Заміна салонного фільтра Prado 120

Table of Contents

Toyota Prado Повітряний фільтр салону 2009-2020 Повітряні фільтри салону

Частинки прилипають до шорсткої поверхні вугілля, а неприємні запахи, гази та хімічні речовини поглинаються мікроскопічними порами вугілля.

1-й шар

Наш салонний повітряний фільтр має 1-й шар губки, що фільтрує, з активованим вугіллям товщиною 15 мм. Цей шар затримує частинки, що викликають алергію, такі як пилок, пил, кліщі, суперечки грибів, шерсть домашніх тварин, органічні та неорганічні матеріали, і є першим шаром отруйного запаху. та поглинання забруднень

2-й та 3-й рівні

Другий і третій шари з дрібнішого вугільного фільтруючого матеріалу товщиною понад 4 мм.

Уловлює та поглинає якнайбільше небезпечних мікроскопічних частинок, таких як бактерії, важкі метали, що містяться в повітрі, шкідливі гази, частинки вихлопних газів дизельних двигунів, хімічні речовини та озон.

На основі нашої виготовленої акрилової основи з низьким рівнем алергії, розробленої спеціально для вас Кондиціонер Prado

Забезпечує найкращий захист від забруднень у вашу систему опалення, вентиляції та кондиціонування Toyota Prado.

Чому наші фільтри кращі

При використанні стандартного гофрованого фільтра Toyota Prado повітря проходить лише через один шар матеріалу завтовшки 2 мм.

З нашим фільтром забруднене повітря проходить через 3 шари вуглецевого фільтруючого матеріалу товщиною 20 мм, що значно покращує абсорбцію хімікатів та фільтрацію повітря.

Замінювати щороку

Ваш новий салонний фільтр для пилку салону преміум-класу Toyota Prado підлягає щорічній заміні.

На жаль, як і більшість хороших речей, активоване вугілля з часом перестає працювати. Це тому, що поверхня вугілля просочилася всіма хімічними речовинами та домішками, які він адсорбував.Коли це станеться, повітря у вашій кабіні більше не очищатиметься, і запахи повернуться.

Щорічна заміна фільтру кондиціонера Toyota Prado допомагає підтримувати роботу кондиціонера з максимальною продуктивністю.

Про наші фільтри

Всі наші фільтри зроблені та спроектовані в Австралії

Використання малотоксичних адгезивів морського класу,

Заміна фільтра салону Toyota Land Cruiser 120

Опорні рами з низькоалергенного матеріалу, що фільтрує, точно вирізані для вашого кондиціонера Toyota Prado

Активоване вугілля отримують із шкаралупи кокосових горіхів.

Інформація про встановлення

Toyota Prado Розташування повітряного фільтра салону… За ящиком рукавички

Toyota Prado Встановлення повітряного фільтра салону Відео… НАТИСНІТЬ ТУТ

8 Фільтр повітряний салону Donaldson для Toyota Landcruiser Prado 2002-08 3.0L J120 1KZ-TE

8 Фільтр салону Donaldson для: Toyota Landcruiser Prado 2002-08 3.0L 1KZ-TE J120

Перехресне посилання: GMC 19266597 | Mazda LC7461P11 Mitsubishi MZ312931Ryco RCA104P | Wesfil WACF5231

0 8713908030 8713947010 871394701083 8713949010 87139YZZ05 8850810202000 8883 9883 988508102000 988508102000 988508102000 40 мм (20 мм) 70 мм (25 мм)

Розміри в упаковці Загальна довжина 216 мм. Повна ширина 215 мм. Висота брутто 17 мм. Загальний об’єм 0,03418 FT3

Фільтри салону Donaldson Фільтри салону Donaldson видаляють сажу, пил, алергени та інші шкідливі подразники до того, як вони потраплять у кабіну транспортного засобу, зберігаючи повітря, яким ви дихаєте, чистішим.Міцні, надійні та розраховані на тривалі перевезення повітряні фільтри салону Donaldson відповідають тим самим стандартам якості, що й оригінальні фільтри. Donaldson пропонує широкий вибір повітряних фільтрів салону для дорожніх вантажівок, які видаляють мікроскопічні забруднення до того, як вони потраплять до кабіни і ви. Ви можете дихати легше, знаючи, що ви можете знайти свій салонний повітряний фільтр у Donaldson.

Про цей продукт поки немає відгуків.Оцініть цей продукт першим!

Служба доставки по всій Австралії

У разі особливих вимог, будь ласка, зв’яжіться з нами перед замовленням.

Всі товари відправляються протягом 2 робочих днів з моменту отримання вашого замовлення. Залежно від вибраного постачальника доставки, приблизні дати доставки можуть відображатися на сторінці кошторису доставки. При розміщенні замовлення ви отримаєте код відстеження та приблизну дату доставки для вас залежно від наявності ваших товарів та вибраних вами варіантів доставки.Ми можемо запропонувати лише приблизну дату доставки, однак наш досвід показав, що більшість посилок прибувають до пункту призначення протягом 2-7 днів.

Реєстрація та страхування Всі замовлення, надіслані на адреси в Австралії, надсилаються зареєстрованою поштою, яка включає страхове покриття до 100 австралійських доларів. Вкрай рідко наші вантажі губляться або ушкоджуються під час транспортування. Western Filters докладає всіх зусиль, щоб ваші товари були доставлені безпечно та вчасно.Однак, ми не несемо відповідальності за втрату або пошкодження незастрахованих товарів при транспортуванні.

READ  Заміна повітряного фільтра Skoda Octavia а5

Повертає Ми приймаємо повернення товарів, які прибутку пошкоджені або більше не потрібні, якщо вони були повернені протягом 30 ДНІВ З ДАТИ ПОКУПКИ, при пред’явленні рахунки-фактури / квитанції. Повідомте нам, якщо ви втратили або втратили квитанцію, і ми підтвердимо вашу покупку, надавши документ, що підтверджує особу, та наші записи.

Винятки: Повернення, заміна або ремонт не будуть запропоновані або прийняті, якщо покупець змінив або пошкодив продукт, або неправильно використав продукт, порушуючи правила виробника або Western Filter.

Для обміну, кредиту, повернення або ремонту нам потрібні ділові / особисті дані та підпис на додаток до квитанції. Усі покупки, зроблені за допомогою дебетової/кредитної картки, будуть повернені на вихідну використану картку. Ми також приймаємо повернення товару, якщо ми відправили неправильний товар без будь-яких додаткових витрат або якщо товар був неправильно описаний.

Як замінити салонний фільтр на TOYOTA LAND CRUISER PRADO 3 (J120) [ВІДЕОУРОК AUTODOC]

Для успішного повернення непотрібного товару товар ПОВИНЕН БУТИ; (a) НЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ, (b) Не має пошкоджень та (c) ПЕРЕПИСАНО В ОРИГІНАЛЬНІЙ УПАКОВЦІ.За успішне повернення несправного або пошкодженого товару; (а) зв’яжіться з нами електронною поштою або телефоном (б) переупаковку та дочекайтеся інструкцій з надсилання.

Заміна салонного фільтра на ПРАДО 120

Повернення Вартість доставки: Хоча ми здійснюємо доставку по всьому світу, для деяких продуктів існують певні обмеження та умови, такі як вага, вартість доставки та пункти призначення. Будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою або телефоном для отримання конкретної інформації. ПРИМІТКА. Вартість доставки більшості товарів, які ми продаємо, залежить від ваги. Вага будь-якого такого предмета можна дізнатися на його сторінці з детальною інформацією.Щоб відобразити політику транспортних компаній, які ми використовуємо, всі ваги будуть заокруглені до наступного повного фунта. В даний час ми використовуємо фіксовану ставку для всіх замовлень.

Контактна інформація для повернення покупок: 45 Forge Street, Blacktown NSW 2148 Години роботи: 7:00 17:00 (з понеділка по п’ятницю) / 7:00 12:00 (субота) Ел. Пошта: [emailprotected] / Телефон: 61 (02) 9831 1715

Особисто: зв’яжіться з нами, а потім поверніть товар разом із чеком. Пошта / Кур’єр:. будь ласка, зв’яжіться з нами перед відправкою.

Search your favorite song right now

ТЦЛ. LC150. Заміна салонного фільтра.

Моя група у ВК https://vk.com/club161415364 Якщо потрібна допомога пишіть телефонуйте 89161982839 Максим. Партнери:.

Land Cruiser Prado 150 (заміна розхідників)

Заміна масла в дв, заміна повітряного та салонного фільтра, заміна паливного та масляного.

Заміна салонного фільтра за 2 хвилини. Toyota Prado 150.

Заміна салонного фільтра на Prado 120

Це відео-інструкція про те, як не звертаючись до спеціалізованих центрів можна самостійно без будь-яких.

Як замінити салонний фільтр на TOYOTA LAND CRUISER PRADO 3 (J120)

Як замінити салонний фільтр на TOYOTA LAND CRUISER PRADO 3 (J120) 3.0 Середньорозмірний позашляховик.

Prado 150, чищення кондиціонера

Моя сторінка на DRIVE2 https://www.drive2.ru/r/toyota/473058556732506702/ — багато цікавого. Інструкція детальна.

Заміна фільтра салону кожні 10000 і не більше І ОТ ЧОМУ?

Як замінити повітряний фільтр двигуна на TOYOTA LAND CRUISER PRADO 3 (J120) 3.0 SUV 09.2002-08.2010.

Land Cruiser Prado 150 заміна олії в АКПП

Повна та правильна заміна масла. Місця де можна запитати для заміни олії. Скільки було використано.

Як замінити повітряний фільтр Prado 150 кузов за 1 хвилину. Toyota Prado 150 кузовів

Щоб зробити заміну повітряного фільтра на Toyota Prado 150 кузов, необхідно відкрити капот.

Prado 150 3.0 дизель. Ще раз про повітряний фільтр двигуна

За текстом було застереження. У дизельному моторі витрата повітря в рази більша ніж на бензинових моторах.

Prado 150 занурювальний фільтр

Паливний насос потрібно знімати через зняття паливного бака, обшивку салону знімаємо для роз’єднання штеке.

Як часто робити заміну?

Виробник в інструкції з експлуатації автомобілем вказує на інтервал заміни 30 000 км. При цьому очищення елемента має проводитись кожні 10 000 км. Під профілактичними діями розуміють обдув стисненим повітрям гігроскопічного наповнювача. Якщо автомобіль використовується в умовах підвищеної запиленості, забрудненості, загазованості, ресурс очищувача скоротите на третину.

Салонний фільтр підлягає негайній заміні у разі потрапляння на папір води, антифризу та інших нафтових продуктів. Навіть після висихання, отруйні пари залишаються, вдихаються водієм разом із киснем. Що небажано, тому що викликає ряд алергічних реакцій, захворювань.

Ознаки засмічення паперового наповнювача:

 • з дефлекторів слабкий обдув/відсутній взагалі;
 • у салоні чути запах гнили, прілого;
 • з дефлекторів вилітають частинки сміття, листя, пилу, що має затримуватися фільтром.

Заміна фільтра своїми руками

Якщо у вас «зростають руки», заміна елемента салону Toyota Corolla, що фільтрує, не проблема. Перед заміною салонного фільтра Corolla 150 без сторонньої допомоги випорожніть ящик для рукавичок.

 • Звільніть бардачок;
 • При зміні холодної пори року машину краще наперед утеплити, адже свіжий пластик крихкий, тому при натисканні часто ламається;
 • Щоб зняти ящик рукавички, обережно посуньте бічні стінки і відкрийте запірні елементи полозья ящика;
 • Зніміть ящик рукавички з гачків внизу ящика рукавички;
 • Позаду знаходиться кришка, що закриває салонний фільтр. Щоб зняти деталь, просто натисніть на бічні клямки, прикріплені до корпусу
 • Витягніть пилозахисний елемент. Остерігайтеся попадання сміття в повітропровід та вентилятор опалення, звертайтеся з ним дуже обережно, не трясіть фільтр сильно;
 • Підключіть новий фільтр.
READ  Заміна салонного фільтра Nissan Teana J31

Після завершення встановлення нового поглинача встановіть кришку фільтра, потім встановіть ящик рукавички.

Як часто міняти фільтруючий елемент?

Відповідно до рекомендацій виробника планові роботи із заміни фільтра в салоні Toyota Corolla 150 слід проводити кожні 20 тисяч кілометрів.

/

Однак у наших реаліях такий інтервал не виправданий: у переважній більшості випадків фільтри перестають виконувати свою функцію очищення набагато раніше. Тому реально краще міняти фільтр очищення повітря салону кожні 10 тисяч кілометрів.

Виняток становлять автомобілі, що використовуються у північних регіонах, де низькі температури тримаються набагато довше, а це означає, що фільтр забруднюється набагато рідше.

/

Ознаки, що вимагають заміни фільтра очищення повітря в салоні Toyota Corolla 150:

 • стійкі неприємні запахи, інтенсивність яких зростає при включенні кондиціонера;
 • зменшити потужність потоку повітря через дефлектори;
 • підвищена поява пилу в салоні навіть при частому вологому прибиранні;
 • запотівання вікон без видимих ​​причин.

Розташування салонного фільтра

Водії-початківці найчастіше навіть не здогадуються, де розташовується салонний очисник, тому не можуть самостійно зробити його заміну. У Prado попередніх серій він був у відсіку з двигуном. У випусків TLC 120 2002 і 150 2009 він всередині салону, що спрощує заміну механізму. Фільтр захований у корпусі авто за бардачком переднього пасажира. Щоб безпосередньо дістатися до нього, потрібно вийняти весь вміст ящика — тоді нічого не обмежуватиме вільний доступ до цієї деталі.

Після цього потрібно витягти бардачок. Підійде наступний спосіб:

Доступ до салонного фільтра Prado Land Cruiser 120 відкритий. Тепер можна проводити його заміну.

Заміна паливного фільтра Toyota Land Cruiser Prado 120

Надійна та безперебійна робота всіх систем автомобіля залежить від чистоти фільтрів. Тому заміна паливного фільтра Toyota Land Cruiser Prado 120 (Toyota Land Cruiser 120) повинна проводитися своєчасно, що дозволить забезпечити подачу чистого палива в двигун та його ефективну роботу.

У разі несвоєчасної заміни фільтра потрапляння в двигун піску разом із паливом призведе до значного зниження експлуатаційних характеристик двигуна. Вирішити цю проблему допоможуть фахівці автосервісу Volkswagen «Кволіті Моторс». В автомайстерні пропонується недороге та якісне обслуговування у зручні для клієнта терміни.

Заміна фільтру салону Toyota Prado

Тривалий час екологічні проблеми опинялися поза увагою громадськості. Ситуація почала змінюватися після настання ери пластику та гербіцидів, а сьогодні лише лінивий не лає стан природного середовища. Тим дивніше сприймається той факт, що дбати про стан здоров’я водіїв та пасажирів легковиків розпочали відносно недавно, якихось 20 років тому. Сьогодні салонні фільтри, що забезпечують всебічний захист людей, що знаходяться всередині транспортного засобу, від забруднювачів, присутніх у забортному повітрі, стають загальновизнаним стандартом навіть для бюджетних авто. І навіть якщо комплектація автомобіля не передбачає встановлення СФ, конструктори обов’язково передбачають місце для його монтажу, причому це можна зробити самостійно у будь-який зручний момент.

Як вибрати салонний фільтр для Toyota Prado

Оригінальні фільтри Toyota коштують недешево, проте багато автовласників намагаються купувати лише оригінальні розхідники. Враховуючи, що в даний час на ринку представлена ​​величезна кількість моделей, повністю або частково сумісних за габаритами із заводською продукцією, найчастіше підбір СФ перетворюється на справжнє катування. Тим часом є досить простий і надійний спосіб не потрапити в халепу. використовувати як орієнтир каталожний номер, присутній на рідній деталі. Дедалі більша кількість автомагазинів, як звичайних, так і працюючих в онлайн режимі, надають можливість пошуку оригінальних або рекомендованих виробником комплектуючих за ВІН-кодом. Скористайтеся цією можливістю у разі виникнення труднощів. Ну, а безвідмовна стратегія – купувати витратні матеріали у офіційних дилерів – тут у вас є гарантія, що вам не запропонують фільтр сумнівної якості та походження.

Для Prado 120 орієнтуйтеся на наступні каталожні номери:

 • 08888020090 (простий УФ, );
 • 0871394701083 (простий, 800 );
 • 08713908030 (простий, 800 );
 • 08713947010 (з антибактеріальним покриттям, 1200 );
 • 00897400830 (вугільний, 1600 та вище).
 • 08713902020 (простий, 800 );
 • 08713950100 (противопиловий, 800 );
 • 00897400820 (звичайний, 800 );
 • 08713907020 (антибактеріальний, 1200 );
 • 8713902150 (антибактеріальний, 1200 ).

Втім, ніхто не забороняє встановлювати сумісні за розмірами аналоги, які набагато дешевші і часто не поступаються за якістю, але тут потрібно покладатися тільки на самого себе.

Фільтр у салоні виконує важливу функцію. Він встановлений для захисту здоров’я водія та пасажирів. Механізм очищає повітря, що надходить в машину, від шкідливих для організму вихлопних газів, пилу, бактерій. Забирає всі сторонні неприємні запахи.

Без повітряного очисника в салоні у людини можуть початися або загостритися алергія, виникнути проблеми з легенями. Він необхідний для людей зі слабким імунітетом, алергічними реакціями, маленьких дітей та літніх людей.

Фільтр Toyota Land Cruiser Prado 120 затримує всі частинки, не дозволяючи їм проникнути в авто. Вони забиваються у цей механізм, створюючи сприятливе середовище у розвиток бактерій, негативно впливаючи самопочуття пасажирів. В цьому випадку очищувач підлягає заміні на новий.

фільтра, prado

Зрозуміти, що настав час виймати пристрій, можна за такими ознаками:

 • запотіють стекла зсередини авто;
 • з’являються неприємні пахощі;
 • кондиціонер працює з більш слабкою потужністю;
 • під час вентиляції виникає пил у кузові.
READ  Як зняти заднє сидіння на Соляріс

У Prado 120 очисний механізм забивається швидше у міських умовах, ніж за межами мегаполісів. Забруднення також з’являються, якщо часто їздити грунтом або дорогою з піщаним насипом.

Заміна фільтра салону Prado серії 120 має відбуватися через кожні пройдені 10-15 тис. км, але важливі умови експлуатації позашляховика.

Салонний фільтр, що це?

Фільтр салону на Toyota Corolla служить очисником повітря, що надходить ззовні.

Основна його функція – це запобігання попаданню пилу та сторонніх елементів у салон транспортного засобу.

Це запобігає попаданню в легені пасажирів зазначених елементів, а відповідно забезпечує екологічну експлуатацію автомобіля.

Коли його міняти?

Відповідно до більшості рекомендацій експертів та медиків салонний фільтр необхідно міняти двічі на рік, а саме – навесні (після зимового періоду) та восени (після літнього).

Це пов’язано з тим, що саме в ці сезони йде найчастіше засмічення. Більшість автовиробників рекомендують робити зміну елемента один раз на 50 000 км пробігу.

Які динаміки краще поставити замість стандартних

Заводська аудіосистема відрізняється якісним звучанням. Але іноді власнику позашляховика не вистачає об’ємного звуку. Цю проблему вирішують заміною акустики у Toyota Prado 120.

Розмір і форма нових динаміків не має особливого значення, якщо допрацювати посадкові місця. Також слід звернути увагу на заміну рідного саба. Можливо встановити на штатне місце у Toyota Prado 120 сабвуфер більшого розміру.

фільтра, prado

Система 3-смугової акустики вимагає ретельної підготовки та налаштування. Огляд ринку показав, що найбільш популярними брендами є Hertz, l і Focal.

При монтажі динаміків у Toyota Prado 120 необхідно враховувати положення та висоту посадкових місць, щоб вони не грали під обшивку. Згідно з відгуками автовласників, якщо необхідно басове звучання сабвуферів, то вибирають 2-смугову систему, а якщо важливий об’єм, то підійде 3-смугова.

Доброго дня. Сьогодні ми розповімо Вам, як зняти передній габарит, що перегорів, і замінити його на новий. Всі дії проводяться на автомобілі Toyota Corolla E120 випуску 2001-2007 року.
Доброго дня. Сьогодні у нас в автосервісі Toyota Corolla E120 із двигуном 1.4 VVT-I. Ця модель випускалася з 2001 до 2007 року.

Заміна

Процес зміни салонника Toyota Land Cruiser Прадо своїми руками не складний. Для цього не треба їхати в автосервіс, чекати там своєї черги та платити гроші. З процедурою може впоратися водій самостійно. Ніяких інструментів не знадобиться, хіба що трохи чистої ганчірки та п’ять хвилин вільного часу.

  Знімемо бардачок. Відкривши, ящик, зліва знаходимо і відстібаємо обмежувач. І з правого і з лівого боку знаходяться упори-вуші, їх теж слід відстебнути. Після цього опускаємо конструкцію вниз.

Як бачите – нічого складного. А заощаджені гроші, призначені для поїздки в сервіс, можна витратити на щось приємніше.

Розташування салонного фільтра

Водії-початківці найчастіше навіть не здогадуються, де розташовується салонний очисник, тому не можуть самостійно зробити його заміну. У Prado попередніх серій він був у відсіку з двигуном. У випусків TLC 120 2002 і 150 2009 він всередині салону, що спрощує заміну механізму. Фільтр захований у корпусі авто за бардачком переднього пасажира. Щоб безпосередньо дістатися до нього, потрібно вийняти весь вміст ящика — тоді нічого не обмежуватиме вільний доступ до цієї деталі.

Після цього потрібно витягти бардачок. Підійде наступний спосіб:

Доступ до салонного фільтра Prado Land Cruiser 120 відкритий. Тепер можна проводити його заміну.

Самостійна заміна фільтра салону Toyota Corolla

Toyota Corolla – модель унікальна за багатьма показниками. Перше покоління цього автомобіля побачило світ у далекому 1966 році – це був один із первісток бренду. У 2000 році Corolla стала володарем рекорду Гіннесса. на той час у всьому світі було реалізовано понад 25 мільйонів машин. У наступні роки цей показник був перевищений: протягом 2001-2006 років було продано ще близько 10 мільйонів екземплярів машин, що також є абсолютним рекордом, перевершити який в даний час неможливо.

Як самостійно замінити салонний фільтр Toyota Corolla.

У Росії цю модель також можна зарахувати до найбільш популярних в сегменті іномарок. на даний момент по вітчизняних дорогах колесить чимало машин в кузові 120 (випускалися протягом 2000-20007 років), а також Королл в кузові 150, що сходили з конвеєра. Така висока популярність обумовлена ​​як цілком доступною вартістю в сегменті вторинного ринку, так і гідною комплектацією та оснащенням. Важливу роль відіграє і простота обслуговування моделі – зокрема, для самостійної заміни фільтра салону Toyota Corolla вам знадобиться буквально кілька хвилин, причому операція виконується без використання будь-якого інструменту.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS