Заміна шлангів гідропідсилювача керма Chevrolet Niva

Table of Contents

зняття

Згодом ГУР зношується або ламається, тому його потрібно міняти, але для цього його потрібно зняти, зробити це можна в такий спосіб:

 • Насамперед зніметься ремінь який приводить в рух ГУР, а також захист піддону з бризговиками моторного відсіку.
 • З бачка відкачуємо всю рідину
 • Берм викрутку і стопор шків, послаблюємо болти які кріплять його до фланця
 • Викручуємо все болти і знімаємо шків
 • Зливаємо рідину
 • від’єднуємо шланг
 • Відкручуємо болт-штуцер
 • Ущільнюємо наконечник шланга спеціальної шайбою
 • Відкручуємо всі наявні кріплення в тому числі верхній болт і виймаємо насос.

Після того як насос знятий можна проводить його ремонт.

Гідропідсилювач керма на Niva Chevrolet

Кожен сучасний автомобіль має гідравлічний підсилювач керма, завдяки якому управляти автомобілем стає дуже просто. Наявність даного пристрою дуже актуально на Niva, так як цей автомобіль є позашляховиком, його керованість і маневреність повинна бути на вищому рівні.

Трапляється таке, що під час руху виникає багато проблем з Гуром. У такій ситуації потрібно якомога скоріше провести діагностику всієї системи. Продовжувати рух з такою несправність небажано, оскільки може заклинити кермо що призведе до аварійної ситуації на дорозі. Вартість роботи та сама деталь досить висока, тому перед тим як віддавати свій автомобіль в автосервіс, можна спробувати полагодити пристрій самостійно. Але перш за все потрібно вивчити пристрій і дізнатися які несправності виникають найчастіше.

шланг, гідропідсилювача, керма, chevrolet

Пристрій

Гідропідсилювач керма Niva Chevrolet полегшує роботу, коли повертають кермо включається гідравлічний привід, завдяки якому створюється додаткове зусилля, і кермо можна повертати без будь-яких ускладнень. Він складається з наступних елементів:

 • Бачка для рідини. Зроблено з високоміцного пластика. Містить рідина для роботи підсилювача.
 • Насоса. Є ключовим елементом системи, працює від двигуна і в дії наводиться від пасової передачі. У ньому знаходиться масло яке подається завдяки виникає тиску, воно вище атмосферного в кілька разів.
 • Клапанної системи. Має поворотний клапан, який відкривається при повороті керма.
 • Рульова рейка. Це звичайна рейка яка має гідравлічні косильною волосіні, завдяки їм відбувається рух.

Нижче представлена ​​схема розташування цих компонентів:

заміна рідини

Якщо потрібно поміняти рідину для гідропідсилювача керма Niva Chevrolet то зробити це можна наступним чином:

 • Відкручуємо стягнутий болт, і відвертаємо кришку
 • З кронштейна виймається бачок і слабшає хомут який зміцнює відвідний шланг ГУРА.

Щоб рідина під час затоки не витікала потрібно заглушити отвір в штуцері бочка, відвідний шланг опускаємо кінцем в ємність куди буде зливатися відпрацювання. Запускаємо двигун і починаємо обертати кермо, при цьому доливаємо нову рідину і зливаємо стару, кермо необхідно повернути в різні боки рази чотири. Після цього встановлюємо бачок на своє місце, приєднуємо назад все шланги і доливаємо нову рідину до потрібного рівня.

прокачування

Після заміни прокачати систему в такий спосіб:

 • Розмістіть руків’я в середнє положення
 • Заведіть двигун секунд на 30 і заглушите його, при цьому кермо обертати не потрібно
 • Коли мотор заглушений кермо потрібно повернути до упору в будь-яку сторону
 • У випускного клапана є захисний ковпачок який потрібно зняти
 • Повертаємо до упору кермо в іншу сторону, в цей час повинен вийти повітря через клапан, після чого побажати рідина
 • Закриваємо ковпачок назад.
 • Доливаємо масло, запускаємо двигун повертаємо кермо назад до упору, вимикаємо мотор.
 • Доливаємо масло до верхньої мітки

На цьому роботи з прокачування можна вважати завершеними.

Niva Chevrolet Niva Шевролет заміна шланга грубки метод стоматолога

При відмові ГУР керувати автомобілем можливо, але кермо буде важко повертати, він стане важким. Для часткової заміни масла ГУР потрібно шприц з трубкою і саме масло, стільки, щоб по закінченню робіт воно перестало бути темним.

[Em] Продовження доповіді. Олександр. Яка періодичність заміни масла Гура? Думав просто від’єднати шланг

У цей момент не можна допустити повного відходу масла ГУР з бачка в систему і засосу повітря! Злити старе можна все, щоб не змішувалося з новим при доливці.

Для часткової заміни масла ГУР потрібно шприц з трубкою і саме масло, стільки, щоб по закінченню робіт воно перестало бути темним. Штуцер знаходиться праворуч від осі редуктора у верхній кришці кріпиться 4-ма болтаміпо центру. регулювання люфту редуктора внутрішній шестигранник заміна шлангів гура на Chevrolet Niva стопорная гайка. Загнати на естакаду, або піддомкратити авто так, щоб вивесеть передні автомобільні колеса Chevrolet Niva, з метою отримання можливості легко їх вирощують на незаведенном двигуні.

Саме масло не агресивне до рук, лакофарбового покриття як гальмівна, наприклад? Шуцер знаходиться на кришці редуктора, що чотирма болтами закріплена це я зараз картинку в мануалі вивчаю?

Злити старе можна все, щоб не змішувалося з новим при доливці.

Далі зібрати магістраль, налити нове в бачок, один качає кермом між крайніми положеннями, що не заводячи двигун, інший пріоткручівает штуцер ключ на 8, як на гальмівних штуцерах, посадка конус по конусу така ж і спускає повітря. В процесі доливати масло в бачок. Коли рідина пішла через штуцер, його закрити.

Запустити двигун, один обертає кермо як сказано вище, інший в крайніх положеннях через штуцер підбурює повітря, ОБЕРЕЖНО, так як є ймовірність отримати струменем в обличчя, там на працюючому двигуні тиск Як тільки пішла одна рідина, процес вважати закінченим, штуцер добре затягнути. Ця послідовність дій виконана особисто за порадою людини з гарантійною станції Елекс, доступного керівництва я не знайшов ніде.

Після заміни кермо став ще легше, 1 тиць політ нормальний. Після заміни обличчя і руки вимити, слідів і роздратування не помічено. Штуцер знаходиться праворуч від осі редуктора у верхній кришці кріпиться 4-ма болтами. по центру. регулювання люфту редуктора внутрішній шестигранник і стопорная гайка.

В ході експлуатації рідина ГУР Chevrolet Niva може протікати в різних місцях, найчастіше через шланги. В результаті цього рівень масла ГУР буде падати.

Їзда без рідини в гідропідсилювачі Chevrolet Niva піддає ризику поломки насоса ГУР, який коштує пристойних грошей, так як він стане працювати насухую. Внаслідок цього він отримає серйозні пошкодження і вийде з ладу.

Трансмісія Chevrolet Niva (Chevrolet Niva). Будова і робота механізмів. (Копія відео)

Шприцом з трубкою повністю відкачуємо з бачка ГУР рідина. Заливаємо в бачок нову рідину, до рівня MAX.

Niva Chevrolet Niva Шевролет заміна шланга грубки метод стоматолога

Інтенсивна експлуатація Chevrolet Niva робить колір масла ГУР з часом більш темним, часто з запахом гару. Це привід задуматися про її заміну.

Перегрів масла часто відбувається при тривалій фіксації керма в крайньому положенні, аж до його закипання, тиск в цьому випадку максимальне.

Не варто також залишати авто при парковці на тривалий час з вивернутим до упору кермом. Замінити рідину в гідропідсилювачі Chevrolet Niva можна двома способами: Для часткової заміни масла ГУР потрібно шприц з трубкою і саме масло, стільки, щоб по закінченню робіт воно перестало бути темним.

Заміна шлангів гідропідсилювача керма Chevrolet Niva

Щоб дати правильну відповідь на запитання Заміна шлангів низького тиску ГУР Chevrolet Niva потрібно подивитися відео. Після перегляду вам не буде потрібно звертатися за допомогою до фахівців. Докладні інструкції допоможуть вам вирішити ваші проблеми. Приємного перегляду.

Гумор в темі: Робочий приїхав в санаторій по путівці. Вранці з дикого бодуна оглядає пляж Прикриваючись долонею від яскравого сонця, оглядає напівголу публіку:. Відпочинеш, підлікуватися Tа тут працювати і працювати!

READ  Якого газу найбільше в атмосфері

замена жидкости гур шлангов бачка гидроусилителя руля нива шевроле

 • Ключ на 10
 • Ємність для зливу рідини
 • викрутка хрестова
 • Рідина. масло гідропідсилювача рульового управління
 • ганчір’я

Примітки: Рідина в системі гідропідсилювача замінюйте при її надмірному забрудненні. Завод-виробник не дає чітких рекомендацій про періодичність заміни рідини в гідросистемі, тому рекомендуємо замінювати її через шість років незалежно від стану.

Для застосування в гідросистемі підсилювача заводом-виробником рекомендована рідина. масло «Pentosin Hidraulik Fluid CHF11S». Однак з технологічних міркувань на автомобілях починаючи з VIN № X9L21230040005880 в гідросистемі використовується робоча рідина Shell Donax TA D-21631 (Dexron II), а з VIN № X9L21230040006248. Ravenol Dexron II D. Автомобілі, заправлені олією Shell Donax, мають мітку на бачку. «», а автомобілі, заправлені Ravenol Dexron II D. «R», але на автомобілях останнього випуску ці мітки можуть бути відсутніми.

Рідини Dexron II (червоного кольору) не можна змішувати з Pentosin Hidraulik Fluid CHF11S (зеленого кольору). Допускається повна заміна рідини після промивки гідросистеми підсилювача.

При використанні рідин Dexron II скоротіть термін використання в два рази в порівнянні з рекомендованим.

Виверніть стягнутий болт кронштейна бачка гідросистеми підсилювача.

Відверніть пробку бачка.

Вийміть бачок з кронштейна і злийте рідину з бачка в підходящу ємність.

Відпустіть хомут кріплення відвідного шланга і зніміть шланг.

Для запобігання витікання рідини, заглушите отвір в штуцері бачка, опустіть кінець відвідного шланга в ємність для зливається рідини. Пустіть двигун і, повернувши рульове колесо від упору до упору в обидві сторони три-чотири рази, злийте стару рідину, одночасно доливаючи нову. Повторюйте операцію до появи свіжої рідини з відвідного шланга.

Попередження: Уважно стежте за рівнем рідини в бачку, не допускайте потрапляння повітря в насос гідропідсилювача. Це може привести до пошкодження насоса.

Встановіть бачок в порядку, зворотному зняттю.

Долийте рідину до рівня верхньої мітки на щупі пробки бачка.

Прокачайте систему гідропідсилювача, як описано тут.

Шприцом з трубкою повністю відкачуємо з бачка ГУР рідина.

Chevrolet Niva 2005, 80 л. с планове ТО

Заводимо двигун і крутимо кермом вліво-вправо до крайнього положення. Загнати на естакаду, або піддомкратити авто так, щоб вивесеть передні автомобільні колеса Chevrolet Niva, з метою отримання можливості легко їх вирощують на незаведенном двигуні.

Забираємо шприцом з трубочкою з бачка старе масло по максимуму. Тепер потрібно визначити з якого шлангу масло надходить в розширювальний бачок ГУР Chevrolet Niva. це обратка, а за яким йде і йде до насоса ГУР. Від’єднуємо шланг, по якому масло надходить в бачок обратка.

Заміна шлангів ГУР Niva Chevrolet

Щоб дати правильну відповідь на запитання Заміна шлангів низького тиску ГУР Chevrolet Niva потрібно подивитися відео. Після перегляду вам не буде потрібно звертатися за допомогою до фахівців. Докладні інструкції допоможуть вам вирішити ваші проблеми. Приємного перегляду.

Гумор в темі: Робочий приїхав в санаторій по путівці. Вранці з дикого бодуна оглядає пляж Прикриваючись долонею від яскравого сонця, оглядає напівголу публіку:. Відпочинеш, підлікуватися Tа тут працювати і працювати!

Тема. шланги ГУР Niva Chevrolet і ВАЗ 2121. ГУР. гідропідсилювач керма. У даній статті я хочу розповісти про те, як правильно і чим заправити гідравлічну частину системи рульового управління, щоб збільшити термін експлуатації і зменшити зусилля на рульовому колесі. А також чим відрізняється німецькі рекомендації по експлуатації від російського погляди на цю тему.

Історія

Я вже багато разів говорив, що я не роблю тюнінг або доопрацювання, заради процесу. Тільки в разі, якщо є проблеми. В даному випадку все почалося з «колгоспників» АвтоВАЗу. Дуже довгий час на заводі ставили на конвеєр німецькі насоси гідропідсилювача ZF, а потім раптом пішов російський варіант. Як завжди завод ніяких пояснень давати не збирався, довелося звернутися до іншого джерела, до виробника ZF. У Пітері проводився технічний семінар, організований даною фірмою, і я задав питання німцеві про цю ситуацію. Безпосередньо на лекції (тобто офіційна позиція), німецький фахівець сказав, що це комерційна таємниця. А в перерві на обід, коли я звернувся до нього на німецькій мові, він прямо подобрішав і сказав наступне. Цитата. Разом з постачанням насосів, ми дали рекомендацію АвтоВАЗ, що ТРЕБА заливати в систему. Перший час завод заливав приблизний аналог, рідини, яку ми рекомендували, а потім раптом став лити зелений Пентозін. Результат не змусив себе довго чекати. течі і гудіння гура при поворотах. Але найсмішніше, що всі ці «нібито» гарантійні випадки, завод переклав на плечі ZF. Німець сказав, ми «побуцалися» трошки з заводом, не добилися виразних відповідей від манагеров і керівництва і просто перестали поставляти дану запчастину. Кінець цитати. Тепер робимо простий висновок, щоб отримати працездатний вузол, як він задуманий конструкторами, нам треба промити систему і залити те, що рекомендовано. З рідиною все просто, хороший синтетичний декстрон, але разом з ним я рекомендую замінити шланги низького тиску.

Шланги ГУР Niva Chevrolet, життя

Система гідропідсилювача складається з 4 шлангів. Один високого тиску з клапаном посередині (насос-рульова машинка) і 3 шлангів низького тиску. На нивах конструктора взагалі виключили з системи радіатор, тому шлангів низького тиску всього два. Тиск в «головному» шлангу досягає кілька десятків кг, а ось тиску у «вторинних» майже немає. Завод із завзятістю маніяків ставить шорсткі товстостінні шланги високого тиску. Їх недолік полягає в тому, що їх нормальної не обжати навіть різьбовими хомутами, особливо в холодних умовах. Так що їх мокрий вид, це нормальне явище. Рекомендація проста, разом із заміною рідини і промиванням системи. замініть шланги ГУР Niva Chevrolet на сучасні і якісні. Оскільки на граблі я наступати не дуже люблю, я порадився з інженером гідравліки на цю тему. Він мені «видав» тайванського виробника шлангів. Робочий тиск шлангів 250PSI (приблизно 17 атмосфер). Для загального технічного розвитку нагадаю, PSI. фунт на квадратний дюйм. Шланги двошарові. Внутрішня частина МБС (маслобензостойкая), зовнішня частина тримає зовнішні температури. З багаторічного досвіду установки на різні машини, можу сказати наступне. Тріщин не помічено жодного разу, ні в якому кліматі. Максимум що помічав, це вицвітання через пару трійку років експлуатації в жаркому кліматі, але як відомо на швидкість це не впливає. До довжині шлангів я додав по парі сантиметрів, щоб вони не перетирали про корпус повітряного фільтра, як це часто буває в заводському варіанті. Для ВАЗ 2121 в прайсі буде представлений варіант з двох шлангів.

Питання відповідь

Скільки потрібно взяти рідини для промивання і заливки Гура?

Рекомендую взяти 2 літри. Перший літр піде на так звану «м’яку промивку». Частина другого літра вже буде робочою рідиною.

У цій статті розглянемо питання з гідропідсилювачем керма Chevrolet Niva. Завдяки цій установці кермо крутиться легко і швидко. але якщо не стежити за його станом і не приймати відповідних заходів при неполадку, то незабаром вам доведеться розщедритися на дорогий ремонт. Спочатку зробимо заміну рідини в системі гідропідсилювача.

Міняти рідину потрібно при її надмірному забрудненні. Якщо почитати інструкцію до нього, то виробник не дає чіткого роз’яснення по періодичності заміни рідини в гідросистемі, так що в цьому випадку потрібно дотримуватися порадою досвідчених фахівців, вони рекомендують робити заміну кожні 6 років, незалежно від її стану. Вивертаємо стягнутий болт кронштейна бачка ГУР і вивертаємо її пробку.

Виймаємо бачок з кронштейна і повністю зливаємо з неї рідину в спеціально підготовлений посудину. Послаблюємо хомут кріплення відвідного шланга і виймаємо його. Щоб не допустити витікання рідини тимчасово заглушаємо отвір в штуцері бачка, опускаємо кінець відвідного шланга в посудину для зливу. Далі запускаємо двигун і провертає кермо від упору до упору і так кілька разів.

Зливаємо стару рідину і заливаємо замість неї нову, проробляємо це до тих пір, поки з шланга буде непереливки свіжа рідина. Уважно стежте за рівнем рідини в бачку, намагайтеся не допустити потрапляння повітря в насос гідропідсилювача, інакше він може зламатися. Бачок встановлюється в зворотному порядку. Рідина ллємо до тих пір, поки він не дійде до рівня верхньої мітки на щупі пробки бачка.

Далі потрібно виконати прокачування системи ГУР. Кермо має перебуває в середньому положенні, запускаємо двигун Chevrolet Niva приблизно на 15 секунд. Потім глушимо мотор, при цьому не чіпаємо кермо автомобіля. Крутимо кермо до упору лише після того, як двигун заглох і тільки в одну сторону. Потім виймаємо захисний ковпачок з клапана випуску повітря, вивертаємо весь клапан на рульовому механізмі.

READ  Яка лампочка ближнього світла на Chevrolet niva

При відсутності клапана повертаємо кермо до упору в іншу сторону. З клапана в цей момент виходить повітря, а потім і рідина. Загортаємо клапан випуску повітря, при цьому не чіпаємо рульове колесо. Доливаємо в бачок масло, знову запускаємо силовий агрегат і провертає кермо в обидві сторони, від упору до упору, не затримуючись у крайніх положеннях.

Як тільки в бачку перестали виникати пухирці повітря, можна заглушити мотор. Доливаємо рідина до рівня поблизу верхньої мітки на щупі пробки бачка. Крім заміни рідини і прокачування, потрібно ще робити заміну бачка. Робити це потрібно при сильному забрудненні розташованого на ній фільтра, крім цього рекомендується міняти її з періодичністю раз на два роки, незалежно від її стану.

Вивертаємо стягнутий болт кронштейна бачка гідросистеми підсилювача і вивертаємо пробку бачка. Виймаємо його з кронштейна, зливаємо всю рідину в спеціальну ємність. Послаблюємо хомути відвідного і підводить шланга, знімаємо їх з патрубків бачка, демонтуємо сам бачок. Новий бачок встановлюється в зворотному порядку.

Niva Chevrolet Niva Шевролет заміна шланга грубки метод стоматолога

При відмові ГУР керувати автомобілем можливо, але кермо буде важко повертати, він стане важким. Для часткової заміни масла ГУР потрібно шприц з трубкою і саме масло, стільки, щоб по закінченню робіт воно перестало бути темним.

[Em] Продовження доповіді. Олександр. Яка періодичність заміни масла Гура? Думав просто від’єднати шланг

У цей момент не можна допустити повного відходу масла ГУР з бачка в систему і засосу повітря! Злити старе можна все, щоб не змішувалося з новим при доливці.

Для часткової заміни масла ГУР потрібно шприц з трубкою і саме масло, стільки, щоб по закінченню робіт воно перестало бути темним. Штуцер знаходиться праворуч від осі редуктора у верхній кришці кріпиться 4-ма болтаміпо центру. регулювання люфту редуктора внутрішній шестигранник заміна шлангів гура на Chevrolet Niva стопорная гайка. Загнати на естакаду, або піддомкратити авто так, щоб вивесеть передні автомобільні колеса Chevrolet Niva, з метою отримання можливості легко їх вирощують на незаведенном двигуні.

Саме масло не агресивне до рук, лакофарбового покриття як гальмівна, наприклад? Шуцер знаходиться на кришці редуктора, що чотирма болтами закріплена це я зараз картинку в мануалі вивчаю?

Злити старе можна все, щоб не змішувалося з новим при доливці.

Далі зібрати магістраль, налити нове в бачок, один качає кермом між крайніми положеннями, що не заводячи двигун, інший пріоткручівает штуцер ключ на 8, як на гальмівних штуцерах, посадка конус по конусу така ж і спускає повітря. В процесі доливати масло в бачок. Коли рідина пішла через штуцер, його закрити.

Запустити двигун, один обертає кермо як сказано вище, інший в крайніх положеннях через штуцер підбурює повітря, ОБЕРЕЖНО, так як є ймовірність отримати струменем в обличчя, там на працюючому двигуні тиск Як тільки пішла одна рідина, процес вважати закінченим, штуцер добре затягнути. Ця послідовність дій виконана особисто за порадою людини з гарантійною станції Елекс, доступного керівництва я не знайшов ніде.

Після заміни кермо став ще легше, 1 тиць політ нормальний. Після заміни обличчя і руки вимити, слідів і роздратування не помічено. Штуцер знаходиться праворуч від осі редуктора у верхній кришці кріпиться 4-ма болтами. по центру. регулювання люфту редуктора внутрішній шестигранник і стопорная гайка.

В ході експлуатації рідина ГУР Chevrolet Niva може протікати в різних місцях, найчастіше через шланги. В результаті цього рівень масла ГУР буде падати.

Їзда без рідини в гідропідсилювачі Chevrolet Niva піддає ризику поломки насоса ГУР, який коштує пристойних грошей, так як він стане працювати насухую. Внаслідок цього він отримає серйозні пошкодження і вийде з ладу.

Заміна шлангів гідропідсилювача керма Chevrolet Niva. Все про LADA Granta

Щоб дати правильну відповідь на запитання Заміна шлангів низького тиску ГУР Chevrolet Niva потрібно подивитися відео. Після перегляду вам не буде потрібно звертатися за допомогою до фахівців. Докладні інструкції допоможуть вам вирішити ваші проблеми. Приємного перегляду.

Гумор в темі: Робочий приїхав в санаторій по путівці. Вранці з дикого бодуна оглядає пляж Прикриваючись долонею від яскравого сонця, оглядає напівголу публіку:. Відпочинеш, підлікуватися Tа тут працювати і працювати!

 • Ключ на 10
 • Ємність для зливу рідини
 • викрутка хрестова
 • Рідина. масло гідропідсилювача рульового управління
 • ганчір’я

Примітки: Рідина в системі гідропідсилювача замінюйте при її надмірному забрудненні. Завод-виробник не дає чітких рекомендацій про періодичність заміни рідини в гідросистемі, тому рекомендуємо замінювати її через шість років незалежно від стану.

Для застосування в гідросистемі підсилювача заводом-виробником рекомендована рідина. масло «Pentosin Hidraulik Fluid CHF11S». Однак з технологічних міркувань на автомобілях починаючи з VIN № X9L21230040005880 в гідросистемі використовується робоча рідина Shell Donax TA D-21631 (Dexron II), а з VIN № X9L21230040006248. Ravenol Dexron II D. Автомобілі, заправлені олією Shell Donax, мають мітку на бачку. «», а автомобілі, заправлені Ravenol Dexron II D. «R», але на автомобілях останнього випуску ці мітки можуть бути відсутніми.

Рідини Dexron II (червоного кольору) не можна змішувати з Pentosin Hidraulik Fluid CHF11S (зеленого кольору). Допускається повна заміна рідини після промивки гідросистеми підсилювача.

При використанні рідин Dexron II скоротіть термін використання в два рази в порівнянні з рекомендованим.

Виверніть стягнутий болт кронштейна бачка гідросистеми підсилювача.

Відверніть пробку бачка.

Вийміть бачок з кронштейна і злийте рідину з бачка в підходящу ємність.

Відпустіть хомут кріплення відвідного шланга і зніміть шланг.

Для запобігання витікання рідини, заглушите отвір в штуцері бачка, опустіть кінець відвідного шланга в ємність для зливається рідини. Пустіть двигун і, повернувши рульове колесо від упору до упору в обидві сторони три-чотири рази, злийте стару рідину, одночасно доливаючи нову. Повторюйте операцію до появи свіжої рідини з відвідного шланга.

Попередження: Уважно стежте за рівнем рідини в бачку, не допускайте потрапляння повітря в насос гідропідсилювача. Це може привести до пошкодження насоса.

шНива меняем масло и шланги гидроусилителя руля

Встановіть бачок в порядку, зворотному зняттю.

Долийте рідину до рівня верхньої мітки на щупі пробки бачка.

Прокачайте систему гідропідсилювача, як описано тут.

Шприцом з трубкою повністю відкачуємо з бачка ГУР рідина.

Спроба промити рідина для гідропідсилювача керма.

Зніміть напірний трубопровід гідропідсилювача рульового управління з насоса гідропідсилювача рульового управління. Зніміть напірний трубопровід гідропідсилювача рульового управління з утримує кронштейна трубопроводів гідропідсилювача рульового управління на двигуні.

Трубопровід тиску рульового управління з гідропідсилювачем є нижньою лінією рульового механізму з гідропідсилювачем. Зніміть магістраль рульового управління з гідропідсилювачем з рульового механізму з гідропідсилювачем. Отримайте доступ до косильною волосіні з моторного відсіку між кришкою коромисла і передньою частиною приладового килимка.

Підніміть автомобіль і встановіть відповідну опору. Див. Розділ «Підйом і установка домкратом» в загальній інформації.

Зніміть напірний трубопровід (1) гідропідсилювача рульового управління з затискачів на рульовому механізмі з гідропідсилювачем. Зніміть напірний трубопровід (1) гідропідсилювача рульового управління з автомобіля. процедура установки

Встановіть напірну магістраль (1) гідропідсилювача рульового управління на автомобіль. Встановіть напірний трубопровід (1) гідропідсилювача рульового управління в затискачі на рульовому механізмі з гідропідсилювачем. опустіть автомобіль.

Примітка. Використовуйте правильний фіксатор в правильному місці. Запасний кріплення повинен мати правильний номер деталі для цього застосування. Кріпильні деталі, що вимагають заміни, або кріпильні деталі, що вимагають використання герметика або герметика для різьблення, визначаються в процедурі обслужіванія.Не використовуйте фарби, мастила або інгібітори корозії на кріпильних деталях або поверхнях їх з’єднань, якщо не вказано інше. Ці покриття впливають на крутний момент кріплення і зусилля затиску з’єднання і можуть пошкодити кріплення. При установці кріплення дотримуйтесь правильну послідовність затяжки і специфікації, щоб уникнути пошкодження деталей і систем.

Підключіть напірний трубопровід гідропідсилювача рульового управління до рульового механізму з гідропідсилювачем. Затягнути затягнути косильною волосіні рульового приводу з підсилювачем тиску фітінг для рульового механізму до 27 Н м (20 фунт фут).

Встановіть напірну магістраль гідропідсилювача рульового управління на утримує кронштейн магістралей гідропідсилювача рульового управління на двигуні.

Підключіть напірний трубопровід гідропідсилювача рульового управління до насоса гідропідсилювача рульового управління. Затягнути затягнути гідропідсилювача рульового управління фітінг трубки високого тиску насоса рульового управління до 27 Н м (20 фунт фут).

Заповніть систему рульового управління з гідропідсилювачем рідиною для гідропідсилювача керма. Див. Перевірка і додавання рідини для гідропідсилювача рульового управління. Збезповітріть системи гідропідсилювача рульового управленія.См. Прокачування системи гідропідсилювача рульового управління. Огляньте систему рульового управління з гідропідсилювачем на предмет витоків. Див. Витоку рідини в підсилювачі рульового управління.

READ  Де знаходиться теплообмінник на Chevrolet Cruze

Трансмісія Chevrolet Niva (Chevrolet Niva). Будова і робота механізмів. (Копія відео)

Шприцом з трубкою повністю відкачуємо з бачка ГУР рідина. Заливаємо в бачок нову рідину, до рівня MAX.

Chevrolet Niva 2005, 80 л. с планове ТО

Заводимо двигун і крутимо кермом вліво-вправо до крайнього положення. Загнати на естакаду, або піддомкратити авто так, щоб вивесеть передні автомобільні колеса Chevrolet Niva, з метою отримання можливості легко їх вирощують на незаведенном двигуні.

Забираємо шприцом з трубочкою з бачка старе масло по максимуму. Тепер потрібно визначити з якого шлангу масло надходить в розширювальний бачок ГУР Chevrolet Niva. це обратка, а за яким йде і йде до насоса ГУР. Від’єднуємо шланг, по якому масло надходить в бачок обратка.

Інструменти:

На наступному етапі потрібно злити масло з двигуна. Буквально зовсім на чуть-чуть. Буквально на 5 сантиметрів. Гайки піддону, ключем на 13 доліз до болтів масляного насоса і ось така картина. Не знаю що я думав, але півкільця при складанні я поставив іншою стороною.

В яких випадках на Niva необхідно міняти прокладку ГБЦ

В принципі, визначеного ресурсу у розглянутого елемента головного блоку циліндрів немає, тобто прокладання замінюється при її пошкодженні, яке, втім, зазвичай відбувається після 60 000 або 80 000 км пробігу. Про поломки сигналізують:

 • потрапляння повітря в систему циркуляції тосола;
 • відсутність робочого тиску в камері згоряння повітряно-паливної суміші;
 • присутність охолоджуючої рідини в мастилі або, навпаки, останній в тосоле (в розширювальному бачку з’являється масляна плівка).

Всі ці проблеми призводять до нестабільної роботи мотора Chevrolet.

У даних ситуаціях заміна прокладки проводиться невідкладно.

Зняття піддону картера і масляного насоса двигуна на автомобілі. ВАЗ. (Niva)

Паніки не було, було якесь радість і STIHL.

Принцип заміни насоса гідропідсилювача керма

Як зняти піддон на Niva (2121), не знімаючи двигун! Або як замінити маслений насос на Niva!

Коліна в утиль, але ж машина вже проїхала 60 т. Як-небудь доїдемо Як небудь доїхали. Підвів водій який нісся по Середньому як по хайвею, так що відірвався стабілізатор від чашки. Косяк до речі був давно.

Ніяк не міг виявити. Зліва періодично з’являвся хрест, грішив на шрус. Кріплення відірвалося і звук відразу пропав. Так з відірваним стабілізатором загнув назад проїхав більше 3 т.

За спиною за останні 2 дні трохи більше 2х тис. Болти кріплення картера затягуйте хрест-навхрест, не докладаючи надмірних зусиль, щоб не деформувати фланець картера і не пошкодити прокладку.

При установці опукла частина шайби повинна бути спрямована до голівки болта. Щоб гарантовано усунути текти масла, змастіть обидві сторони нової прокладки тонким шаром силіконового герметика. При цьому привалочних поверхні блоку циліндрів і масляного картера НЕ знежирюємо, а тільки протріть чистою ганчіркою.

Ремонтні роботи

Ремонт умовно ділиться на кілька стадій: підготовка, демонтаж насоса, попередній огляд, заміна деталей і / або усунення пошкоджень, зворотна сборка и установка.

Огляд всіх деталей, пошук і усунення проблем

Це третя стадія, на якій потрібно визначити, де і що сталося з насосом. Для цього слід:

 • очистити всі деталі ганчіркою і уважно оглянути кожну;
 • усунути всі дефекти і шорсткості;
 • змінити ремкомплект, якщо старий став непридатним;
 • те ж саме зробити з підшипником, якщо справа в ньому.

Гидроусилитель руля Нива Шевроле. Замена шланга гур, жидкости

Якщо помічені задирки і шорсткості, які з’являються в результаті зносу, усуваємо їх наждачним папером. Полірування дозволяє прибрати зазори між деталями і відновити герметичність. Вона також застосовується в якості профілактичного заходу для підтримки чистоти і робочого стану насоса.

Окрему увагу варто приділити ротора і відполірувати його як слід, якщо є задирки. Зробити це проблематично, так як потрібна хороша вправність

Тут, крім наждачного паперу, допоможе маленька викрутка, обернувши навколо якої лист наждачки, ви зможете забратися в “важкодоступні місця”.

Підсумовуючи все сказане, після розбирання ремонт проводитися декількома способами в залежності від поломки. Це: заміна підшипника; заміна ремкомплекта; видалення задирок, шорсткостей і нерівностей; повне очищення насоса від елементів зносу і відпрацювання.

Збірка і монтаж насоса в автомобіль проводиться в зворотному порядку. Коли процес установки завершений використовуйте інформацію з останнього пункту, і вам ще дуже довго не доведеться повторювати процедуру, якої присвячена ця стаття.

Не забувайте, що ремонт насоса гідропідсилювача керма своїми руками може привести до додаткової поломки

Тому проводячи цю процедуру потрібно робити все з максимальною обережністю, щоб не погіршити і не зламати насос остаточно

Обтиск і заміна шлангів ГУР.

Згодом, через роки, або десятки років. Будь-який автомобіль, який оснащений системою гідравлічного підсилювача керма, може зажадати допомоги у свого власника. Виражатися таке прохання як правило в калюжах, а в кращому випадку. крапельках, під машиною. Рідина просто витікає крізь пошкоджені шланги, система завоздушівается і перестає працювати. Для того, щоб ГУР знову почав працювати, кермо став легким, а рідина перестала витікати, пошкоджені і зношені шланги потрібно поміняти.

Купувати нові шланги, або обжимати старі?

Після виявлення несправності, практично будь-який автовласник вирішить, що потрібно купувати нові шланги Гура. Але, деяких водіїв, навіть якщо вони не жадібні і не бідні люди, вартість нових шлангів може дещо збентежити. Так на нормальну, далеко не найдорожчу іномарку, один шланг Гура може коштувати 70. 100 доларів. А адже в системі він не один, а їх три. І заміни може вимагати не один шланг, а два, або навіть всі. три. Один шланг йде від бачка до гуру. Другою йде від Гура до рульового редуктора / рейці. А третій є обраткой і йде від редуктора / рейки назад до бачка.

І це не звичайні шланги, а шланги високого тиску. І це призводить до того, що виробництвом якраз таких шлангів займаються різні компанії, організації та майстри. приватники. Вони роблять шланги для устаткування що працює на дуже високому тиску, яке істотно перевищує тиск в Гурі. Останнє свідчить про надійність обтиску. Суть обтиску в тому, що власник автомобіля знімає свій старий шланг, несе його до майстра, де той робить нову, гумову частину і трубочку в середині, а залишає лише старі, металеві концевики. З цими, металевими кінцевиками, в 99% випадків нічого не відбувається. Обтиск одного шланга варто в районі 12. 15, що звичайно. ж істотно дешевше покупки нових шлангів. Так, якщо шланги Гура купуються на іномарку, то метод обтиску дуже актуальне, тому що він допомагає заощадити кошти і підвищує надійність вузла в цілому. Такі шланги вже навряд чи хоч. коли. то, кому то доведеться міняти.

Зняття старих шлангів і установка нових

Це може бути не просто, для звичайного водія, який далекий від механіки і самостійно не займається обслуговуванням свого автомобіля. Але при бажанні, це цілком реально. Перед демонтажем старих шлангів, якщо в бачку системи Гура ще є рідина. її краще відкачати шприцом, щоб рідина не виливалася в яму гаража. І звичайно дану роботу краще виконувати на ямі, або на підйомнику, але при бажанні можна обійтися і домкратами. хоч такий метод буде менш зручним.

Після установки нового шланга, в систему необхідно залити рідину. Коли рідина залита, слід прокрутити кермо з однієї крайньої точки до іншої кілька разів. При цьому рідина пройде по систему, а її рівень в бачку впаде. Тепер необхідно знову підлити рідина Гура під рівень і завести двигун. Уже при заведеному двигуні, кермо слід прокручувати з однієї, крайньої точки в іншу. У більшості випадків, при цьому рівень рідини в системі вже не знижується.

Можливі проблеми після заміни шланга Гура

Встановлювався новий шланг, або обтиснутий, в деяких випадках, при обертанні керма можливі сторонні звуки, або навіть відмова Гура. Цю проблему не можна назвати рідкісною і як правило вона йде сама, після того, як машина поїздить деякий час. Якщо проблема не йде, то можна вивісити передні колеса на домкратах, відкрутити бачок Гура, і обертаючи кермо натискати на педаль газу доводячи обороти до 3 000. 4 000 км.

При роботі з системою Гура слід намагатися, щоб у систему не потрапила бруд. Це важливий момент, тому перед роботою, площині з яких будуть викручуватися болти краще почухать плоскою викруткою, металевою щіткою, і потім протерти розчинником.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS