Заміна замку запалення UAZ Patriot

Table of Contents

Вимикач (замок) запалювання UAZ Patriot 3163

Самостійний ремонт автомобіля залишається досить складним заняттям, особливо якщо розглядати вимикач замок запалювання UAZ Patriot 3163.Сьогодні ви можете знайти велику кількість всіляких рекомендацій, які повідомляють, як вирішити деякі проблеми в процесі експлуатації конкретного агрегату авто, але основна маса таких ресурсів спирається лише на узагальнені відомості, не вникаючи в тонкощі та деталі, від яких нерідко залежить не лише тривалість експлуатації, але і її ефективність.

Наш інформаційний портал пропонує вам повноцінну підтримку в даному питанні. Представлені посібники з ремонту та докладні описи агрегатів доступні олнайну протягом 24 годин на добу. При необхідності, можна отримати зручнішу, підручну версію, просто завантаживши її зі сторінки. Детальний опис параметрів і те, з чого складається вимикач замок запалювання UAZ Patriot 3163, важливі аспекти для здійснення правильного та надійного монтажу допоможуть суттєво скоротити ризик несподіваних поломок авто. Інформація, представлена ​​про всі складові в режимі Online, дозволяє швидко та ефективно відслідковувати будь-які дефекти та шлюб, ще до моменту їх прояву в процесі експлуатації.

Більшість даних, представлених на сайті, взято з інструкцій, але при цьому набагато краще структуровані і докладно розкриваються користувачеві. Використовуючи їх як прикладну базу даних, ви завжди зможете встановлювати та ремонтувати авто своїми руками, не менш якісно, ​​ніж у автосервісі. Але для цього потрібно мати певний запас знань, який можна поповнити на нашому сайті.

Вивчивши всі необхідні особливості агрегату, автовласник отримає безцінний досвід поводження не лише з оригінальними, а й контрактними варіантами. Ні для кого не секрет, що оригінал у 100% випадків відповідатиме поставленим завданням у складі авто, проте завжди залишається ризик заводського шлюбу, який досить просто визначити, користуючись нашими рекомендаціями.

Хороша контрактна запчастина практично не поступається за якістю та надійністю оригінальним моделям. При цьому в більшості випадків залишаються важливі нюанси в процесі монтажу та експлуатації, знання яких допоможе зберегти продуктивність аналога на належному рівні. Більшість розділів сайту присвячено цим та багатьом іншим важливим моментам.

10.6.1 Вимикач (замок) запалення Особливості конструкції Зняття, встановлення вимикача (замка) запалення та його розбирання

10.6.2 Особливості конструкції На автомобілях UAZ Patriot застосовують вимикач запалення з протиугінним запірним пристроєм, блокуванням повторного включення стартера без попереднього вимикання запалення та з котушкою зв’язку транспондера ключа запалювання з автомобільною протиугінною системою (іммобілізатор)

10.6.3 Зняття, встановлення вимикача (замка) запалення та його розбирання Вам знадобляться: молоток, зубило, викрутка з плоским лезом. 1. Від’єднайте дріт від клеми «мінус» акумуляторної батареї. 2. Зніміть кожух кермової колонки (див. «Зняття та встановлення облицювальних кожухів рульової колонки»). 3. Від’єднайте колодку з проводами замку.

Щоб розкрити автомобіль, власники використовують металеву лінійку, товстий дріт або волосінь, що допомагають підчепити блокатор замку. Рідше застосовуються такі способи, як розбирання скла.

Розбити скло

Для відкриття дверей зсередини або вилучення ключа із замку запалювання розбивають скло. Це найпростіший спосіб, який зараз використовується вкрай рідко. Щоб порушити цілісність скління, потрібно вдарити по ньому молотком чи іншим важким предметом. Розбите скло доведеться демонтувати, замінювати на нове.

Спосіб можна використовувати для розкриття старих автомобілів. Для сучасного позашляховика він не підійде. Розбивати скло можна, якщо планується його заміна.

За допомогою волосіні або вузького каната

Для реалізації цього методу знадобиться волосінь, тонкий канат або дріт.

З використанням дерев’яного клину

Дерев’яний клин виготовляють своїми руками. Його довжина становить 25 см, товщина – не більше 4 см. Додатково використовують сталевий дріт перетином 2-3 мм.

Якщо двері заблоковані при увімкненому двигуні, цей спосіб використовувати не можна.

Із застосуванням металевої лінійки

Металева лінійка середньої довжини є у більшості наборів інструментів. Цей засіб у минулому використовувався для злому автомобілів. Наявність сигналізації нейтралізує злочинні посягання, проте власну машину в такий спосіб відкрити можна.

Якщо всі способи виявляються неефективними, необов’язково одразу розбивати скло. Можна використовувати електричний дриль.

Свердло встановлюють на замок, висвердлюють сердечник. Вся робота займає не більше 10 хвилин. Після розтину автомобіля доведеться замінювати замкову личинку.

Замок запалювання для автомобілів УАЗ. Починаємо огляд. Спочатку про найстаріші.

замок, запалення, patriot

Можна спробувати посмикати всі ручки. Іноді замковий блокатор заклинює, одне з дверей залишається відкритим.

«Є кілька чудових способів: залізна лінійка, вигнутий дріт, петля з петлею, щоб вирвати піпетку, яка замикає двері зсередини. Багато хто спробував це, і багато хто вибрав більш ефективний спосіб»

З цим описом ми знайшли це відео на YouTube. Жаль, але власники цього Патріота, щоб відкрити машину, зробили це самим варварським способом.

Подивившись це сумне відео, ми вирішили надати короткий список методів, які дозволять нам обходитися без конструктивних дій… Що ж, почнемо.

Будуть обговорені найбільш важливі методи відчинення дверей автомобіля UAZ Patriot, які, можливо, використав будь-який автомобіліст, якщо вони цього ніколи не робили.

замок, запалення, patriot

Метод: Зазвичай це відчиняє двері, порушуючи цілісність скла. Цей метод найпростіший, але навіть досі маленькі злодії не використовують його. А хто хоче розбити скло власної машини, навпаки, у результаті доведеться встановити нову. Цей метод застосовується до старіших моделей УАЗів, але він просто не застосовується до Патріота, якщо, звичайно, ви не збираєтеся замінити скло через кілька днів. Спосіб досить химерний і ефективний, але й приблизно стільки ж вам доведеться заплатити за встановлення. Тому вам потрібно знати про цей метод, але ви можете використовувати його лише в останніх випадках.

Метод: Передбачено використання косильної волосіні росту волосся або вузької мотузки. При цьому вам потрібно взяти волосінь завдовжки близько 1,5 метра і зробити вузлик на його поверхні. У цьому випадку вузол не повинен розташовуватися від краю, на відстані 40 см від центральної косильної волосіні. Адже все просто, ми проводимо жилку між дверима та кузовом, і в джипі UAZ Patriot це не буде мати великого значення. Коли волосся просочиться в машину, ми змусимо збирання пройти через кришку замка двері. Після цього є «шанс» потягнути балку і перенести її на інший кінець косильної волосіні. Дверна ручка відкривається без клопоту та фінансових вкладень. Велика складність виникає, коли вузол одягнений на шапку.

Важко не погодитися з тим, що автоматична коробка передач робить керування машиною набагато зручнішим. Але заміна олії в АКПП Aveo на СТО. дорого. Деякі автомеханіки

Кришки для автосалону Kia Rio Знову виготовлений автомобіль радує господаря чистотою, але арковий салон поступово тьмяніє і не забруднюється. Кришки Для Kia RIO, однієї з найбільш розп

Нестабільна робота бензинових агрегатів франко-німецької конструкції EP6, які встановлюються на Peugeot 308, зустрічається досить часто. Двигун починає мерехтіти на морозі

Kia Spectra. це компактний автомобіль, який випускається Kia Motors в період з 2000 по 2009 рік.У цьому автомобілі електрична система з’єднує всі разом, включаючи контролер двигун

Перша рада автомеханіків профілактика. Необхідно стежити за тим, щоб олія та інша «рідка хімія» автомобіля не замерзали. Мінеральне або просто старе моторне масло при

Quick and February Live 2018 одна з найбільших кіношних франшиз у світі, але чи транслюється вона у прямому ефірі? Раніше ми хотіли показати, як нове шоу “Fast Furious Live” об’єднано

Відкрийте UAZ без ключів.

Метод : Використовуйте дерев’яний клин, щоб зробити один. Довжина клинка має бути приблизно 20-25 см, а товщина основи – менше 4 см. Вам потрібно буде використовувати металевий дріт завширшки близько 2-3 мм. На одному кінці вам потрібно зробити гачок, а потім розпочати процес. Лезо наводиться в рух між дверима та кузовом автомобіля у верхньому кутку дверей, тому воно злегка зігнуте, і з’являється зазор, який дає доступ до клею у дроті гаком. В результаті гак повинен бути зачеплений і затягнутий. Цей метод не вимагає будь-яких витрат, але для виготовлення леза, гака та акуратності знадобиться час. Якщо ви зачинили двері та ключ залишився заблокованим під час роботи двигуна, цей метод не буде працювати.

Метод: Вам потрібно буде використовувати металеву лінійку. Ймовірно, в середині інструментів кожен автомобіліст має залізну лінійку довжиною 30 см. За допомогою такого правителя в 90-х роках було розбито величезну кількість машин. Наявність автосигналізації могла б запобігти цьому виду злому, тому тепер будь-який власник автомобіля може відкрити свій автомобіль тільки тоді, коли двері зачинені і залишені незапертою. Для цього потрібен дуже простий метод, для цього потрібно вставити лінійку між склом та дверима, що не матиме великого значення для UAZ Patriot Джип. Потім, використовуючи лінійку, необхідно зігнути натягувач замка зсередини, тим самим привівши його у верхнє положення. Двері відчиняються без ключа на джипі UAZ Patriot без особливих зусиль та зайвих фінансових вкладень.

Якщо всі ці методи не працюють, це не привід вдаватися до першого варіанту. Якщо є час на складі, використовуйте електричний дриль. Для цього вам просто потрібно встановити металеве свердло в свердло і просвердлити ядро ​​дверного замка. Це займе близько 5-10 хвилин, але після відкриття потрібно буде поміняти личинку дверей на позашляховику UAZ Patriot.

УАЗ патріот 2017 Відмовив замок запалювання з моєї вини

як регулювання зчеплення в повсюди все корисноРегулювання спрацьовування зчепленняПедаль зчеплення, головний і робочий циліндри1 регулювальна гайка; 3 стяжна пружина; 4

підручник технічне обслуговування та ремонт автомобілів1. Беднарський, В.В. технічне обслуговування та ремонт Авто: Підручник / В.В. Bednarsky. Rn/D: Phoenix, 2007.456 p.2. Васильєв,

Іншими словами, Ford Focus 4.5, Mazda 3. Що краще? Для вас це був вибір між двома автомобілями, побудованими на одній платформі. Не знаєте, що робити? Це звичайне

Кліренс Skoda Octavia може значно відрізнятися у заводській та просунутій версіях. Щоб зрозуміти, що підходить саме вам, потрібно зрозуміти, що таке зазор відстань між проїждж

Модульна котушка запалення Opel Astra 1208021 Наявність: На складіОригінальний модуль або котушка запалення для Astra H G.Модуль запалення оригінальний, є стаття з оригіну

ВАЗ 2107 (сімка) це класика, у минулому гордість та краса Волзького автомобільного заводу. В даний час цей застарілий автомобіль морально і технічно перестав випуск

UAZ Patriot. Замок

Ще один фундаментальний момент, який спадає на думку не кожному. Суть цього методу полягає в тому, що навіть якщо спрацював центральний замок, тому блокуючи те, що залишається для нашого клієнта, щоб зробити двері, ви не повинні поспішати згадувати методи відкриття. Пройдіть по периметру машини, потягнувши за кожну ручку. Коли замок заблокований і не працює належним чином, іноді ви можете просто відчинити одні двері. Не поспішайте розбивати і навіть більше викликайте експертів, використання яких зробить вашу власну навичку за 1 секунду, але ви заплатите стільки ж, скільки і вартість однієї нової склянки.

Підсумовуючи, слід підкреслити, що процес відкриття дверей на джипі UAZ Patriot не викликає особливих проблем навіть у людей вперше. Суть у тому, щоб знати, коли, кілька методів таких маніпуляцій, що ви можете використовувати їх, якщо хочете. На жаль, вам не потрібно використовувати ці методи на автомобілях ваших друзів, так як це спричиняє найнебезпечніші наслідки, особливо для вас.

Несправності замку

У даного вузла можуть бути 2 основні проблеми:

У першому випадку мається на увазі пошкодження самої личинки замка або поворотного пристрою. Також може вийти з ладу блокатор рульового колеса, встановлений на валу. Зазвичай це відбувається через заводський шлюб або «втому» металу. Тобто, з часом деталі стають більш крихкими і при надмірному зусиллі можуть зламатися. Але навіть це може призвести до того, що автомобіль не заведеться.

READ  Які мости стоять на UAZ Patriot

Замок влаштований таким чином, що реагує на 3 основні положення ключа, у кожному з яких працюють певні ланцюги автомобіля:

 • 0 – викл.;
 • I – запускаються системи керування двигуном, фари, генератор, покажчики повороту/аварійний сигнал, склоочисники разом із омивачем;
 • II – стартер.

При виникненні несправності краще повністю замінити вузол, оскільки в іншому випадку можливе виникнення великих проблем: блокування керма під час руху, невчасна активація електричних ланцюгів, велике навантаження на стартер і вихід його з ладу та інше.

Цей засіб профілактики угону у вітчизняні автомобілі почав встановлюватися недавно. Воно є мікропроцесорним модулем, захищеним корпусом з міцного пластику. Процесор розпізнає факт несанкціонованого доступу до системи запалення та блокує роботу двигуна.

Процес спрацьовування пристрою включає такі етапи:

 • отримання процесором сигналу використання нештатного ключа;
 • розпізнавання та обробка отриманих даних;
 • передача сигналу бортовому модулю керування двигуном;
 • подання електронним блоком команди на припинення надходження електрики до стартера.

Такі дії виконуються навіть за використання неофіційного дубліката штатного ключа. Крім процесора, іммобілайзер включає захисне реле та магнітний клапан.

Як замінити замок запалювання UAZ Patriot

На автомобілях UAZ Patriot застосовують вимикач запалення з протиугінним запірним пристроєм, блокуванням повторного включення стартера без попереднього вимикання запалення та з котушкою зв’язку транспондера ключа запалення з автомобільною протиугінною системою (іммобілізатор)

Рис. 1. Схема сої динений вимикача запалювання (при вставленому ключі)

У вимикача запалювання перевіряють правильність замикання контактів за різних положень ключа (табл. 1), роботу протиугінного пристрою та наявність зв’язку з автомобільною протиугінною системою.

Напруга від акумуляторної батареї та генератора підводиться до контакту «30»

Для розвантаження контактів вимикача (замку) запалення в монтажному блоці встановлено реле Р7 (див. табл. 1).

Запірний стрижень протиугінного пристрою висувається, якщо встановити ключ у положення «0» (вимкнено) та вийняти його із замка.

Запірний стрижень утоплюється після повороту ключа із положення «0» (вимкнено) у положення «I» (запалювання).

Заміна контактної групи вимикача запалювання

Вам знадобиться викрутка з хрестоподібним лезом.

Від’єднайте дріт від клеми «мінус» акумуляторної батареї.

Зніміть верхню та нижню частини кожуха рульової колонки

Від’єднуємо колодку дротів від контактної групи

Віджимаємо фіксатори та знімаємо контактну групу

УАЗ Патріот. Заміна замку запалювання Євро 3.

Встановлюємо контактну групу вимикача запалювання та всі деталі у зворотній послідовності

Зняття та встановлення циліндра вимикача запалювання

Потрібні інструменти: ключ TORX T25, викрутка, штифт діаметром 2 мм

Від’єднуємо мінусову клему акумулятора

Віджимаємо викруткою фіксатори антенного блоку іммобілізатора і відводимо блок убік

Наступні операції для наочності показані на знятому вимикачі запалювання

Вставляємо ключ у вимикач і повертаємо його у положення I

Вставляємо в отвір, розташований у нижній частині корпусу вимикача, штифт, натискаємо на фіксатор та виймаємо циліндр замка з корпусу

Встановлюємо всі деталі у зворотному порядку

Зняття та встановлення нової деталі.

Щоб виконати цю роботу необхідно підготувати такі інструменти:

Перед тим, як приступити до зняття, необхідно вимкнути мінусову клему акумуляторної батареї. Потім знімається кожух кермової колонки, щоб отримати доступ до замку.

Відключаємо колодки з проводами, що йдуть до вузла: до панелі приладів та іммобілайзеру.

Деталь кріпитися болтами зі зривною головкою. Тому щоб відкрутити їх знадобиться молоток та зубило. Потрібно поставити зубило на край болта і бити по ньому таким чином, щоб він трохи струнчився і почав обертання проти годинникової стрілки. Коли кріплення трохи ослабне, можна буде докрутити їх пасатижами.

Перед встановленням нової деталі рекомендується перевірити контакти в клемах. Для цього підсіваймо вусики на кришці контактної групи і дивимося їх стан. За наявності слідів окислення або підгоряння потрібно їх очистити наждачним папером або дрібним напилком, після чого щільніше піджати.

Підсвічування замку запалювання на ВАЗ 2110 своїми руками

Якщо ви займаєтеся тюнінгом салону свого автомобіля, то для вас є ще одна цікава думка з приводу створення в автомобілі світлодіодної ілюмінації. У нашій статті ви дізнаєтесь, як зробити підсвічування замку запалювання на автомобілі ВАЗ 2110. Головне в цій справі – зберегти колірну гаму всього салону. Якщо ви зробите все в одному і тому ж кольорі, що й інші елементи салону, що світяться, то ефект буде ну просто казковий. Давайте розглянемо всі можливі варіанти встановлення даного девайсу на автомобіль. Штатне підсвічування замку, являє собою лампочку Ілліча, що світить у саму личинку замку. На вигляд, штатне підсвічування автомобіля, ну ні чим не привертає увагу, навіть можна сказати, що лякає погляд. Найдешевшим і найлегшим способом заміни підсвічування замку є банальна заміна штатної лампочки на світлодіод, але ця процедура не принесе бажаного результату. До того ж, при заміні ламп, вам потрібно вкласти багато сил, щоб зробити цю роботу. Є й інший, сучасніший і красивіший варіант — зробити підсвічування у вигляді кільця. Якщо ви захочете зробити підсвічування замка у вигляді кільця, як на багатьох іномарках нашого часу, то скористайтесь тим, що тут написано. Для роботи нам знадобляться: 1. Світлодіодна стрічка – одна штука (будь-якого кольору на ваш вибір) 2. Резистор на 1ком. одна штука 3. Супер клей. 4. Паяльник. 5. Олово. 6. Каніфоль. 7. Оргскло (не товсте).

Отже, приступаємо до роботи. Для заміни підсвічування нам потрібно розібрати всю обшивку рульової колонки, а потім зняти замок запалювання. Коли місце для тюнінгу буде готове, починаємо готувати всі матеріали для роботи. Для початку нам потрібно припаяти резистор до світлодіодної стрічки, якщо такої немає, то можна скористатися одинарними світлодіодами (є в множинних запальничках). Потім до полюсів світлодіодів припаюємо відрізки дротів різного кольору для того, щоб наступного разу можна було міняти без допомоги паяльника. Потім робимо кільце з оргскла. Далі свердлимо отвір у корпусі замку запалювання. Отвір у замку потрібний для того, щоб вставити в нього світлодіодну стрічку. На прикладі ви побачите те, що світлодіодна стрічка довжиною 15 сантиметрів з легкістю розміщується усередині замку, не створюючи жодних проблем.

Світлодіодна стрічка тримається всередині замку за допомогою того, що борти замку надійно фіксують її. Для того, щоб світло, що виходить від світлодіодів, було розсіяним, потрібно або трохи обробити задню частину кільця, або зняти фаску, яка встановлена ​​на замку запалювання.

Якщо у вас немає оргскла, то ви можете зробити кільце за допомогою звичайної кришки для банки, або скористатися оптоволоконним дротом. Оптоволокно ви зможете придбати в будь-якому магазині, що спеціалізується на підключенні інтернету. Але все ж таки, на мою думку, оргскло є найкращим варіантом. Коли світлодіоди будуть на місці, приєднайте їх до джерела живлення, а потім зберіть усі деталі у зворотному напрямку. Далі увімкніть габарити та насолоджуйтесь. Все готове до використання. За цю роботу було віддано всього нічого, 20. а який ефект.

Програмування замку.

У ключі Патріота вбудовано спеціальний пристрій – транспондер. Це електронний чіп, на який записано код. При запуску автомобіля спеціальна антена зчитує його, і за невідповідності двигун примусово глушитися. Деякі системи налаштовані так, що перевірка проходить при повороті ключа у положенні I, т.е. двигун запустити неможливо.

При заміні комплекту замку змінюється і сам ключ, тому для того, щоб автомобіль запрацював, необхідно буде його прописати в ЕБУ.

Рекомендується міняти замок запалювання разом із личинками у дверях. Інакше доведеться носити із собою 2 ключі – для дверей та запалювання. Центральний замок UAZ Patriot з новим ключем не працюватиме.

Якщо в планах поміняти комплект разом з личинками, необхідно зробити певний порядок дій, щоб додати позначки ключів до ЕБУ. Для цього необхідно перейти в спеціальний режим налаштування:

 • ЗАРЕЄСТРУВАНИМ ключем переходимо в положення I.
 • Чекаємо, коли лампочка іммобілайзера згасне.
 • Протягом 10 секунд переходимо у положення 0.
 • Протягом 10 секунд іншим ЗАРЕЄСТРАВАНИМ ключем переходимо в положення I. Чекаємо, коли згасне сигнал іммобілайзера.
 • Вимикаємо запалювання та чекаємо, коли почне блимати індикатор.
 • Тиснемо на педаль газу, доки не відключиться індикатор.
 • Утримуємо педаль 60 секунд, доки індикатор не почне блимати.
 • Включаємо запалення НОВИМ ключем. Індикатор повинен увімкнутися у постійному режимі. Відпускаємо педаль акселератора. Чекаємо 2 секунди, доки індикатор не згасне. Якщо він блимає – реєстрація пройшла помилково.
 • Щоб завершити процес, потрібно включити запалення 2 зареєстрованим ключем.

Розпинування замку запалення UAZ Patriot

На автомобілях UAZ Patriot застосовують вимикач запалення з протиугінним запірним пристроєм, блокуванням повторного включення стартера без попереднього вимикання запалення та з котушкою зв’язку транспондера ключа запалення з автомобільною протиугінною системою (іммобілізатор).

Рис. 1. Схема сої динений вимикача запалювання (при вставленому ключі)

У вимикача запалювання перевіряють правильність замикання контактів за різних положень ключа (табл. 1), роботу протиугінного пристрою та наявність зв’язку з автомобільною протиугінною системою.

Напруга від акумуляторної батареї та генератора підводиться до контакту 30

Для розвантаження контактів вимикача (замку) запалення в монтажному блоці встановлено реле Р7 (див. табл. 1).

Запірний стрижень протиугінного пристрою висувається, якщо встановити ключ у положення 0 (вимкнено) та вийняти його із замка.

Запірний стрижень утоплюється після повороту ключа з положення 0 (вимкнено) у положення I (запалювання).

Ключ можна вийняти із замка лише у положенні 0.

Таблиця 1. Ланцюги, що включаються при різних положеннях ключа

У цій статті постараємося докладно розглянути пристрій ключа та замку запалювання. Незважаючи на простоту, це досить складна система, яка при повороті ключа по черзі активує певні системи автомобіля. Крім цього, пристрій обладнано вбудованою системою протиугінної у вигляді іммобілайзера і механізмом блокування повторного включення стартера.

Заміна діодного мосту на UAZ Patriot

Проблема в низькій напрузі електрогенератора може ховатися в кремнієвому мості, що некоректно працює.

Для перевірки працездатності генератора доведеться повністю розібрати діодний міст та витягти запчастину.

Визначити в хорошому стані знаходиться міст чи ні допоможе продзвонити. Випрямляючий міст складається з шести діодів, що проводять напругу в один бік. При продзвоні дізнаємося величину опору. У випадку, якщо опір відрізняється між діодами більше ніж на 5 Ом, то необхідно зробити заміну кремнієвого мосту, так як різниця по опору дуже вплине на проходження струму.

При покупці нового діодного мосту вибір потрібно проводити на підставі допусків опору, інакше проблеми з електрогенератором не зникнуть.

Зняття та встановлення нової деталі

Щоб виконати цю роботу необхідно підготувати такі інструменти:

Перед тим, як приступити до зняття, необхідно вимкнути мінусову клему акумуляторної батареї. Потім знімається кожух кермової колонки, щоб отримати доступ до замку.

Відключаємо колодки з проводами, що йдуть до вузла: до панелі приладів та іммобілайзеру.

Деталь кріпитися болтами зі зривною головкою. Тому щоб відкрутити їх знадобиться молоток та зубило. Потрібно поставити зубило на край болта і бити по ньому таким чином, щоб він трохи струнчився і почав обертання проти годинникової стрілки. Коли кріплення трохи ослабне, можна буде докрутити їх пасатижами.

Перед встановленням нової деталі рекомендується перевірити контакти в клемах. Для цього підсіваймо вусики на кришці контактної групи і дивимося їх стан. За наявності слідів окислення або підгоряння потрібно їх очистити наждачним папером або дрібним напилком, після чого щільніше піджати.

Схема електропроводки UAZ 469: особливості підкапотного простору

Основний командирський автомобіль збройних сил – так можна охарактеризувати позашляховик UAZ 469. І справді, прийшовши на зміну ГАЗ-69 у 1972 році, він на довгі роки закріпив за собою цей почесний обов’язок, своєю витривалістю та безвідмовністю доводячи правильність конструкції та основних вузлів.

Головною особливістю такого замку на UAZ Patriot є те, що він оснащений протиугінним запірним пристроєм. Також замок оснащений блокуванням повторного запуску стартера без попереднього вимкнення запалювання. Нижче представлена ​​схема, що показує з’єднання вимикача на ульянівському позашляховику. Ця схема дозволяє наочно побачити принцип функціонування замку запалювання.

Як і в багатьох автомобілях, на позашляховику Ульяновського виробництва замок запалювання має три режими, як показує схема. Розглянемо, що означає кожен із режимів:

 • 0 запалення вимкнено, але при цьому можливе включення аварійки, звукового сигналу та габаритних вогнів.
 • 1 положення, якому властиво подача живлення до системи керування мотором позашляховика, збудження генератори, фари та інші важливі електричні механізми.
 • 2 короткочасний режим увімкнення, при якому подається живлення на стартер для запуску двигуна. Після того, як двигун буде запущено протягом 1-2 секунд, ключ у замку повертається в режим 1.
READ  Як поміняти замок запалювання на Kalina

Вийняти ключ із замка можна лише у положенні 0. Замок запалювання на позашляховику UAZ Patriot підлягає ремонту за незначних пошкоджень. До таких ушкоджень можна віднести: окислення контактів. В усіх інших випадках потрібна заміна виробу. Ресурс замку запалювання становить близько 80-100 тисяч км пробігу, що є прийнятним результатом. Розглянемо, як здійснюється зняття цього виробу на позашляховику UAZ 3163 та його ремонт.

Зняття та ремонт

Для зняття та ремонту замку запалення на автомобілі UAZ Patriot знадобиться наступний робочий інструмент: викрутка, а також молоток із зубилом. Роботи слід проводити при знятій клемі мінус на АКБ. Порядок виконання робіт зі зняття виробу наступний:

 • Спочатку витягується кожух, який розташовується на рульовій колонці.
 • Далі необхідно від’єднати клему з проводами, яка підключена до пристрою, що витягується.
 • Викручуються саморізи, у кількості чотирьох штук, за допомогою яких здійснюється закріплення замку запалювання. Самонарізи досить складно відкрутити, тому при виникненні проблем, можна видалити їх за допомогою зубила та молотка.
 • Після вилучення кронштейна можна зняти виріб з рульової колонки.
 • Замок вилучено, і можна приступати до його ремонту. Виріб складається з двох частин: робочого механізму та корпусу, які слід роз’єднати один від одного.
 • Щоб роз’єднати корпус від робочого пристрою, необхідно витягти з колодки всі контакти. Для цього на колодці відгинається фіксатор і виймаються дроти з кінцевиками.
 • Підгинаються спеціальні засувки, після чого можна роз’єднати ці два механізми.
 • На робочій частині необхідно відігнути дві сталеві клямки, після чого витягти контактну групу.

Тепер власне здійснюється ремонт виробу. Зачищаються контакти за допомогою наждачки. Якщо виявлено потертості або зношування робочих механізмів, то слід замінити замок. Після ремонту виріб збирається у порядку зворотного зняття. Якщо виріб замінився новим, то установка не становить особливих труднощів. Після встановлення виробу слід провести перевірку працездатності пристрою на позашляховику UAZ Patriot, як показує наведена вище схема.

На цьому етапі можна підбити підсумок, і повідомити, що замок є ключовим елементом, що з’єднує електричну частину з механічною. Тому при виході його з ладу завести двигун можна шляхом підбору потрібних дротів, що зробити дуже складно.

Електроустаткування автомобілів UAZ. Запалювання

На багатьох автомобілях UAZ встановлені безконтактні системи запалювання, застосування яких підвищує паливну економічність двигуна, зменшує нагароутворення та токсичність газів, що відпрацювали, а також полегшує запуск двигуна взимку. Крім того, безконтактні системи запалення мають підвищену надійність і стабільність у роботі, значно рідше вимагають технічного обслуговування, оскільки, внаслідок відсутності рухомих контактів переривника, відпадає необхідність у періодичному їх очищенні та регулюванні зазору між ними. (В. В. Литвиненко. Електроустаткування автомобілів UAZ. ЗР, 1998) Безконтактні системи запалення а/м UAZ містять датчик-розподільник 33.3706 (19.3706), комутатор 13.3734, котушку запалювання Б116, додатковий резистор 14.3729 аварійний вібратор 5102.3747. вгору Безконтактна система запалювання

Функціональна схема безконтактної системи запалення з комутатором 13.3734: (з книги В.В.Литвиненко Електроустаткування автомобілів UAZ) 1 акумуляторна батарея; 2 вимикач запалювання; 3 додатковий резистор; 4 датчик імпульсів; 5 комутатор; 6 котушка запалювання; 7 розподільник; 8 свічки запалювання; 9 аварійний вібратор

Я зібрав незаводську схему. Поставив волговський 131-й комутатор і вісімкову котушку з короткозамкненим сердечником (кажуть, що найпотужніша). При цьому варіатор не знадобився (комутатор розрахований на роботу без нього). [aas]

замок, запалення, patriot

Року півтора тому траплялася мені стаття (на мою думку, в журналі ЗР), автор якої категорично стверджує, що використання вісімкової котушки 27.3705 та її аналогів веде до швидкого перегріву 131-го комутатора. [Chubacca]

Чому краще ставити комутатор 131.3734 (90.3734): 1. Цей комутатор не потребує додаткового резистора (варіатору). т.е. немає втрат енергії в порожню на цьому резисторі. 2. Виходячи з аналізу цих комутаторів, можна вибрати справді хороший прилад (Калуга, Ст. Оскол). 3. Схема спрощується, т.е. менше шансів на відмову. Досягнутий ефект: Двигун працює на оборотах, починаючи від 500 (!). як швейна машинка! НІЯКИХ провалів, збоїв. строчить і строчить! (До питання про те, що 151 не тримає обертів. справа в запаленні, виявляється!) Шум вихлопу, який завжди був значним, скоротився до рівня ЛЕГКОВОЇ МАШИНИ! (на ХХ). Загальний шум працюючої машини (3 л. двигун). впав на очах! [UAZrainger]

 • R1. 1k; R2. 6,2 к; R3. 1,8k; R4. 82; R5. 10; R6. 300; R7. 47k; R8. 3k; R9 та R13. 2k; R10. 0,1; R11 та R12. 330; R14. 10k; R15. 22k.
 • C1, C2, C6, C8 та C9. 0,1mkF; C3, C5 та C7. 2200pF; C10 та C11. 1mkF.
 • VT1. КТ863; VT2. КТ630Б; VT3. КТ848А.
 • VD1. КС162Б; VD2. ОД522; VD3. КД212; VD4 та VD5. КД102.
 • Мікросхема КР1055ХП1 або КС1055ХП1.
 • Транзистор VT1 на частини комутаторів не встановлюється.

Є простий спосіб підвищити економічність контактного (кулачкового) запалення (за рахунок застосування елементів електронного запалення) та збільшити надійність. Встановив комутатор і котушку від 2108, спаяв конвертор (до вісімкового комутатора підключаються кулачки замість датчика Холла). Якщо виходить з ладу комутатор, перемкну дріт від кулачків на стару котушку і можна далі їхати на кулачковому запаленні. Працює понад 3 місяці, пробіг 2000 км. [В. В. Михайлин] нагору Електронне запалювання з датчиком Холла

Є електронне запалення АТЕ-2 з датчиком Холла. Комплект дивиться з комутатора 76.3734, трамблера 5406.3706-05 (досвід експлуатації та поради з налаштування трамблера), котушки Б-116 та пучка проводів з роз’ємами. Трамблер одразу розібрав. влаштує оч. незвично. жорстка наскрізна вісь НА 2_Х ОПОРАХ, відцентровий керує поворотом шторок, а вакуум. поворотом датчика Холла. Просто та надійно. Кришка-біла. Варто це ВСІ в ЮП(прям у магазині, трохи ліворуч від входу) 900 (на 06.2000). т.е. трохи дешевше, ніж стандартний набір (131 ком. трамбл) для УАЗу та безкоштовне регулювання на стенді. [Махно]

Установка електронного запалення АТЕ-2 з датчиком Холла на UAZ Олександр Буслаєв

Див. також замітку із сайту За Рулем; на сайті заводу АТЕ-2. у розділі Продукція. шукайте архів з описом холлівського трамблера.наверх Переробка безконтактного запалення на контактне

Легко переробив все електронне запалення на 31519 із мотором 3 л. 1. Штатний електронний розподільник запалювання замінюється на механічний Р119-Б; 2. Штатна котушка запалювання замінюється Б-117 А; 3. Штатні комутатор та варіатор просто віддаляються; 4. В принципі, вищеперелічених переробок цілком достатньо для загального підвищення надійності та потужності запалення, проте я встановив ще й блок електронного багатоіскрового запалення Пульсар (варіант для класики) з октан-коректором, протиугонкою та аварійним режимом. Весь встановлений комплект надійно працює більше двох років і забезпечує надійний запуск двигуна після тривалих стоянок у сиру та холодну погоду (цьою зимою завівся при.30 град). Крім того, має місце відчутна економія бензину (у повній відповідності до технічного опису на Пульсар) через загальне підвищення потужності іскри та допалювання горючої суміші в багатоіскровому режимі. Точні виміри витрати бензину до і після установки я не робив, але суб’єктивно економія бензину на трасі склала не менше 15%. [ATZ]

Брати УАЗісти! Не повторюйте чужих помилок! Чудеса бувають лише у казках. Контактна система запалення (у т.год. у рідному вигляді та в парі з електронним блоком) забезпечує менш стабільну іскру, як за часом, так і за потужністю. Звідки взятися економії? Так само немає сенсу підпалювати вже палаючу суміш у багатоіскровому режимі. Для мого автомобіля зі штатною безконтактною системою запалювання пуск із полтика в.30С. норма. [Юрій Жилін] нагору Що може бути? При перевірці стробоскопом видно збої в запаленні іскра йде нестабільна, з якимись проміжками. Збій десь раз на 4 секунди. Замінив котушку на нову та комутатор Збої збереглися.

У мене те саме було на звичайному запаленні. Найперше перевір свічки, швидше за все якась одна вилетіла і машина просто троїть. Перевір виймаючи по черзі дроти з кришки трамблера. Я знайшов саме так. Так, і подивись які свічки стоять, найкращі постав А11.[Stas]

Питання не таке просте як здається на перший погляд. Можлива маса причин цього явища. Нестабільна робота самого стробоскопа насамперед. Склад суміші (багатий, бідний), наявність нестабільних контактів в електрообладнанні (в т.год. в замку запалення), витік високої напруги через погану ізоляцію та брудні, вологі поверхні. Застосування в електрообладнанні резисторів і високоомних проводів. Якщо контактна система запалювання, то можливе зношування підшипника в розподільнику запалювання або неправильно виставлений зазор між контактами. Перелік далеко не повний, шукайте і обрящаєте 🙂 [Юрій Жилін] вгору Рекомендації з налаштування трамблера

За моїм методом ставиш трамблер в нуль (перша мітка по КВ), потім підгинання малої пружинки робимо легкі бряки на 40. 50 км/год, потім підгинання великої пружинки тільки-но прибираємо детонацію на 80 км/год. [Чиф]

 • Виставляєш кривим стартером бігунок трамблера на перший циліндр, а середню мітку на шківі КВ(ЗМЗ 402) або першу по ходу шківа(двигуни УМЗ) навпроти штивта.
 • Знімаєш трамблер і контролюєш установку ніжки по прорізу. Проріз усередині ніжки повинен знаходитися паралельно двигуну (якщо це не так, то треба переставляти ніжку).
 • На знятому трамблері. через регулювальне віконце, за допомогою тонкогубців або викрутки) підгинаєш стійку кріплення тонкої пружинки.Товста пружина повинна включатися в роботу приблизно на середині ходу бігунка, при провертанні його проти годинникової стрілки та нерухомої осі трамблера. якщо це не так, то підгинання стійки товстої пружинки треба досягти потрібного результату, а далі ходовими випробуваннями відкоригувати положення пружинки.
 • Трамблер встановлюється на місце таким чином, щоб стрілка октанкоректора знаходилася посередині шкали, а установча ризику, навпроти стрілочки (при поверненому до упору проти годинникової стрілки бігунці). Приєднується шланг вакуумного випередження.
 • На ходу, при повністю прогрітому двигуні та тапці в підлогу, при 40-50км/ч повинна спостерігатися легка детонація, а так само легка детонація повинна спостерігатися при різкому натисканні педалі газу на швидкості 80км/ч.,якщо цього немає, то повторюємо пункт 3.
 • Досягнувши потрібних результатів, закриваємо шторку регулювального отвору трамблера. [BabyHummer А-328]

P.S. Октан коректор зроблений не для краси, його потрібно відрегулювати за інструкцією заводу-виробника. І лише після цього професіоналам високого рівня можна довірити регулювання пружин відцентрового регулятора випередження запалення. Як правило УАЗівські відцентровики не вимагають регулювання пружин. Тому якщо Ви Чайник користуйтесь методикою описаної в інструкції до автомобіля та не лізьте у пружини. [Юрій Жилін] наверх Чи можна на UAZ поставити трамблер від Волги

Відповідь А. Єрмакова (Махно) на лист Андрія Петрухіна

Номінальні обороти ХХ моторів UAZ та ГАЗ суттєво різні (відповідно 500-600 та 800-900 об/хв), що обумовлено, в першу чергу конструкцією КПП. на УАЗі вона (в основному) частково синхронізована. і вставити передачу на 800-900 0б (як на ГАЗ). дуже проблематично. І при розгляді характеристик відцентриків це одразу видно. відрив графіків від осі оборотів на УАЗі відбувається РАНІШЕ, ніж на ГАЗ. Ось Вам одна, але суттєва відмінність.

Дивимося на перші ділянки тих самих графіків. від 0 до 1500 оборотів (найбільш робочі обороти!) і бачимо, що для УАЗа 1-й відрізок йде більше порожнього, ніж у ГАЗу. це знову ж таки відбивається на тязі на низах. 3. Але найбільша і найсерйозніша відмінність. це хар-ка вакууму. це я відчув на власність. шкурі. а потім уже заміряв. ПОВНИЙ ХІД штока вакуум-коректора у ГАЗ-4-4.5. мм, а у UAZ-7. і пружина ЗНАЧНО м’якше (1.5 рази!)! В загальному. на мою думку. без серйозного доопрацювання ГАЗівський тр-р на УАЗі НЕ застосовується. наверх Адаптивна система керування двигуном (АСУД, Михайлівське запалення)

Юзаю його приблизно 4 місяці. кардинально нічого не змінилося. Відчулася низка переваг. двигун працює рівніше, проте витрата палива помітно не змінилася (хоча я цього очікував). Є можливість загерметизувати систему запалення повністю. Якогось особливого приросту тяги не помітив. Можливо це наслідок того, що штатний трамблер я теж доводив до пуття. підбирав характеристику пружинками відцентрового регулятора. На мій деякий подив система АСУД не вибирає оптимальний кут запалення. датчиком запалення можна зробити раніше чи пізніше. Т.е. процедура виставлення кута з детонації залишається. На додачу мені довелося практично відразу її ремонтувати. був дефект друкованої плати. Резюмуючи скажу так. ця система дозволяє приділяти системі запалення істотно менше уваги, підвищити її плавучість у воді. Але кардинальних покращень не чекай. [Чиф] Фотографії: Блок Михайлівського запалення АСУД Махно, Котушки та датчик АСУД Махно, Дві котушки АСУД Махно, Датчик АСУД Махно, Блок АСУД Чиф, Блок та котушки АСУД Чиф

READ  Заміна личинки замку багажника Kalina універсал

Автоматичний октан-коректор є автоматичною системою оптимізації кута випередження запалення. Виконаний у вигляді приставки до штатної електронної системи запалювання автомобілів ГАЗ із двигуном ЗМЗ-402.10 (4021.10, 4025.10, 4026.10, 410.10). Можливе також встановлення цього варіанту на автомобілі марки UAZ з двигунами УМЗ-417, 421.

Досвіду з експлуатації поки що не накопичено. 03.2003

Мікропроцесорна система запалювання. Призначена для установки на автомобілі ГАЗель та Волга з карбюраторним двигуном ЗМЗ-4026.10 замість штатної системи запалення.

Девайс був придбаний у нижньогородського представника Елари. Що сподобалося одразу. перше питання: Вам на який мотор 402 або 421? Тобто прошивки відрізняються, і фразі виробника значення кутів випередження підбиралися за випробуваннями на моторних стендах можна вірити. У комплекті не було посібника з експлуатації та інструкції з встановлення. Видобував їх з окремими пригодами.

Інсталяція. Контролер було встановлено на місце штатного комутатора. Джгут проводів із комплекту нам частково не підходить, мабуть розрахований на ГАЗель. Довелося хитрувати, просовувати кінці до трамблера, датчика розрідження та клапана ЕПХХ через отвір патрубка печі. Установка холлівського трамблера труднощів не викликала, потрібен лише невеликий індикатор із резистора та світлодіода для встановлення початкового кута випередження. Випередження, згідно з інструкцією, було виставлено за міткою.

Випробування. Двигун завівся відразу і заробив дуже рівно (що я відношу в першу чергу до стабільності холлівського датчика та великої енергії іскри). Стробоскоп підтвердив точність початкової установки по світлодіоду. Після пробної поїздки було довернуто у бік випередження на один поділ (як за нашими класичними мануалами до появи бряків), що згодом виявилося неправильним. Схоже, що випередження дійсно оптимізовано по межі зони детонації, так як при ранньому запаленні брязкіт починає у всьому діапазоні оборотів, після невеликого запізнення брязкіт перестає повністю на всіх режимах. Двигун став набагато м’якшим і еластичнішим, що спочатку суб’єктивно було прийнято за деяке ослаблення двигуна. Пропав низькочастотний гул у салоні на високих швидкостях, можливо причина у більш ранньому запаленні на високих оборотах та зниженні тиску вихлопу. За витратою сказати нічого поки не можу, тому що виїзд на полювання, самі розумієте, про витрату нічого путнього не скаже. Пройдено 400 км, з них половина різного ступеня тяжкості бездоріжжям. емоції суто позитивні :))) Всім рекомендую Датчик розрідження. пластмасова така хрень, начебто від 406 движка. Ставиться в будь-яке місце, куди дістанеться штатна ваккуумна трубка. З контролером з’єднується через 3-х контактний роз’єм, такий же, як на датчику холу. Робочий діапазон вимірювання розрідження 0-600 мм. рт. ст До Елари був здійснений перехід на 131 комутатор, виключений доб. резистор та поставлена ​​зубильна бобіна виробництва Пекар. [Маламут] Квітень 2003

Трамблер, котушку запалювання, ковпачки свічок і всі з’єднання (фільтр, карбюратор тощо). д.) обробляємо білим силіконовим герметиком. У вентиляційному отворі розподільника нарізається різьблення, герметизується і вкручується сапун, від якого відходить до салону трубка для вентиляції трамблера. Автомобіль гарантовано проходить 1,3 м. [B52] нагору Як встановити на місце привід трамблера?

Ставиш проріз масляного насоса під 30 град, по відношенню до осі двигуна, а проріз у ніжці трамблера. під 45 град. і акуратно запихаєш ніжку. [BabyHummer А-328]

Нахилити двигун (автомобіль), щоб привід висів вертикально, і опускати вниз відповідно до інструкції.

Крайній випадок. Зняти масляний піддон та заправити хвостовик знизу. Взаємозамінність свічок запалювання

Дані наводяться за кн. В. В. Литвиненко Електроустаткування автомобілів UAZ. ЗР, 1998. Зазор між електродами свічок встановлювати відповідно до вимог Інструкції для UAZ (0,8. 0,95 мм).

Марка свічкиРосіяBOSCH, НімеччинаChampion, СШАMotor craft, СШАAC, ФранціяLodge, АнгліяKLG, АнгліяHitachi, ЯпоніяNGK, ЯпоніяMarelli, Італія
A11 W8A W8AP W8AC W9A W9AP W9AC На мою думку, невелика неточність. нам підходять на W8AC, а W8BC. свічки з короткою спідницею. [Grigory Serjantov] L88 L88A AE52 45G CN CNY F40 V46 BSHS CW3N

см. так само: Розшифровка позначень свічок запалювання наверх Рекомендації щодо вибору свічок запалювання

Буде краще, якщо поставити свічки А14 замість А11. Температура електродів та ізолятора (навколо центрального електрода) повинна бути 500-700 С. Менше-заросте нагаром, більше. буде гарне запалювання (і те, й інше нікуди не годиться). 11, 14 або 17-це калільне число, чим воно більше, тим тим свічка холодніша, т. е. тепло швидше відводиться від ізолятора та електродів до головки блоку і за інших рівних умов температура свічки буде меншою. Вимірюється так: свічка ставиться на спеціальний двигун та дається повне навантаження. кількість секунд, через яке з’явиться напальне запалювання, і є напальне число свічки.

Для УАЗ-11, для Волги-14 на тому ж бензині і з тим же ступенем стиснення, а різниця в температурі двигуна 70 і 80 град. і є ще дуже важлива річ у маркеруванні свічки. це буква в. Вона означає, що ізолятор центрального електрода виступає в камеру згоряння (у А11 ізолятор глибоко втоплений). Виступаючий ізолятор краще обдувається і тому краще очищається від нагару; така свічка набагато швидше висихає, якщо її залити. Є свічки з біметалевими, платиновими та ін. електродами. все це, щоб підібрати тепловий режим при різних навантаженнях.

Найголовніше, що з усього цього випливає. ставь А14В. від нагару очищається краще, вірогідність калільного запалення менше. А17В не раджу. можуть виникнути проблеми при тривалій роботі на холостому ходу або при коротких поїздках взимку. У мене стоять А14В. на ізоляторі немає нагару зовсім. Раніше стояли А-11, і із заміною жодних змін не відбулося, так що це все на любителя і для справної машини жодної різниці немає. [Peter]

А-11 ставлять під 76. Волги та УАЗи раніше йшли зі ступенем стиснення 6.7. Зараз УАЗи йдуть зі ступенем стиснення 7.0. Тож є сенс придивлятися до А-14. Літера Д, звичайно, нам не підходить. Коли у мене стояла голівка під 76 бензин, я за порадою водіїв поставив А-14 і свічки мали коричневий колір. Наскільки я знаю, це нормально [aas]

У мене свічки A-11 з Енгельса, через 16 км свічки були в ідеалному стані- на центральному електроді не було навіть V-подібного пропалю. А справа в тому, що після тривалої їзди я двигун не відразу вимикаю (запропоновано попрацювати на х.х.- працює 1 хв на х.х.), а потім як було наказано для поршневих авіадвигунів (!) пропалюю свічки, збільшивши обороти до 1500-2000 на кілька секунд. І тільки потім, плавно знизивши до х.х., вимикаю двигун. Процедура нескладна, але в цьому випадку життя свічок буде 50000 км як мінімум. [Commodore]

Не згоден! Звідки візьметься збільшення ресурсу свічки зі збільшенням навантаження неї? Сучасні карбюратори забезпечують роботу двигуна без утворення нагару на свічках у всіх режимах експлуатації. Крім того, користуючись цією методою Ви за кожні 400 км міського циклу впали зайвого бензину на суму еквівалентну комплекту з 4-х свічок. Додати сюди підвищений знос двигуна. [Юрій Жилін] Форкамерні свічки. чи потрібні вони?

Двигун працює набагато м’якше. Більше відмінностей відчути не вдалося. Ймовірно, вони є, але фіксувати їх треба вже приладами :). Головне. не стало гірше. І свічки ці не справжні форкамерні (з наукового погляду). [Радомирич]

Ідея в тому, щоб суміш підпалювати не іскрою, а полум’ям з додаткової камери згоряння. У цю камеру потрібна суміш іншого складу, слід-но спец. карбюратор. Знов-таки запалення потрібно ставити раніше на невідому величину. І цей, млинець, як його. ( трамблер.(У) ) ну який від збільшення оборотів збільшує кут випередження запалення при фор-камері повинен по-іншому працювати. Статейка в Зарулі була про цю головку блоку, там можна прочитати і подумати, чи можуть свічки замінити цей чудовий девайс. По-моєму ні. [Vitaly_SPb]

Резюме: Не дайте себе обдурити шахраїв! Форкамерні свічки. спосіб обдурити та пограбувати власників УАЗів, а також зіпсувати наш улюблений автомобіль. [Юрій Жилін] наверх Як перевірити працездатність індукційної котушки без встановлення її на трамблер?

Батарейки як перевіряєш? мовою! Ось і тут так само! Краще, звісно, ​​вольтметром. при різкому крученні валика рукою має бути не менше 2 В між корпусом та клемою. Тільки ганчіркою протри, а то в роті гидко буде! [Чиф] наверх Переробка трамблера на безконтактний самотужки

Вирішив я якось (розбило вал, а потім і потрухи) поміняти трамблер, нишпорив по магазинах у пошуках безконтактних, а потім раптом подумав Навіщо купувати якщо можна зробити свій зі старого Р-119 та підручних засобів.

Перебравши купу документації про типи безконтактних датчиків, що застосовуються в промисловості, вибрав оптопару як найпростіший. Оптопару видер з дохлого миша (вважав, що найнадійніша), встановив, заливши епоксидкою на металевій пластині і пригорнувши до кріплення пружини важеля переривника. Світлодіод підживив через опір на 10кОм. Фотодіод полярно включений між клеймою комутатора Д та Плюс був узятий з того ж комутатора. Як шторку застосував круглу пластину з алюмінію з вирізаними вікнами.

Уся система ходить близько 6 місяців. Що взимку, що влітку-одним світлом:). Заводитися краще. Неодружена машина тримає впевнено. Розгін та їзда в натяг. в нормі. Витрата палива залишилася в колишньому стані. 13-14 л/100 км.

АЛЕ. Далі вилізли деякі глюки. Іскра виходить не просто потужною. а дуже потужною. Пробує штатні дроти. Поміняв на силікон. Після місяця їзди сильно обгоріли електороди у свічок А14 невідомого російського виробника. Поставив NGK. При включенні навантаження (фари та.т.п) двигун чхав (миготів світлодіод 🙁 ). Пофіксував запитуванням світлодіода від стабілізатора КР142ЕН5А та резистора 510Ом. Допомогло. Далі подумую замінити комутатор на мікроконтроллерне управління іскрою, благо датчики детонації промисловість вже випускає для інжекторних двигунів. Пермяков Ілля [mihshtal] наверх Чи потрібний аварійний вібратор

Аварійний вібратор дає безперервне іскроутворення незалежно від положення поршнів, в результаті суміш спалахує раніше необхідного моменту, в режимі детонації. результат аналогічний безперервним ударам кувалдою по поршнях із частотою від 500 до 2000 разів на хвилину в кожному циліндрі. Як Ви вважаєте, який буде результат? Капремонт із заміною зламаних кілець, розплавлених поршнів, пропалених клапанів, погнутих колінвалів, задертих стінок циліндрів. Замислившись над питанням. навіщо така небезпечна штука потрібна в автомобілі. я дійшов висновку, що, можливо, аварійний вібратор поставлений військовими, щоб автомобіль після ядерного вибуху (коли вийде з ладу вся електроніка.год. комутатор) зміг продовжити рух. Я думаю, що якщо справа дійде до ядерної війни, то мені вже буде байдуже. зможе автомобіль продовжити рух або не зможе. Якщо хочеться підвищити живучість автомобіля, то возити із собою краще запасний комутатор (і запасний статор трамблера). (У)). [Юрій Жилін]

Відчув деякі посмикування. Після зупинки на заправці не зміг завестися. Ще симптом. при включенні запалення стрілка напруги одразу займає фікс. положення (коли все справно, вона через пару секунд після цього (котушка заряджається?) повинна ще піднятися вправо). Заміна комутатора ситуації не змінила. Відпаявся горезвісний проводок у трамблері. Спроба його наростити призвела до урвища шматка. Запасного трамблера, природно, немає (треба возити із собою мабуть статор у запас). Магазини не працюють (неділя, пізній вечір). Врятував аварійний вібрвтор. Близько ста кілометрів на ньому проїхав. Машина бігла 80-90, правда притуплювала при спробах різко прискоритися. Витрата. в розумних межах. У ногах у пасажира всю дорогу лунав підбадьорливий писк. [Overkill]

Ну просто один в один! А ось з аварійним вібратором на мене і чекав облом. Вібратор у мене був із заводу несправний. Як далеко він відлетів, після того як я це з’ясував. А далі кілька годин із тросом у руках. Тепер із собою вожу статор комутку комутатор. Все-таки краще возити з собою дублікати, надійніше якось. [Olen512]

| Denial of responsibility | Contacts |RSS