Заміна сайлентблоков задньої балки Passat б3

Заміна сайлентблоков задньої балки на автомобілі Volkswagen Passat B3

Підпишись тут, щоб отримувати анонси нових статей прямо на електронну пошту!

На автомобілях Volkswagen Passat В 3, встановлюється чотири сайлентблока на задній балці, VAG A0 501 541, по два на кожну сторону. Не буду говорити, на скільки це відповідальні деталі і що треба сайлетблокі ставити оригінальні або хорошого виробника, скажу тільки, що були придбані сайлетблокі задньої балки Lemforder 10 194 01.

Для заміни сайлентблоков задньої балки на автомобілі Volkswagen Passat В 3 потрібно:

Машину поставити на яму (підйомник), піддомкратити з двох сторін зад і зняти колеса. Потім від’єднати від кріплень на балці гальмівну трубку і провід датчика ABS, щоб балка на них не висіла, коли вниз опуститься (можна не від’єднувати), зняти пластикову захист паливного фільтра, зняти пружину приводу регулятора гальм, двома ключами на 19 відкрутити балку, вийнявши болти зрушуємо балку вниз і вперед (довгі гальмівних шлангів вистачає).

Зубилом і молотком вибиваємо старі сайлентблоки, якщо не виходить вибити відразу, значить сайлентблоки давно не змінювалися і прикипіли до посадочних місць. Доведеться докласти не малі зусилля і проявити кмітливість, але сайлентблоки потрібно вибити.

Новий сайлентблок можна запресувати з допомогою оправлення (фото), можна за допомогою штатного болта і шайб великого діаметру, можна корпус старого сайлентблока перевернути на 180 градусів, накласти на новий, вставити штатний гвинт кріплення, з протилежного боку підходить за розміром посадкового місця шайбу і гайку. Роблячи натяг і постукуючи через деревинку по корпусу нового сайлентблока, потихеньку запресувати.

Можна перед запрессовкой нових сайлентблоков нагріти градусів до 70-90 посадочні гнізда балки (паяльною лампою і ін.).

Отже, зачистивши посадочне місце, змащуємо його (якщо вже сильно хочеться) і ставимо сайлентблоки в задню балку. внутрішні, вухами вперед, зовнішні, вухами назад.

Вся конструкція стягується болтом. сайлентблок сідає на місце.

Головне сайлентблоки не забивати молотком або кувалдою і не в якому разі не можна сточувати, що іноді роблять на деяких СТО. Далі поставимо балку на місце, болт сайлентблока і стійки не затягуючи. Переходимо на другу сторону. Після цього поставивши машину на колеса, покачати гарненько, щоб сайлентблоки зайняли потрібне положення і затягнути болти.

Затягувати болти сайлентблоков тільки, коли машина стоїть на землі! З зусиллям 80Н!

Фото взяті сФорума Volkswagen, автор TPN.

Якщо є будь-які доповнення або уточнення, прошу не соромитися і писати “в коментарі”

Заміна задніх сайлентблоков Volkswagen Passat Б3

Біжимо з цими втулками і сайлентблоками від Audi Б4 до токаря! Підганяємо внутрішню частину труби під сайлентблок він трошки конусний!

Після знімаємо пластикові щитки захисту від бруду з обох сторін кузова у кого залишилися. Відкручуємо пружину чаклуна від кронштейна і дротом фіксуємо чаклун в закритому положенні коли шток максимально висунутий з регулятора гальмівних сил.

Заміна задніх сайлентблоков на Volkswagen Passat B3-B4 своїми руками, без ями і підйомника

Заміна Для демонтажу гальмівних колодок з палива гума Як зняти кермо на Volkswagen Passat б5 Рульове колесо Деталі рульового колеса автомобіля Volkswagen Passat B5 з 4-ма спицями 1. рульове колесо, 4. болт з рифленим поглибленням під ключ, 60 Нм, задня балка Volkswagen Passat б3. болт, 75 Нм, 4. гвинт, 5 Нм, 5. кріпильна пластинка, 6. подушка безпеки автомобіля Volkswagen Passat. 7. одноконтактний штек Заміна Переднього датчика ABS Peugeot Клуб Peugeot, пежопежопежопежодатчіка ABS ABS правого переднього.

Отже, зачистивши посадочне місце, змащуємо його якщо вже сильно хочеться і ставимо сайлентблоки в задню балку. внутрішні, вухами вперед, зовнішні, вухами.

Вся конструкція задня балка Volkswagen Passat б3 болтом. сайлентблок сідає на місце.

сайлентблоков, задньої, балка, passat

Головне сайлентблоки не забивати молотком або кувалдою і не в якому разі не можна сточувати, що іноді роблять на деяких СТО. Далі поставимо балку на місце, болт сайлентблока і стійки не затягуючи. Volkswagen Passat б3. Б4 заміна замка запалювання своїми.

Заміна сайлентблоков Задньою Балки Passat Б3 Відео

Система охолодження Автомобіль: Passat В3 RP 89г. Вирішив не купувати іншу балку, а відремонтувати стару, замінити втулки і раз така справа вирішив пріколхозіть сайлентблоки від Audi б4оні будуть надійніше як кажуть, і особисто я з цим згоден, вони цілісні і масивні! Знадобиться труба діаметром на 62обично стовпчики на парканах задня балка Volkswagen Passat б3 такі ж відрізаємо потрібну довжину майбутньої втулки їх потрібно дві!

.2.6. Балка задньої підвіски

Відкручуємо сам кронштейн від балки, так як він заважає відкручування гальмівної трубки з лівої сторони не одягнути ключ. За допомогою такого ключика відкручуємо гальмівні трубки від шлангів на балці, самі шланги утримуємо від обертання звичайним ріжковим ключем.

Після розкручування закриваємо кінці трубок захисними ковпачками від штуцерів прокачування, а шланги глушимо відповідними пробками. Прекрасно підходять заглушки від нових якщо купували циліндрів зчеплення або ГТЦ. Від’єднуємо кінці тросів ручника від важелів, для цього достатньо трохи стиснути пружину на тросі задня балка Volkswagen Passat б3 вивести бобишку з зацепа.

Далі відкручуємо нижні кріплення амортизаторів до балки, попередньо підклавши підставки, щоб не гупнуло.

І нарешті, розкручуємо болти кріплення балки до кузова, і акуратно опускаємо на підлогу. Потрібно бути готовим, що балка важка, навіть без барабанів.

Задня балка Volkswagen Passat б3 полегшення розкручування всіх вузлів, вони були попередньо за пару днів рясно облиті спеціальною рідиною WD як альтернатива. Витягуємо балку з-під авто.

Відносимо подалі від кузова, так як потрібно працювати з важким слюсарним інструментом. Перевіряємо зовнішній СБ, що міняти задумали не дарма.

Заміна сайлентблоков задньої балки!

Доброго вам дня! Як і планувалося раніше взявся за заміну сайлентблоков задньої балки так як старі неабияк зносилися. Для початку були куплені сайлентблоки.

Ціна питання на них виявилося 200 т.бел.руб.Начінаем заміну з того що вивішуємо балку у вільний стан.

Потім відкручуємо болт накидною головкою на 19. Так як мабуть попередній господар змащував їх графіткой то відкрутити вони без проблем.

Відкрутивши болти і витягнувши балку з черевика, картина представилася досить таки сумної.

Сайлент настільки зносилися що гумки самі відвалилися від металевих частей.Затем стояло питання як же вибити ці металеві частини, але на допомогу прийшов радянський зубило і хороший молоток. Пару хорошими ударами вони вилетіли без проблем, що було великим для мене подивом. Рік тому міняв в Audi 80б3 так там довелося розрізати ножівкою обойму щоб їх дістати)))

сайлентблоков, задньої, балка, passat

Місце посадки під нові Сайлент обробляємо дрібної наждачкою щоб прибрати іржу і деякі задираки і обробляємо графіткой. Потім починаємо запрессовиввать новий сайлент. Для цього застосовувався довгий болт М12, набір шайб і сама металева частина старого сайлента. Спочатку вставляємо новий сайлент в балку, встановлюємо пристосування і потроху закручуємо гайку і сайлент потихеньку сідає в своє потрібне місце. Але не забуваємо постукувати так щоб він рівномірно заходив

І таким же чином запресовиваем другий сайлентблок. І ось готовий результат.

Та й що не маловажно при Запресовка потрібно розвести сайлентблоки відносно один одного на 180 градусів, так щоб внутрішній сайлент своїм металевим виступом був звернений вперед по ходу авто а зовнішній виступом назад, інакше вони швидко зносяться. Далі встановлюємо балку в своє місце, встановлюємо на місце болти (теж бажано змастити графіткой) і затискаємо болти. Затиснувши болти встановлюємо на місце колеса і знімаємо машину з підставок. І ЗНОВУ Ж ЩЕ РАЗ підтискає БОЛТИ БАЛКИ! Ось власне і все, витрачено часу на все це було близько 4 годин 🙂 Терь приїзд зад авто не “гуляє” туди-сюди)))))

СТО нам допоможе!

Для таких автовласників ми зібрали дані по середній вартості заміни сайлентблоков, наприклад, на Ford Focus щодо великих міст Росії. Ось відповідна таблиця.

Місто Вартість близько одного колеса
Москва 2500 руб.
З-Петербург 2000 руб.
Самара 1600 руб.
Єкатеринбург 2000 руб.

Звичайно, в даному конкретному сервісі ціна може трохи відрізнятися, це залежить від року випуску автомобіля, від пробігу, від політики майстерні. Ми вказали тут лише усереднені дані. Але навіть вони показують, наскільки дорога ця трудомістка процедура!

Єдина надія. можливо на ВАЗах зробити даний ремонт простіше, а значить, дешевше? Що ж, подивимося.

Заміна сайлентблоков задньої балки

Рано чи пізно настає момент, коли виникає необхідність ремонтувати задню підвіску передньопривідного автомобіля. Найбільш поширеним видом ремонту тут є заміна всіх задніх сайлентблоков, так як у них найменший ресурс із загальної сукупності вузлів простору ведених коліс.

На характерні неполадки даних вузлів, перш за все, натякають незвичайні стуки і шуми, що лунають з-під кузова ззаду. При русі з’являються проблеми в керованості автомобіля. Подальше неувага до подібних симптомів може привести до руйнування підвіски, а також до дорожньо-транспортних пригод. Візуальний огляд допомагає виявити конкретне місце поломки.

сайлентблоков, задньої, балка, passat

Заміна сайлентблоков, наприклад, задньої балки потрібно, коли вони виглядають зношеними, розшарування. Далі розглянемо, як зробити цю та інші операції на прикладі декількох популярних у вітчизняних автолюбителів моделей машин.

Як дістатися до потрібних деталей в іномарках

Для початку візьмемо такий народний автомобіль як Ford Focus. У даної машини підвіска ведених коліс повністю незалежна багатоважільна, комфортно допомагає рулювання. Але за Comfort доводиться платити. Якщо важелі можуть «відходити» понад 150 тис. Км. пробігу, то набагато раніше може знадобитися зміна сайлентблоков задніх важелів у Ford Focus 2, особливо поздовжніх. Тим більше, як відомо, наші дороги далекі від бажаних. Тобто причини виходу з ладу деталей важелів разом із зазначеною головною причиною такі.

 • Погані дороги.
 • неакуратна їзда.
 • Природний знос.

Ну а для заміни сайлентблоков на Ford Focus 2 нам знадобляться наступні інструменти:

 • набір гайкових ключів, а також головок;
 • універсальні стяжки для пружин;
 • спеціальний стакан для видавлювання сайлентблока.
 • Домкратом піднімаємо ту частину авто, з якою вирішили почати. Пружину стискаємо стяжками.
 • Встановивши опору під головний важіль підвіски, викручуємо болт подпружінени важеля. Далі знімаємо пружину, важіль опускаємо.
 • Відвертаємо гайки кріплень поперечних важелів. нижнього і верхнього укупі з амортизатором.
 • Від’єднуємо трос ручника, слідом знімаємо кріплення проводів ABS, відключаємо їх штекер.
 • Виробляємо випрессовкі, а також заміну сайлентблоков всіх задніх важелів. Ось тут-то настає момент X! Щоб дістати зламану деталь з вушка, та й встановити нову, потрібен спеціальний стакан діаметром в розмір нової деталі. Слід напередодні ремонту попросити будь-якого токаря виточити таке оснащення за новою запчастини.
 • Всі. Збірка проводиться по зворотному шляху.

Операції не стільки трудомісткі, скільки вимагають достатніх фізичних зусиль. Приймаючи рішення про ремонт своїми руками, автолюбитель повинен зважити всі «за» і «проти».

На автомобілі Ford Focus 3 заміна проводиться аналогічним чином. А ось як це зробити на іншій популярній іномарці, розглянемо для різноманітності повноцінної інформації.

Для зміни сайлентблоков у Volkswagen Passat б3 візьмемо такі інструменти:

 • набір гайкових ключів;
 • молоток, зубило.

Тут підвіска на основі загальної балки. Наведемо переустановку деталі з одного боку, адже з другої вона проводиться аналогічно.

 • Знімаємо задні колеса, підпираємо зад автомобіля, щоб він залишався піднесеним.
 • Відкріпляли гальмівний шланг, а також провід системи ABS.
 • Демонтуємо пластикову захист паливного фільтра, а також пружину приводу регулятора гальм.
 • Відкручуємо балку ключами на 19, акуратно опускаємо її вниз і вперед на гальмівних шлангах, фіксуємо її зручніше засобами.
 • Старі деталі вибиваємо молотком за допомогою зубила.
 • Нові запчастини запресовувати знову-таки за допомогою спеціальної оправлення, однак тут можна скористатися штатним болтом укупі з шайбами ​​великого діаметру. Тут необхідно проявити трохи кмітливості.
 • Провівши ті ж дії на другій стороні, збираємо все з новими запчастинами в зворотному порядку.

Як бачимо, завдання теж не з простих, але все ж виконується легше. Проте, багатьом автолюбителям здасться більш розумним дією звернення в автосервіс.

кілька слів про ВАЗах

Якщо говорити про передньопривідні LADA, то, забігаючи вперед. з ними справи йдуть краще. Тут не потрібна, як на Форді, заміна сайлентблоков, наприклад, заднього поздовжнього важеля, тому що підвіска у всіх моделей ВАЗ з приводом передніх коліс складається головним чином з балки.

При описі досліджуваної операції для ВАЗ 2109, так само для ВАЗ 2114, в тому числі для ВАЗ 2110. виходить однакова інструкція, її ми і наводимо нижче. Для цих моделей візьмемо наступне:

 • набір гайкових ключів;
 • молоток, вибивання;
 • болт М12 з гайками, а також 2 кільця діаметром 50 мм плюс циліндр такого ж діаметру, загальна довжина пристосування 75 мм.
 • Піднімаємо всю задню частину машини, підставляємо опори.
 • Від’єднуємо від балки тягу регулятора тиску гальм, а також трос ручного гальма.
 • Ключами на 19 відвертаємо гайки болтів задньої балки, потім виводимо, після чого вивішуємо її, засовуємо брусок між нею і кузовом.
 • Ударами молотка вибиваємо старі деталі за допомогою вибивання.
 • Нову запчастина запресовувати пристосуванням, зібраним самостійно: циліндром тиснемо на нову запчастину, затягуючи болт. за допомогою тиску головки болта по кільцю на циліндр. при цьому гайка з другим кільцем знаходиться з іншого кінця кронштейна балки.
 • Збірку конструкції виробляємо від зворотного.

Таким чином, виходить, що у LADA набагато простіше поміняти заповітні деталі конструкції опор ведених коліс, ніж зробити заміну, скажімо, у автомобіля Ford Focus 2.

Але в будь-якому автомобілі при виробництві даної операції гарною підмогою буде наступна порада: перед установкою нової запчастини для полегшення запрессовки слід рясно вмочити її в мильному розчині.

Також не варто забувати про те, що при виробництві таких робіт попередньо під передні колеса обов’язково підставляються перешкоди проти відкату. При цьому важелем коробки передач включається перша швидкість.

Отже, ми розглянули основні проблеми, з якими може зіткнутися автолюбитель, який вирішив самостійно зайнятися найбільш поширеним видом ремонту задньої підвіски. Також ми вказали зразкові ціни для таких робіт, щоб склалася картина у бажаючих звернутися до майстрів. Наведені рекомендації повинні допомогти тим і іншим.

Як поміняти сайлентблоки задньої балки Passat Б3

Зібралися самостійно ремонтувати машину, тоді запасіться терпінням і витримкою. Якщо забезпечите собі допомогу друзів. також прекрасна підмога, адже кому-то необхідно подавати потрібний інструмент, консультувати, як поміняти задні стійки на Passat Б3, допомагати в процесі ремонту. Багато хто знає і розуміють, що сайлентблоки. це ті, здавалося б, невидимі елементи комплектації механізму авто, але без яких неможливо уявити безпеку процесу водіння. Але ж немає ніяких особливих датчиків з перевірки даного компонента «начинки» машини, допомагає лише уважне ставлення до транспортного засобу, планова технічна перевірка авто. Як же можна запідозрити, що сайлентблоки несправні?

Діагностуємо стан сайлентблоков самостійно

Таким чином, розпізнати неполадки в авто можливо, якщо проявляти пильність і бажання тримати свій транспортний засіб завжди в справному стані. За допомогою фахівця або самостійно не важко розібратися, як поміняти задні стійки на Passat Б3.

Підготовчі роботи для заміни передньої стійки на Passat Б3

Таким чином, виконуються підготовчі роботи, і приймається остаточне рішення, як поміняти сайлентблоки задньої балки Passat Б3 без особливих складнощів. Відзначимо, що демонтаж названих комплектуючих деталей необхідний, адже тоді простіше дістатися до самої мети і провести заміну пошкоджених одиниць. Не забувайте поставити заглушки на від’єднані трубки і шланги.

Інструкція по заміні сайлентблока задньої балки Passat Б3

Таким чином, за інструкцією і виконується заміна сайлентблоков, процедура не складна, але трудомістка, потребує виконання всіх етапів. Надалі необхідно буде задуматися про планову діагностиці і вирішити, чи треба і як поміняти передні стійки на Passat Б3. Добре б в момент роботи мати повний набір інструментів, так як ремкомплект від різних виробників можуть бути відмінності в комплектації, хоч і незначні. Треба бути готовим до всього, коли берешся самостійно ремонтувати транспортний засіб, до кінця правильно і усвідомлено розуміти, як поміняти задні стійки на Passat Б3, поліпшити маневреність машини або хоча б їй не нашкодити в технічному плані. Машини німецької марки Volkswagen заслуговують на особливу себе ставлення.