2023 Nissan Altima отримує більш високу ціну

Стівен Юінг провів своє дитинство, читаючи журнали автомобілів. Після того, як він потрапив у двері в автомобілі, поки він ще був підлітком, Юінг знайшов будинки на магістрах у журналі Worming Road, Autoblog та Motor1.com перед тим, як приєднатися до команди CNET у 2018 році. Він також на світових нагородах автомобілів. Юінг виросла вкоріненою в автомобільній культурі Детройту.- МОТОРСЬКИЙ СІТИ.- Перш ніж врешті.решт переїхати до Лос.Анджелеса. У вільний час Юінг любить готувати, запоїти телевізор для сміття та грати на барабанах.

Що відбувається

Nissan Altima отримує підтяжку обличчя на 2023 рік.

Чому це має значення

Він має оновлені стилі та нові технічні функції.

Що далі

Альтима 2023 року надходить у продаж восени.

Nissan тримає свій седан Altima відчував себе свіжим із підтяжкою обличчя на 2023 модельному році, який приносить нові стилі та модернізовані технічні функції.

Найбільша зміна у стилі, буквально, знаходиться на передньому кінці, де передня решітка Аліма займає більше фасції, а бампер має більші прийоми. У ньому представлений перероблений логотип Nissan, і SR.обробка отримує власну конструкцію решітки з чорним хромованим покриттям. Є нові конструкції коліс, включаючи прохолодний 19-дюймовий стиль для SR, а світлодіодні фари тепер стандартні. Altima 2023 також отримує два нові варіанти кольорів. Все, від спинки A-стовпа, так само, як і раніше.

Стандарт на обрізках SL та SR, і необов’язково на SV. це нова 12.3-дюймовий сенсорний екран, який замінює старий 8-дюймовий блок. (7-дюймовий екран все ще є базовим налаштуванням.) У ньому є Android Auto та Wireless Apple Carplay, навігація та точка доступу Wi-Fi, а на центральній консолі є бездротова зарядка телефону. Інтер’єр також отримує дещо різні обробки обробки та подвійні зшиті акценти на SR.

2023, nissan, altima, отримує, високу, ціну

Механічно Альтима 2023 року ідентичний вихідній моделі. Базовий двигун. це природний аспірі 2.0-літровий inline-4 з 188 кінськими силами та 180 фунтів-футів крутного моменту, хоча з додатковим вихідним системним приводом знижується до 182 к.с. і 178 фунтів-футів. Доступний лише на верхньому рівні обробки SR-це силовий агрегат Nissan VC-Turbo, який випускає 248 к.с. і 273 фунт-фути і пропонується виключно за допомогою приводу на передньому колесі. CVT. єдиний варіант передачі.

2023 Altima надійде у продаж цієї осені. Найвища платинова обробка Altima тепер припиняється, як і обробка опівночі, хоча очікуйте, що останній повернеться. Цього року Altima 2023 Altima трохи дорожче, а база, обробка приводу переднього колеса-26 385, включаючи 1,095 заряду призначення.- збільшення 460. Найдешевший спосіб потрапити на повнопривідний-це піти на 28 685 Altima SV, і якщо ви хочете турбо-двигун, ви дивитесь на 36 085.

Источник

Image:www.cnet.com