Заміна салонного фільтра Volvo s80

Volvo S80

 • фільтра, volvo

Volvo s80 D5 136kW manuaal 2008a LS 323 600km

Hinnast saab rääkida Viimased hooldused:

287 274km õlivahetusfilter, kütusefiltri vahetus 3

287 274 заміна маслофільтр, заміна паливного фільтра 297 357 заправка кондиціонера 304 581 заміна маслофільтр 313 580 заміна Ременів (ГРМнатяжитель ,ролик, ремінь генератора ролик) заміна охолоджуючої рідини заміна гальмівної

Заміна повітряного фільтра на Volvo S80 своїми руками

Відповідно до регламенту ТО, замінювати повітрофільтр у системі необхідно через кожні 10 тис. км пробігу. При експлуатації авто в запиленій місцевості зміна потрібна частіше. Для того, щоб визначити коли замінювати деталь необхідний зовнішній огляд, для цього водію слід визначити розташування повітряного фільтра. Якщо елемент сильно забруднений, швидше за все пропуск повітря в двигун мінімальний.

 • знижується витрата палива;
 • скорочується кількість вихлопних газів;
 • оптимізується набір швидкості;
 • збільшується термін служби двигуна;
 • покращуються характеристики керування автомобіля.

Вибір фільтра

Як правильно вибрати повітряний фільтр?

Повітряні фільтри відрізняються за формою та способом очищення повітря. Щодо першого критерію, можна виділити три типи:

 • Паперові фільтри. Сьогодні це найбільш популярні види деталей, що очищають, які встановлюються на автомобілі Volvo s80. Завдяки пористій поверхні механізм затримує частинки розміром навіть в один мікрон. Папір просочується спеціальною рідиною. Фільтр змінюється через 10 тис. км пробігу;
 • Тканинні повітрофільтри (нульовики) можна використовувати повторно. Для цього необхідно витягти забруднену деталь та очистити її;
 • Паралонові. Завдяки гнучкості, виріб також можна очистити та використовувати багаторазово.

Як правильно зняти та встановити?

Послідовність дій із заміни повітряного фільтра в автомобілях Volvo s80, Volvo s80 ii та Volvo s60 складається з наступних етапів:

Така проста процедура не забере багато часу і з нею зможе впоратись навіть не досвідчений автомобіліст.

В основному, при покупці нового повітрофільтра дається інструкція з встановлення. Однак, залежно від марки та моделі, розташування деталей в авто може відрізнятися.

По техніці безпеки спочатку необхідно заглушити двигун. Після — зафіксувати капот у відкритому положенні. Повітрофільтр розташований у пластиковому коробі, ззаду або збоку від двигуна. Тут водієві може знадобитися викрутка, щоб зняти кришку механізму.

Виймається деталь акуратно, без різких рухів, щоб уникнути забруднення двигуна. Після цього ретельно промивається короб (проточною водою та будь-яким засобом для чищення). Фільтр фіксується у положенні, вказаному за інструкцією. Далі механізм фіксується до двигуна, у зворотному порядку.

Заміна двигуна пічки Volvo s80

На відміну від попередніх моделей Volvo (про це я маю окрему статтю), заміна вентилятора пічки на моделях, що йдуть після Volvo 850/s70, перетворилася на цілий квест. По-перше, вентилятор тепер розташований своєю віссю вертикально, а не горизонтально, як це було раніше. Кріпиться, він відповідно болтами знизу вгору, тому щоб його відкрутити, необхідно півгодини полежати на підлозі головою в ноги пасажира. До того ж, необхідно повністю витягти блок бардачка з усіма потрахами, бо поки що він на місці дістати вентилятор неможливо, навіть за умови, що його відкрутили. Інженери Volvo явно дали маху коли я змінював цей вентилятор, я згадував, як легко це можна було зробити в 850/s70, і як неймовірно довго це зробити тут. Отже, про все по порядку.

Вся ця стаття однакового стосується заміни вентилятора пічки на всіх Volvo, побудованих на платформі p2 (яка прийшла на зміну платформі p80): це перше покоління Volvo s60, s80, v70, xc70 та xc90

Насамперед необхідно зняти пластикову накладку в ногах пасажира, в самій глибині. Тримається вона на 2х саморізах, звичайно torx 25. Після того, як викрутили ці два саморізи, необхідно акуратно вийняти цю панель, крім саморізів, вона так само тримається на клямках так що необхідно бути акуратним.

Після того, як ми зняли цю панель, нашому погляду відкриється коробка салонного фільтра (вона закривається чотирма болтами по периметру, рекомендую відразу поміняти фільтр теж, щоб 2 рази сюди не лазити). А поруч із коробкою, ближче до крила буде розташовуватися вентилятор ми бачимо його нижню частину.

Далі, нам необхідно витягти бардачок з його рамкою. Для цього відкриваємо його та відчіплюємо у його нутростях з правого боку трос, який пом’якшує його рух. Далі клацаємо з обох боків пластикові кріплення всередині, які не давали бардачку повністю відкритися до землі, і після цього, бардачок відкриває свій рот до самого “не балуйся”. Треба сказати, що весь вміст краще заздалегідь витягти а то все буде на підлозі.

READ  Заміна паливного фільтра Jetta 6

Після того, як бардачок повністю розкритий, нашому погляду відкриваються 8 болтів по периметру. Необхідно їх викрутити, а так само від’єднати 2 фішки: підсвічування бардачка і підсвічування ніг пасажира. Після цього бардачок можна повністю видалити.

Коли бардачок знятий, нам відкривається доступ до вентиляторного блоку (там крім вентилятора ще й модуль управління швидкістю з ним в одному корпусі).

Відкручуємо всі болти по периметру вентилятора (їх здається 6 або 7). При цьому, задній болт просто так не відкрутити знадобиться викрутка торкс з карданним валом (див. фото), щоб працювати на вигині інакше туди не дістатися.

Коли болти викручені, гумовий шланг зливу конденсату та іншої води від’єднано, а фішка відключена акуратно ворушачи туди-сюди, витягуємо блок вентилятора. Далі у нас 2 шляхи: або ми міняємо вентилятор разом із блоком управління, або тільки сам вентилятор. Якщо разом із блоком, то просто ставимо заміну назад і все збираємо у зворотному порядку. Якщо ж тільки сам мотор з крильчаткою, то необхідно зняти з блоку задню пластикову кришку, відкрутити 2 болта, відключити мотор від блоку управління, акуратно витягнути мотор з блоку управління і поставити новий. А збирання проводити у зворотному порядку.

Минулого місяця користувачі PartReview віддали перевагу Mann. 31% позитивних голосів належить цьому виробнику.

На другому місці опинилися салонні фільтри Denso 15%.

Замикає трійку фірма Filtron із результатом у 15% голосів.

Volvo S80. НЮАНСИ ЗАМІНИ САЛОННОГО ФІЛЬТРУ.

У загальному рейтингу салонних фільтрів, в якому враховуються думки власників різних марок та моделей авто, ці бренди займають такі позиції:

 • Mann отримали 3 місце, оцінка PR 81. Враховуються дані з 98 відгуків та 319 голосів.
 • Denso поки не вдалося набрати необхідну кількість відгуків для участі у рейтингу. Якщо ви додасте відгук та вкажіть цей бренд і модель вашого авто, то допоможете це виправити.
 • Filtron 12 місце, а оцінка PR склала 66. Враховуються дані з 88 відгуків та 290 голосів.

Як дізнатися, чи потрібно міняти повітряний фільтр у Volvo XC90

Хоча при зміні повітряного фільтра в салоні не спалахує сигнальна лампа, є деякі ознаки, які ви можете помітити:

 • Зниження циркуляції повітря у салоні.
 • Зниження продуктивності опалення та кондиціювання.
 • Затхлий запах у салоні автомобіля.
 • Повітрозабірник кабіни може почати видавати незвичний свистячий звук.

Якщо ви спостерігаєте один або кілька з цих ознак, ймовірно, настав час замінити його. Ви можете зробити роботу самостійно або доручити її механіку.

Устюків.RU

Настав час поміняти салонний фільтр, бо клімат став подавати повітря в салон дуже погано. Скло може потіти, та й температурний режим не дотримується як треба. Вибір зупинився на вугільному фільтрі. Головний критерій покупки, це правильна геометрія, як кажуть, що став на місце без проблем.

Ліземо під торпедо з пасажирського боку. Відкручуємо два саморізи Torx і знімаємо декоративну накладку.

Перед нашим поглядом відкривається корпус фільтра. Відкручуємо ще чотири саморізи Torx і знімаємо нижню кришку корпусу фільтра (у мене, на жаль, два задніх вуха були відламані, трохи пізніше, кришку заклею або поміняю).

Виймаємо старий салонний фільтр. Це простий (не вугільний) фільтр, тому він розташований у ближньому до нас відсіку.

Корпус фільтра складається із двох відсіків. Вугільний фільтр товстіший і ставиться у відсік, ближче до мотора. Простий Фільтр ставиться у відсік ближче до пасажира.

Встановлюємо вугільний фільтр у далекий від нас відсік, попередньо надломивши його на три частини у спеціальних розломах. Після такої маніпуляції установка стає максимально зручною.

Далі ставимо кришку та декоративну накладку на місце. Заводимо автомобіль і насолоджуємося зовсім іншою роботою кліматичної системи.

Про новий фільтр. Фільтр аналоговий, Filtron. Встав на місце як рідний. Геометрія ідеальна. Рекомендую. Час, витрачений на заміну, склав 10 хвилин.

Пропоную відео, в якому я все докладно розповідаю та показую.

Заміна салонного повітряного фільтра у Volvo XC90

Повітряний фільтр салону Volvo XC90 розташований всередині автомобіля з боку пасажира. Щоб отримати доступ до необхідності заміни повітряного фільтра салону на Volvo XC90, виконайте кілька простих кроків:

 • З боку пасажира відчиніть двері і подивіться під бардачок.
 • Зніміть пластину, якою кріпиться повітряний фільтр салону. Щоб видалити її вперше, відкрутіть 2 гвинти.
 • Від’єднайте роз’єм освітлення (є не у всіх моделей) та зніміть панель.
 • Для моделей 2008-2014 років необхідно відчепити та зняти сполучну коробку. Вимкніть роз’єм, перш ніж знімати її. Після видалення сполучної коробки потягніть лівий край килимка, щоб зняти його з панелі консолі.
 • Зніміть старий фільтр і замініть на новий.
 • Для моделей 2003-2007 років зніміть знімну пластину, а потім виверніть гвинти з кришки корпусу фільтра.
 • Зніміть старий фільтр і замініть на новий.

Заміна салонного фільтра на Volvo s80

Самостійна заміна салонного фільтра займе у Вас трохи часу (не більше 15 хвилин) та дозволить заощадити енну кількість грошей.

READ  Заміна масла в варіаторі Nissan Note Е12

Слід зазначити, що для заміни салонного фільтра на автомобілях Volvo s80 знадобиться певна спритність і гнучкість, оскільки він знаходиться під речовим ящиком з боку пасажирського сидіння, знизу.

Заміна салонного фільтра на Volvo S80 II

Відвернувши два (ТОРХ 25) шурупи і похитуючи з боку в бік. знімається пластикова обшивка. Потім, відгорнувши ще чотири (ТОРХ 25) саморіза знімається кришка. Доступ до фільтра вільний! Фільтр тримається на місці лише за рахунок натягу, тому щоб його витягти. потрібно докласти деяких зусиль. Оскільки він розташовується вертикально, значить витягувати його потрібно у напрямку «вниз».

Фільтри бувають як прості, так і вугільні. Вони різняться по товщині, тому для кожного фільтра передбачено свій відсік. Так само слід зауважити, що форма у салонного фільтра неправильна, а значить, встановлюватися він може тільки в одному положенні. скошений кут розташований праворуч та зверху (якщо дивитися із салону).

Після установки фільтра залишається зібрати все у зворотній послідовності та насолоджуватися свіжим повітрям у салоні Вашого автомобіля.

Навіщо потрібна заміна салонного фільтра Volvo?

Повітря в салон автомобіля надходить через систему мікроклімату, де він попередньо проходить очищення від домішок та включень. Вони проникають всередину через систему кондиціонування та опалення, але затримуються фільтром, який приймає на себе удар, не дозволяючи частинкам пилу та пилку рослин проникати всередину.

Заміна фільтра салону Volvo необхідна, якщо він забився і не справляється повною мірою зі своїм завданням. Він не здатний забезпечити проходження достатнього об’єму повітряних мас, тому в машині буде душно, що негативно вплине на увагу водія.

Якщо ж він (або хтось з пасажирів) страждає від алергічних реакцій або хвороб верхніх дихальних шляхів, то розхідник, що вийшов з ладу, може спровокувати напад або стати причиною погіршення самопочуття. Не варто забувати і про те, що вугільні аналоги унеможливлюють проникнення неприємних запахів, що теж є істотним моментом.

Наші послуги

Заміна салонного фільтра Volvo в нашому автосервісі обійдеться Вам всього в 800. Ми пропонуємо нашим клієнтам використовувати оригінальні елементи, створені спеціально для моделей «Volvo» і які враховують усі їх особливості. Вони ефективно очищають повітря і стануть справжнім порятунком для тих, хто страждає на алергію або астму. У нас працюють досвідчені майстри, які пройшли атестацію та добре знайомі з усіма особливостями наступних моделей цього бренду:

Не турбуйтеся, якщо Ви не знайшли в нашому списку своєї моделі автомобіля. Телефонуйте нам ― і ми вирішимо Вашу проблему та проведемо заміну фільтра салону на Вашому Volvo.

На Volvo S80 заміна салонного фільтра здійснюється раз на 15-20 тисяч кілометрів пробігу, незважаючи на заявлені 30 тисяч, прописані в книзі з експлуатації авто. Всьому виною навколишнє середовище та неочищені дороги. Бруд та пил швидко забруднюють фільтруючий елемент, внаслідок чого він втрачає свою початкову ефективність.

На сьогоднішній день фільтруючі елементи поділяються на два типи: звичайні та вугільні.

Простий розхідник складається з волокнистого поліпропілену. Завдяки такому матеріалу з’являється здатність затримувати пил, пилок та трохи запахи. Основною відмінністю вугільного фільтруючого елемента є наявність однойменного шару. Він набагато ефективніше затримує неприємні запахи та шкідливі хімічні компоненти.

Звичайний розхідник вловлює:

Додатково до перерахованого вище списку вугільний фільтр здатний очищати повітря від неприємного запаху:

Розташування салонного фільтра на автомобілі Volvo S80. за бардачком.

Основні ознаки необхідності зміни:

Якщо хоча б один із вищеописаних симптомів присутній, потрібно здійснити негайну заміну салонного елемента фільтрації.

Підготовка до заміни

Перш ніж почати зміну, до процедури необхідно як слід підготуватися.

На S80 заміна салонного фільтра здійснюється з використанням наступних інструментів:

Салонний фільтр знаходиться під бардачком.

Процес заміни салонного фільтра

Покрокова інструкція заміни:

У Volvo S40 заміна салонного фільтра, як і в інших моделях шведського виробництва, триває не більше 20 хвилин.

Деякі власники вважають, що можна уникнути заміни. Досить періодично чистити витратну деталь. Але це не так. Незважаючи на те, що зовні пристрій може залишатися чистим, усередині знаходиться велике скупчення пилу, бруду, бактерій та іншого. Єдине правильне рішення для підтримки здорового мікроклімату в інтер’єрі авто. заміна витратної деталі.

Підготовчі заходи

Щоб поміняти салонний фільтр в автомобілі Volvo S80, потрібно спочатку провести певну підготовку.

Для початку купіть новий розхідник. Тут є два варіанти. Перший полягає у придбанні оригінального салонного фільтра, який найпростіше дістати через офіційного дилера або сервісний центр, що займається обслуговуванням безпосередньо автомобілів бренду Volvo.

Але варіант із покупкою оригіналу має свої недоліки. Представлені вони у вигляді завищеної вартості деталі, а також складності пошуку. Замовляти через Інтернет довго, а офіційні дилери є далеко не у кожному місті країни.

Тому більшість автовласників, які займаються заміною салонного фільтра на своєму Volvo S80, віддають перевагу другому варіанту. Він передбачає покупку аналога. Асортимент замінників оригінального розхідника величезний, хоча модель S80, як і сам бренд Volvo, не дуже поширена в Росії, якщо порівнювати з іншими автомобільними компаніями.

READ  Як змінити температуру автозапуску Starline a91

Вилучення фільтруючого елемента

Але є ряд виробників, які готові запропонувати власні варіанти заміни салонного фільтра в Volvo S80. Серед тих, хто добре себе зарекомендував, варто назвати такі бренди:

Вибір залишається безпосередньо за самим автовласником. Тут важливо розуміти, що оригінал за своєю сутністю, якістю, надійністю чи довговічністю нічим не відрізняється від хорошого аналога. При цьому обійдеться покупцеві в 2-3 рази дорожче. І тут виникає закономірне питання про те, чи варто переплачувати.

Заміна салонного фільтра Вольво S60, S80

Подальші дії передбачають підготовку матеріалів та інструментів. Тут вам потрібно взяти:

 • новий салонний фільтр (оригінал чи аналог),
 • ключ торкс на 25,
 • шліцеву викрутку,
 • хрестоподібну викрутку,
 • тріскачку,
 • сухе чисте ганчір’я,
 • компресор або пилосос,
 • ручний або налобний ліхтарик.

Якщо все готове, можна сміливо приступати до роботи.

Змінюємо салонний фільтр Volvo S80

У випадку, якщо фільтр був довгий час забитий, в салоні тепло і волого, то хвороботворні бактерії, грибки, пліснява досить швидко поширюються по системі вентиляції та кондиціонування Volvo S80. При цьому крім заміни салонного фільтра в Volvo С80 знадобиться знезараження та дезінфекція кондиціонера автомобіля за допомогою спецзасобів (аерозолю або піни).

Такий неприємний запах у будь-якому випадку пов’язаний з вологою в салоні, тому слід перевірити те, чи не засмічився дренажний отвір?

 • Знати точне місце встановлення фільтра.
 • Знати положення фільтра щодо напряму потоку повітря.
 • Тип салонного фільтра Volvo S80 – неоригінальний фільтр у деяких випадках може дещо відрізнятися від того, що описано в технічній документації.
 • Пил при включенні вентиляції;
 • Неприємний запах у салоні;
 • Слабко дме грубка;
 • У салоні в дощ та сиру погоду тримається вологість, а вікна постійно запотіють.

Якщо салонний фільтр Volvo S80 забитий брудом і пилом, то він матиме високий опір потоку повітря, що входить. Як наслідок. слабкий потік повітря.

Забитий фільтр перешкоджає кондиціювання Volvo S80. Це може стати однією з причин запотівання лобового скла в дощ та сиру погоду.

Ремонт та обслуговування S80

За нашими спостереженнями, середньостатистичний власник автомобіля Volvo це інтелігентна, успішна людина, яка цінує стабільність, практичність, безпеку та Comfort, а також свій час. Саме тому ми намагаємось завжди тримати в наявності широку номенклатуру оригінальних запчастин та витратних матеріалів, а також велику кількість їх якісних аналогів. Наявність власного складу дозволяє швидко та оперативно провести техобслуговування та ремонт Вашого автомобіля Volvo. Перед початком робіт усі етапи та деталі обговорюються з Власником, за бажання він може бути присутнім у ремзоні (після ознайомлення з правилами техніки безпеки). Вибираючи нас, Ви отримуєте високий рівень сервісу, а ціни на послуги у Volvo Solutions нижчі за ціни офіційного дилера в середньому на 30-40 %.

Однією з серйозних переваг спеціалізованого автосервісу Volvo Solutions є команда висококваліфікованих майстрів, які знають про автомобілі Volvo. Нам довіряють як нові автомобілі, так і машини минулих поколінь із значними пробігами. Volvo Solutions (Москва, вул. Іркутська, буд.1/15) пропонує гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також ремонт таких моделей, як C30, S40, S60, S80, XC70, XC90, лінійки Polestar. Особлива увага приділяється якості запчастин і розхідників (на нашому складі завжди є як оригінальні запасні частини Volvo, так і перевірені аналоги від відомих виробників). Також наші фахівці безкоштовно проконсультують Вас і дадуть поради щодо особливостей обслуговування конкретної моделі автомобіля Volvo в залежності від конструктивних особливостей та умов експлуатації.

Спеціалізований техцентр з ремонту автомобілів Volvo Volvo Solutions (Москва, вул. Іркутська, 1/15) надає широкий спектр послуг та надає гарантію на більшість робіт (за винятком ремонту з використанням б/в запасних частин та вузлів). такий ремонт іноді проводиться за бажанням власника за сильно обмеженого бюджету). Крім того, наші майстри нададуть Вам повну інформацію про стан машини, залишковий ресурс елементів підвіски, дадуть рекомендації щодо догляду та технічного обслуговування залежно від умов експлуатації автомобіля. Збереження заводської гарантії. ще один вагомий аргумент для проведення ТО у Volvo Solutions.

Що ми пропонуємо?

Своєчасне техобслуговування за регламентом автовиробника з використанням оригінальних витратних матеріалів та запчастин є запорукою безпроблемної експлуатації автомобіля протягом багатьох років.

Наш спеціалізований автосервіс на Дубровці пропонує вам пройти ТО Volvo на вигідних умовах. Ми обслуговуємо всі моделі шведської компанії, незалежно від року їхнього випуску. Без належного ТО, що передбачає заміну розхідників (фільтрів, технічних рідин, гальмівних колодок), окремо взяті вузли та агрегати почнуть швидко зношуватися, а ви втратите впевненість у безпеці експлуатації автомобіля.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS