Заміна зчеплення Nissan Almera Н16

Table of Contents

МКПП моделі Classic

Коробка механіка Nissan G15. це пятискоростной агрегат, укладений в загальний картер з диференціалом і головною передачею. Трансмісія має два валами, запресованими в одному блоці для шестерень. Вторинний вал входить в зачеплення з п’ятьма муфтами з синхронізаторами, по одній на кожну передачу. За допомогою проміжної шестерні відбувається включення задньої швидкості.

Муфти ковзають по вторинному валу і узгоджено з механізмом вибору включають потрібну швидкість. Знаходяться на цьому валу дві шестерні головної передачі МКПП авто Nissan Almera Classic переносять крутний момент на диференціал, а потім на ШРУСи передніх коліс. Два сальника диференціала перешкоджають витіканню масла з коробки.

Усередині картера МКПП Almera G15 справа знаходиться механізм перемикання швидкостей, поруч, але зовні. вузол вибору передач.

Принципова схема роботи зчеплення

Така схема характерна практично для всіх видів зчеплення, підходить і для Nissan Almera Classic, єдина відмінність в гідравлічному приводі. Роботу цього вузла можна описати так:

 • Водій, натискаючи педаль, переміщує вилку, яка пересуває підшипник, вичавлює діафрагменну пружину, і відсуває ведений диск зчеплення від маховика, притискне зусилля зменшується, і зчеплення від’єднується.
 • Водій здійснює перемикання швидкості і повертає педаль, при цьому ведений диск знову притискається до маховика під дією пружини і передає обертання на первинний вал.

Заміна зчеплення Nissan Almera

Найважливішим вузлом в КПП Nissan Almera Classic є зчеплення. Найменша витік гальмівної рідини, відрегульована неправильно педаль і несправність інших елементів приведуть до того, що момент від двигуна не буде переданий на колеса, і автомобіль не зрушить з місця. Уникнути цього допоможе своєчасний ремонт і заміна витратних елементів цього вузла.

заміна зчеплення

Для заміни зчеплення Nissan Almera N16 буде потрібно помічник і підйомник (підійде оглядова яма). Виконуємо цю роботу відповідно до покрокової інструкції:

 • Від’єднуємо плюс акумуляторної батареї, для можливості підходу до робочого циліндру зчеплення і датчикам коробки демонтуємо повітропровід.
 • Демонтуємо захист мотора знизу.
 • Зверху демонтуємо робочий циліндр і відкидаємо роз’єми датчиків.
 • Від’єднуємо тягу перемикання швидкостей і корпусні стяжку.
 • Знімаємо переднє колесо для кращого підходу до приводу самих коліс.
 • З картера механічної коробки видаляємо близько літра олії, щоб не допустити його витікання з місць приєднання ШРУСов.
 • Знімаємо кульову опору і виймаємо приводи коліс з коробки.
 • Відвертаємо кріплення двох подушок спереду і ззаду, демонтуємо бічну подушку і знімаємо нижню лижу.
 • Відкручуємо і виймаємо болти, що з’єднують мотор і КПП, спільно з помічником від’єднуємо коробку і обережно укладаємо на підлогу.
 • Очищаємо внутрішній кожух від бруду у вигляді чорного порошку.
 • Витягуємо замінний фрикційний диск і монтуємо новий.
 • На попередньо змазані шліци первинного валу надягаємо новий вижимний підшипник.
 • Замінений диск спільно з кошиком ставимо на місце, вставляємо центрувальними втулку і затягуємо болти кріплення.
 • Виробляємо монтаж МКПП.

Коли весь вузол в зборі витягнутий з коробки двигуна Almera N16, потрібно уважно перевірити ведений диск на ступінь зносу, утворення тріщин і відколів, товщину фрикційних накладок і їх замаслення. При виявленні цих дефектів треба замінити деталь. Фрикційний диск міняємо, якщо демпферні пружини легко переміщуються від зусилля пальців руки і при наявності биття і люфту більше 0.5 мм.

При огляді натискного диска перевіряємо стан диафрагменной пружини. при виявленні слідів зносу, дрібних тріщин, забоїн і наслідки перегріву необхідно замінити диск.

Особливу увагу звернути на місце зіткнення пружини і вичавного підшипника. якщо пелюстки не утворюють єдину контактну площину, такий натискний диск міняємо цілком.

Натискна пружина з тріщинами і зношеними кільцями також повинна змінюватися.

Прокачування і регулювання системи

Зчеплення Nissan Almera Classic N16 і G15. вельми довговічний і надійний вузол, але іноді вимагає регулювання і ремонту. Коли з’являється сторонній шум в коробці при включенні швидкості, машина при рушанні з місця рухається ривками, і заїдає педаль, значить, настав час провести регулювання. Так би мовити, налаштувати «код» системи.

Якщо зчеплення авто Н16 включається в кінці ходу педалі, буває неможливо перемкнути швидкість, автомобіль продовжує рух при повністю вичавленою педалі, і це загрожує поломкою МКПП.

На противагу цьому при маленькому ході педалі і зовсім за відсутності його машина з працею розганяється, механізм починає буксувати, і швидко зношується ведений диск.

Поява таких факторів, як невключення передач і пробуксовка, загрожує виходом з ладу всього вузла, після чого буде потрібно ремонт МКПП.

Регулювання зчеплення Nissan G15 зводиться до зміни ходу педалі в ту чи іншу сторону. Налаштувати систему можна так:

 • Потрібно втиснутися під педалі і знайти шток робочого циліндра з контргайкою.
 • Ключем на 12 повертаємо контргайку до появи вільного обертання.
 • Ключем на 6 повертаючи шток за годинниковою стрілкою, забезпечуємо більш раннє включення зчеплення і, навпаки, відкручуючи в зворотну сторону. більш пізніше.
 • Вибравши потрібне положення штока, фіксуємо його контргайкою ключем на 12.
READ  Nissan Almera Classic Speedometer не працює

Регулювання не дає бажаного ефекту при сильній виробленні фрикційних, попаданні масла на зчеплення через сальник, авто при цьому пробуксовує, а також при несправності робочого циліндра і окисленні вилки вичавного підшипника. Щоб прибрати буксуючий ефект, необхідний ремонт КПП.

Зчеплення Almera G15 починає вередувати при скупченні повітря в системі. При цьому також буксує зчеплення, і відрегулювати його можна, лише прокачавши всю систему. Роботу виконуємо в такому порядку:

зчеплення, nissan, almera
 • Бачок зчеплення доливаємо гальмівною рідиною до рівня на 1.5 см нижче кромки горловини і стежимо постійно за ним.
 • Потім треба зняти ковпачок з штуцера головного циліндра і одягаємо на нього шланг, занурений в прозору банку.
 • Трохи повернувши, відкриваємо штуцер.
 • Вичавлюємо педаль зчеплення до кінця і стежимо за бульбашками повітря.
 • Чи не відпускаємо педаль до припинення виходу бульбашок.
 • Після виходу повітря повертаємо педаль в початкове положення, затягуємо штуцер і знімаємо шланг.

Подібний процес потрібно повторити для того, щоб прокачати робочий циліндр зчеплення. Закінчивши прокачування системи гідравлічного приводу, запускаємо двигун і перевіряємо роботу зчеплення, включаючи черзі передачі.

При дотриманні всіх правил експлуатації зчеплення Альмера Classic прослужить довго і ще не одну тисячу кілометрів буде водія радувати.

Але все ж не можна забувати, що знімати, ремонтувати, настроювати механічну коробку передач (а також АКПП) і зчеплення Алмера рекомендується виключно в спеціалізованих автосервісах.

Самостійна заміна зчеплення Nissan Almera N16

Один з болтів задньої опори коротше інших. треба запам’ятати. Кронштейн передньої опори краще теж зняти, буде зручніше. Домкрачувати коробку трохи, щоб не впала. Вигвинчуємо все болти вони різні, потрібно позначити! Знімаємо коробку, уважно її підтримуючи і піддягаючи фланець монтуванням.

Заміна вичавного підшипника Renault Logan Sandero і Nissan Almera 1.6

При необхідності, ми замінимо окремо вижимний підшипник. Вартість роботи ідентична заміні зчеплення.

Ознаки зносу вичавного підшипника:

 • Гул, свист або скрегіт при натисканні на педаль зчеплення
 • Педаль зчеплення провалюється (на Logan 2 і Nissan Almera, обладнаних гідравлічним вижимним підшипником

Виявивши перші ознаки зносу, не варто відкладати ремонт. Вижимний підшипник дуже швидко вийде з ладу і система повністю відмовить. Відомі багато випадків, коли зруйнований підшипник розбивав коробку.

Самостійна заміна зчеплення Nissan Almera N16

Якщо пружини легко переміщуються. це говорить про їх знос. Замінити диск в зборі. Оглянути ведений диск на люфт і биття веденого диска. Якщо биття більше, ніж 0,5 мм. замінити в зборі цілий диск.

Оглянути поверхню маховика. При наявності потертостей, тріщин, забоїн та інших слідів зносу або перегріву маховика. замінити маховик.

Оглянути робочу поверхню натискного диска зчеплення. При наявності рисок, тріщин, забоїн та інших слідів зносу або перегріву маховика. замінити деталь.

Перевірити всі з’єднання кожуха і Nissan Almera заміна зчеплення диска на надійність фіксацій.

Якщо є дефекти або люфт. замінити натискний диск Nissan Almera заміна зчеплення зборі. Оцінити стан диафрагменной пружини натискного диска методом детального огляду. Місця контакту пелюсток пружини і підшипника повинні знаходитися в одній площині.

Збираємо распополамленний ШРУС поки дозволяє простір. Ось чому старий «хомут» або не знаю як це назвати, не зовсім же хомут виходить не вийшло використовувати.

Демонтуємо механічну КПП

Для зміни зчеплення Almera Classic знадобиться зняти МКПП з машини. Для цього:

 • Викрутити фіксують болти коробки передач і стартера;
 • Вилучити чотири кріпильні болти МКПП з опори;
 • Від’єднати привід для перемикання передач;
 • Мотор піднімається домкратом. Робити це потрібно дуже акуратно, так як силовий агрегат буде утримуватися тільки за рахунок однієї подушки;
 • Викручуються передні і задні болти кріплення лонжеронів, в кількості чотирьох штук;
 • Відкручуються два болти кріплення силового агрегату, один від кронштейна, а другий від подушки;
 • Далі демонтується балка з подушками. Для цього необхідно викрутити кріпильний болт подушки до кронштейну і два болта з’єднують кронштейн з коробкою передач Almera Classic;
 • Викручуються два фіксуючих болта кронштейна силового агрегату;
 • Залишається вилучити МКПП з посадкового місця, попередньо переконавшись в відсутність не відокремлених вузлів, проводів і так далі.

Яке масло в МКПП Renault Logan, Sandero і Nissan Almera G15

У механіці Renault Logan і Nissan Almera G15 використовується трансмісійне масло з в’язкістю 75w80. Не обов’язково використовувати дороге оригінальне масло. Ми підбираємо відповідний вимогам аналог.

Заправний обсяг КПП 2.3. 2.5 літра, яке змінюється через 60 т.км. При заміні зчеплення необхідно злити масло. За бажанням клієнта, ми можемо залити нове. В даному випадку, робота по заміні проводиться безкоштовно.

Заміна зчеплення Renault Logan і Nissan Almera G15

Міняємо зчеплення на Nissan Almera і Renault Logan, Sandero 1.4 1.6, обслуговуємо і ремонтуємо за найнижчими цінами в Ставрополі. Ми сертифікований техцентр і даємо гарантію 6 місяців.

Ціна заміни зчеплення на Renault Logan, Sandero і Nissan Almera G15 1.4 1.6 л. 8 і 16 клапанів

Кошик і диск зчеплення обов’язково змінюються в парі. Якщо замінити тільки зношений диск, то система буде погано працювати і дуже скоро знову буде потрібно замінити всі деталі.

Renault Logan 1 обладнується механічним вижимним підшипником і тросом зчеплення. На Renault Logan 2 і Nissan Almera G15 16 клапанів встановлюється гідравлічний вижимний підшипник, який поєднує в собі функцію робочого циліндра.

Заміна зчеплення на Nissan Almera Classic

Змастіть маслом новий сальник і акуратно забийте його Nissan Almera заміна зчеплення за допомогою м’якої надставки не пошкодивши! Так само поміняйте сальник на другий півосі. Ось ці місця змастіть. Підійде мастило для ШРУСов. Встановіть монтажні скоби на вижимний підшипник, насадити його на вал.

Зворотній збірка Насадіть КПП на шпильки, вкрутіть Nissan Almera заміна зчеплення, якими вона кріпиться до мотору і затягніть. У мене до речі в першому комплекті зчеплення взагалі не було скоб, а в другому були, але вони не підійшли, так що акуратніше зі старими. Ну ось в цілому і все: Коробку садимо на шпильки, притягуємо її болтами до двигуна, ставимо лижу на Nissan Almera заміна зчеплення, прикручуємо тяги, вставляємо приводу.

READ  Камера заднього виду Nissan Qashqai j10

Ставимо важелі, хто не знімав. тому простіше: Кульові в поворотні кулаки, затягуємо гайки, вставляємо шплінти.

Закручуємо зливну пробку, заливаємо масло.

Міняємо зчеплення Almera N16

Тепер можна приступати до безпосередньої заміни зчеплення Almera Н16.

Відкручуємо болти кошика зчеплення

 • Викручуємо кріпильні болти кошика до маховика, в кількості шести штук.
 • Демонтуємо кошик спільно з диском.
 • Використовуючи стиснене повітря, ретельно продуваємо область маховика, щоб прибрати частинки пилу.
 • Встановлюємо нові елементи, центруємо диск, кошик.

Відцентруйте нове зчеплення, щоб не било на швидкості

міняємо сальники

На даному етапі виконуємо заміну сальників приводів Nissan Almera N16. Для демонтажу старих використовуємо монтажну лопатку. Перед установкою нового сальника, змащуємо його олією. Для усадки нових сальників використовуємо молоток і дерев’яну підкладку.

Залишається поставити скоби кріплення вичавного підшипника, встановити його на первинний вал.

Знімаємо коробку Almera Н16

Наступний етап. демонтаж коробки передач Nissan Almera Н16.

Підготовка до демонтажу коробки (посилання на фото)

 • Викручуємо кріпильні болти подушки до КПП, в кількості чотирьох штук.
 • Відключаємо штекер з датчика, розташованого за лижею.
 • Знімаємо мінусові клеми, які зафіксовані болтом на передній частині КПП.
 • Від’єднуємо тяги коробки передач.
 • Підпираємо двигун Almera Н16 домкратом, після чого викручуємо кріпильні елементи лижі, в кількості чотирьох штук. по два спереду і ззаду.
 • Потім необхідно викрутити два болти між подушкою і двигуном або один болт між подушкою і кронштейном.
 • У задній частині викручуємо кріпильний болт подушки до кронштейну і два між кронштейном і коробкою передач. Це дозволить демонтувати балку з двома подушками. Якщо вони знаходяться в поганому стані, то міняємо їх.
 • Викручуємо два фіксуючих болта кронштейнів мотора.
 • Перевіряємо наявність не открученную або НЕ відокремлених елементів від КПП. Знімаємо її, отримуємо доступ до зчеплення.

Болти кронштейна двигуна (посилання на фото)

ниссан альмера N16 замена сцепления

Детальний опис заміни зчеплення Almera N16

Для проведення робіт відразу підготуйте наступні матеріали:

Звичайно, можна здійснити заміну виключно зношеної частини зчеплення, але краще відразу міняти все в зборі.

Часові та фінансові витрати послуг автосервісу на зняття коробки передач не можна порівняти з вартістю повноцінного комплекту зчеплення для Nissan Almera H16.

Скоба вичавного підшипника

Завершення роботи

 • Завести КПП на шпильки, і закріпити болтами до двигуна.
 • встановити лижу.
 • Закріпити тяги, і встановити на місце внутрішні ШРУСа, важелі з кульовими опорами. Не забудьте встановити шплінти.
 • Закрутити зливну пробку, влити нову трансмісійну рідина.
 • Зафіксувати КПП до подушки.
 • Змонтувати на місце гофри, клеми масових проводів, а також живлять фішки датчиків.
 • Встановити гідропривід зчеплення, корпус повітряного фільтра, акумуляторну батарею і шланг сапуна.

Установка скоб вичавного підшипника

На цьому заміна зчеплення Nissan Almera Н16 завершена.

Зливаємо масло і знімаємо приводу

Для заміни зчеплення Nissan Almera N16 знадобиться встановити автомобіль на оглядову яму або використовувати підйомник. Після цього виконуємо наступні дії:

 • Демонтуємо захист картера двигуна.
 • Шестигранником на 14 викручуємо заливну пробку коробки передач.
 • Шестигранником на 8 витягаємо зливну пробку з КПП, попередньо підставляємо ємність для відпрацьованого масла.
 • Після спорожнення КПП витягуємо шплінти і викручуємо кріпильні гайки кульових опор, які потім демонтуємо.
 • Витягуємо ШРУСи з посадкового місця.
 • витягуємо приводу.

Зливаємо масло з коробки, від’єднуємо шарову, демонтуємо приводу (посилання на фото)

зчеплення, nissan, almera

Коли потрібна заміна зчеплення на Nissan Almera Н16: основні ознаки поломки

Задуматися про ремонт і заміну зчеплення на Nissan Almera варто, якщо відзначається наступне:

 • Заводячи машину або, навпаки, припиняючи рух, ви чуєте сторонній шум.
 • Початок руху супроводжується опором.
 • При гальмуванні автомобіль «веде» в сторону.
 • Рух автомобіля перестає бути рівномірним, відзначаються ривки на ходу.
 • Неможливість завести машину (це крайній випадок, якого варто уникати, щоб не «потрапити» на дорогий і складний ремонт).

Особливості ремонту та заміни зчеплення на Nissan Almera Н16

Nissan Almera цілком можна віднести до класу доступних авто. При тому, що ціна невисока, машина має презентабельний зовнішній вигляд, великий салон, подовжену колісну базу. У частині експлуатації Almera теж виглядає гідно, але тим не менш, як будь-який інший автомобіль, періодично вимагає сервісного обслуговування або ремонту.

Інтенсивна експлуатація, неакуратний стиль водіння, невеликі ДТП, пробуксовки на складній місцевості, буксирування інших автомобілів. все це фактори, що негативно впливають на стан зчеплення Nissan Almera N16, за заміною якого, при такій необхідності, звертайтеся в наш автосервіс в Люберцях.

Рекомендації по заміні зчеплення Nissan Almera N16

Сама процедура заміни зчеплення не відрізняється особливою складністю, якщо довірити її професіоналам. В умовах автосервісу простіше провести діагностику, виявити реальну причину поломки, а також визначити можливі супутні проблеми. Наявність спеціального інструменту і іншого піднімального встаткування полегшує роботу з розбирання вузлів автомобіля. Великий досвід майстрів по заміні зчеплення дозволяє швидше її провести, а також протестувати роботу машини після ремонту.

Говорячи про поломку зчеплення, в першу чергу мають на увазі знос його дисків і кошики. Для заміни дані деталі необхідно купувати у офіційного дилера Nissan (зробити це нескладно. Вони є у вільному продажу). Також може знадобитися заміна маховика. Це вже більш дорога деталь, і робота по її заміні також буде коштувати дорожче.

Заміна зчеплення Nissan Almera Н16 в автотехцентру в Люберцях

Звичайно, можна подивитися на відео, як проводиться заміна зчеплення на Nissan Almera, і спробувати зробити все самому. Але якщо ви хочете заощадити час і сили, краще звертайтеся до професіоналів. У нашому автотехцентру в Люберцях працюють досвідчені знають автомеханіки, які замінять зчеплення в найкоротший термін, при цьому зроблять це якісно. Високого результату своєї роботи нам вдається досягати за рахунок хорошої технічної оснащеності автосервісу і широких можливостей діагностики. Ми ніколи не нав’язуємо додаткові послуги, але обов’язково попереджаємо клієнта про всі наявні проблеми в роботі його машини.

READ  Плюси та мінуси Nissan Juke

Ціни на наші послуги доступні. заходите на сайт і дивіться прайс, щоб переконатися в цьому. На свою роботу ми завжди надаємо гарантію.

Крім заміни зчеплення наші майстри готові виконати будь-який інший ремонт автомобіля Nissan Almera. виправити неполадки з механічної частини, електропроводці, усунути дефекти кузова і так далі. При необхідності ми знайдемо будь-які запчастини для ремонту вашої машини.

Завдяки широкому штату майстрів, їх оперативній та злагодженій роботі потрапити на обслуговування в наш автотехцентр ви зможете практично без черги. Попередньо зателефонуйте нам, і ми назвемо найближчим часом, коли будемо готові вас обслужити.

конструкція зчеплення

Механізм зчеплення складається з наступних елементів:

 • маховика;
 • веденого диска;
 • натискного диска;
 • комплекту натискних пружин;
 • нажимного підшипника;
 • віджимних важелів;
 • вилки виключення зчеплення, що входить у з’єднання з виделкою КПП;
 • головного циліндра;
 • робочого циліндра;
 • картера зчеплення (не плутати з картером КПП);
 • педалі зчеплення;
 • захисного кожуха.

Натискаючи на ліву педаль, водій через шток і поршень головного циліндра передає зусилля рідини, яка штовхає поршень робочого циліндра. В результаті цього шток робочого циліндра переміщує вилку вимикання зчеплення і натискний підшипник, і таким чином з’єднання МКПП з мотором переривається. Як тільки водій відпустить педаль, цей зв’язок моментально відновиться.

Некоректна робота цього механізму може бути викликана зносом, деформацією або поломкою будь-який з його складових, або порушенням з’єднань сполучених деталей. Якщо зносу піддалася велика частина компонентів механізму, то, швидше за все, буде потрібно заміна зчеплення Almera Н16 цілком. На щастя, такі випадки дуже рідкісні і, в загальному і цілому цей механізм досить ремонтопрігоден.

Самостоятельная замена сцепления на Nissan Almera N16 QG15DE

Своєчасна заміна зчеплення Nissan Almera Н16. запорука стабільної роботи трансмісії

Трансмісія сучасного автомобіля. механізм непростий. Особливо, з огляду на той факт, на сьогоднішній день вони можуть бути різних типів. Не просто двох. механічною і автоматичною. а, як мінімум, чотирьох:

 • традиційного механічного типу;
 • гідравлікоавтоматіческого;
 • варіативного;
 • роботизованого.

Всі вони, будучи різними конструктивно (причому, різниця ця може мати принциповий характер), виконують одну і ту ж функцію: забезпечують передачу крутного моменту від двигуна автомобіля колесам його провідної осі, змінюючи при цьому величину передавального числа. Не будь трансмісії, швидкість машини визначалася б виключно кількістю оборотів двигуна, і це створило б дві серйозні проблеми:

 • неможливість плавного регулювання швидкості;
 • дуже швидкий знос двигуна, так як того доводилося б більшу частину своєї роботи проводити на підвищених обертах.

Принцип роботи механічної трансмісії

Механічна трансмісія. найбільш стара і її можна вважати традиційною. Вона складається з двох основних блоків: механічної коробки перемикання передач і механізму зчеплення. Призначення останнього полягає в тому, щоб в моменти переходу з однієї передачі на іншу переривати зв’язок двигуна і МКПП, даючи останньої можливість перебудувати свою роботу.

На практиці це виглядає наступним чином: збираючись знизити і підвищити передачу, водій вичавлює до упору ліву педаль, в результаті чого двигун починає працювати на холостих обертах. Тим часом, переводячи важіль коробки передач з одного положення в інше, водій змінює передавальне число трансмісії.

Коли стає необхідна заміна зчеплення Almera Н16: ознаки несправності

При виході цього механізму з ладу автомобіль практично повністю втрачає управління, так що не дарма російські ПДР забороняють експлуатацію транспортних засобів при поломці будь-якого з елементів трансмісії. Але, на щастя, конструктори подбали про те, щоб ті не виходили з ладу одномоментно, а їх поломки передував би ряд характерних ознак. У випадку з механізмом зчеплення два з найбільш поширених ознак такі:

 • неповне переривання зв’язку двигуна з МКПП. В цьому випадку при до упору вичавленої лівої педалі частина енергії двигуна все-таки передається на провідні колеса і перемикання передачі якщо і здійснюється, то насилу, при цьому нерідко лунає характерний скрегіт. У цьому випадку прийнято говорити, що зчеплення «веде»;
 • пробуксовка, тобто неповне включення механізму. У той момент, коли передача переключена і водій відпускає відповідну педаль, шестерні МКПП схоплюються нещільно і зуби можуть прослизати один щодо одного, про що свідчить такий же тріск. Також при цій несправності з’являється відчутний запах горілої гуми. його видають розпечені фрикційні накладки.

І в тому, і в іншому випадку необхідно, по можливості, на включеній передачі вирулити на узбіччя, заглушити мотор і, перевіривши працездатність всіх елементів трансмісії на вимкненому двигуні, визначити, випадковий чи це збій або серйозна поломка. Але навіть якщо вичавлений ліва педаль дає можливість вмикати / вимикати всі передачі, авто слід якомога швидше доставити в автосервіс, де досвідченим фахівцем буде здійснена діагностика, ремонт, а при необхідності і повна заміна зчеплення Nissan Almera Н16. Нужног розуміти, що навіть, здавалося б, випадковий збій не є випадковим. він свідчить, як мінімум, про критичний рівень зносу механізму.

Ремонт і заміна зчеплення Nissan Almera Н16

Відбувається вона в такий спосіб. Автомобіль встановлюється на підйомник, зчеплення від’єднується від провідних валів двигуна і коробки передач, після чого знімається з машини. Якщо майстер приходить до рішення про необхідність заміни цього механізму, то місце старого займає новий. Потім майстер здійснює процес регулювання, і після перевірки нового зчеплення на працездатність машина повертається власнику.

Для Nissan Almera ця процедура не настільки дорога, як, наприклад, для інших моделей автомобілів цієї марки. Справа в тому, що велика частина компонентів розглянутого нами механізму сьогодні виробляється в Росії, що істотно знижує їх вартість. Проте останнє аж ніяк не означає, що довговічність вітчизняних запчастин для Альмера нижче. всі вони проходять точно такий же контроль якості, як на європейських або південнокорейських заводах.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS