Заміна внутрішнього шрусу Passat б3

Підпишись тут, щоб отримувати анонси нових статей прямо на електронну пошту!

Приходить час, коли доводиться міняти пильник ШРУС або сам ШРУС, на Volkswagen Passat B3.

Порваний пильник ШРУСа на Volkswagen Passat B3 вкорочує термін експлуатації безпосередньо самого ШРУСу, тому, як тільки помітили розрив пильовика, його терміново треба міняти, інакше доведеться міняти його разом із ШРУСом, або як кажуть «з гранатою», а це вже коштуватиме в рази дорожче.

 • VAG 57498203 A, (з 31-N-105279 VAG K0 498203) пиловник ШРУС зовнішній
 • VAG 57498099 X ШРУС зовнішній, комплект (починаючи з шасі: 31-L-201814, до шасі: 31-N-105278) або VAG 57498099DX (починаючи з шасі: 31-N-105279, до шасі: 3A-V0)
 • VAG 57498201 пиловник ШРУС, внутрішній лівий
 • VAG 57498103 X (з 01.03.2004 VAG 57498350 X) ШРУС внутрішній лівий, комплект
 • VAG 91498202 А пиловник ШРУС, внутрішній правий
 • VAG 21498103 CX ШРУС внутрішній правий, комплект

Не обов’язково купувати оригінальні ШРУСи і пильовики до них, але те, що не варто, купувати зовсім дешеві, так це вже точно. Дуже хороші аналоги оригінальних ШРУСів та рем. комплекти виробництва SKF.

Для зняття пильника ШРУСа або заміни самого ШРУСу, на Volkswagen Passat B3, потрібно запастися таким інструментом:

Для того, щоб поміняти зовнішній ШРУС на Volkswagen Passat B3, необов’язково повністю знімати приводний вал, можна обійтися зняттям безпосередньо самого зовнішнього ШРУСа, акуратно збивши його з приводного валу, прямо на автомобілі.

Але можна знімати ШРУС так, як написано в інструкції:

Зняти ковпак колеса. Загальмувати колеса головною гальмівною системою та відвернути гайку маточини колеса. Підняти передню частину автомобіля з потрібного боку та встановити її на підставку. Зняти переднє колесо. Відвернути два болта кріплення телескопічної стійки передньої підвіски до поворотного кулака або від’єднати кульову опору. Відвернути болти кріплення внутрішнього шарніра вала приводу колеса до фланця вихідного валу диференціала. За допомогою молотка з бойком з м’якого матеріалу випресувати вал приводу зі маточини колеса. Зняти вал приводу колеса, Зняти стяжні хомути захисного чохла і зрушити чохол по валу Спресувати з валу внутрішній ШРУС ударами молотка з алюмінієвим бойком.

Аналогічно спресовується і зовнішній ШРУС.

Зняти пружинне стопорне кільце, упорне кільце, пружинну шайбу та захисний чохол.

внутрішнього, шрусу, passat

Установка пильника ШРУСа на Volkswagen Passat B3: Надіти на вал приводу колеса новий захисний чохол. Надіти на вал пружинну шайбу увігнутих сторін у бік завзятого кільця. Надіти на вал завзяте кільце і встановити нове стопорне кільце. Очистити внутрішній шарнір валу приводу коліс і покласти в нього 90 г мастила для ШРУСів. Напресувати внутрішній шарнір на вал ударами молотка із пластмасовим бойком по торцю шарніра. Насунути захисний чохол на місце та закріпити його двома новими стяжними хомутами.

Є докладний фото звіт про заміну ШРУСів та пильовиків на автомобілі Skoda, процес заміни на Пасаті такий самий: і Skoda і Volksvagen з Audi входять до VW Group, і багато вузлів уніфіковані.

Якщо є якісь доповнення чи уточнення, прошу не соромитися і писати “у коментарі”

Конструкція кожного приводного колеса передбачає зовнішній та внутрішній ШРУСи. Зовнішній механізм передає момент, що крутить, а внутрішній крутить приводний вал. Так як навантаження на маточину значно більше, то зовнішня граната швидше зношується і частіше виходить з ладу. Однак внутрішній шарнір також піддається навантаженням і теж схильний до швидкого зношування. Щоб розуміти, як роблять заміну внутрішнього ШРУС на Passat Б6 або іншому Фольксвагені потрібно знати його будову.

Внутрішній шарнір Passat Б6 рівних кутових швидкостей комплектується такими деталями:

Так як металеві шарніри є одними з основних елементів трансмісії автомобіля, то їх виготовляють із міцних та якісних матеріалів, які мають тривалий термін експлуатації. Але, незважаючи на це, часто ШРУСи швидко виходять з ладу. Причини швидкого зносу шарнірів можуть бути:

 • низька якість або недостатня кількість мастильних матеріалів на гранаті;
 • неякісний матеріал, з якого виготовлено шарнір;
 • використання підроблених чи бракованих ШРУСів;
 • попадання в шарнір вологи або забруднень через порваний пильовик;
 • неякісне дорожнє покриття, керування автомобілем по бездоріжжю;
 • несвоєчасне проведення техобслуговування шарнірів та їх заміна;
 • порушення правил експлуатації Фольксвагена.

Причина поломки автомобіля може полягати не саме у виході з ладу шарніра, тому необхідно робити повну діагностику трансмісії.

Фахівці в галузі автомеханіки здійснюють два види діагностики:

 • первинна поверхневий огляд елемента, який дає можливість визначити пошкодження пильовика та стороннього хрусткого звуку при водінні;
 • детальна для її здійснення необхідно розібрати ШРУС на естакаді або ремонтній ямі, за їх відсутності можна використовувати домкрат. Щоб виконати детальну діагностику шарнірів, необов’язково звертатися на СТО, це можна виконати самостійно.

Для проведення діагностики внутрішнього ШРУСу на Volkswagen Passat б3 або іншій моделі цієї марки автомобіля необхідно демонтувати конструкцію. Щоб це зробити, необхідно відкрутити 6-8 фіксуючих болтів і за допомогою монтування вийняти шарнір із посадкового місця. Після цього потрібно відстебнути кільце, що стопорить, і кріпильні хомути. Потім граната від’єднується від приводного валу, при цьому необхідно притримувати захисний чохол або вивернути його убік.

Коли внутрішній ШРУС на Passat б3 або інших моделях Фольксвагена демонтований, його потрібно добре вимити звичайною водою.

Далі, внутрішній ШРУС Passat б5 або інших моделей Фольксвагена закріплюється слюсарними тесками для вибивання з нього підшипників. Вони дістаються із сепаратора за допомогою викрутки, виготовленої з м’якого виду металу. Для того, щоб вийняти сепаратор з кульками, необхідно розгорнути його так, щоб вікна були розташовані навпроти виступів. Як тільки виступи корпусу збігатимуться з вікнами сепаратора, можна витягати обойму.

Кожну деталь розібраного ШРУСу необхідно промити та висушити. Після цього проводиться ретельний огляд всіх комплектуючих. Якщо під час огляду було виявлено пошкодження глибше 1 мм, його необхідно міняти на нову. Також не обійтися без заміни внутрішнього ШРУСа на Passat Б3 або іншої моделі Фольксвагена якщо є дрібні сколи або викричені ділянки на канавках для підшипників. На сепараторі не повинно бути дефектів у вигляді канавок та сколів між торцем та подовженим вікном.

У разі коли пошкоджень під час діагностики шарніра Passat Б3 її було виявлено, то можна зібрати його назад, набити потрібну кількість мастила і встановити на місце. Якщо огляд показав наявність дефектів, то гранату необхідно міняти на нову. Немає сенсу змінювати її певного елемента, оскільки це призводить до швидкого зношування інших деталей.

Заміна внутрішнього шрусу Volkswagen Jetta

Доброго дня всім нашим читачам. Сьогодні з жахливим хрускотом у наші бокси заїхав Volkswagen Golf IV. Господар сказав, що при включеній передачі стоїть гул під час руху. Ми одразу підняли машину на підйомнику. Все навколо ШРУСу було забризкане мастилом. Шрус розвалився. Було вирішено міняти його. Тому в даній статті ми розповімо Вам як зняти та замінити внутрішній ШРУС з пильником на Volkswagen Golf 4. Ця інструкція підходить для моделей наступних років: 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005.

Артикул: Внутрішній ШРУС із пильником 1H0 407 417 Інструменти: Набір ключів з торкс головками Набір ріжкових ключів Заміна внутрішнього ШРУСу та пильника Volkswagen Golf IV:

Насамперед відкриємо капот Потім знімаємо пластикову заглушку на стійці Після цього починаємо послаблювати верхній болт Притримуючи центральний болт, відкручуємо велику гайку Потім знімаємо переднє колесо Далі вибиваємо центральну декоративну заглушку Далі послаблюємо ступичну гайку Потім знімаємо колесо Тепер відкрутимо. Для цього відкручуємо болти на задній частині супорта Знімаємо ковпачки Відживаємо гальмівний циліндр Похитуючи знімаємо супорт з гальмівного диска Вішаємо супорт на стійку, щоб не від’єднувати гальмівний шланг Далі викручуємо ступичну гайку до кінця Тепер починаємо витягувати зовнішній ШРУС зі маточини Можливо доведеться вдарити пару разів молотком, щоб звільнити зовнішній ШРУС Ось ми і витягнули зовнішній ШРУС. Як можна помітити він у відмінному стані. Починаємо викручувати болти, один за одним. Ось так вони виглядають на внутрішньому ШРУСі Викручуємо всі болти Після цього витягуємо внутрішній ШРУС Ось так він виглядає. Видно що його вже пора міняти Знімаємо верхнє стопорне кільце на внутрішньому ШРУСі Далі розбираємо внутрішній ШРУС Причина поломки внутрішнього ШРУСу Починаємо встановлювати новий внутрішній ШРУС. Потім одягаємо нижнє стопорне кільце і внутрішній ШРУС Після цього одягаємо верхнє стопорне кільце Далі змащуємо внутрішній ШРУС. Далі намічаємо болти, натягуємо пильовик і встановлюємо внутрішній ШРУС на місце

READ  Заміна троса склопідйомника Passat б5

ПОРАДА від наших читачів:Для тих у кого старі машини де внутрішні ШРУСи давно не знімалися 100% знадобиться ударна викрутка, інакше можуть злизатися всі болти, бо закипають вони дуже часто і капітально. І друге для зняття самого ШРУСу з валу приводу потрібні будуть розтискні пасатижі на зразок дрібниці, а без цього ніяк не знімеш. Я від Volkswagen Group очікував що там буде нормальний стопор стояти з отворами, а ні, не заморочуватися зробили без і знімати його не дуже зручно так як він іноді прокручуватися. Ну ось ми і замінили внутрішній ШРУС і пильовик на Volkswagen Golf IV. Процедура зайняла у нас близько 50 хвилин. Після цього ми відігнали Наш автомобіль на розвал-сходження. Оскільки відкручували кульову опору. Після цього перевірили всю підвіску та віддали господареві. Машина поїхала тихо без зайвих шумів та хрускотів. Удачі на дорогах!

заміна пильника шрус Passat б4

можливі ситуації, за яких потрібно розібрати і потім зібрати внутрішній ШРУС. Не маючи навички або розуміння пристрою, легко зробити помилку. Тому розглянемо пристрій та порядок складання. Отже, ШРУС складається з наступних частин: чимось схожий на підшипник, але його частини не крутяться відносно один одного, а лише мають певний ступінь свободи переміщення. На більшості VW внутрішні ШРУСи бувають двох діаметрів, 94 і 100 мм.

Заміна пильника ШРУС Ходова частина Клуб любителів VW Passat B3

А тепер саме зняття приводу передніх коліс.

Заміна пильника внутрішнього ШРУС Passat B3-B4 Тривалість: Ремонт Автомобілів переглядів. Passat B5 (WV

Якщо ви не набрали компанію товаришів по чарці, доведеться покарачиться Мені допоміг Алекс, і в 4 руки за 10 хвилин ми все відвернули. Одного кореша відправляємо в машину, щоб вмикав і вимикав передачу, другого женемо під машину, якщо погодиться, якщо ні, то ліземо самі Придбано два захисні чохли пильника. в комплекті з необхідними деталями кріплення та мастилом.

Заміна внутрішнього ШРУС(гранати) АУДІ 80 B3/B4 Зовнішній ШРУС

Я змінював з двох боків, праворуч я повністю знімав вал, зліва всю роботу проводив без зняття валу.

внутрішнього, шрусу, passat

Вiдправлено 01 Квітень Невеликий фотозвіт щодо заміни пильника ШРУСа з його промиванням та мастилом. Справа була весною, коли відтанули естакади на об’їзній біля Луги, перші проліски попрямували до теплого сонця, а рижі на машині стали більшими. І ось одним чудовим теплим вечором, я вирішив заїхати на естакаду, подивитися, що там у мене нового утворилося, під днищем, або навпаки поменшало після зимових барханів. на естакаду винесла вердикт: Тріщина виросла у розмірах до сантиметрів.

Це власне було інтро, далі піде основна частина Відразу перепрошую за малу кількість фоток, бо брудними руками новий фотик мацати не покайфу. Так, і ще, якщо що забув в описі, прошу наших гуру поправити мене! Відкручуємо ступичну гайку та болти колеса.

Відразу зазначу, начитавшись про те, як погано відкручуються ступичні гайки, був трохи наляканий, а дарма всю роботу може виконати одна людина. Час на заміну одного ШРУСу знадобиться від півтори до двох годин. Я змінював з двох боків, праворуч я повністю знімав вал, зліва всю роботу проводив без зняття валу. А тепер саме зняття приводу передніх коліс.

Заміна пильовиків ШРУС на Volkswagen Passat Б3-Б4

Огляд ходової частини автомобіля виявив знос захисних чохлів (пиловників) внутрішнього та зовнішнього шарнірів, лівого приводного валу. Чохли вкрилися дрібними тріщинами, і утворилося кілька розривів, виділяється мастило. Потрібна заміна захисних чохлів (пиляків).

Ця робота досить складна. Вимагає певних знань та навичок. Обов’язково наявність надійного, необхідного інструменту. Роботу зручніше виконувати на підйомнику чи ямі.

При повному розбиранні та промиванні шарнірів може виявитися знос складових деталей і знадобиться повна заміна шарнірів. У цьому випадку доцільніше придбати новий шарнір, в комплекті до якого вже доданий новий захисний чохол, деталі фіксації та мастило.

УВАГА Після зняття приводного валу, не можна опускати авто та перекочувати його на колесах та крутити ступичний підшипник. Підшипник може бути пошкоджений.

Нижче буде описана робота із заміни тільки захисних чохлів (пиляків), з повним промиванням та перебиранням робочих шарнірів рівних кутових швидкостей (ШРУС).

Придбано два захисні чохли (пильники), в комплекті з необхідними деталями кріплення та мастилом.

2.Автомобіль необхідно поставити на ручне гальмо. Ключ повинен бути в замку запалення, кермо розблоковане, т.до. знадобиться вільний хід поворотного кулака.

Послабити болти кріплення колеса та гайку фіксації приводного валу. Фото 3.

Для фіксації, від прокручування, закрутити два колісні болти, в штатні отвори. Вставити викрутку в отвори вентильованого диска.

Всі силові навантаження, по відкручування гайки маточини, вже виконані на фото Стопор відповіддю, забезпечує фіксацію, тільки при остаточному відкручуванні ступичної гайки та відкр. болтів кріплення внутрішнього шарніра, до фланця КПП, при якому навантаження на викрутку дуже мала. Фото 4.

Вичистити внутрішні грані болтів кріплення, внутрішнього шарніра до фланця коробки. Фото 6.

Довгим коміром з подовженою насадкою «Зірочка», відкрутити ці болти. Фото 7.

Для від’єднання і подальшого зняття лівого приводного валу може знадобитися від’єднання кульової опори. Необхідно відкрутити великий болт, що фіксує палець кульової опори до поворотного кулака. Монтуванням, трохи опустити важіль з кульовою опорою вниз, щоб палець кульової опори вийшов з отвору, поворотного кулака. В даному випадку цього не потрібно. Трохи зрушивши, внутрішній шарнір і піднявши його разом із приводним валом вгору, видавивши знімачом (ударом молотка, через проставку) виймаємо приводний вал із зовнішнім шрусом із маточини колеса. При цьому, можливо, виникне потреба у вільному русі, поворотного кулака. Фото 8а.

Привідний вал знято. Кріпимо його в лещатах. Фото 9.

Внутрішній шарнір. Зняття стопорної шайби, зняття внутрішнього шарніра, тарілчастої шайби та захисного чохла (пильнику). Розбирання, промивання, огляд працепридатності та зворотне складання шарніра, повинна проводити людина зі знаннями та досвідом. Фото 10.

Одягаємо на приводний вал, новий захисний чохол (пиловник), внутрішнього шарніра. При одяганні та встановленні на своє місце потрібен досвід. Фото 11.

Послідовно та правильно встановлюємо та фіксуємо перебраний (новий) шарнір на приводний вал. Фото 12.

Набиваємо мастилом шарнір і кріпимо, до нього, ущільнювальну прокладку. Фото 13 Тут набито нове мастило.

Зовнішній шарнір. Зняття елементів фіксації, зняття зовнішнього шарніра, розбирання, промивання, огляд працепридатності та зворотне складання, має виконувати людина зі знаннями та досвідом. Фото 14а Тут набито Старе мастило.

Фото 14 б

Встановлюємо на приводний вал, новий захисний чохол (пильник), з малим хомутом. Фото 15а.

Одягаємо на чохол, великий хомут і послідовно і правильно, фіксуємо на приводному валу перебраний (новий) зовнішній шарнір, попередньо набитий мастилом. Застібаємо та обтискаємо хомути. Фото 16.

Лівий приводний вал зібраний і готовий до встановлення на автомобіль.

Заміна пильника внутрішнього ШРУС Passat B3- B4

Надійно, за допомогою пластин та нових болтів кріпимо внутрішній шарнір до фланця коробки передач. Фіксувати маточину допоможе вставлена ​​в отвори вентиляції гальм. диска, викрутка. Гайку кріплення приводного валу до ступиці, затягуємо після одягання колеса та опускання автомобіля. Фото 18а

READ  Плюси і мінуси Ford Focus 3

Остаточний, сильний затяг гайки кріплення приводного валу до ступиці, виконуємо після кріплення колеса та опускання автомобіля.

Заміна внутрішнього ШРУСА Passat B3 (Пасат б3)

Плануючим самостійно провести вищезазначені роботи зверніть увагу на правильне положення болта-фіксатора кульової опори фото 8б та 18б правильне положення на фото б

Багато хто вкручує болт, як на фото 18б, т.до. для заміни кульової опори, більше не потрібно відкручувати нижній болт кріплення тримача супорта (скоби). При правильному положенні як на фото 8б, ця робота неминуча. Але при цьому більше нічого і не утримує болт від випадання на ходу. При правильному положенні болта-фіксатора кульової опори, у разі його відкручування на ходу, він не вилетить (упирається в болт супорта).

і ще інфа тим хто буде проводити такі роботи, пильовики зовнішніх шарнірів (як і шарніри самі по собі) бувають великі і маленькі, перед тим як купувати новий подивіться який шарнір у вас коштує, великий або маленький, звичайно можна натягнути маленький пильовик на великий шарнір. але не варто.

На скільки я бачу це робилося на МКПП. Хочеться підкреслити, що на АКПП, хто зніматиме вал повністю, зіткнеться з проблеммою. Правий вал відкрутиться без проблем. А ось лівий, потрібно буде піднімати трохи монтуванням саму АКПП, так як не дуже все зручно.

Коли я змінював пильовики, виявив після розбирання та промивання внутрішніх ШРУСів сліди зносу, фарбування на доріжках.Хоча нічого не стукало, я вирішив, якщо вже все розібрав, поміняти місцями лівий і правий ШРУС, благо протилоказань немає. Виходить, що ШРУС крутиться у зворотний бік, працює незношеною частиною.

Для побратимів по форуму, які пророблятимуть цю процедуру вперше потрібно було б конкретніше вказати, як знімаються і ставляться стопорні кільця, куди повинні дивитися конусні кільця та пружинні шайби.1а та рис.1б). Начебто дрібниці, але потім завалять форум допоможіть люфтит, help стукає

P.S. Порада поставити як було не підходить. У мене при розбиранні цього вузла виявилося, що останній господар (або ремонтник) не дружив ні з головою, ні з руками

Якщо ви не знайшли інформацію щодо свого автомобіля. подивіться її на автомобілі побудовані на платформі вашого авто. З великою часткою ймовірності інформація з ремонту та обслуговування підійде і для Вашого авто.

Заміна трипода на шарані г.в. фотозвіт Клуб любителів мікроавтобусів та мінівенів

Пильовик мені поставили з порушенням технології і цього року гранаті ШРУС із цього боку прийшов каюк.

Машина на естокаді ямі колесо піддомкрачене, передача нейтральна, гальмо стоянки.

Повертаючи колесо відкручує 8 болтів кріплення трипода. Вони під внутрішню багатогранну зірочку.

Заміна шрусу Passat b3

інформація підходить для ремонту та інших автомобілів.

Огляд ходової частини автомобіля виявив знос захисних чохлів (пиловників) внутрішнього та зовнішнього шарнірів, лівого приводного валу. Чохли вкрилися дрібними тріщинами, і утворилося кілька розривів, виділяється мастило. Потрібна заміна захисних чохлів (пиляків).

Ця робота досить складна. Вимагає певних знань та навичок. Обов’язково наявність надійного, необхідного інструменту. Роботу зручніше виконувати на підйомнику чи ямі.

При повному розбиранні та промиванні шарнірів може виявитися знос складових деталей і знадобиться повна заміна шарнірів. У цьому випадку доцільніше придбати новий шарнір, в комплекті до якого вже доданий новий захисний чохол, деталі фіксації та мастило.

УВАГА! Після зняття приводного валу, не можна опускати авто та перекочувати його на колесах та крутити ступичний підшипник. Підшипник може бути пошкоджений.

Нижче буде описана робота із заміни тільки захисних чохлів (пиляків), з повним промиванням та перебиранням робочих шарнірів рівних кутових швидкостей (ШРУС).

Придбано два захисні чохли (пильники), в комплекті з необхідними деталями кріплення та мастилом.

2.Автомобіль необхідно поставити на ручне гальмо. Ключ повинен бути в замку запалення, кермо розблоковане, т.до. знадобиться вільний хід поворотного кулака.

Послабити болти кріплення колеса та гайку фіксації приводного валу. Фото 3.

Для фіксації, від прокручування, закрутити два колісні болти, в штатні отвори. Вставити викрутку в отвори вентильованого диска.

Всі силові навантаження, по відкручування гайки маточини, вже виконані на фото Стопор відповіддю, забезпечує фіксацію, тільки при остаточному відкручуванні ступичної гайки та відкр. болтів кріплення внутрішнього шарніра, до фланця КПП, при якому навантаження на викрутку дуже мала. Фото 4.

Вичистити внутрішні грані болтів кріплення, внутрішнього шарніра до фланця коробки. Фото 6.

Довгим коміром з подовженою насадкою Зірочка, відкрутити ці болти. Фото 7.

Для від’єднання і подальшого зняття лівого приводного валу може знадобитися від’єднання кульової опори. Необхідно відкрутити великий болт, що фіксує палець кульової опори до поворотного кулака. Монтуванням, трохи опустити важіль з кульовою опорою вниз, щоб палець кульової опори вийшов з отвору, поворотного кулака. В даному випадку цього не потрібно. Трохи зрушивши, внутрішній шарнір і піднявши його разом із приводним валом вгору, видавивши знімачом (ударом молотка, через проставку) виймаємо приводний вал із зовнішнім шрусом із маточини колеса. При цьому, можливо, виникне потреба у вільному русі, поворотного кулака. Фото 8а.

внутрішнього, шрусу, passat

Привідний вал знято. Кріпимо його в лещатах. Фото 9.

Внутрішній шарнір. Зняття стопорної шайби, зняття внутрішнього шарніра, тарілчастої шайби та захисного чохла (пильнику). Розбирання, промивання, огляд працепридатності та зворотне збирання шарніра, повинна проводити людина зі знаннями та досвідом. Фото 10.

Одягаємо на приводний вал, новий захисний чохол (пиловник), внутрішнього шарніра. При одяганні та встановленні на своє місце потрібен досвід. Фото 11.

Послідовно та правильно встановлюємо та фіксуємо перебраний (новий) шарнір на приводний вал. Фото 12.

Набиваємо мастилом шарнір і кріпимо, до нього, ущільнювальну прокладку. Фото 13 Тут набито нове мастило.

Зовнішній шарнір. Зняття елементів фіксації, зняття зовнішнього шарніра, розбирання, промивання, огляд працепридатності та зворотне складання, має виконувати людина зі знаннями та досвідом. Фото 14а Тут набито Старе мастило.

Встановлюємо на приводний вал, новий захисний чохол (пильник), з малим хомутом. Фото 15а.

Одягаємо на чохол, великий хомут і послідовно і правильно, фіксуємо на приводному валу перебраний (новий) зовнішній шарнір, попередньо набитий мастилом. Застібаємо та обтискаємо хомути. Фото 16.

Лівий приводний вал зібраний і готовий до встановлення на автомобіль.

Надійно, за допомогою пластин та нових болтів кріпимо внутрішній шарнір до фланця коробки передач. Фіксувати маточину допоможе вставлена ​​в отвори вентиляції гальм. диска, викрутка. Гайку кріплення приводного валу до ступиці, затягуємо після одягання колеса та опускання автомобіля. Фото 18а

Остаточний, сильний затяг гайки кріплення приводного валу до ступиці, виконуємо після кріплення колеса та опускання автомобіля.

Плануючим самостійно провести вищезазначені роботи! зверніть увагу на правильне положення болта-фіксатора кульової опори фото 8б та 18б правильне положення на фото б

Багато хто вкручує болт, як на фото 18б, т.до. для заміни кульової опори, більше не потрібно відкручувати нижній болт кріплення тримача супорта (скоби). При правильному положенні як на фото 8б, ця робота неминуча. Але при цьому більше нічого і не утримує болт від випадання на ходу. При правильному положенні болта-фіксатора кульової опори, у разі його відкручування на ходу, він не вилетить (упирається в болт супорта).

і ще інфа тим хто буде проводити такі роботи, пильовики зовнішніх шарнірів (як і шарніри самі по собі) бувають великі і маленькі, перед тим як купувати новий подивіться який шарнір у вас коштує, великий або маленький, звичайно можна натягнути маленький пильовик на великий шарнір. але не варто.

На скільки я бачу це робилося на МКПП. Хочеться підкреслити, що на АКПП, хто зніматиме вал повністю, зіткнеться з проблеммою. Правий вал відкрутиться без проблем. А ось лівий, потрібно буде піднімати трохи монтуванням саму АКПП, так як не дуже все зручно.

Коли я змінював пильовики, виявив після розбирання та промивання внутрішніх ШРУСів сліди зносу, фарбування на доріжках.Хоча нічого не стукало, я вирішив, якщо вже все розібрав, поміняти місцями лівий і правий ШРУС, благо протилоказань немає. Виходить, що ШРУС крутиться у зворотний бік, працює незношеною частиною.

READ  Як поміняти радіатор на Passat б5

Для побратимів по форуму, які пророблятимуть цю процедуру вперше потрібно було б конкретніше вказати, як знімаються і ставляться стопорні кільця, куди повинні дивитися конусні кільця та пружинні шайби.1а та рис.1б). Начебто дрібниці, але потім завалять форум допоможіть люфтіт help стукає.

P.S. Порада поставити як було не підходить. У мене при розбиранні цього вузла виявилося, що останній господар (або ремонтник) не дружив ні з головою, ні з руками

Якщо ви не знайшли інформацію про свій автомобіль подивіться її на автомобілі побудовані на платформі вашого авто. З великою часткою ймовірності інформація з ремонту та обслуговування підійде і для Вашого авто.

Як писалося раніше, після заміни зчеплення стали похрумтувати шруси, а через півроку стали клацати і неприємно хрумтіти, все сильніше і сильніше, як правило при маневруванні та русі заднім ходом.

Як виявилося в ході розбирання — недбайливі слюсаря в автосервісі просто всього забули або втратили при зміні зчеплення одна з кульок внутрішнього шрусу, що призвело до логічної кончини і зовнішнього і внутрішнього шрусів.

Після вивчення форумів та каталогів деталей було куплено два набори:

1) Шрус внутрішній SKF VKJA 8001 за 3141.2) Шрус зовнішній SKF VKJA 3006 за 1855.

Що приїхало, внутрішній, прийшов китайського виробництва, у добротній синій коробочці:

Усі необхідні шайбочки, стопорні кільця, гайка колеса, гвинтики під шестигранник, мастило, хомутики – все в комплекті. Правда хомутиками все-таки необхідно запастись, т.до. хомутик пильника на вал був завеликий, довелося шукати з наявності. і затискачі у них не під гвинтики. а стискати необхідно спеціальним пристроєм або пасатижами/бокорізами в нашому випадку, що не зовсім правильно.

Хомутики у комплектах були такого вигляду:

Зовнішній шрус, італійського виробництва, аналогічно у добротній синій коробочці:

Усі необхідні шайбочки, стопорні кільця, гайка колеса, мастило, хомутики – все в комплекті.

Змінюється в принципі нескладно, ми міняли вдвох самі без ями, просто піддомкративши автомобіль і загнавши його в невелику ямку на землі.

Описувати з фотками заміни сенсу немає, все досить просто, практично як на наших рідних дев’ятках:

Зняли колесо, відкрутили стопорну гайку на осі, відкрутили три гвинтики у нижній кульовій, відводиться вся маточина в зборі вбік і виймається зовнішній шрус тут нас чекав сюрприз. його остаточно заклинило в одному положенні, що доставили нам надалі труднощі в відкрутку шруса. Для полегшення збили зовнішній шрус із валу. Відкрутивши гвинтики внутрішнього шрусу (опинилися під зірочку торкс, 45 або 50, не пам’ятаю точно) зняли і були дуже здивовані, що не вистачає однієї з кульок. його просто немає. він випарувався без жодних слідів ось млинець ось чому все почало розвалюватися і хрустіти … НІ кульки ! його млинець забули/втратили горе майстра, коли міняли зчеплення … ми взагалі трохи від цього про … чи як би сказати … Гаразд, що робити … збираємо нові деталі на місце, все мажемо, фіксуємо і скручуємо у зворотному порядку, за винятком, що прикручували вже все зібраним і зовнішній та внутрішній.

Всі зібравши поїхали дивитися що вийшло. а вийшла повна тиша у русі ! що слід очікувати

П.З. на праву вісь ставитимемо такі ж, як захрумтять старі, — а поки що й так покатаємось…

Заміна шрусів Volkswagen Passat Variant B3 1.8 PF

Доброго всім часу доби, колеги!

Дякую, що відкрили мій черговий запис у БЖ, давно не писав, що відбувається з моїм пасиком. Ось набрав купу фото, тепер розписуватиму все по порядку:

У кратці опишу які види робіт виконувались:. заміна шруса з правого і з лівого боку відразу. заміна пробки розширювального бачка. заміна гумки кріплення глушника. заміна прокладки клапанної кришки

Меням шрус (Шарнір рівних кутових швидкостей) Причиною його заміни служіння клацання при повному вивернутому кермі. Поки що на вулиці погода була тілою вирішив на зиму їх поміняти.Процес нескладний, напевно, кожному доводилося стикатися з порядком розбору, а він наступний:– Домкратимо, знімаємо колесо, відкриваємо гайку на 32. Він затягнутий дуже сильно.- Відкручує 3 болі кріплення кульового. Гайка на 19 рульової тяги теж потрібно відкрутити

Як замінити шрус на Volkswagen Passat B5. DRIVE2

Наносимо на вал тонкий шар нового мастила ШРУС-4 і надягаємо новий чохол; Якщо Вам потрібно було поміняти лише чохол Заміна шрусу на Volkswagen Passat. то видаляємо з ШРУС максимально можливу кількість старого мастила не заносячи бруд оглядаємо кульки, сепаратор, обойму і корпус, не розбираючи. Сліди корозії, задираки та вм’ятини на доріжках не допускаються такий шарнір слід замінити; Тепер затискаємо хомут.

Є два способи. Перший є спеціальний інструмент для стягування таких хомутів. Другий, яким користувався я беремо викрутку шліцеву або як ще її називають плоску приставляємо з одного боку і акуратно стискаємо пассатижами, потім переставляємо викрутку на інший бік і знову стискаємо пассатижами. Стиснемо до упору, періодично постукуючи заміна шруса на Volkswagen Passat зверху притискаючи його, в результаті отримуємо; Справа ліворуч одягаємо на вал завзяте металеве кільце, завзяте пластикове кільце і ставимо нове кільце; Болт у шарнір, я закрутив для того, щоб через це заміна шруса на Volkswagen Passat не виходила мастило; Тепер акуратно наживляємо ШРУС на вал, і через дерево легкими ударами забиваємо його до завзятого металевого кільця; Все вийде.

Вивертаємо кермо в протилежний зламаному шарніру бік. Скориставшись ключем на 18, потрібно зриваємо гайку, що фіксує палець нижнього важеля. Палець вибиватимемо з посадкового місця за допомогою ломика та молотка. По науці для цього використовують знімач, який коштує копійки і мати такий у гаражі — справа честі кожного водія, що поважає себе.

Але в жодному разі економити WD не будемо. Щоб його зняти, потрібно вкручувати ступичний болт доти, доки шарнір не випаде. Тепер можна зняти пильовик і стопорне кільце.

Ступовий болт загвинчуємо до упору, ШРУС сам зістрибне з валу. достатньо відкрутити шість болтів його кріплення до картера головної передачі. Болти хитрі, під гранну биту. В даному випадку цього не потрібно. Трохи зрушивши, заміна шруса на Volkswagen Passat шарнір і піднявши його разом із приводним валом вгору, видавивши знімачом ударом молотка, через проставку виймаємо приводний вал із зовнішнім шрусом із маточини колеса.

При цьому, можливо, виникне потреба у вільному русі, поворотного кулака.

Фото 8а. Привідний вал знято. Кріпимо його в лещатах. Внутрішній шарнір. Зняття стопорної шайби, зняття внутрішнього шарніра, тарілчастої шайби та захисного чохла пильника.

Як поміняти ШРУС на Volkswagen Passat

Розбирання, промивання, огляд працепридатності та зворотне збирання шарніра, повинна проводити людина зі знаннями та досвідом. Фото заміна шруса на Volkswagen Passat Надягаємо на приводний вал, новий захисний чохол пиловик внутрішнього шарніра. При одяганні та встановленні на своє місце потрібен досвід. Послідовно та правильно встановлюємо та фіксуємо перебраний новий шарнір на приводний вал.

Набиваємо мастилом шарнір і кріпимо, до нього, ущільнювальну прокладку. Фото 13 Тут набито нове мастило.

Якщо ви маєте досвід у ремонті автомобіля, то вам знадобиться близько двох годин. Послабляємо гайку підшипника передньої маточини, для цього використовуємо шестигранником. Швидше за все доведеться докласти зусилля, можна використовувати важіль. Прикладаємо її до хомута та затискаємо плоскогубцями. Так само робимо з іншого боку.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS