Заміна салонного фільтра Aveo Т300

Table of Contents

Заміна салонного фільтра Chevrolet Aveo

Салонний фільтр в автомобілі Aveo необхідно міняти кожні 10 тис. км., тому що це звичайний розхідник. Особисто я скептично ставився до заміни фільтра, адже він за ходові якості та компресію двигуна ніяк не відповідає.

фільтра, aveo, т300

Але після я переконався в необхідності його заміни, коли по салону постійно розходився неприємний запах. Я все переконував себе, що це в грубку щось залетіло і гниє, але ні. Це був салонний фільтр, який не змінювався!) тис. км. Зрозуміло, я, коли дізнався про це, одразу ж поїхав до магазину та придбав салонний фільтр.

Поміняти фільтр легко де і будь-коли. У мене на заміну пішло 15 хвилин. Чудова можливість заощадити гроші від заміни фільтра на СТО. Я дуже не рекомендую очищати старі фільтри з надією, що вони ще довгий час прослужать.

Справа в тому, що фільтри зверху покриті спеціальним складом, який не дозволяє мікробам розвиватися на салонному фільтрі, адже там ідеальні умови для цього (темно, тепло).

Згодом це покриття випаровується і мікроби розвиваються на фільтрі, що і призводить до неприємного запаху по всьому салону автомобіля. Це також позначається і на здоров’ї водія (мене) та пасажирів, адже ми вдихаємо ці мікроби.

Якою стороною встановлювати

Крім самої заміни фільтруючого елемента повітря в салоні, важливим є встановлення його правильною стороною. Для цього існують прості позначення:

 • Просто стрілочка (без напису) – вказує напрямок повітряного потоку.
 • Стрілочка та напис UP – вказує верхній край фільтра.
 • Стрілочка та напис AIR FLOW – вказує напрям повітряного потоку.
 • Якщо потік зверху-вниз, крайні грані фільтра повинні бути такими – ////
 • Якщо потік знизу-вгору, крайні грані фільтра мають бути такими – ////
 • Повітря проходить праворуч-ліворуч, крайні грані мають бути такими
 • Повітря проходить ліворуч, крайні грані повинні бути такими –

У Chevrolet Aveo 2 повітряний потік проходить зверху-вниз. Виходячи з цього, а також написів на бічній площині повітряного фільтра та проводимо правильну установку.

Підготовка до заміни та необхідні інструменти

Завдяки вдалій конструкції, на Aveo т300 заміна салонного фільтра є досить простою процедурою. Для заміни вам знадобиться хрестова викрутка пилосос та п’ятнадцять хвилин вільного часу. Перед початком процедури не забудьте вимкнути двигун автомобіля.

заміна салонного фільтра Chevrolet Aveo

Вибір салонного фільтра Chevrolet Т300

Оригінальний фільтр, що встановлюється в Aveo на заводі, є простим протипиловим з паперовою основою (у магазинах цей виріб продається під артикулом 95981206). Вартість такого розхідника відносно невелика (близько 10 доларів), тому навряд чи ви багато зекономите, купуючи неоригінальну запчастину. Втім, якщо у вас є бажання заплатити приблизно вдвічі дорожче і убезпечити себе та пасажирів від більшості шкідливих компонентів, що присутні у зовнішньому повітрі – краще вибирати вугільний салонний фільтр. Головне, щоб він відповідав оригінальному за розмірами. Список неоригінальних виробів, придатних для установки в Chevrolet Aveo:

 • Corteco (каталожний 0005177, протипиловий);
 • Corteco (каталожний 0005178, вугільний);
 • Blue Print (каталожний №ADG02584, протипиловий);
 • TSN (артикул 97.765, вугільний);
 • Nipparts (каталожний №N1340916, протипиловий);
 • Filtron (каталожний №K1223A, вугільний);
 • Blue Print (каталожний №ADG02562, вугільний);
 • MANN (каталожний №CUK2442, вугільний).

Вугільні фільтри досить дорогі, оскільки вони багатошарові та містять додаткові речовини, що покращують ступінь фільтрації без істотного зменшення опору матеріалу повітряному потоку.

Коли міняти, який салонник встановлювати

Для виконання операцій планового ТО існує регламент, а також рекомендації виробника. Згідно з ними, заміна салонного фільтра системи опалення-кондиціювання Chevrolet Aveo II T300 повинна проводитися кожні 15000 кілометрів пробігу або раз на рік.

Враховуючи, що умови експлуатації автомобіля в більшості випадків будуть далекими від ідеальних, фахівці радять виконувати цю операцію приблизно вдвічі частіше, навесні та восени.

Вони можуть змусити засумніватися в тому, що фільтруючий елемент справляється зі своїми завданнями, потрібна позапланова заміна. В принципі, саме на ці симптоми слід покладатися при виборі правильного інтервалу заміни.

Відповідні розміри

При виборі фільтруючого елемента власники не завжди використовують продукцію, рекомендовану виробником автомобіля. У кожного на це свої причини, хтось каже, що оригінал коштує невиправдано дорого. У когось у регіоні продаються тільки аналоги, тому існує необхідність знати розміри, за якими можна зробити підбір:

Як правило, іноді аналоги для Chevrolet Aveo II T300 можуть бути на кілька міліметрів більшими або меншими за оригінал, в цьому немає нічого страшного. А якщо відмінність обчислюється сантиметрами, то тут, звичайно, варто підшукати інший варіант.

Вибір оригінального салонного фільтра

Виробник рекомендує використовувати виключно оригінальні розхідники, що загалом не викликає подиву. Самі по собі вони непогані за якістю і поширені в автомагазинах, але їх ціна багатьом автовласникам може здатися завищеною.

Незалежно від комплектації, на всі Chevrolet Aveo другого покоління (в тому числі і рестайлінгової версії), виробником рекомендується встановлювати фільтр очищення салонного повітря, пиловий з номером General Motors GM 13271190 або вугільний з артикулом General Motors GM 1327119.

Іноді витратні матеріали та інші запчастини можуть поставлятися в дилерські центри під різними артикулами. Що іноді може заплутати тих, хто бажає придбати саме оригінальний виріб.

При виборі між пиловим та вугільним виробом, автовласники радять використовувати вугільний фільтруючий елемент. Такий фільтр коштує дорожче, але він очищає повітря набагато краще.

Відрізнити його легко – фільтруюча гармошка з паперу просякнута вугільним складом, тому має темно-сірий колір. Фільтр очищає потік повітря від пилу, дрібного бруду, мікробів, бактерій та посилює захист ваших легенів.

Які аналоги вибрати

Крім простих салонних фільтрів існують ще й вугільні, які більш ефективно відфільтровують повітря, але коштують вони дорожче. Перевага вугільного СФ полягає в тому, що він не дозволяє проникати стороннім запахам, що йдуть з дороги (вулиці) до салону авто.

Але цей фільтруючий елемент також має недолік – через нього погано проходить повітря. Вугільні фільтри GodWill та Corteco – досить високої якості, є гарною заміною оригіналу.

Втім, у деяких торгових точках ціна оригінального салонного фільтра Chevrolet Aveo другого покоління може виявитися завищеною. У цьому випадку має сенс придбати неоригінальний витратний елемент. Зокрема, досить популярними вважаються фільтри для салону:

READ  Заміна зовнішнього шрусу Ford Focus 2

Звичайні пилові салонні фільтри

 • MANN-FILTER CU 2442 – технологічні розхідники від відомого виробника
 • BIG Filter GB-9941 – популярний бренд, хороше тонке очищення
 • TSN 9.7.764 – непоганий виробник із демократичною ціною

Вугільні салонні фільтри

 • MANN-FILTER CUK 2442 – якісне та товсте вугільне напилення
 • BIG Filter GB-9941/C – з активованого вугілля
 • TSN 9.7.765 – нормальна якість, доступна ціна

Має сенс придивитися і до продукції інших компаній. вони також спеціалізуються на виробництві якісних витратних матеріалів для легкових автомобілів:

 • Amd
 • Bosch
 • Denso
 • Filtron
 • Fortech
 • JS Asakashi
 • Knecht Mahle
 • Kortex
 • Masuma
 • Miles
 • Raf filter
 • SCT
 • Sakura
 • Stellox
 • Valeo
 • Zekkert
 • Невський фільтр

Цілком можливо, що продавці можуть порекомендувати зробити заміну салонного фільтра Aveo II T300 на оригінальні дешеві замінники, зі значно меншою товщиною. Їх купувати не варто, оскільки їхні характеристики, що фільтрують, навряд чи будуть на належному рівні.

Періодичність заміни салонного фільтра

Періодичність заміни залежить від типу фільтра. Виробники рекомендують проводити заміну паперових фільтрів кожні 15-30 тис. км, багатошарових картриджів кожні 30-60 тис. км та вугільних, кожні 50-100 км пробігу. Але, давайте, не забуватимемо, що ми живемо не в європейських умовах і що наші дороги далекі до досконалості. Виробники можуть регламентувати і більш високу цифру експлуатації салонного фільтра, але в реальних умовах ви зрозумієте, що вони далекі до істини. Слід врахувати всі фактори, які в сукупності впливають на зношування очисного елемента, а потім вже прикидати дійсний термін заміни фільтра саме для вашого авто. До того ж у різних автовиробників рекомендації щодо терміну заміни фільтра суттєво різняться. Деякі радять міняти фільтр кожні 10 тис. км, інші наполягають на 25 тис. км пробігу. Тому, насамперед, оцініть умови експлуатації свого автомобіля. Критерії оцінки передбачають враховувати такі фактори, як: дорожні умови (асфальтові або ґрунтові покриття); пора року (літо, зима); частоту експлуатації автомобіля та ознаки несправності салонного фільтра, про які ми поговоримо нижче. Це означає, що якщо ви живете і експлуатуєте свою машину в південній смузі, де підвищений дорожній пил у повітрі, то вам доведеться міняти салонний фільтр набагато частіше за тих, хто живе в регіонах Росії, з чистішим повітрям. Також, якщо ви курсуєте на своєму авто автомагістралями великого міста, з більш щільним потоком машин теж готуйтеся до більш частої зміни салонника. Така необхідність виникає у зв’язку з тим, що багатокілометрові пробки утворюють підвищене вихлопних газів у повітрі, внаслідок чого очисний елемент швидше приходить непридатність.

Вибір салонного фільтра Chevrolet Т250/Т300

Оригінальний фільтр, що встановлюється в Aveo на заводі, є простим протипиловим з паперовою основою (у магазинах цей виріб продається під артикулом 95981206). Вартість такого розхідника відносно невелика (близько 10 доларів), тому навряд чи ви багато зекономите, купуючи неоригінальну запчастину. Втім, якщо у вас є бажання заплатити приблизно вдвічі дорожче і убезпечити себе та пасажирів від більшості шкідливих компонентів, що присутні у зовнішньому повітрі – краще вибирати вугільний салонний фільтр. Головне, щоб він відповідав оригінальному за розмірами. Список неоригінальних виробів, придатних для установки в Chevrolet Aveo:

 • Corteco (каталожний 0005177, протипиловий);
 • Corteco (каталожний 0005178, вугільний);
 • Blue Print (каталожний №ADG02584, протипиловий);
 • TSN (артикул 97.765, вугільний);
 • Nipparts (каталожний №N1340916, протипиловий);
 • Filtron (каталожний №K1223A, вугільний);
 • Blue Print (каталожний №ADG02562, вугільний);
 • MANN (каталожний №CUK2442, вугільний).

Заміна салонного фільтра на Chevrolet Авео Т300

Вугільні фільтри досить дорогі, оскільки вони багатошарові та містять додаткові речовини, що покращують ступінь фільтрації без істотного зменшення опору матеріалу повітряному потоку.

Коли міняти, який салонник встановлювати

Для виконання операцій планового ТО існує регламент, а також рекомендації виробника. Згідно з ними, заміна салонного фільтра системи опалення-кондиціювання Chevrolet Aveo II T300 повинна проводитися кожні 15000 кілометрів пробігу або раз на рік.

Враховуючи, що умови експлуатації автомобіля в більшості випадків будуть далекими від ідеальних, фахівці радять виконувати цю операцію приблизно вдвічі частіше, навесні та восени.

Вони можуть змусити засумніватися в тому, що фільтруючий елемент справляється зі своїми завданнями, потрібна позапланова заміна. В принципі, саме на ці симптоми слід покладатися при виборі правильного інтервалу заміни.

Відповідні розміри

При виборі фільтруючого елемента власники не завжди використовують продукцію, рекомендовану виробником автомобіля. У кожного на це свої причини, хтось каже, що оригінал коштує невиправдано дорого. У когось у регіоні продаються тільки аналоги, тому існує необхідність знати розміри, за якими можна зробити підбір:

Як правило, іноді аналоги для Chevrolet Aveo II T300 можуть бути на кілька міліметрів більшими або меншими за оригінал, в цьому немає нічого страшного. А якщо відмінність обчислюється сантиметрами, то тут, звичайно, варто підшукати інший варіант.

Вибір оригінального салонного фільтра

Виробник рекомендує використовувати виключно оригінальні розхідники, що загалом не викликає подиву. Самі по собі вони непогані за якістю і поширені в автомагазинах, але їх ціна багатьом автовласникам може здатися завищеною.

Незалежно від комплектації, на всі Chevrolet Aveo другого покоління (в тому числі і рестайлінгової версії), виробником рекомендується встановлювати фільтр очищення салонного повітря, пиловий з номером General Motors GM 13271190 або вугільний з артикулом General Motors GM 1327119.

Іноді витратні матеріали та інші запчастини можуть поставлятися в дилерські центри під різними артикулами. Що іноді може заплутати тих, хто бажає придбати саме оригінальний виріб.

При виборі між пиловим та вугільним виробом, автовласники радять використовувати вугільний фільтруючий елемент. Такий фільтр коштує дорожче, але він очищає повітря набагато краще.

Відрізнити його легко – фільтруюча гармошка з паперу просякнута вугільним складом, тому має темно-сірий колір. Фільтр очищає потік повітря від пилу, дрібного бруду, мікробів, бактерій та посилює захист ваших легенів.

Які аналоги вибрати

Крім простих салонних фільтрів існують ще й вугільні, які більш ефективно відфільтровують повітря, але коштують вони дорожче. Перевага вугільного СФ полягає в тому, що він не дозволяє проникати стороннім запахам, що йдуть з дороги (вулиці) до салону авто.

Але цей фільтруючий елемент також має недолік – через нього погано проходить повітря. Вугільні фільтри GodWill та Corteco – досить високої якості, є гарною заміною оригіналу.

Втім, у деяких торгових точках ціна оригінального салонного фільтра Chevrolet Aveo другого покоління може виявитися завищеною. У цьому випадку має сенс придбати неоригінальний витратний елемент. Зокрема, досить популярними вважаються фільтри для салону:

 • MANN-FILTER CU 2442 – технологічні розхідники від відомого виробника
 • BIG Filter GB-9941 – популярний бренд, хороше тонке очищення
 • TSN 9.7.764 – непоганий виробник із демократичною ціною
 • MANN-FILTER CUK 2442 – якісне та товсте вугільне напилення
 • BIG Filter GB-9941/C – з активованого вугілля
 • TSN 9.7.765 – нормальна якість, доступна ціна
READ  Заміна ременя генератора Chevrolet Niva з кондиціонером

Має сенс придивитися і до продукції інших компаній. вони також спеціалізуються на виробництві якісних витратних матеріалів для легкових автомобілів:

 • Amd
 • Bosch
 • Denso
 • Filtron
 • Fortech
 • JS Asakashi
 • Knecht Mahle
 • Kortex
 • Masuma
 • Miles
 • Raf filter
 • SCT
 • Sakura
 • Stellox
 • Valeo
 • Zekkert
 • Невський фільтр

Цілком можливо, що продавці можуть порекомендувати зробити заміну салонного фільтра Aveo II T300 на оригінальні дешеві замінники, зі значно меншою товщиною. Їх купувати не варто, оскільки їхні характеристики, що фільтрують, навряд чи будуть на належному рівні.

Як замінити повітряний фільтр на Chevrolet Aveo

Регулярна заміна повітряного фільтра двигуна. важлива частина обслуговування вашого Chevrolet Aveo. Хоча дилерський центр або професійний механік були б більш ніж раді провести цю просту операцію за вас, це те, що навіть новачок може легко зробити самостійно за 10 хвилин. Оскільки багато магазинів стягують щонайменше повну годину праці за будь-яку роботу, яку вони виконують, ви можете заощадити, замінивши повітряний фільтр Chevy Aveo самостійно.

Заміна салонного та повітряного фільтра авео т 300

Крок 1

Підніміть та надійно підтримайте капот вашого Chevrolet Aveo, потім знайдіть корпус повітряного фільтра. Коли ви дивитеся на автомобіль прямо, корпус фільтра буде розташований у дальній лівій частині моторного відсіку. Схоже на велику прямокутну коробку без одного кута та з виходом з неї великого шланга.

Крок 2

За допомогою викрутки відкрутіть чотири гвинти, що кріплять кришку до корпусу фільтра. Ви знімаєте лише кришку; не намагайтеся знімати, послаблювати чи демонтувати весь корпус.Покладіть гвинти в кишеню або інше надійне місце поза моторним відсіком. Вони вам знову знадобляться.

Крок 3

Зніміть кришку з корпусу повітряного фільтра та вийміть старий повітряний фільтр. Помістіть новий повітряний фільтр у корпус, переконавшись, що він орієнтований так само, як і старий.

Встановіть кришку на корпус повітряного фільтра та переконайтеся, що вона щільно закривається. Затягніть чотири гвинти, щоб знову утримувати кришку на місці, потім ще раз перевірте, чи вона надійно прикріплена до корпусу. так само, як ви її знайшли.

Підказка

 • Деякі автомобільні експерти вважають, що заміна повітряного фільтра у вашому автомобілі допоможе покращити витрати пального, потужність та продуктивність. Повітряні фільтри бувають різних розмірів та форм для різних автомобілів. Якщо чистий фільтр, який у вас є, не міститься в корпусі, ймовірно, ви вибрали не той фільтр для вашого автомобіля.

Попередження

 • Експлуатація автомобіля без встановленого повітряного фільтра може призвести до пошкодження двигуна автомобіля та бути небезпечною для вас у разі виникнення зворотного спалаху.Ніколи не запускайте автомобіль без встановленого повітряного фільтра.

Речі, які вам знадобляться

Розташування повітряного фільтра салону Chevrolet Aveo

Розташування повітряного фільтра салону Chevrolet Aveo. Де знаходиться фільтр кондиціонера на Chevrolet Aveo. З 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 року.

Тут ви можете дізнатися, як знайти салонний фільтр Chevrolet Aveo, якщо вам потрібно його замінити.

Технічне обслуговування одного автомобіля різне. Якщо наближається до вас автосервіс, нижче ви можете побачити, як замінити фільтр кондиціонера.

Якщо вам потрібно замінити повітряний фільтр салону, ви можете знайти його тут.

Фільтр кондиціонера на Chevrolet Aveo знаходиться всередині автомобіля за ящиком рукавички.

Щоб замінити салонний повітряний фільтр Chevrolet Aveo, необхідно виконати наступні дії.

Вперше вам потрібно відкрити ящик рукавички і зняти обмежувачі, натиснувши на обидва боки ящика рукавички і знімаючи ящик рукавички, як ви бачите на малюнку нижче.

Виверніть 4 гвинти, якими металевий стрижень кріпиться до автомобіля, та зніміть його (див. Малюнок).

Тут видно кришку корпусу повітряного фільтра салону. Щоб замінити фільтр, відкрийте кришку корпусу, натиснувши на панель кришки.

Зніміть старий фільтр, натиснувши прямо, і встановіть новий фільтр так, щоб стрілка індикатора потоку повітря вказувала праворуч, та перевстановіть панель, щоб закріпити повітряний фільтр салону.

Встановіть на місце металевий стрижень та ящик рукавички.

Чому потрібно міняти салонний фільтр Chevrolet Aveo? Це необхідно для захисту вашого здоров’я та здоров’я пасажирів. Для цього потрібно видалити запахи, алергію на пилок та інші патогени та забруднювачі. Рекомендується міняти пилковий фільтр Chevrolet Aveo кожні 12-15000 км.

Для отримання додаткової інформації, не соромтеся запитувати, як замінити фільтр кондиціонера в Chevrolet Aveo.

Дізнайтесь більше про те, де знаходиться повітряний фільтр салону або фільтр кондиціонера для Chevrolet.

Якщо ви бажаєте скинути нагадування про сервісне світло на Chevrolet Aveo, натисніть тут.

Як знайти, якщо вам потрібно замінити повітряний фільтр салону, масляний фільтр, паливний фільтр, пилковий фільтр або повітряний фільтр на Chevrolet Aveo.

ЯК ЗМІНИТИ САЛОННИЙ ФІЛЬТР НА Chevrolet Aveo Т300

Детально про заміну салонного фільтра на Chevrolet Aveo своїми руками. Є фото-алгоритм та відео із заміною. Коли міняти салонний фільтр на Chevrolet Aveo. Новий салонний фільтр виглядає так. Проводити таку роботу варто через кожні 10 кілометрів пробігу.

Заміна салонного фільтра Chevrolet Aveo Т300

заміна салонного фільтра на Chevrolet Aveo

Як чистити кондиціонер в автомобілі? Де знаходиться випарник на Chevrolet Aveo Т300?

Заміна фільтра бензонасоса Chevrolet Aveo T300

заміна салонного фільтра Chevrolet Aveo. Як чистити кондиціонер в автомобілі? Де знаходиться випарник на Chevrolet Aveo Т ? Chevrolet Aveo Т салонний фільтор та інші. Фільтр салону Chevrolet Aveo розташований горизонтально. Посібник зі зняття, заміни та встановлення салонного фільтра Chevrolet Aveo T. Відео та статті з обслуговування та ремонту автомобілів своїми руками. Тепер і ви навчилися самостійно змінювати салонний фільтр на Chevrolet Aveo. Все зайняло у нас близько 20 хвилин.

Знімаємо бардачок і міняємо салонний фільтр, як і що для Заміна салонного фільтра на Chevrolet Aveo Т де знаходиться фільтр, де встановлений фільтр, як поміняти фільтр, що потрібно Автор: Chevrolet Aveo. Де розташований фільтр салону на Chevrolet Aveo. Особливості вибору салонного фільтра Chevrolet Aveo. Самостійна заміна фільтра салону Chevrolet Aveo.

Тривалість: Заміна салонного фільтра Chevrolet Aveo T Який салонний фільтр інструкція як замінити салонний фільтр Aveo Т new. Поділитися.

Як працює фільтруючий елемент

Салонний фільтр знаходиться в Chevrolet Aveo Т250 за бардачком. Повітря з вулиці надходить через повітрозабірник системи опалення, потік виходить більшої сили, якщо увімкнений вентилятор. Фільтр встановлений усередині опалювальної системи. По суті, це бар’єр, перешкода на шляху частинок бруду, який пройшов би разом із нагрітим повітрям у салон. У класичному розумінні, фільтр – це папір, просочений спеціальним розчином, статично заряджений. Ця заслінка на шляху забруднень.

Фільтр салону – це не складне технологічне рішення: пропустити повітря через очисний елемент, щоб воно далі пішло чистим. Технологічно складніше зробити сам елемент настільки ефективним, щоб у салон не пройшли бруд та пил, запахи, бактерії, токсичні речовини. Таке технологічне рішення було знайдено. Очищувачі повітря вдосконалилися, стали краще очищати повітря, змінилися застосовувані матеріали.

READ  Заміна задніх гальмівних колодок Chevrolet Aveo Т250

Терміни заміни фільтруючого елемента

Основна маса автовиробників рекомендують здійснювати заміну салонного фільтра через кожні 20-30 тис. км пробігу, проте ці показники варіюються. Дізнатися про ресурс даного агрегату для конкретного автомобіля можна з технічної документації на транспортний засіб.

На частоту заміни салонного фільтра велике значення має середовище, в якому функціонує авто. При роботі в умовах підвищеної забрудненості повітря заміна деталі може бути потрібна через кожні 10-15 тис. км.

Повітряний фільтр доведеться міняти набагато частіше, ніж прописано в інструкції за умови експлуатації авто:

 • у великих містах;
 • у частих міських заторах;
 • у промислових зонах;
 • у місцевості з дорогами із ґрунтовим покриттям;
 • у весняний та осінній період, коли додатковим джерелом забруднення протипилового бар’єру стають волога, пилок та листя рослин.

Багато власників автомобілів практикують робити заміну цього агрегату при кожній заміні масла. Щоб дізнатися, коли знадобиться змінювати повітряний фільтр, можна провести його візуальний огляд.

Крім наявності видимих ​​забруднень фільтра про необхідність його заміни кажуть:

 • тяга повітря, що погіршилася, з дефлекторів;
 • поява в салоні неприємних запахів;
 • наявність у салоні пилу, що особливо впадає у вічі на пластикових панелях;
 • постійне запотівання стекол усередині автомобіля.

Класифікація фільтрів салонного повітря

Сучасні салонні фільтри класифікують за ступенем очищення.

Налічується кілька основних видів фільтрів:

 • Бар’єрні – синтетичне волокно, що затримує великі частинки, комах, пісок.
 • Вугільні – використовують адсорбуючу здатність активованого вугілля поглинати запахи, вловлювати та замикати в собі гази. Він має велику пористу поверхню, тому тривалий час збирає шкідливі повітряні домішки. Згодом мікропори вугілля забиваються, і він перестає виконувати свою функцію, починає працювати як звичайний бар’єрний.
 • Вугільні з антиоксидантним покриттям. Ця технологія добре нейтралізує алергени. Нетканий матеріал з одного боку покритий вугіллям, з іншого на нього нанесений поліфенол. Подвійний ефект очищення позначається на якості салонного повітря – він стає свіжим та безпечним.
 • Електретні – складаються із заряджених електрикою волокон. Вони справляються з найдрібнішими, до 0,5 мкм, частинками. Це суперечки грибів, бактерії, цементний пил.
 • Комбіновані – поєднують кілька шарів з вугіллям, електретним матеріалом, антибактерицидні просочення. Останнє та найкраще досягнення у виробництві даних товарів.

Найдоступнішими та затребуваними на ринку залишаються вугільні та бар’єрні фільтруючі елементи. Оригінальний вугільний фільтр Chevrolet Aveo Т300 має артикул 21-DW-W11 і коштує 450-600. Однак сучасний ринок багатий безліччю аналогових фільтрів, ціна яких трохи нижча за той, який встановлює завод-виробник.

АналогАртикулВартість, в рублях
SAT ST96449577 150
Lynx LAC1515 500
AMD FC39 300
TSN 96539649 250
JD JDACX062 280

Різні агрегати та вузли будь-якого автомобіля мають певний термін служби. Для одних такий термін обчислюється роками, а ось іншим для підтримки функціональності та працездатності всього механізму потрібна регулярна заміна. До останніх агрегатів відноситься салонний фільтр, основне завдання якого полягає в очищенні повітря, що потрапляє в салон повітря. У Chevrolet Aveo заміна відпрацював свій термін салонного фільтра не становить складності навіть для автомобіліста-початківця.

Седан Aveo деякий час випускався під брендом DAEWOO Kalos, і лише з 2005 року американський концерн General Motors презентував версію Chevrolet Aveo з індексом т250, яка лягла в основу та подальшу модифікацію (т300). Втім, на ринках різних країн цей автомобіль вироблявся і досі сходить з конвеєра під різними іменами (Pontiac Wave. в Канаді, Chevrolet Lova. в Піднебесній, Holden Barina. в Австралії). Симпатичний седан популярний у Росії, адже його інтер’єром займалося знамените бюро Italdesign. Втім, і експлуатаційні якості американця опинилися на висоті. Можна не сумніватися, що наявність салонного фільтра в комплектаціях з автокондиціонером лише збільшили рівень комфортності перебування в салоні, що в останні роки є важливим фактором.

Як самому замінити салонний фільтр у Chevrolet Aveo.

План технічного обслуговування Chevrolet Aveo Т300 Технічне обслуговування автомобіля Chevrolet Aveo Т300 з двигуном F16D4 за нормальних умов експлуатації необхідно проводити через кожні 15000 км пробігу або раз на рік залежно від того, що настане раніше. За важких умов експлуатації пробіг до чергового ТО необхідно скоротити вдвічі.

Через кожні 15000 км або щорічно: Перевірка технічного стану двигуна. візуально (відплив рідин) і на слух (стукіт, брязкіт та ін.) Заміна масла в двигуні та масляного фільтра Заміна салонного повітряного фільтра Перевірка та очищення фільтруючого елемента повітряного фільтра Перевірка рівня електроліту, ступеня зарядки та стану клем акумуляторної батареї. Перевірка стану та натягу приводного ременя допоміжних агрегатів Перевірка герметичності всіх шлангів системи охолодження Перевірка щільності та долив (при необхідності) охолоджуючої рідини підвіски, амортизаторів та пружин Перевірка стану та зносу передніх та задніх гальмівних дисків, колодок (заміна колодок при необхідності) Перевірка рівня гальмівної рідини у бачку головного гальмівного циліндра Перевірка технічного стану приладів зовнішнього освітлення та світлової сигналізації їх зносу, пошкоджень Перевірка стану та надійності кріплення коліс Перевірка гальма стоянки Перевірка системи випуску відпрацьованих газів Перевірка герметичності всіх трубопроводів паливної системи Перевірка стану гальмівних шлангів та трубопроводів Перевірка гідроприводу зчеплення

Додатково після кожних 30000 км пробігу або раз на два роки Заміна гальмівної рідини Перевірка справності системи пасивної безпеки Перевірка чохлів шарнірів рівних кутових швидкостей Перевірка стану лакофарбового покриття та антикорозійного покриття нижньої частини кузова Перевірка справності та стану зчеплення Перевірка герметичності з’єднань системи уловлювання парів палива Перевірка рівня трансмісійного масла в коробці передач

Додатково через кожні два роки Заміна живлення пульта дистанційного відмикання замків

Додатково після кожних 45000 км пробігу або раз на три роки Заміна повітряного фільтра двигуна

Додатково після кожних 60000 км пробігу або раз на чотири роки Заміна свічок запалювання двигуна

Додатково після кожних 75000 км пробігу Заміна робочої рідини в автоматичній коробці при важких умовах експлуатації

Додатково після кожних 90000 км пробігу або раз на шість років Заміна приводного ременя допоміжних агрегатів

Додатково після кожних 150000 км пробігу Заміна робочої рідини в автоматичній коробці передач за нормальних умов експлуатації Перевірка та регулювання теплових зазорів клапанів двигуна

Додатково після кожних 240000 км пробігу або п’яти років експлуатації. Заміна охолодної рідини

| Denial of responsibility | Contacts |RSS