Заміна салонного фільтра Chevrolet lacetti хетчбек

Заміна фільтра кабіни на Chevrolet Lacetti

У цій статті ми поговоримо з вами про заміну фільтра салону на Chevrolet Lacetti. Ви можете вирішити замінити фільтр на свій автомобіль на основі стандартних рекомендацій, щоб змінити кожні 20 000 км. Але більш досвідчені майстри пропонують інший спосіб: змінити фільтр, оскільки він забруднений, тому що найчастіше автомобілі експлуатуються в неефективних умовах, але на звичайних міських вулицях, де повітря серйозно забруднена вихлопними, гранатами та частинками пилу.

Щоб вирішити, чи буде зношений фільтр, або все ще може служити, вам доведеться витягнути його. Насправді це дуже проста процедура, яку ви можете обійтися, не звертаючись до офіційної сотень. Ви заощаджуєте гроші, і ви будете впевнені в якості роботи.

Як ви розумієте, якість повітря прибув у фільтр залежить від інтер’єру. З забрудненого фільтра буде літати пил і бактерії, які потраплять у ваші легені. Також панель інструментів буде регулярно покрита пилними шарами. Навіщо це потрібно?

Заміна фільтра кабіни на Chevrolet Lacetti

фільтра, chevrolet, lacetti, хетчбек

Кабінний фільтр вашого Chevrolet Lacetti працює “не до уваги”. Він очищає повітря, що проходить через нього, видаляючи бактерії, пил, комах, пилок, пори рослин, пух і багато іншого. Але ця корисна робота виникає лише в тому випадку, якщо фільтр здійснюється якісно і має безкоштовний ресурс.

Фільтри салону, вироблені хорошими виробниками, суворо витримують стандарти якості. Правильно виготовлений повітряний фільтр затримки до 90 відсотків шкідливих речовин з повітряного потоку, що проходить через нього.

Фільтр повинен зберігати свої характеристики протягом усього періоду, який встановлює виробника. Крім того, він все ще повинен пропустити чисте і свіже повітря.

Пристрій салонного фільтра досить простий. Перший шар, як правило, виготовлений з паперу, і затримує великі частинки діаметром більше 10 мікрон. За ним іде електростатичний шар, який зупиняє дрібніші частинки. Як додатковий варіант, провідні виробники встановлюються та третій шар, який містить активований вуглець. Ця речовина, в силу своєї високої адсорбції, здатна поглинати навіть неприємні запахи.

Заміна фільтра дозволить вам заощадити час і гроші. Крім того, якщо ви самостійно перевіряєте фільтр кабіни. ви можете бути впевнені, що заміна відбудеться своєчасно.

Виробник Chevrolet Lacetti рекомендує змінювати фільтр кабіни після 15 тисяч пробігів кілометрів. Однак, якщо ви віддаєте перевагу їздити на запилених або брудних дорогах, на думку засмагуваних вулиць, термін служби фільтра кабіни зменшується. Крім того, заміна фільтра рекомендується, коли будь-яка частина будь-якої частини пошкоджена.

Кришка блоку фільтра кабіни в Chevrolet Lacetti розташований перед місцем переднього пасажира. Для того, щоб отримати зручний доступ до місця кріплення. рекомендується видалити коробку рукавичок (це коробка рукавичка).

Щоб видалити рукавичку, потрібно відкрутити п’ять фіксуючих гвинтів.

Як замінити фільтр салону на Chevrolet Lacetti

Фільтруючий елемент – дуже важлива частина усієї повітряної системи салону. Це залежить від ступеня чистоти повітря в кабіні, тривалість роботи таких вузлів, як радіатор, випарник і вентилятор. Зрештою, це той, хто очищає повітря. Виробник рекомендує змінювати фільтр кабіни після 15 тисяч. бігти, але все залежить від умов експлуатації автомобіля. Якщо автомобіль працює на землі дороги з високим пилом, то фільтр салону повинен бути замінений на 7 тисяч. Це поширюється на роботу всіх частин системи опалення та дозволить водія та пасажирів вдихати чисте повітря навіть на пофарбованих ділянках доріг. На Chevrolet Lacetti встановлюється фільтруючий елемент гофрованого паперу, який затримує частинки пилу, і тільки повітря проходить. Відповідно, всі пил і бруд залишаються на ньому. І з збільшенням кількості бруду на рейках, пропускна спроможність всієї системи зменшується. Через це нагрівач та кондиціонер працюють гірше. Також погана прохідна система сильно впливає на тривалість вентилятора, тому що вона повинна душити повітря з підвищеним навантаженням.

READ  Заміна салонного фільтра Astra h

Сучасні автомобілі обладнані різними пристроями очищення повітря в кабіні. Основне завдання фільтруючих елементів продовження терміну служби вентиляційної системи та забезпечення надходження чистого О2 всередину авто.

Без рефінансування, бруду, пилу, вихлопу, які, безсумнівно, вплинуло на здоров’я водія, а його пасажири будуть виплачені до кабіни.

Як і будь-який інший фільтрувальний елемент, SF потрібно регулярно замінити. Пошкоджена заміна деталей загрожує серйозними проблемами зі здоров’ям. Поверхня SF найчастіше мокра, яка є сприятливим середовищем для розвитку патогенних бактерій, що провокує захворювання верхніх дихальних шляхів. Більш того, в кабіні TC, яка зробить їзду у транспортуванні неможливим.

За рекомендаціями від виробника автомобілів Chevrolet Lacette, замінюючи кабіну повітряний фільтр, рекомендується кожні 20 тисяч км бігу. У деяких випадках зміна деталей потрібна і частіше, зокрема, якщо транспортний засіб працює на позашляховику та особливо пилу місцевості (у селі, пустелі).

У середньому, зміна SF здійснюється двічі на рік взимку та літо.

Визначте, коли необхідно замінити переказ кабіни у вигляді деталей. З незначним забрудненням поверхні, SF може бути виготовлений гарячим повітрям і встановити на місці. Такий Airfielder все ще служить близько 5 тис. Км.

Мати SF можна мити. Це вимагає великої кількості води та будь-якого очищення. Елемент поміщають у резервуар для води у вертикальному положенні протягом 15 20 хвилин. Після цього фільтр очищений феном і вставлений у коробку. Таким чином, ви можете продовжити термін служби фільтра кабіни на 8 10 тисяч км.

Ознаки необхідності замінити фільтр кабіни в автомобілі Chevrolet Lacetti:

 • Поганий повітряний прохід у вентиляції;
 • шум при повороті на плиті;
 • Часті вітрини в автомобілі;
 • Стійкий неприємний запах у кабіні.

Як замінити фільтр кабіни Chevrolet– Lacetti

Т.До. Я вперше змінюю фільтр, як це зробити, споживається при заміні фільтра салону на Chevrolet Lacetti / Gentra, тільки жалість, яку я не бачив їхньої статті, тоді ви зрозумієте, чому. Існує два варіанти заміни фільтра, тому першим (з вилученням гловер):

Процедура заміни: 1) Потягніть підсвічування підсвічування (F21 до 15a) 2) Відкрутіть 2 самостійне натискання між кишеню (якщо вона є), а рукавичка 3) відкрутіть 3 гвинти у верхній частині коробки рукавички (вона повинна бути Виявлено) 4) Підрахуйте рукавичку вниз і від’єднайте підсвітку та закінчуючи 5) Відкрутіть 4 гвинти залізної смуги 6) Я використовую голову до 7 мм або просто перехресну викрутку відкручуючи 4 гвинти кабіни фільтр-фільтр 5) Старий фільтр, щоб увімкнути плиту до максимуму (для того, щоб подути залишки сміття 9), вставте новий фільтр перед технологічними слотами (якщо пластиковий ободок) або розрив на краю (якщо папір) 10) збирати в зворотному порядку.

READ  Заміна колодок ручного гальма Chevrolet Lacetti

Елемент фільтра є дуже важливою частиною всієї внутрішньої системи. Це залежить від ступеня чистоти повітря в кабіні, тривалість роботи таких вузлів, як радіатор, випарник і вентилятор. Зрештою, це той, хто очищає повітря. Виробник рекомендує змінити салонний фільтр після 15 тис. бігти, але все залежить від умов експлуатації автомобіля. Якщо автомобіль працює на землі дороги з високим пилом, то фільтр салону повинен бути замінений на 7 тисяч. Це поширюється на роботу всіх частин системи опалення та дозволить водія та пасажирів вдихати чисте повітря навіть на пофарбованих ділянках доріг. На Chevrolet Lacetti встановлюється фільтруючий елемент гофрованого паперу, який затримує частинки пилу, і тільки повітря проходить. Відповідно, всі пил і бруд залишаються на ньому. І з збільшенням кількості бруду на рейках, пропускна спроможність всієї системи зменшується. Через це нагрівач та кондиціонер працюють гірше. Також погана прохідна система сильно впливає на тривалість вентилятора, тому що вона повинна душити повітря з підвищеним навантаженням.

Для заміни потрібен набір викрутків, набір бітів і невеликий храповик.

Перед початком роботи необхідно затримати машину. У крайніх випадках зніміть запобіжник з блоку салону з маркуванням F21 з номінальним при 15 a. Якщо це не зроблено, то ймовірність короткого замикання в ланцюжку та хоробрі цього запобіжника, і це також несе відповідальність за тестування ламп на охайних і загальних вогнях.

Щоб замінити фільтр кабіни не потрібний, але бажано видалити коробку рукавичка, оскільки вона буде працювати набагато зручніше.

Алгоритм заміни

Фільтр кабіни видаляють у наступній послідовності:

  Видаліть коробку рукавичка. Для цього вам потрібно відкрутити перехрещену, перехрещують три гвинти зверху і два нижче.

Зміна фільтра Chevrolet Lacetti

Найкращі самообладнання бандажі позначені стрілою.

Зміна фільтра Chevrolet Lacetti

Очищення посадкового місця для фільтра салону з видимих ​​забруднюючих речовин.

Замініть фільтр салону. Ви не можете видалити кришки коробки з рукавичкою, але вам доведеться отримати серйозно поті, оскільки сіток фільтрувального картриджа знаходиться внизу під відсіком рукавичок і відкрутіть свої кріплення, не видаляючи коробку рукавичка буде дуже складним.

 • Щоб видалити рукавичку, ми відкрутіть п’ять гвинтів, які його тримають.
 • На фотографіях ви можете побачити ліві та праві петлі клею та гвинтів, які потрібно відкрутити.
 • Після того, як все відкрутіть, ретельно видаліть його, поки не забудьте вимкнути контактні чіпи, які вказані на фотографії.
 • Тепер треба демонтаж металевого поперечного бару. Вона тримає на чотирьох саморекладах.
 • Після того, як всі операції зроблені, ми маємо прямий доступ до сенсорного дотику салону, який повинен бути видалений. Для цього, відкрутіть чотири монтажні болти та витягніть фільтр, як показано на фото.
 • Після видалення фільтра салону Chevrolet Lacetti, рекомендується включити вентилятор вентилятора до повної потужності, так що всі сміття залишає фільтр-шахту, після чого ми поставили новий фільтр і зібрати все в зворотному порядку.
READ  Заміна паливного фільтра Chevrolet Aveo T300

Де є фільтр салону і коли змінити його

Фільтр кабіни Lacetti встановлюється в картриджі системи вентиляції, кондиціонера та нагрівання на правій стороні відразу за відсіку. Щоб замінити його, буде потрібно, щоб видалити кришку кошика рукавичка, як це вимагає керівництва Chevrolet Lacetti. Тим не менш, маючи певні навички, ви можете обійтися без нього. Особливістю Salonnik Lacetti полягає в тому, що вона має пластикову рамку з порізами з боків, що дозволяє йому згинати двічі. Це значно спрощує встановлення.

Заміна фільтра салону Lacetti слід проводити принаймні один раз на 10-15 тисяч км пробігу, відповідно до рекомендацій заводу. У той же час досвідчені власники не відкладають заміну у довгій коробці і намагаються виконати його якомога швидше, і тому:

 • Фільтр брудного каюту створює додаткове навантаження на нагрівач та вентиляційний електродвигун, що знижує його ресурс;
 • Ефективність роботи Salonnik зменшується до 4-5 тисяч пробігу вже досить помітно;
 • Запрошуваний фільтр сприяє накопиченню пилу та конденсату на кондиціонері випарника, і це призводить до появи корозії на його організм, випарник не є найдешевшою запасною частиною;
 • на тому ж випарнику утворюється шар вологого бруду, а це ідеальні умови для розмноження мікроорганізмів та бактерій, які вигнати із системи кондиціювання буде непросто;
 • У кабіні є гострий неприємний запах.

Змінний елемент повітряного фільтра згідно з регулюванням автосервісу хетчбека підлягає обов’язковій заміні кожні 15 тисяч. кілометри.

В іншому випадку. після 12 місяців використання.

Однак споживчий елемент може бути зношений у коротшому періоді залежно від умов експлуатації. Часті уривки для дорогих країн, в Метрополісі або промислових містах з великою кількістю вихлопів, негативно впливають на стан чистого елемента. Тому період оновлення споживача може бути зменшений до 5-7 тисяч. кілометри.

Ознаки операції повітряного очистка можуть бути виникнення різних проблем, які не спостерігалися раніше. Кожен з них асоціюється з заповненням фільтра з брудом і пилом, дрібні частинки можуть бути лише 1 нанометром. В результаті:

 • Повітря не здатний проходити достатньо, щоб пройти через забруднену фільтрацію отворів і потрапляти в кабіну;
 • Вентиляція трохи роздується, не забезпечує охолодження в гарячій погоді;
 • Піч сильно нагрівається, її робота супроводжується неприємним шумом;
 • Вікна часто помиляються, оскільки повітряний канал не може підтримувати бажану атмосферу в салоні;
 • Проявляється постійним запахом.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS