивши систему, не допомагав. Скажи мені, яка причина може бути.

До Маршала: Дивіться датчик колінчастого вала.

Щодо мене, у вас шлюб. Особисто зі мною все добре, машина щаслива, я купив її півроку тому, мені подобається поява в машині, це просто клас. Відмінний інтер’єр, зручні сидіння, просторі, добре підходять для маленької родини. Просто мрія керувати. Бензин займає дуже мало, особливо на шосе, це займає менше 6 літрів. Відгуки власників поло в основному позитивні, і я приєднуюся до них.

to mgrte: огляд бренду та моделі, ви можете залишити тут

Надішліть сторінку собі або другові, щоб не програти

Не знайшов відповіді на запитання?Використовуйте пошук сайту, сайт написав реальні майстри з 2007 року. Опубліковано більше мільйона повідомлень, можливо, існує рішення вашої проблеми!

Привітання! Мене звуть Михайл, я хочу висловити свою доброзичливість вам і вашому сайту.

Завдяки вам, вам самого вдалося принести подряпини, які дружина поклала на стоянку.

Все почалося з того, що моя дружина здавалася правам і почала часто брати мою машину, щоб дістатися до найближчого торгового центру. Нічого не передавало неприємностей, але одного разу вона сказала зі сльозами на очах, що вона була побута на стоянці про якусь колонку. Я все ще не розумію, як потрібно було встигнути це зробити, але жінки можуть все зрозуміти самостійно)) подряпина була досить глибокою, і грошей і часу турбуватися з живописом. Тому я просто забив на подряпину.

Тиждень тому я натрапив на ваш блог Артем Шевченко, який у його статті розповів, як позбутися подряпин за 10 хвилин. Спочатку я не вірив, але все.таки вирішив спробувати і взагалі не пошкодував. Метод працював на всі 100, не було слідів подряпин, але просто нічого не видно з будь.якого кута.

У Vobish я збережу інтригу, для тих, хто хоче швидко позбутися сапапінів, перейти і прочитати статтю про тему в блозі, я гарантую, що ви не пошкодуєте.

Autoexpert Kirill приносить пояснив, що робити, якщо автомобіль не починається з холоду

Досвідчені власники автомобілів знають, що автомобіль може не починати з багатьох причин. Найпоширенішим є виписаний акумулятор, але іншим доведеться читати на «симптомах»: наявність іскри, поведінки стартера тощо. Це було сказано “Вечірній Москва” Autoexpert Kirill Brevdo.

Хорошим чином автомобіль повинен бути підготовлений до зимової роботи, принаймні перевірити, чи є акумулятор в порядку. Якщо машина не починається, найпопулярніший (якщо стартер просто не схоплюється, нічого не відбувається і навіть фари не палають). швидше за все, акумулятор, який давно хотів померти, але в теплий сезон Рік, він все ще працював

Не завжди виписаний акумулятор повинен бути змінений на нове. У деяких випадках все може зробити з банальним «освітленням» з іншого автомобіля (після чого сама батарея заряджається від генератора), а в інших. зарядка, яка зазвичай вимагає декількох годин, а то й на день.

Експерт також нагадав, що категорично неможливо запустити транспортний засіб, підключений “сигаретами”, до іншої робочої машини. Останнє в цей момент слід вимкнути: інакше стрибок напруги, який відбувається під час початку, може призвести до проблем з електриком.

Якщо невдалий запуск не пов’язаний з акумулятором, варто звернути увагу на інші фактори.

Вам потрібно подивитися на симптоми, якщо двигун взагалі не схоплює і в машині немає електроенергії, то це акумулятор. Якщо стартер швидко крутиться, але двигун не починається. вам потрібно подивитися, що ще може бути. Якщо ми говоримо про машину з бензиновим блоком, немає іскри (проблеми запалювання) або паливо не входить куди

У випадку з дизельним автомобілем проблема може бути паливом. Наприклад, якщо машина приправлена ​​з «літнім» дизельним паливом, то шанси на успішний запуск на холоді досить невеликі: при мінус температурі паливо загущається і перестає йти туди, куди воно повинно входити. У цьому випадку вам потрібно перенести машину на послугу, де він буде нагрівається та приправлений підходящим паливом “зима”.

Нагадаємо, що раніше віце.президент Національного автомобільного союзу Антона Шапаріна на радіо Sputnik розповів про те, як мороз впливає на роботу двигуна, охолоджена під час простою.

Можливі проблеми поганого запуску двигуна

Якщо стартер взагалі не активується, а тягова реле не працює, то можливі дві несправності: сам стартер “помер” або є порушення в електричному ланцюзі. Рідкісне явище. запобіжник, встановлений на ланцюзі живлення. На щастя, Volkswagen Polo не є власником такого пристрою, тому ми виключаємо можливість відмови запобіжника.

Причиною відсутності живлення є насичений акумулятор або погано затягнутий дроти на клемах. Все просто з проводами: ми їх підтягуємо, а їжа відновлюється. Якщо акумулятор на нулі, то ви не можете обійтися без зовнішньої допомоги: ми шукаємо хорошого самарянина, який дасть “сигарету”.

Млява робота стартера також не підходить. Вона є ознакою слабкої зарядки акумулятора. Тому ми або заряджаємо акумулятор, або змінюємо його на свіжий.

Перець стартера виключає причини акумулятора. Перед двім.автомобілем є інші дві проблеми. Перший знаходиться в площині під назвою Система запалювання. Друга лежить у системі подачі палива.

Перша проблема найчастіше зустрічається. “Двигун” не почнеться, тому що немає іскри. Є одне питання. в якій частині системи виникла проблема?

Частина низької напруги складається з датчика та спеціальної коробки, наповненої електронікою. Це просто бажана іскра в ній. Другий компонент. це трансформатор, або у простих людей, котушка запалювання, до якої з’єднані свічки. Земляні дроти, завдяки дистриб’юторам, постачають свічки з струмом високої напруги. Заключний етап. це свічки, які створюють іскру, необхідну для запуску двигуна.

Чек повинен проводитись у спеціальному порядку. Ми починаємо з високої напруги: ми виймаємо дріт з дистриб’ютора і кріпить його кінець поруч із корпусом автомобіля. Ми переконуємось, що дріт не торкається поверхні, інакше вся електроніка на седані вийде з ладу. Запустіть двигун і дотримуйтесь кінчика дроту. Між ним і тілом повинен ковзати заряд електроенергії. Якщо цього не відбудеться, вийміть обкладинку з дистриб’ютора, очистіть його контакти, вивчіть “бігун” та дроти. У присутності дефектів ми змінюємо деталі. Необхідно також висушити свічки, затоплені бензином.

Чудово свічок. це новий етап перевірки. Ми виводимо їх з котушки, підключимо до них дроти високої напруги, збираємо їх у пакет і запускаємо стартер. На електродах свічок спалахнули невеликі блискавки. Якщо іскрів все ще немає, то проблема глибша, ніж вони думали.

На наступному етапі перевірте котушку, а точніше, напруга, що входить до елемента. Ви можете зробити це за допомогою тестера або інженерної лампи. Якщо напруга відсутня, то корч, який двигун не запускається, знаходиться в котушці. Несправну частину слід замінити. Однак можливо, що струм не входить внаслідок поганого з’єднання проводів або банального забруднення.

Останній рядок.частина низької напруги системи. Єдине, що ви можете зробити. це «розкусити» контакти роз’єму дистриб’ютора. Витік напруги, можливо, відбувається через них. Але якщо напруги все ще немає, то, то слід відвезти машину до комп’ютерної діагностики електронних систем. За допомогою спеціалізованого обладнання майстер розкриє причину несправності.

Найбільша рідкість, чому двигун не запускається. зрив приводного ременя валу розподілу. В основному він з’єднаний з встановленою зубчастою поверхнею стрічки. Ремонт механізму краще довіряти професіоналам.

Заміна невдалого масляного насоса

Зовсім інший фокус дилеми на седан Volkswagen Polo. це несправність масляного насоса. Пристрій служить для постачання масла в систему та змащення рухомих частин двигуна. Якщо тиск постійно падає внаслідок зменшення ступеня впорскування або виникнення витоків у самому тілі циліндра або насоса, то елемент повинен бути замінений якнайшвидше новим.

Процедура вимагатиме ключа TORX T45, шестикутника на “5” та тонких щипців:

 • Ми демонтуємо масляний картер. Для цього вийміть розпилювач двигуна та злийте масло з мастильної системи. Вийміть панель маховика і відкрутіть двадцять кріплення самого картера. Акуратно стукайте по краях картера гумовим молотком і відключіть деталь.
 • Тоді ми демонтуємо захист зірочки насоса та натягувача пружини в її приводі.
 • Ми відкрутимо болт, кріпляючи натягувач до блоку циліндрів і видалимо компонент.
 • Потім вийміть зірку насоса, обережно відкрутивши болт.
 • Нарешті, ми відкрутимо ще три гвинти, що тримають корпус насоса, і видалимо деталь.
 • Замість старого ми ставимо новий масляний насос і збираємо все у зворотному порядку.
 • Ми заповнюємо резервуар маслом і перевіряємо, чи працює автомобіль.

Свіжий, лише з німецької рослини, масляний насос для седана поло коштує близько 12 000 свердловинних екземплярів можна придбати за ціною кілька разів дешевше. Все залежить від пробігу автомобіля.

Акумулятор для седана Volkswagen Polo, хетчбек. як видалити з автомобіля, який вибрати, відео

Будь.який сучасний автомобіль не може бути представлений сьогодні без акумулятора. Ручки давно пішли в минуле, які прокручують колінчастий вал двигуна, щоб отримати його. Сьогодні акумулятор (акумулятор) повинен швидко та надійно запустити машину в будь.якому морозі. В іншому випадку власнику автомобіля доведеться ходити або «освітлювати» двигун від акумулятора сусіднього автомобіля. Тому акумулятор завжди повинен бути в робочому стані, з оптимальним рівнем заряду.

Основна інформація про акумулятори, встановлені у Volkswagen Polo

Основними функціями сучасного АКБ є:

 • запустити автомобільний двигун;
 • Забезпечити продуктивність усіх освітлювальних пристроїв, мультимедійних систем, замків та систем безпеки з вимкненим двигуном;
 • поповнити відсутню енергію з генератора в періоди пікових навантажень.

Для російських автомобілістів питання, що починається під час морозної зими.

Що таке автомобільний акумулятор? Це пристрій, який перетворює енергію хімічної реакції на електроенергію, яка необхідна для запуску двигуна, а також коли він вимкнено. У цей час акумулятор викидається.

Коли двигун запускається і починає працювати, відбувається зворотній процес. акумулятор починає заряджати. Електроенергія, що виробляється генератором, накопичується в хімічну енергію акумулятора.

Акумулятор німецького виробника Varta встановлений у Volkswagen Polo на конвеєрі

Акумуляторний пристрій

Класичний акумулятор. це контейнер, наповнений рідким електролітом. Електроди занурюються в розчин сірчаної кислоти: негативні (катод) та позитивний (анод).

Катод. це тонкі свинцеві пластини з пористою поверхнею. Анод. це тонкі сітки, в яких натискається оксид свинцю, маючи пористу поверхню для кращого контакту з електролітом.

Пластини анода та катода дуже близькі один до одного, вони розділені лише шаром пластикового сепаратора.

Сучасні батареї не подаються, у старих можна було змінити щільність електроліту, вливаючи воду в офіційні отвори

У автомобільній батареї є 6 зібраних блоків (секцій, банок), що складаються з чергування катодів та анодів. Кожен з них може виробляти струм з напругою 2 вольт. Банки підключені послідовно. Таким чином, на терміналах вихідних утворюється напруга 12 вольт.

Сорти сучасних батарей

У автомобілях найпоширенішими та оптимальними акумуляторами є свинцева кислота. Вони відрізняються виробничими технологіями, фізичним станом електроліту і поділяються на такі сорти:

 • SLI. найпоширеніший вид, який є класичним. Електроліт в такому АКБ. це рідка суміш дистильованої води з сірчаною кислотою. Такі батареї встановлені у Volkswagen Polo під час фабричної збірки. Основними недоліками таких батарей є:
 • Страх глибокого виділення.
 • Негативний вплив змін температури.
 • Погіршення характеристик за рахунок вібрації та інших механічних впливів.
 • E. вдосконалена версія SLI. Різниця полягає в більш товстих плитах, упакованих у спеціальний мікро.фібер. Ресурс та характеристики таких акумуляторів кращі за класичні, але вони дорожчі.
 • AGM. Простір між пластинами заповнений склопластиком, який насичується електролітом. Ці батареї вже не бояться глибоких розрядів, швидко заряджаються і можуть дати великий струм старту Не боїться сильних вібрацій. Цей тип VAG встановлений на автомобілях останнього покоління, оснащених двигунами з системою Start Stop. Вартість таких акумуляторів вище, ніж SLI та E.

Будь.який із перерахованих вище типів може бути встановлений на VW Polo, якщо його основні характеристики збігаються з тими, про які йдеться у службовій книзі.

Термін зберігання, технічне обслуговування та несправність батарей

Сервісні книги, оснащені автомобілями VW Polo, не передбачають заміни батарей. Тобто в ідеальній версії акумулятор повинен працювати протягом усього терміну служби. Рекомендується лише перевірити рівень заряду акумулятора, а також очищення та змащення клем за спеціальною провідною композицією. Ці операції повинні проводитися кожні 2 роки роботи автомобіля.

Насправді ситуація дещо інша. заміна акумулятора потрібна після 4–5 років її роботи. Це пов’язано з тим, що кожен акумулятор призначений для певної кількості циклів заряду.

За цей час відбуваються незворотні хімічні зміни, що призводять до втрати ємності акумулятора. У зв’язку з цим основною несправністю всієї батареї є їх нездатність запустити двигун автомобіля.

Причиною втрати потужності може бути порушення правил експлуатації або розробка ресурсу акумулятора.

Якщо в старих батареях можна було відновити щільність електроліту, додавши до нього дистильовану воду, то сучасні батареї підтримують. Вони можуть показати лише рівень заряду, використовуючи індикатори. Втрачаючи контейнер, ремонт не підлягає заміні і вимагає заміни.

Чому б не почати машину з сильного морозу: хороші практичні поради

Я радий бачити вас у своєму блозі знову шанованого читача. Сьогодні я розповім вам, як мій майже новий автомобіль відмовився почати. Мешканці Середньої смуги Росії, не кажучи вже про жителів північних регіонів, напевно, з того, з якої причини здогадуються.

Після січня Нового року канікули, в Нижній Новгород, навіть у день був мороз. 32 градуси, а вночі нижче.

Як ви думаєте, що поводився мій Volkswagen Polo? Я відмовився почати будь.яким чином, і тепер ми зрозуміємо, чому автомобіль не починається з сильного морозу.

Акумулятор був виписаний

Основна, але не єдина причина в ній. Після повернення ключа стартер повільно почав прокручувати маховик двигуна, але запустити його не вдалося. Через короткий проміжок часу друга спроба не дала результатів, а стартер крутився ще повільніше. Після тривалої перерви. третьої спроби та невдачі, поки мої сили акумулятора були вичерпані, а стартер вже не мав крукувати маховик.

Варто зазначити, що перед тим, як запустити двигун, коли вчитель у дисципліні “Електричне обладнання автомобіля”, що викладається в університеті.

Хтось може сказати, що включення фари. це повна дурниця і дія з серії, щоб прорікати колеса і витерти фари)) повірте, дорогі друзі, що це не так і, у двох словах, я спробую пояснити Ви, що ця дія допоможе запустити машину з сильним морозом.

При сильно негативних температурах в’язкість електроліту збільшується і, відповідно, його опір збільшується. Зниження провідності електроліту постійно зменшує повернення електроенергії. Якщо перед запуском двигуна дамо невелике навантаження, то електроліт, який присутній у порах пластин, прогрівається, і його провідність зростає (оскільки опір знижується).

Я спробую передбачити ще одне питання, яке може виникнути: чи включення фари і так “злегка живі” акумулятори будуть скидати?

Коли високе світло увімкнено протягом 1 хвилини, значення акумулятора становитиме приблизно 0,1 ампер. Ми беремо середній акумулятор потужністю 60 амперів, ця категорія становитиме лише 0,2% від ємності вищезазначеного акумулятора. Акумулятор не помітить такої втрати.

Більше причин

Окрім виписаного акумулятора, мій внесок у той факт, що я нікуди не їздив на машині та маслі. Що з ним не так, ти запитаєш мене? Я використовую масло з в’язкістю відповідно до класифікації SAE 5W-30.

Це означає, що рекомендований температурний діапазон роботи цього масла до –30 градусів Цельсія. Дозвольте нагадати вам про температуру повітря, якщо ви вірите читанням комп’ютера маршруту. 32 градусів та масла в картері двигуна відповідно.

Буде «живий» акумулятор, я, безумовно, почав би, але, на жаль, ці два умови призвели до того, що мій седан поло залишився без руху.

Що я помиляюся?

Дуже просто. Моя помилка була такою: третій рік пішов до моєї батареї, це не стільки, але не декілька, тому справжній водій у цій ситуації повинен був працювати перед лідером і до осіннього зимового періоду роботи, або принаймні перед першими серйозними морозами заряджайте акумулятор. Як ти здогадувався, я цього не зробив. Не знав? Так, звичайно, я знав.

Я думав, що це буде їздити? Знову немає і навіть майже впевнений, що така ситуація відбудеться. Це була звичайна лінь. Шановні колеги Власники автомобілів не лінуються проводити заходи для підзарядки акумулятора до зимового періоду роботи. Доцільно робити це щорічно, і у випадку, коли акумулятор вже обслуговував вас протягом 2 або більше року. обов’язково.

Який термін експлуатації автомобіля, прочитаний тут.

Я виправляю помилку

Тепер у мене було два варіанти розвитку подій:

 • Зачекайте значного потепління, принаймні до мінус 15 і сподіваємось, що зі збільшенням температури повітря він стане трохи старшим, щільність електроліту в акумуляторі, що зачепиться, зросте, і я можу запустити машину. Ключове слово тут також можливо, що мій автомобіль не буде;
 • Зніміть акумулятор прямо зараз на морозі та перенесіть його до гаража для зарядки. Добре, що в декількох хвилинах ходьби є гараж, і головне. зарядний пристрій для акумулятора. Мені не дуже сподобалось розвиток подій у другому варіанті, оскільки я подумав, що я проведу наступні 40 хвилин на 32 градуси мороз.

І все ж я перейшов на себе і пішов по другому шляху. І одразу поцікавився, як зняти акумулятор з Volkswagen Polo. На щастя, тут нічого складного не було. Він відкрив капюшон, вийняв необхідні ключі та викрутки з багажника, і розпочав справу. Рукавички довелося зняти, оскільки виконання роботи над відкрученням горіхів у них, щоб м’яко незручно незручно. Я беру гайковий ключ без рукавичок і про диво, яке він застряг на морозі до руки і не відстає.

Перш за все, ми послаблюємо кріплення негативного терміналу та видалимо його. Далі перейдіть до плюс, але у вигляді пластикової конструкції є сюрприз із запобіжниками.

Я більше хвилювався за видалення блоку запобіжників, встановлених на пластиковій рамі. Рамка прикріплена до акумулятора, включаючи пластикові засувки. У такому морозі я просто просто боявся пошкодити цей пластиковий каркас. Але блок запобіжників був вилучений майже без труднощів, звичайно, мені довелося згадати «доброго» слова інженерів Volkswagen (VAG), оскільки на моїх попередніх автомобілях не було.

Сама акумулятор має одну точку кріплення знизу спереду. Відкрутіть гайку, за допомогою нього ми знімаємо кріплення, і все залишається лише для витягування акумулятора.Далі мені довелося піти до гаража, щоб привести акумулятор до бойової готовності, але це зовсім інша історія. Про те, як зарядити акумулятор, я розповім у своїй наступній статті. До зустрічі на сторінках блогу.

Чи можливо поїхати до Тоавма в місті Дрчгу

Вітаю всіх. Прошу вибачення за тривалу відсутність: робота, домогосподарство За цей час мені вдалося збити наслідки для фотографій собаки. змінити взуття та вдарити ще 7 мегаметрів. Почнемо з самих сумних. Я постукав собаку точніше два. Один із скринькою втік, другий негайно до смерті.

Все сталося дуже швидко і несподівано. Вночі я їхав на роботу на об’їзному майданчику, не був охоплений. 70 кілометрів на годину більше немає. Мене засліплювали зустрічний транспорт, поки він не їхав на далекому, але на сусіді, знаєте, коли фари піднімаються вгору, маленькі неприємності продовжують переслідувати мене та мою машину, або на моїй машині та мене, і я. Шишка вискочила на спину праву шину.

Volkswagen Polo Sedan 2015, бензиновий двигун 1.6 л., 110 л. З., Передній привід, автоматична коробка передач. спостереження

Автомобілі в продажу

отримати, седан, поло, мороз

Volkswagen Polo, 2019

отримати, седан, поло, мороз

Volkswagen Polo, 2017

отримати, седан, поло, мороз

Volkswagen Polo, 2020

отримати, седан, поло, мороз

Volkswagen Polo, 2018

І масляні ущільнювачі не стискаються в такому морозі, я боюся.28 старт

Наче все добре. І навіщо їх вичавити? Рідке масло до.43 як.Останній автомобіль розпочався п’ять років у будь.якому морозі, і все було нормально

Так, це мої страхи в дитинстві, сьогодні.28. Я не запускався з автосалону, я почав її вручну з ключа, я вже посадив акумулятор. Тож я намалював, що, можливо, масляні ущільнювачі були насильно притуплені

Дивно, я почав без проблем і в.35 після паркування. Єдине. я намагаюся заряджати акумулятор хоча б раз на три місяці. на роботі є куди їздити

На моїй напрузі автомобіля від 13 до 12.4 був рік протягом року., Морозов нижче.7 ще не було.

Навіть я не розумів доповнень щодо розрядженого бомбардування. Зрештою, за визначенням, батареї в холоді сідають. Або ви хочете зарядити до 13 і їздити на машині на морозі, зачекайте, поки машина охолоне і порівняйте, як вона запускається? 12 годин ви зачекаєте ті ж 12.3. Просвітлення.

На цьому акумуляторі я не бачив напруги більше 12.6 Навіть влітку. Робоча напруга гіпотетичної батареї у вакуумі 12.7. До цього він використовував бородавки. виробник претендує на 100% стягнення на 13 вольт. На ньому в будь.якому морозі я не бачив напруги нижче, ніж 12.7. Напруга 12.3 для нього вважалося звільненим станом.Я не знайшов документацію на звичайному акумуляторі, тому зараз я думаю, що вона виписана, і я спробую спробувати.

Починається весело, що нормально для нового автомобіля. У мене буде 5 років, я зараз спостерігаю за зимовими запусками, в.14 почнеться досить напружено, подивіться, що буде далі, але, пах 3 рази, воно завжди було запущено, принаймні на 26 і більше 1000 бездіяльності не піднялося.

Клімат помірного змісту відчуває себе)

До речі, про простою, хоча на cfna. Якщо подивитися на тахометр, то

Якщо більш точний крутний момент через EML, ми вже бачимо, що насправді простою 687-720.

CWVA спочатку був вищим, ніж революція XX, дивився через Elm. я, здавалося, не був нижче 750

На скільки часу при таких температурах холостого падіння до 800 об / хв?

в.29 не падайте до 800 в принципі) навіть після поїздки. хоча машина тепла, повітря дме гаряче.Після того, як затримався вдома, машину пробивали протягом 26 хвилин, було 1050 швидкостей при близько 75 температур двигуна, це було приблизно на вулиці.двадцять.На простою двигун не нагрівається більше 80-х, коли я телефоную до своєї дружини, я чекаю її в машині-двигун охолоджується з 90 до 80-85

Гідний, але чому ви не зігріваєте акумулятор, протягом 2 хвилин. Потрібне світло, інакше воно почне руйнуватися.

Останній акумулятор прослужив 4 роки і продавався з автомобілем, керується таким же чином.

Який сенс потепління, якщо термін служби акумулятора все ще оголошено про три.чотири роки?Простіше змінити його кожні три.чотири роки і спати спокійно, ніж думати: “Чи буде машина завтра?”) Тим більше я зазвичай перемагаю автомобільний шлях, і він, звичайно, не зігріває акумулятор)

Ще цікавіше, що в будь.якій сучасній машині є споживачі, які не відключають запалювання, так що акумулятор розряджається, і відповідно, він постійно прогрівається.

Якщо ви ще більше розробляєте цю думку. коли машина відкрита і запалювання увімкнено, газовий насос, плита, радіо увімкнено, системи діагностуються і купа індикаторів на панелі приладів світиться.Якщо ви оцінюєте на пальцях (як мінімум), то це приблизно 8 ампер на паливний насос, Amperes 3 на радіо, ампер 5 для DRO, ще один ампер 5 споживає, ще 1 ампер для інших дрібних споживачів, загалом. 22 Ампер, віднімайте бензиновий насос після того, як він працював, ми отримуємо 13 амперів.Далеко їсть 255 Вт загалом 9,1 ампер.IMHO. Увімкнення смачного анахронізму, просто увімкніть запалювання і чекайте відключення бензинового насоса.

Цікаве співвідношення людей, що зігрівають/не зігрівають батареї

Додаток: У мене є повний ксенон, лампи, як D3, відповідно, потужність обох 70 Вт, раніше це не 9,1 а, а 5,8 a =)

Не починайте з холоду, стартер дуже щільно, Volkswagen Polo (вирішив). 3 відповіді

Volkswagen Polo не починається. ЩО РОБИТИ. Дивіться Vidos!

Ми переконуємось, що дріт не торкається поверхні, інакше вся електроніка на седані вийде з ладу. Не намагайтеся обійти підводні камені:

Поло не починається з морозів VW, Volkswagen Polo Sedan. Хто не запускає Volo Volo Volo.

Частина перша. контакти з низькою напругою переривання в класичній системі або спеціальний датчик в електронній мові, плюс коробка з електронною начинкою, утворюючи іскру. Якщо за цей час ви не «подорожували» його, то він розбивається на S і купу всіх лайно, мудреці називають це добавками. який замерзає в двигуні, роблячи початок старту та частини його розливу у вигляді калюжі чорного бруду з вихлопної труби, якщо ви зігнуті перед заглипанням. Це легко зробити тестер, а якщо його немає, ви можете використовувати лампочку батуту.

Електричне паливне насос за допомогою системи впорскування насосів на форсустах двигуна, що потрібно для запуску електростанції та руху машини, необхідних для запуску електростанції та руху машини. Пристрій служить для постачання масла в систему та змащення рухомих частин двигуна. На наступному етапі перевірте котушку, а точніше, напруга, що входить до елемента.

Після тривалої перерви. третьої спроби та невдачі, поки мої сили акумулятора були вичерпані, а стартер вже не мав крукувати маховик.

Хтось може сказати, що включення фари. це повна дурниця, і дія з серіалу пропасти на колесах і витерти фари повірте мені, дорогі друзі, що це не так, і в двох словах я спробую пояснити вам, що це Дія допоможе запустити машину з сильним морозом. При сильно негативних температурах в’язкість електроліту збільшується і, відповідно, його опір збільшується.

Зниження провідності електроліту постійно зменшує повернення електроенергії. Якщо перед запуском двигуна дамо невелике навантаження, то електроліт, який присутній у порах пластин, прогрівається, і його провідність зростає, оскільки опір зменшується.

Я спробую передбачити ще одне запитання, яке може виникнути: акумулятор не помітить такої втрати. Більше причин, крім виписаного акумулятора, мій внесок у той факт, що я нікуди не їздив за машиною та маслом.

Не починати. корисні поради

Що з ним не так, ти запитаєш мене? Я використовую нафту з індексом в’язкості відповідно до класифікації SAE 5W, це означає, що рекомендований діапазон температури роботи цього масла до градусів Цельсія.

Для цього вам потрібен адаптер для тестування, спеціальний кабель та ноутбук.

VW Polo Sedan 1.6 припинив запустити плату. Частина 1.

Перш за все, необхідно завантажити та встановити на комп’ютерне програмне забезпечення для діагностики. Зробивши це, вам потрібно буде підключити адаптер до ноутбука і в той же час до діагностичного роз’єму, який знаходиться в салоні транспортного засобу.

У автомобілях Volkswagen Polo цей роз’єм знаходиться з лівого боку і трохи нижче рульової колони, і він прихований пластиковою підкладкою. Демонтувати накладку і підключити кабель до виходу. Ми також не радимо утримувати його рукою, навіть не власним. це вдарить у чудовий електричний удар.

У той же час подивіться, що відбувається на кінчику дроту. Сприятливіше. є іскра. Потужний, супроводжується гучним клацанням.

Можливі проблеми поганого запуску двигуна

Це суттєво звужує поле подальших пошуків. Перш за все, необхідно видалити кришку розповсюджувача. Під ним може бути вологим і брудним. Відповідно до такого “провідника”, іскра легко ковзає де завгодно, але не там, де це потрібно.

Витріть, чисті і сухі. У той же час, щоб очистити контакти дистриб’ютора, наприклад, з невеликою шкірою, з невеликою шкірою є неушкодженим, наприклад, з невеликою шкірою. Огляньте так.каталого “бігуна”. Якщо ви знайдете темний слід електричного зриву на ньому або на кришці дистриб’ютора, частину доведеться змінити.

отримати, седан, поло, мороз

Найбільш пільговим способом перевірте дроти, що переходять від дистриб’ютора до свічок. Дроти та їх поради повинні бути сухими та чистими. Якщо, на вашу думку, все в порядку з ними, ви можете поставити кришку на місце, відновити зв’язок і спробувати запустити двигун.

Якщо несправність ховається під кришкою, двигун почнеться або, в гіршому випадку, принаймні почне чхати. Симптом також сприятливий. ви на правильному шляху. Правда, вам доведеться повернути, очистити і висушити свічки. намагаючись запустити двигун, ви наповнили їх бензином.

отримати, седан, поло, мороз

Якщо двигун навіть не чхає, свічки все одно повинні вийти, очистити і перевірити. Простіше, якщо є запасний комплект. Якщо ви вже дійшли до етапу виведення свічок, ви можете досить ефективно та ефективно перевірити всю систему запалювання в цілому. Підключивши дроти високої напруги до закручених свічок, збирайте свічки в пучок, як морква.

Переконайтесь, що провід має контакт з кожною свічкою, але не застосовується до центральних електродів. З’єднайте вільний кінець дроту з масою.

Розмістивши пакет свічок у місці, зручному для спостереження з кабіни, скрутіть двигун за допомогою стартера. Більше того, між електродами свічок по черзі, відповідно до процедури роботи циліндрів, смішні іскри повинні пропустити.

Якщо так, то вся система запалювання в порядку. Звук двигуна буде дуже незвичним. не будьте настороженими, тому що він крутиться з вимкненнями. Гірше, якщо інший варіант відбувається на другому етапі чека: це означає, що мова йде не про високі ланцюги. Подальші пошуки будуть складнішими, оцінити свій час та бажання. Якщо обидва доступні, перейдіть до третього етапу.

Перевірте, чи напруга подається до котушки запалювання.

отримати, седан, поло, мороз

Це легко зробити тестер, а якщо його немає, ви можете використовувати лампочку батуту. Правда, вам знадобиться пара проводів, щоб підключити його до котушки. У класичній системі запалювання підключіть лампочку між масою та входом первинної обмотки. На третьому етапі, як завжди, можливі два варіанти: якщо котушка винна. поломка або коротке замикання, що, однак, відбувається надзвичайно рідко.

Частіше є поганий контакт у кріпленні проводів до котушки. Або той самий мокрий бруд, який іскра не знає, де. Це просто бажана іскра в ній. Земляні дроти, завдяки дистриб’юторам, постачають свічки з струмом високої напруги. Чек повинен проводитись у спеціальному порядку. Ми починаємо з частини високої напруги: ми переконуємось, що дріт не торкається поверхні, інакше вся електроніка на седані вийде з ладу.

Запустіть двигун і дотримуйтесь кінчика дроту. Між ним і тілом повинен ковзати заряд електроенергії. У присутності дефектів ми змінюємо деталі. Необхідно також висушити свічки, затоплені бензином. Ми виводимо їх з котушки, підключимо до них дроти високої напруги, збираємо їх у пакет і запускаємо стартер. На електродах свічок спалахнули невеликі блискавки. На наступному етапі перевірте котушку, а точніше, напруга, що входить до елемента. Ви можете зробити це за допомогою тестера або інженерної лампи.

Якщо напруга відсутня, то корч, який двигун не запускається, знаходиться в котушці. Несправну частину слід замінити. Однак можливо, що струм не входить внаслідок поганого з’єднання проводів або банального забруднення.

Але якщо напруги все ще немає, то, то слід відвезти машину до комп’ютерної діагностики електронних систем. За допомогою спеціалізованого обладнання майстер розкриє причину несправності.

отримати, седан, поло, мороз

В основному він з’єднаний з встановленою зубчастою поверхнею стрічки. Ремонт механізму краще довіряти професіоналам. Пристрій служить для постачання масла в систему та змащення рухомих частин двигуна. Якщо тиск постійно падає внаслідок зменшення ступеня впорскування або виникнення витоків у самому тілі циліндра або насоса, то елемент повинен бути замінений якнайшвидше новим.

Не починайте в холоді (опитування) | Сторінка 6 | Клуб Volkswagen Polo Sedan

отримати, седан, поло, мороз

Ще один плюс чавунного блоку двигуна. двигун дуже швидко прогрівається, через пару хвилин його температура вже досягає 30 градусів. За стороною не можна не позначити плиту. поло. це тепла, дуже тепла машина! Піч працює ідеально навіть для того, щоб почати Volkswagen Polo в морозі ступеня, незважаючи на те, що вона включається лише половина. Навіть моя дружина. те, що вона любить тепло, часто просить сповільнитись і зробити плиту тихіше.

Не починайте з холоду, стартер дуже щільно, Volkswagen Polo (вирішив). 3 відповіді

Загалом, Volkswagen Polo розводить багато моїх міфів про нових російських «державних службовців», на яких ми зараз подорожуємо. Перед покупкою я злякався того факту, що машина є невідповідною для нашої суворої «російської» зими, вона починається в Холаді, плита не зігрівається, старт Volkswagen Polo в морозі слабкий, зброя- сміття загине 5 тисяч пробігу і.

Я скажу одне. автомобіль може бути комфортним і без проблем, які слід керувати в наших, іноді суворих умовах. Це моя думка на даний момент.

Що станеться наступного. покаже час. Якось ми продовжуємо котити машину. Всім удачі!

отримати, седан, поло, мороз

Все почнеться. Тільки тоді тренуйте деякий час, принаймні годину.

Потрібно було утримувати педаль газу, притиснуту до зупинки при запуску і. Машина запустилася. Зміна масла в ручній коробці передач Volkswagen Jetta 6 Висипайте масло в дизельне паливо, зміна масляної ручної коробки передач 6.

отримати, седан, поло, мороз

Демонтаж карбюратора Kia rio chevrolet lacetti Universal Omsk, зміна нафтової ручної коробки передач 6. Встановіть швидкість двигуна. Випуск Dongfeng H30.

Не починати з холоду (опитування)

Страхування готівки для автомобіля Обчисліть відео продажу BMW X5 у Красноярську, електричний відтінок передніх окулярів. Кожен інакше оглядає ремінь генератора на наявність розчісування та чіпів.

отримати, седан, поло, мороз

Виробник радить змінювати його кожні тисячі. Процедура виконання під час процесу видалення: Від’єднайте повітряну трубу повітряного фільтра та повітряної камери або корпусу дросельної заслінки. Демонтувати повітряну трубу.

Вийміть приводний ремінь підсилювача насоса в нашому прикладі може бути: під час роботи масляного насоса. Майже такі випадки іноді виявляються.

Несправність цього елемента зробить початок моторного нереальним. Поломка насоса палива.

Volkswagen Polo Sedan не починається з холоду

Відсутність іскрів. Якщо автомобіль стояв більше однієї ночі, після включення запалювання перед запуском двигуна зачекайте 3-5 с, щоб насос електробензоо вдалося підвищити тиск Volkswagen Polo на холоді в системній системі перед працівником.

Ємність акумулятора в сильному морозі зменшується, а споживання енергії для колінчастого вала колінчастого вала двигуна з потовщеною нафтою багато. Для того, щоб збільшити термін служби акумулятора, перед тим, як увімкнути стартер, увімкніть на 30-60 с.

отримати, седан, поло, мороз

Через проходження невеликого струму в акумуляторі починаються хімічні процеси, і його здатність надавати енергію значно збільшується. Якщо двигун не розпочався з першої спроби, стартер працював 5-10 пуфтів, можна здійснити не раніше 30 після 30.