Змініть насос на oreRa зробити це самостійно

Як замінити насос на orporra

Спочатку потрібно встановити автомобіль на рівній поверхні

Важливо для зливу антифризу. Ця операція виготовлена ​​з спеціального отвору в радіаторі, розташованому поблизу генератора, внизу

І з блоку, через отвір, закритий болтом до 13. Це прямо на стіні блоку біля корпусу ручної роботи. Коли антифриз зливає, розбирається. Шестикутник на 5 скручених болтів для кріплення кришки термінів. Видалити обидві частини. Генератор вивільняється, і його ремінь видаляється.

Увага! Якщо є конфігурація “PRIOROR” кондиціонера або гідравлічного керування потужністю, видаляється напружена валка генератора. Ключ до 17 послаблює натяжний ролик і видаляють час часу

Потім, закріплення розподільних валів, відкрутіть кріплення кріплення за допомогою приводного передач до 17. Видалити передачі. Видалити обидва ролики. Чек на доброту. Найчастіше їм потрібна заміна

Ключ до 17 послаблює натяжний ролик і видаляють час часу. Потім, закріплення розподільних валів, відкрутіть кріплення кріплення за допомогою приводного передач до 17. Видалити передачі. Видалити обидва ролики. Чек на доброту. Найчастіше їм потрібна заміна.

Відкрутіть шестикутник на 5 болтів, що фіксують всередині корпусу. Тепер доступ до насоса “Prioror” повністю відкритий. Можна замінити. Він прикріплений до 3 болтів. Також під шестикутником на 5. Відкрутіть їх. PRY і витягніть водяний насос. Обережно очистіть посадку на блоці з залишків прокладки.

Нова, тільки картонна прокладка змащуйте тонкий шар герметика та встановіть на насос. Встановіть насос на місці, щоб отвори співпали. Розбити болти. Зберіть все в зворотному порядку.

Увага! Особливо точно потрібно встановити терміни часу! На “orpora”, коли поршні невідповідні на клапанах! Для цього потрібно використовувати інструкції щодо встановлення етикеток TRG. Корисне відео при заміні “Priory” насос:

Корисне відео при заміні “Priory” насос:

Заміна насоса на 16-клапанні

Заміна насоса на Priora 16 клапанів. досить відповідального процесу, оскільки наслідки неналежного збірки можуть бути досить і дуже сумними. Як змінити насос на 16-клапанний попередній. Заміна насоса на Priora 16 клапанів. досить відповідального процесу, оскільки наслідки неналежного збірки можуть бути досить і дуже сумними. Як змінити насос на 16-клапанний попередній.

Помп є одним з найважливіших вузлів автомобіля. Про її призначення легко здогадатися. Це просто насос, який переслідує охолоджуючу рідину в системі. Якщо насос з якоїсь причини перестає впоратися з його обов’язками, то рідина негайно починає тепло, найчастіше вона закінчується кип’ятінням. До речі, антифриз у системі під тиском, який створює насос, приблизно дорівнює 3 МПа, тому, при такому тиску, точка кипіння піднімається до 120 градусів.

Як замінити насос на “orpora

Спочатку потрібно встановити автомобіль на рівній поверхні. Важливо для зливу антифризу. Ця операція виготовлена ​​з спеціального отвору в радіаторі, розташованому поблизу генератора, внизу. І з блоку, через отвір, закритий болтом до 13. Це прямо на стіні блоку біля корпусу ручної роботи.

Коли антифриз зливає, розбирається. Шестикутник на 5 скручених болтів для кріплення кришки термінів. Видалити обидві частини. Генератор вивільняється, і його ремінь видаляється.

Увага! Якщо є конфігурація “PRIOROR” кондиціонера або гідравлічного керування потужністю, видаляється напружена валка генератора.

Ключ до 17 послаблює натяжний ролик і видаляють час часу. Потім, закріплення розподільних валів, відкрутіть кріплення кріплення за допомогою приводного передач до 17. Видалити передачі. Видалити обидва ролики. Чек на доброту. Найчастіше їм потрібна заміна.

Відкрутіть шестикутник на 5 болтів, що фіксують всередині корпусу. Тепер доступ до насоса “Prioror” повністю відкритий. Можна замінити. Він прикріплений до 3 болтів. Також під шестикутником на 5. Відкрутіть їх. PRY і витягніть водяний насос. Обережно очистіть посадку на блоці з залишків прокладки.

Нова, тільки картонна прокладка змащуйте тонкий шар герметика та встановіть на насос. Встановіть насос на місці, щоб отвори співпали. Розбити болти. Зберіть все в зворотному порядку.

Заміна ремінця на Priora 16 клапанів, заміна насоса та роликів.

Як перевірити ремінь часу на Priora і скільки, щоб змінити його? Як змінити ремінь часу на oripera зробити це самостійно? Зламав ремінь часу на Priora що робити?

READ  Коли треба міняти ремінь ГРМ

Перевірте та інспекційний привід і ремінь часу

Щоб перевірити ремінь часу на Priora: спочатку видалити термінал від акумулятора

Зніміть ремінь генератора та кондиціонера, відкручуючи клавішу тягової клавіші до 17.

Видаліть корпус двигуна з написом 16 клапан, потім зніміть нижню та верхню кришку термінів часу, голову T30 шляхом відкручування 7 болтів

Ятуйся з повітряним фільтром Priorors з кріплення, складіть дріт з DMRV.

Під термостатом є невелике вікно, він покритий гумою. Це необхідно для тегів

Ми вішаємо переднє колесо, увімкніть 4 передачу і скручуйте колесо, поки ярлики не підключаються на 1) задню обкладинку термінового приводу TRIOR та на шкірях 2) Маховик і на панелі зчеплення у вікні

Я опускаю машину від гнізда для зручності, я закріпив шківи розподільних валів і ремінь на них. І відкрутіть ключ до 15 першого натяжного ролика, потім посилання.

Перевірити. ролики. Не повинно бути ніяких надії та готелів.Якщо це легко пахне, це не може бути змащенням.

Я виявив, що синхлярні ролики нормально.

Ми беремо ремінь з шківного насоса і твіст-голосу.Якщо є зворотна або обертальна дивна. заміна необхідна

Не повинно бути слідів масла, тріщин. Зігніть його, ми дивимося на склад

Ми збираємо все, подивіться на етикетки. вони повинні бути у своїх місцях

Як замінити насос у ВАЗ

Розтягніть ремінь. поверніть натяжний ролик проти годинникової стрілки до холоду, потім затягніть монтажний болт. Для розтягування циклічного ключа

Після затягування ми дивимося на етикетки. Якщо все в порядку. ми поставили таймер термінового поясу, встановіть повітряний фільтр, чіп DMRV, закрийте вікно

Я зробив невеликий різання на верхній обкладинці термінів термінів priory, щоб спостерігати за положеннями поясу на шківах.Якщо пояс починає ковзання. це означає, що підшипники роликів або насосів зношені.

2.Заміна ремінця Lada Priores 16 клапанів, роликів та насосів

Краще приймати надійні набори для 126-го двигуна. Це ina і ворота. На завод поклав набір

Я придбав набір ременів та роликів (Red Box Power Grip). 2700R. і насос.

Помп був придбаний також завод. Tza bundle і інструкція.

Спочатку зніміть переднє право колесо. Видалити шафи колеса. Тепер вам потрібно видалити колінчастий вал. Він загвинчується до гвинтів TORX T27 і одну маленьку самонарізуючу викрутку.

Видалити захист двигуна. Видаліть віросаржування двигуна.

Відкрутіть генератор ременя напруги. Візьміть ремінь на бік. Якщо цей ремінь не змінений, то двигун не потрібно баночко. У нашому випадку ремінь генератора знаходиться у відмінному стані.

Ось як це все виглядає як видалена передня верхня кришка

Термінові ремені обкладинки PRIIORS складається з двох частин верхнього і нижнього. Верх закручується до 5 шестигранних болтів. Нижній 2 болт.

Виправлено розташування тегу на розтяжному ролику

Автомобіль їздив 80 тисяч кілометрів, а ремінь часу у відмінному стані. Далі, давайте подивимося, що таке пристрасть і ролики. Ми відкрутіть шківу колінчастого валу. Покладіть на 4 передач, партнер натискає на гальмо і відкрутіть.

Тепер я демонструю НМТ (верхня мертва точка). це дуже відповідальний момент. На шківах розподільних валів є витікає, на пластмасових корпусах, вилучення. Існує точка на маленький шків колінчастого вала, вона повинна збігатися з блоком блоку (на фото ви можете побачити). Для того, щоб переконатися, що у нас є все в NMT, ми отримуємо катушку масла, відкрутіть свічки, вставте зонд у отвір свічки першого циліндра. готового. Ослаблення тягового ролика. Зніміть ремінь і ролики.

Видалення залоз з обхідного ролика були здивовані. Мастильні матеріали у відео не повернулися. Помп мав жінок.

Можливо, ремінь і листя, але не насос і ролики.

Щоб замінити насос, потрібно видалити пластиковий корпус за шкірями розподільних валів.

Насос стоїть за задньою кришкою ременя синхронізації,

Тобто, вам потрібно видалити як каміння шківів.

Ми відкрутіть монтажний кронштейн генератора. Ключ 10 відкрутіть кріплення корпусу. Що потрібно видалити. Тепер ми зливаємо антифриз на дно радіаторного пластмасового болту.

Щоб змінити насос, потрібно об’єднати теплоносій з блоку двигуна. Як завжди, це не спрацювало, не протоку або падіння)))))

У блоці також відразу відкрутіть дренаж. Ви можете видалити насос. Три шестигранних болтів і насос видаляються. Досить чисті місця посадки від залишків старої прокладки і покладіть насос назад.

Не плутайте дірку під кріпленням кріплення, треба залишити ліворуч, якщо ви подивитеся на насос, стоячи в правому крилі. Затягніть три шестигранних болтів. Ми поклали корпус поясу. Гвинт клапанних шківів. Напруг і паразитичні ролики.

READ  Установка фаркопа на Mitsubishi Outlander 3

Маленький колінчастий вал шків поклав точку. Перевірка dipstick, де знаходиться поршень першого циліндра. Покласти ремінь.

Ми починаємо з лівого кам’яного валу за годинниковою стрілкою. Ми розтягуємо натяжний ролик. (Краще придбати ключ заздалегідь або підготуватися до “koldize”) затягнути.

Тестування етикеток, розтягніть роликовий ремінь, до збігу

Ми кілька разів повертаємо камінь шків. Ми знову контролюємо VMT.

Всі зібрані та готові до пробного запуску.

3.Що станеться, якщо не змінювати ремінь. Хороший приклад.

Ось ще одна априна, що стоїть у моїй майстерні Вчора людина називає мене запитом, щоб замінити його на дозрівання строку напруги на апкреа. Каже. голосно гудок. Добре, знаючи, що в апрірі дює не тільки ролик агрегатів, а механізм GRM, який набагато гірший і призводить до великих витрат, я пропоную прийти до діагнозу. Після прослуховування тягового ролика ременя агрегатів стадіоскопом я розумію, що відео не гуде, а натискання надходить з-під час. Я пропоную розібратися. Вилучивши кришку, пили в такий випадок:

Немає зубів на лівій гілці ременя часу.

Trac дерева не були перевірені лише через 2 залишкових зубів. Достатньо натиснути газ і зуби на ремінці часу, і гаманець власника буде спустошений на 30.

4.Потужність розбиття на попередні та наслідки. Невдалий перехрестя

Я хотів би відкликати ентазіазм автомобіля. Не вірте словам офіційних дилерів, які необхідно змінити ремені часу після 100 000 км. На мою практику з’явилися випадки, коли оригінальні ремені нахилялися білими 100 тисячами. Км., І коли вони кинулися до 50 тисяч. Використовуйте лише оригінальні набори воріт (по відношенню до автомобілів ВАЗ).

У червні я зламав терміновий пояс і знизив 9 клапанів, а до цього пояс змінився 8 тисяч років тому, швидше за все, спіймав або визначений валик, або ремінь!

Робота над заміною вартістю 6 тисяч, запчастини 9 тисяч! Змінено всі 16 клапанів, купили набір роликових та ременів, стрічкових воріт Stotit 3700! Обов’язково перевірте, чи на відео було чітко видно марки та марки, дешеві комплекти для 1500р. підробка! Не приймайте це, не зберігайте!

Як перевірити ремінь часу в магазині при покупці

Багато хто не знає, як “відхилити” ремінь прямо в магазині. Як визначити фальсифікацію написано багато. Але, неодноразово, не зустрічався, простий і примітивний метод визначення “кривизни” пояс. Показав автомобіліст. Метод ефективного.

Я покажу на зразок поясу з колишнього автомобіля (2110 з 8 кл. 1.5 л): 1. Візьміть ремінь, прямо в магазині, складіть восьми.

Покласти на вікно магазину (я поклав на стіл на фото) і натисніть на кінці наших восьми.

Визначити springt або ні. Якщо пружини. кинути у продавця плач: фальсифікація! Жарт.

Якщо це не весна. ми перевертаємо іншу сторону, а також перевіряємо.

Як замінити насос у Priora Vaz

Якщо, ні з одного боку, не весна, впевнена в якості. тоді ми беремо.

У моєму випадку, коли ремонт автомобілів родичів та друзів, він вибрав з 10 тільки один, або з магазину повністю залишився нічим. Інакше ми отримуємо. одну з причин. чому пояс їсть?”.

змініть, насос, orera, зробити, самостійно

Коментарі та думки власників 121

Останнім часом моя авара почала робити неприємний звук (не свист, а деякі шурчим або щось подібне) з-під бажання, я вперше думав, що це ролики для ременя генератора, замінили ролик і ремінь (оскільки свист почали ), звук був у просторі. Тоді вони думали, що це підшипник конфесійного компресора. Але звук не був неправильним. А на другий день машина почала перегрітися, вона мала на увазі, що це може бути насосом, оскільки ми нещодавно змінили термостат з тієї ж причини. вирішив замінити насос, для одного і термінового поясу. Отже, питання: який термін пояснював, купуйте набір або окремо.

Я збираюся змінити терміни через 5 років після покупки, пробіг на даний момент трохи менше 90000 км. і насос теж. Коротше кажучи, 5 років не торкнувся машини, але почав розірвати і попросити регулярний ремонт)

Робочий насос фабричного ресурсу

Термін служби водяного насоса залежить від постачальника продукту або, іншими словами. від якості збірки насосів, елементів та матеріалів, що використовуються. Не зовсім високоякісний насос може провалитися, а після 10 тисяч кілометрів автомобільного бігу. Ресурс хорошої частини, може бути розрахований на 100 тисяч кілометрів без ознак відмови.

READ  Заміна сальника заднього моста ВАЗ 2107

Експерти рекомендують встановити оригінальний водяний насос від заводу TZA (ToGliatti Auto Unity Plant), який має хорошу якість та значний період безперебійної роботи.

Ознаки несправності водяного насоса на Priora

Автомобільний насос Lada Prora, як і будь-який інший механізм, рано чи пізніші перерви. Щоб перевірити насос і надійно визначити вину частини, зверніть увагу на наступні ознаки:

 • Антифриз можуть бути виявлені випадковим чином, бачачи на землі під його автомобілем. Також вони можуть бути виявлені шляхом вивчення кришки двигуна. Якщо потоки охолоджуючої рідини, це означає, що система охолодження не запечатана. Ви не можете знизити будь-який елемент. Серед основних підозрюваних буде насос і радіатор.
 • Охолоджувальна рідина має досить часто поповнювати. Той факт, що охолоджуюча рідина дає потік, досить легко помітити. Набагато важче помітити витоку легких, які невидимі з першого погляду, але через них ви повинні поповнити антифриз. Маленькі прогалини утворюються точно через поломку насоса.
 • Потужні шумонагнітні свистки, коли підшипник занадто стертий. Це трапляється не тільки через контакт металевих деталей. Цей підшипник кульового типу, тому, коли він стирається, кульки вилітають, розтираючи стіни корпусу. Ось як працює свисток, коли працює насос.
 • Іржа через низькоякісні антифрізи прискорені процеси руйнування. Найчастіше піддаються впливу працездатного колеса. він стикається з рідиною. Існує вихід. наприклад, пластичне робоче колесо. Навіть якщо водій забуває змінити вихлопний антифриз, робоче колесо не буде.
 • Кавітація являє собою явище, яке проявляється у формуванні невеликих вакуумних ділянок між лопатями робочого колеса. Якщо вакуум проникає у пристрій, може виникнути досить серйозна бавовна, що нагадує вибух. Його влада може вміти їздити або навіть придушити шматок металу, що призводить до спільного пристрою.
 • Розповсюдження з смоли все повертається до низької якості охолоджуючого. Частина “бруд” осідає на лопатях робочого колеса, зменшуючи її ефективність: кожен раз, коли він займає менше, ніж менш теплоносія для підтримки достатнього рівня тиску всередині системи. Підвищені відкладення призведуть до повної зупинки частини.
 • Нормальний знос, тому що кожен невеликий компонент має свій власний ресурс, цей пристрій також носить. Достатньо, щоб перевірити його докладно: сутність категорично не повинна бути.

Причини несправності насоса на попередні

Основні причини, чому ви можете визначити, який насос не вдалося:

 • Витік охолодження рідини з насоса. Під ним є особлива діра, дивлячись, в яку ви можете побачити цей витік;
 • Якщо насос починає працювати голосно і стукати. Діагностика того, що цей носіння несучого є досить складним, тому після заміни просто закрутиться, ви відчуєте, як це прокручує;
 • Якщо ви полетіли з лопатки на насос, то причиною може бути, що на насосному покриву відрізана. Це досить поширена проблема, оскільки сама кришка виконана з пластику;
 • Якщо раптом ви застрягли насос, то вона просто перестає працювати. Якщо ви знайшли своє втручання своєчасно, то ви можете зберегти його.

Природний пристрій зазнав різних змін у внутрішніх частинах, намагаючись йти з європейськими автомобілями. Тому, щоб замінити насос, вам знадобиться кілька пристроїв: роликовий вузол для головок, зірки з шестигранними променями, ключі.

Провина

Причини поломки можуть бути різними, наприклад, зв’язуванням або зворотним зв’язком. Іноді трапляється, що робоче колесо починає вільно обертатися, але окремо від валу. Потрібна заміна насоса, а у випадку, якщо вона текла або вільна.

Термін служби. Дуже багато залежить від якості насоса. Наприклад, неякісний та дефектний насос може працювати лише 10-15 тисяч.Км. Ресурс якості товару, коли Priora працює 100 тисяч.Км. и більше.

Виробник ставить насос на попередній виробництво російського підприємства Тольятті заводу автомобілів UNIGS (TZA). Він має тривалий термін служби.

На жаль, нещодавно продажі підробки насосів з ТЗ. Чи можна розрізняти підробку, щоб ваша аварі не постраждала?

У коробці високої якості, повинен бути насос всередині коробки повинен бути гарантійний талон з принтами і дата виготовлення і прокладки. Обов’язково накачайте голографічну наклейку.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS