Заміна салонного фільтра Kia Cerato

Table of Contents

Заміна повітряного фільтра Kia Cerato своїми руками

В автомобілі Kia Cerato повітряний фільтр двигуна можна поміняти самостійно, не звертаючись до фахівців автосервісу.

фільтра, cerato

Власнику авто достатньо звернутися до викладеної нижче покрокової інструкції та виконати всі рекомендації. З процедурою заміни очисного елемента впорається навіть новачок. Коли необхідна заміна?

За регламентом технічного обслуговування Kia Cerato періодичність заміни повітряного фільтра – перші км пробігу, потім кожні км. Залежно від умов експлуатації автомобіля, елемент Kia, що фільтрує, серато повітряний фільтр засмічитися раніше, тому автовласник повинен сам приймати рішення про необхідність його заміни.

В наших умовах інтервал заміни очищувального пристрою складає км пробігу, а при їзді запиленими дорогами рекомендується його міняти 2 рази на рік. Кожен автолюбитель повинен знати ознаки необхідності заміни очисного елемента.

До них відносяться: Всі ці прояви викликані тим, що повітряний фільтр, що засмічений, заважає повітрю надходити в двигун, погіршується якість горючої суміші, і в ній з’являються сторонні домішки. При появі одного або Kia серато повітряний фільтр перерахованих ознак власнику Kia Cerato слід якнайшвидше замінити очищувальний механізм у своєму автомобілі, навіть якщо рекомендований період заміни деталі ще не закінчився. Вибір фільтра Будь-який автовласник повинен знати, як правильно вибрати повітряний фільтр на своє Kia серато.

Багато виробників пропонують доступні види фільтрів, аналогічні за параметрами оригінального елементу на Kia Cerato. Для роботи нам потрібні прямі руки і такі матеріали: Звільняємо нішу бардачка від непотрібного.

Відкручуємо 2 фішки з боків проти годинникової стрілки. На фото вказав про які фішки йдеться.

Повітряний фільтр Kia cerato 2007

З правого боку бардачку, від’єднуємо фіксатор. Він допомагає фішкам тримати. Злегка стиснувши його, тягнемо убік.

Будьте обережні і не зламайте його: Стискаємо їх і акуратно тягнемо на. На фото показав де розташований фіксатор. Витягаємо від туди наш фільтр. Чесно я жахнувся коли його витягнув!

Заміна повітряного фільтра Kia Cerato

За. Ще на ВАЗ я переконався що міняти фільтр потрібно регулярно а не як пише виробник!

Далі ми встановлюємо новий фільтр, який заздалегідь придбали в магазині. Важливо дотримуватися правильності установки салонного фільтра в касету.

Як встановити салонний фільтр Kia Cerato

Сконцентруйте увагу на заводських позначеннях напрямків. Чиста стрілочка демонструє майбутній напрямок повітряного потоку, а стрілочка з припискою «UP» говорить про те, де має бути верхній кут фільтра.

Розібратися в маркуванні нескладно, особливо, якщо виявити базову кмітливість та крапельку уважності. Одного разу замінивши фільтр, автолюбитель навчиться самостійно проводити цю процедуру та впевнено покращувати власну машину. Отже, вдасться заощадити гроші на відвідуванні дорогих технічних обслуг.

ЗАМІНА САЛОННОГО ФІЛЬТРУ KIA CERATO NEW 2019 року

Тепер давайте уточнимо, як зрозуміти, що фільтр потребує заміни. Якщо помічено незвично швидке запотівання скла, почути неприємні запахи та діагностувати збої в роботі кліматконтролю – приступайте до оновлення фільтра за вищеописаною методикою.

Заміна салонного фільтра Kia Cerato

Одним із найпоширеніших процедур для автовласників є заміна салонного фільтра. Розглядатимемо процес заміни на прикладі автомобіля Kia Cerato.

Якщо ви не знали, що цей процес є розхідниками для періодичної заміни, то ви напевно стикалися з:

Ми завжди даємо рекомендації на яких процедурах можна заощадити, які аналоги можна поставити, але завжди просимо не впадати в крайності, не встановлювати у свої авто відверту «китайщину», інакше вся робота просто безглузда.

У сучасному автомобілі салонний фільтр. це те, на чому в останню чергу можна заощаджувати. Настійно рекомендую дотримуватися регламенту заміни фільтра (не більше 15-20 тис. км) з умовою експлуатації в нормальних умовах, якщо умови важкі.то кожні 5-8 тис. км і використовувати хороші, якісні деталі.

Оригінальний салонний фільтр має номер.971331H000.

, оригінальних-1500, який виберете ви, вирішуйте самі. І перший, і другий виконують свою роботу гідно.

Заміна фільтра салону Kia cerato 2007

Інструкція із заміни фільтра вкрай елементарна:

 • Виймаємо бардачок (відкриваємо, повертаємо проти годинникової стрілки та витягуємо фіксатори із внутрішніх стінок)
 • Під пластикою кришкою білого кольору, знаходимо фільтр, що знаходиться там
 • Виймаємо його та встановлюємо новий
READ  Установка поршневих кілець ВАЗ 2106

По вилученому фільтру бачимо скільки бруду він він зібрав, ось явний приклад те, що потрібно використовувати хороші деталі, т.до. який-небудь дешевий китай пропустив би весь цей бруд усередину вашого авто. Любіть свої автомобілі та обслуговуйте їх своєчасно.

Заміна повітряного фільтра на Kia Соул

Якщо вчасно провести заміну повітряного фільтра, то можна забезпечити нормальну роботу двигуна внутрішнього згоряння. Це стосується автомобілів Kia як на бензиновому, так і дизельному паливі.

Елемент повинен не тільки виконувати свою головну функцію. очищення повітря, але і бути перешкодою для надходження його до системи паливного тракту, регулюючи його обсяг. Саме цей показник є ключовим при заміні фільтрації в Kia Соул.

Коли необхідна заміна?

Заміна повітряного фільтра на Kia Соул необхідна в тому випадку, якщо є хоч один із симптомів його засміченості.

Ознаки необхідності заміни:

 • знизилася потужність двигуна та його тяга;
 • знизилися динамічні характеристики машини: зі збільшенням оборотів мотора
 • відбувається слабкий розгін;
 • збільшилася витрата палива;
 • вибивається помилка в системі та горить лампочка Check Engine;
 • у вихлопних газах міститься багато токсичних речовин.

В особливо занедбаних випадках, при сильному забрудненні може спостерігатися сильний гул у роботі двигуна.

Всі вищезазначені ознаки говорять про те, що необхідно прочистити фільтр або встановити новий.

Вибір повітряного фільтра

У Kia Соул розробники вирішили трохи поекспериментувати. Більшість оригінальних елементів для автомобілів 2009-2013 підходять виключно на одну модель. Іншими словами, повітрофільтр на Kia 2011 року не підійде для машини 2012 року випуску.При цьому фільтруючі елементи від Hyundai підходять для Kia 2013 року.

Для машини добре підходять і повітряні фільтри нульового опору KN. Також оригінальні елементи марки Profit, Parts-mall, Wix Filters, Nipparts підходять для модельного ряду з 2010 до 2013 року.

Тому, якщо перед власником авто постає питання як правильно вибрати фільтр, то можна зняти рідний і підібрати за кодом аналогічний елемент.

Заміна повітряного фільтра двигуна на Kia Soul за кроками

Заміна повітряного фільтра двигуна на Kia Соул проводиться швидко і не потребує великого асортименту інструменту. Ремонт можна зробити за допомогою ключа на 10, чистої ганчірки та тканинних серветок.

Багато хто при заміні від’єднує хомути та вентиляцію картерного газу, щоб повністю прочистити місце посадки, а багато хто просто виймає агрегат і ставлять новий.

Покрокова інструкція заміни та її дотримання дозволить правильно встановити елемент. Виконується процедура так:

 • Елемент знаходиться в підкапотному просторі, тому відкриваємо капот.
 • Захисний корпус містить три засувки, які треба відкрутити.
 • Акуратно підняти верх корпусу.
 • Взяти агрегат за гофровані волокна та витягнути з місця посадки.
 • Якщо старий фільтр повітря не має темно-сірого або чорного забарвлення, тобто не дуже брудний, його можна ретельно прочистити, але краще взяти новий.
 • Місце посадки очищаємо від пилу та бруду тканинною серветкою.
 • Встановлюється новий фільтруючий елемент на місце посадки.
 • Верхню частину корпусу необхідно вставити таким чином, щоб виступи потрапили в клямки нижньої частини.
 • Опустити верх корпусу та зафіксувати його на клямки.

Така послідовність дій гарантує правильну заміну фільтруючого елемента у Kia Соул.

Як часто необхідно міняти?

ТО для автомобілів Kia Соул говорить про те, що періодичність заміни повітряного фільтра становить кожні 45 тисяч кілометрів. Однак, як показує практика, елемент ледве дотягує до 15-20 тисяч кілометрів пробігу. Найкраще робити заміну після порога 15 тисяч кілометрів або оглядати стан старого агрегату.

Також, ТО рекомендує при заміні повітряного елемента, міняти і масляний. Це забезпечить кращу потужність двигуна та роботи системи.

За відгуками автовласників, міняти фільтруючі агрегати необхідно кожні 10000 кілометрів або раз на півроку, так як він просто не витримує більший кілометраж і забиває повітряні. Елемент вже після певного пробігу, особливо в літній період, забивається дрібними частинками бруду та скупченнями пилу.

Одиниці, що фільтрують, поміняти своїми руками на Kia Soul можна за 10-15 хвилин. Елемент легко знімається та встановлюється. Не оригінальні агрегати не підійдуть для автомобілів 2009-2013 року випуску, тому необхідно вибирати його за оригінальним кодом.

Салонний фільтр розташовується за бардачком. Щоб замінити фільтр, бардачок потрібно демонтувати.

Спочатку відкриваємо бардачок і прибираємо весь вміст.

З двох сторін бардачка є фіксатори, які дають відкритися бардачку на певний кут, а так само утримують його.

Виймаємо фіксатор праворуч. Упираємося пальцями лівої руки зі зворотного боку фіксатора і намагаємося як би видавити його всередину бардачка, пальцями правої руки намагаємося відвести фіксатор на себе і вийняти. Вам потрібно добитися того, щоб фіксатор вийшов у бардачок.

Якщо ви не зрозуміли, раджу подивитися як це роблять на відео.

READ  Заміна зчеплення Nissan Almera Н16

Після того, як витягнете фіксатори, бардачок можна опустити вниз.

За бардачком ви побачите салонний фільтр.

Стискаємо з боків дві клямки і знімаємо рамку із салонним фільтром.

На цьому автомобілі сам елемент, що фільтрує, встановлюється в пластикову рамку.

Виймаємо відпрацьований фільтр елемент із рамки.

Встановлюємо фільтр у рамку. Обов’язково дивіться щоб збігся напрямок стрілочки на пластиковій рамці та на самому фільтрі.

Дивіться, щоб краї фільтруючого елемента увійшли в рамку щільно.

Встановлюємо рамку з фільтром та замикаємо.

Піднімаємо бардачок і замикаємо фіксатори. Вставляємо фіксатор, посуваємо глибину і заклацаємо. Якщо не можете встановити, дивіться відео.

Як бачите робота не складна і займає не більше десяти хвилин. Однак у людей без досвіду обслуговування автомобілів можуть виникнути проблеми з фіксаторами. Я рекомендую подивитися їх зняття та встановлення на відео.

Заміна паливного фільтра на автомобілі Kia Cerato

Якщо у вас відсутня можливість або бажання платити зайві гроші працівникам СТО за заміну паливного фільтра, а час заміни наблизився — встановіть новий фільтр самостійно.

Зручне розташування фільтруючого елемента не вимагатиме підняття автомобіля на підйомнику. І для встановлення нового фільтра доведеться зняти лише подушку заднього сидіння.

Салонний фільтр, а точніше фільтри, тому що їх два, знаходяться за ящиком рукавички. Тому полиця речового відділення має бути повністю відкинута вниз, щоб отримати доступ до неї доступ. Для цього відігніть клямку вбік і витягніть дві клямки з боків.

Заміна салонного фільтра Kia Cerato 2 (Кіа Церато)

Сідаємо в салон із боку переднього пасажира. Для початку потрібно розібрати ящик рукавички, тому що саме під ним знаходиться цей елемент.

 • Зніміть кришку речового ящика із затискачів. Вони розташовані праворуч і ліворуч.
 • Зніміть кришку ящика рукавички за схемою, описаною на фото.

Як бачите, поміняти салонний фільтр Kia Серато досить просто. Для цього не потрібні спеціальні інструменти або інші пристрої.

Вибираючи фільтруючі елементи для автомобілів Kia Ceed, автоаматорам найкраще користуватися фірмовими деталями. Однак далеко не завжди автовласники можуть придбати оригінал частково через його високу вартість, а іноді просто через відсутність у прилеглих автомагазинах.

На всіх автомобілях модельного ряду Kia Ceed встановлюється паливний фільтр, що має каталожний номер 319102Н000. Він розроблений спеціально для насосного модуля цієї моделі. Постачання фірмового фільтра здійснюють компанії Hyundai Motor Company або Kia Motors Corporation.

Крім того, власнику Kia Ceed може зустрітися паливний фільтр з каталожним номером S319102Н000. Він використовується при постгарантійному обслуговуванні. Про це свідчить індекс S у його позначенні.

При заміні фільтра незайвим буде поміняти і сіточку. Така фірмова деталь має артикул 3109007000 або S3109007000.

Аналоги

Крім оригінальних фільтрів, власник Kia Ceed може придбати один із аналогів, ціна яких значно нижча. Наприклад, непогані експлуатаційні показники мають:

Фірмову сіточку можна замінити дешевшими аналогами, наприклад, Krauf KR1029F або Patron PF3932.

Що знадобиться для заміни олії Kia Cerato

Спочатку потрібно відкрутити (за допомогою ключа на 10) і опустити захист під автомобілем. Зрозуміло, зручніше це робити на ямі, естакаді і т.д.д. Далі потрібно підставити ємність під зливний отвір на картері двигуна, відкрутити зливну пробку ключем на 17 і злити масло. Коли масло зіллється, слід закрутити пробку назад, замінивши на пробці шайбу.

Щоб відкрутити масляний фільтр, знадобиться знімач. При цьому також побіжить масло, тому краще підставити ємність і поберегтися від гарячої олії. Новий масляний фільтр варто заповнити свіжою олією, щоб двигун уникнув масляного голодування. також потрібно змастити цим маслом ущільнювальну гумку.

Вибір масла в двигун Kia Cerato лягає на два основні показники масла. в’язкість та якість. Так для Серато 2009 підійде всесезонне синтетичне або напівсинтетичне масло (з коливаннями температур від 25 до.25 градусів) в’язкості 10W-40,15W-40,5W-40 та якості SM для бензинового двигуна та CI-4 для дизеля. Виробники Xado, ZIC, Mobil, SHELL, Castrol, Лукойл, Valvoline або Gt-Oil.

Детальніше як поміняти масло на Kia Серато 2.0 Покаже це відео з інструкціями.

Як поміняти фільтр салону в Kia Spectra?

Заміна салонного фільтра Kia Spectra одна з обов’язкових сервісних робіт, яка має проводитись під час технічного обслуговування кожні 15000 км. Заміна салонного очищувального елемента = дуже проста процедура, яку після прочитання статті ви зможете виконати самостійно, а поїздка на СТО буде марною тратою часу і грошей.

У випадку, якщо ви бажаєте, щоб у салоні вашого автомобіля Kia Spectra повітря було чисте і в нього не проникали задушливі вихлопні гази, то вам потрібно постійно контролювати, в якому стані знаходиться салонний повітряний бар’єр.

Хороше функціонування фільтра салону не тільки очищає повітря в салоні, але й продовжує ресурс елементів опалювальної системи та кондиціювання. Якщо салонний фільтруючий елемент забруднений, то вентилятори працюють з високим навантаженням, а частинки бруду та пилу опиняються на випарнику кондиціонера, не даючи можливості як слід охолоджувати повітря. Процес контролю і зміни салонного фільтруючого елемента на автомобілі Kia Spectra дуже простий і з ним може впоратися навіть автовласник, тим більше для цього не потрібні якісь особливі умови. У розпорядженні, що йде з авто, рекомендована заміна салонного повітряного бар’єру при досягненні конкретного пробігу. Але робити заміну фільтруючого матеріалу на авто потрібно частіше, тобто коли він вже реально забруднений.

READ  Заміна паливного фільтра Volvo s80

Автовласники зі стажем проводять заміну під час підготовки машини перед кожним сезоном експлуатації. Наприклад, коли міняєте зимову гуму на літню. Потрібно враховувати, що в літній час і в сильно запиленій обстановці (дороги з ґрунтовим покриттям, міські загазовані магістралі) фільтри приходять у непридатність набагато швидше, ніж у зимовий час або при експлуатації автомобіля на приміських дорогах, де повітря набагато чистіше за міське. Також варто врахувати, що фільтруючий бар’єр Kia Spectra розташовується в темному місці, куди немає доступу прямим сонячним променям, а отже, є ризик появи цвілі та небезпечних бактерій. Згодом ці бактерії опиняються в салоні авто, а потім у ваших легень і легких пасажирів, що згодом може стати причиною різних захворювань. Особливо згубно подібна атмосфера може вплинути на осіб, які страждають на хронічні захворювання або схильні до алергічних реакцій.

Відповідно до специфікації оригінальний фільтруючий елемент салону для Kia Spectra позначений кодом 0K2N16152X. Його ціна в межах 2 тис Є багато аналогів, вартість яких істотно дешевша. Якщо гарантія на автомобіль вже закінчилася, то можете придбати неоригінальний салонний повітряний бар’єр. Наприклад, добре зарекомендував себе Fortech FS-005, який до підвищення коштував лише 180 р.

Комплектації

Розрізняють 2 зборки “Kia Cerato” 2007 року. У базовій модифікації (LX) включено:

 • тоноване скло з обігрівом;
 • задні протитуманні фари;
 • передні подушки безпеки;
 • повторювачі поворотників та допоміжний стоп-сигнал;
 • регульоване кермо з гідропідсилювачем;
 • іммобілайзер двигуна;
 • склопідйомники з електроприводом (тільки спереду).

У більш дорогій комплектації (EX) крісло водія можна регулювати по висоті. Електропідйомниками були оснащені всі шибки. Дзеркала отримали підігрів.

Періодичність та регламент ТО Kia Cerato

Планове техобслуговування Kia Cerato в офіційному автосервісі – необхідний, але єдиний захід, спрямований на збереження експлуатаційних характеристик корейського седана або хетчбека. Пам’ятайте, що контрольний огляд машини слід виконувати щоразу перед поїздкою. Дбайливе ставлення до транспортного засобу дозволить вам максимально довго насолоджуватися бездоганною роботою всіх вузлів та систем автомобіля.

Оплата через WebMoney

Після вибору оплати через WebMoney запуститься платіжна система, де потрібно вибрати спосіб оплати банківська картка або гаманець WebMoney.

Якщо у Вас вже є гаманець WebMoney, Вам необхідно зайти в нього і здійснити платіж.

Якщо у Вас немає гаманця WebMoney, і Ви бажаєте сплатити іншим чином, Вам необхідно вибрати будь-який із способів, який пропонує WebMoney та здійснити оплату

Після вказівки платіжних реквізитів та підтвердження платежу відбудеться оплата товару.

Офіційний сайт платіжної системи WebMoney

Салонний фільтр Cerato YD з 2017 року заміна, лампи, заправні обсяги

Оригінальний артикул 97133-2H001. встановлюємо стрілками вниз.

Заміна салонного фільтра Kia Cerato

Відкрити ящик рукавички і видалити кліпсу

При відкритій ящику рукавички, видалити з обох боків стопори

Зніміть кришку фільтра салону, натиснувши фіксатори з правого боку кришки

Лампочки Kia Cerato 3

Перед Передні фари (ближнє світло) H7 Передні фари (ближнє світло)- HID D5S Передні фари (дальнє світло) H7 Лампи передніх вказівників поворотуPY21WL Лампи передніх габаритних ліхтарівW5W Лампи передніх габаритних ліхтарів WY5W Лампи бічних покажчиків повороту (зовнішнє дзеркало) LED Денні ходові вогні LED

Лампи заднього сигналу гальмування / габаритних ліхтарів (зовнішні) Лампи LED задніх протитуманних ліхтарів Ламповий тип P21W Світлодіодний LED Лампи задніх покажчиків повороту PY21W Лампи ліхтарів заднього ходу W16W

Заправні обсяги Kia Cerato 3

Моторне масло бензиновий двигун 2,0 MPI двигун 4,0 l 1,6 MPI двигун 3,6 l 1,6 T-GDI двигун4,5 l

Витрата моторної олії Нормальні умови керування МАКС. 1 л/1500 км Складні умови керування МАКС. 1 л/1000 км

1,8 l Рідина автоматичної коробки передач 1,6 MPI двигун 7,3 l 2,0 MPI двигун 7,1 l

КПП із подвійним зчепленням Бензиновий двигун 1,6 T-GDI двигун 1,9

Рідина системи охолодження 2,0 MPI двигун Механічна коробка передач 6,0 l Автоматична коробка передач 5,9 l 1,6 MPI двигун Механічна коробка передач 5,9 l Автоматична коробка передач 5,8 l 1,6 T-GDI двигун Механічна коробка передач 6,1 l КПП з подвійним зчепленням 6,7 l Дизельний двигун КПП з подвійним зчепленням 6,7 l Гальмівна рідина/рідина у приводі вимикання зчеплення ,7

Ціни на заміну паливного фільтра Kia Cerato 2, 3

| Denial of responsibility | Contacts |RSS