Форд фокус 3 ремонт генератора

Ремонт та заміна генератора Ford Focus 3

Незважаючи на те, що виробник зробив все для продовження терміну безпроблемної служби генератора FORD FOCUS 3, в результаті інтенсивної експлуатації йому може знадобитися заміна щіток або ременя електричного генератора.

У випадках авто з більшим пробігом часто доцільнішою є заміна генератора Ford Focus 3.

Замена щеток генератора форд фокус 3

Для того щоб її здійснити, необхідно зняти агрегат, що став непридатним. При демонтажі генератора необхідно виявити уважність. Якщо ви не впевнені у своїх силах, краще довірити цю процедуру професіоналам, яку зроблять її швидко та якісно.

щіток, генератор, ford, focus

Типові несправності

Ford Focus 3 – це надійний автомобіль, який користується великою популярністю у нашій країні.

Особливості генератора FORD FOCUS 3

Генератора Focus 3 відноситься до класу трифазних пристроїв із електромагнітним збудженням. Він має вбудований випрямний блок і електронний регулятор напруги. Генератор Ford моделі Focus 3 встановлений на закритих підшипниках, яким протягом усього терміну служби не потрібне додаткове мастило.

Довгий термін служби генератора забезпечується завдяки наявності електронного блоку силової установки авто, який:

 • автоматично відключає генератор під час запуску мотора;
 • підвищує його вихідну напругу у морозну погоду;
 • прискорює обертання колінчастого валу на холостому ходу;
 • включає сигнальну лампу розряду акумулятора при несправній системі електропостачання;
 • зберігає в пам’яті коди неполадок системи електропостачання, що виникають.
READ  Яке масло краще заливати в 409 двигун

Чому ремонт Ford Focus 3 краще довірити автосервісу 2BRO-SERVICE

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з автомобілем Ford, звертайтесь до нашої компанії.

В автосервісі 2BRO-SERVICE, що знаходиться за адресою проїзд Черепанових, 10 здійснять ремонт авто Ford Focus 3, включаючи заміну щіток генератора в стислі терміни та за доступною ціною.

 • ми здійснюємо заміну щіток генератора та інші ремонтні роботи з використанням оригінальних запчастин;
 • при ремонті у нашій компанії зберігається заводська гарантія;
 • ви можете завантажити прайс із нашого сайту та заздалегідь ознайомитися з цінами на наші послуги;
 • заміна ременя генератора або інші послуги усунення несправностей FORD FOCUS у нас пропонуються з гарантією терміном на 1 рік;
 • у нас використовується найновіше діагностичне обладнання, що дозволяє виявити будь-які проблеми автомобіля;
 • при бажанні клієнти можуть спостерігати, як здійснюється ремонт їхнього автомобіля прямо в ремзоні.

заміна щіток генератора Ford FOCUS 2

В дію він наводиться колінчастим валом силової установки за допомогою ременной передачі, яка також використовується для приводу іншого навісного обладнання кондиціонера. Охолодження вузла виконується крильчаткою, встановленою на роторі.

Генератор на Ford Focus 2 вважається таким, що не обслуговується завдяки використанню на роторі підшипників закритого типу, ресурс яких розрахований на весь період експлуатації авто. Насправді пристрій не відрізняється високою надійністю і досить часто ламається.

Несправності вузла Підвищена шумність з-під капота вереск, писк; відсутність підзарядки батареї; Нестача електроенергії при використанні електрообладнання авто фари світять слабо, а при їх включенні сигнальні лампи на дошці приладів тьмяніють.

Незважаючи на те, що генератор підключений до системи самодіагностики, сигнал про несправність на бортовому комп’ютері відображається не завжди.

READ  Ford Focus 2 не крутить стартер причини

У такому разі виявити поломку можна дослідним шляхом. Перевірка працездатності Перед тим, як знімати генератор з Ford Focus 2 для заміни чи ремонту, слід спочатку впевнитись у його несправності.

Несправності вузла

Технологія перевірки дуже проста і виконується швидко. Якщо тестер показує наявність ланцюга, пробито один або кілька позитивних діодів.

щіток, генератор, ford, focus

Якщо тестер показує наявність ланцюга, пробито один або кілька негативних діодів. В обох випадках необхідно замінити випрямляючий блок. Для перевірки регулятора напруги приєднуємо до щіток лампу 1-3 Вт, 12 В. а до висновків щіткотримача. джерело живлення постійного струму, спочатку напругою 12 В, а потім 15-16 В. У першому випадку лампа повинна горіти, у другому. ні.

Як зняти генератор з Ford Focus 2

На ізоляції обмоток повинно бути слідів перегріву, що є наслідком короткого замикання у вентилях випрямного блоку. Якщо тестер показує наявність ланцюга, пробито один або кілька позитивних діодів. Огляньте пристрій щодо зовнішніх пошкоджень.

Продаж генераторів стартерів на будь-які іномарки. Будь-яка форма оплати.

Для перевірки регулятора напруги приєднуємо до щіток лампу 1-3 Вт, 12 В. а до висновків щіткотримача. джерело живлення постійного струму, спочатку напругою 12 В, а потім 15-16 В. Перед діагностикою працездатності необхідно послабити затяжку плюсової клеми на АКБ.

Використовуємо ту саму головку на 15; Зніміть пластину. кронштейн кріплення бачка ГУР; Вивертаємо шпильку. Розбирання генератора Ford Focus 2 Розбираємо генератор Ford Focus 2 для перевірки та заміни регулятора напруги із щіткотримачем та випрямного блоку. Це дозволяє коригувати функціонування генератора за різних умов.

Як замінити щітки генератора Ford Focus 2? (вирішено). 2 відповіді

Викруткою розтискаємо три виведення випрямного блоку.

Деталі та розхідники:

Особливості конструкції генератора Ford Focus 2 На автомобілях Ford Focus 2 живлення бортової мережі при двигуні, що працює, і підзарядка АКБ здійснюється від трифазного генератора змінного струму, який встановлений на всіх модифікаціях цього авто. Перетворення змінного струму на постійний здійснюється випрямляючим блоком, що входить у конструкцію генератора, а стабілізація та підтримання напруги на потрібному рівні виконується електронним стабілізатором напруги.

READ  Як перевірити масло в коробці Mercedes

Крім того, на роботу вузла впливає ЕБУ силової установки. Це дозволяє коригувати функціонування генератора за різних умов.

Навігація сайтом

Якщо лампа горить в обох випадках – у регуляторі пробій, якщо не горить – обрив або порушений контакт між щітками та висновками регулятора напруги. В обох випадках регулятор потрібно замінити. Складання генератора виконуємо у зворотній послідовності. При цьому, обтиснувши висновки випрямного блоку на висновках статора обмотки… …пропаюємо місця їх з’єднання.

Аналогічно перевіряємо інші обмотки статора. Аналогічно перевіряємо решту обмоток. Тестер має показати нескінченність. Якщо тестер показує наявність ланцюга, пробито один або кілька позитивних діодів. Якщо тестер показує наявність ланцюга, пробито один або кілька негативних діодів. В обох випадках необхідно замінити випрямний блок.

Для перевірки регулятора напруги приєднуємо до щіток лампу 1-3 Вт, 12 В. а до висновків щіткотримача. джерело живлення постійного струму, спочатку напругою 12 В, а потім 15-16 В.

щіток, генератор, ford, focus

У першому випадку лампа повинна горіти, у другому – ні. Якщо лампа горить в обох випадках. в регуляторі пробій, якщо не горить. обрив або порушений контакт між щітками та висновками регулятора напруги.