Замінюючи фільтр кабіни Honda CR-V 3

Доступ до масляного фільтра можливий знизу на транспортному засобі, розміщеному на ліфті (стоячи на яму). Масляний фільтр на Honda Cr V рідко викручений вручну. Частіше ви повинні використовувати спеціальні, покриваючи корпус, витяжний або спеціальний ключ.

Водій не повинен знати, коли потрібно змінити повітряний фільтр, він може бути зроблений візуально. Для цього отримайте фільтрувальний елемент і перевірте його. Якщо це очистити, щоб їздити далі без проблем. Якщо елемент фільтра брудний або в олії, це вказує на необхідність замінити його.

Замінюючи фільтр кабіни Honda CR-V 3

При заміні повітряного фільтра Honda CR-V, немає нічого складного. Це справді проста процедура заміни розхідників (ким є повітряний фільтр), яку легко зробити своїми руками. Буквально, навіть немає інструментів не потрібно використовувати.

Повітряний фільтр Honda CR-V знаходиться на вітровому склі між двигуном та акумулятором. На корпусі є засувки, які потрібно скласти, щоб підняти верхню частину корпусу.

Тоді ви можете отримати старий фільтрувальний елемент і очистити корпус. Він залишається лише для встановлення нового фільтрувального елемента, а потім все в зворотному порядку.

Подивіться, як заміна повітряного фільтра здійснюється на Honda CR-V 3, дозволить цій інструкції з фотографіями, також багато корисної інформації можна знайти в нормативній.

Який повітряний фільтр покласти на honda cr-v при зміні?

Оригінальне число 17220-RZA-Y00, середня ціна 1496

Частота заміни. кожні 30 тисяч.Км.

Все, що потрібно: повітряний фільтр і прямі руки. Т.Е. рукавички.

Повітряний фільтр знаходиться в двигуні відсіку між двигуном та акумулятором.

Опускає верхню частину корпусу, закріпіть засувку і перевірте справу щільно сидить, струшуючи його.

Замінюючи фільтр кабіни Honda CR-V 3

У вихідні, великий масовий працівник з автомобілем. Одним з етапів розмивання став заміна фільтра кабіни та очищення системи вентиляції автомобіля.Почнемо з того, що ми виймаємо старий фільтр кабіни: безумовно, все, як наш батько знає, як це зробити (рукавичка, ліва пластикова майданчик, металева рамка (я відкручую лише два болти зліва і нижня частина рамки.цього достатньо)).

Старий фільтр був поставлений восени. Не те, що він був повністю забив, але достатньо пилу та насіння:

Після цього, з викруткою, очищена, очищена, підмітайте бруд з місця, де фільтр кабіни вставав на її шляху:

Після цього він скористався кондиціонером, що прибирає кондиціонер, який зараз продає величезний набір.Цей інструмент нібито повинен очистити систему вентиляції від форми та бактерій, а також сприятливо впливає на роботу піч та системи вентиляції. Я 80% впевнений, що більшість його велосипедів просто розлучиться, і за винятком приємного запаху повітряних протоків не буде нічим іншим. Але ціна питання невелика, тому чому б не спробувати.Загалом, ми покладаємо печі в ручний режим до невеликої швидкості, дуючи на себе та найнижчу температуру в режимі переробки. Ми приносимо машину, розпилюємо, покладіть вертикально між передніми сидіннями, закрийте вікна, натисніть на атекарт, доки він не натискає і закрити двері протягом 10 хвилин. У цей час вичерпано повітряну кулю))):

READ  Крутить стартер але не схоплює Honda

Через 10 хвилин ми відкриваємо всі двері протягом 5 хвилин, але не витрачаючи автомобіль. І тільки після цих 5_ хвилин з пустелею. І все ще виконує мінімум 10 хвилин.Після цього вставте новий фільтр (я помилково купив якийсь італійський вуглецевий фільтр):

Перш ніж збирати все гріх, не скористайтеся справою та від обрізання бітопласту 5, щоб дотримуватися знімка бічної сторони бічної підкладки:

Ціна: фільтрувальний салон = 220, Cleaner Air Conditioner = 185

Замінити частоту

Для ефективної роботи системи вентиляції CR-V рекомендується дотримуватися наступного інтервалу заміни салону. Виробник вказує на номер 15000 км. У реальних умовах бажано скоротити на третину, отримуючи 10 000 км або 1 рік роботи автомобіля. У районах з високим рівнем повітряного пилу варто думати про зміну споживача після 7000-8000 км.

На додаток до періоду та відстані, переданої машиною, ви можете переміщатися за такими ознаками забруднення фільтра, як опухлі вікна та неприємні запахи всередині машини. Бажано встановити новий фільтрувальний елемент та зменшення швидкості потоку повітря вентиляційної системи дефлекторів

В наших умовах експлуатації бажано здійснювати заміну салонного фільтра на Honda CR-V не пізніше ніж через 15 тисяч кілометрів пробігу або 1 раз на рік. Оскільки мова йде про здоров’я водія та пасажирів, ми рекомендуємо встановлювати фільтри лише відомих виробників.

 • Відкриється передня права двері
 • Пасажирське сидіння переміщується до максимальної спини
 • Відкривається, і якщо це можливо, видаляється кришка рукавички
 • Використання засувки, кришка кабіни рухається і видаляється
 • Він отримує старий фільтр дує житло
 • Встановлення нового фільтра кабіни
 • Він встановлений на місці його тіла і рукавички

Заміна фільтрів краще довірити механіці нашої ста honda, ми надамо вам гарантію для завершеної роботи.

Коли замінити

Важливо знати частоту, з якою необхідно поставити новий фільтрувальний елемент. Своєчасна заміна цього споживача дозволить розширити життя всієї системи. Щоб визначити бажану частоту, ви можете використовувати таку інформацію:

 • Виробник Honda CRV3 рекомендує проводити подібну процедуру кожні 10, максимум 15 тисяч. км;
 • при нечастій експлуатації авто виконувати заміну рекомендується хоча б щорічно;
 • Під час експлуатації транспортного засобу в жорстких умовах частота заміни зменшується до 7 тисяч. Км.
READ  Заміна насоса Lada Kalina 8 клапанів

фільтр, кабіни, honda, cr-v

Якщо ви не знаєте, коли був поставлений елемент фільтра, то необхідність заміни його можна визначити за кількістю функцій:

 • зменшення ефективності системи;
 • зменшення швидкості постачання повітря;
 • Неприємний запах у салоні, для появи якої немає видимих ​​причин;
 • Постійний конденсат на Windows з закритими вікнами та робочим кондиціонером.

Як змінити фільтр кабіни на Honda CR-V?

Очищувач кабіни несе відповідальність за фільтрування повітря, що надходить в інтер’єр автомобіля, очищення його від пилу, спору та токсичних газів. Здоров’я власника буде залежати від своєї роботи, і наскільки комфортно буде атмосферою в машині. Сьогодні ми розглянемо, як змінити свій власний фільтр на Honda CR-V.

Вибір відповідного варіанту

Для того, щоб поміняти фільтр салону на Honda CR-V слід правильно вибрати відповідні варіанти. Для 1 і 2 покоління рекомендується вибрати моделі DENSO DCF429P або Japko 21H01, Ashika 21H0H44 або Mecafilter ELR7050, незважаючи на якість, вони практично відрізняються від оригіналу.

Для генерації Honda CR-V 4 та CRV 3 з моторами 1.6-2.4 літрів вибирають Mahle оригінальні LAK219 витратні матеріали, синій друк ADH22500 та чемпіон CCF0136. Цінова категорія приблизно однакова. до 500. Це означає, що, вибравши фільтр самостійно, ви можете заощадити на придбанні споживача до половини суми. вартість оригінальних моделей починається з 660-700

Фільтри салону для Honda CR-V

Я вирішив покласти Манну, і він навіть зовсім відрізняється від дотику, вільних католі, ніж інші, які раніше стояли, а тиск повітря з ним сильніше.

Невські фільтри NF6151C завжди взяли, але в останній раз вони не були доступні. Я взяв зразковий вугілля TSN 9.7.134 і FENOX FCC115. TSN мав трохи обрізати, він більше мучив на 3 мм, Fenox як нормальний. Але я буду продовжувати підтримувати вітчизняний виробник, особливо тому, що невські фільтри хороші.

САЛОНСЬКИЙ ФІЛЬТРЯ ВОЛОСЬКОГО ВОЛОДУ БУДУЄТЬСЯ ФОРТЕЙ ФІРСЬКИЙ СТАТТЯ FS-082. Якість фільтра була задоволена, задоволена великою кількістю вугілля.

Перед відпусткою я поклав вугільну кабіну фільтр Кортеко. Велика різниця з звичайним фільтром не помічали. В принципі, ціна вугілля, яка знаходиться на простому тієї ж, буде і в майбутньому вугіллю.

Я поставив корейський AMD FC59C, ціна невелика, а якість не гірше, ніж DENSO (DCF300K).

Крім того, я беру каюту вугільний фільтр AMD (AMD.FC59C). Мені дуже подобається якість!

Цього разу я купив фільтр кабіни Sakura CAC1606 качка. Цей фільтр був трохи затягнутий, ніж Corteco вугілля при появі того ж, і мені сподобалася фільтр Сакури більше і ціна.

Фірма як компанія, як і решта цієї цінової категорії Китай, фільтрувальний салон, повітря візьмуть і без проблем, змінюються частіше і бізнес, користь ціни дозволяє вам робити.

READ  Регулювання клапанів Honda CR-V РД1 В20У

Я поклав кортеко, фільтр норм, я раджу всім!

Покласти на Honda CR-V RD1 з його завданням спрацьовування, установка була з геморойдами. Краї фільтра були заморожені і не потрапляли в корпус фільтра. За 5 хвилин нам вдалося здобути і встановити. Сидів щільно в кадр, запах на початку був, як з пов’язки. Потім вивітрилося, чищення вентиляції не робив перед установкою, хоча треба було б. Купив Т.До. був доступний.

Напишіть свій відгук про фільтри салону

Допомагати іншим. Розкажіть мені про свій досвід запасних частин.

Проголосував проти рампи охолодження радіатора на сторінці рейтингу

TrustAuto підвісний пружини лише 3 відгуки. Ви можете додати ще один?

Аваннтові амортизатори лише 5 відгуків. Ви можете додати ще один?

NKK Clutch Kit тільки 2 відгуки. Ви можете додати ще один?

У рейтингу найкраще блокування диференціальних берегів бере участь у 6 виробників!

Заміна фільтра кабіни в Honda CR-V

У автоочисниках для Honda Civic, 5 виробників беруть участь!

У автокитуванні муфти для ВАЗ (LADA) 2107 вже бере участь у 5 виробників!

У рейтингу найкращі звукові сигнали вже беруть участь у 3 виробниках!

У авторизації амортизаторів для Honda CR-V, беруть участь 5 виробників!

У рейтингу найкраща підкладка вже брала участь 9 виробників!

У рейтингу, найкраща система промивання охолодження лише 3 виробників. Можливо, ви знаєте про деякі інші?

Проголосували проти Радіатори кондиціонера AVA на сторінці рейтингу

У рейтингу, найкращі штукатурі лише 6 виробників. Можливо, ви знаєте про деякі інші?

У рейтингу, найкращі вінілові фільми лише 3 виробників. Можливо, ви знаєте про деякі інші?

Проголосували проти амортизаторів SAAZ для ВАЗ (Лада) Веста на авто-листовій сторінці.

Проголосували за амортизатори Ассомі для ВАЗ (Лада) Веста на авто-листовій сторінці.

Проголосували проти амортизаторів Plaza для ВАЗ (Лада) Веста на авто-листовій сторінці.

Сьогодні встановлено, запущено, все пройшло добре, без сюрпризів

Через 6 місяців (5 тис. Км) не викликав діагностики питань

Комплект зчеплення за Starco’s зчеплення останнього перегляду залишався задоволеним. Там був випадок з вантажем більше 3.5 тонн.

Перший раз я купую запасну частину. Поки все добре. Мене все влаштовує. Відповідно до форми претензій немає

Заміна фільтра кабіни в Honda CR-V

Відмінна якість, хороше обладнання. Прийнятна ціна

| Denial of responsibility | Contacts |RSS