Заміна тихих блоків задньої підвіски Lancer 10

Mitsubishi Lancer FAQ

Після того, як я піднявся під машину і перевірив призупинення, я побачив, як іржа піднімається з-під пилу тихого блоку. Під час їзди на тілах або інших типах гойдалок жодного способу не було внесено жодного зносу безмовних блоків, хоча це було в дуже поганому стані. Єдине, що ви можете почути, це легке вишивання в задній кімнаті підвіски.

Ні в якому разі не купуйте всесвітньо відомій людської компанії Hahest Company, а потім різниця в колі 0.5 мм не зможете запресувати.

Зверніть увагу на іржу, яка утворюється під черевиком тихого блоку:

Мовчазні блоки в своїх місцях сидять досить міцно, тому ви можете негайно запакувати з абсорляцією. Для тих, хто має знайомий токарник, ловивши малюнок двох вигин (без них це буде дуже важко): На жаль, другий малюнок вигину був загублений

тихий, блок, задньої, підвіски, lancer

На фото нижче є готовий витяг і новий безшумний блок:

 • Підніміть машину за допомогою гнізда і видаліть колесо.
 • Якщо тихі блоки менш живі, і ви не хочете, щоб звалити та заднє вирівнювання колеса, краще відзначити регулююче болт-ядро.
 • Відкрутіть гайку стабілізатора
 • Відкрутіть три болти амортизатора і двох важіль. З одного боку, болти вийшли з рук, а на іншому болт жорсткий Закус у скакератному рукаві. Найшвидший і найнадійніший спосіб, щоб вирізати болт з рукавом (всілякі WD, а страйки кувальця не давали, навіть після видалення).

Фото показує розташування скорочення:

Виправити тихий блок у порожнині:

Носити витіснення на плаваючий безмовний блок. Процес видалення: Давайте давайте розтягнути, а потім бити через трубу з гайки вздовж витяжки, щоб видалити напругу. Інакше, якщо болт дурно твіст.

Вийшло SilentBlock, ви можете викинути його

При вираженні / натискання внутрішнього тихого блоку, необхідно враховувати:

 • Встановіть місце, щоб уникнути пластин
 • Оскільки діаметри отворів у важіль та мовчазному блоці різні, необхідно враховувати напрямок забору та розташування тихому блоку (вимірюють діаметри)

Звіт був використаний авторськими матеріалами “PPP1983”, для якого він дуже дякує!

Коментарі (1)

Доброго вам дня! Дуже хотілося б подивитися звіт із заміни заднього ступичного підшипника, ніхто не змінював? або не викладає (чи є хтось можливість не купувати весь концентратор

Lancer X Fronting Pendence Опис

Передня підвіска Mitsubishi Lancer X стандарт для всіх моделей цього класу. Стійки MacPherson, два важелі та поперечний стабілізатор стабільності.

1-кульова підтримка, 2-верхівка рульової тяги, 3-стійка, 4-гвинна пружина, 5-рясний опір (поперечний стабілізатор стабільності), 6-стабілізатор поперечної стійкості, 7-важіль, 8-підрам, 9-завантажувальний Торг (шарнірні рівні кутові швидкості)

У середньому цей вузол починає вимагати відмінності після 40-50 тисяч пробіг кілометрів. втулки стабілізатора носять, ближче до 80 000 км, повинні бути обережними з передніми амортизаторами та стійками стабілізатора. У автомобілях з 2010 року передні стійки мають трохи більший ресурс. Важелі, мовчазні блоки та м’яч підтримують найбільш жваву, 200 000 км пробігу для них не є межею. У той же час варто зазначити, що заміна підтримки м’яча, згідно з рекомендаціями виробника, повинна бути виконана з важелем. Якщо важіль зберіг всі заводські параметри і відсутні будь-які деформації, можна замінити тільки кульову опору. Така операція дозволяється проводити не більше одного разу.

