Заміна троса склопідйомника Passat б5

Table of Contents

Заміна та ремонт склопідйомника на Volkswagen Passat B5

Заміна на новий або ремонт того склопідйомника, яким ви вже користувалися раніше, вимагає особливої ​​уваги, тому що саме в «надрах» машинних дверей знаходяться багато дротів і деталей, які відповідають за її механічну справність і злагодженість роботи. Насамперед у дверях знаходяться колонки, які самі по собі дуже чутливі. Тому, розбираючи двері, будьте обережними з ними. Ці колонки необхідно буде для проведення робіт зі склопідйомником відкрутити.

Головним чином вам потрібно буде викрутити основні болти, на яких тримається дверна обшивка із внутрішньої сторони. Після того, як ви її знімите, ви відразу побачите безліч проводків, які відповідають і за звук у салоні, і за світло у торці дверей. Також важливо знати, що скло має знаходитися під час всього цього процесу в трохи приспущеному положенні. Поступово викручуємо всі болти та шайби, які вам зустрічаються, доки ви двері не розберете практично повністю.

Від’єднувати склопідйомник потрібно викруткою з відповідним лезом. Діставши його з дверей, визначте стан деталі, і після вирішуйте, міняти її на нову, або досить просто відремонтувати і повернути на рідне місце.

Заміна та зняття склопідйомника у Volkswagen Passat B5

Вітаємо всіх автолюбителів, автомеханіків, слюсарів і тих, хто просто цікавиться, на нашому сайті. Автомобільний портал AvtoSlesar24.ru зроблений для Вас і ми постараємося допомогти у ремонті вашого автомобіля.

Сьогодні ми розповімо про заміну та регулювання склопідйомника у Volkswagen Passat B5. Якщо він у вас зламався або хочете його замінити, то наша відео-підказка обов’язково допоможе. Які труднощі підстерігають при його знятті?

Заміна переднього склопідйомника Passat б5

інформація підходить для ремонту та інших автомобілів.

Не вперше зіткнувся з проблемою поломки склопідйомника на пасаті. Вирішив викласти фотозвіт, як його зробити. Трос склопідйомника рветься приблизно в тому самому місці. Мені здається це пов’язано з його конструкцією, в ній використовується 3 ролики та один повзунок, мабуть він і є причиною урвищ. Це була передмова. Перейдемо до справи. Починаємо з розбирання дверей. Для цього знімаємо ручку з блоком керування склопідйомниками, замками.

Блок, що витягується, приєднаний до джгута проводів роз’ємом, який необхідно від’єднати.

далі відкручуємо три кріпильні болти обшивки що знаходяться під тим блоком який зняли.

далі відкручуємо два гвинти в нижній частині обшивки, виглядають вони як показано на фото нижче.

після того, як всі болти викручені, знімаємо обшивку з кліпс. для цього підтягуємо її знизу і акуратно тягнемо до себе.

Від’єднавши кліпси підштовхуємо обшивку вгору, акуратно, щоб як тільки вона звільниться з верхнього кріплення вона нічого не обірвала.

Тепер необхідно від’єднати трос відчинення дверей та електророз’єми.

Трос як належить один, а рознімань багато. один на регулювання дзеркал,

по одному на відкривання багажника та бака, одна лампа підсвічування порогів.

Прибираємо обшивку убік і бачимо наступне

Тепер треба зняти скло. для цього треба відкрити два лючки гумових і відпустити два болтики.

після цього витягуємо скло вгору назовні акуратно

тепер нам необхідно зняти сам склопідйомник, а це вся внутрішня частина дверей. Від’єднуємо роз’єм двигуна склопідйомника, відкручуємо болтики з головкою під ключ на 10 по периметру. після чого акуратно відриваємо склопідйомник від основних дверей. він приліплений на герметиці. Акуратно, тому що в дверях ще залишилися дроти. Далі необхідно від’єднати роз’єм від замку дверей, на мій погляд найскладніший роз’єм і найнезручніший.

від’єднуємо кріплення джгута від склопідйомника витягуємо трос відчинення замку з панелі склопідйомника. Після всього зробленого у нас в руках залишається склопідйомник.

далі запам’ятовуємо розташування тросиків, і починаємо демонтаж. відкручуємо три гвинти кріплення мотора склопідйомника. знімаємо мотор. Знімаємо посадкове гніздо котушки троса склопідйомника і починаємо заміну троса.

Для цього нам знадобиться сам трос (новий) діаметр 1,2 мм. бажано оцинкований. та 4 заготовки для опресування троса. дві з них кінцеві діаметром 5,2 мм і два повідці склотримачів, діаметр 7,2 мм. всередині них просвердлені отвори під трос діаметр 1,5мм.

далі відрізаємо трос перед першим повідцем так щоб надалі можна було прикинути довжину нового місця обтиску.

витягуємо шматочок старого троса, надягаємо боуден на новий трос. надягаємо заготовку на трос і шляхом вимірювань обчислюємо місце розташування повідка.

і так повторюємо процедуру для другого повідця.

В результаті всіх операцій отримуємо наступне

збираємо все та з’ясовуємо довжину троса для обтиску останнього наконечника.

Якщо все правильно зроблено працює не гірше від оригінального. Першу машину робив два з половиною роки тому. досі все працює. За ціною незрівнянно дешевше. А купувати новий чи зробити старий вирішувати вам.

Якщо ви не знайшли інформацію про свій автомобіль подивіться її на автомобілі побудовані на платформі вашого авто. З великою часткою ймовірності інформація з ремонту та обслуговування підійде і для Вашого авто.

Привіт всім! Буду стислий При настанні хорошої погоди багато пасаторів

, починають активно використовувати склопідйомники, що рано чи пізно може призвести до зносу, обриву, перетиру, закусу троса цього самого склопідйомника, причому в найнесподіванішому місці і час. Рано чи пізно у мене це сталося проблема згнили від старості. Довелося дочекатися найближчої суботи і в результаті замінити, і одночасно зварганити якийсь ніякий звіт, по заміні троса склопідйомника з боку водія!Втім, хто хоче кинути виклик виробникам склопідйомників передніх дверей, і тим більше хто не готовий переплачувати і готовий витратити пару годин свого дорогоцінного часу, почну якщо порівняти з ціною за VAG запчастину в екзисті номер 3B1 837 462 приблизно 4400руб. за один штук, комплект. набір, не знаю(((і навіщо нам трос за 4400)? Звичайно, є альтернатива у вигляді аналога, наприклад, Jp Group від 1100 і вище, а тут явно тільки трос. Але Я вчинив інакше, пішов у магазин купив трос довжиною 3 метри 20 см.(насправді треба не менше 3м.10см(як оригінал)), діаметром 1,5 мл. і ціною приблизно 10. за метр разом обійшлося близько 30., ще поїхав до токаря та зробив чотири втулочки але дуже маленькі на одній з фото їх видно.

VDetalyah. Ремонт склопідйомника VW Passat B5 за копійки

Ремонт склопідйомника. ремкомплект склопідйомника Volkswagen Passat B5, Superb xcar.com.ua

Не піднімається скло на правих дверях, ремонт склопідйомника Passat б5

ремонт скло підйомника Volkcwagen B5 (економ варіант)

Заміна механізму електросклопідйомника передніх правих дверей Volkswagen Passat B5 зняття обшивки

Ремонт Volkswagen Passat B5! Як розібрати двері та ремонт замку

Склопідйомник Volkswagen Passat B5. Ремонт склопідйомника Passat B5. Установка ремкомплекту

Ремонт склопідйомника Passat б 5 З підручних матеріалів.

Склопідйомник JP Group 1188101870 на Passat B5. VAG 3B1837461

ремонт електро склопідйомника задніх дверей Volkswagen Passat B5 зняття обшивки

Заміна троса склопідйомника

Якщо Ви зіткнулися з проблемою поломки троса під час опускання скла, то у вирішенні цієї проблеми Вам допоможе наша стаття. Складність у вирішенні проблеми заміни троса склопідйомника залежить від конструкції склопідйомників. Давайте ми почнемо статтю з ознайомлення Вас з поняттям що таке склопідйомник і які види склопідйомників бувають.

Технічне призначення склопідйомника

Склопідйомник. це деталь машини, завдання якої переміщати та утримувати скло машини в будь-якому положенні. Наразі фірми, які займаються випуском різних моделей машин, а також удосконалять усі механізми. надають Вам великий вибір машин з різними дверима.

Номенклатура склопідйомників, на сьогоднішній день, налічує понад 10 найменувань. Вам, як водієві, відомо, що двері в машині є: ліві, праві, передні та задні. В одній і тій же машині вся конструкція всіх деталей відрізняється.

Давайте розглянемо тепер види приводів склопідйомника

Перший вигляд. це механічний. У механічний механізм входять такі деталі: ручка; пара шестерень, що мають прямозубу форму. Завдання шестерень у тому, щоб посилити і передавати скло на валик приводу.

Другий вигляд. електричний. Електричний склопідйомник. це реверсивний електродвигун, в який вмонтовано черв’ячний редуктор.

Усі склопідйомники. складаються з двох вузлів:

1) з приводу, він забезпечує рух скла, при створеному круговому русі;

2) з механізму підйому скла. Завдання, якого. забезпечення обертання валика приводу та його перетворення на рух текла.

Що служить у визначенні напрямку руху скла?

За цей процес відповідають такі деталі:

Щоб перейти до найголовнішого питання нашої статті. давайте ще ознайомимося з механізмами підйому скла. Якщо Ви зрозумієте механізм. Вам це полегшить завдання.

Механізми підйому скла

Механізми підйому скла є таких видів, як:

READ  Ремінь ГРМ йде в бік

Щоб допомогти Вам у питанні заміна троса склопідйомника, нам потрібно докладно розглянути тросовий механізм.

1) Гнучка деталь. трос, який служить забезпечуючи надійність. У машинах, у деяких випадках, можуть бути використані такі деталі як: ремінь, або ж ланцюг. Такі деталі прошу відзначити. більш надійні, ніж трос. Гнучка деталь зазвичай натягується роликами, її кріплять між ними, ролики використовуються в кількості від 3 до 4 штук. Ролики в свою чергу кріпляться усередині дверей.

2) Барабан. Саме на нього, щоб збільшити силу тертя намотують трос. Коли барабан знаходиться в процесі обертання, одна гілка троса на нього починає намотуватись, а інша гілка. розкручується і трос утворює поступальний рух.

Не піднімається скло на правих дверях, ремонт склопідйомника пасат б5

3) Пластина, що знаходиться на вертикальній ділянці. Барабан саме через пластину з’єднаний з нижньою кромкою скла. Пластина утворює своє переміщення трубою.

Ремонт переднього склопідйомника Volkswagen Passat B5, SuperB (заміна тросів склопідйомника)

4) Ролики. Зазвичай, один із усіх роликів підпружинний, а також служить як натягувач, компенсуючи при цьому передбачувану розтяжку гнучкої деталі (в даному випадку троса). Цей натягувач робиться у вигляді пружини. Бувають випадки, коли скло дуже широке, тоді може бути перекіс, адже в тросі є лише дві ділянки, які розташовані вертикально, вони в свою чергу можуть тримати скло у двох місцях.

Ось тепер у такому випадку, як обрив троса склопідйомника (гнучкої деталі) та потрібна Вам наша інструкція, яка допоможе Вам провести заміну з очікуваним для Вас результатом.

Якщо Ви хочете мінімальних витрат і впевнені, що Ви впораєтеся з даною проблемою без втручання майстрів. приступимо до процесу заміни. Для підстрахування, попросіть допомогти Вам у цьому друга, наприклад.

Заміна троса склопідйомника

Новий трос (бажано із запасом), алюмінієві затискачі, бокорізи, викрутки: шліцом та хрестом, шило, літол, напилок, олівець, який Ви будете використовувати, наносячи потрібні позначки та фіксатори для колодок (затискачі).

Друге, що Вам потрібно зробити. це приступити до розбирання дверей. Робіть все акуратно та зважено. Перед тим як почати знімати карту дверей Вам потрібно обов’язково відключити дроти та тягу ручки дверей.

Для розбирання дверей Вам слід провести наступні дії: Викрутіть шурупи по краях обшивки. Приступіть до зняття кнопок склопідйомника викруткою та за допомогою затискача. Потім зніміть карту дверей. Позначте розміщення всіх болтів та клинів рами скла олівцем. Потім Вам потрібно відключити проводку від рами скла та дзеркала. Починайте демонтаж мотора склопідйомника та процес його зйомки. Викрутіть болти рами, потім зніміть і саму раму і покладіть все на стіл. Потім приступаємо до викручування шурупів, використовуючи хрестову викрутку. Акуратно приступіть до витягування скла з колодок на рамах.

Після того як Ви здійснили розбирання дверей. приступайте до заміни троса склопідйомника.

трос, склопідйомника, passat

Робіть собі позначки і зберігайте у пам’яті, розташування троса, і навіть як розташовані сорочки. Зніміть кожух шайби, він кріпиться болтом із боку ближніх дверей. А тепер Вам потрібно зняти Ваш зношений трос. Приступайте до зняття колодок. Вони можуть бути зняти одним рухом навколо рейки. Тепер зніміть все із троса. Виконайте чищення: шайби, сорочки та кожуха. Беремо до рук новий трос і фіксуємо на середині фіксатори в кількості 2 штуки. Між фіксаторами встановлюємо сорочку троса. Дотримуйтесь при цьому відстані між колодками, якщо цей момент буде втрачено та проігноровано. перекіс скла в рамі забезпечений. Тепер Ви можете вставляти трос, а потім сорочка у фіксатори, а точніше між ними (по діагоналі). Фіксуємо на місця кінці троса, потім надягаємо на них сорочки, а потім приступаємо до їх проведення до кожуха шайби і збираємо в один механізм. Беремо верхній кінець троса і тягнемо його, колодки повинні йти вгору. Приміряємо все і проводимо обрізання нижнього троса (його запасу), тепер потрібно поставити фіксатор на нього та вставити його в нижню шайбу, а шайбу у кожух. Обертання шайбу до упору, дивимося, чи не намотується нижній трос, а колодки повинні йти вниз. Тепер вимірюємо верхній трос та обрізаємо, встановлюємо на трос фіксатор, а потім вставляємо трос у верхню шайбу. Крутимо шайбу у всіх напрямках і уважно дивимося, як рухаються колодки. Приступаємо після цього до процесу встановлення корпусу шайби з тросами та шайбами. Прикручуємо все на місця! Після цього Ви можете встановити скло на колодки.

І завершальний етап. це складання дверей. Ось у три етапи і відбувається процес заміни троса.

Чому не працюють склопідйомники на «Пасаті»

Причин, з яких склопідйомник задній лівий Passat B7 перестав працювати, може бути кілька. У більшості випадків потрібна заміна окремих елементів системи.

Для ремонту потрібно демонтувати обшивку, зняти несправні елементи та встановити нові. Необхідно дотримуватися послідовності з’єднання механічних частин та правильності підключення до електричної схеми автомобіля.

Ремонт склопідйомника. Джерело

Основні несправності склопідйомника Passat B4:

  • обрив троса;
  • несправність кнопок;
  • поломка ролика;
  • перегорання запобіжника, реле чи блоку управління;
  • несправність електродвигуна.

Всі ці поломки виникають через знос тертьових деталей або потрапляння води і, як наслідок, замикання електроприладів.

Як своїми руками поміняти склопідйомники Touareg на автомобілях Volkswagen?

Про те, як правильно встановити склопідйомник Passat Б5, не знають багато власників автомобілів Volkswagen. Але ця деталь постійно піддається атмосферному впливу, часто працює у жорстких режимах. І їй може знадобитися заміна. Про те, як встановити новий склопідйомник, ви дізнаєтесь у нашій статті.

Volkswagen Passat B5 | Заміна скла задніх дверей Volkswagen Passat

Посібники → Volkswagen → Passat B5 (Volkswagen Passat )

трос, склопідйомника, passat

Вам потрібні: торцева головка «на 10», викрутка з хрестоподібним лезом.

Зніміть оббивку задніх дверей та вологозахисну плівку (див. «Зняття та встановлення оббивки задніх дверей»).

Зніміть зовнішню підвіконну накладку, долаючи зусилля її пружинних тримачів.

Викрутіть три гвинти кріплення зовнішньої кутової накладки дверей

Вийміть ущільнювач скла з напрямної

…потім зніміть ущільнювач з верхньої частини рамки дверей і наполовину з передньої частини рамки.

…і нижній болти кріплення направляючої до панелі дверей.

Притримуючи скло, виверніть два гвинти кріплення обойми скла до повзуна склопідйомника

…і вийміть скло з дверей, виймаючи його вгору і повертаючи у дверях, як показано на фото.

Встановіть скло задніх дверей та всі зняті деталі в порядку, зворотному зняття.

Тема: не працюють склопідйомники

Опції теми

Пошук

Pointer Зареєструватись 22.02.2009 Адреса Росія, Москва, ЮВАО Вік 39 Повідомлень 12

Сьогодні вранці їхав на роботу та помітив, що жоден склопідйомник не працює. Більш того, на всіх дверях (крім водійської) не горить кнопка (при включенні підсвічування). Блок у водійські двері я перевірив, фішка вставлена, підсвічування горить, кнопки центральний замок працюють.

Якщо хтось стикався з такою проблемкою, допоможіть рішенням. заздалегідь вдячний.

Дивися джгут проводів на блоці комфорту, всі скрутки розмотайте і змотайте заново

Сьогодні вранці їхав на роботу та помітив, що жоден склопідйомник не працює. Більш того, на всіх дверях (крім водійської) не горить кнопка (при включенні підсвічування). Блок у водійські двері я перевірив, фішка вставлена, підсвічування горить, кнопки центральний замок працюють.

Якщо хтось стикався з такою проблемкою, допоможіть рішенням. заздалегідь вдячний.

стикався, у мене так само, знімай обшивку з дверей і відсидію проводку від фішок і витягуючи і розмотує пучок у мене там проводи тренуті були.

Pointer Реєстрація 03.04.2011 Адреса Волгоград Вік 61 Повідомлень 91 Записів у щоденнику 1

Що це скрутки на блоці комфорту 158000%, якщо візуально цілі все одно розмотує, у мене як розмотав так вона і розсипалася.Так само не горіло світло і не працювали підйомники

Lupo Зареєструватись 31.08.2007 Адреса Росія, Москва, ЮАО Вік 36 Повідомлень 205

))))) в салоні світло горить? подивися запобіжник у торпеді зліва, коли водійські двері відчиняєш

Pointer Зареєструватись 22.02.2009 Адреса Росія, Москва, ЮВАО Вік 39 Повідомлень 12

дякую всім за поради. щойно розмотав скрутки і біля блоку комфорту і далі під обшивкою дверей, всі дроти цілі, все гаразд. По суті(з погляду логіки) якщо глюкнув блок комфорту, то тоді інші двері напевно працювали б і в них у кнопках горіли лампочки, не горять. У результаті переглянув усі запобіжники, знайшов запобіжник 4. 15А Даремно тільки обшивку знімав))) ну нічого, буває))) Всім дякую, удачі на дорогах і не тільки)

Lupo Зареєструватись 31.08.2007 Адреса Росія, Москва, ЮАО Вік 36 Повідомлень 205

Pointer Реєстрація 19.08.2013 Адреса Мінеральні Води Повідомлень 1

Passat б5 ремонт склопідйомника задніх дверей

інформація підходить для ремонту та інших автомобілів.

Не вперше зіткнувся з проблемою поломки склопідйомника на пасаті. Вирішив викласти фотозвіт, як його зробити. Трос склопідйомника рветься приблизно в тому самому місці. Мені здається це пов’язано з його конструкцією, в ній використовується 3 ролики та один повзунок, мабуть він і є причиною урвищ. Це була передмова. Перейдемо до справи. Починаємо з розбирання дверей. Для цього знімаємо ручку з блоком керування склопідйомниками, замками.

Блок, що витягується, приєднаний до джгута проводів роз’ємом, який необхідно від’єднати.

далі відкручуємо три кріпильні болти обшивки що знаходяться під тим блоком який зняли.

далі відкручуємо два гвинти в нижній частині обшивки, виглядають вони як показано на фото нижче.

після того, як всі болти викручені, знімаємо обшивку з кліпс. для цього підтягуємо її знизу і акуратно тягнемо до себе.

READ  Чи не заводиться з автозапуску Starline а9

Від’єднавши кліпси підштовхуємо обшивку вгору, акуратно, щоб як тільки вона звільниться з верхнього кріплення вона нічого не обірвала.

Тепер необхідно від’єднати трос відчинення дверей та електророз’єми.

Трос як належить один, а рознімань багато. один на регулювання дзеркал,

по одному на відкривання багажника та бака, одна лампа підсвічування порогів.

Прибираємо обшивку убік і бачимо наступне

Тепер треба зняти скло. для цього треба відкрити два лючки гумових і відпустити два болтики.

після цього витягуємо скло вгору назовні акуратно

тепер нам необхідно зняти сам склопідйомник, а це вся внутрішня частина дверей. Від’єднуємо роз’єм двигуна склопідйомника, відкручуємо болтики з головкою під ключ на 10 по периметру. після чого акуратно відриваємо склопідйомник від основних дверей. він приліплений на герметиці. Акуратно, тому що в дверях ще залишилися дроти. Далі необхідно від’єднати роз’єм від замку дверей, на мій погляд найскладніший роз’єм і найнезручніший.

від’єднуємо кріплення джгута від склопідйомника витягуємо трос відчинення замку з панелі склопідйомника. Після всього зробленого у нас в руках залишається склопідйомник.

далі запам’ятовуємо розташування тросиків, і починаємо демонтаж. відкручуємо три гвинти кріплення мотора склопідйомника. знімаємо мотор. Знімаємо посадкове гніздо котушки троса склопідйомника і починаємо заміну троса.

Для цього нам знадобиться сам трос (новий) діаметр 1,2 мм. бажано оцинкований. та 4 заготовки для опресування троса. дві з них кінцеві діаметром 5,2 мм і два повідці склотримачів, діаметр 7,2 мм. всередині них просвердлені отвори під трос діаметр 1,5мм.

далі відрізаємо трос перед першим повідцем так щоб надалі можна було прикинути довжину нового місця обтиску.

витягуємо шматочок старого троса, надягаємо боуден на новий трос. надягаємо заготовку на трос і шляхом вимірювань обчислюємо місце розташування повідка.

і так повторюємо процедуру для другого повідця.

В результаті всіх операцій отримуємо наступне

збираємо все та з’ясовуємо довжину троса для обтиску останнього наконечника.

Якщо все правильно зроблено працює не гірше від оригінального. Першу машину робив два з половиною роки тому. досі все працює. За ціною незрівнянно дешевше. А купувати новий чи зробити старий вирішувати вам.

Ремонт склопідйомника Volkswagen Passat б5 своїми руками

Ще давньої осені водійське скло перестало опускатися до кінця. Воно опускалося вниз на 10см, потім піднімалося саме вгору, потім знову вниз і при цьому зловісно похрумтів) Заморозила заміну троса до весни, бо гаража немає а одним днем ​​я не влягаю, я це відчувала Всі говорили в один голос, що шансів поміняти його 1 до 100#x1f914;. Настає весна, я не відчуваю дискомфорту без склопідйомника і спокійною їжджу так. Приїжджаю на техогляд оглядач тикає пальцем в кнопку опускання скла Я з криками: заберіть свої культяпки геть. кидаюся на нього. Але зі склом нічого не відбувається крім брязкоту. Розійшлися, їду я собі додому по мкаду і раптом на ходу у мене починає ПАДАТИ СКЛО вниз # x1f628; # x1f628; # x1f628; Проклинаючи культяпку мужика і тримаючи долонею скло на 115км/ч, я здобула освіту жонглера.

АХТУНГ! Знайти трос 1,5мм ДУЖЕ складно Є 2, є 1мм, але 1,5. дика рідкість навіть! Діти, не витрачайте час, якщо його у вас немає. Знайшовши його, не факт, що він виявиться у вас якісним. Я знайшла і купила трос 1,5мм, але він виявився мочалки # x1f602; Трос у наборі з екзиста (найдешевший) набагато міцніший, тримає форму. Це просто небо та земля. Я (в будмагазині) купила якусь м’яку алюмінієву дріт, що лише зовні нагадує трос (інших не знайшлося) бабина у мене на моторчику була вже втомлена, стерта. Якщо ви все ще хочете міняти трос самостійно та готові довго шукати пристойний трос, читайте далі…

ЕТАП Особливу увагу приділіть тому, як знімати фішку замку! Подивіться купу фоток в інтернеті і потім знімайте дверну карту. Я з трудом зняла цю фішку І хвилин я втратила дохрена з нею. А все тому, що не загугла заздалегідь)

Звітів зі збору механізму склопідйомника в інеті багато, писати не буду, все те саме робила. Скажу лише свою думку. Пишуть, що довжина троса потрібна: 86,5110,586,5110,5см 2см у мене пішло на наліплені алюмінієві затискачі. Я брала із запасом. 5 метрів, на випадок якщо краї троса будуть кучерявитись (а вони у такого погано троса єсно кучерявились) 4 алюмінієві затискачі для тросів. Але я б пару міліметрів підкоротила у кожного відрізка, мені зовсім не сподобалося натяг троса після збирання, слабко. Думаю, що 86,2110,286,2110,2 2см на затискачі = натяг як на комплекті з магазину

Обов’язково видаліть всю іржу зі старих роликів та запчастин, це важливо.

Після того, як ви всі надягли і накрутили, і лише залишилося одягнути трос на останній ролик. краще якщо це буде половинчастий ролик: По-перше, я зняла його з напрямної (видавлює пластиковий штуцер у центрі ролика викруткою і знімаємо ролик з напрямки).друге, для зручності натягування, я ще відігнула металеву пластину у ролика (тримає трубку і не дає їй зіскакувати).

Так набагато простіше натягувати трос! Всі пишуть, що в одного складно ну не знаю, я дівчина тендітна і не особливо сил доклала. Однією рукою стискала пружини до максимуму в районі моторчика, другою рукою натягувала трос половинчастим роликом (прямо одягли трос на цей ролик і тягнете їх до місця призначення). Після того як зістикували ролик із напрямком, не відпускайте його, притримуйте пальцями, він може вистрибнути. Виставляйте штуцер і тоді відпускайте. Далі я відтягнула трубку на тросі і притиснула назад металевий язичок впритул до трубки.

Саме простіше робити ОБИДВА цих пункту! В інеті пишуть чи то, чи то. А ось обидва варіанти одночасно мені здалося взагалі ідеальним.

Все поставила, змастила літолом, пішла перевіряти…котушка трохи покрутилася, покрутилася і кррррррихих — зажився тросик у бабині. Втім, я цього все одно чекала, аж надто м’який трос був форму приймав будь-яку, як дріт, а оригінал був незламний на зминання.

ЕТАП Висвердлювати заклепки під новий набір мені не було чим… Новий трос я ніде знайти не могла, бабина теж бентежила. І пішла я шляхом, яким рідко йдуть) Замовила новий набір, зняла звідти трос з роликів і направляючих. Натягнула трос із набору на свою карту # x1f602; було страшно, що не натягну, тк трос на наборі був дуже натягнутий, але ризикнула та натягнула! Вийшло, що з мого старого залишилося: всі ролики на карті і напрямні, а трубки, трос і вагонка. Вставила з нового набору. Єдине, мішався динамік, він не давав зняти/одягти одну з пластикових вагонеток на направляючій Довелося акуратно вибити викруткою клепки у динаміка з карти, зняти стару/одягти нову вагонетку, потім вставити назад на ці ж кліпки динамік. Кліпки вибивати треба ДУЖЕ акуратно, інакше можливе псування пластику динаміка.

Не забуваємо промазати трос мастилом, а дверну карту герметиком, у мене особливо він згнив знизу!

Посібник з ремонту Volkswagen Passat B5 (Volkswagen Passat) 1996-2005 р.в. 14.23 Перемикачі

Перед зняттям будь-якого перемикача зніміть провід маси з акумулятора та повторно підключіть його до акумулятора тільки після встановлення перемикача.

ПЕРЕМИКАЧ ОСВІТЛЕННЯ І КОРЕКТОР СВІТУ ФАР Розташування фіксаторів перемикача освітлення

Розташування гвинтів кріплення перемикача керування люком

трос, склопідйомника, passat

Вилучення перемикача склопідйомника задніх дверей

Напрямок відтискання фіксаторів для зняття перемикача склопідйомника (А) передніх дверей пасажира

Фіксатори кріплення декоративної заглушки розташовані з двох поздовжніх сторін заглушки.

Зняття клавіші перемикача аварійної світлової сигналізації

Для того, щоб не подряпати панель приладів при знятті перемикача, заклейте липкою стрічкою область навколо перемикача.

Привіт всім! Буду короткий При настанні хорошої погоди багато пасатоводів (ну я так точно), починають активно використовувати склопідйомники, що рано чи пізно може призвести до зносу, обриву, перетиру, закуски троса цього самого склопідйомника, причому в самому несподіваному місці і час. Рано чи пізно у мене це сталося, причому відразу на двох передніх дверях. Насамперед, звичайно, замінив трос водійських дверей, саме тим самим способом яким опишу нижче, а через пару днів їзди вже зі справним МОІМ (з.ы. МОІМ-водійським) склопідйомником і «дзижчання» дружини, що вона теж дуже сильно хоче юзати робочий склопідйомник зі свого боку, т.е. пасажирський, щоб дихати чистим зустрічним повітрям з пилом. Довелося дочекатися найближчої суботи і в результаті замінити, і одночасно зварганити якийсь ніякий звіт, по заміні троса склопідйомника з боку передньої пасажирки, а так як був, т.е. є фотоапарат, вирішив спробувати себе у ролі Шрайбікуса та до звіту прикріплю ще фотографії. (Відразу скажу, заміна троса на пасажирських дверях ідентична заміні на водійській, тільки є відмінності при знятті дверної «карти» з того чи іншого боку, і як знімати саму «карту» описувати не буду, звіти є на форумі). Втім, хто хоче кинути виклик виробникам склопідйомників передніх дверей, і тим більше хто не готовий переплачувати і готовий витратити пару годин свого дорогоцінного часу, почну… якщо порівняти з ціною за VAG запчастину (ціна у нас в екзисті, не Москва, номер 3B1 837 462 приблизно 4400руб. за один штук, комплект, набір, не знаю, як це обізвати і що туди входить), т.е. сам трос туди точно входить, ну а решта нам в цьому випадку не цікаво, і навіщо нам трос за 4400? Звичайно, є альтернатива у вигляді аналога, наприклад, Jp Group від 1100 і вище, а тут явно тільки трос. Але Я вчинив інакше, пішов у магазин купив трос довжиною 3 метри 20 см.(насправді треба не менше 3м.10см(як оригінал)), діаметром 1,5 мл. і ціною приблизно 10. за метр разом обійшлося близько 30., ще треба 8 гайок розмір не знаю, але дуже маленькі на одній з фото її видно (їх не купував, шкрябав по засіках). Знімаємо з карти старий ломаний трос, на фото він разом із новим

READ  Заміна охолодної рідини Kia Spectra

тут добре видно через що все це затіяне

беремо новий трос, з одного будь-якого боку одягаємо і затискаємо дві гайочки (бажано якомога ближче один до одного) і відповідно що б не їздили по ньому, а кінчик тросика, що стирчить, надалі перекушуємо

щоб вставити в таку бобіну, але це трохи пізніше

беремо зі старого тр-а ось таку хре. штуку одягаємо на новий тр-к один на один як було на старому і відміряємо 86 см. (це мінімум, як на оригіналі) який можна максимум не знаю, соклубник itpb порадив мені додати 1 см. т.е 87 см., але мені здалося що це забагато і зробив не йому не VAG-у 86,5 см.

потім знімаємо ще одну чорну гумову штуковину зі старого тр-ка одягаємо на новий і відміряємо від краю гайки 110 см.(Як в оригіналі) я додав ще 0,5см. т.е. разом 110,5 см. і затискаємо двома гайками, знову одягаємо чорну гумову хре.ну знявши її зі старого троса і відміряємо знову 110 см. (як в оригіналі) або як я зробив додав 0,5 см. і знову затискаємо двома гайками. Всі трос готовий і тепер можна відкусити зайві шматки тр-ка та одягнути його на дверну карту.

ось тепер треба кінчики тросика (дивитись фото вище) вставити в спеціальні отвори бобіни, потім бобіну вставити в корпус механізму електропідйомника, зверніть увагу бобіна з двох боків різна і треба встановити, так як на фото(є поглиблення для шестірні)

з’єднати та саморізами закріпити корпус з бобиною з одного боку «карти» з механізмом електропідйомника з іншого

одягаємо на три ролики трос, потім я відігнув на направляючому вушко близько 4-го ролика

Passat B5 Ремонт склопідйомника Заміна троса

краще відгинати на тій направляючій (моє IMHO), де в нижній частині напрямної стоїть половинчастий ролик

вставив у паз (не забуваємо стиснути вушко назад), а за отвори в ролику круговим рухом одягнув трос на останній 4-ий ролик, непогано було б мати ще дві руки, щоб стиснути дві пружини до максимального стиску і тоді буде легше натягувати тр-к на цей самий ролик

Напевно прочитати цей звіт насправді займе не більше часу, ніж замінити сам трос. На момент створення теми склопідйомники працювали без скрипів, закусів і т.п.п. так термін служби їх у виправленому стані ще не великий, але я впевнений, що вони відпрацюють ще не один рік.

Привіт всім! Буду коротким… При настанні хорошої погоди багато пасатоводів (ну я так точно), починають активно використовувати склопідйомники, що рано чи пізно може призвести до зносу, обриву, перетиру, закуски троса цього самого склопідйомника, причому в самому несподіваному місці і час. Рано чи пізно у мене це сталося, причому відразу на двох передніх дверях. Насамперед, звичайно, замінив трос водійських дверей, саме тим самим способом яким опишу нижче, а через пару днів їзди вже зі справним МОІМ (з.ы. МОІМ-водійським) склопідйомником і «дзижчання» дружини, що вона теж дуже сильно хоче юзати робочий склопідйомник зі свого боку, т.е. пасажирський, щоб дихати чистим зустрічним повітрям з пилом. Довелося дочекатися найближчої суботи і в результаті замінити, і одночасно зварганити якийсь ніякий звіт, по заміні троса склопідйомника з боку передньої пасажирки, а так як був, т.е. є фотоапарат, вирішив спробувати себе у ролі Шрайбікуса та до звіту прикріплю ще фотографії. (Одразу скажу, заміна тросика на пасажирських дверях ідентична заміні на водійській, тільки є відмінності при знятті дверної «карти» з того чи іншого боку, і як знімати саму «карту» описувати не буду, звіти Є на форумі).

Загалом хто хоче кинути виклик виробникам склопідйомників передніх дверей, і тим більше хто не готовий переплачувати і готовий витратити пару годин свого дорогоцінного часу, почну… Якщо порівняти з ціною за VAG запчастину (ціна у нас в екзисті, не Москва, номер 3B1 837 462 приблизно 4400руб. за один штук, комплект, набір, не знаю, як це обізвати і що туди входить), т.е. сам трос туди точно входить, ну а решта нам в цьому випадку не цікаво, і навіщо нам трос за 4400? Звичайно, є альтернатива у вигляді аналога, наприклад, Jp Group від 1100 і вище, а тут явно тільки трос. Але! Я вчинив інакше, пішов у магазин купив трос довжиною 3 метри 20 см.(насправді треба не менше 3м.10см(як оригінал)), діаметром 1,5 мл. і ціною приблизно 10. за метр разом обійшлося близько 30., ще треба 8 гайок розмір не знаю, але дуже маленькі на одній з фото її видно (їх не купував, шкрябав по засіках).

Знімаємо з карти старий ломаний трос, на фото він разом із новим

Тут добре видно через що все це затіяне

Беремо новий трос, з одного будь-якого боку одягаємо і затискаємо дві гайки (бажано якомога ближче один до одного) і відповідно що б не їздили по ньому, а кінчик тросика, що стирчить, надалі перекушуємо

Для того, щоб вставити в таку бобіну, але це трохи пізніше

Беремо зі старого троса ось таку хре. штуку, одягаємо на новий трос, один на один як було на старому і відміряємо 86 см. (це мінімум, як на оригіналі) який можна максимум не знаю, соклубник порадив мені додати 1 см. т.е 87 см., але мені здалося що це забагато і зробив не йому не VAG-у 86,5 см.

Потім знімаємо ще одну чорну гумову штуковину зі старого троса, одягаємо на новий, і відміряємо від краю гайки 110 см.(Як в оригіналі) я додав ще 0,5см. т.е. разом 110,5 см. і затискаємо двома гайками, знову одягаємо чорну гумову хре.ну знявши її зі старого троса і відміряємо знову 110 см. (як в оригіналі) або як я зробив додав 0,5 см. і знову затискаємо двома гайками. Все, трос готовий і тепер можна відкусити зайві шматки троса та одягнути його на дверну карту.

Ось тепер треба кінчики тросика (дивитись фото вище) вставити в спеціальні отвори бобіни, потім бобіну вставити в корпус механізму електропідйомника, зверніть увагу. бобіна з двох боків різна і треба встановити, так як на фото(є поглиблення для шестірні)

З’єднати та саморізами закріпити корпус з бобиною з одного боку «карти» з механізмом електропідйомника з іншого

Одягаємо на три ролики трос, потім я відігнув на направляючому вушко близько 4-го ролика

Краще відгинати на тій направляючій (моє IMHO), де в нижній частині напрямної стоїть половинчастий ролик

Вставив у паз (не забуваємо стиснути вушко назад), а за отвори в ролику круговим рухом одягнув трос на останній 4-й ролик, непогано було б мати ще дві руки, щоб стиснути дві пружини до максимального стиску і тоді буде легше натягувати трос на цей найролик

А ось так виглядає картка вже в зборі.

Задіяні інструменти:

Напевно прочитати цей звіт насправді займе не більше часу, ніж замінити сам трос. На момент створення теми склопідйомники працювали без скрипів, закусів і т.п.п. Термін служби їх у виправленому стані ще не великий, але я впевнений, що вони відпрацюють ще не один рік.

Volkswagen Passat Б5: зняття склопідйомника

Піднявши обшивку, від’єднуємо роз’єм дроту від ліхтаря підсвічування дверей.

Від’єднуємо роз’єм живлення склопідйомника від самого склопідйомника.

Ключем на 10 відкручуємо по колу карту склопідйомника.

Акуратно поддеваем карту і від’єднуємо її плоскою викруткою.

Відкручуємо кришки, щоб відкрутити болти, що тримають скло.

Ключем на 10 відкручуємо болти.

Від’єднуємо фіксатор ручки.

Для зняття замка витягуємо заглушку.

Шестигранником відкручуємо фіксуючий болт ручки відчинення дверей.

Типові несправності троса

Крім перелічених несправностей, знос троса може бути з інших причин. Наприклад, при неправильному встановленні пристрою або потраплянні сторонніх предметів у паз скла.

Визначити несправність механізму можна за такими ознаками:

  • скло заклинює в одному положенні;
  • утруднене пересування скла;
  • при натисканні на кнопку немає жодної реакції;
  • ривки під час руху.

Трос може ослабнути не тільки через довготривалу експлуатацію, але і при поломці пластмасових фіксаторів, які слід замінити. Якщо порвався трос склопідйомника, його необхідно замінити.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS