Заміна троса газу Renault Logan

Table of Contents

Заміна троса газу «Логон»

У знайомого на новому Logan перший тросс обірвався на км, замінили по гарантії, другий на км теж замінили по гарантії, то чи їх не змащують ставлять так як вони приходять, але третій тросс він сам зняв і змастив як поміняти трос газу на Renault Logan, зараз пробіг трохи більше км і поки нормально. Тросик газу в Renault Logan з’єднаний з дросельною заслінкою, і з нею ми будемо працювати на першому кроці.

І тільки потім оболонку витягують в підкапотний простір. Вузол заслінки Петля троса буде одягнена на важіль заслінки.

Зніміть петлю. У цьому допоможе шліцьова викрутка см.

Renault Logan зняти заміна ремонт Заміна троса приводу газу. дросельної заслінки Renault Logan

При заміні троса газу Logan нам треба від’єднати кінець фіксатор пластмасовий від важеля приводу дросельної заслінки і зняти регулювальний пружинний фіксатор від корпусу троса Logan. Далі процес відбувається так, витягаємо викруткою з щита відсіку двигуна упор оболонки і знімаємо, витягнувши його на.

Все він у нас в руках, що з ним робити показано і описано на відео і фото дивіться нижче Після того як відремонтували змінивши його елемент тяги від авто ВАЗ інжекторний двигун і заміна як поміняти трос газу на Renault Logan газу на новий, закінчилася, починаємо збирати деталі в зворотному порядку. Та мало не забув ще треба б відрегулювати привід дросельної заслінки.

Якщо все що описано мною не відбувається в такому випадку при роботі необхідно відрегулювати натяжку замінного троса газу Logan. Зняв тросик влив в нього 5 кубиків масла, повисіла він хвилин 10 Щоб масло протекло і поставив його на місце. Знімати оцень просто, як робив я: Процес дуже простий всього хвилин Педаль змінилася в кращу сторону і цілих два тижні я їздив без проблем, а потім все заново і все частіше і частіше.

Заміна троса газу на Renault Logan відео

На завершення трос витягають із отвору фіксатора. Знімаємо трос з педалі Наконечник троса легко виводиться з вушка, але треба втягнути трос в салон. Стрілками показані гвинти.

При монтажі врахуйте порядок прокладки проводу: Міняємо задні колодки на Renault Logan своїми руками: Заміна колодок гальмівних механізмів задніх коліс renault. Заміна гальмівних колодок Renault Sandero, дисків, передніх.

За станом гальм потрібно дивитися постійно Сучасні движки з системою впорскування набагато більш економічна і приємніше в експлуатації, ніж їх карбюраторні предки.

трос, renault, logan

Заміна троса зчеплення на Renault Logan: покрокова інструкція, необхідні інструменти

Автомобіль Renault Logan і його допрацьована версія Logan 2 користуються величезним попитом серед росіян.

Необхідність в ремонті вузлів транспортного засобу з переднім приводом і механічною трансмісією виникає часто. через те, що доводиться їздити по розбитим дорогам.

Заміна троса зчеплення Renault Logan. нескладна операція. Установка і регулювання нової деталі займає не більше півгодини.

Підготовка до заміни троса

Перед початком процедури транспортний засіб потрібно зупинити, запалювання вимкнути, щоб виключити мимовільне рух автомобіля. Ключі та лінійка розміщуються в зручному та доступному місці.

Обов’язково знімається гофра фільтра. Якщо автомобіль оснащений 16-клапанним силовим агрегатом, буде потрібно послабити хомут. Роботам буде сильно заважати глушник впуску у вигляді пластиковий короб.

READ  Як зняти бензонасос на Renault Logan

Замена тросика Газа (Акселератора) Рено Логан, Рено Сандеро, Лада Ларгус! Читай описание.

Після зняття гофри елемент відводиться в сторону і перестає перешкоджати доступу до тросу.

Послідовне виконання операцій займає не більше 5 хвилин, потім можна приступати безпосередньо до заміни обладнання.

Міняємо трос на Logan: покроковий план

Виконавши підготовчі операції, власник авто побачить трос з наконечником-стрижнем. На ньому закріплений вантаж. У початковому стані грузик непомітний. Зняття і установка елемента виробляються так:

 • За важком знаходяться гайка і контргайка, які потрібно відкрутити за допомогою ключів. Так послаблюється фіксація троса, його можна витягнути з вилки і кронштейна.
 • Усередині салону знімається частина шумоізоляції, розміщена під рульовою колонкою. Буде потрібно максимально зрушити назад водійське сидіння. Знімати шумоізоляцію слід акуратно, адже можна легко порвати матеріал.
 • Педаль зчеплення відгинається вгору, трос звільняється з неї з деяким зусиллям.
 • Трос кріпиться в отворі щитка моторного відсіку вусиками оболонки, які потрібно відщепнути пассатижами.
 • Під лівою опорою хомут кріплення. Його також необхідно відкрити.
 • Стару запчастина витягуємо через моторний відсік. На цьому демонтаж завершено.

Після зняття деталі проводиться змащення вилки. Можна використовувати медичний шприц зі зрізаним навскоси ковпачком. З вилки знімаємо пильовик. Багато мастила не буде потрібно, достатньо 2-5 мл. Встановити пильовик на місце складно. Для спрощення процесу перед демонтажем бажано запам’ятати його вихідну позицію.

Зворотній установка троса зчеплення теж вимагає певних зусиль. Діяти потрібно так:

 • Трос монтуємо під опору силового агрегату, фіксуємо в кронштейні і вилці.
 • Послаблюємо регулювальну гайку, гнучкий елемент просовуємо в салон авто.
 • Защелкиваем оболонку троса, що дозволяє закріпити його в отворі моторного відсіку.
 • Педаль зчеплення піднімаємо вгору, тросик заводимо в невелике заглиблення, виконуємо регулювання з використанням лінійки.
 • Під опорою фіксуємо ослаблений хомут.
 • Встановлюємо гайку і контргайку, які надійно фіксують елемент на вихідному місці.
 • Повертаємо в початковий стан глушник впуску, гофру воздуховода.

Якщо процедурі не виникло проблем, можна починати їздити.

Logan Up # 6: Чистка дросельної заслінки заміна троса газу Logan / Sandero

Детальний відео процесу чистки дросельної заслінки (дросельного вузла) заміна троса газу на Renault

Артикули і відповідні моделі тросів

Асортимент тросів зчеплення досить великий, ціни на них доступні для будь-якого власника Renault Logan. Щоб не помилитися з покупкою, досить знати артикул. Для транспортних засобів, що випускаються до 2014 року, необхідні запчастини з артикулами 8200215961, 6001546867. Після 2014 року на Logan встановлювалися троси з артикулом 307705043R.

Марку запчастини автовласникові можна вибирати на підставі порад майстрів, власного досвіду, вартості. Популярні запчастини Sachs, Cabor, Triscan. Якщо бюджет не сильно обмежений, можна придбати оригінал в сервісному центрі.

 • Наш автосервіс також виконує наступні роботи з автомобілями Renault:
 • Заміна бензонасоса і читання помилок Renault Logan 1.4
 • Техобслуговування Renault Logan 1.4
 • Заміна опори двигуна Renault Megane
 • Ремонт кнопки стеклопод’емника Renault Megane
 • Діагностика ходової Renault Megane

вузол заслінки

Петля мотузки буде одягнена на важіль демпфера. видаліть петлю.

Потім, не знімаючи затиск, просто вставте гумовий вкладиш «на себе». Заміна троса газу Renault Logan (renault logan). Це допоможе слот-викрутку (див. Фото). Нарешті, кабель витягується з отвору для замка.

Як змінити кабель

При заміні будь-якого тягового кабелю головне. це видалення, тобто від’єднання кабелю від «виконавчого пристрою». Канат газу в Renault Logan з’єднаний з дроселем, і з ним ми будемо працювати на першому кроці. Інший наконечник кабелю слід зняти з педалі «газ». І тільки тоді оболонка втягується в моторний відсік.

Заміна троса газу Renault Logan

Заміна троса газу, Logan від ВАЗ 2109 з інжекторним двигуном

Вітаю всіх читачів в блозі AAuhadullin.ru. Вирішив написати окрему статтю про те, як замінити трос газу від ВАЗа. Заміна троса газу Logan, починається з від’єднання в салоні від педалі.

Потім знімаємо повітряний фільтр, в зборі відкрутивши чотири болта, на яких закріплений. Витягуємо з посадкового місця корпус фільтра і відсуває акуратно в сторону.

При заміні троса газу Logan нам треба від’єднати кінець (фіксатор пластмасовий) від важеля приводу дросельної заслінки і зняти регулювальний пружинний фіксатор від корпусу троса Logan. Далі процес відбувається так, витягаємо викруткою з щита відсіку двигуна упор оболонки і знімаємо, витягнувши його на себе.

READ  Cupra представляет стильный городской электромобиль UrbanRebel

Все він у нас в руках, що з ним робити показано і описано на відео і фото дивіться нижче

Після того як відремонтували змінивши його елемент тяги від авто ВАЗ 2109 (інжекторний двигун) і заміна троса газу на новий, закінчилася, починаємо збирати деталі в зворотному порядку. Та мало не забув ще треба б відрегулювати привід дросельної заслінки.

Якщо все що описано мною не відбувається в такому випадку при роботі необхідно відрегулювати натяжку замінного троса газу Logan. Як це робиться заміна, запитаєте Ви у мене?

Скажу вам, що заміна троса газу робиться так, витягаємо фіксатор пружну залізний з прорізи і пересуваємо корпус, домагаючись повного відкриття заслінки добре, в результаті фіксуємо кінець, вставивши скобу (фіксатор пружну) в його відповідну проріз. Ще раз, перевіряємо в салоні, натискаючи, педаль акселератора. Якщо ВАМ незручно, працювати правою ногою, то регулюємо висоту педалі тим же методом як описано вище, поки не досягнете хорошого результату регулювання при заміні.

Був такий 2. Гайка на Ф10 3. Готовий

 • Який стояв від заводу до його виходу з ладу
 • Гайка на десять замінить його
 • після сплющивания

З боку дросельної заслінки

 • Пластмасовий наконечник, підганяється на наждаку під гніздо фіксатора.
 • Пружина від старого залишається
 • Фіксатор від старого залишається
 • Трос новий, від ВАЗ 2109 ставиться

1. Підганяли пластмас. 2. пружина. 3. Фіксатор. 4. Трос. У салоні В салоні гніздо на педалі троса Логон газу

Після складання таким ось чином будить випрасувати тросик Logan газу з боку педалі в салоні.

Завершуємо установку під капотом двигуна. Залишилося з’єднати кінець (фіксатор пластмасовий) і закріпити регулювальний пружинний залізний фіксатор.

Перед сплющенням гайки Перед сплющенням Готово для установки

Гайку на десять треба сплющило молотком поставивши на залізо до того моменту коли вона затисне своєї внутрішнім різьбленням замінний трос газу Логон в помірну міру, щоб не перекусити залізні нитки. На цьому ремонт закінчується, і приступаємо до заміни троса газу Логон.

Робота не представляє складності, і робитися все легко і швидко. І ще скажу, друзі заміна троса газу від ВАЗ 2109 з інжекторним двигуном обійдеться ВАМ не дорого, коли заміна троса газу від виробника Logan коштує в п’ять разів дорожче і знайти його в продажу навіть у великому місті складно. Відео YouTube на каналі Albert Auhadullin:

Ви так само можете ознайомитися з іншими матеріалами:

Заміна троса газу Renault Logan. logbook Renault Logan on DRIVE2

Готовий Який стояв від заводу до його виходу з ладу Гайка на десять замінить його Після сплющивания Пластмасовий наконечник, підганяється на наждаку під гніздо фіксатора. Пружина від старого залишається Трос новий, від ВАЗ ставиться 1.

Підганяли пластмас. У салоні В салоні гніздо на педалі троса Логон газу Після складання таким ось чином будить випрасувати тросик Logan газу з боку педалі в салоні.

трос, renault, logan

Упор оболонки троса Тросик газу на Renault Logan заміна капотом Завершуємо установку під капотом двигуна. Все він у нас в руках, що з тросик газу на Renault Logan заміна робити показано і описано на відео і фото дивіться нижче Після того як відремонтували змінивши його елемент тяги від авто ВАЗ інжекторний двигун і заміна троса газу на новий, закінчилася, починаємо збирати деталі в зворотному порядку.

При натисканні педалі заслінка відкрита до кінця, а при зворотну дію закрита добре. Якщо все що описано мною не відбувається в такому випадку при роботі необхідно відрегулювати натяжку замінного троса газу Logan.

Міняємо трос газу на Renault Logan своїми руками (фото та відео-контент)

Як це робиться заміна, запитаєте Ви у мене? Для регулювання приводу пассатижами знімаємо фіксатор верхнього наконечника оболонки троса і перемістивши наконечник в пластмасовій втулці кронштейна в потрібне положення, встановлюємо фіксатор в кільцеву канавку на наконечнику.

Заміна троса приводу дросельної заслінки Renault Logan. Якщо за площину бобишки буде випирати припій, трос виявиться марний. Тепер вивчимо, як вчинити з Т-образним наконечником.

Заміна троса газу «Логон»

В принципі, технологія використовується одна: рассверливают кріплення троса; Закріплюємо і припаюємо новий трос. Всі дії пояснює фото. Підготовка Т-образних наконечників Сталь непогано паяется.

READ  ВАЗ 2112 дергается на малых оборотах. Износ деталей агрегата — печальная причина дергания

Заміна троса приводу дросельної заслінки Renault Logan

Замінюємо трос приводу дросельної заслінки при заїдання (утрудненому переміщенні троса в оболонці), викликаному обривом частини зволікань і їх разлохмачіванію, а також при обриві троса. Знімаємо повітряний фільтр (див. «Зняття повітряного фільтра Renault Logan»).

Від’єднуємо наконечник троса від проміжного важеля приводу дросельної заслінки.

Шлицевой викруткою виймаємо гумову втулку разом з наконечником оболонки троса з пластмасовою втулки кронштейна

і виводимо наконечник троса з пластмасовою втулки.

У салоні автомобіля під панеллю приладів

виводимо наконечник троса з отвору в педалі «газу», провівши трос через проріз в педалі.

У моторному відсіку, одягнувши шліцьовій викруткою втулку оболонки троса

виводимо втулку з ущільнювача в щитку передка.

Виймаємо наконечник троса з ущільнювача в щитку передка.

Вивівши трос з тримача на майданчику акумуляторної батареї, знімаємо трос.

Встановлюємо новий трос приводу дросельної заслінки в зворотній послідовності. Після установки троса необхідно відрегулювати привід. При повністю відпущеної педалі «газу» дросельна заслінка повинна бути повністю закрита, а при натиснутій до упору педалі «газу» дросельна заслінка повинна бути повністю відкрита. Важіль приводу дросельної заслінки не повинен мати додаткового ходу. Для регулювання приводу

пассатижами знімаємо фіксатор верхнього наконечника оболонки троса

і перемістивши наконечник в пластмасовій втулці кронштейна в потрібне положення, встановлюємо фіксатор в кільцеву канавку на наконечнику.

Натиснувши кілька разів педаль «газу», переконуємося, що дросельна заслінка повністю, без заїдань, відкривається і закривається.

Заміна троса газу. Renault Logan, л., Року на DRIVE2

Як Розблокувати Магнітолу Renault Megane Анотація як розблокувати магнітолу на Renault Напевно фактично всі власники автомобілів французького виробництва стикалися з проблемою, коли на дисплеї штатної автомагнітоли запалювалася напис про необхідність введення коду розблокування.

Розберемо, як розблокувати штатну магнітолу Renault, що насамперед потрібно виконати для вирішення цієї п Чи не працює грубка Renault Logan Незважаючи на те, що Renault Logan. досить як зняти тросик газу Renault Logan автомобіль, деякі власники все таки можуть нарікати на те, що грубка погано гріє взимку. Природно, передумови для занепокоєння є, і вони обумовлені, бо в грізних російських зимах тепло в салоні.

Logan- клуб оригінальний вентилятор обігрівача renault Якщо все що описано мною не відбувається в такому випадку при роботі необхідно відрегулювати натяжку замінного троса газу Logan.

Як це робиться заміна, запитаєте Ви у мене?

ЗАЕДАЕТ ТРОСИК (ПЕДАЛЬ) ГАЗА? МЕНЯЕМ ТРОС ГАЗА РЕНО ЛОГАН. RENAULT LOGAN.

Скажу вам, що заміна троса газу робиться так, витягаємо фіксатор пружну залізний з прорізи і пересуваємо корпус, домагаючись повного відкриття заслінки добре, в результаті фіксуємо кінець, вставивши скобу фіксатор пружну в його відповідну проріз. Ще раз, перевіряємо в салоні, натискаючи, педаль акселератора.

Якщо ВАМ незручно, працювати правою ногою, то регулюємо висоту педалі тим же методом як описано вище, поки не досягнете хорошого результату регулювання при заміні. Був такий 2. Гайка на Ф10 3.

Нижче на фото ви можете побачити цю кліпсу. Розкривається кліпса легко, потрібно за край кліпси потягнути. На фото нижче я думаю все зрозуміло.

Потрібно підняти педаль зчеплення вгору і вивести бочонок троса із зачеплення на педалі. Беремося за тросик і зрушуємо його на.

Заміна троса приводу дросельної заслінки Renault Logan

Процес дуже простий всього хвилин Педаль змінилася в кращу сторону і цілих два тижні я їздив без проблем, а як зняти тросик газу Renault Logan все заново і все частіше і частіше.

У знайомого на новому Logan перший тросс обірвався на км, замінили по гарантії, другий на км теж замінили по гарантії, то чи їх не змащують ставлять так як вони приходять, але третій тросс він сам зняв і змастив маслом, зараз пробіг трохи більше км і поки що нормально.

Але порівнявши його зі своїм новий виявився коротшим сантиметрів на 5.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS