Заміна салонного фільтра FORD FOCUS 3 рестайлінг

Фільтр кабіни знаходиться під перчаткою, у зоні переднього пасажира.

Я переміщую місце переднього пасажира якомога більше, щоб вона не завадила нам.

Ми вимикаємо два пластикові затискачі.

фільтра, ford, focus

а потім зніміть нижню оббивку приладової панелі, розташованої під коробкою для рукавичок.

Ford Focus 3: Заміна фільтра кабіни протягом 3 (три!) Хвилина!

У дальній частині корпусу установки клімату, майже щит двигуна і кришка фільтра салону розташований. Кришка з папером або плівкою підлогу в сходовому майданчику переднього пасажира під салонним фільтром (для збору часток випадає пилу і сміття).

Тримаючи за око, ми рухаємо кришку фільтра салону, потягнувши його на себе і вгору.

Ми використовуємо, а потім видаляємо старий фільтр кабіни з кліматичної установки нішу. Видаліть фільтр у відходи.

Перш ніж встановити новий фільтр, ми можемо очистити сумісний простір до фільтра салону, наприклад, пилосос або шматок Velot.

Потім ми беремо новий фільтр і обережно встановлюємо його в нішу кліматичну установку. Фільтр вставляється таким чином, щоб напрямок стрілок, нанесених на її бічну поверхню, збігається з напрямком руху повітря.

Примітка: Вставляйте фільтр акуратно, щоб його не пошкодити.

Встановіть кришку фільтра салону, після його правильного положення в додатках.

Встановіть нижню оббивку панелі інструментів.

Видалення та заміна Ford Focus 3 Фільтр кабіни роблять це самостійно

У цьому посібнику ми подивимося, як змінити фільтр кабіни на Ford Focus 3 зробити це самостійно. Процес не є складним і явно простішим, ніж у попередній моделі.

фільтра, ford, focus

Вам знадобиться: новий Ford Focus 3 фільтр кабіни, викрутка, 15-20 хвилин вільного часу.

READ  Встановлення заднього виду камери Ford Mondeo 4

На лівому передньому пасажирському сидінні, килимок має кліпи. Відкрутіть їх і видаліть захист.

Зніміть кріплення Ford Focus Filter Filter.

Ось що ми бачимо під капотом. При необхідності відключіть роз’єми, вказані стрілкою.

Натисніть засувку та зніміть фільтр кабіни з кришкою з Ford Focus 3.

Встановіть новий фільтр і зібрати все у зворотному порядку.

Вибір салону фільтра для Ford Focus 3

Завод на автомобілі встановлений (і, відповідно, поставляється як оригінальна запчастина) Ford Cabin Filter 1709013. Це той випадок, коли оригінальна запасна частина не настільки дорога (в середньому вона коштує близько 700), і не існує жодних скарг на його якість: це еластична (відповідно, вона може бути вивернена без пауза, плачу в салоні нагрівачі коробка), має надійний периметр перитету.

Однак це не завжди в продажу, тому це, можливо, доведеться розглянути варіанти замінників. Один з найпоширеніших і популярних TSN 9.7.876, гідний рекомендацій:

Як цікавість може бути принесена Knecht Lak875. звичайно, немає скарг на якість цього фільтра, але це втричі дорожче, ніж оригінал.

З часом очисний елемент незмінно забивається. Це призводить до зменшення його пропускної здатності і, як наслідок, впасти в ефективність дуття. Крім того, речовини, накопичені в сорбенті, починають входити в машину. Сам фільтр стає джерелом забруднення повітря.

Зміна очищувального елемента на рекомендацію виробника не повинно бути менш імовірним, ніж кожні 20-30 тисяч. Км. Однак фактичне життя пристрою багато в чому залежить від умов, в яких працює автомобіль.

Ford Focus 3: Заміна фільтра кабіни протягом 3 (три!) Хвилина!

Значно зменшує термін служби очищення елемента, що стоїть у пробках і їзда на землевих запилених дорогах. У подібних обставинах робочий ресурс адсорбенту зменшується в два рази. Досвідчені власники автомобілів рекомендують замінити фільтр салону в Ford Focus 3 двічі на рік. Найкраще здійснювати цей процес перед зміною сезонів на початку весни та осені.

READ  Заміна паливного фільтра Chevrolet Aveo T300

Ознаки замкнутого фільтра, що вимагає заміни, можуть служити:

 • Зважений пил у салоні повітря, який видно неозброєним оком, навіть у хмарній погоді;
 • зменшення потужності повітряного потоку під час роботи системи вентиляції або при включенні опалення;
 • збільшити споживання палива;
 • Поява неприємного запаху в салоні, з якого неможливо позбутися від вентиляції.

Замінюючи фільтр кабіни на Ford Focus 3

Якщо ви помітили, що потужність систем опалення та вентиляції зменшилася на вашому Ford Focus 3 автомобіля, а в кабіні висіли неприємний запах, не тягнучи час. перевірте стан фільтра кабіни, і якщо необхідно, замінити його. Ви можете замінити на будь-який сто, але ми радимо вам спробувати виконати цю роботу самостійно, вдома. Для цієї процедури немає спеціального обладнання або спостережної ями, достатньо використовувати перехресну викрутку та наш покроковий лідерство.

Порядок роботи

Фільтр кабіни розташований під люк, розташований на правій стороні панелі інструментів Ford Focus. Потрібно було б прикрити кришкою з лайки та демонтажу пластикової кліпу згодом відключення накладання, що приховує центральну консоль. Необхідно розряджати, розташовану на правій фіксації засувом і усунути кришку, яка перешкоджає доступу до деталей, які потрібно замінити.

Фільтр Ford Focus Cable розробив ресурс, витягнутий з посадкової розетки. Внутрішні поверхні ретельно витирають ганчіркою, що дозволяє усунути пил з пилом під час роботи. Заміна компонента для чищення Fordfocus 3, після чого закріплюють засувки та встановлення деталей, взятих у зворотній послідовності.

Водій повинен бути зосереджений на основних ознаках, що вказують на розвиток ресурсу:

 • Надмірно беруть участь тугогляд. виникає в процесі огорожі холодного повітряного потоку;
 • Переривання в роботі системи опалення та кліматичне обладнання Ford Focus. різке ослаблення потоків на граничній потужності вказує на необхідність заміни салону фільтра;
 • Поява гострих неприємних запахів виходить з моторного відсіку Ford Focus.
фільтра, ford, focus

Оригінальний фільтр та аналоги

Завод виробник комплектує Ford Focus третього покоління оригінальними фільтруючими елементами з артикулом FORD 1 709 013 за ціною від 800. Після закінчення терміну гарантії фільтр кабіни можна замінити аналогом, ціна таких фільтрів значно нижче. Перевірені аналоги салону фільтра з надійних запасних частин виробників:

 • Alco фільтри MS6331 за ціною 305;
 • Великий фільтр GB9903 за ціною 190;
 • Bosch 1 987 432 113 за ціною 450;
 • Кортеко 21653034 за ціною 450;
 • Denso dcf10-6k за ціною 540;
 • Febi 22165 за ціною 390;
 • Finwhale AS323 за ціною 280;
 • Goodwill AG114CFC за ціною 280;
 • Lynxauto LAC-1407C за ціною 405;
 • Mahle / knecht lak220 за ціною 600;
 • Mann cuk2559 | Ціна від 590
READ  Як зняти генератор Kia RIO 3

Високоякісний фільтр кабіни повинен бути з фільтрацією вугілля. Це дозволяє усунути найбільш неприємні запахи і не дає розробляти шкідливі бактерії.

Ford Focus 3 Фільтр кабіни: Де це виглядає, щоб вибрати новий спосіб замінити

Завдання фільтра салону полягає у запобіганні вологості, пилу та бруду в салоні. Для арешту вологість, будь-який фільтр кабіни в його складі містить абсорбент, який не є винятком для Ford Focus 3 автомобіля. Однак експлуатація в складних кліматичних умовах, за наявності підвищеної вологості та забруднення, швидко руйнує структуру захисного елемента. Через мікроскопічний ушкодження вологи проникає в салон і накопичується в підлозі та оббивні матеріали. Велике скупчення вологи в результаті призводить до корозійного пошкодження елементів салону та кузова та запотівання стекол при включенні опалювальної установки. Вітри бідності відволікають водія з дороги, обмежують видимість, істотно впливаючи на безпеку руху.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS