Ford Focus 1 Замена стоек,передние-задние.

Задній амортизатор. Зняття та встановлення

Зазвичай під заміну у Ford Focus 1 потрапляє нижній болт кріплення і всі гумотехнічні вироби. Щоб уникнути марного часу, дані деталі амортизатора слід придбати заздалегідь.

Технічні характеристики FORD Focus 1 Установка амортизатора Збираємо задній амортизатор, надівши на нього всі необхідні деталі. Кріпимо амортизатор за допомогою болта до поздовжнього важеля, при цьому болт не піддається остаточній затяжці.

Задній амортизатор. Зняття та встановлення Ford Focus 1

Перевірка працездатності Ресори у Ford Focus 1 не призначені для ремонту, тому що це недоцільно. Ціна ремонтного комплекту та проведення ремонту високопрофесійним фахівцем в результаті зрівняються з вартістю нової деталі. При несправності підручника з амортизаторів у Ford Focus 1 проводиться зміна другого. Перевірити їх стан досить легко, якщо з’явилася невпевненість в управлінні, втрата управління на слизькій дорозі, то це привід направити заміну задніх амортизаторів Ford Focus 1 універсал на стан амортизаторів.

Планову перевірку слід проводити при сезонному обслуговуванні автомобіля до зимового періоду експлуатації та після його закінчення. Стан амортизатора Ford Focus перевіряють шляхом огляду на оглядовій ямі або підйомнику.

Як замінить задні амортизатори FORD Focus 1

За наявності патьоків масла по іншому запотівання слід звернути для них пильну увагу. Перевірку продовжують шляхом сильного натискання на заднє крило автомобіля.

Тому обробка засобом може бути неодноразово. Виймаємо болт і знімаємо амортизатор і робимо дефектування деталей.

Заміна задніх амортизаторів на Ford Focus I

Витягнувши на максимальну довжину, направляємо шток в отвір кузова. За наявності підкатного домкрата стискаємо пружину, також можна використовувати спеціальну струбцину для стиснення пружин.

Але зазвичай колесо встановлюється на місце, і автомобіль поступово опускається за допомогою домкрата з контролем положення штока щодо кронштейна кузова. Далі здійснюється заміна наступного амортизатора.

Фахівці не рекомендують заміну задніх амортизаторів Ford Focus 1 універсал цим правилом. Автомобіль потрібно встановити на рівну площадку. В ідеалі це має бути оглядова яма — вона значно полегшить нам роботу. Але за відсутності такої цілком можна виконати зміну елемента своїми руками. Отже, спочатку зриваємо гайки колеса балонником.

Далі піддомкрачуємо частину кузова автомобіля. Далі за допомогою щітки по металу очищаємо болт на 15 за допомогою нього низ амортизатора закріплюється на поздовжньому важелі підвіски від бруду та обробляємо його мастилом у вигляді спрею.

Потім беремо до рук відповідний ключ ріжковий або голівку і відкручуємо цей болт. Після виконаних операцій у нас звільниться доступ до амортизатора. Його можна сміливо витягувати назовні. Але на цьому наша робота не завершується.

Як це зробити? Стане в нагоді розлучний ключ. За допомогою нього утримуємо верхній елемент штока. Зараз можна сміливо витягувати опору з буфером та захисним чохлом.

READ  Як зняти бічне дзеркало на Kalina

Аналогічно монтуємо відбійник і опору на новий елемент, скориставшись такими ж інструментами. Так амортизатор буде готовий до встановлення. Але перш ніж помістити його на місце, потрібно прокачати циліндр.

Спочатку амортизатор перевертаємо штоком.

Далі повільно і без ривків починаємо його стискати. У такому положенні закріплюємо циліндр на дві-три секунди. Перевертаємо амортизатор штоком нагору увагу. сам шток не відпускаємо. Читайте також Заміна Генератора Ford Focus 3 1.

Заміна амортизаторів задньої підвіски Ford Focus 1

Загалом таку справу вирішив термостат поміняти. Заміна термостату Mazda 6. drive2.

Заміна Підшипників КПП ВАЗ Розбираємо коробку передач ВАЗ своїми руками Коробка будь-якого транспортного засобу, як і інший агрегат, вимагає ремонту, що повторюється. Якщо сталася поломка агрегату, не кожен автомобіліст готовий їхати і платити кошти за його ремонт.

Тому зараз ми вам розповімо, як відбувається Фіксуюча гайка штока затягнута з достатнім зусиллям, і при попаданні вологи, а вона обов’язково туди потрапляє відвернути її досить проблематично. Для полегшення відвертання гайки її слід обробити засобом для розм’якшення іржі WD Для прискорення проведення робіт аналогічну обробку можна провести на іншій гайці сусідньої заміни задніх стійок Ford Focus 1 відео. За допомогою ріжкового або накидного ключа відвертаємо гайку штока, при цьому сам шток утримується від провертання газовим або розвідним ключем.

замена задней стойки форд фокус 1

Заміна задніх амортизаторів на Ford Focus I

Якщо шток провертається, слід придбати спеціальний ключ, але зазвичай це потрібно в особливо запущених випадках. Далі знімається опорна шайба з подушкою.

За допомогою балонного ключа відвертаємо болти кріплення колеса, піддомкрачуємо автомобіль, піднімаємо підйомником, знімаємо колесо і встановлюємо машину на надійні упори. За наявності захисту арок колеса знімаємо її.

Обробляємо нижній болт кріплення амортизатора засобом розм’якшення іржі WD і головкою на 15 відвертаємо. Всі вузли підвіски великою мірою піддаються активному впливу агресивного навколишнього середовища.

Тому обробка засобом може бути неодноразово. Виймаємо болт і знімаємо амортизатор і робимо дефектування деталей.

Заміна амортизаторів задньої підвіски Ford Focus 1 Форд

Тепер її можна розібрати, зняти з неї верхню опору, буфер стиснення та кожух.

Пошкоджені деталі замінюємо, збираємо амортизаторну стійку у зворотному порядку та ставимо на автомобіль. Зазвичай, ця процедура не займає багато часу.

Як замінить задні амортизатори FORD Focus 1

Зазвичай під заміну у Ford Focus 1 потрапляє нижній болт кріплення і всі гумотехнічні вироби. Щоб уникнути марного часу, дані деталі амортизатора слід придбати заздалегідь.

Технічні характеристики FORD Focus 1 Установка амортизатора Збираємо задній амортизатор, надівши на нього всі необхідні деталі.

Кріпимо амортизатор за допомогою болта до поздовжнього важеля, при цьому болт не піддається остаточній затяжці.

Заміна задніх амортизаторів Ford Focus

Замінили передні амортизатори на Ford Focus настав час взятися і за задні. Ще дивіться статті щодо заміни передніх амортизаторів і задніх амортизаторів на ВАЗ 2107, а тат як міняти амортизатори на Ладі Priora.

Несправні задні амортизатори Ford Focus – це не лише дискомфорт пасажирів, а й безпека руху. Знижена жорсткість пружин, неефективна робота амортизатора призводять до зриву задньої осі в замет при проходженні поворотів на відносно невеликих швидкостях. Збільшення довжини гальмівного шляху, неминуче при дефектах підвіски, теж може спричинити аварійну ситуацію.

задніх, амортизатор, ford, focus

Достовірна діагностика задніх амортизаторів Ford Focus здійснюється лише на СТО. Однак досвідченому водієві не важко визначити несправність зі зміни поведінки Ford Focus на дорозі. Масляна плівка навколо амортизатора – вірна ознака витоку гідравлічної рідини.

READ  Як зняти двірники на Renault Sandero Stepway

Крім того, слід пам’ятати про ресурсну норму амортизаторів. За середньої інтенсивності експлуатації машини задні амортизатори Ford Focus служать приблизно 90-100 тис. кілометрів. Екстремальні умови, перевантаження, агресивний стиль водіння спричиняють зниження терміну служби амортизаторів.

Авіаційний принцип запобігає заміні деталей, теоретичний ресурс яких близький до межі, допоможе вам їздити на завжди справних амортизаторах.

нових амортизаторів вирішується просто. Ознайомтеся з матеріалом на сторінці http://www.autodela.ru/main/top/test/amort_3, загляньте у свій гаманець, і купуйте! Підвищена вартість газових амортизаторів виправдовується комфортністю руху та високою надійністю пристрою.

Виконуючи заміну задніх амортизаторів Ford Focus своїми руками, не забудьте поміняти на всі нові гумові втулки, вкладиші і прокладки, що входять в амортизаторний комплект!

Для заміни задніх стійок Ford Focus потрібні:

У багажному відсіку Ford Focus відігнути та зафіксувати боковину оббивки для забезпечення доступу до верхнього кріплення заднього амортизатора.

Використовуючи накидний ключ на 13 мм та пасатижі (затискні кліщі, розвідний ключ), згвинтити гайку з амортизаторного штока. Зняти зі штока опорну шайбу разом із гумовою підкладкою (верхньою подушкою).

У моделей другого та третього покоління Ford Focus верхня частина заднього амортизатора з’єднана з кузовом за допомогою литої опори. Для демонтажу верхньої опори знадобиться ключ на 14 мм.

Автомобіль підняти на домкрат, підстрахувати колодками та підставками, зняти колесо. Використовуючи накидний ключ або торцеву головку на 15 мм, викрутити болт, що кріпить нижню частину амортизатора до важеля задньої підвіски Ford Focus. Цей вузол варто заздалегідь обробити WD-40.

Вийняти задню стійку амортизатора Ford Focus із кузовного отвору. За необхідності вилучення РТІ (втулок, гумок, прокладок) – розібрати пристрій.

При складанні задні стійки Ford Focus слід комплектувати новими гумово-технічними виробами! Встановлення вживаних втулок, подушок, прокладок, буферів допускається тільки при їх незначному зносі.

Монтаж заднього амортизатора Ford Focus:

задніх, амортизатор, ford, focus

Зібраний амортизатор ввести в кузовний отвір, прикріпити нижньою частиною до важеля задньої підвіски, проте болт кріплення амортизатора не затягувати. При цьому висунутий шток амортизатора першої моделі Ford Focus слід просунути в отвір, призначений для нього.

задніх, амортизатор, ford, focus

У автомобілях Ford Focus другої та третьої модифікації прикрутити верхню опору амортизатора до кузова за допомогою двох болтів з розміром головки 14 мм.

У першій моделі Ford Focus – змонтувати на штоку, що виступає у багажний відсік, опорну шайбу з подушкою, нагвинтити гайку. Момент затягування гайки амортизаторного штока не повинен перевищувати 18 ньютон-метрів. Шток слід утримувати від провертання!

Затягнути нижній болт кріплення амортизатора. Остаточне затягування болта проводиться після монтажу колеса та видалення підйомних пристроїв.

Замена задних амортизаторов форд фокус 1.6, Replacement of rear shock absorbers Ford focus

Заміна лівого та правого задніх амортизаторів на автомобілі здійснюється одночасно.

Заміна задніх амортизаторів

Заміна. Знімаємо ліве заднє колесо. Старий амортизатор.

Відкручуємо болт кріплення ключем або головкою на 15.

Головою на 10 відкручуємо два болти кріплення кронштейна амортизатора до кузова

Відвертаємо гайку кріплення кронштейна до амортизатора ключем на 13, утримуючи шток від провертання, наприклад, зручно розвідним ключем

READ  Renault Megane 2 заміна задніх гальмівних колодок

Перед встановленням на місце новий амортизатор треба прокачати. Для цього треба зробити наступні дії1. Амортизатор слід перевернути штоком вниз та повільно, без різких рухів, стиснути його;2. У такому положенні шток амортизатора слід зафіксувати на 2-3 сек.;3. Не відпускаючи шток, необхідно перевернути амортизатор штоком догори і зафіксувати амортизатор у такому положенні приблизно на 3-6 сек.;4. Через 3-6 секунд і залишаючи амортизатор у вертикальному положенні. плавно висувайте шток до упору (кінця ходу);5. Далі, потрібно розташувати амортизатор штоком униз, витримати паузу 2-3сек. і провести повторно операції пунктів 1, 2, 3, 4 приблизно 5-8 разів; Виконуючи прокачування амортизатора, дотримуючись усі вищезгаданої послідовності, зупиніться на пункті 4;7. Тримаючи амортизатор у вертикальному положенні, штоком вгору, виконайте останню, назвемо її. контрольну операцію (різкими рухами потрібно трохи вдавлювати шток амортизатора і при правильному прокачуванні поршень повинен переміщатися плавно і без провалів). Якщо амортизатор прокачано правильно – то поршень переміщається плавно, без провалів. Після закінчення прокачування амортизатор необхідно утримувати в робочому положенні, ВЕРТИКАЛЬНО і ШТОКОМ ВВЕРХ, аж до остаточної установки на автомобіль. Після прокачування ні в якому разі не потрібно нахиляти або перевертати амортизатор до установки. ).Цю корисну пораду прочитав у ALLEX55. Дякую йому.

Встановлюємо новий амортизатор на місце

Встановлюємо колесо. З правого боку все те саме Старий амортизатор, ще живий.

Зверху потеклий лівий, знизу старий, але поки що робочий правий. Потеклий навіть не розтискається сам.

Розбираємо старий, збираємо новий, прокачуємо та ставимо на машину.

Після цього поїхав додому знайомою дорогою. Стук пропав, але найбільше мені сподобалося як машина стала проїжджати лежачі поліцейські, коли спускаєшся з нього, то здається, що задні колеса просто їдуть по рівному асфальту, не відчуваєш цього качка при спуску взагалі здорово 🙂

Зняття

Зніміть заднє колесо у збиранні з шиною. За додатковою інформацією зверніться до Розділу 204-04.

ПРИМІТКА: Під час зняття лівого амортизатора необхідно від’єднати систему випуску від задньої підвісної опори.

Від’єднайте систему випуску від задньої підвісної опори.

ПРИМІТКА: Під час зняття лівого амортизатора необхідно зняти теплозахисний екран системи випуску.

Зніміть теплозахисний екран системи випуску.

Використовуючи домкрат для коробки передач, підіпріть нижній важіль.

Викрутіть верхній болт кріплення амортизатора (показана права сторона).

Зніміть амортизатор (показано праворуч).

FordManual.ru

Встановлення

ПРИМІТКА: Остаточне затягування нижнього болта кріплення амортизатора слід виконувати, коли автомобіль спирається на власні колеса.

Встановіть амортизатор (показано праворуч).

Встановіть верхній болт кріплення амортизатора (показано праворуч).

Опустіть та приберіть домкрат для коробки передач.

ПРИМІТКА: Після встановлення лівого амортизатора необхідно встановити теплозахисний екран системи випуску.

Встановіть теплозахисний екран системи випуску.

ПРИМІТКА: Після встановлення лівого амортизатора необхідно підключити систему випуску до задньої підвісної опори.

Підключіть систему випуску до задньої підвісної опори.

Встановіть заднє колесо у збиранні з шиною. За додатковою інформацією зверніться до Розділу 204-04.

Затягніть нижній болт кріплення амортизатора (показано праворуч).

Ford Focus 1 Заміна стійок, передні-задні.

заміна задніх стабілізаторів Ford Focus 1

Заміна задніх пружин Ford Focus 1 седан, американець