Особливості сервісу

Завдяки використаним конструктивним рішенням, задній підвісний ремонт Lancer 9 не є дуже важким. Слід пам’ятати, що ресурс вузлів характеризується трохи. Незважаючи на те, що більшість важелів можна видалити окремо, у випадку, коли діагностика виявляється лише деякі елементи, рекомендується виробляти повну перегородку вузла. В іншому випадку, з високою ймовірністю, короткий час знову доведеться йти до семінару та додатково платити за роботу фахівців.

У цьому сенсі винятки, мабуть, є, що стабілізатор та амортизаційні стійки, демонтаж яких можна виконувати окремо. Важелі збираються досить дорого. Якщо під час інспекції не існує серйозного збитку, доцільно обмежувати себе заміною безмовних блоків.

Заміна поздовжнього важеля Lancer X

• Болти / горіхи з тертям стабілізатора позначаються індексом “2. При видаленні елемента, переконайтеся, що немає пошкоджень, видаляйте пил та забруднення з підшипникових поверхонь і з нитками і затягуйте їх з апаратом затягувального крутного моменту.

READ  Заміна сайлентблоків задньої балки Largus

• Болт / Гайка з стабілізатором тертя позначається індексом “3. Після видалення, замініть його новим.

• Зливу гальмівної рідини (див. Розділ групи 35А, обслуговування автомобілів без демонтажу основної гальмівної системи

Операції, виконані після встановлення

• Огляд завантаження шарніра пальцями для тріщин або пошкодження.

• Затока та дренаж гальмівної рідини (див. Розділ 35А, технічне обслуговування автомобілів без демонтажу. Нагнітань основної гальмівної системи).

• Перевірте та налаштуйте кути встановлення коліс.

• Перевірте та відрегулюйте інсульт педалі парковки гальма (див. розділ ГРУПА 36, Обслуговування автомобіля без демонтажу- Перевірка та регулювання ходу педалі гальма стоянки ).

Послідовність демонтажу

Датчик швидкості заднього колеса з абс

Захистіть CaliPer Caliper вибірку, зібраний з дротом або аналогічним матеріалом, щоб запобігти падінню.

• Перевірити рукави та пошкодження.

• Перевірте поздовжній важіль для вигинів і пошкодження.

Для видалення поздовжнього важеля куща використовуйте наступні спеціальні інструменти:

• Пристрій для зняття та встановлення втулки важеля (МВ992121)

Визначити правильний напрямок установки рукава та його положення в поздовжній важіль.

(1) Встановіть поздовжній буш важіль, щоб виступаючий кінець його внутрішньої трубки надсилається всередині автомобіля.

(2) Встановіть по горизонтальній частині, що з’єднує поздовжній важіль з організмом, і гарантує, що рукавна порожнина розташована, як показано на малюнку.

Щоб натиснути втулка поздовжнього важеля до положення, показаного на зображенні, використовуйте наступні спеціальні інструменти:

Тюнінг

Деякі будуть надійними для керування заднім підвіскою Mitsubishi Lancer 9, він має певні недоліки. При повороті повороту машина схильна до знесення задньої вісь і поводиться досить. Це не любить шанувальників активної їзди. Однак, внесення певних зусиль, цей дефіцит може бути можливий, якщо не повністю усунути, це значно коригується, не вдаючись до серйозних хірургічних операцій.

Це не про заміну звичайних гумових мовчазних блоків на поліуретанових продуктах, які представники деяких семінарів, як рекомендувати. Доцільність такої процедури знаходиться під великим питанням. Багато чудового витрачати гроші на придбання компонентів якості. І зовсім необов’язково щоб це були оригінальні деталі, цілком заслуговує на довіру продукція таких брендів, як:

У цьому випадку, однак, характеристики цих компонентів не здатні змінювати поведінку автомобіля на трасі. Для отримання значущих результатів вимагає трохи різного уточнення підвіски Lancer 9.

Стабілізатор

Щоб позбутися від клапана і знесення задньої вісь у поворотах, перш за все рекомендується замінити стабілізатор поперечної стабільності. Вибір деталей з оптимальними характеристиками дасть найбільш відчутний ефект. Особливо помітно, він стає на модифікаціях з тілом універсального. Однак необхідно враховувати той факт, що це відбувається зі швидкістю, при якій відбудеться задня вісь, час відновлення контролю стане меншим.

Розрахунок характеристик стабілізатора поперечного стабільності. складне інженерне завдання. Тому не потрібно мати справу з сліпим вибором деталей з інших автомобілів, і вибрати один з готових варіантів, розроблених спеціально для Mitsubishi Lancer 9 та представлений на автомобільному ринку. Аксесуари постачаються в наборі та відрізняються не тільки ціною, а й доступними.

 • Якщо покупець здатний платити за доставку з Японії, має сенс замовити продукт Cusco з номером коду 571311b18 18 мм товщиною. Для дуже деталі доведеться викласти близько 160 доларів.
 • Відкладаючи гроші на доставку з США, ви можете отримати стабілізатор ультра-гоночного стабілізатора 19 мм. Позначення в каталозі. UR-AR19-150.
 • Найбільш доступним варіантом для російських автомобілістів є продукт, що пропонується автоспорту. Номер код. 106602. Детальна товщина. 22 мм плюс доставка в Росії.

Компоненти, необхідні для встановлення, постачаються повними. Немає додаткових “танців з бубнами” не потрібно.

Амортизатори

Хороші результати досягаються шляхом заміни стандартних амортизаторів на газ, що мають більш високий рівень відповіді. Аналогічна настройка шасі Lancer 9 не тільки покращить обробку машини, але також зменшує гальмівний шлях. Але оскільки кожен виробник має свою думку щодо того, які оптимальні особливості частини повинні бути, вибір запасних частин стає складним завданням. Можна лише встановити загальний напрямок пошуку, рекомендуючи продукти таких брендів, як:

Однак, якщо бажано, цей список може бути значно розширений.

Mitsubishi: Заміна задніх важелів Lancer 10 і призупинення тихих блоків

Підвіска відповідає за зручний рух автомобіля Mitsubishi Lancer 10. Завдяки цьому пристрою забезпечується безпека водіння.

Суспензія автотранспорту складається з певних запчастин, які забезпечують пружну взаємодію колес з організмом автомобіля, створюючи зручний рух.

READ  Заміна підшипника задньої маточини Chevrolet Aveo

Ми зацікавлені в важелях і безмовних блоках одиниці.

Підвіска у її структурі має передні та задні важелі. Ці деталі виглядають як цілісний конструктивний елемент, який приєднує колесо автотранспорту з корпусом машини. На додаток до функції жорсткої фіксації, важіль гарантує, що поперечні зовнішні сили застосовуються, що впливають на суспензію.

Тихі блоки гумометалеві петлі. Деталі виглядають як рукави, між якими є гумова вставка. Цей елемент виходить з виникаючих коливань, які передаються з одного вузла до іншого.

Заміна задньої частини переднього важеля Lancer 9

Mitsubishi Lancer. один з найбільш закріплених в середині останніх ліній легкових автомобілів. Відображає тільки, але машина під цим заголовком звільняється з 1973 року і дотепер потрібна у світі. Більш успішним представником серії вважається 9-м Lancer, який здавався на самому початку 21-го століття.

Хороша функціональність моделі разом з низькою ціною та високим рівнем надійності підкупив багатьох шанувальників японських автомобілів. Незважаючи на всі переваги Mitsubishi Lancer 9, він перший автомобіль і розрив у ньому є нормою.

УВАГА! Знайдено абсолютно звичайне метод зменшення споживання палива! Не вірите? Автомеханік з 15 років, також не повірив, поки я не спробував. І тепер він рятує 35 000 на рік на бензині! Читати далі”

Тепер наш ресурс вирішив підкреслити особливості ремонту важелів та безмовних блоків моделі. На своєму пристрої придбання та аспекти зміщення на Mitsubishi Lancer 9 можна прочитати нижче.

Призупинення сучасного автомобіля є досить складним дизайном, забезпечуючи комфортний та небезпечний рух. “Шасі” Mitsubishi Lancer 9 не є винятком, тому що можна знайти в ньому необмежену кількість компонентів. Відносно невеликий ресурс через специфіку власної роботи тепер є важелі та мовчазні блоки.

Mitsubishi Lancer замінить всі мовчазні блоки задньої підвіски.

Важільне будівництво в 9-му ланцеровій суспензії забезпечує розмірну експлуатацію колес через зв’язок з кульовими опорами, також інтенсивно бере участь у поєднанні тіла моделі та її “шасі”.

Мовчені блоки встановлюються в місцях сполучних важелів з іншими елементами автомобіля і значно подовжують їх термін служби.

Це пояснюється тим, що конкретно, що конкретно, каупортометалічні петлі займають величезну частину ударів, коли автомобіль рухається, усуває небезпеку завищеного тертя частин суспензії та усунення непотрібних коливань.

Зміна мовчастих блоків на Mitsubishi Lancer 9 потрібно помітно частіше, якщо ремонт тих же важелів. Підключення петлі “Live” від 30 до 120 000 км. Важелі можуть розірвати, деформуватися в будь-який момент, але, як правило, 150-220 000 кілометрів проходять без надмірних.

Знайдіть необхідність такого ремонту механізму важкого шарніра не складна. Зазвичай:

 • Аналіз поведінки автомобіля при водінні. Якщо щось вийшло з тихими блоками, вийшло щось, неправильна робота та сторонні звуки будуть спостерігатися при підвісці.
 • Експертиза шасі. Можливо, говорити про тяжкість деформації або руйнування вузлів немає потреби. Вона, як кажуть, буде на обличчі.

Ремонт поздовжнього, заднього, нижнього, фронтального або принаймні іншого важіль, також їх мовчазні блоки. явище часто на всіх автомобілях. Власники 9-го Lancer іноді стикаються з ним, тому немає необхідності здивувати необхідність змінити ці вузли. Насправді вони витратні матеріали за рахунок власного обмеженого ресурсу.

Унікальні тихі блоки для 9-го покоління Mitsubishi Lancer можна придбати лише з подібними важелями. Окремі партії суглобів японськими не виробляються. На ринку автозапчастин є величезна кількість хороших аналогів промислових мовчальних блоків для моделі. Деталі є більшою популярністю:

Що стосується важелів для моделі Mitsubishi, то все легше. Ви можете придбати як унікальні частини для суспензії, так і твердих копій. Власники Lancer 9 віддають перевагу:

 • Незвичайні важелі з японців (стаття: MN101444, MN101444, MR519134, MR519133, MR403420);
 • Репліки від компаній “Фебест”, “Ш” та “Акітака” (статті повинні бути вказані на купуванні спеціально під час покупки).

Не правильна заміна мовчазного блоку переднього важеля Lancer 9

Є важелі в межах 2 000-7 000 за елемент. Природно, унікальні запчастини до 15-40 відсотків дорожчі копії.

Ми допомагаємо вам отримувати лише нові важелі та мовчазні блоки для Lancer 9. При покупці підтримуваних деталей для підвіски нічого не є хорошим. Насправді, подібні заощадження будуть дурними, і лише коротко надати машині працювати нормально.

Заміна важелів та безмовних блоків, як правило, невіддільні процедури один від одного. Якщо, при носінні петлі, важільні механізми можна від часу від часу, потім, замінивши останні оновлення та мовчазні блоки.

READ  Ford Focus 1 заміна радіатора печі

Така ж процедура зміни деталей відносно низька і робить це самостійно в межах звичайного гаража. Що передній важіль, потім задній, що нижня, яка, принаймні, інша на 9-му ланцері, вони змінюються в дуже схожій режимі, тому що ми побачимо, що функція ремонту узагальнено.

Взагалі, щоб принести “важеля-петля” частину суспензії в порядку:

 • Підготуйте основний набір ключів, головок, молоток або спеціального витягу для обкладинки для м’яча. Абсолютно, якщо ліфт буде мати ліфт, яму або елапту, але якщо вони відсутні, можна зробити звичайний джек. Прийдеться трохи помучитися, але ремонт вийде.
 • Покладіть машину над ямою, їздив у перевантаження, підйом, добре, або просто субдомен і виправити з правої сторони.
 • Зніміть колесо у сфері якої буде проведено ремонтні роботи на важільну заміну та його мовчазні блоки.
 • Відкрутіть кріплення концентратора, візьміть його на бік (фігура “1” на фото, 2 показує важіль на м’яч і важіль.
 • Відкрутіть перешкоду важеля та кульова підвіска (3. гальмівна супорта, 4. шланги, 5. кабелі).

Заміна мовчатого блоку поздовжнього важеля задньої підвіски Mitsubishi Outlander Lancer. Просто!

 • Провести доброякісну фіксацію автомобіля, відкрутіть закріплення механізму кроксульованого та важільного важеля, зніміть м’яч і саму важіль (вам доводиться наполегливо працювати, він звик висушити всі вузли).
 • Після проведення необхідних маніпуляцій на заміну деталей та їх змащування залишається лише для збору суспензії при обороті, описаному трохи вище.

Незважаючи на те, що розглянутий метод ремонту максимально узагальнений, він повністю відображає проведення зміни важелів та сайлентблоків на 9-му Лансері. Дотримуючись усіх відзначених позицій, ви можете виконати ремонт з власними руками навіть без великого досвіду на цьому шляху.

Можливо, це більш фундаментальні положення поточної статті наближається до кінця. Ми сподіваємося, матеріал, представлений був корисним і прийнятий до кожного читача нашого ресурсу. Фортуни в ремонті та доріг!

Ремонт передньої підвіски

Найважливіші компоненти передньої підвіски Lancer X є передні важелі. Часто перша сотня півтора тисячі кілометрів для власника Mitsubishi проходить без спеціальних проблем з автомобілем. Однак якість дороги залишається бажати кращого, і навіть професійний водій може потрапити в аварію, тому предмети призупинення можуть бути замінені раніше.

Mitsubishi Lancer замінить всі мовчазні блоки задньої підвіски.

Після перших сотень пробігу, вартості кожної сотні приділяти особливу увагу суспензій і мовчазних блоках. Важливо розуміти, що при розпаді, машина зможе вижити на деякий час, але це буде занадто витрачати свій ресурс. Також катастрофічний. це підхід. “не шум, це означає, що в порядку”. Таким чином, ви можете повністю вбити машину, тому що будь-які несправності здійснюються ланцюговою реакцією. І якщо на початку проблем ви можете зробити з низькою кров’ю, то після того, як ви повинні платити за все більш широкомасштабне ремонт і більше систем заміни або частин.

Перший знак того, що ремонт суспензії можна назвати такими симптомами:

Видалення, ремонт та встановлення нижнього поперечного важеля Lancer X

Вам знадобиться: 12, два клавіші на 17, шестикутник на 5, тихий блок.

Поверніть автомобіль на стоянці гальма та встановіть зупинки проти скасування (взуття) під передніми колесами.

Відпустіть затяжні горіхи, кріплення відповідних колеса підняти задню частину автомобіля та видаляйте колесо.

Відкрутіть кріплення гайки нижнього поперечного важеля до поздовжнього важеля і видаліть болт.

Утримуючи від повороту з шестигранним ключем нижньої стабілізатора стабілізатора, відкрутіть стійку стабілізатора та від’єднайте від нижнього важеля.

Від’єднайте нижній кінець затухання стійка з поперечного важеля (CM видалення та встановлення задньої підвіски амортизована стійка, з. 149)

Зніміть кріплення гайки нижнього поперечного важеля до заднього осі.

Погляньте ретельно важіль, а мовчазні блоки деформованого важіль заміни. Знаки синтелеблоку. це прогалини, односторонній випуск та припинення вуглецю з металевого рукава. Щоб замінити безшумні блоки, вам знадобиться видалення відповідного розміру.

Натисніть на нових мовчазних блоках і встановіть важіль, щоб видалити. Затягніть кріпильний гайк зі стабілізатора до нижнього важіль, як описано, коли встановлено задню підвіску поперечну стабілізатор стабільності (див. Перевірте та замініть частини стабілізатора стабілізатора задньої підвіски, з. 154) Нарешті затягніть вузли важільного кріплення на машині, стоячи на землі, крутний момент (7110) нм.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS