Зняття обшивки дверей Polo седан

Двері Polo седан, Зняття встановлення, Оббивка дверей, Заміна обмежувача

зняття, обшивка, polo, седан

Вам потрібні: ключ TORX ТЗ0, викрутка з плоским лезом.

Від’єднайте дріт від клеми мінус акумуляторної батареї.

3 та відведіть декоративну накладку підлокітника.

5 і від’єднайте колодку джгута проводів від блоку керування зовнішніми дзеркалами заднього виду.

7 від’єднайте колодку джгута проводів від вимикача центрального замка та зніміть накладку.

9 і один гвинт нижнього кріплення оббивки дверей.

Подолаючи опір фіксаторів, відведіть оббивку від дверей.

Від’єднайте наконечник та оболонку троса від зовнішньої ручки. 12. Стисніть фіксатор. 13. Від’єднайте колодки джгутів проводів від вимикача електроприводу замку кришки багажника та від блоку керування склопідйомниками.

Зніміть заглушку технологічного вікна внутрішньої панелі дверей.

Встановіть оббивку передніх дверей у порядку, зворотному зняття.

Заміна обмежувача дверей Polo Седан

Вам потрібні: ключ TORXT30, ключ XZN на 8.

Підніміть скло у крайнє верхнє положення та зніміть оббивку передніх дверей

Викрутіть гвинт кріплення обмежувача до стійки кузова.

3 і два гвинти його кріплення до переднього торця дверей.

Зніміть обмежувач через отвір у внутрішній панелі дверей.

ЗАМІНА ВИМИКАЧА ЗАМКУ ПЕРЕДНІЙ ДВЕРІ

Показано заміну вимикача замка лівих дверей. Вимикач замку правих дверей замінюють аналогічно.

Вам потрібні: ключ TORX Т20, викрутка з плоским лезом.

Підтягніть викруткою та зніміть декоративну накладку вимикача замка двері,

Знімаємо ручку дверей Polo Седан

Показано заміну зовнішньої ручки лівих дверей. Ручку правих дверей замінюють аналогічно. Вам знадобиться ключ TORX Т20. 1. Підніміть скло у крайнє верхнє положення та зніміть оббивку передніх дверей

Зніміть зовнішню ручку, вивівши її передній кінець з кронштейна.

Викрутіть гвинт кріплення кронштейна зовнішньої ручки.

5 і виведіть кронштейн із технологічного вікна.

VW Polo Sedan, як зняти обшивку дверей, шумоізоляція дверей.

Від’єднайте оболонку та наконечник троса замка дверей від кронштейна зовнішньої ручки.

Вам буде потрібно ключ XZN на 8. 1. Підніміть скло у крайнє верхнє положення та зніміть оббивку передніх дверей

Виверніть два гвинти кріплення замка дверей.

Розбирання дверей на Volkswagen Polo V 2013 Door Removal

Від’єднайте трос приводу від важеля замка та зніміть замок.

Встановіть замок передніх дверей у порядку, зворотному зняття.

Зніміть заглушку отвору у внутрішній панелі дверей і, приєднавши колодку джгута проводів керування електросклопідйомниками дверей до блоку управління склопідйомниками, встановіть скло передніх дверей у положення, при якому передній гвинт кріплення скла до електросклопідйомника буде розташований навпроти отвору.

4 і задній гвинти кріплення скла до повзунів склопідйомника.

Вийміть скло з дверей, виймаючи його вгору.

Зверніть увагу на маркування скла. Для заміни купуйте скло з таким же маркуванням.

Встановіть скло передніх дверей і всі зняті деталі в порядку, зворотному зняття.

Облицювання дверей виконується зі шкіри або дерматину на заводі. Кріпильними елементами виступають кліпси. Матеріалом обтягують кузовний елемент у внутрішній частині. Щоб було простіше зрозуміти, як можна зняти обшивку з дверей на Volkswagen Polo седан, варто дізнатися призначення деталі.

Обшивка надає дверній конструкції презентабельного вигляду. Її часто демонтують, щоб провести установку динаміків для музики або змінити облицювальний матеріал. Знімати обшивку доведеться разом із усією дверною панеллю.

Дверна карта. це частина кузовного елемента, без неї дверцята всередині порожні. Під тканиною знаходиться поролонова прокладка. Вона призначена для звукоізоляції та збільшення теплопровідності. Розрив або псування тканинного облицювання вимагає заміни полотна. Іноді пошкодження призводять до того, що проблематично закривати дверну конструкцію. Крім облицювання на карті дверей розташовується ручка, підлокітник, кишеня та інші ніші. Якщо ці водійські дверцята, то ще там розташовуються кнопки для підняття скла всіх чотирьох дверей.

Як відкрити капот?

Кришка моторного відсіку відкривається за допомогою важеля, розташованого в салоні. Від нього до замку веде спеціальний трос, через обрив якого і відбувається більшість проблем. Якщо трос обірвався в районі важеля, то найпростіше намацати обірваний кінець плоскогубцями та потягнути його безпосередньо із салону.

VW Polo Sedan. Як зняти обшивку дверей

Питання, як на Polo відкрити капот, якщо урвище сталося в іншому місці, вирішити трохи складніше. Доведеться встановлювати автомобіль на яму або естакаду, знімати підкрилок і намагатися дістати обірваний трос руками. Ще один варіант. спробувати витягнути трос через радіаторні решітку за допомогою загнутого дроту.

READ  Toyota калдина не працює грубка

Як розібрати двері Volkswagen Polo седан?

Volkswagen Polo Sedan Огляд власника через 2 роки експлуатації. Тривалість: shlepanovan переглядів. Найкращі автотовари з Aliexpress. Найкращі випуски. Тривалість: Бурундель перегляду. Зняття стопа, заміна лампи на Volkswagen Polo V Тривалість: SuperRazborka переглядів. Завантаження схожих відео Ще. Мова російська. Країна Росія. Безпечний режим: викл.

Екстер’єр. Volkswagen Polo 4. Polo Polo 4 Кузов Екстер’єр Зняття та встановлення облицювання дверей. 0. Двері з боку водія/ Polo. 1. виїмка ручки. 2. гвинт. Polo Polo Екстер’єр Зняття та встановлення зовнішнього дзеркала заднього виду IBIZA Polo Екстер’єр Зняття та встановлення бічної захисної накладки Polo Екстер’єр. Посилання на цю сторінку у різних форматах. HTMLTextBB Code.

Покрокове, докладне керівництво як розібрати двері VW Polo V, зняти обшивку дверей на Polo седан. Для зняття обшивки дверей з подальшим розбиранням Volkswagen Polo року краще використовувати знімач кліпс і плоску викрутку, оскільки зняття деяких пластикових накладок дуже важко. Для відкручування саморізів, що кріплять обшивку, знадобиться торгс. Таким чином, процес зняття обшивки дверей Polo V зводиться лише до відкручування двох саморізів і безпосереднього відштовхування карти дверей (починаючи з нижньої частини і піднімаючи вгору). Далі вся процедура займає від’єднання всіх роз’ємів та подальшого повного розбирання дверей Polo. Інструкція корисна?

Потягнути облицювання із ущільнення віконного отвору вгору.стрілка-. Вірніше сказати не підсмоктування, а прорив, але сенс ясний. Зніміть ущільнювач опускного скла, виверніть гвинти кріплення рамки поворотного скла та зніміть його у зборі з рамкою. Egorius7 last online more than a month ago.

керівництво розбирання дверей Volkswagen Polo зняття обшивки дверей Polo

Пропонуємо дивитися фільми з нами, щоб ділитися враженнями із друзями. Приємного перегляду та проведення часу. Дивитися Контакти Про сайт.

Як розібрати, зняти, обшивку дверей на Volkswagen Polo сьогодні 13 Oct Знайдено відео VW Polo Sedan Як зняти обшивку дверей Завантажено 2 листопада Детальний відео-посібник зі зняття та встановлення оббивки карти передніх дверей на автомобілі Volkswagen Як розібрати задні двері Volkswagen Polo.

Як зняти скло на Volkswagen Polo Завантажено 12 листопада У даному відео показано як розібрати задні двері та зняти скло Volkswagen Polo. Як розібрати передні двері Volkswagen Polo. Як зняти скло на Volkswagen Polo Завантажено 13 листопада У даному відео показано як розібрати передні двері та зняти скло Volkswagen Polo. Розбирання дверей на Volkswagen Polo V Door Removal Завантажено 29 липня Курс з видалення вм’ятин без фарбування АвтоЮвелір Росія Зняття дверних карт на Volkswagen Polo хетчбеку 6R Завантажено 17 січня про те як зняти дверні карти або по іншому обшивку дверей на Volkswagen Polo.

Volkswagen Polo розбирання стелі салону своїми руками Завантажено 29 листопада розбирання обшивки стелі на Volkswagen Polo своїми руками. Ще на цьому каналі ви можете знайти багато цікавого Зняття оббивки задніх дверей Polo седан. Завантажено 28 березня розбір задніх дверей Volkswagen Polo Завантажено 29 березня Як зняти кліпси не зіпсувавши їх Завантажено 27 квітня Невелика рекомендація щодо демонтажу кліпс.

VW Polo Sedan Як зняти зовнішню ручку дверей Завантажено 8 листопада огляд по заміні зняття та встановлення зовнішньої дверної ручки автомобілів Volkswagen Polo Sedan ремонт своїми Volkswagen Polo door takedown Як розібрати та зняти двері Завантажено 25 грудня Як зняти дверні обшивки та дзеркало заднього виду Volkswagen Polo V.

Завантажено 26 червня Остерігайтесь німецьких технологій. Але якщо, ви все-таки зв’язалися з обшивками, або дзеркалом заднього виду, дивись знайдено за 0.

VW Polo Sedan Як зняти обшивку дверей. Детальний відео-посібник зі зняття та встановлення оббивки карти передніх дверей на автомобілі Volkswagen Як зняти скло на Volkswagen Polo. У даному відео показано як розібрати задні двері та зняти скло Volkswagen Polo. У даному відео показано як розібрати передні двері та зняти скло Volkswagen Polo.

Курс з видалення вм’ятин без фарбування АвтоЮвелір. Зняття дверних карт на Volkswagen Polo хетчбеку 6R. про те як зняти дверні карти або інакше обшивки дверей на Volkswagen Polo хедчбеку 6R.

Volkswagen Polo розбирання стелі салону своїми руками. Як зняти кліпси не зіпсувавши їх. VW Polo Sedan Як зняти зовнішню ручку дверей. огляд по заміні зняття та встановлення зовнішньої дверної ручки автомобілів Volkswagen Polo Sedan ремонт своїми VW Polo седан Детальна розбирання салону. Розбір салону VW Polo.

Ви тут

Необхідний інструмент: TORX T30, викрутка із плоским лезом.

Від’єднайте дріт від мінусової клеми акумулятора.

Підтягніть викруткою

…і відведіть декоративну накладку підлокітника.

Стисніть фіксатор

…і від’єднайте колодку джгута проводів від блоку керування зовнішніми дзеркалами заднього виду.

Стисніть фіксатор

…від’єднайте колодку джгута проводів від вимикача центрального замка та зніміть накладку.

READ  Як замінити задні колодки Volkswagen Polo

Викрутіть два гвинти центрального…

…і один гвинт нижнього кріплення оббивки дверей.

Подолаючи опір фіксаторів, відведіть оббивку від дверей.

Від’єднайте наконечник та оболонку троса від зовнішньої ручки.

Стисніть фіксатор

…і від’єднайте колодки джгутів проводів від вимикача електроприводу замку кришки багажника та від блоку управління склопідйомниками.

Відтисніть фіксатор.

…від’єднайте колодку джгута дротів від замку дверей і зніміть оббивку.

Зніміть заглушку технологічного вікна внутрішньої панелі дверей. 17. Встановіть оббивку передніх дверей у порядку, зворотному зняття.

Алгоритм зняття

Перед початком робіт з правил безпеки необхідно зняти мінусову клему з акумулятора.

 • Щоб забезпечити доступ до двох гвинтів кріплення, слід зняти декоративну накладку на дверній ручці. Для цього слід акуратно, щоб не пошкодити обшивку, вставити викрутку або лезо ножа в зазор між ручкою і накладкою і потягнути на себе. На деяких моделях на декоративній накладці розташований блок управління регулювання зовнішнього дзеркала, від якого необхідно від’єднати роз’єм із проводами.

Після клацання кліпс карту потрібно потягнути вгору, щоб витягнути ще один фіксатор з паза. Побачити його можна, злегка відігнувши обшивку.

Виділимо частину, позначену червоною стрілкою. Протилежна частина (жовта стрілка) легко виводиться із зачеплення.

Монтаж обшивки

Перед початком монтажу слід переконатися у цілісності пластикових фіксаторів.

При знятті обшивки без кліпсодера, кліпси залишаються у дверях у спрацьованому положенні. Якщо фіксатори не пошкодилися, перед встановленням обшивки їх необхідно звести за допомогою лопатки, спочатку вставивши її між мембраною і шайбою, а потім підштовхнувши вгору.

Поламані або кліпси, що мають дефект, необхідно замінити новими, інакше нещільне прилягання обшивки до дверей сприятиме появі сторонніх неприємних звуків при русі автомобіля.

Установка обшивки проводиться в наступній послідовності:

 • Приєднати трос відчинення замка двері.
 • Закріпити джгути електричної проводки та під’єднати всі роз’єднані раніше роз’єми до блоків управління центральним замком, склопідйомником та дзеркалом.
 • Підключити динамік.
 • Підключивши мінусову клему акумулятора перевірити працездатність усіх електричних механізмів. Попередня перевірка дозволить вчасно виправити неполадки до повного складання дверей.
 • Встановити обшивку на місце та переконається, що фіксатори збігаються з посадковим місцем. Зафіксувати кліпси легкими ударами чи натисканням руки.

При установці обшивки варто звернути увагу на цей виступ, що входить до пазу дверей біля скла. Пластик тут дуже м’який, часто гнеться та встає нерівно.

Як зняти обшивку на двері на Volkswagen Polo седан пізнаємо з усіх боків

sleeper ШВІ, зняття обшивок дверейVolkswagen Polo Sedan Почав робити ШВІ машини. Тема майже у всьому популярна, так що ретельно не буду розписувати. Не просто спасибі бажаю сказати своєму другові Ромці fors. який надав у свій професіоналізм розпорядження найофігенніший і найрадісніший на цій платі гараж (і, ті, хто знають, зрозуміють).

Спеціально для товариша Schepelev викладаю маленький гайд як знімати обшивки дверей на прикладі правої фронтальної, поїхали.

Після вищевказаних дій потрібно відклацнути кліпси обшивки, потрібно починати з низу, не знайомих замку. Це потрібно робити особливим знімачем, але я подужав руками, че нам Якщо кліпси будуть відщеплені, потрібно підняти обшивку трохи вгору і вона зніметься.

Технологічні отвори дуже дрібні і клеїти віброматеріал з моїми ручищами дуже незручно було(((

Як зняти обшивку дверей Volkswagen Polo седан

Далі за стандартним сценарієм: проклеюємо віброматеріалом поверхні, які ближче до обшивки, зверху сплен, а саму обшивку зсередини якось так:

Необхідний інструмент: TORX T30, викрутка із плоским лезом.

Від’єднайте дріт від мінусової клеми акумулятора.

…і відведіть декоративну накладку підлокітника.

…і від’єднайте колодку джгута проводів від блоку керування зовнішніми дзеркалами заднього виду.

…від’єднайте колодку джгута проводів від вимикача центрального замка та зніміть накладку.

…і один гвинт нижнього кріплення оббивки дверей.

Подолаючи опір фіксаторів, відведіть оббивку від дверей.

Від’єднайте наконечник та оболонку троса від зовнішньої ручки.

…і від’єднайте колодки джгутів проводів від вимикача електроприводу замку кришки багажника та від блоку управління склопідйомниками.

…від’єднайте колодку джгута дротів від замку дверей і зніміть оббивку.

Зніміть заглушку технологічного вікна внутрішньої панелі дверей. 17. Встановіть оббивку передніх дверей у порядку, зворотному зняття.

Облицювання дверей виконується зі шкіри або дерматину на заводі. Кріпильними елементами виступають кліпси. Матеріалом обтягують кузовний елемент у внутрішній частині. Щоб було простіше зрозуміти, як можна зняти обшивку з дверей на Volkswagen Polo седан, варто дізнатися призначення деталі.

Обшивка надає дверній конструкції презентабельного вигляду. Її часто демонтують, щоб провести установку динаміків для музики або змінити облицювальний матеріал. Знімати обшивку доведеться разом із усією дверною панеллю.

Дверна карта. це частина кузовного елемента, без неї дверцята всередині порожні. Під тканиною знаходиться поролонова прокладка. Вона призначена для звукоізоляції та збільшення теплопровідності. Розрив або псування тканинного облицювання вимагає заміни полотна. Іноді пошкодження призводять до того, що проблематично закривати дверну конструкцію. Крім облицювання на карті дверей розташовується ручка, підлокітник, кишеня та інші ніші. Якщо ці водійські дверцята, то ще там розташовуються кнопки для підняття скла всіх чотирьох дверей.

READ  Як зняти кожух рульової колонки Renault Logan

Встановлення нової обшивки на двері

Коли знято стару оббивку, її залишають для вирізки фрагмента при виготовленні вставки у двері. На деталі виконують позначки: косильної волосіні обрізки, місця для штатних отворів для ручки, кріплень, музичних динаміків.

Якщо обшивка не вимагає заміни, то вирізання нової деталі по лекалу не передбачено.

При зворотному складанні необхідно звернути увагу на правильне розташування напрямних тяг склопідйомника. кожен трос повинен проходити точно в паз між пелюстком і обмежувачем напрямної кліпси.

Щоб правильно зняти обшивку водійських дверей Polo, знадобляться наступні інструменти:

 • Лопатки із пластику, вони не пошкодять матеріал обшивки. Якщо їх немає, то можете скористатися ножем із затупленим лезом або тонкою викруткою (шліцевою).
 • Ключ Torx або головку у вигляді шестикінцевої зірочки на 30 для демонтажу гвинтів.
 • Пластикова лопатка з великим і маленьким гаками. Їй легко відкинути фіксатори, не пошкодивши деталі.
 • Плоскогубці.

Обшивка кріпиться за допомогою трьох гвинтів, а також використовуються пластикові клямки. Гвинтові кріплення розташовуються внизу під динаміком (1) та на ручці під накладкою (2). Щоб уникнути зриву головок гвинтів, не рекомендуємо використовувати інші види інструментів, крім ключа.

Кріплення

На Фольксвагені як кріплення застосовується кліпса. Універсальний предмет легко встановлюється та виготовляється зі спеціальним знімником. Ринкова ціна – 200. Кліпси мають різні наконечники:

Різьбове кріплення застосовується для з’єднання кузовних фрагментів, а для кріплення обшивки підійдуть ялинки. Якщо доводиться розбирати картку дверцят, то ці елементи зламаються, а значить буде потрібно їх заміну при наступному складанні.

Заміна обумовлена ​​також тим, що старі кріплення забезпечать нещільне прилягання, через що з’являться сторонні звуки під час руху автомобіля.

Демонтаж обшивки дверей

Зняття обшивки на передній або задній дверній карті Volkswagen Polo VW sedan вимагатиме наявності кріпильних деталей та підручних інструментів, необхідне:

 • Відкручуються болти на внутрішній та зовнішній стороні рукояті.
 • Від’єднується провід від мінусової клеми акумулятора за допомогою тонкої викрутки.
 • Знімається накладка підлокітника.
 • Від’єднуються додаткові проводки від блоку керування зовнішніми дзеркалами заднього виду.

Щоб зробити це правильно, потрібно стиснути фіксатор.

Якщо у двері встановлено динамік, то він витягується в останню чергу.

Ви тут

Необхідний інструмент: TORX T30, викрутка із плоским лезом.

Від’єднайте дріт від мінусової клеми акумулятора.

Подденьте викруткою

і відведіть декоративну накладку підлокітника.

Стисніть фіксатор

і від’єднайте колодку джгута проводів від блоку управління зовнішніми дзеркалами заднього виду.

Стисніть фіксатор

від’єднайте колодку джгута проводів від вимикача центрального замка і зніміть накладку.

Виверніть два гвинти центрального

і один гвинт нижнього кріплення оббивки двері.

Подолаючи опір фіксаторів, відведіть оббивку від дверей.

Від’єднайте наконечник та оболонку троса від зовнішньої ручки.

Стисніть фіксатор

і від’єднайте колодки джгутів проводів від вимикача електроприводу замку кришки багажника та від блоку управління склопідйомниками.

Відтисніть фіксатор.

від’єднайте колодку джгута проводів від замку дверей і зніміть оббивку.

Зніміть заглушку технологічного вікна внутрішньої панелі дверей. 17. Встановіть оббивку передніх дверей у порядку, зворотному зняття.

Зворотне встановлення обшивки

Після виконання ремонтних робіт обшивки необхідно правильно поставити на місце. Якщо якісь із клямок не підлягають відновленню, то заздалегідь варто придбати нові елементи.

 • Приєднується трос замка.
 • Закріплюються джгути дротів.
 • Роз’єми блоків керування приєднуються до центрального замку, дзеркала, склопідйомників, динаміка. Тут необхідно правильно розташувати напрямні тяги склопідйомників. Троси проходять точно в паз між обмежувачем напрямної кліпси і пелюстком.
 • Мінусова клема підключається до батареї, перевіряється працездатність усіх систем.
 • Обшивка монтується на двері – переконайтеся, що клямки потрапили на свої місця.
 • Натисканням або несильним постукуванням кліпси фіксуються.
 • За допомогою головки або ключа закручуються гвинти.
 • Встановлюється на місце декоративна накладка ручки.

Як зняти обшивку Polo Седан

Процес має свою послідовність. Перед тим як зняти обшивку задніх дверей Polo седан, потрібно виконати ряд дій. Це:

 • За допомогою викрутки або іншого інструменту піддягається декоративна накладка ручки підлокітника. Після цього вона знімається.
 • Далі відкручуються 2 гвинти, які застосовуються для кріплення ручки до дверей.
 • Тим же ключем відкручується гвинт, який утримує нижню частину оббивки дверей.
 • Акуратно потягнувши, відокремлюється внутрішня панель. Після цього слід за допомогою спеціального фіксатора від’єднати провід від склопідйомника.
 • Знімається наконечник оболонки троса, виводячи трос із важеля внутрішньої ручки.

Весь процес зняття обшивки займає від 10 до 15 хвилин.

Для Вашої зручності ми викладаємо відео для наочності:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS