Chevrolet Aveo не починає холодно. Акумулятор і стартер

При мінусовій температурі Chevrolet Aveo не починається

Потрібна реальна порада. Двигун погано запущений при низьких температурах від мінус 25, затоплює свічки, а потім лише з “штовхача”. Замінив верх.Фільтрує, свічки, промив інжектор, перемикався на 92 бензин.На вулиці підходів.25. без машини ніде, що робити. Заздалегідь натерте всім, хто дасть хорошу пораду.

Яка в’язкість у двигуні? Стартер весело обертає двигун або ледь?

Дякую що відповіли. Мобільне масло 5/50 місяця тому змінився. На першому старті він негайно затоплює свічки, а потім змінює його на перевірену на стенді.Як тільки захоплюється, і все.акулятор добре обертається.заряджений. Чекаю, поки я знову підвів мене. На вулиці вже.23.

Свічки промиваються, оскільки суміш при запуску збагачується і не горить.

Форсунки промивали ультразвуком, вони також можуть переповнюватися після такого екзистенціального.

І олія для морозів до 30 і більше, все ще густа.

Дякую що відповіли. Насадки очищали і змінили верх.Фільтр після того, як я не зміг запустити машину (він стояв 8 годин до-25).Є багато варіантів: можливо, не такі свічки (він спробував родичів, потім “чемпіона” та nzhk) відразу все кидає, можливо, товсту олію (але його рідний не нахил) тощо.D.

Що я помітив: всі свічки навіть після 500 км. Коричневий ізолятор (миготливий полум’ям), така дурниця (тонкі свічки) придумала «обрізки», щоб встановити лише на цій моделі Aveo. Так, я читав, що алкоголь може бути в танку, оскільки, як ви думаєте, має сенс спробувати? Дякую.

Станіслав: Так, я читав, що алкоголь може бути в танку, оскільки ви думаєте, що має сенс спробувати? #

Немає шкоди від алкоголю, він очистить камеру згоряння, а конденсат вийде з бака, лише алкоголь становить 96% один літр, а не горілка.

Що свічки недостатньо очищені, або запалювання запізнюється, або підроблене масло.

Станіслав: Мобільна олія 5/50 місяця тому змінився. #

Який пробіг автомобіля? Масло 5 Вт-50 на зиму, особливо з хорошим морозом, явно товста (стандартна 5 Вт-30), я повністю підтримую наш автоматичний. Компонент успішного запуску в морозі. один.Добре заряджений акумулятор. 2.Чисті свічки з відповідним калієм. 3.Чисті форсунки інжектора. чотири. Чистий вузол дросельної заслінки. 5.Чисте паливне система без води. 6.Вазичне масло, що відповідає температурі за борт.

Покладіть усі ці компоненти в порядок, і все буде нормально.

Станіслав: Що я помітив: всі свічки навіть після 500 км. Коричневий ізолятор (миготливий полум’ям), така дурниця (тонкі свічки) придумала «обрізки», щоб встановити лише на цій моделі Aveo. Так, я читав, що алкоголь може бути в танку, оскільки, як ви думаєте, має сенс спробувати? #

У цьому випадку зверніть увагу на проводи свічок, здається, що вони пробиваються, а тонкі свічки не мають нічого спільного з цим.І під час запуску на холоді важлива кожна дрібниця, яка в теплий сезон вони навіть не звертають уваги. Додавання алкоголю до резервуара не допоможе успішно запустити, але допоможе зняти воду з бака.Також спробуйте тримати резервуар у повному (якщо можливо, звичайно), це запобіжить утворенню конденсату на стінах резервуара.

Chevrolet Aveo не починається

Під час роботи Chevrolet Aveo власник автомобіля може зіткнутися з неприємною ситуацією, коли його автомобіль відмовляється почати.

Причини неможливості запустити двигун багато, і всі вони мають різну природу походження. Частина поломки легко усунута, але є такі для усунення яких вам потрібно буде відвідати автомобільну послугу.

Двигун не запуститься

Проблеми з початком двигуна автомобіля можна розділити на дві основні групи залежно від ступеня опалення двигуна.

З моменту вимкнення двигуна, щонайменше 6 годин пройшло при зовнішній температурі повітря 20 ° С і щонайменше 3 години при –20 ° C, температура масла в двигуні збігається з температурою навколишнього середовища. Методи запуску двигуна за допомогою системи вприскування палива однакові при будь.якій зовнішній температурі.

Ретельно огляньте двигун та осадовий простір. Зверніть увагу на протоки бензину, нафти, гальмування та охолодження рідин. Переконайтесь, що цілісність проводки. Перевірте посадку високопостійних проводів у модулі запалювання, на свічках.

Увімкніть запалювання, повернувши ключ у перемикачі запалювання в положення “i”. У цьому випадку електробензосо ввімкнеться. Не закривши капюшон (у випадку дощу чи снігопаду, накрийте капот), сідайте за кермо. Нехай двигун.

Краще закрити капюшон після того, як двигун почне працювати. До цього доцільно ще раз оглянути двигун, переконатися, що в його роботі немає палива, масла, масла охолоджуючої рідини, а також сторонні звуки.

Для початку просто увімкніть стартер, не торкаючись педалі прискорювача. Система управління двигуном незалежно встановлює параметри для подачі палива та запалювання, необхідних для запуску.

Якщо з будь.якої причини під час невдалої спроби розпочати свічки запалювання, використовуйте режим «очищення» циліндрів. Для цього натисніть на педаль акселератора до зупинки і увімкніть стартер у цьому режимі подачі палива відсутня, а надлишок бензину видаляється з циліндрів із потоком свіжого повітря, а свічки запалювання висушуються. Після очищення повторіть спробу почати у звичайному порядку.

Несправності в системі старту проявляються в ненормальній роботі стартера. Можна виділити п’ять основних несправностей для початківців:

один. Стартер не вмикається. Причина. це порушення контактних сполук, скелі або короткого замикання в ланцюгах включення стартера, несправність тягової естафети.

Коли стартер увімкнено, почути кілька кліків. Причина полягає в несправності утримання тягнення реле, акумулятор сильно розряджається, контактні з’єднання в ланцюзі стартера ослаблені.

Стартер вмикається, але його якір або не обертається, і не обертається повільно. Причина полягає в тому, що акумулятор, порушення контактних сполук, спалювання тягового реле контактів, забруднення колектора або зношених пензлів, інтердимотерних або коротких замикань у обмотках викидається.

чотири. Стартер вмикається, його якір обертається, але маховик залишається нерухомим. Причина полягає в ослабленні кріплення стартера до картки зчеплення, пошкодження зубів маховика або передачі приводу, ковзання зчеплення вільного приводу приводу, зриву важеля, повідку або буферна пружина стартера.

Стартер не вимикається після запуску двигуна. Причина. це несправність вільного інсульту стартера, спікання тягових естафетних контактів. У разі такої несправності негайно зупиніть двигун!

Ці несправності потребують кваліфікованого втручання на автомобільну службу або після прибуття в гараж (див. Розділ. 9 “Електричне обладнання”). Раніше ви можете перевірити ступінь розряду акумулятора за допомогою вольтметра в комбінації пристроїв та затягування контактних з’єднань у ланцюзі стартера.

На вашому автомобілі встановлюється система мікропроцесора (MPSZ) високої енергетичної системи запалювання. Напруга близько 40 000 В подається до високопостійних проводів, і хоча з низьким струмом це не загрожує життю, можливий ураження електроенергії при перевірці системи запалювання може призвести до серйозних наслідків. Тому, якщо зайнятись високопостійним дротом із запалюванням, використовуйте густу гумову рукавичку або, як в крайньому випадку, ділянки з ізольованими ручками.

Перш ніж перевірити систему запалювання, встановіть важіль передачі в нейтральне положення і залиште паркувальне гальмо

3 та перевірте тестер, включений у режим вимірювання невеликих струмів (MA), ланцюг низької напруги модуля на скелі, з’єднуючи зонди тестера до контактів С та в колодки.

чотири. Якщо ланцюг низької напруги модуля запалювання є справним, для перевірки справності високої напруги модуля та проводів високої напруги, перевірте наявність іскрів на свічки запалювання. Вийміть провід високої напруги з будь.якої свічки запалювання. Вставте запасне світло запалювання в кінчик дроту і притисніть його металевою частиною до “маси” автомобіля. Вийміть вал двигуна за допомогою стартера.

Якщо іскри немає, замініть дроти високої напруги новими. Спочатку ви можете спробувати встановити не нове, але перевірили: “З робочої машини”.

Причини, чому Chevrolet Aveo не починається

chevrolet, aveo, почин, акумулятор

Chevrolet Aveo, як і будь.який інший транспортний засіб, може з часом добре почати під впливом негативних внутрішніх чи зовнішніх факторів навколишнього середовища. Необхідно перевірити всі можливі варіанти, щоб усунути несправності вчасно та уникнути аварійних ситуацій на дорозі в майбутньому. Далі ми детальніше розглянемо основні причини, чому Chevrolet Aveo не починається.

Причини, чому Chevrolet Aveo не починається

Несправність паливної системи. це перша і основна причина, чому автомобіль не запускається. Переважно проблема полягає в засміченні форсунок або насосів. Це призводить до порушення подачі палива до двигуна, що, в свою чергу, не починається.

Причини, чому Chevrolet Aveo не починається. несправність системи запалювання. Це може бути розбиттям одного з основних елементів системи, наприклад, несправності замка, модуля запалювання або свічок. Заміна або ремонт одного з елементів допоможе вирішити проблему.

Розряд акумулятора є загальною причиною, чому Chevrolet Aveo не починається. Це головним чином взимку або через рідкісну роботу автомобіля.

Причини, чому Chevrolet Aveo не починається. несправність стартера. У цьому випадку пошкодження Бендікс або естафета негативно впливає на роботу стартера. Якщо один із елементів пошкоджений, то стартер просто не почнеться.

Несправність іммобілайзера. ще одна причина, чому автомобільний двигун не починається. Ви можете вирішити проблему з її ремонтом або заміною.

Залишення повітряного фільтра. ще одна причина, чому Chevrolet Aveo не починається. Залишення фільтра призводить до утворення вуглецевого волокна, що негативно впливає на роботу двигуна.

Перегрівання двигуна. ще одна причина, чому Chevrolet Aveo не починається.

Двигун не запуститься

Якщо іскра не з’являється після заміни проводів, замініть модуль запалювання на CM. Чи є очевидна шкода на проводах? Чи заїкання?

Можливо, це несправно через це? Чи є тріщина на кубі котушки запалювання або слідів опіків від пропуску іскрів на корпусі?

Крім того, перевірте, чи міцно фіксовані дроти високої напруги і чи є пошкодження ізоляції. Сучасні системи запалювання через високі напруги запалювання реагують більш чутливі до стрибків іскрів та повзучих струмів. Чи є якась шкода Chevrolet Aveo, немає іскри кришки запалювання 74 кВт? Зверніть особливу увагу на всередині це всі одиниці системи запалювання чистими та сухими?

Мокрий бруд сприяє зразкам напруги. На наступному вимірюванні зауважте, що вимірювальні та контрольні пристрої Chevrolet Aveo не мають іскрового підключення та вимкнення лише тоді, коли запалювання вимкнено. Якщо двигун для перевірки та проведення вимірювань неодноразово перетворюється на стартер без запуску, то спочатку потрібно відключити роз’єми дроту на клапанах впорскування.

Chevrolet Aveo (Chevrolet Aveo) не починається

Проблема: Chevrolet Aveo (Aveo Chevrolet) Після припарку поїздки все добре. Наступного дня стартер крутиться, але не починає рідний ключ.

Рішення: Цей випадок, коли Aveo Chevrolet не починає рідний ключ, став рідкісним винятком із звичайної практики в таких автомобілях. Найчастіше, якщо машина не починається, власники автомобілів помиляються, звинувачуючи чіп у цій чіпі. Про найпоширенішу помилку, коли іммобілайзер не бачить ключа, ми вже писали, і сказали, що в цьому, як правило, сам ключ не винний.

Тож у цьому випадку, коли Chevrolet Aveo припинив запускати з рідного ключа, вони налаштувалися на ремонт автомобіля. Але, приїхавши на стоянку автомобіля, вони створили діагностику та проаналізували інформацію, спочатку вони не повірили в це: проблема була в самому чіпі!

Це рідкість, коли сама чіп в ключі не вдається, майже як приріст у лотереї, лише навпаки, це було навіть припущенням, що чомусь у ключі взагалі не було чіпа, але після демонтажу вони стали переконаний, що в ключі є чіп, але він зазнав невдачі.

На місці було зареєстровано новий чіп, вставив його в рідний ключ, і машина розпочалася без проблем.

Ось так пощастило бути власниками автомобілів Chevrolet, коли є такі рідкісні несправності, як невдача чіпа в ключі. Зараз наш скарбничок досвіду досвіду, на думку цих машин.

Увага!Іноді, як тимчасове рішення, ви можете відключити іммобілайзер Chevrolet Aveo. Для цього потрібно провести процедуру перепрограмування для блоку управління. Ви можете ознайомитись із натисканням на посилання → настройка чіпа Chevrolet, як вони зшиті ECU Chevrolet.

Якщо ваше фумігація AVEO перестала починати, не посилюйте ситуацію, не намагайтеся відремонтувати і зламати щось себе, почніть. Запис для виготовлення ключів, ремонту іммобілізаторів та налаштування чіп-налаштування в Nizhny Novgorod по телефону: 8 (903) 602-64-06; 414-64-06

Chevrolet Aveo погано розпочинається на застуду

Оцінка власника автомобіля на ім’я Уве: До того, як Мондео був фокусним фокусом, до якого він рухався після Nissan X-Trail через обставини. Мондео сподобався зовні, і колись лише заради холостої цікавості вирішили покататися на ньому. Мені дуже сподобалася ретельність, гладкість, динаміка. Знижка становила понад 200 тисяч у середині року, тому мені не довелося довго переконувати мене. Були сумніви щодо зазору та навісу. Перечитавши пристойну кількість відгуків, виникла ідея збільшити зазор через різний розмір гуми. Регулярна гума 215/50/17 дуже слабка. Випадково підключивши невелику межу, витягнув бобінський пульт. Я купив новий набір 225/55/17. Треба сказати одразу, це занадто багато. Нічого не чіплялося, але динаміка погіршилася, а споживання палива збільшився. Вигризок збільшився на 16 мм вздовж калькулятора шини, що дозволило рухатися без проблем вздовж покинутих поля та лісових доріг. Ха купив зима 215/55/17. Це те, що вам потрібно. Вже зима зиму з половиною з половини, все добре. Споживання на шосе 7-8 літрів залежно від швидкості, у місті близько 10. Динаміка стала нормальною, і зовнішній вигляд змінився на краще. Я задоволений машиною, хоча після фокусування та дизельного X-Trail, споживання велике. Ідеально контролюється з будь.яким станом дорожньої поверхні.

Характеристики автомобілів: розмір автомобіля такий, довжина тіла. 3256, ширина. 1100, висота. 1968 мм. Колісна база. 2712 мм. Зміна дороги 110 мм. Автомобіль оснащений гібридним живленням. 4.циліндровий двигун оснащений системою, яка забезпечує вихідну потужність двигуна. Для кожного циліндра 4 клапани складають 4. Діаметр одного циліндра. 72 мм, поршневий удар. 76 мм. Колінчастий вал двигуна і прискорюється до 2000 обертів за хвилину. Максимальний крутний момент утримується до 5000 об / хв.

Оригінальна назва: Chevrolet Aveo Насар ?Al?En betata

Сміх з цього приводу:. мама! Сьогодні я отримав високий бал у тестуванні!. Це чудово! І який це був тест?. Тест на алкоголь у крові.

З моменту вимкнення двигуна, щонайменше 6 годин пройшло при зовнішній температурі повітря 20 ° С і щонайменше 3 години при –20 ° C, температура масла в двигуні збігається з температурою навколишнього середовища. Методи запуску двигуна за допомогою системи вприскування палива однакові при будь.якій зовнішній температурі.

Відкрийте капюшон, витягнувши ручку приводу його замку.

Виміряйте рівень нафти нафти. Він повинен бути між позначками “Макс” та “Мін”.

Ретельно огляньте двигун та осадовий простір. Зверніть увагу на протоки бензину, нафти, гальмування та охолодження рідин. Переконайтесь, що цілісність проводки. Перевірте посадку високопостійних проводів у модулі запалювання, на свічках.

Увімкніть запалювання, повернувши ключ у перемикачі запалювання в положення “i”. У цьому випадку електробензосо ввімкнеться. Не закривши капюшон (у випадку дощу чи снігопаду, накрийте капот), сідайте за кермо. Нехай двигун.

Краще закрити капюшон після того, як двигун почне працювати. До цього доцільно ще раз оглянути двигун, переконатися, що в його роботі немає палива, масла, масла охолоджуючої рідини, а також сторонні звуки.

Якщо двигун не починається, є три основні причини:

Температура масла в картері двигуна над температурою навколишнього середовища.

Для початку просто увімкніть стартер, не торкаючись педалі прискорювача. Система управління двигуном незалежно встановлює параметри для подачі палива та запалювання, необхідних для запуску.

Якщо з будь.якої причини під час невдалої спроби розпочати свічки запалювання, використовуйте режим «очищення» циліндрів. Для цього натисніть на педаль акселератора до зупинки та увімкніть стартер. У цьому режимі немає подачі палива, і надлишок бензину видаляється з циліндрів із потоком свіжого повітря, а свічки запалювання сушать. Після очищення повторіть спробу почати у звичайному порядку.

Якщо двигун не починається, є три основні причини:

Несправності в системі старту проявляються в ненормальній роботі стартера. Можна виділити п’ять основних несправностей для початківців:

Стартер не вмикається. Причина. це порушення контактних сполук, скелі або короткого замикання в ланцюгах включення стартера, несправність тягової естафети.

Коли стартер увімкнено, почути кілька кліків. Причина полягає в несправності утримання тягнення реле, акумулятор сильно розряджається, контактні з’єднання в ланцюзі стартера ослаблені.

Стартер вмикається, але його якір або не обертається, і не обертається повільно. Причина полягає в тому, що акумулятор, порушення контактних сполук, спалювання тягового реле контактів, забруднення колектора або зношених пензлів, інтердимотерних або коротких замикань у обмотках викидається.

Стартер вмикається, його якір обертається, але маховик залишається нерухомим. Причина полягає в ослабленні кріплення стартера до картки зчеплення, пошкодження зубів маховика або передачі приводу, ковзання зчеплення вільного приводу приводу, зриву важеля, повідку або буферна пружина стартера.

Стартер не вимикається після запуску двигуна. Причина. це несправність вільного інсульту стартера, спікання тягових естафетних контактів. У разі такої несправності негайно зупиніть двигун!

Ці несправності потребують кваліфікованого втручання на автомобільну службу або після прибуття в гараж (див. Розділ. 9 “Електричне обладнання”). Раніше ви можете перевірити ступінь розряду акумулятора за допомогою вольтметра в комбінації пристроїв та затягування контактних з’єднань у ланцюзі стартера.

На вашому автомобілі встановлюється система мікропроцесора (MPSZ) високої енергетичної системи запалювання. Напруга близько 40 000 В подається до високопостійних проводів, і хоча з низьким струмом це не загрожує життю, можливий ураження електроенергії при перевірці системи запалювання може призвести до серйозних наслідків. Тому, якщо зайнятись високопостійним дротом із запалюванням, використовуйте густу гумову рукавичку або, як в крайньому випадку, ділянки з ізольованими ручками.

Шліц і перехресні викрутки, плоскогубці з ізольованими ручками та тестером.

Перш ніж перевірити систему запалювання, встановіть важіль передачі в нейтральне положення і залиште паркувальне гальмо.

Коли запалювання вимкнено, перевірте цілісність та посадку дротів високої напруги в модулі запалювання.

Відключіть роз’єм дротяного джгута від колодки ланцюга модуля запалювання низької напруги.

3 та перевірте тестер, включений у режим вимірювання невеликих струмів (MA), ланцюг низької напруги модуля на скелі, з’єднуючи зонди тестера до контактів С та в колодки.

Якщо ланцюг низької напруги модуля запалювання є справним, для перевірки справності високої напруги модуля та проводів високої напруги, перевірте наявність іскрів на свічки запалювання. Вийміть провід високої напруги з будь.якої свічки запалювання. Вставте запасне світло запалювання в кінчик дроту і притисніть його металевою частиною до “маси” автомобіля. Вийміть вал двигуна за допомогою стартера.

Якщо іскри немає, замініть дроти високої напруги новими. Спочатку ви можете спробувати встановити не нове, але перевірили: “З робочої машини”.

Якщо іскра не з’являється після заміни проводів, замініть модуль запалювання (див. Розділ. 9 “Електричне обладнання”).Якщо є іскра, але двигун не запускається, замініть свічки запалювання новими. Ви також можете спершу спробувати встановити не нове, але перевірили: “З робочої машини”.

Якщо навіть після цього двигун не запускається, перевірте службу системи управління двигуном (див. “Несправності впорскування палива”).

Причини

Chevrolet Aveo не може запустити з декількох ймовірних причин і опосередковано. Отже, багато автомобілістів можуть негайно подумати про електрика, але є набагато більше причин. Розглянемо основні причини, чому двигун не може бути запущений:

Перш ніж почати розгляд варіантів усунення несправності, варто сказати, що незалежний ремонт можливий, якщо автомобіліст має уявлення про структурні елементи Aveo. В іншому випадку пряма дорога до служби автомобіля та спустошення гаманця.

Паливна система

Перший варіант. засмічення палива. Варто зазначити, що, залежно від експортного регіону, використовується інша прошивка. Отже, погана якість або “погане” паливо, комп’ютер не зможе визнати, що призведе до багатьох помилок всередині. Результатом буде те, що машина просто не почнеться.

chevrolet, aveo, почин, акумулятор

Крім того, причина, як у багатьох випадках, може бути форсунками, які забивали. У той же час слід розуміти, що прибирання елементів доведеться здійснювати в автомобільній службі. Зазвичай ефект спочатку супроводжується танками або DIZ.

Система запалювання

Вихід з побудови одного з елементів системи запалювання призведе до того, що двигун перестане проявляти ознаки життя. Отже, ми не візьмемо несправність замку. відремонтовані та пішли. Але отвори в свічках і високопостійні дроти можуть призвести до того, що стартер повернеться, а двигун не запуститься. Варто діагностувати елементи, щоб переконатися, що вони працюють.

Модуль запалювання є ще однією причиною поганого запуску або взагалі запуск двигуна. Отже, зміна елемента допоможе. Якщо, зрештою, проблема справді в запаковій, але нічого не підходить з вищезазначених елементів, то ми шукаємо перерви в проводці.

Акумулятор і стартер

Акумулятор SAT. перше місце, де шукають несправності. Спочатку ми проводимо метр струму, а потім звертаємо увагу на дроти на стартер, який можна окислювати або покрити іржею.

Щодо стартера, то причин може бути багато, але головне естафета та Бендікс залишаються основними. Вихід елементів із системи призведе до того, що стартер просто не запустить двигун. Усунення несправності. відновлення або заміни вузла.

Іммобілайзер

Часто причиною “мертвого” двигуна був іммобілайзер, який довелося відремонтувати або повністю змінити. Отже, довгі муки зазвичай були увінчані успіхом, але в цьому випадку настійно рекомендується звернутися до професіоналів.

Датчики та ECU

chevrolet, aveo, почин, акумулятор

Часто ця причина рідко призводить до того, що двигун не може бути запущений. Але були такі випадки. Вихід із системи датчиків або одного з них призведе до того, що двигун внутрішнього згоряння не може бути запущений, і шукати, який з них стало досить складним.

Отже, варто проводити комп’ютерну діагностику за допомогою OBD II. Якщо виявлені помилки, їх слід розшифрувати та усунути несправністю. Після цього скиньте індикатори ECU і спробуйте знову діагностувати. У разі невдачі ви можете спробувати спланувати прошивку.

Несправності в системі старту

Якщо стартер не крутиться, то, перш за все, вам слід перевірити кріплення “масової” дроту до тіла. Наявність великої кількості окислень неприйнятна.

Також за відсутності обертання якоря стартера перевірте гладку вставку 4 та реле 5.

Відсутність нормальної роботи стартового вузла може бути пов’язано з поганими контактними з’єднаннями. Ви можете отримати доступ до них, знявши захист картера та грязі двигуна.

Використовуючи мультиметр, вольтметр або контрольну лампу, перевірте напругу на контакті живлення втягуючої реле.

Ви можете вирішити відповідність необхідності демонтувати стартовий блок, підключивши керуючу лампу або вимірювальний пристрій відповідно до схеми, наведеної на зображенні нижче. Якщо під час повороту ключа запалювання з’явилося напруга, то вузол потрібно відремонтувати.

Несправність живлення двигуна

Система живлення двигуна представляє ряд характерних зривів, що призводять до неможливості запустити Chevrolet Aveo.

Причина несправності
Пошкодження паливної лінії Неможливість запуску двигуна проявляється відразу після появи дефекту
Розрізання форсунок з родовищами Погіршення запуску спостерігається час після повної відмови
Підвал бензинового насоса Автомобіль зупиняється на ходу і більше не починається
Залишення фільтра палива Автомобіль відмовляється починати після заправки з горючим паливом низької якості, яке набрало фільтр
Неправильний тип палива є Chevrolet Aveo не може бути зроблений майже відразу після заливання невідповідного палива

Для перевірки роботи системи живлення двигуна рекомендується контролювати тиск палива в паливній пандусі. Для цього відкрутіть помилку пристосування та натисніть на стібок котушки. У той же час важливо захистити моторний відсік від спрею палива. Якщо бензин вибухнув із підгонки, то все добре з тиском у пандусі.

Якщо звук робочого насоса не чути, то необхідно перевірити запобіжник 5 та реле 4.

Несправності в системі старту

Якщо стартер не крутиться, то, перш за все, вам слід перевірити кріплення “масової” дроту до тіла. Наявність великої кількості окислень неприйнятна.

Також за відсутності обертання якоря стартера перевірте гладку вставку 4 та реле 5.

Відсутність нормальної роботи стартового вузла може бути пов’язано з поганими контактними з’єднаннями. Ви можете отримати доступ до них, знявши захист картера та грязі двигуна.

Використовуючи мультиметр, вольтметр або контрольну лампу, перевірте напругу на контакті живлення втягуючої реле.

Ви можете вирішити відповідність необхідності демонтувати стартовий блок, підключивши керуючу лампу або вимірювальний пристрій відповідно до схеми, наведеної на зображенні нижче. Якщо під час повороту ключа запалювання з’явилося напруга, то вузол потрібно відремонтувати.

Несправність живлення двигуна

Система живлення двигуна представляє ряд характерних зривів, що призводять до неможливості запустити Chevrolet Aveo.

Причина несправності
Пошкодження паливної лінії Неможливість запуску двигуна проявляється відразу після появи дефекту
Розрізання форсунок з родовищами Погіршення запуску спостерігається час після повної відмови
Підвал бензинового насоса Автомобіль зупиняється на ходу і більше не починається
Залишення фільтра палива Автомобіль відмовляється починати після заправки з горючим паливом низької якості, яке набрало фільтр
Неправильний тип палива є Chevrolet Aveo не може бути зроблений майже відразу після заливання невідповідного палива

Для перевірки роботи системи живлення двигуна рекомендується контролювати тиск палива в паливній пандусі. Для цього відкрутіть помилку пристосування та натисніть на стібок котушки. У той же час важливо захистити моторний відсік від спрею палива. Якщо бензин вибухнув із підгонки, то все добре з тиском у пандусі.

Якщо звук робочого насоса не чути, то необхідно перевірити запобіжник 5 та реле 4.

Колінчастий вал не повертає стартера

Трапляється, що стартер “не відповідає” на звороті ключа запалювання або ледь розгортає колінчастий вал двигуна. Іноді колінчастий вал не обертається, але коли стартер увімкнено, чути багато кліків.

Причина, як правило, викидається акумулятор або слабке затягування наконечників дроту на його клемах. Якщо дроти щільно затягуються, а стартер “не крутиться”, ви можете спробувати дозволити двигуну за допомогою акумулятора “донора” (див. “Запуск двигуна із джерел зовнішнього струму”).

Корисна порада: Якщо акумулятор повністю виписаний на машині, щойно зупинився, перевірте систему зарядки (див. “Акумулятор не заряджається”).

Якщо якір стартера не почав обертатися і з хорошим акумулятором, перевірте, чи спалена вставка 4 і чи надійно фіксовано реле Starter 5.

Крім того, в дорожніх умовах ви можете перевірити кріплення “масової” дроту акумулятора та стартера до тіла. Для цього вийміть полицю акумулятора (див. “Видалення та встановлення полиці для кріплення акумулятора”).

Для подальшої перевірки системи старту вам доведеться зателефонувати на буксирування, оскільки автомобіль потрібно встановити на підйомник або спостереження.

Знявши захист картера та переднього грязі двигуна (див. “Видалення та встановлення грязі та захисту картера двигуна”), перевірте посилення контактних з’єднань стартера.

Перевірте наявність напруги на контакті живлення естафети стартера. Для цього поєднуйте один провід 12-вольтової лампи з «масою», а другий з контактним болтом. Якщо лампа загорівся, силовий ланцюг стартера працює. В іншому випадку перевірте та відновіть ланцюг живлення (див. “Діагностика несправностей на.дошці електричного обладнання”).

Якщо наконечник дроту надійно витягнуто, ланцюг живлення працює, а стартер не працює, вимкніть “масу” (відключіть дріт від “мінус” акумулятора) і відключіть керування від дротяної реле ( побачити. “Видалення та встановлення стартера”). Підключіть 12-вольт-лампу між кінчиком управління керуючим та “масою”. Надійно ізолюйте потужність силового дроту, відключеного від тягової реле або встановіть його на місце, щоб запобігти машині з заплутаним резервуаром з металевими частинами автомобіля, а потім увімкніть “масу” (підключіть дріт до “мінуса” акумулятор). Попросіть помічника повернути ключ запалювання на положення стартера. Якщо лампа загорілася, зніміть та відремонтуйте закуски (див. “Ремонт стартера”). Якщо лампа не спалює, перевірте та відновлюйте схему управління стартером CM. “Діагностика несправностей на.дошці електричного обладнання”).

Примітка: Іноді трапляється, що коли ключ запалювання повертається, стартер вмикається, його якір обертається, але маховик залишається нерухомим. Причини можуть послабити стартер, що кріпиться до картки зчеплення, пошкодження зубів маховика або передачі приводу, ковзання зчеплення вільного приводу приводу, зриву важеля, кільця з повідцем або буферної пружини приводу стартера.

Колінчаста вала обертається, але двигун не дозволяє

Якщо стартер впевнено перетворює колінчастий вал, але двигун не починається після трьох.чотирьох спроб, то в цьому випадку система живлення або система управління двигуном найчастіше несправна (двигун також входить до системи управління двигуном).

Щоб перевірити енергосистему в дорожніх умовах, дотримуйтесь наступного.

Відкрийте капюшон і переконайтеся, що в системах підключення до систем живлення двигуна немає витоків. Подивіться під машину. чи є витоки в паливному баку та паливних трубопроводах.

Зніміть фільтр.елемент повітряного фільтра (див. “Заміна фільтра.елемента повітряного фільтра”), встановіть кришку фільтра на місці і спробуйте дозволити двигуну. Якщо двигун запущений, замініть елемент фільтра.

Примітка. Ні в якому разі навіть не здійснюйте короткі поїздки без фільтрувального елемента повітряного фільтра: дорожній пил негайно вимкне групу двигуна двигуна.

Якщо двигун не запускається, під капотом відкрутіть підходящу кришку, щоб перевірити тиск палива в паливній пандусі.

Щоб захистити від спрею палива, візьміть велику, добре поглинаючу ганчірку і поставте її навколо пристосування. Обережно натисніть на викрутку за допомогою викрутки. Якщо паливо бризкає від підгонки, тиск у системній системі достатньо, щоб запустити двигун. У цьому випадку продовжуйте перевірити систему управління двигуном (див. нижче).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Потік палива в моторному відсіку небезпечний для пожежі.

Якщо аудит показав відсутність необхідного тиску палива в пандусі, увімкніть запалювання та слухайте: протягом декількох секунд ви повинні почути звук насоса електробензо в області паливного бака (під заднім сидінням).

Примітка. Майте на увазі, що якщо в паливній пандусі є тиск, то електробензоса не ввімкнено. Це не несправність.

Якщо паливний насос гуде з запалюванням, але не створює тиску в паливній пандусі, приймач палива або фільтр, вбудований у паливний модуль, несправний паливний насос або регулятор тиску, винен у грязі. З усіма цими несправностями необхідно замінити необмежений модуль палива. Це можна зробити лише при встановленні автомобіля на підйомник або спостереження (див. “Видалення та встановлення паливного модуля”).

Якщо звук паливного насоса не чути, необхідно перевірити та відновити схему живлення паливного насоса (див. “Діагностика несправностей на дошці електричного обладнання”), і якщо він працює, слід замінити паливний модуль на спалений або заклинений насос (див. “Видалення та встановлення паливного модуля”). Це потрібно буде зняти паливний бак (див. “Заміна паливного бака та його об’ємної труби”). Ось чому в дорожніх умовах такий тест неможливий. На дорозі ви можете перевірити, лише якщо запобіжник 5 вигоріть і чи надійно фіксовано реле паливного насоса.

Систему управління двигуном слід перевірити за допомогою спеціальних діагностичних пристроїв (див. “Розлади в експлуатації двигуна”).

Якщо для діагностики немає пристрою, в дорожніх умовах слід перевірити цілісність запобіжників 6,42,45,46, 47, 48, 49, 50 у монтажній одиниці моторного відділення.

і надійність кріплення реле системи вприскування палива та система запалювання в одній кріпленні.

Крім того, перевірте надійність усіх доступних проводів, доступних для огляду на перевірку прокладок двигуна, приділяючи особливу увагу блоку двигунів блоку управління двигуном.

Датчик положення колінчастого вала (блок розташований у задній частині блоку циліндрів двигуна, позаду стартера) та решти датчиків управління двигуном (див. “Коди системи управління двигуном”).

Якщо якісь порушення не виявляються в результаті аудиту, використовуйте діагностичний пристрій (див. “Порушення в експлуатації двигуна”) або зверніться до служби автомобіля.

Корисні поради: Якщо двигун сильно зношений, у холодний сезон він починається з труднощів навіть із системами робочої сили та управління двигуном.

Якщо під час невдалої спроби розпочати свічки запалювання, використовуйте режим очищення циліндрів. Для цього натисніть на педаль акселератора до зупинки і, тримаючи її натиснуто, увімкніть стартер. У цьому режимі немає подачі палива, і надлишок бензину видаляється з циліндрів із потоком свіжого повітря, а свічки запалювання сушать. Після очищення повторіть спробу почати у звичайному порядку.