Зняття генератора Ford Focus 3

Table of Contents

Артикульний номер і вартість генератора

На Ford Focus 3 використовується оригінальний генератор, Артикульний номер якого:

 • 7G9N10300CC;
 • 1685794;
 • 1795985

У продажу є аналоги фірмового вузла. З найкращими варіантами можна ознайомитися в таблиці, яка наведена нижче.

ПроізводітельАртікульний номер генератораПрімерная вартість, рубль
VALEO PHC TG12C037 3500-4700
AMD AMDEL578 9000-11300
Krauf ALV3037 8500-9900
HC Parts CA2044IR 5200-7000
Lucas LRA03009 15000-19200

огляд генератора

На Ford Focus 3 застосовується генератор змінного струму, що володіє електромагнітним збудженням. У його конструкцію входить вбудований електронний регулятор напруги і випрямний блок. Для примусового охолодження на валу вузла є крильчатка вентилятора. З іншого боку прикріплений приводний шків. Вал генератора встановлений на підшипниках закритого типу. Закладена в них мастило розрахована на весь термін служби, тому додаткового обслуговування їм не потрібно.

Особливістю Ford Focus 3 є управління режимом роботи генератора з боку ЕБУ. Це дозволяє автоматично підвищувати вихідну напругу, якщо температура навколишнього середовища стала низькою. В результаті підзарядка акумулятора стає більш ефективною. Також ЕБУ відключає генератор при пуску силової установки. Крім цього, якщо ж зросла електричне навантаження, то відбувається примусове збільшення оборотів коленвала на холостому ходу.

На більшості Ford Focus 3 застосовується генератор на 120 A, 14 B. З 06.2012 виробник почав ставити на машини більш потужний вузол на 150 A, 14 B.

необхідні інструменти

Для заміни і ремонту генератора на Ford Focus 3 необхідні інструменти, перелік яких подано в ніжепріложенной таблиці.

НаіменованіеПрімечаніе
головка “На 6”, “на 8”, “на 10”, “на 12”, “на 15”, “на 24”
Вороток З тріскачкою
викрутка З плоским і хрестовим лезом
Ключ-шестигранник “На 8”
мультиметр Можна замінити омметром і вольтметром
молоток Середнього розміру
Проставка З м’якого металу або дерева
Проникаюче мастило Наприклад, ВД-40
ганчір’я Для очищення забруднень

Генератор Ford Focus 3

Генератор служить для забезпечення бортової мережі Ford Focus 3 електрикою. Від його справного стану залежить стабільність роботи силового агрегату, ресурс акумуляторної батареї і електронних елементів.

Тому джерела живлення важливо приділяти достатньо уваги і при необхідності виконувати своєчасну заміну або ремонт.

Процес заміни генератора

Для заміни генератора на Ford Focus 3 необхідно дотримуватися наведеної нижче інструкції.

 • Знеструмити бортову мережу.
 • Зняти ремінь приводу навісних агрегатів.
 • Вилучити захисний ковпачок.

зняття, генератор, ford, focus

 • Відвернути гайку і від’єднати наконечник від виведення генератора.
 • Стиснути фіксатор і від’єднати колодку джгута проводів.
 • Відкрутити три болта, які фіксують генератор.
 • Встановити новий вузол в зворотному порядку.
 • Після того як була проведена заміна генератора, необхідно проконтролювати напругу бортової мережі в різних режимах.

ремонт генератора

Ремонт генератора зазвичай виконується на знятому з автомобіля вузлі. Рекомендується дотримуватися нижченаведеного алгоритму.

 • Нанести мітки на корпус. Вони спростять наступне складання генератора.
 • Відкрутити болти, який фіксують кришку діодного моста і зняти її.
 • Зняти щітки разом з щіткотримачем.
 • Зняти регулятор напруги, попередньо відігнувши контакт.
 • Перевірити опір обмоток. Схема підключення мультиметра приведена нижче. Ротор пошкоджений, якщо опір істотно перевищує 3-5 Ом або прагне до нескінченності.
 • Підключити один з щупів до «масі», а другий до контактних кілець. Це дозволить перевірити пробою.
 • Запресувати новий підшипник. Для цього рекомендується скористатися оправкой відповідного діаметру.

Як зняти генератор

 • За допомогою торцевого ключа на 8 відкручуємо кріплення і знімаємо бачок гідропідсилювача Ford Focus.
 • Плоскою викруткою віджимають хомут і знімаємо патрубок знятого бачка гідропідсилювача.
 • Тепер необхідно зняти з кріплення розширювальний бачок системи охолодження Ford Focus і відвести його в сторону, щоб він не заважав зняття генератора.
 • Далі необхідно від’єднати силовий провід від акумулятора.
 • Зверніть увагу! Від’єднувати необхідно не всю клему, а лише провід, який йде на генератора. Це дозволить уникнути повторної настройки склопідйомників, магнітоли і бортового комп’ютера Ford Focus.
 • Від’єднавши провід від генератора, попередньо відкрутивши торцевих ключем на 10 гайку кріплення його клеми.
 • Тепер необхідно від’єднати роз’єм, який знаходиться поруч з генератором. Для цього необхідно тонкої викруткою на кнопку-фіксатор на бічній його частині, після чого зняти фішку, потягнувши її на себе.
 • За допомогою головки на 15 необхідно відкрутити нижній болт кріплення генератора, який знаходиться під шківом.
 • Також головкою на 15 відкручуємо верхній болт і гайку і знімаємо пластину. Потім необхідно за допомогою головки зірочки відкрутити шпильку, на якій була накручена верхня гайка, і зняти генератор Ford Focus.
READ  Замена задних пружин на Pajero спорт.

Заміна генератора на Ford Focus, двигун 1.6

Перш ніж приступити до опису того як замінити генератор на автомобілі Ford Focus з мотором 1.6 кілька слів про ознаки, які свідчать про відсутність зарядки. І так в даному випадку під час руху з-під капота автомобіля став чути гул, по всій ймовірності цей гул виходив від генератора. Як наслідок цього на приладовій дошці загорілася лампочка акумулятора, що означало відсутність зарядки. Потім відключилися подушки безпеки, про це свідчило загоряння індикатора AirBag. Слідом за цим відключився бортовий комп’ютер і машина заглохла.

Виробник Ford встановлює на Ford Focus генератори фірми Denso, номер за каталогом FORD # A 115 IM, на 105 А і 14 V

Інструкція по заміні генератора Ford Focus

Установка генератора Ford Focus

Встановлюємо новий генератор на своє посадочне місце і вкручувати шпильку, таким чином, ми його фіксуємо.

Наступним укручуємо нижній болт, попередньо вдягнувши пластину, на якій кріпиться бачок гідоусілітлея, а потім верхній разом з верхньою гайкою.

Тепер необхідно надіти і натягнути ремінь генератора Ford Focus, він же є ременем приводу навісного обладнання. гідроусілдітеля і помпи. Детально про те, як надіти і натягнути ремінь генератора дивіться в представленому відео

Якщо турбує на Ford Focus 3 ремінь генератора. заміна необхідна

Щодня автомобілісти стикаються з необхідністю включення додаткового освітлення, магнітоли, інших освітлювальних приладів. Все це відбувається завдяки наявності в штатної конструкції машини такого обладнання, як генератор. Пристрій призначений для перетворення механічної енергії обертання коленвала в електричну для харчування всього ланцюга автомобіля. Наводиться в дію механізм за рахунок обертання ременя в системі ГРМ. Несправність генератора призводить до цілого ряду поломок в системі. Наприклад, різке збільшення напруги акумуляторної батареї, закипання електроліту. Найчастіше трапляється коротке замикання. Про всі поломки і несправності розглянемо на прикладі автомобіля марки Ford Focus третього покоління.

Поняття, принцип роботи ГРМ, роль ременя генератора

ГРМ. це комплексний механізм, встановлений для ефективного управління потоками газів, що надходять в кожен циліндр. Структура складна: розподільний вал, приводи клапанів для відкриття і закриття отворів в камерах згоряння, передавальні ланки, штовхачі, штанги, коромисла, ряд інших допоміжних елементів. У цей список також входить ремінь ГРМ, якому відводиться особлива місія.

Ремінь служить для синхронізації распредвала і коленвала в автомобілі. Тривалість експлуатації ременя строго регламентується кожним виробником. З’єднання валів між собою необхідно для того, щоб мотор запустився і в подальшому працював в такт.

Відшукати ремінь на моторі досить просто. ліва нижня частина в моторному відсіку. В інших марках і моделях місце дислокації буде інше. Структура ременя зубчаста, що дозволяємо йому максимально якісно і щільно захоплювати пази підконтрольних йому агрегатів. Раніше існувала практика установки з’єднувачів з гладкою поверхнею. Але показник їх ефективності був низький, що і послужило підставою для розробки нового типу ременів для зв’язку валів між собою.

Разом з тим, досконалість технології призвело до збільшення навантаження на ремінь. Тепер, замість двох валів, доводиться приводити в рух допоміжне обладнання. Це істотно знижує тривалість терміну експлуатації.

Тривалість терміну експлуатації

Коли мова йде про приводних ременях Focus 3, заміна ременя може бути відстрочена або наближена наступними факторами, що впливають на загальний ресурс використання деталі:

 • стиль і манера керування автомобілем;
 • швидкісні режими;
 • якість запасних частин;
 • Місце встановлення;
 • кваліфікація майстра;
 • погодні умови і умови зберігання автомобіля.

Тільки оцінивши в сукупності всі дані можна дати повноцінний і об’єктивний відповідь по тривалості експлуатації. Як показує практика, при дотриманні всіх рекомендацій, пробіг до ремонту дорівнює 60. 80 тис. Км. У деяких він більше або менше. Відомі випадки пробігу в 150 000 і більше, але це скоріше виключення, ніж правило.

В яких випадках ремінь потребує заміни?

Поговоримо про те, як зробити монтаж, натяжку і регулювання генераторного ремінця на Ford Focus 2 рестайлінг, 100, 105, 115, 125лс. Для початку розглянемо, в яких випадках потрібна заміна ремінця. Відповідно до технічною інформацією, вказаною в сервісному мануалі, автовласник повинен здійснювати заміну приводного ременя не рідше, ніж кожні 60 тисяч кілометрів пробігу. Але ресурс експлуатації ременя може бути нижче, тут все залежить від його якості.

READ  Де знаходиться діагностичний роз'єм Ford Focus 3

Необхідність заміни може виникнути при появі пошкоджень на конструкції ремінця. При його обриві акумуляторна батарея буде розряджатися значно швидше, оскільки електромережу авто буде харчуватися від АКБ, а поповнюватися заряд акумулятора через порваного ремінця не буде. Оскільки в Ford фокус використовується ремінь для генератора і гідропідсилювача, то ГУР не зможе функціонувати, про що можна дізнатися з тугого повороту рульового колеса.

Про необхідність заміни ременя можна дізнатися по появі свисту, який буде проявлятися при запуску двигуна і під час його роботи, при активації електричного обладнання. Поява проблем в роботі генераторного вузла супроводжується загорянням нового індикатора на приладовій панелі авто у вигляді акумулятора.

Якщо ви вирішили провести зняття і установку ременя приводу генератора і кондиціонера, а також ролика натяжителя, то про його знос можна дізнатися за такими симптомами:

 • на поверхні ременя утворилися тріщини;
 • ремінець став розтягнутим, що не еластичним, як раніше;
 • на конструкції ременя видно пошкодження і надриви;
 • ушкодження з’явилися і на внутрішніх зубчиках;
 • розшарування структури.

Інструкція по заміні

Тепер пропонуємо дізнатися, як замінити і провести регулювання натягу ремінця в Фокусі 105, 110 або 125 к.с. Процедуру заміни краще довірити фахівцям, але її можна виконати і своїми руками.

Як придбати ременя генератора Ford Focus 3

Придбати новий ремінь генератора можна наступними шляхами:

Останнім часом стає популярним придбання в сервісних центрах з подальшою установкою. Пояснення цьому такі: кваліфікована консультація, широкий асортимент продукції, оперативне встановлення, ціни нижче ринкових, сервісне обслуговування.

Генератор на ФФ3 (с. 24)

Ще раз переконуюся, що в інтернеті дофіга. яким пальці треба повідрізати, щоб тупість не друкували в інтернеті

Загалом розібрали генератор, замінили всі: щітки (стерті були більш ніж на 60%), підшипники (передній був в нормі, задній вже був з люфтом), ну і доріжки по яким щітки бігають замінили (не пам’ятаю як вони називаються, знають нехай напишуть в коментарях), ну і природно вичистили, тепер як новий став

Всі витратні матеріали по генератору у нас стоять Польські, сам генератор у нас Valeo.

Висновок: Профілактику генератору треба проводити в межах 70-80 тис. Км, наїзники можуть кататися до 100тис.км

Звичайно зараз багато хто почне говорити типу у тебе авто на гарантії треба було їхати до ОД і т.д., відповідаю відразу, срать я хотів на цей ОД у них руки з попи ростуть, он Vet-86 зчеплення міняли і в підсумку два болта НЕ закрутили на подушці яка тримає коробку з двигуном, це раз, а друге поки я потрапив би до ОД і домігся заміни, то фіг знає щоб ще трапилось і не тільки з генератором. Можете критикувати, кожен має право висловитися

Заміна ременя Генератора Ford Focus 3 Відео

Без ременя генератора долеко не поїду генератора, так як він є основним джерелом електроенергії. Коли автомобіль заводиться, якщо акумулятор слабенький то може бути! стартер не працюватиме, за звичайною причини споживає величезну кількість енергії з акумулятора, що призводить до значного падіння його заряду.

Замена генератора на Форд Фокус

У такій ситуації всі прилади працюють тільки за рахунок акумулятора, але після запуску двигуна починає працювати генератор.

Однією з найбільш частих поломок Ford Focus 2 є поломка ременя генератора. В такому випадку обов’язкової буде її зміна. Зараз ми розповімо про те, як поміняти ремінь, в яких випадках і що для цього потрібно

Згідно радам виробника зміна ременя генератора повинна здійснюватися кожні 50000-60000 км пробігу, або 5 років експлуатації.

Саме ремінь забезпечує нормальну роботу мотора і дозволяє живити електроенергією все обладнання.

Приводний ремінь Ford- Contitech 6PK1059 ELAST

Основне завдання ременя на Ford Focus2. передача зусилля від колінчастого на вал генератора. Його стан і натяжка дуже багато важить і впливає на подальше:

Ну до цього ремонту підійшов ґрунтовно, на фокусі з движком 1.4,1.6 100 і 115 к.с. ресурс ременя за заявою виробника 7 років (моєму 9 вже) або 120000 км пробігу. Місяці за 2 почав потихеньку брати все потрібне для власного движка, а саме:

Принцип дії генератора

Робота генераторного вузла забезпечується завдяки електромагнітної індукції. При провертанні ключа в замку запалювання відбувається подача електричного живлення від акумуляторної батареї до контактних кілець. Далі напруга надходить на обмотку збудження. В результаті цього утворюється магнітне поле. Обертання колінчастого вала рухового апарату призводить до обертання ротора. При цьому магнітні сили прошивають обмотки статорної елемента, в результаті на його виходах виникає електрична напруга на його виходах.

READ  Заміна проміжного підшипника Ford Fusion

Пристрій виробляє змінний струм, придатний до забезпечення роботи електроустаткування машини Ford Focus 3. Для виправлення цього параметра, в конструкції передбачений випрямний блок, що виконує перетворення електричної енергії в постійний струм. Це дозволяє забезпечувати всі пристрої транспортного засобу годує напругою і здійснювати заряд акумулятора. У разі вироблення напруги, що перевищує номінальні величини, відбувається обмеження даного показника шляхом роботи регулятора показників напруги. При нездатності генераторного вузла забезпечити харчуванням усіх споживачів, що вимагається енергія надходить від АКБ.

Форд фокус 3 ремонт генератора

Ford Focus 3 установка ременя генератора без пристосувати.

від’єднати хомут, що зміцнюють шланги як зробити дивимося на (фото) крок номер 1.

Схема намальована зверху на фото, для покрокової боти по підміні генератора ФФ

Відкрутити силовий провід від акумулятора, клюємо 17. крок 1.

Головкою на 15. Відкрутити два болта, яким кріпитися генератор і захисна кришка. крок 5.

Витягуємо болт верхнього кріплення крок 6.

бочок розширювача НЕ перекручений а просто знімається, крок 7.

бочок розширювача відводимо верх і на право для доступу крок 8.

Не потрібно забивати собі голову, і бігти кому то платить тільки за те що звичайно,

зробити самому за одну годину. Нашому клієнту залишається що пишуть говорять повна нісенітниця,

і вам буде цікаво дізнатися, проглянувши Цей розхожий слух (відео) ролик.

Заміна Генератора Ford Focus 3 1.6

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Витягніть ключ запалювання із замка.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Витягніть ключ запалювання із замка.

Сповіщення: Провертайте колінчастий вал тільки за годинниковою стрілкою.

Сповіщення: Провертайте колінчастий вал тільки за годинниковою стрілкою.

3.5. Сповіщення: Прослідкуйте за тим, щоб ремінь приводу допоміжного обладнання вірно розміщувався на шківах.

Заміна генератора покрокова інструкція

 • відкриваємо капот
 • Від’єднуємо силовий провід від клеми АКБ.
 • Відкручуємо захист, кришку ременя, і кожуха, які заважають демонтажу генератора
 • Знімаємо ремінь приводу для допоміжних агрегатів.
 • І від’єднайте натиснувши на фіксатор проводку генератора

На Движок: Ford Focus 1/6. Рестайлінг 1-е дію почнете з цього знімка. як вивільнити доступ до генератора. куди повернути бачок, як ведіть нашому клієнтові залишається доступно, варто тільки два кроки. 1 ше дію відкрутити бачок, 2-е,

інструмент

 • Набір головок з тріскачкою з головкою на_ 15
 • Вороток з тріскачкою на (.Ключ: 10. на 8. і на_ 6.
 • Викрутка: плоска, і фігурну
 • Покрокове діяння зняття і демонтажу генератора авто. Ford Focus

Особливості конструкції генератора Ford Focus 3

Генератор служить для забезпечення бортової мережі Ford Focus 3 електрикою. Від його справного стану залежить стабільність роботи силового агрегату, ресурс акумуляторної батареї і електронних елементів.

Тому джерела живлення важливо приділяти достатньо уваги і при необхідності виконувати своєчасну заміну або ремонт.

Пристрій генераторного механізму

Даний складовий компонент розташовується в передній частині авто для отримання приводного зусилля від колінчастого вала двигуна і складається з наступних складових елементів:

 • металева корпусні оболонка;
 • блок пуску вузла;
 • приводний ротор;
 • статорних компонент;
 • випрямні одиниці;
 • функціональні щітки;
 • пристосування, що регулює напругу.

несправності вузла

 • Підвищена гучність з-під капота (вереск, писк);
 • Відсутність підзарядки батареї;
 • Брак електроенергії при використанні електрообладнання авто (фари світять слабо, а при їх включенні сигнальні лампи на приладовій дошці тьмяніють).

При цьому, незважаючи на те, що генератор підключений до системи самодіагностики, сигнал про несправності на бортовому комп’ютері відображається не завжди. В такому випадку виявити поломку можна дослідним шляхом.

брід Focus 3 установка ременя генератора без засобів.

Установка без адаптації. Щоб відключити затискної хомут, як це зробити, ми розглянемо (фото) крок

Діаграма вище для покрокового бота, щоб замінити генератор ff

Від’єднайте шнур живлення від акумулятора, відкусите 17. Крок 1.

Глава 15. Зніміть два кріпильні болти генератор і захисне покриття. крок 5

бочка розпушувача не крутить, а просто прибирає, крок 7.

бочка розпушувача ми також відмовляємося від права на крок 8 доступу.

Вам не потрібно турбуватися головою, а втеча від кого-то платить тільки за те, що, звичайно,

зроби це сам за одну годину. Нашому клієнту залишається написати, що вони говорять про повну нісенітницю,

і вам буде цікаво дізнатися, подивившись це звичайне відео.

Генератор після ремонту, до двигуна 1.6 брід Напрямок 2. Рестайлінг придбаний для розбирання автомобілів, оригінальних в грошовому вираженні: до сімнадцяти тисяч.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS