Table of Contents

Чому стає потрібна заміна зчеплення Opel Astra H робот?

Найчастіше власники автомобілів Opel, оснащених роботом, звертаються до нас через необхідність зробити заміну зчеплення. Причиною цього є неправильна експлуатація та ігнорування регулярного сервісного обслуговування коробки перемикання передач автомобіля. На жаль, дуже небагато водіїв слідують необхідним інструкціям з правильної експлуатації.

Трансмісія, що встановлюється на автомобілях даної німецької марки, має додаткові автоматичні приводи замість педалі та куліси. Необхідно, щоб алгоритм перемикання між передачами був таким самим точно, як у механічній коробці. У певний момент, коли двигун досягає певних оборотів, необхідно, щоб водій відпустив педаль газу та система здійснить перемикання.

Саме ті водії, які не враховують цю особливість роботизованої трансмісії Ізітронік, звертаються до нашої автомайстерні найчастіше. Вузли їхньої трансмісії постійно зазнають надмірного навантаження, що є причиною поломки. У момент змикання зчеплення відбуваються удари та ривки, що призводить до необхідності його повної заміни.

Opel Astra Н: майстерня заміна зчеплення Opel Astra H робот чи ізітронік

Сучасний світ з його швидкоплинністю зробив наше життя технічно складнішим. Багато хто з нас не уявляє своє існування без такого помічника, як автомобіль. Інженери постійно вигадують щось нове і досконаліше, роблячи зручнішим керування сучасним автомобілем. Одним із таких цікавих та корисних винаходів можна назвати роботизовану коробку передач Ізітронік.

Автомобілі Opel, оснащені такими трансмісіями, дозволяють керувати авто набагато простіше, ніж машинами зі стандартною механікою, зводячи дії водія до мінімуму. Саме це є однією з багатьох причин, через яку автомобілісти обирають марку Opel. Надійність експлуатації та простота в управлінні заслужили на повагу серед вітчизняних водіїв.

Але незважаючи на відмінні технічні показники, будь-якій техніці потрібне відповідне сервісне обслуговування. Саме в нашій автомайстерні ви зможете знайти все, що вам потрібно і зробити заміну зчеплення Opel Astra H «робот», якщо це знадобиться. Багаторічний досвід роботи та професійний підхід до усунення несправностей дозволяє гарантувати якісний результат ремонту.

Коли необхідна заміна зчеплення Opel Astra H робот?

Найкращим способом уникнути серйозної поломки Ізітроніка є регулярне відвідування нашого спеціалізованого сервісу, де вам проведуть діагностику і, якщо в цьому виникне потреба, заміну зчеплення. Незважаючи на хорошу якість складання та надійність в експлуатації, ремонт певних вузлів трансмісії може знадобитися вже після 90 тисяч кілометрів пробігу.

Ознаки необхідності заміни зчеплення такі:

 • поява ривків та зависань під час роботи коробки;
 • шум або поява стукотів у момент включення механізмів трансмісії;
 • Неможливість увімкнути передачу або її перескакування;
 • мимовільний перехід на нейтральну передачу;
 • поява повідомлення про несправність на панелі приладів.

Поява подібних або інших ознак несправності зчеплення трансмісії, є явною ознакою необхідності відвідування нашого спеціалізованого автосервісу. Досвідчені майстри професійно зроблять заміну зчеплення і повернуть працездатність роботизованої трансмісії вашого автомобіля.

зчеплення, opel, astra, робот

Заміна зчеплення Ізітронік Opel Astra Н: попередня інформація

Однією з особливостей даної коробки є те, що вона має електромеханічний привід, що функціонує як педаль зчеплення. Трансмісія поєднує якості одночасно механічної та автоматичної коробки передач. Виходить так, що її зчеплення таке ж, як у механіці, але його запуск відбувається завдяки спеціальному приводу та керуючому блоку.

Основний принцип роботи коробки полягає в тому, що вона здатна виконувати свої функції як в автоматичному, так і в напівавтоматичному режимах. Якщо автомобіль працює в автоматичному режимі, все керування здійснюється завдяки електричному блоку, як це зазвичай відбувається при роботі стандартної автоматичної коробки.

Блок управління Ізітроніка реалізує такі дії:

Замена сцепления Опель зафира б 2008 г.в, ремонт изитроника, адаптация изитроника на опель горит F

 • зменшує крутний момент;
 • виконує відключення зчеплення;
 • здійснює вибір передачі;
 • здійснює синхронізацію валів;
 • відповідає за включення передачі;
 • виконує включення зчеплення;
 • підвищує крутний момент.
READ  Чи не качає бензонасос ВАЗ 2107

Під час роботи трансмісії в напівавтоматичному режимі, водій здійснює перемикання передач самостійно за допомогою важеля керування. При цьому роботизована коробка передач дешевше, ніж коробка автомат, а різниця практично не відчутна. Водій завжди має можливість самостійно здійснювати контроль перемикання швидкостей, переходячи в напівавтоматичний або автоматичний режими.

Програма керування роботизованою трансмісією Ізітронік має функцію адаптації під певного водія, що дозволяє зберігати налаштування відповідно до особливостей та стилю керування конкретного водія. Іноді це дуже зручно, тому що керувати таким автомобілем стає ще комфортніше, ніж будь-яким іншим.

Зчеплення Opel Astra Н робот: заміна в нашій автомайстерні

Зважаючи на складність механізму роботизованої трансмісії Ізітронік Opel Astra H, не можна довіряти заміну зчеплення непрофесіоналам.

Звертаючись до нашої автомайстерні, ви отримуєте гарантію професійного обслуговування та надійності подальшої експлуатації. Сучасне оснащення ремонтних боксів, професійний інструмент та використання оригінальних запасних частин забезпечують нам максимально якісний результат.

Ми завжди виконуємо свою роботу у чітко обумовлені терміни, намагаючись виконати її якнайшвидше. Наші фахівці проведуть для вас безкоштовну консультацію щодо правильної експлуатації роботизованої трансмісії, що дозволить вам експлуатувати ваш автомобіль тривалий час без необхідності поведінки будь-яких нових процедур відновлення.

Opel Astra H (Vectra). Замена сцепления без снятия подрамника. Замена выжимного подшипника.

Сказали спасибі:

Заміну зчеплення можна розділити на етапи: Перед початком робіт, якщо це можливо, потрібно включити 1-у або задню передачу і з увімкненою передачею вимкнути запалення.

Ця дія спростить установку коробки. Встановлюємо машину на козли якомога вище. Для цього просимо помічника натиснути на гальмо.

Якщо робите все поодинці, то ступичні гайки відкручуються, поки машина стоїть на підлозі через отвори в колісних дисках. Застосовуємо довгу головку на 32 і за необхідності відрізок труби. Вибиваємо обидва приводи відповідним зубилом і молотком. Не застосовуйте дощок та гумових молотків. Для захисту різьблення можна накрутити ступичну гайку.

Якщо вибити привід не вдається, знімаємо гальмівний диск і застосовуємо знімач. Якщо наконечник провертається, використовуємо ломик або відрізок труби. Якщо не виходить, то потрібно використовувати спеціальний знімач. Для випресування наконечника з поворотного кулака б’ємо молотком у місце кріплення наконечника, або використовуємо спеціальний знімач.

У момент змикання зчеплення відбуваються удари та ривки, що призводить до необхідності його повної заміни. Коли необхідна заміна зчеплення Opel Astra H робот?

Заміна зчеплення Opel Astra H робот або ізотронік Opel Astra Н недорого в Санкт-Петербурзі

Ремонт ізотроніка Opel Astra H 2006 р.в., коробка ізотронік горить F, машина не заводиться. Раменське

Після цього селектор автоматично повертається в середнє положення. Натискаємо педаль гальма і заводимо двигун, після чого тиснемо ОK Починається 2-й:

При виникненні неполадок зчеплення на Опелі (з роботизованою КПП EASYTRONIC) може знадобитися заміна комплекту Даний…

Звільняємо підрамник від проводів, які за його опусканні можуть відірватися. Якщо було здійснено перемикання в автоматичний режим, то програма зимового водіння припиняється.

Для цього просимо помічника натиснути на гальмо.

Два основних режими це включене замкнене зчеплення та вимкнене розімкнене зчеплення. Цей режим дозволяє плавно рушати з місця або маневрувати під час паркування. Режим часткового пробуксовки включається при відпущеній гальмівній педалі та обертах двигуна близьких до холостого ходу. Цей режим вимагає точного налаштування точки торкання і від чіткості його роботи залежить довговічність роботи всього механізму управління MTA.

Кік-Даун. дозволяє коробці, при повному натисканні педалі акселератора до упору. швидше зменшити передачу автомобіля для забезпечення більш швидкого розгону. Важіль вибору передач В ізотроніці роль перемикача передач грає автоматизований важіль, з’єднаний з блоком керування через інтерфейс.

зчеплення, opel, astra, робот

Можна спростити собі завдання та придбати кермову колонку для автоматичного перемикання передач.

У такому разі сигнал передається по шині від кермової колонки блок управління коробкою передач. Перемикання швидкостей в ізотроніку завжди супроводжується максимальним зміщенням селектора, до упору. Після цього селектор автоматично повертається в середнє положення. Тому варто уважно ставитись до покажчика включеної передачі. Видалення подряпин на кузові автомобіля без фарбування. Тепер Ви самі зможете всього за 5 секунд прибрати будь-яку подряпину з кузова вашого автомобіля.

В основі конструкції пристрою ізотроніка робота лежить звичайна механічна коробка. На неї встановлено додатково механізм із блоком управління, що дозволяє перемикати передачі в автоматичному режимі, як на звичайному автоматі, з функцією примусового, тобто самостійного вибору передач водієм.

При цьому конструктори відмовилися від третьої педалі — педалі зчеплення, в керуванні автомобіля та їх залишилося дві, як у варіанті керування з автоматичною коробкою або варіатором. На автомобілях марки Opel виробник використовує робот із торговим позначенням Easytronic.

Якщо обидва стопи не працюють, КПП не знає, чи натиснули Ви на гальмо чи ні, і не дає запустити двигун.

Ми на зв’язку

Роботи виконувались в умовах гаража з оглядовою ямою, без використання підйомника та гідростійки. До стелі прилаштовано два троси з вухами для кріплення лебідок.

READ  Заміна дзеркального елемента Opel Astra h

Машина заганяється так, щоб напис Ecotec розташовувався під тросами.

Звіт розрахований на людину, яка хоча б раз самостійно змінювала масло в двигуні і гальмівні колодки з дисками. Якщо ви це робите вперше, подумайте до кого ви можете звернутися у разі виникнення будь-яких труднощів.

Головне правило. «боїшся не роби, а робиш не бійся».

Центральний стоп-сигнал світлодіодний НЕ бере участь у цьому ланцюзі. Важіль перемикання – це просто джойстик із мікроперемикачами. З його допомогою керуюча програма дізнається про Ваші побажання. Можете переходити в ручний режим на будь-якій швидкості та передачі.

Управляє все одно програма, просто вона починає враховувати Ваш вибір передач. Програма управління «Ізітроніком» – адаптивна, тому підлаштовуватиметься під конкретного водія. Відповідно, краще, щоб машиною їздив один і той же водій. Під адаптивністю слід розуміти підстроювання програми перемикання передач під стиль керування клієнтом.

Кнопка «зимовий режим» залишає коробку в автоматичному режимі, але дозволяє рушати з 2-ї передачі 8. Адаптація точки схоплювання. це не регулювання, а «навчання».

«ГТ» Заміна зчеплення не знімаючи коробки передач з КПП — F13 або нюанси Опелівської коробки!

Найкращим способом уникнути серйозної поломки Ізітроніка є регулярне відвідування нашого спеціалізованого сервісу, де вам проведуть діагностику та, якщо в цьому з’явиться необхідність, заміну зчеплення.

Незважаючи на хорошу якість складання та надійність в експлуатації, ремонт певних вузлів трансмісії може знадобитися вже після 90 тисяч кілометрів пробігу. Ознаки необхідності заміни зчеплення такі:

Заміна Зчеплення Opel Astra Робот

Платні роботи

Та в порівнянні з автоматом робот в рази швидше, я пам’ятаю ті відчуття при розгоні. А ось заміна зчеплення обходиться дорого (для цього потрібно. На автомобілях Opel встановлювалися коробки робот версій: F13MTA (Corsa C, Corsa D. якість ЛКП). Вас розмикати зчеплення буде робот і робить він це в залежності від оборотів двигуна.і заміну гальмівної рідини в гідроприводі зчеплення.1-Заміна гальмівної рідини в контурі вичавлювання зчеплення.

За якими симптомами можна визначити, що трансмісія несправна?

 • – Ви не торкаєтеся педалі гальма, проте автомобіль не рушає з місця. Машина починає рухатися лише після натискання на газ;
 • – Під час старту чути скрегіт, вереск, постукування, відсутня плавність ходу;
 • – У процесі перемикання швидкостей КПП відгукується із затримкою, відбувається зіскакування або залипання передач;
 • – Ви відчуваєте труднощі при здійсненні маневрів та обгону, через «просідання» потужності або пробуксовки.

Професійна заміна зчеплення на коробці робот Opel Astra H буде виконана у нашому спеціалізованому сервісному центрі:

Після проведення робіт Ви отримаєте гарантію тривалістю два роки або 60 тисяч кілометрів пробігу. Протягом цього терміну, ми зобов’язуємося безкоштовно усунути всі проблеми, пов’язані з агрегатом.

Замена и адаптация сцепления ИЗИТРОНИК Opel Astra H

Сама процедура виконує приблизно за 4-6 годин. Якщо ваш випадок є особливо важким, ми повідомимо Вас заздалегідь. Максимальний термін, за який ваша машина буде відремонтована, складає 1 добу. Якщо серйозна поломка трапилася раптово, і добратися до майстерні своїм неможливо.,

Для оцінки стану транспортного засобу, нашим клієнтам пропонується проходження безкоштовної комп’ютерної діагностики, що триває одну годину. Цього часу достатньо для проведення ретельної перевірки та виявлення всіх прихованих дефектів.

У нижче розташованому прайс-листі вказані ціни, а також наведено перелік послуг, що виконуються нашим тех-центром:

№ П/П найменування послуги Ціна
1 Діагностика КПП Безкоштовно
2 Заміна зчеплення Opel Astra H робот 6970
3 Заміна маховика 970
4 Ремонт. відновлення маховика від 8970
5 Адаптація Ініціалізація АКПП 970
6 Ремонт актуатора від 9970
7 Ремонт селектора передач від 9970
8 Заміна селектора передач 2970
9 Ремонт КПП від 4970
10 Заміна олії в коробці передач 500

Демонтаж коробки на Opel Astra

Усю процедуру демонтажу коробки бажано виконувати у підйомному боксі, оскільки знадобиться демонтувати приводи автомобіля.

 • Відкрити капот автомобіля.
 • Демонтувати негативну клему (-) з акумуляторної батареї.
 • Демонтувати плюсову клему з акумуляторної батареї.
 • Викрутити кріпильний болт притискної пластини.
 • Демонтувати притискну пластину.
 • Зняти акумуляторну батарею з кузовної частини автомобіля.
 • Викрутити кріпильні болти полиці АКБ.
 • Демонтувати полицю АКБ.
 • Демонтувати приводи передніх коліс.
 • Викрутити та демонтувати болт кріплення силового дроту тягового реле.
 • Витягти силовий провід із контактного болта тягового реле.
 • Викрутити і демонтувати гайку кріплення керуючого дроту тягового реле.
 • Витягти сам керуючий провід з контактного болта тягового реле.
 • Відсунути всю від’єднану проводку убік.
 • Викрутити та демонтувати кріпильну гайку дроту «маса».
 • Відключити масовий провід від нижньої кріпильної шпильки стартера, після чого змістити провід у бік до інших.
 • Викрутити і витягти верхній болт кріплення стартера до двигуна.
 • Викрутити нижню кріпильну шпильку стартера до двигуна.
 • Витягти стартер з-під капотного простору автомобіля.
 • Позначити будь-яким доступним предметом (маркером, фломастером, крейдою тощо) розташування наконечника важеля перемикання та кермових тяг (пальців). Це необхідно для того, щоб хоча б зберегти регулювання приводу при зворотному монтажі. В іншому випадку необхідно буде робити розвал-сходження.
 • Трохи прокрутити болт кріплення затискача приводу керуючого механізму перемикання передач, потім роз’єднати рульові тяги і наконечники важеля перемикання передач.
 • Витягти фіксуючий елемент, а потім від’єднати наконечник шланга від перехідника проміжної трубки гідравлічного приводу вимкнення зчеплення.
 • Демонтувати колодки провідних джгутів з датчика швидкості та датчика включення заднього ходу.
 • Демонтувати колодки дротяних джгутів з кронштейнів, які розміщені на коробці перемикання передач.
 • Використовуючи пасатижі, випрямити шплінт.
 • Демонтувати вісь проміжної тяги приводу керуючого коробки перемикання передач.
 • Роз’єднати тягу приводу та механізм перемикання передач.
 • Витягти два пружинних фіксуючих елементи системи важелів та керуючих тяг коробки передач.
 • Демонтувати систему важелів та тяг керування з кронштейнів коробки перемикання передач.
 • Надійно зачепити стропи механізму для підйому вантажів за передню та задню транспортні вуха, які розміщені на силовому агрегаті, після чого необхідно натягнути стропи.
 • Зафіксувати автомобіль за допомогою ручника.
 • Встановити під задні колеса противідкатні «черевики».
 • Послабити затягування кріпильних болтів передніх коліс.
 • Підняти передню частину автомобіля та встановіть під неї опори.
 • Вивернути кріпильні болти передніх коліс, після чого провести демонтаж коліс.
 • Зняти захист картера двигуна та демонтувати бризковики двигуна.
 • Підчепити викруткою кріпильний пістон бризковика переднього бампера до підрамника передньої підвіски.
 • Витягти кріпильний пістон.
 • Повторити процедуру ще з двома кріпильними пістонами.
 • Демонтувати приймальну трубу системи випуску відпрацьованих газів (колектор).
 • Виміряти довжину вільної різьбової частини обох кермових тяг. Необхідно це для того, щоб при зворотному складанні зберегти кут розвалу-сходження коліс максимально приблизно. В іншому випадку розвал-сходження коліс неминучий.
 • Небагато прокрутити контргайки зовнішніх наконечників рульових тяг з кожної зі сторін.
 • Послабити затягування кріпильних гайок кульових пальців наконечників до важелів поворотних кулаків з обох боків автомобіля. При цьому необхідно утримувати гайки від прокручування.
 • Встановити знімач кульових шарнірів, після чого витягти пальці з бобишок поворотних важелів шляхом випресування. Зробити з кожної із сторін автомобіля.
 • Викрутити та демонтувати гайки болтів, що стягують клемові з’єднання поворотних кулаків та кульових опор. Вийняти стяжні болти. Зробити це необхідно з обох боків автомобіля.
 • З обох боків автомобіля витягти пальці кульових опор з отворів у поворотних кулаках.
 • Демонтувати подушку передньої підвісної опори силового агрегату.
 • Демонтувати подушку задньої підвісної опори силового агрегату.
 • Витягти кріпильний хомут провідного джгута електричного насоса гідравлічного підсилювача кермового керування. Рекомендується використовувати бокорізи. При зворотному збиранні не забути замінити хомут на новий.
 • Викрутити та витягти кріпильну гайку клеми силового дроту електричного насоса рульового керування.
 • Витягти клему з блоку плавких вставок.
 • Стиснути фіксатори колодок дротяного джгута проводів керування електричного насоса рульового керування.
 • Витягти колодку з моторного дротяного джгута.
 • Використовуючи викрутку, викрутити болт кріплення другого наконечника дроту електронасоса гідропідсилювача рульового управління до наконечника (-) кабелю АКБ.
 • Роз’єднати наконечники дротів.
 • Викрутити та витягти стяжний болт кріплення проміжного валу колонки (кермовий) у валу – шестерні кермового механізму. Цей болт знаходиться в салоні Opel Astra під приладом.
 • Трохи прокрутити задній кріпильний до кузова, а також два кріпильні болти лівого підсилювача до кузова.
 • Здійснити демонтаж підсилювача.
 • Повторити процедуру з правим підсилювачем.
 • Підперти підрамник опорами, встановивши їх під передню та задню поперечки підрамника.
 • Викрутити лівий передній болт кріплення підрамника.
 • Повторити аналогічну процедуру з правим болтом кріплення підрамника.
 • Викрутити лівий середній болт кріплення.
 • Зробити те саме з правим середнім кріпильним болтом.
 • Демонтувати підрамник передньої підвіски з автомобіля разом із усіма прилеглими деталями.
 • Викрутити та витягти кріпильні болти картера зчеплення до блоку двигуна.
 • Викрутити і витягти два кріпильні болти піддону масляного картера до картера зчеплення.
 • Підперти коробку перемикання передач опорою.
 • Максимально можна висунути коробку перемикання передач назад те щоб первинний вал вийшов із зачеплення зі маточою веденого диска. При демонтажі КПП спирати кінець первинного валу пелюстки діафрагмової пружини заборонено. В іншому випадку неминуча їхня деформація та обов’язкова заміна.
 • Прибрати опору та демонтувати КПП із Opel Astra.
READ  Як зняти фару Opel Astra h

Потрібна швидка заміна зчеплення на Opel Astra H Робот?

.Нещодавно встановлено ремкомплект та потрібно провести адаптацію коробки передач? Робота КПП викликає питання та необхідна повноцінна діагностика? Наш сервісний центр готовий надати допомогу з оперативного вирішення будь-яких проблем, пов’язаних з трансмісією.!

На всі послуги та запчастини надається гарантія тривалістю два роки. Вас однозначно вразить наш рівень обслуговування, швидкість надання послуг та професіоналізм на кожному етапі.