Заміна троса ручника ВАЗ 2110

заміна троса

трос, ручник, ваза, 2110

Заміну троса проводять, виявивши явні причини:

 • наконечники троса мають вироблення;
 • обірвані до 2% пасом;
 • утруднене переміщення троса в оболонці після проведеної мастила.

Інструменти, які будуть потрібні для виконання ремонту:

 • ключ на 10. ріжковий;
 • два ключа на 13. один ріжковий, другий. накидний;
 • велика викрутка;
 • дві монтування.
 • опустити важіль стоянкового гальма до нижнього положення, повинен відщепнути стопор;
 • звільнити вільний доступ до зрівнювач, зняти глушник з подушок, резонатор з задньої подушки, акуратно опустити глушник ВАЗ в яму;
 • під кузовом звільнити регулювальну гайку від контргайки, відкрутивши шпалери, видалити зрівнювач з тяги;
 • вийняти наконечник оболонки з уравнителя; вийняти з проходить під кузовом кронштейна оболонку троса;
 • акуратно відігнути дужки кріплень обох тросів;
 • зняти гальмівні колодки. від’єднавши наконечник від важеля;
 • звільнився трос протягнути через кронштейн внизу кузова;
 • вийняти трос з гальмівного щита.

Примітка: роботу з від’єднання наконечника необхідно проводити удвох, один відтягує коромисло монтуванням або великої викруткою, другий відкручує гайку фіксатора, і акуратно, щоб не пошкодити руки виймається трос з тримача.

Після виконаної операції зі зняття троса, треба все місця кріплення і проходження троса очистити від бруду та іржі за допомогою металевої щітки. Промити розчинником місця проходу троса в гальмівному щиті. На ніч в наскрізні проходи троса налити оцтову кислоту і заткнути пробками, оцет добре від’їдає іржу.

Примітка: при заливці кислоти роботи потрібно проводити в гумових рукавичках.

 • Вставити трос в гальмівній щит, установку на гальмівному барабані проводити з двома помічниками. Один натягує на коромисло, двоє натискають на важелі ручника.

Замена троса ручника ваз 2110-12. АВТОпрактик

Примітка: можна провести цю роботу вдвох, якщо проявити кмітливість, закріпити важелі ручника в натягнутому положенні. Прив’язати мотузку до зрівняльної планці, один акуратно натягає, другий направляє на шток і фіксує гайкою.

 • Так само і з другим барабаном і тільки після цього спускатися в яму для проведення подальших процедур. Під днищем кузова в кронштейні, троси встановлюють хрест-навхрест. Закріпити держатель троса на балці заднього моста.

Заміна троса ручника на ВАЗ-2110, 2111, 2112

Ручник, по-науковому ручної або гальмо стоянки. незамінна частина автомобіля, користь якої багато хто недооцінює.

Ручник. це важіль, який в несподіваній ситуації допоможе зробити екстрене гальмування автомобіля, а в складній. рушити з місця на гірці, без шкоди ззаду стоять автомобілів. І все ж основним завданням ручного гальма є утримання машини від випадкового руху.

Ручник істотно полегшує життя автомобілістам, а іноді навіть виручає. Тому, щоб не сталося форс-мажорній ситуації і в необхідний момент ручне гальмо не підвів, потрібно стежити за станом троса, за його справністю.

Як виявити неполадки в роботі ручного гальма? Перелічимо основні проблеми і причини збою в роботі ручника.

Основні несправності ручного гальма:

 • Важко або зовсім неможливо поставити машину на ручник, трос важко переміщається.

Причина: в середині лопнули нитки і розпушились;

 • Машина котиться, навіть при піднятому ручнику.
 • При спробі поставити на ручник, машина присідає на один бік.
 • Ручник занадто легко піднімається, а машина котиться.

Причина: трос зносився, почали рватися нитки.

При виявленні несправності, трос слід замінити. Якщо поблизу не виявилося автосервісу, озбройтеся двома ключами на «13», одним на «10», балонним ключем і плоскогубцями. поїхали!

Заміна троса ручного гальма

Переконайтеся, що машина стоїть не на ручнику. Якщо це так, опустіть його. Щоб забезпечити собі безпеку і запобігти відкат машини, поставте її на швидкість і під передні колеса покладіть протидії відкати.

Далі зриваємо колісні болти балонним ключем проти годинникової стрілки, «домкрати» машину і знімаємо будь-яке з задніх коліс.

Викручуємо два барабанних болта і ними, шляхом вкручування в спеціальні отвори в барабані, знімаємо його.

Плоскогубцями знімаємо верхню і нижню пружини, послаблюючи тим самим колодки, отримуючи доступ до внутрішніх пружин, відсунувши які, безперешкодно знімаємо колодки.

Висмикуємо тросик з гальмівного щита.

Послаблюємо держатель троса на балці і витягуємо з нього трос.

Відсуваємо резонатор (глушник) в сторону рукою, якщо не виходить, знімаємо глушник.

Послаблюємо гайки натяжителя ручника (1,8). Знімаємо з кріплення (4) і важеля (3).

Витягуємо сорочку троса з уравнителя і витягуємо тросик з тяги.

Збираємо в зворотній послідовності.

Для чого потрібен ручне гальмо

Згідно з чинними Правилами дорожнього руху ручник ВАЗ повинен утримати транспорт при ухилі до 25%. Піднімаючи важіль вгору, він повинен виробляти від 2 до 8 клацань. Якщо автомобіль знаходиться в експлуатації більше трьох років, то необхідно провести перевірку гальмівної сістеми.Можно заїхати в автосервіс, там кваліфіковані фахівці проведуть якісну діагностику. Так само виконати цей процес потрібно самостійно. Зупинивши автомобіль на рівному майданчику, плавним рухом піднімається важіль до упору вгору. При цьому проводиться підрахунок клацань, їх повинно бути не більше 8-ми. Вийшовши з салону, треба докласти зусилля ззаду, намагаючись зрушити машину. Якщо вона прокотилася, отже, доведеться зайнятися регулюванням ручника. Провівши затяжку троса, результат той же, значить залишається одне. повністю перевіряти стан гальмівної задній системи.

READ  Заміна масла в Variator Subaru XV

Заміна троса ручника на ВАЗ 2110, ВАЗ 2111, ВАЗ 2112

Ласкаво просимо! Трос ручного гальма. з часом він розтягується і приходить в непридатність, а іноді навіть буває що він рветься (Насправді все від його якості залежить, деякі троси бувають взагалі навіть і не розтягуються), всі ці проблеми пов’язані з тросом, викликають купу незручностей. все починається з того, що автомобіль просто на ручник не можна буде поставити або він буде тримати машину, але дуже і дуже слабо, тому щоб таких незручностей не було, трос час від часу підлягає заміні на новий, зробити це не складно і можна самому і навіть їхати на послуги не потрібно.

Примітка! Для здійснення робіт по заміні троса, рекомендуємо щоб було зручно працювати: По-перше загнати автомобіль на оглядову яму і по-друге запастися воротком і до нього накидними головками, якщо у вас немає такої можливості, тоді звичайними ключами запасіться, такими як накидні і гайкові!

Де знаходиться трос ручника? Він проходить під днищем автомобіля, щоб більш детально зрозуміти його місце розташування, спершу на ручник потрібно буде глянути (Вказано червоною стрілкою на великому фото), поруч з ним є кронштейн він ще синьою стрілкою вказано, отож під днищем трос точно в цьому ж місці розташовується. взагалі троса всього три і два останніх обов’язково повинні замінюватися в зборі (Парою), перший трос це той який від ручника йде (Маленький трос, см. маленьке фото), два других це які до кронштейну приєднуються, кронштейн так само показаний на маленькому фото і зазначений синьою стрілкою.

Коли потрібно міняти трос ручника? Він від старості може пріржаветь або якщо їм не користуватися, точно така ж ситуація трапиться, в зв’язку з цим в оболонки він почне переміщатися з великими труднощами, буде заїдати і навіть можливо до ладу не тримати машину, крім цієї проблеми, трос потрібно міняти коли він размахрілся (Це можна зрозуміти поглянувши на нього) або сильно витягнувся (Якщо трос навіть регулюванням можна вже налаштувати, то він сильно витягнувся, як регулювати трос, читайте в цій же статті нижче).

підсумки заміни

Після складання, слід перевірити правильність заміни троса.

 • Підняти задню частину машини за допомогою домкрата, або загнати на оглядову яму;
 • Опустити важіль вниз до кінця;
 • Послабити контргайку і затягнути до натягу троса регулювальну гайку;
 • Перевірити клацання, норма від 2 до 5;
 • Для надійності закриття контргайку, притримуючи регулювальну від провертання.

Перевіряємо роботу ручника: ставимо машину на ручник і обертаємо колеса. Обертання має бути рівномірним і без непорозумінь.

Для більшої впевненості вибираємо круту гору (з зразковим ухилом не менше 25%) і ставимо машину на ручне гальмо. Варто? Значить заміна зроблена правильно.

ВАЗ 2110: заміна троса ручника своїми силами

Гальмо або ручне гальмо автотранспорту призначений для екстреного гальмування в такій аварійної ситуації. Основне призначення. при стоянці більше 6 хв з вимкненим двигуном, гальмо стоянки приводиться в дію важелем. Він розташований між передніми сидіннями автотранспортного засобу. На ВАЗ 2110 заміна троса ручника буває викликана необхідністю турботи про безпеку. Заміна троса ручника ВАЗ 2110 може бути проведена своїми силами.

Перевірка задньої гальмівної системи

 • Автомобіль встановлюється на естакаду або в гаражі на оглядову яму. Під передні колеса підкладаються противідкатні пристосування. Задня частина піднімається домкратами, встановлюються надійні підпори. Важіль опускається вниз до межі.
 • Знімаються задні барабани і перевіряються на знос. У них не допустимо великий знос. Перевіряються задні гальмівні колодки. їх товщина повинна становити більше 2/3 нових колодок. Знизу оглядається стан троса, він не повинен мати потертостей і обірваних пасом.

Примітка. Обірвані пасма ускладнюють рух троса в оболонці, перевіряється стан наконечників.

 • Знос гальмівної системи відбувається за час експлуатації будь-якого автотранспортного засобу.

Заміна троса ручного гальма

Переконайтеся, що машина стоїть не на ручнику. Якщо це так, опустіть його. Щоб забезпечити собі безпеку і запобігти відкат машини, поставте її на швидкість і під передні колеса покладіть протидії відкати.

Далі зриваємо колісні болти балонним ключем проти годинникової стрілки, «домкрати» машину і знімаємо будь-яке з задніх коліс.

Викручуємо два барабанних болта і ними, шляхом вкручування в спеціальні отвори в барабані, знімаємо його.

Замена троса ручника и задних тормозных колодок ВАЗ 2110. 2112

Плоскогубцями знімаємо верхню і нижню пружини, послаблюючи тим самим колодки, отримуючи доступ до внутрішніх пружин, відсунувши які, безперешкодно знімаємо колодки.

Висмикуємо тросик з гальмівного щита.

Послаблюємо держатель троса на балці і витягуємо з нього трос.

Відсуваємо резонатор (глушник) в сторону рукою, якщо не виходить, знімаємо глушник.

Послаблюємо гайки натяжителя ручника (1,8). Знімаємо з кріплення (4) і важеля (3).

Витягуємо сорочку троса з уравнителя і витягуємо тросик з тяги.

Збираємо в зворотній послідовності.

Заміна троса ручника на ВАЗ-2110, 2111, 2112

Ручник, по-науковому ручної або гальмо стоянки. незамінна частина автомобіля, користь якої багато хто недооцінює.

Ручник. це важіль, який в несподіваній ситуації допоможе зробити екстрене гальмування автомобіля, а в складній. рушити з місця на гірці, без шкоди ззаду стоять автомобілів. І все ж основним завданням ручного гальма є утримання машини від випадкового руху.

Ручник істотно полегшує життя автомобілістам, а іноді навіть виручає. Тому, щоб не сталося форс-мажорній ситуації і в необхідний момент ручне гальмо не підвів, потрібно стежити за станом троса, за його справністю.

Як виявити неполадки в роботі ручного гальма? Перелічимо основні проблеми і причини збою в роботі ручника.

Основні несправності ручного гальма:

 • Важко або зовсім неможливо поставити машину на ручник, трос важко переміщається.

Причина: в середині лопнули нитки і розпушились;

 • Машина котиться, навіть при піднятому ручнику.
 • При спробі поставити на ручник, машина присідає на один бік.
 • Ручник занадто легко піднімається, а машина котиться.
READ  Як поміняти пороги на ВАЗ 2110

Причина: трос зносився, почали рватися нитки.

При виявленні несправності, трос слід замінити. Якщо поблизу не виявилося автосервісу, озбройтеся двома ключами на «13», одним на «10», балонним ключем і плоскогубцями. поїхали!

підсумки заміни

Після складання, слід перевірити правильність заміни троса.

 • Підняти задню частину машини за допомогою домкрата, або загнати на оглядову яму;
 • Опустити важіль вниз до кінця;
 • Послабити контргайку і затягнути до натягу троса регулювальну гайку;
 • Перевірити клацання, норма від 2 до 5;
 • Для надійності закриття контргайку, притримуючи регулювальну від провертання.

Перевіряємо роботу ручника: ставимо машину на ручник і обертаємо колеса. Обертання має бути рівномірним і без непорозумінь.

Для більшої впевненості вибираємо круту гору (з зразковим ухилом не менше 25%) і ставимо машину на ручне гальмо. Варто? Значить заміна зроблена правильно.

Принцип регулювання троса ручника

Дуже просто. Тільки потрібно розвантажити багажник від додаткових тягарів. В тому сенсі, що там не повинно бути сейфів, холодильників, пральних машин, картоплі та іншого вантажу. Інакше вся регулювання піде коту під хвіст. Справа в тому, що при просажіваніі корми натяг троса трохи збільшується.

Незначно, але цього достатньо, щоб збити регулювання повністю. Так ось, для регулювання натягу троса необхідна оглядова яма або естакада. Підйомник не піде, як і домкрат. Колеса повинні стояти на землі і бути навантаженими.

Причини несправності троса ручного гальма на ВАЗ 2110

Трос стоянкового гальма автомобіля ВАЗ 2110

Основа стоянкового гальма. трос, по якому зусилля, що додається водієм, передається від важеля до задньої гальмівній системі. Навантаження на цей елемент конструкції можна назвати великою, тому обривається трос досить рідко. Найчастіше він просто зіскакує.

Відбутися це може з наступних причин:

 • Планки задніх гальмівних колодок сильно зношені, в результаті чого трос провисає.
 • Самі гальмівні колодки повністю стерлися (в разі, якщо автомобіль обладнаний саме таким типом гальм).
 • Наконечники троса поступово перетерли занадто довгими болтами на колесах, що врешті-решт і призвело до зіскакуванню.
 • Крім того, трос ручника може обірватися через занадто різкого гальмування або може вискочити, просто зачепившись за який-небудь сторонній предмет на дорозі.

Несправності і їх ознаки

Визначити, що потрібно регулювання або заміна троса, досить просто. Ознаки несправного механізму проявляються наступним чином:

 • Ручне гальмо протискуєте без зусиль. ослаблений трос, необхідно натягнути його.
 • Механізм не реагує на натискання важеля. привід порвався або вилетів, також причина може бути в зносі задніх колодок.
 • Заїдання ручника. пошкодження приводу, потрібна заміна.

Важливо! Гальмо стоянки потребує перевірки хоча б раз в 30 тисяч кілометрів пробігу. Ручне гальмо повинен завжди бути натягнутий.

Діставши основний елемент, можна візуально визначити його стан. Заміна потрібно в наступних випадку:

 • До 2% пошкоджені або обірвані.
 • Рух троса відбувається з працею навіть після нанесення мастила.
 • Наконечники приводу мають вироблення.

призначення ручника

Воно у ручного гальма просте: зупинити автомобіль в аварійній ситуації. Крім того, цей пристрій використовується для надійної фіксації автомобіля на стоянці з вимкненим двигуном і для запобігання скочування машини при екстрених зупинках на ухилах величиною до 25% включно. Важіль ручного гальма розташований між передніми сидіннями автомобіля.

Знос задніх барабанних гальм

Причиною некоректної роботи ручного гальма може стати не тільки трос, він, як правило, тримається до останнього і заміна троса ручника ВАЗ 2110 може проводитися вкрай рідко, в залежності від того, яку роль ручного гальма виділяє водій. За правилами, як вчать в автошколах, ручник взагалі мало не головний помічник водія в критичних ситуаціях. Якщо що. смикай за ручник. Як парашут. Але насправді, набагато ефективніше і простіше під час руху і при рушанні з місця в складних умовах, користуватися гальмом, а не ручником, хоча для цього потрібен досвід і вміння.

Як би там не було, знос гальмівних колодок теж сильно впливає на роботу ручника і якщо в системі гальм реалізована регулювання зазору між барабаном і колодкою, то з ручником доводиться розбиратися самостійно. Регулювати його потрібно час від часу. З досвіду і за вказівками того ж ВАЗа, ручник повинен повністю блокувати колеса за три клацання. Якщо більше. тросу світить заміна або регулювання.

Трос стоянкового гальма і особливості його експлуатації

Основним елементом приводу гальма стоянки є трос, який хоч і залізний, але має свій ресурс. Трос працює в досить складних умовах, постійно в пилу і бруду, воді і солі, тому ресурс його може бути не таким високим, як цього хотілося б. Згодом трос розтягується. Це і є основна причина заміни. зміна довжини троса може не дозволити колесам блокуватися, хоча ручка гальма може бути піднята на максимальну висоту. Тут деякий час може допомогти регулювання, яка зводиться, в принципі, до укорочення троса.

До нескінченності трос вкорочувати механізм не зможе, та й сам трос не завжди може витримати навантаження і починає лопатися, від прожилки до прожилками, поступово зменшуючись в діаметрі. І так до тих пір, поки його розтин не стане критичним і він просто порветься.

Особливості операції по заміні троса

Демонтаж і монтаж нового троса не вимагає яких-небудь пояснень і додаткових інструкцій, оскільки робота виконується точно за такою ж схемою, як при заміні задніх гальмівних колодок, тільки без демонтажу самих колодок.

Єдине, що потрібно запам’ятати. троси розташовуються по відношенню до компенсатора хрест-навхрест в районі заднього моста.

Після установки нового троса необхідно провести його регулювання вже після того, як задній міст буде в зборі. Перевіряйте трос час від часу і міняйте його краще навесні або влітку заздалегідь. Зимова заміна троса. не найприємніша процедура. Знімайтеся з ручника вчасно і приємних всім подорожей!

Ручник, по-науковому ручної або гальмо стоянки. незамінна частина автомобіля, користь якої багато хто недооцінює.

READ  Зняття заднього бампера ВАЗ 2110

Ручник. це важіль, який в несподіваній ситуації допоможе зробити екстрене гальмування автомобіля, а в складній. рушити з місця на гірці, без шкоди ззаду стоять автомобілів. І все ж основним завданням ручного гальма є утримання машини від випадкового руху.

Ручник істотно полегшує життя автомобілістам, а іноді навіть виручає. Тому, щоб не сталося форс-мажорній ситуації і в необхідний момент ручне гальмо не підвів, потрібно стежити за станом троса, за його справністю.

Як виявити неполадки в роботі ручного гальма? Перелічимо основні проблеми і причини збою в роботі ручника.

Основні несправності ручного гальма:

 • Важко або зовсім неможливо поставити машину на ручник, трос важко переміщається.

Причина: в середині лопнули нитки і розпушились;

 • Машина котиться, навіть при піднятому ручнику.
 • При спробі поставити на ручник, машина присідає на один бік.
 • Ручник занадто легко піднімається, а машина котиться.

Причина: трос зносився, почали рватися нитки.

При виявленні несправності, трос слід замінити. Якщо поблизу не виявилося автосервісу, озбройтеся двома ключами на «13», одним на «10», балонним ключем і плоскогубцями. поїхали!

Міняємо трос ручника ВАЗ 2110 своїми руками

Досить часто власники вітчизняного автомобіля ВАЗ 2110 стикаються з проблемою. поломка стоянкового гальма і відсутність зворотної тяги на важелі. Власне, в цій статті ми детально розглянемо, як проводиться ремонт і регулювання цього важливого пристрою, попутно зупинившись на основних причинах, чому система не тримає і не працює.

Посібник з ремонту

Щоб оперативно провести ремонт, буде потрібна допомога напарника. Це значно заощадить час, який доведеться витратити на ремонт.

 • Крок перший. знімаємо ВАЗ 2110 з стоянкового гальма (ручник опускаємо до упору в підлогу. система утримування автомобіля на місці повинна бути виключена);
 • Крок два. демонтуємо гальмівний барабан колеса;
 • Крок три. Дістатися до уравнителя досить складно. Майстру потрібно зняти глушник з подушки підвіски і зняти резонатор з задньої подушки. Опускаємо трубу для відведення вихлопних газів вниз;
 • Крок чотири. Для цього доведеться підлізти під ВАЗ 2110. тут розташовується регулювальна гайка і контргайка. Відвертаємо їх і знімаємо з тяги зрівнювач;
 • Крок п’ять. Витягуємо наконечник троса з управління;
 • Крок шість. На кузові ВАЗ 2110 розташовується кронштейн, де встановлений наконечник оболонки троса;
 • Крок сім. Виробник закріпив трос за допомогою скоб. їх необхідно відігнути в сторони;
 • Крок вісім. Знімаємо задню гальмівну колодку і від’єднуємо наконечник троса ручника;
 • Крок дев’ять. Переходимо до балки заднього моста і послаблюємо гайки, за допомогою яких виробник закріпив ручник. Витягуємо трос з тримача пристрою.

Власне, цей етап можна озаглавити як пройдену половину шляху. Тепер автовласник повинен встановити новий трос ручного гальма, скориставшись наведеними вище кроками (діяти потрібно в зворотній послідовності).

Основна особливість конструкції ВАЗ 2110. троси в кронштейні монтуються хрест-навхрест.

Також після монтажу виробу на місце і збору ВАЗ 2110 в зворотному порядку, системі гальма стоянки потрібно регулювання для відновлення тяги. це важливо для подальшої комфортної експлуатації машини.

Основні причини поломки

Головна причина, по якій може зламатися таке важливе пристрій і потрібно його заміна. механічний знос ручника. Як відомо, основа системи. це невеликий трос, який передає зусилля від важеля до механізму. Він, власне, і включає цей вузол.

Умови експлуатації троса досить складні. постійне навантаження від зусилля, яке передає водій через важіль ручного гальма до системи, рано чи пізно, можуть вивести пристрій з ладу.

Перш ніж приступити до заміни троса настійно рекомендується розібратися в пристрої гальмівної системи: https://vazweb.ru/desyatka/tormoza/tormoznaya-sistema.html

Однак рветься трос виключно рідко. найчастіше, троси просто зіскакують. Або ж закріплені в барабані наконечники перетіраются дуже довгими колісними болтами. Необхідний ремонт. Також гальмо стоянки може не працювати через знос задніх барабанних гальм (а також стирання колодок, в залежності від конструкції).

Як наслідок, вузол перестає виконувати покладені на неї функції. ручник банально не тримає. Потрібна заміна і подальша регулювання стоянкового гальма. Але не все так однозначно. в деяких випадках, пристрій можна пошкодити при екстреному гальмуванні машини. як наслідок, буде потрібно його ремонт або заміна.

Часто метал не перетирається повністю, проте сталеві волокна розтягуються і переміщення в оболонці його дуже важко. Але неважливо, яка причина виходу з ладу гальма стоянки, чому він не тримає. Мета нашої статті. розібратися, як вирішити проблему.

регулювання

Регулювання являє собою кілька нескладних кроків:

 • Автомобіль ставимо на домкрат. щоб задні колеса можна було легко обертати рукою;
 • Відремонтований ручник наводимо в положення блокування;
 • Озброюємося двома ключами на «13» і знаходимо регулювальний болт і гайку стоянкового гальма;
 • Затягуємо гайку регулювання натяжки. Тягнемо до моменту, поки колеса будуть повністю не заблоковані;
 • Затягуємо контргайку;
 • Перевіряємо якість роботи відремонтованого вузла

модернізація

Багато сучасні власники модернізують свої автомобілі і ставлять сюди так звані гідроручнік. Як ліричного відступу зазначимо, що в такому випадку необхідна заміна задніх гальм на дискові, в обов’язковому порядку.

Потрібні дуже серйозні зміни конструкції. як то, монтаж в гальмо стоянки гідро системи. Троси тут не використовуються. важіль стоянкового гальма підключається до головного циліндру.

Після того, як водій піднімає важіль, гальмівна рідина в системі тисне на циліндри. Найчастіше гідро системи можна зустріти на спортивних машинах. адже такий гальмо тримає куди краще.

Основні плюси, які дає гідро система:

 • Повна впевненість в тому, що гідро ручник спрацює;
 • Немає необхідності натягувати трос.
 • Досить складно прокачати гальма при заміні стандартної системи з тросом і монтажі гідроручнік;
 • Гідро ручник тримає автомобіль на протязі декількох годин, після чого тиск в системі падає, і машина може почати рух.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS