Зняти обшивку передніх дверей Logan 2

Монтаж локіров колісних арок

Установка захисту колісних арок проводиться двома способами:

 • за допомогою саморізів, вкручуються в арку;
 • за допомогою спеціального клею.

При цьому перший варіант кращий, так як саморізи забезпечують надійне і довготривале кріплення. Крім того, ремонт локіра, закріпленого саморізами, можливий, а от заміна приклеєною захисту неминуча, тому що в процесі демонтажу для проведення ремонту вона може бути серйозно пошкоджена.

Перед установкою захисту арку крила необхідно буде підготувати. Так, якщо ви збираєтеся захищати, наприклад, крило переднє ліве, вам необхідно буде заздалегідь просвердлити в його арці отвори під саморізи і провести їх антикорозійну обробку. Крім того до підготовчих робіт також відноситься очищення і миття поверхні арки від бруду і її знежирення.

Природно, що перед монтажними роботами необхідно буде підняти автомобіль домкратом і надійно закріпити його в цьому положенні. Далі необхідно буде зняти колесо і звільнити доступ до арки. В принципі порядок установки підкрилки не важливий, але найкраще почати облаштовувати крило переднє ліве.

Для цього на колісну арку наносять протикорозійного мастику, далі береться підкрилок передній лівий і ставиться на місце з фіксацією штатним кріпленням. Після того як ви його розгладите за місцем, вам потрібно буде зафіксувати його трьохміліметрового саморізами.

Далі колесо монтується на місце, домкрат переноситься на ліве колесо, обробляється крило переднє праве і за описаною схемою встановлюється підкрилок передній правий. Заміна локіров проводиться точно також, при цьому зазвичай підкрилок задній правий замінюється частіше в силу того, що права половина автомобіля більш схильна до механічних пошкоджень, ніж ліва. З тієї ж причини крило заднє праве також змінюється кілька разів на процесі експлуатації.

Як Зняти Обшивку Двері Renault Logan 2

Їх потрібно акуратно від’єднати і відставити карту в сторону. Рекомендується витягнути нашому клієнтові залишається дроти: видалити штекер з замку затвору і опустивши вниз, при наявності великого пальця від’єднати що залишається зробити нашому клієнтові кліпси, які тримають дроти, і вивести їх через основний штекер.Сейчас приступайте до повного видалення. Діяння з лівою частиною подібні, а збирається нашому клієнтові залишається в зворотному порядку.

Розбирання дверний карти Renault Logan 2

Розбираю двері на Renault Logan 2 Можна допомогти матеріально і випуски виходитимуть частіше! Сбербанк: 4276 8060 4388

Підведемо підсумки

Тепер ви знаєте, як знімається обшивка дверей. При монтажі всі дії здійснюємо в зворотному алгоритмі. Поламані пістони попередньо замінюємо.

Діємо на передніх дверях

Кріплення дверних карт Renault Logan переднього ряду сконцентровано в чотирьох точках, і до того ж панелі огинають місця розташування динаміків.

 • Процес демонтажу слід починати зі зняття ручки, не забуваємо, що таким чином розбирається передні двері. Тут пальцями натискаємо на область фіксації ручки склопідйомника і витягаємо стопорне кільце. Після цих нехитрих маніпуляцій ручка вільно виймається. Зауважимо, що вона фіксується за допомогою трьох малих кліпс.
 • Видаляємо посріблену накладку. Піддягаємо її тоненькою викруткою. Ручка утримується в двох точках, причому одна з них «секретна».
 • Підгортаємо пару гвинтів, що знаходяться на передній частині (кінцевик). Один з кріпильних елементів розташовується на підлокітнику Renault Logan і витягується із застосуванням ключа «Торкс». Другий необхідно витягти з внутрішньої ручки. Звертаємо увагу на такий момент: розмір гвинта ручки трохи більше. Саму ручку потрібно підчепити, оскільки її посадка досить щільна.
 • Витягуємо ободок кнопки, яка відповідає за відключення замку. Видалення додаткових пластикових елементів з врізаних колонок здійснюємо пальцями.
 • Фіксація динаміків Renault Logan виконана в п’яти точках. Коли кріплення витягнутий, то гучномовці слід зняти.
 • Тепер демонтуємо карту. Вона акуратно «зривається» руками зі свого місця. Іноді процес може утруднити через те, що панель може бути приклеєна спеціальним герметиком, який виконує роль ущільнюючого компонента. Стандартний кріплення виконаний у вигляді 11 пістонів. Ці пластикові елементи охоплюють весь периметр внутрішньої поверхні карти. Під час «відриву» панелі вони видають характерний звук. Замінити їх нескладно.
 • Демонтована обшивка залишається в підвісився стані. Винуватці. дроти динаміків. Штекери акуратно від’єднуються, причому карта при цьому підтримується руками. Тепер панель можна відкласти.
 • Також рекомендується від’єднати штекер замку. Його піддягаємо і опускаємо вниз.

Встановлювати панель на передніх дверях необхідно в зворотній послідовності маніпуляцій.

Як зняти обшивку передніх дверей Renault Logan

Зняття оббивки передніх дверей Renault Logan

Роботу проводимо при ремонті або заміні зовнішнього дзеркала, електросклопідйомники, замка дверей, зовнішньої і внутрішньої ручок дверей, заміну скла двері.Операціі показуємо на двері водітеля.Ключом «Torx Т-20» відвертаємо

саморіз кріплення оббивки, розташований в підлокітнику

саморіз кріплення оббивки, розташований в торці двері

і гвинт кріплення внутрішньої ручки дверей.

Знімаємо внутрішню ручку, виводячи тягу з важеля ручки.

Знімаємо облицювання динаміка, долаючи опір восьми засувок.

Ключем «Torx Т-20» відвертаємо чотири самореза

і вийнявши динамік з дверей, від’єднуємо колодку проводів від його висновків.

Долаючи опір пістонів кріплення оббивки до панелі дверей

знімаємо оббивку, виводячи кнопку блокування замка дверей з отвору в оббивці.

Розташування одинадцяти пістонів кріплення оббивки передніх дверей.

Встановлюємо оббивку передніх дверей в зворотній послідовності.

Як зняти обшивку передніх дверей на Renault Logan

Обшивка з передніх дверей знімається трохи складніше, ніж з задніх, тому, розглянемо спершу їх.

Тепер, безпосередньо до порядку дій:

 • Скручуються всі видимі болти. в першу чергу на важелі відкриття дверей, торці і під заглушкою внизу. Також, потрібно зняти пластикову накладку з двері. там також прихований один з болтів, скручується Торкс.

Відкручування болтів передніх дверей Renault Logan

Порада! Знімати пластикову накладку потрібно максимально акуратно. дуже велика ймовірність зіпсувати пластик. Для забезпечення схоронності тендітного пластику можна обернути викрутку ганчірочкою. пластина тримається на пістона, і, незважаючи на свою видиму міцність, при добуванні зламати її все ж можна. Процедура повинна проводитися невеликими ривками. для цього, є відмінний зазор біля основи двері.

 • Відвертається динамік з двері. якщо не була проведена самостійна заміна болтів на аналогові, то буде потрібно все той же ключ торкс. Динамік тримається на чотирьох болтах.

Зняття динаміка з передніх дверей Renault Logan

Порада! «Рідні» болти під торкс рекомендується замінити на звичайні саморізи. це практично.

 • На наступному етапі знімається основна пластикова пластина. Перед усіма діями бажано надіти рукавички. кріплення пластини виключно надійно, і зажадає серйозних зусиль для зняття. Умовно, процес ділиться на два етапи:
 • Зніміть верхні пластини;
 • Зняття нижньої пластини.

Зняття обшивки з передніх дверей Renault Logan

Зазвичай, якщо були скручені все болти, то верхня частина пластини знімається без особливих труднощів, чого не сказати про нижню. Основна частина тримається на пістона, і для того, щоб зняти її, доведеться прикладати великих зусиль. але не перестарайтеся. можна пошкодити кріпильний пістон.

 • Після того, як пластина буде успішно демонтована, потрібно акуратно зняти тягу з двері. на цьому етапі, тільки вона буде тримати пластину на двері.

Знята обшивка з передніх дверей Renault Logan

В цілому, на цьому процес зняття обшивки з передніх дверей завершується. Тепер, можна проводити різні види «тюнінгу». від монтажу нової аудіо системи, до установки шумоізоляції.

Детальніше про процес зняття передніх дверей на Renault Logan можете подивитися в

Однією з найпопулярніших послуг у російських автолюбителів є установка шумоізоляції. Процедура її монтажу не відрізняється складністю, і може бути під силу навіть для початківця автомобіліста. Послідовність дій, тут, приблизно наступна:

Шумоізоляція передніх дверей на Renault Logan

Заміна облицювання передньої двері

Для розбору дверей Renault Logan, які випускалися з 2010 року, буде потрібно трохи інший алгоритм дій. Знімати елементи потрібно по порядку:

 • Рукоять утримують два болта: зверху і знизу підлокітника. Вони викручуються викруткою.
 • Після відкручування ручки витягуються дві заглушки. Їх зручніше підчіплювати шилом.
 • Відключаються дроти склопідйомників, дзеркало бокового виду, колонки.
 • Виймається облицювальна панель. Її утримують 10 кліпс-засувок.
 • Дверний фрагмент виймається.

Якщо обшивка підлягає заміні, то знімається облицювальні полотно, за його розмірами вирізається фрагмент з нового матеріалу, який потім натягується на декоративну панель.

Обшивка водійських дверей

Щоб розібратися, як зняти на задніх дверях обшивку на Renault Logan, важливо врахувати, що в цій модифікації замість кліпс стоять пістони. Вони фіксують обшивку на панелі

З 2009 їх замінили на кліпси, які більш надійні, оскільки вони легко знімаються і замикаються.

Усередині водійських дверцят більше електричної проводки, тому роботи мають свою специфіку. Основні етапи демонтажу облицювання:

 • Проводиться з’їм авторучки. Вона тримається на двох болтах. Автомобіль 2009 р обладнаний стандартними ручками, тільки потім стали встановлювати євро.
 • Викручуються фіксатори, які призначені для блокування дверного замка.
 • Відстібаються пістони. Панель трохи висувається з дверного елемента.
 • Відключається електроніка: блокіратор і акустика. демонтується динамік.
 • Виймається панель, на якій знаходиться обшивка.

Пістони найчастіше ламаються під час демонтажу, тому варто придбати додатковий комплект.

Зняття обшивки передніх дверей Renault Logan / Sandero / Stepway 2

Як зняти обшивку з передніх дверей автомобіля Renault Logan / Sandero / Stepway (2014 року. по т.ч.) в цьому відео. знадобляться

Коли динаміки радіоприймача, прикручені на п’ять точок, видалені, необхідно сісти і «підірвати» карту руками. Зняття радіатора отопітеля Renault Logan / Renault Logan Найчастіше вона проклеєна спеціальним герметиком, що грає роль ущільнювача, і відривається туго. Обшивка лівої і правої передніх дверей прикріплена до панелі за допомогою одинадцяти пістонів з пластмаси, які розташовані по всьому периметру. Зняття обшивки задніх дверей Toyota Avensis відео. При видаленні вони зриваються з характерним тріском і пізніше легко замінюються.

Знята обшивка залишиться висіти на проводах динаміків. Зняття обшивки дверей Toyota Carina, Corolla і інші. Тривалість: 11:21 Євген. Їх потрібно акуратно від’єднати і відставити карту в сторону. Зняття і установка звукового сигналу. Renault Logan Рекомендується вийняти всі дроти: видалити штекер з замку затвору і опустивши вниз, за ​​допомогою великого пальця від’єднати всі кліпси, які тримають дроти, і вивести їх через основний штекер.

Тепер можна приступати до повного видалення. Дії з лівою частиною аналогічні, а збирається все в зворотному порядку.

Все ж, розберемося з рукояткою

Рукоять або ручка стеклопод’емника у фірми Renault влаштована просто. Є пластикове кільце, яке подпружінени. А якщо його зрушити, можна побачити металеву деталь.

Пристрій рукояті, сучасна версіяЕта деталь, тобто скоба, як раз і утримує всю рукоять. Якщо два вусики розсунути (див. Рис.

Как снять обшивку ПЕРЕДНЕЙ двери и установка динамика Рено Логан 2.

Дехто примудряється витягнути скобу назовні. Використовують звичайну викрутку і при цьому навіть не пошкоджують пластик. До речі сказати, в авто перших років випуску (2005-2007) встановлені ручки без скоб. Можете зняти таку ручку, просто потягнувши її на себе. При цьому сама деталь зазвичай ламається. Запасіться клеєм або нової запчастиною.

Коли необхідно прибрати обшивку двері в Renault Logan, то це можна здійснити самостійно без звернення до майстрів СТО. Сама процедура нескладна і не відніме у власника багато часу. В даному матеріалі розповімо, як знімається обшивка дверей. Тут потрібно залучити до роботи мінімальний перелік інструментальних засобів, в числі яких повинні бути присутніми, незалежно від того, передні двері це або задня:

 • ключі формату «Торкс» ( «Зірочки»);
 • пластикова «лопатка» (а якщо її немає, то можна застосувати викрутку з плоским наконечником; діяти їй доведеться з особливою акуратністю, щоб уникнути пошкодження пластмасового дверного концевика).

На передній частині

Обшивка правої і лівої дверей тримається на динаміках і основних чотирьох точках. Зняття обшивки дверей Toyota Corona Premio. Щоб видалити карту правій передній частині, потрібно почати з ручки: пальцями руки натиснути на місце кріплення ручки склопідйомника і видалити стопорне кільце, після чого витягнути ручку. Рівень масла в КПП. Форум про Новому Renault Logan 2 (Renault Logan 2) Ручка прикріплюється за допомогою трьох «кліпсочек».

Щоб видалити посріблену накладку, слід підчепити її за допомогою тоненькою викрутки. Новинки Зняття обшивки дверей Toyota Avensis Ручка кріпиться двома точками, одна з них. потайна. Заміна внутрішньої ручки дверей Renault Logan Далі викручуються два самореза, розташовані на передній частині (кінцевик). Один знаходиться на підлокітнику і виймається за допомогою TORX з насадкою «зірочка». Зняття обшивки дверей Toyota Avensis BMW SVC Другий таким же чином витягується з внутрішньої ручки

Зверніть увагу, що розмір шурупа на ручці трохи більше. Ручка надійно прикріплена до Renault Logan, тому її потрібно акуратно підчепити

Не забудьте витягти ободок від кнопки вимикання замка. зняття обшивки дверей у Toyota авенсиса відео Пальцями видаляються додаткові пластмасові деталі з врізаних колонок.

Діємо на передніх дверях

Кріплення дверних карт Renault Logan переднього ряду сконцентровано в чотирьох точках, і до того ж панелі огинають місця розташування динаміків.

Процес демонтажу слід починати зі зняття ручки, не забуваємо, що таким чином розбирається передні двері. Тут пальцями натискаємо на область фіксації ручки склопідйомника і витягаємо стопорне кільце. Після цих нехитрих маніпуляцій ручка вільно виймається. Зауважимо, що вона фіксується за допомогою трьох малих кліпс. Видаляємо посріблену накладку. Піддягаємо її тоненькою викруткою. Ручка утримується в двох точках, причому одна з них «секретна». Підгортаємо пару гвинтів, що знаходяться на передній частині (кінцевик). Один з кріпильних елементів розташовується на підлокітнику Renault Logan і витягується із застосуванням ключа «Торкс». Другий необхідно витягти з внутрішньої ручки

зняти, обшивка, передніх, logan

Звертаємо увагу на такий момент: розмір гвинта ручки трохи більше. Саму ручку потрібно підчепити, оскільки її посадка досить щільна. Витягуємо ободок кнопки, яка відповідає за відключення замку

Видалення додаткових пластикових елементів з врізаних колонок здійснюємо пальцями. Фіксація динаміків Renault Logan виконана в п’яти точках. Коли кріплення витягнутий, то гучномовці слід зняти. Тепер демонтуємо карту. Вона акуратно «зривається» руками зі свого місця. Іноді процес може утруднити через те, що панель може бути приклеєна спеціальним герметиком, який виконує роль ущільнюючого компонента. Стандартний кріплення виконаний у вигляді 11 пістонів. Ці пластикові елементи охоплюють весь периметр внутрішньої поверхні карти. Під час «відриву» панелі вони видають характерний звук. Замінити їх нескладно. Демонтована обшивка залишається в підвісився стані. Винуватці. дроти динаміків. Штекери акуратно від’єднуються, причому карта при цьому підтримується руками. Тепер панель можна відкласти. Також рекомендується від’єднати штекер замку. Його піддягаємо і опускаємо вниз.

Встановлювати панель на передніх дверях необхідно в зворотній послідовності маніпуляцій.

Установка динаміків двері на Renault Logan

Однією з найбільш частих причин, за якими знімають обшивку з дверей на «Renault Logan» є бажання і можливість встановити нову аудіосистему.

У моделі 2014 року в передніх дверях є стандартні п’ятидюймовий отвори для монтажу динаміків. Вони розташовуються в передньому нижньому кутку, трохи нижче рукоятки склопідіймача. Завдяки універсальним габаритам, пристрій встановлюється без особливих труднощів. винятком може стати ситуація, при якій виникають складнощі з підключенням проводів, які не заведені в двері. Щоб встановити динамік більшого розміру, буде потрібно особливий перехідник з приладом діагностики.

Отвір під динамік в передніх дверей Renault Logan

Інструкція по установці виглядає наступним чином:

 • Через гофровану трубку проводиться приєднаний провід, який був протягнутий через заводські отвори в двері;
 • У двері встановлюється провідник, або ж замикаються необхідні контакти, відповідні контактам штатних динаміків.

Діємо на передніх дверях

Кріплення дверних карт Renault Logan переднього ряду сконцентровано в чотирьох точках, і до того ж панелі огинають місця розташування динаміків.

Процес демонтажу слід починати зі зняття ручки, не забуваємо, що таким чином розбирається передні двері. Тут пальцями натискаємо на область фіксації ручки склопідйомника і витягаємо стопорне кільце. Після цих нехитрих маніпуляцій ручка вільно виймається. Зауважимо, що вона фіксується за допомогою трьох малих кліпс. Видаляємо посріблену накладку. Піддягаємо її тоненькою викруткою. Ручка утримується в двох точках, причому одна з них «секретна». Підгортаємо пару гвинтів, що знаходяться на передній частині (кінцевик). Один з кріпильних елементів розташовується на підлокітнику Renault Logan і витягується із застосуванням ключа «Торкс». Другий необхідно витягти з внутрішньої ручки

Звертаємо увагу на такий момент: розмір гвинта ручки трохи більше. Саму ручку потрібно підчепити, оскільки її посадка досить щільна

Витягуємо ободок кнопки, яка відповідає за відключення замку. Видалення додаткових пластикових елементів з врізаних колонок здійснюємо пальцями. Фіксація динаміків Renault Logan виконана в п’яти точках. Коли кріплення витягнутий, то гучномовці слід зняти. Тепер демонтуємо карту. Вона акуратно «зривається» руками зі свого місця. Іноді процес може утруднити через те, що панель може бути приклеєна спеціальним герметиком, який виконує роль ущільнюючого компонента. Стандартний кріплення виконаний у вигляді 11 пістонів. Ці пластикові елементи охоплюють весь периметр внутрішньої поверхні карти. Під час «відриву» панелі вони видають характерний звук. Замінити їх нескладно. Демонтована обшивка залишається в підвісився стані. Винуватці. дроти динаміків. Штекери акуратно від’єднуються, причому карта при цьому підтримується руками. Тепер панель можна відкласти. Також рекомендується від’єднати штекер замку. Його піддягаємо і опускаємо вниз.

Встановлювати панель на передніх дверях необхідно в зворотній послідовності маніпуляцій.

Обшивка водійських дверей

Щоб розібратися, як зняти на задніх дверях обшивку на Renault Logan, важливо врахувати, що в цій модифікації замість кліпс стоять пістони. Вони фіксують обшивку на панелі

З 2009 їх замінили на кліпси, які більш надійні, оскільки вони легко знімаються і замикаються. Усередині водійських дверцят більше електричної проводки, тому роботи мають свою специфіку. Основні етапи демонтажу облицювання:

 • Проводиться з’їм авторучки. Вона тримається на двох болтах. Автомобіль 2009 р обладнаний стандартними ручками, тільки потім стали встановлювати євро.
 • Викручуються фіксатори, які призначені для блокування дверного замка.
 • Відстібаються пістони. Панель трохи висувається з дверного елемента.
 • Відключається електроніка: блокіратор і акустика. демонтується динамік.
 • Виймається панель, на якій знаходиться обшивка.

Пістони найчастіше ламаються під час демонтажу, тому варто придбати додатковий комплект.

Приладова панель Ларгус і етапи її розбирання

Салон такого популярного автомобіля як LADA Largus майже ідентичний внутрішньому дизайну автомобіля Renault Logan. Практично така ж центральна панель, круглі повітроводи і кнопки. Лише трохи видозмінився зовнішній вигляд приладової панелі, кнопки на центральній консолі мають новий дизайн, а вставка покрита рояльним лаком. Самі шкали приладів знайшли приємну сріблясту окантовку.

Сама приладова панель Ларгус є збірною конструкцією, яка складається з каркаса і декоративної панелі. Каркас виготовлений з сталевої арматури. Саме до нього прикріплені блоки систем і джгути проводів електрообладнання автомобіля, а так само всі елементи рульового управління. Сам каркас прикріплюється до щита передка, передніх стійок і підстави кузова. Він є складовою частиною силової структури кузова.

Що стосується декоративної панелі, то вона собою являє жорстку формованні деталь з пластмаси, яка кріпиться до каркасу гвинтами. Далі безпосередньо до неї кріпляться органи керування транспортним засобом в цілому і системою вентиляції та опалення (кондиціонування) зокрема. Так само на неї монтуються контрольні прилади, і накладки, що закривають вузли, які розташовуються під панеллю, або необхідні для установки органів управління, приладів, речового ящика і сопла повітроводів.

Заміна облицювання передньої двері

Для розбору дверей Renault Logan, які випускалися з 2010 року, буде потрібно трохи інший алгоритм дій. Знімати елементи потрібно по порядку:

 • Рукоять утримують два болта: зверху і знизу підлокітника. Вони викручуються викруткою.
 • Після відкручування ручки витягуються дві заглушки. Їх зручніше підчіплювати шилом.
 • Відключаються дроти склопідйомників, дзеркало бокового виду, колонки.
 • Виймається облицювальна панель. Її утримують 10 кліпс-засувок.
 • Дверний фрагмент виймається.

Якщо обшивка підлягає заміні, то знімається облицювальні полотно, за його розмірами вирізається фрагмент з нового матеріалу, який потім натягується на декоративну панель.

процедура демонтажу

Часом необхідно замінити будь-яку деталь під панеллю приладів або навіть повністю замінити каркас або декоративну панель

Важливо знати, як зробити це самостійно, адже в житті бувають різні випадки, і подібні знання можуть стати в нагоді

Для того щоб зняти приладову панель, знадобляться особлива монтажна пластикова лопатка або плоска викрутка. Так само будуть потрібні ключі TORX T20 і T50 і хрестоподібна викрутка.

Сама процедура демонтажу складається з етапів в певній послідовності:

Спочатку необхідно від «-» акумуляторної батареї від’єднати клему. Далі слід зняти з кронштейна, прикріпленого до лобового скла. Після цього виконується зняття рульового колеса. Наступним етапом є зняття підрульових перемикачів в зборі з контактним кільцем водійської подушки безпеки. Далі необхідно зняти всю комбінацію приладів. Потім знімається облицювання тунелю статі. Демонтується облицювання двох передніх стійок кузова. Після цього слід акуратно підчепити край центральної накладки панелі приладів і від’єднати її від самої панелі

Важливо розуміти, що, швидше за все, буде опір пружинних фіксаторів і діяти слід гранично акуратно, щоб через жорсткі фіксаторів і надмірного зусилля не зіпсувати зовнішній вигляд або самої накладки, або панелі. Наступним дією йде від’єднання колодки джгутів проводів від вимикачів центрального замка, склопідйомників передніх дверей, аварійної сигналізації, електрообігріву заднього скла, а так само знімається центральна накладка панелі приладів. Далі необхідно зняти головний пристрій аудіосистеми. Після цього через що відкрився отвір потрібно вивернути гвинт, що утримує декоративну панель. Злегка потягнувши вздовж осі, можна зняти ручку регулятора коректора світла фар. Потім потрібно вивернути 2 гвинта кріплення регулятора до панелі і проштовхнути всередину панелі сам регулятор. Далі важливо акуратно підчепити і відкинути зліва і справа декоративні заглушки гвинтів нижнього кріплення панелі приладів. Наступним дією буде відгвинчування двох гвинтів кріплення консолі до кронштейну на підставі кузова. Після необхідно вигвинтити нижні гвинти бічних кріплень справа і зліва. Потім ще відкрутити два верхніх гвинта бічних кріплень зліва і справа. Далі знімаються важелі регулювання положення керма. На наступному етапі виймаються передній і правий пістони кріплення нижнього лівого щитка панелі. Після виконання всіх вищевказаних дій можна буде зняти повністю панель приладів, одночасно в процесі зняття виймаючи з гнізда речового ящика діагностичного роз’єму. Після заміни необхідних деталей, слід встановити панель приладів на місце, виконуючи всі дії в зворотному порядку

Після заміни необхідних деталей, слід встановити панель приладів на місце, виконуючи всі дії в зворотному порядку.

На відео. заміна лампочок в приладовій панелі:

Як видно з опису демонтажу, дія це не дуже складне і цілком під силу будь-якому автовласникові. Так що якщо доведеться виконувати заміну панелі самостійно, то впорається з цим, буде не складно.

Renault Sandero Stepway 2015 року, 82 л. с автозвук

Оглянь уважно дверну карту, вибери кут, де є щілина, щоб вставити пальці, щоб найзручніше розпочати відривати її. Відгинати цей кут, вставляй в щілину долоню і повільно, нарощуючи зусилля тягни її на себе, долаючи зусилля засувок.

Розбирання дверний карти Renault Logan 2

Якщо мастика в процесі десь розтягнеться і повисне соплями, акуратно заправити її знову в шов.

Як зняти обшивку на двері Renault Logan: всі кроки, фото і відео, мова йде про

Використовують звичайну викрутку і при цьому навіть не пошкоджують пластик. За Степвей інформації не багато, тому спасибі bazhenovsn за його статтю за аналогічною установці. Сама деталь, крім фіксуючого самореза, утримується на тязі дверного механізму.

Багато автовласників вказують на зустрічаються невідповідності фактичних кольорів проводів в автомобілі зі схемою від заводу-виробника. А обшивку просто відгинають з кута і витягають назовні, долаючи опір пістонів.

Для цього її потрібно просто сильно потягнути на себе, беручись добре за основу, щоб не зламати Після цього дверна карта буде триматися тільки на пластикових засувках, які знаходяться зсередини.

Всього їх близько 12 штук. Крім того, по периметру дверна карта промазана незастивающім герметиком, який представляє собою пластелінообразную масу, дуже липку.

Зняття обшивки передніх дверей renault logan / sandero / stepway 2. відео kasko-lux.ru

як зняти обшивку задніх дверей Renault Logan

Але краще замінити її монтажною лопаткою якщо є. Перед тим, як зняти обшивку на двері Renault Logan, знайдіть всі точки кріплення. Щоб дістатися до точки 2, потрібно знімати пластикову накладку.

Розглянемо, як це виконати. Прибираємо декоративний елемент Спочатку беремо викрутку, щоб підчепити накладку зверху. Далі йдемо у напрямку вниз, намагаючись не зламати заклепки.

На фінальному етапі просто відводимо накладку назовні. Два гачка при цьому виводяться з пазів см.

Саму накладку утримують 5 заклепок. Геть ще одну накладку Далі з’являється доступ до саморізами.

Їх викручують ключем T Сам динамік акуратно виймають з дверей і відразу відключають його клеми. Головне. не переплутати ці клеми при повторному включенні. Я починав відтягувати обшивку з області трикутника, там пара пістонів отщелкивали, а далі тримаючи однією рукою двері, інший брався за бортик кишені двері і зривав обшивку.

Мастики на дверях немає. Пістони, до речі, особливо не ламаються. Піднімаємо обшивку, вона висить на борту у ущільнювача скла.

Далі від’єднуємо колодку склопідіймача, і крутимо карту навколо осі тяги зовнішньої дверної ручки, щоб її вийняти.

Колодка склопідіймача Трьохточкові кріплення під офіційне аудіо. На корпусі цієї ж деталі знаходиться пластикова заглушка, яку легко помітити у її заснування.

За допомогою пластикової лопатки або плоскої викрутки поддевается заглушка і за допомогою біти Т20 відкручується ще один саморіз, при цьому повністю виймати його з відділення необов’язково. Що залишився третій саморіз, який фіксує дверну карту до металевого каркасу, знаходиться у верхній частині її внутрішнього торця біля бічного скла.

Для цього необхідно використовувати також біту або викрутку Т На наступній стадії робіт по демонтажу панелі дверей Renault Sandero потрібно приступити до вивільнення її з посадочних місць. Для початку треба підчепити пластикову дверну карту в нижній частині, яка розташовується ближче до капоту автомобіля.

Карта знімається різким рухом на себе, при цьому утримується руками на всі боки. Заміна механізмів відкриття Концевики відкриття передніх або задніх дверей Renault Sandero знімаються досить просто.

Для цього треба відкрутити саморізи ТORX 30, які утримують їх корпус.

Renault Logan як зняти обшивку передніх дверей

Звуки клацань говорять про те, що кліпси від’єднуються. Це нормально. Нагадаємо, що загальна кількість фіксуючих пістонів не перевищує дев’яти.

Так само, для того щоб зняти обшивку з задніх дверей необхідно провести відключення роз’ємів. Зняття задньої обшивки дверей на Renault Logan Рідше виникають труднощі при знятті рукоятки з дверей. При уважному розгляді, як правило, стає очевидною простота як зняти обшивку дверей на Renault Logan і функціонування рукояті або ручки склопідйомників у автомобілів фірми Renault. Основним елементом корпусу склопідіймача є подпружиненное кільце, виконане з пластика.

При зрушенні цього кільця трохи в ту чи іншу сторону, відкриється одна з основних металевих деталей, що представляє собою щось на зразок скоби.

Для того щоб зняти рукоятку, потрібно лише за допомогою невеликого зусилля розсунути вусики цієї скоби. Точки кріплення передньої обшивки Отже, обшивка тримається на 4-х саморезах і на одному динаміці. Потрібно буде викрутити все саморізи, для чого знадобиться ключ Torx.

Типорозмір капелюшків саморізів. T20 і T Також знадобиться плоска викрутка, загорнута скотчем. Але краще замінити її монтажною лопаткою якщо є.

Перед тим, як зняти обшивку на двері Renault Logan, знайдіть всі точки кріплення. Щоб дістатися до точки 2, потрібно знімати пластикову накладку.

Зняття обшивки передніх дверей Renault Logan 2

Коли кріплення витягнутий, то гучномовці слід зняти. Тепер демонтуємо карту. Іноді процес може утруднити через те, що панель може бути приклеєна спеціальним герметиком, який виконує роль ущільнюючого компонента.

Стандартний кріплення виконаний у вигляді 11 пістонів. Ці пластикові елементи охоплюють весь периметр внутрішньої поверхні карти. Замінити їх нескладно.

Демонтована обшивка залишається в підвісився стані. Винуватці. дроти динаміків. Штекери акуратно від’єднуються, причому карта при цьому підтримується руками. Тепер панель можна відкласти.

Установка обшивки, що здійснюється в зворотному порядку. Основною відмінністю можна назвати лише наявність елементів додаткового декорування. Порядок дій при ремонтних роботах буде приблизно наступний: При наявності рукоятки склопідіймача, проводиться її демонтаж.

Зняття ручного склопідіймача з задніх дверей Renault Logan Розташування і число точок кріплення елементів обшивки схоже з розглянутими вище: Обшивка акуратно знімається з пістонів краще від низу до верху.

Як зняти обшивку дверей на Renault Logan: передній, задній фото і відео

Прибираємо декоративний елемент Спочатку беремо викрутку, щоб підчепити накладку зверху. Далі йдемо у напрямку вниз, намагаючись не зламати заклепки. Геть накладку! На фінальному етапі просто відводимо накладку назовні.

Разборка дверной карты рено логан 2

Два гачка при цьому виводяться з пазів см. Саму накладку утримують 5 заклепок. Геть ще одну накладку Далі з’являється доступ до саморізами. Їх викручують ключем T Сам динамік акуратно виймають з дверей і відразу відключають його клеми. Головне. не переплутати ці клеми при повторному включенні. Підводимо підсумок Перерахуємо, що потрібно зробити до того, як зняти обшивку дверей водія Renault Logan:

Renault Logan як зняти обшивку передніх дверей

Коли необхідно прибрати обшивку двері в Renault Logan, то це можна здійснити самостійно без звернення до майстрів СТО. Сама процедура нескладна і не відніме у власника багато часу. В даному матеріалі розповімо, як знімається обшивка дверей.

Тут потрібно залучити до роботи мінімальний перелік інструментальних засобів, в числі яких повинні бути присутніми, незалежно від того, передні двері це або задня:

 • ключі формату «Торкс» ( «Зірочки»);
 • пластикова «лопатка» (а якщо її немає, то можна застосувати викрутку з плоским наконечником; діяти їй доведеться з особливою акуратністю, щоб уникнути пошкодження пластмасового дверного концевика).

Як зняти обшивку передніх дверей на Renault Logan

Обшивка з передніх дверей знімається трохи складніше, ніж з задніх, тому, розглянемо спершу їх.

Тепер, безпосередньо до порядку дій:

 • Скручуються всі видимі болти. в першу чергу на важелі відкриття дверей, торці і під заглушкою внизу. Також, потрібно зняти пластикову накладку з двері. там також прихований один з болтів, скручується Торкс.

Відкручування болтів передніх дверей Renault Logan

Порада! Знімати пластикову накладку потрібно максимально акуратно. дуже велика ймовірність зіпсувати пластик. Для забезпечення схоронності тендітного пластику можна обернути викрутку ганчірочкою. пластина тримається на пістона, і, незважаючи на свою видиму міцність, при добуванні зламати її все ж можна. Процедура повинна проводитися невеликими ривками. для цього, є відмінний зазор біля основи двері.

 • Відвертається динамік з двері. якщо не була проведена самостійна заміна болтів на аналогові, то буде потрібно все той же ключ торкс. Динамік тримається на чотирьох болтах.

Зняття динаміка з передніх дверей Renault Logan

Порада! «Рідні» болти під торкс рекомендується замінити на звичайні саморізи. це практично.

Снятие обшивки передней двери Renault Logan/Sandero/Stepway 2

 • На наступному етапі знімається основна пластикова пластина. Перед усіма діями бажано надіти рукавички. кріплення пластини виключно надійно, і зажадає серйозних зусиль для зняття. Умовно, процес ділиться на два етапи:
 • Зніміть верхні пластини;
 • Зняття нижньої пластини.

Зняття обшивки з передніх дверей Renault Logan

Зазвичай, якщо були скручені все болти, то верхня частина пластини знімається без особливих труднощів, чого не сказати про нижню. Основна частина тримається на пістона, і для того, щоб зняти її, доведеться прикладати великих зусиль. але не перестарайтеся. можна пошкодити кріпильний пістон.

 • Після того, як пластина буде успішно демонтована, потрібно акуратно зняти тягу з двері. на цьому етапі, тільки вона буде тримати пластину на двері.

Знята обшивка з передніх дверей Renault Logan

В цілому, на цьому процес зняття обшивки з передніх дверей завершується. Тепер, можна проводити різні види «тюнінгу». від монтажу нової аудіо системи, до установки шумоізоляції.

Детальніше про процес зняття передніх дверей на Renault Logan можете подивитися в

Однією з найпопулярніших послуг у російських автолюбителів є установка шумоізоляції. Процедура її монтажу не відрізняється складністю, і може бути під силу навіть для початківця автомобіліста. Послідовність дій, тут, приблизно наступна:

Шумоізоляція передніх дверей на Renault Logan

Розбирання дверний карти Renault Logan 2

Якщо мастика в процесі десь розтягнеться і повисне соплями, акуратно заправити її знову в шов.

Як зняти обшивку на двері Renault Logan: всі кроки, фото і відео, мова йде про

Зняття обшивки передніх дверей Renault Logan / Sandero / Stepway 2

Як зняти обшивку з передніх дверей автомобіля Renault Logan / Sandero / Stepway (2014 року. по т.ч.) в цьому відео. знадобляться

Коли динаміки радіоприймача, прикручені на п’ять точок, видалені, необхідно сісти і «підірвати» карту руками. Зняття радіатора отопітеля Renault Logan / Renault Logan Найчастіше вона проклеєна спеціальним герметиком, що грає роль ущільнювача, і відривається туго. Обшивка лівої і правої передніх дверей прикріплена до панелі за допомогою одинадцяти пістонів з пластмаси, які розташовані по всьому периметру. Зняття обшивки задніх дверей Toyota Avensis відео. При видаленні вони зриваються з характерним тріском і пізніше легко замінюються.

Знята обшивка залишиться висіти на проводах динаміків. Зняття обшивки дверей Toyota Carina, Corolla і інші. Тривалість: 11:21 Євген. Їх потрібно акуратно від’єднати і відставити карту в сторону. Зняття і установка звукового сигналу. Renault Logan Рекомендується вийняти всі дроти: видалити штекер з замку затвору і опустивши вниз, за ​​допомогою великого пальця від’єднати всі кліпси, які тримають дроти, і вивести їх через основний штекер.

Тепер можна приступати до повного видалення. Дії з лівою частиною аналогічні, а збирається все в зворотному порядку.

зняти, обшивка, передніх, logan

Розбирання дверний карти Renault Logan 2

Розбираю двері на Renault Logan 2 Можна допомогти матеріально і випуски виходитимуть частіше! Сбербанк: 4276 8060 4388

Підведемо підсумки

Тепер ви знаєте, як знімається обшивка дверей. При монтажі всі дії здійснюємо в зворотному алгоритмі. Поламані пістони попередньо замінюємо.

Розбирання дверний карти Renault Logan 2

Використовують звичайну викрутку і при цьому навіть не пошкоджують пластик. За Степвей інформації не багато, тому спасибі bazhenovsn за його статтю за аналогічною установці. Сама деталь, крім фіксуючого самореза, утримується на тязі дверного механізму.

Багато автовласників вказують на зустрічаються невідповідності фактичних кольорів проводів в автомобілі зі схемою від заводу-виробника. А обшивку просто відгинають з кута і витягають назовні, долаючи опір пістонів.

Для цього її потрібно просто сильно потягнути на себе, беручись добре за основу, щоб не зламати Після цього дверна карта буде триматися тільки на пластикових засувках, які знаходяться зсередини.

Всього їх близько 12 штук. Крім того, по периметру дверна карта промазана незастивающім герметиком, який представляє собою пластелінообразную масу, дуже липку.