Зняття переднього бампера Ford Focus 2 рестайлінг

Кріплення переднього бампера Ford Focus II

зняття, переднього, бампер, ford, focus

Знімання переднього бампера з автомобіля може знадобитися в таких випадках:

 • заміна через значних пошкоджень (після аварії);
 • ремонт незначних пошкоджень;
 • заміна для зміни зовнішнього вигляду або аеродинамічних властивостей (рестайлінг).

Передній бампер в сучасному автомобілі, і Ford Focus не виняток, виконує кілька функцій. Перш за все, це функція пом’якшення лобового удару, для чого, власне, ця деталь кузова і була призначена спочатку. Крім того, передній бампер грає зовсім не останню роль в загальній концепції кузовного дизайну, тобто, є невід’ємною частиною зовнішньої «картинки» автомобіля. Також, маючи правильну, продуману форму, ця частина кузова може значно поліпшити аеродинаміку авто, покращуючи стійкість і керованість в русі, особливо на великих швидкостях.

Бампер є найбільш виступаючої спереду частиною кузова, при цьому пошкоджується набагато частіше за інших кузовних деталей. Тому ця кузовна деталь передбачена знімною, тобто, не скріплено з іншим каркасом жорстко. Це дає можливість його швидкої заміни при необхідності. З тієї ж причини передній бампер в сучасних авто робиться з полімерних матеріалів, які набагато дешевше металу з одного боку, з іншого. значно легше.

З тим, щоб зняти бампер Ford Focus спереду, то чи з метою його заміни, або відремонтувати, в автосервіс звертатися не варто. Цей захід можна реалізувати самостійно, так само, як і зворотний процес, тобто установку на місце. Давайте детально розберемо, як зняти цю кузовную деталь.

Знімаємо передній бампер Ford Focus

 • хрестоподібна викрутка з наконечником середніх розмірів;
 • набір шестигранних ключів (зірочок) або електровикрутку з відповідними бітами;
 • пряма викрутка (може знадобитися для «боротьби» з деякими засувками).

Викрутка зі змінними бітами

Перед тим як почати знімати передній бампер, варто гарненько помити кузов спереду, в тому числі і знизу. Адже працювати з чистими деталями набагато приємніше і швидше.

Отже, почнемо поступово підбиратися до переднього бамперу, щоб в результаті його зняти:

 • Починати роботу слід з одного боку, поступово переходячи на іншу. З якого боку почати, ролі не грає. Щоб полегшити доступ до необхідних кріплень потрібно вивертати колеса в потрібну сторону, а ще краще їх просто зняти;
 • Спочатку знімається бризговики, закріплений саморізами під хрестоподібну викрутку;
 • Знімається підкрилок, тут вже знадобляться шестигранники;
 • Тепер потрібно знизу знайти і відвернути саморізи, що скріплюють бампер з крилом. Але це не все гвинти. Один фіксуючий елемент потрібно відкрутити з боку підкапотного простору. Однак, щоб до нього дістатися, потрібно зняти фару з відповідної сторони, для чого слід відкрутити один саморіз, відстебнути дві засувки, і роз’єднати електричні дроти;
 • Наступною знімається радіаторна решітка, для чого відкручується кілька гвинтів, і роз’єднуються засувки;
 • Залишилося посередині зняти деталь з зачепів, а потім виконати аналогічні описаним вище дії з іншого боку передка автомобіля;
 • Останньою дією буде від’єднання підфарників, що повністю звільнить бампер.

Установка бампера Ford Focus

Установка нового або відремонтованого бампера проводиться з точністю до навпаки. Правда, зручніше після приєднання підфарників, відразу прикріпити передню знімну деталь кузова на центральні зачепи, що розташує її симетрично. А потім послідовно з’єднувати засувки і закручувати саморізи по своїх місцях.

На весь процес знімання бампера Ford Focus спереду, з урахуванням зняття коліс, йде не більше 2 годин. Якщо буде хтось допомагати, все можна зробити набагато швидше. Зворотний процес, тобто установка, займає зазвичай трохи більший період, особливо якщо деякі саморізи прийшли в непридатність і доводиться шукати їм заміну. А взагалі, складного тут нічого немає, так що замінити бампер самостійно більш, ніж реально.

Покрокова інструкція заміни бамперів на Ford Focus

Бампери є не тільки декоративним елементом, але й виконують захисну функцію, запобігаючи появі на кузові машини пошкоджень при легких зіткненнях. Особливо часто пошкодження отримує задній бампер. У багатьох автовласників виникає бажання прибрати з’явилися при таких дрібних аваріях подряпини на фарбі і тріщини в пластиці. Роботи такого виду виконуються з проведенням повного зняття заднього бампера Ford Focus 2 седан.

READ  Заміна олії в коробці FORD FOCUS 3

Задній бампер

Пластиковий кожух елемента на автомобілях з кузовом седан кріпиться на двох гвинтах, розміщених під нижньою кромкою кришки багажника, двох пластикових фіксаторах на нижній кромці бампера, двох саморезах під декоративною гумовою накладкою і двох гайках. Схема кріплення деталі не відрізняється від такої на автомобілях з кузовом хетчбек. Задні бампери Focus 2 до і після рестайлінгу ідентичні по точках кріплення і кривизні поверхні, тому неважливо, який задній бампер встановлений на машині.

Передній бампер

Кріплення елемента досить просте, і деталь може бути видалена з машини своїми руками. Робота виконується однією людиною.

Монтаж на своє місце

Задній бампер на Ford Focus 2 встановлюється в зворотній послідовності. Пошкоджені елементи кріплення слід замінити. При установці деталей необхідно забезпечити рівномірність зазорів між поверхнями.

Покрокова інструкція зняття

Перед початком роботи автомобіль необхідно встановити на горизонтальній підставі з твердим покриттям. Зняття переднього бампера на Ford Focus 2 (рестайлінг) слід починати з точок кріплення на будь-якій стороні автомобіля. Після зняття одного кута необхідно перейти на іншу сторону. Послідовність кроків при цьому виглядає наступним чином:

 • Зняти передні колеса і встановити під пороги запобіжні підставки.
 • Відкрутити гвинти Torx Т25 або Т30 і зняти бризговики.
 • Прибрати брудозахисні щиток-панель. Одна сторона щитка заведена за отбортовку на бампері, а інша зафіксована на монтажній рамі радіатора сім’ю шурупами типу Torx.
 • Демонтувати підкрилок, встановлений на саморізи Torx.
 • Викрутити 2 болта 10 мм, що кріплять бампер Focus 2 до переднього крила.
 • Зняти фару головного світла, яка тримається на одному гвинті і колодці джгута проводки.
 • Відкрутити третій болт 10 мм під фарою.
 • Демонтувати 2 гвинта кріплення решітки радіатора.
 • Відстебнути плоскою викруткою засувки на нижній кромці і зняти решітку.
 • Виконати ті ж дії, щоб прибрати кріплення з іншого боку.
 • Акуратно зняти бампер з підсилювача, відключити роз’єми протитуманних фар.

Как снять передний бампер установка сетки Форд. #008 Гаражная жизнь (Гараж 379 ред)(GR 379)

інструмент

Заздалегідь необхідно перевірити наявність інструменту, без якого виконати роботу не вийде. Мінімальний набір інструментів виглядає наступним чином:

 • Викрутка або ключ з головкою типу Torx Т25 або Т30 (тип саморізів кріплення залежить від року випуску автомобіля).
 • Викрутка з хрестовим жалом.
 • Викрутка з плоским жалом.
 • Головка на 10 мм і ріжкові ключі на 10, 13 і 7 мм.

установка

Монтаж відремонтованої деталі проводиться в зворотній послідовності. Порядок виконання робіт наступний:

 • Перед установкою підключити штекери протитуманних фар.
 • Поставити бампер на підсилювач і відцентрувати його.
 • Затягнути болти кріплення з однієї й іншої сторони, контролюючи рівномірність зазору між пластикової деталлю, кузовом і фарами.

Покрокова інструкція заміни бамперів на Ford Focus

Роз’єднати штекери проводки і вийняти тримач джгута з отвору в лонжероні. Відкрутити гайки, розташовані всередині арки. У разі сильної корозії вони починають провертати кріпильний болт.

У такому випадку їх рекомендується зрізати ножівкою, висвердлити залишки і замінити. Потягнувши кути бампера у колісних арок, вивести його з кріплень.

Повністю демонтувати деталь з автомобіля зручніше вдвох. Для зняття ламп заднього ходу і протитуманного ліхтаря слід повернути патрони ламп проти годинникової стрілки. Палять проводки зафіксований на восьми спеціальних тримачів. При необхідності проводку можна вийняти з них за допомогою викрутки.

При пошкодженні знімається і змінюється задній підсилювальний брус. Він кріпиться до лонжеронів на 6 гайках 13 мм.

Як зняти передній і задній бампер Ford Focus 2 (2004-2012)

Зняття аналогічної деталі з Фокуса 2 з кузовом універсал не має кардинальних відмінностей. Пошкоджені елементи кріплення слід замінити. При установці деталей необхідно забезпечити рівномірність зазорів між поверхнями.

Процедура демонтажу деталей однакова для машин будь-якій комплектації і проводиться таким чином: Декоративну грати самого бампера вирішено було залишити всередині.

Вона стоїть високо і добре закріплена до потужних перемичках бампера. Спідниця була від’єднана від бампера, і спочатку були відновлені стійки-перемички воздухоприемника.

Для цього кожна стійка відгинати до місця зламу, щільно притискалася і паяльником Вт прихоплює зсередини до спідниці. Жало паяльника потрібно заточити як викрутку з товщиною шліца 0,0 мм. Потім жалом паяльника проводимо зсередини посередині стійки з виходом на корпус спідниці, виконуючи таким чином, канавку глибиною і шириною близько міліметра.

READ  Яке масло в коробках Jetta 6

Зняття переднього бампера Ford Focus 2

У цю канавку вкладаємо м’яку дріт діаметром 1,0 мм. Кінчик дроту загинаємо буквою Г, для заходу на корпус спідниці. Жалом паяльника трохи утапливаем дріт в пластик і заплавляются її бортиками від канавки урівень. Так були відновлені всі зламані стійки-перемички. Для кріплення сітки застосований оригінальний і випробуваний часом спосіб.

Таким способом ми в старі добрі часи зшивали тріснуті вітрове скло з органічного скла на мотоциклах. Просто з кожного боку тріщини з кроком мм свердлити отвори під подвійний діаметр рибальської волосіні.

Потім береться волосінь і з двох сторін протягується в кожен отвір, і так по всій довжині тріщини. Зняття спідниці переднього бампера Ford Focus 2, таким чином, ветровик ніколи не ламався по шву при повторному пошкодженні. Для кріплення декоративної решітки потрібно щільно прикласти її до ніші воздухоприемника і маркером зсередини спідниці накреслити волосінь по периметру ніші.

Грати розкласти на рівній поверхні і від отриманої косильною волосіні зробити розмітку. Потрібно виміряти глибину відбортовки ніші і по всьому периметру проставити крапки, відступаючи від отриманої маркерной косильною волосіні на розмір глибини ніші.

Как снять передний бампер форд фокус 2

Ці точки з’єднати. це і вийде вихідний розмір решітки. Обрізаємо грати за отриманим розміром і приступаємо до формування решітки по обводам ніші воздухоприемника.

Для цього спочатку по маркерной косильною волосіні підгинаємо бортики по довгих сторонах. Бампер кріпиться до телевізора 2 кліпсами з болтиками, викручуємо, витягуємо. Ось тут, коли я знімав бампер, найбільше боявся зламати засувки, зняття спідниці переднього бампера Ford Focus 2 як виявилося все дуже просто і легко робиться Ось що маємо отримати Йдемо до наступних засувок просто вдавлюючи їх вниз і штовхаючи, вони самі будуть вискакувати.

По закінченню необхідно “вивернути” пластиковий захист з-під бампера бо вона буде перешкоджати його зняття і наостанок вийняти лампочки ВТФ.

Задній бампер

Пластиковий кожух елемента на автомобілях з кузовом седан кріпиться на двох гвинтах, розміщених під нижньою кромкою кришки багажника, двох пластикових фіксаторах на нижній кромці бампера, двох саморезах під декоративною гумовою накладкою і двох гайках. Схема кріплення деталі не відрізняється від такої на автомобілях з кузовом хетчбек. Задні бампери Focus 2 до і після рестайлінгу ідентичні по точках кріплення і кривизні поверхні, тому неважливо, який задній бампер встановлений на машині.

Передній бампер

Кріплення елемента досить просте, і деталь може бути видалена з машини своїми руками. Робота виконується однією людиною.

Зняти бампер Ford Focus 2 рестайлінг

Знімання переднього бампера з автомобіля може знадобитися в таких випадках:

 • заміна через значних пошкоджень (після аварії);
 • ремонт незначних пошкоджень;
 • заміна для зміни зовнішнього вигляду або аеродинамічних властивостей (рестайлінг).

Передній бампер в сучасному автомобілі, і Ford Focus не виняток, виконує кілька функцій. Перш за все, це функція пом’якшення лобового удару, для чого, власне, ця деталь кузова і була призначена спочатку. Крім того, передній бампер грає зовсім не останню роль в загальній концепції кузовного дизайну, тобто, є невід’ємною частиною зовнішньої «картинки» автомобіля. Також, маючи правильну, продуману форму, ця частина кузова може значно поліпшити аеродинаміку авто, покращуючи стійкість і керованість в русі, особливо на великих швидкостях.

Передній бампер Ford Focus 2

Бампер є найбільш виступаючої спереду частиною кузова, при цьому пошкоджується набагато частіше за інших кузовних деталей. Тому ця кузовна деталь передбачена знімною, тобто, не скріплено з іншим каркасом жорстко. Це дає можливість його швидкої заміни при необхідності. З тієї ж причини передній бампер в сучасних авто робиться з полімерних матеріалів, які набагато дешевше металу з одного боку, з іншого. значно легше.

З тим, щоб зняти бампер Ford Focus спереду, то чи з метою його заміни, або відремонтувати, в автосервіс звертатися не варто. Цей захід можна реалізувати самостійно, так само, як і зворотний процес, тобто установку на місце. Давайте детально розберемо, як зняти цю кузовную деталь.

Монтаж на своє місце

Задній бампер на Ford Focus 2 встановлюється в зворотній послідовності. Пошкоджені елементи кріплення слід замінити. При установці деталей необхідно забезпечити рівномірність зазорів між поверхнями.

READ  Обклеювання бампера плівкою своїми руками

Покрокова інструкція зняття

Перед початком роботи автомобіль необхідно встановити на горизонтальній підставі з твердим покриттям. Зняття переднього бампера на Ford Focus 2 (рестайлінг) слід починати з точок кріплення на будь-якій стороні автомобіля. Після зняття одного кута необхідно перейти на іншу сторону. Послідовність кроків при цьому виглядає наступним чином:

 • Зняти передні колеса і встановити під пороги запобіжні підставки.
 • Відкрутити гвинти Torx Т25 або Т30 і зняти бризговики.
 • Прибрати брудозахисні щиток-панель. Одна сторона щитка заведена за отбортовку на бампері, а інша зафіксована на монтажній рамі радіатора сім’ю шурупами типу Torx.
 • Демонтувати підкрилок, встановлений на саморізи Torx.
 • Викрутити 2 болта 10 мм, що кріплять бампер Focus 2 до переднього крила.
 • Зняти фару головного світла, яка тримається на одному гвинті і колодці джгута проводки.
 • Відкрутити третій болт 10 мм під фарою.
 • Демонтувати 2 гвинта кріплення решітки радіатора.
 • Відстебнути плоскою викруткою засувки на нижній кромці і зняти решітку.
 • Виконати ті ж дії, щоб прибрати кріплення з іншого боку.
 • Акуратно зняти бампер з підсилювача, відключити роз’єми протитуманних фар.

Знімаємо передній бампер Ford Focus

 • хрестоподібна викрутка з наконечником середніх розмірів;
 • набір шестигранних ключів (зірочок) або електровикрутку з відповідними бітами;
 • пряма викрутка (може знадобитися для «боротьби» з деякими засувками).

Викрутка зі змінними бітами

Перед тим як почати знімати передній бампер, варто гарненько помити кузов спереду, в тому числі і знизу. Адже працювати з чистими деталями набагато приємніше і швидше.

Отже, почнемо поступово підбиратися до переднього бамперу, щоб в результаті його зняти:

 • Починати роботу слід з одного боку, поступово переходячи на іншу. З якого боку почати, ролі не грає. Щоб полегшити доступ до необхідних кріплень потрібно вивертати колеса в потрібну сторону, а ще краще їх просто зняти;
 • Спочатку знімається бризговики, закріплений саморізами під хрестоподібну викрутку;
 • Знімається підкрилок, тут вже знадобляться шестигранники;
 • Тепер потрібно знизу знайти і відвернути саморізи, що скріплюють бампер з крилом. Але це не все гвинти. Один фіксуючий елемент потрібно відкрутити з боку підкапотного простору. Однак, щоб до нього дістатися, потрібно зняти фару з відповідної сторони, для чого слід відкрутити один саморіз, відстебнути дві засувки, і роз’єднати електричні дроти;
 • Наступною знімається радіаторна решітка, для чого відкручується кілька гвинтів, і роз’єднуються засувки;
 • Залишилося посередині зняти деталь з зачепів, а потім виконати аналогічні описаним вище дії з іншого боку передка автомобіля;
 • Останньою дією буде від’єднання підфарників, що повністю звільнить бампер.

інструмент

Заздалегідь необхідно перевірити наявність інструменту, без якого виконати роботу не вийде. Мінімальний набір інструментів виглядає наступним чином:

 • Викрутка або ключ з головкою типу Torx Т25 або Т30 (тип саморізів кріплення залежить від року випуску автомобіля).
 • Викрутка з хрестовим жалом.
 • Викрутка з плоским жалом.
 • Головка на 10 мм і ріжкові ключі на 10, 13 і 7 мм.

Установка бампера Ford Focus

Установка нового або відремонтованого бампера проводиться з точністю до навпаки. Правда, зручніше після приєднання підфарників, відразу прикріпити передню знімну деталь кузова на центральні зачепи, що розташує її симетрично. А потім послідовно з’єднувати засувки і закручувати саморізи по своїх місцях.

На весь процес знімання бампера Ford Focus спереду, з урахуванням зняття коліс, йде не більше 2 годин. Якщо буде хтось допомагати, все можна зробити набагато швидше. Зворотний процес, тобто установка, займає зазвичай трохи більший період, особливо якщо деякі саморізи прийшли в непридатність і доводиться шукати їм заміну. А взагалі, складного тут нічого немає, так що замінити бампер самостійно більш, ніж реально.

Бампери є не тільки декоративним елементом, але й виконують захисну функцію, запобігаючи появі на кузові машини пошкоджень при легких зіткненнях. Особливо часто пошкодження отримує задній бампер. У багатьох автовласників виникає бажання прибрати з’явилися при таких дрібних аваріях подряпини на фарбі і тріщини в пластиці. Роботи такого виду виконуються з проведенням повного зняття заднього бампера Ford Focus 2 седан.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS