Заміна середньої лампочки BepeoT 308

Заміна ламп ближнього та далекого світла, ПТФ, ДХО.

Завершені набори ламп з Китаю. Деякі досягли швидко, інші довго. Набридло жовте світло, захотіло біле. Зібрав усе до купи і махнув.

лампочка

Посилання на товар:1. P21 / 5 Вт. US 1.13 (2шт) ДХО (габарити);. H1 55 Вт. US 1.52 (2шт) дальнє світло;. Н7 55 Вт. US 1.99 (2шт) (ближнє світло);. Н8 35 Вт. US 1.95 (2шт) (ПТФ).

Лампа ближнього світла Н7Для наочності, т.до. розташування лампи побачити складно. Вушини затискача заводяться зовні зачепу. Виступ на краю лампи вгору.

На відміну від ламп ближнього світла, вухи затиску в зачепи заводяться в середину і чіпляються розводячись у сторони. Нижче лампа ДХО виймається поворотом проти годинникової стрілки.

Ближній, дальній, ДХО поміняні, ПТФ стара. Бачив різницю жовтого та білого світла.

Як довго прослужить китайське диво. подивимося Поки світить добре.Всім удачі.

Peugeot 308 Заміна ламп ПТФ та ближнього світла на Koito

Всім привіт!Мій перший пост по машині, я думаю він знадобиться всім, хто хоче поміняти лампи у фарах.ПЕРЕДІСТОРІЯ: У мене поганий зір, їжджу в окулярах, вдень їзда не створює особливих проблем а вночі, та ще й у дощ по неосвітленому шляху це вже проблема.Одна з проблем це погана видимість дороги, омивача фар у мене не стоїть, і тому фари дуже швидко стають брудними і пропускають менше світла.Також на неосвітленій трасі з ближнім світлом видимість дороги теж не влаштовує, з далеко не поїздить, т.до. сліпить зустрічний потік.Тому вирішив поміняти лампи ближнього світла та ПТФ, т.до. ПТФ лампи добре освячують узбіччя і дають помітне збільшення до огляду.ВИБІР ЛАМП:

Почитавши інтернет і Драйв дійшов висновку, що найкращий варіант буде японські лампи Koito, тим більше знайшов їх на Юлмарті за стерпною ціною 1440р. за ближній та 1630р. за ПТФ, інші відкинув т.до. багато хто скаржився на недовгий термін життя ламп, і характеристики до Koito не дотягували.Наші лампи ближнього світла KOITO Whitebeam H7 12V-55W (100W) Цоколь лампи H7 потужністю 55W 100% тобто світять на 100W температур світла 4200К це приблизно середина між жовтим та синіми відтінком, тобто отримуємо біле світло.Лампи ПТФ KOITO Whitebeam H8 12V 35W (70W) цоколь лампи H8 все теж саме струму трохи жовтіше світло і потужність дорівнює 35W 100%УСТАНОВКА:Цей мій перший досвід установки ламп, хоч і пишуть що це 10 хвилин, але це явно для поміняли вже кілька разів, коли вперше займаєшся цим справам то доводиться колупатися читати і не дай Боже щось зламати.Встановлення ламп ПТФ:Метод наступний, повертаємо колеса максимально вправо, відсуваємо пластиковий підкрилок, для цього підчіплюємо його пальцями знизу і акуратно витягуємо його з-за бампера до прорізу на стику бампера і крила. Отримуємо невелику щілину, куди пролазите рука, і видно цокль лампи ПТФ.

Насамперед відкриваємо капот. З блоку фари демонтуємо гумову заглушку, яка закриває доступ до лампи ближнього світла. Коли заглушка знята, прибираємо її убік. Далі, демонтуємо штекер, який живить лампу, та прибираємо його убік.

У темряві ми беремо партнера, перейдіть до місця, покладіть машину на вибрану область, перпендикулярну до екрану, прилягають до стіни, відсвяткувати середину автомобіля, а також центри фари. Від’їзд рівно 5 метрів назад. Ми підключаємо отримані 3 бали уздовж горизонту, витрачаючи вертикальні у цих 3 балах.

Оплата через Portmone

Після вибору оплати через Portmone запуститься платіжна система, де потрібно вибрати спосіб оплати банківська картка або обліковий запис Portmone.

Ціна у платіжній системі Портмон перераховується в доларах за курсом центрального банку країни, де ви знаходитесь.

Якщо у Вас банківська картка у валюті, яка відрізняється від долара, то списання грошей з картки відбудеться за курсом Центрального банку Вашої країни на момент покупки.

Після вказівки платіжних реквізитів та підтвердження платежу, відбудеться оплата товару.

Офіційний сайт платіжної системи Portmone https://www.portmone.com

Заміна ламп ближнього світла Peugeot 308

Всім привіт, вирішив розповісти про свій досвід заміни ламп ближнього світла – докладну інформацію щодо заміни ламп на Peugeot 308 в інтернеті я не знайшов, тому сподіватимусь, що моя стаття комусь знадобиться.

Я не володар хорошого зору, тому змушений їздити в окулярах. У світлий час доби у мене не виникає жодних труднощів, а от уночі і в дощову погоду проблемою стає погана видимість дороги. До того ж, я не встановлював омивач фар, відповідно фари швидко брудняться і світять на порядок гірше. Крім того, їзда з ближнім світлом нічною трасою теж залишає бажати кращого. В результаті, мною було прийнято рішення замінити лампи ближнього світла Peugeot 308.

Вивчивши інтернет, я зрозумів, що найкращими лампами є Коіто (Японія). Інші марки я навіть не розглядав, тому що їх характеристики набагато нижчі за японські, та й термін експлуатації нижчий, а. я помчав у гараж.

READ  Opel Zafira заміна ременя ГРМ

Заміна лампи ближнього світла Пежо 308

Отже, перейду до заміни. На форумах пишуть, що установка ближнього світла не займає більше 10 хвилин. звичайно, якщо ти змінював їх вже п’ять разів. Я ж міняв лампи вперше, тому довелося добряче покопатися.

Лампи ближнього світла в Peugeot 308 – це верхні та найдальші лампи. Я зняв заглушку і витяг штекер живлення лампи, відтягнув його назад.

Далі довелося працювати на дотик, тому що побачити щось абсолютно не вийшло. Лампа зафіксована клямкою з металу, знизу розташована петля, зверху – кріплення. Я взяв один з кінців, легко натиснув усередину і відсунув перший праворуч, другий ліворуч і відкинув назад. Витяг стару лампу, встановив нову.

Далі я діяв у зворотній послідовності: поставив клямку (для цього необхідно з силою натиснути всередину і відвести кінець до центру вбік, з іншого боку – аналогічно). Потім я встановив Power Plug і вилку. Ну ось і все, зараз я розумію, що нічого складного у процесі заміни ламп немає, достатньо знати кілька нюансів.

Проїздивши з новими лампами тривалий час, можу сказати, що світять вони дійсно набагато краще за штатні: і біліші, і потужніші.

На фотографії відмінності не такі помітні, але повірте, тепер мені стало їздити набагато комфортніше навіть у глуху ніч. Лампи ближнього світла не тільки світять яскраво, але й біле світло сприймається оком набагато приємніше, ніж жовте, та й виглядають вони красивішими. Всім рівних доріг та легкого ремонту!

Заміна лампочок на Peugeot

Заміна лампочки на Peugeot – операція досить проста, але треба правильно підібрати лампу. Для цього потрібно знати цоколь лампи, потрібну напругу у вольтах і споживану потужність, що визначає вимоги до електропроводки. Важливо пам’ятати, що до одного типу можуть належати лампи з різним цоколем.

У технічному центрі компанії «ЕНВІ Моторс» фахівці швидко проведуть заміну лампочки ближнього світла або підсвічування номера Peugeot – на складі постійно є запас ламп для всіх моделей автовиробника.

На лампах нанесені літерні коди прийнятих міжнародних позначень. Наприклад, літера H означає галогенову лампу, R – лампу з металевим цоколем, T–цокольну лампу маленького розміру. На деяких моделях встановлюється стандартизований набір ламп, однак вони можуть відрізнятися за вольтажом і кількістю. Наприклад, на моделях Peugeot 308/408 встановлено:

 • для далекого світла дві лампи H1;
 • для ближнього світла дві лампи H7;
 • для поворотників. лампи PY21Wі WY5W;
 • для підсвічування номера – лампи W5W.

При самостійній покупці потрібної лампи в магазині потрібно вказати рік випуску та модифікацію автомобіля, номер кузова та артикул лампи. Всі лампи встановлені на моделях Peugeot при монтажці, обов’язково мають таку статтю. Якщо ви не можете знайти на лампі артикул, що підлягає заміні, то ви придбали та встановили неоригінальний виріб.

Пам’ятайте, що на нових моделях Peugeot номенклатура ламп може бути змінена, наприклад, галогенові лампи замінюються світлодіодами.

Важливо! Система освітлення будь-якого автомобіля – важлива складова безпечного руху. При перших ознаках несправності необхідно вжити термінових заходів для її усунення.

Заміну ламп ближнього та далекого світла, протитуманних, підсвічування номера можна зробити самостійно. Однак процес є досить трудомістким, такі операції вимагатимуть часу, а найменша неточність при виконанні інструкцій призведе до проблем (наприклад, через недостатню щільність вилок вигнання, світло не буде світитися). Ускладнює роботу та неможливість побачити свої дії при заміні лампи ближнього світла або протитуманної лампи. Несправність із системою освітлення, виявлена ​​співробітником ДІБДР, призведе до значно серйозніших наслідків.

Рекомендуємо вам у разі виникнення проблем з лампами автомобілів Peugeot звернутися до технічного центру компанії «ЕНВІ Моторс» − офіційного дилера бренду. Наші фахівці підберуть потрібні лампи з наявності оригінальних деталей, що є на складі, і швидко зроблять заміну. Вам не потрібно буде їздити магазинами в пошуках якісних виробів і думати, як поміняти лампочку на Peugeot.

Заміна лампочок Peugeot 308

Лампочки в фарах дозволяють забезпечити Comfort і безпеку водіння, а лампочки в панелі приладів підвищують ступінь зручності моніторингу показників роботи автомобіля. Заміна лампочки в Peugeot 308 та інших марках авто незрівнянна з аналогічною процедурою, наприклад, вдома, тому цю роботу варто довірити професіоналам. Оновити лампочки допоможуть майстри автотехцентру «AutoMD».

Їх заміна в Peugeot 308 здійснюється з розбором фари або панелі приладів. Саме цьому не варто намагатися зробити це самостійно. На всі куплені у нас лампочки, а також саму послугу надається фірмова гарантія. Ми прагнемо бути корисними нашим клієнтам та працюємо на совість. Приїжджайте в «AutoMD» і переконайтесь у цьому самі. Завжди чекаємо на вас у гості!

У темний час доби берете партнера, їдете на місце, ставите авто на обраному майданчику перпендикулярно екрану, під’їжджаємо впритул до стіни, відзначаємо на ній середину автомобіля, і центри фар. Від’їжджаємо рівно на 5 метрів тому. З’єднуємо 3 крапки по горизонту, проводимо вертикалі в цих 3 точках.

Потрібно взяти один з кінців, трохи натиснути всередину і відсунути вправо, другий вліво і відкинути назад, витягуємо лампу, ставимо нову. Далі в зворотному порядку, покладіть засувку, вам потрібно натиснути в центрі і запустити сторону центру, з іншого боку. Покладіть штепсель і підключення. От і все!

Рекомендації щодо вибору світильників та проведення робочого процесу

Як зазначалося вище, якість освітлювальних елементів має велике значення. Крім того, їх дизайн повинен дотримуватися певних вимог, це з цього, що ми почнемо розгляд.

READ  Заміна задніх стояків Nissan almera classic

Придбання лампи

Вона повинна бути зроблена до початку роботи, щоб не відволікатися під час процесу заміни, рекомендації досить прості:

 • Маркування лампи ближнього світла Peugeot 308 може бути різним, але в ній повинні бути такі значення як Н7 (тип цоколя) і 55W (потужність виробу) і 12V (напруга).
 • Важливо вибрати якісний варіант, для цього можна почитати інформацію в мережі інтернет та відгуки на спеціалізованих ресурсах. Не варто намагатися заощадити і купувати найбюджетніше рішення, тому що зазвичай у дешевих надійність і якість світла залишають бажати кращого.

Важливо! Багато фахівців стверджують, що найкращим варіантом є продукція японського бренду Koito, вона відрізняється відмінними показниками та служить досить довго навіть у найскладніших умовах.

 • Дуже важливо, щоб на вироби поширювалася гарантія, від заводського шлюбу не застрахований жоден вид продукції, навіть найякіснішої. Тривалий гарантійний період свідчить про те, що виробник упевнений у надійності своїх товарів.

Заміна

Якщо у вас є все необхідне, можна приступати до робіт.

Інструкція з проведення заміни своїми руками виглядає так:

 • Для початку постарайтеся максимально звільнити місце, якщо йдеться про ліву фару, то можна зняти корпус повітряного фільтра і опустити джгут проводів, звільнивши його із затиску, ці прості дії дозволяють звільнити дуже великий простір. Щодо правої сторони, то там спочатку більше місця, але іноді можна також швидко відвести якийсь елемент, конкретні роботи залежать від типу встановленого двигуна.
 • На початку необхідно зняти гумову заглушку, яка знаходиться вище, саме під нею і знаходиться потрібний нам вузол. Тут все просто: акуратно витягуєте елемент і прибираєте його убік, іноді від тривалої експлуатації він може підсохнути. В цьому випадку акуратно відгинає його викруткою по периметру і знімає.
 • Далі знімається роз’єм з проводами, він просто витягується і кладеться осторонь, щоб колодка не заважала вам надалі. Ці операції можна зробити і практично наосліп, просто просунувши руку, далі бажано взяти дзеркало, щоб бачити все, що знаходиться всередині, це значно спростить робочий процес.
 • На самому патроні ви побачите спеціальний затискач, який притискає елемент до корпусу відбивача та відповідає за надійність з’єднання. Звільнити цей вузол можна наступним чином: берете за один з двох кінчиків, натискаєте на нього і відводите вбік від лампочки, так само звільняється і другий вус, після чого елемент вільний.
 • Лампа ближнього світла на Peugeot 308 дістається досить легко: просто витягуєте її, на цьому роботи з розбирання можна вважати закінченими.
 • Що стосується зворотного процесу, тобто складання, то все дуже просто: акуратно, щоб не доторкнутися скляної колби, берете лампочку і вставляєте її на місце. на цоколі є прорізи, тому правильне положення ви знайдете без особливих труднощів. Можна перевірити правильність положення за допомогою дзеркала, щоб переконатися, що вона стоїть саме так, як потрібно.
 • Далі необхідно встановити назад затискач, і тут все просто, хоч і працювати доводиться на дотик: берете за один з вусів, підводьте до цоколя, після чого натискаєте на елемент і заводите його ближче до центру. Якщо все добре, кінець буде надійно зафіксований. Те ж саме зроблено з елементом з іншого боку.
 • Після закріплення знаходите роз’єм і встановлюєте його так само, як він і стояв. Нічого складного, тому загострювати увагу на цій стадії ми не будемо.
 • В останню чергу встановлюється заглушка. після чого роботу можна вважати завершеною.

Подальший процес залежить від того, яка фара обслуговувалась, якщо ви попередньо знімали окремі елементи, знімали із затискачів дроти, то не забудьте поставити все на місце.

Особливості підготовки до робіт

Заміна лампи ближнього світла Peugeot 308 може проводитися з різних причин, це може бути погана якість освітлення, вихід з ладу ламп, пошкодження проводки машини і т.д.п. Найчастіше проблема саме в лампочках, тому роботи щодо їх заміни найбільш поширені.

Щоб зробити все необхідне, необхідно наступне:

Освітлювальні елементи Середнє світло на Peugeot 308 змінюється в парі, оскільки немає гарантії, що варіант, який ви купуєте, також блищать, а також той, який вже встановлений, тому краще взяти продукцію пару, особливо з ціни Питання є досить демократичним, хоча є досить дорогі варіанти
Комфортні умови Звичайно, найкраще працювати в теплому гаражі з якісним освітленням, але в крайньому випадку можна впоратися і на вулиці, головне, щоб не було атмосферних опадів. Робота займає трохи часу, але все-таки треба, щоб у вас був резерв хоча б на годину про всяк випадок
Набір інструменту Хоча під час роботи практично нічого не потрібно, але в рамках підготовки можна зняти окремі елементи під капотом, які створюють перешкоди. Деякі фахівці рекомендують взагалі знімати бампер і демонтувати фари, як, наприклад, у Kia, але ми розглянемо простіший варіант, який набагато простіше та швидше
Невелике дзеркало Наявність цього елемента значно спростити робочий процес і керує положення кожного елемента, щоб переконатися, що установка правильна

Важливо! Якщо вам потрібно терміново зробити заміну в умовах недостатньої видимості або в темну пору доби, то додатково знадобиться переносний світильник, важливо добре бачити кожен елемент, тоді ви зможете впоратися навіть уночі.

Заміна ламп ближнього світла

Лампи ближнього світла розташовуються у верхній та найвіддаленішій частині системи освітлення. Однак це не означає, що самостійно замінити їх не вдасться. Процес знімання та встановлення легкий, навіть у новачка він не займе більше півгодини.

READ  Як замінити лампочку Renault Sandero Stepway

Заміна лампи ближнього світла Peugeot 308

Для заміни Середні світильники Ви повинні дотримуватися інструкцій:

 • Вилка видаляється (гумовий край для фари Кімеї).
 • Ретельно витягує дріт для їжі. Необхідно бути уважним, часто стирається ізоляційний матеріал, а невеликий заряд залишається на дроті. Удар не є небезпечним, але неприємним.
 • Лампу Peugeot натискається спеціальними металевими засувками, які повинні палити. Процес ускладнюється за рахунок неможливості побачити свої дії. У нижній частині петлі, а засувка повинна бути переміщена вправо і ліву сторону, відповідно.
 • Витягається виріб, замінюється на новий.
 • Лампи ближнього світлаВстановлений для вашого попереднього місця у зворотному порядку.

Якщо після зміни біля Світло не загоряється, рекомендується перевірити щільність проходження вилок з живленням дротів. Новачок часто дозволяють спільну помилку, коли вони не дотримуються до кінця. Через це струм не подається.

Усі водії найчастіше використовують ближній світло. Тому при найменших неполадках із його подачею треба ремонтувати несправність.

Будь-який сучасний легковий або вантажний автомобіль можна обслуговувати та ремонтувати самостійно, у звичайному гаражі. Все що для цього потрібно – набір інструменту та заводський посібник з ремонту з докладним (покроковим) описом виконання операцій. Такий посібник повинен містити типи застосовуваних експлуатаційних рідин, масел і мастил, а найголовніше – моменти затягування всіх різьбових з’єднань деталей вузлів та агрегатів автомобіля. Італійські автомобілі – Fiat (Фіат) Alfa Romeo (Альфа Ромео) Lancia (Лянча) Ferrari (Феррарі) Mazerati (Мазераті) мають свої конструктивні особливості. Також в особливу групу можна виділити всі французькі машини. Peugout (Peugeot), Renault (Renault) та Citroen (Citroen). Німецькі машини складні. Особливо це стосується Mercedes Benz (Mercedes Бенц), BMW (BMW), Audi (Audi) і Porsche (Порш), трохи меншої. до Volkswagen (Volkswagen) та Opel (Opel). Наступну велику групу, відокремлену за конструктивними ознаками, складають американські виробники- Chrysler. Jeep. Plymouth. Dodge. Eagle. Шевроле. GMC. Cadillac. Pontiac. Oldsmobile. Форд. Mercury. Lincoln. З корейських фірм слід відзначити Hyundai/Kia. GM. DAT (DAEWOO), SsangYong.

Нещодавно японські машини відрізнялися відносно низькою первісною вартістю і доступними цінами на запасні частини, але останнім часом вони наздогнали за цими показниками престижні європейські марки. Причому це відноситься практично однаково до всіх марок автомобілів з країни сонця, що сходить. Toyota (Toyota), Mitsubishi (Mitsubishi), Subaru (Subaru), Isuzu (Ісудзу), Honda (Honda), Mazda (Mazda або як говорили раніше Мацуда). Suzuki (Suzuki), Daihatsu (Дайхатсу), Nissan (Nissan). Ну а машини, випущені під японо-американськими брендами Lexus (Лексус), Scion (Сціон), Infinity (Інфініті), Acura (Акура) з самого початку були недешевими.

Вітчизняні автомобілі також сильно змінилися із запровадженням норм євро-3. LADA Kalina, LADA Priora і навіть LADA Niva 4х4 тепер значно складніше в обслуговуванні та ремонті.

що робити, якщо машина не заводиться, як зарядити акумулятор, як завести машину в мороз. відповіді на ці запитання можна знайти на сторінках сайту та книг. представлених тут же

Автомануал. від англ. manual. керівництво. Допомога з ремонту автомобіля або мотоцикла. Розрізняють фабричні довідники та книги. випущені спеціалізованими автомобільними видавництвами.

Сайт Автомануал не несе жодної відповідальності за можливі пошкодження техніки або нещасні випадки, пов’язані з використанням розміщеної інформації.

Цоколь лампи ближнього світла H7.

Вибір виробника

За більшістю порад та кількість записів на більшості форумів, ми можемо впевнено прийти до висновку, що найкращі середні вогні на Peugeot 308 є світильники від японських виробників. Зокрема, ми будемо зосереджуватися нижче.

Саме ці лампи є вибором більшості власників Peugeot 308.

Відомо, що на Peugeot 308 як фари ближнього світла використовуються лампи з цоколем H7. і беззаперечним лідером, згідно з більшістю відгуків, є лампи «KOITO».

Параметри ламп «KOITO»: температура свічення в 4200К (середнє значення між блакитним та жовтим світлом, т.е з білим світінням) – лампи ближнього світла, із середньою (середня ціна в більшості інтернет магазинів – прим.).

Peugeot 308 заміна лампи ближнього світла

Всім привіт!Мій перший пост по машині, я думаю він знадобиться всім, хто хоче поміняти лампи у фарах.ПЕРЕДІСТОРІЯ: У мене поганий зір, їжджу в окулярах, вдень їзда не створює особливих проблем а вночі, та ще й у дощ по неосвітленому шляху це вже проблема.Однією з проблем є погана видимість дороги, у мене немає шайби фари, і тому самі фари дуже швидко брудні і проходять менше світла.Також на невідомому шосе з ближчею, то видимість дороги також не задоволена, це не довгий час їздити, т.До. Відбуватися.Тому я вирішив змінити світильники ближнього світла і ptf, t.До. LAMPS PTF добре освячуються стороною дороги і дають видатне збільшення до огляду.Лампи Вибір:

Наприкінці фото як світять старі лампи, ближнє світло та ПТФ, при першій нагоді сфоткаю нові лампи на тому ж місці і порівняємо результат

різницю на фотках по яскравості мало видно, тим більше, друга вийшла більш у світлій гамі. Але різниця є!Лампи стали яскравішими, а головне біле світло набагато комфортніше жовтого! і найкрасивіші (=

| Denial of responsibility | Contacts |RSS