Заміна сайлентблоков задньої балки Nissan Note

Симптоми і причини несправності

Так як оригінальні сайлентблоки виробник встановлює тільки в нові будівлю балки і наказує виконувати заміну тільки в зборі з балкою, то ми встановлюємо сайлентблоки від перевіреного виробника.

Заміна сайлентблоков задньої балки Nissan TIIDA

Експлуатація авто з несправними сайлентблоками задньої балки небезпечна не тільки зниженням динаміки, стійкості, але і, при сильному їх знос, швидко виходять з ладу задні стійки і пружини, що значно збільшує вартість майбутнього ремонту.

Операція по заміні сайлентблоков задньої балки на моделях TIIDA відноситься до категорії технічно складних і вимагає крім знання конструкції задньої підвіски ще й наявності спеціальних оправок, знімачів, а також і досвіду роботи.

порядок робіт

Технологія заміни сайлентблоков задньої балки Nissan TIIDA

 • Піднімаємо авто на підйомнику;
 • Знімаємо колеса заднього моста;
 • Підводимо під балку гідроупор і трохи піднімаємо балку для зняття напруги;
 • Віддаємо амортизатор і пружину;
 • Відкручуємо всі елементи, що заважають опускання балки (троси ручника, гальмівні трубки та ін.);
 • Відкручуємо болти кріплення сайлентблоков до кроонштейнам;
 • Опускаємо балку на гідроупоре, щоб було зручно працювати з сайлентблоками;
 • Перед демонтажем старих сайлентблоков ставимо мітки на балці, щоб правильно зорієнтувати при установці нового виробу;
 • За допомогою гідравлічного знімача Випрессовиваемие старі сайлентблоки;
 • Очищаємо посадкові отвори на балці і запресовувати нові вироби;
 • Далі збираємо все в порядку, зворотному зняттю;
 • Остаточну затягування кріплення сайлентблоков виробляємо після опускання авто з підйомника;
 • Після закінчення заміни перевіряємо авто на стенді розвал. сходження.

При необхідності заміни сайлентблоков задньої балки на моделях Nissan TIIDA ви можете скористатися послугами професійних механіків в будь-якому з техцентров нашої мережі. Зручний для вас техцентр можна легко знайти на карті, обговоріть по телефону з менеджером час відвідування і приїжджайте на заміну.

Сайлентблок підрамника

Оригінального номера сайлента окремо немає!

Йдемо далі, на черзі нижні важелі передньої підвіски, вони відрізняються. правий і лівий.

Дилер важелі не ремонтує, як і підрамник, а змінює в зборі! Подивимося номера і аналоги важелів.

підрамник

Оригінальний номер підрамника в каталозі:

І заміна всієї цієї залізяки, тільки через сайленблоки, на думку багатьох Енотоводов. зайва трата грошей, особливо у кого авто не на гарантії.

Ознайомитися з цінами на цю деталь, можна трохи нижче в блоці!

Nissan. Juke. Tiida. Замена сайлент-блоков задней балки.

Цілком можна обійтися заміною сайлентблоков підрамника. У будь-якому автосервісі можуть це зробити, при наявності гідравлічного преса. Можна звичайно і самому (у себе в гаражі) виконати процедуру випресовки і запресовування, а так само зняття підрамника, але це буде не просто зробити без преса і підйомника, хоча деяким умільцям вдається. Та й сама робота по зняттю підрамника не найпростіша, необхідно відкрутити багато елементів підвіски, а потім заново їх прикрутити, ускладнюється робота прикипіла гайками. В середньому, в сервісі за зняття і установку підрамника беруть 5 000 рублів.

Нижній важіль

Оригінальні важелі в зборі: 54500BC42A і 54501BC42A

сайлентблоков, задньої, nissan, note

Артикул замінили на: 54500-BC41A і 54501-BC41A

LYNXauto C5010R. R. LYNXauto C5010L. L.

CTR CQN-18R. R. CTR CQN-18L. L.

Lemforder 35847 01. R. Lemforder 35846 01. L.

сайлентблоков, задньої, nissan, note

Завдяки досвіду власників Nissan Note самим бюджетний і не поганий спосіб ремонту нижніх важелів, є заміна окремо сайлентблоков і кульової опори.

На фото нижче зображено які деталі встановлені в нижніх важелях передньої підвіски Nissan ноутбука:

Заміна сайлентблоков підрамника і важелів на Nissan Note

Рано чи пізно сайлентблоки підвіски руйнуються і з’являється характерні стуки і скрипи, які потрібно усувати. Термін служби сайлентблоков і деталей підвіски залежить від багатьох факторів: стиль їзди, ступінь зношеності доріг регіону, де Ви проживаєте, якість запчастин, встановлених на Вашому автомобілі і т.д. Хтось змінює елементи підвіски на 30 000 км пробігу, а хтось на 70 000 км.

Ниссан ноут. Замена сайлентблоков балки

Кому цікаво на якому пробігу що змінюють. дивимося статтю про ТО.

І так вирок. заміна сайлетблоков підрамника і сайлентблоков нижніх важелів передньої підвіски Nissan Note. Щоб було більш зрозуміліше як виглядають елементи підвіски, можна скористатися схемою підвіски в фотографіях.

У моєму випадку заміна цих елементів підвіски сталася на 87 000 км пробігу Єнота, можна сказати, що навіть протрималися вони довго, до цього моменту підвіска практично не ремонтувалася, і всі запчастини стояли оригінальні.

Офіційні дилери не практикують заміну окремо сайлентблоков, змінюють тільки елемент повністю, в нашому випадку це підрамник і нижні важелі передньої підвіски ноутбука. Такий ремонт звичайно найнадійніший, але і найдорожчий: підрамник коштує 8 000 рублів і важелі, кожен 7 000 рублів, плюс заміна всього цього приблизно 8 000 рублів. Загалом рахуйте самі, кому по кишені. міняйте, а кого жаба задушила йдемо далі!

Кульова опора, нижня

Під час ремонту з’ясувалося, що під заміну підлягають з’єднувальні тяги підрамника. Бажано перед ремонтом подбати і запастися потрібними запчастинами!

Які номери кронштейнів, можна знайти на сторінці: кронштейни підрамника

Конструкція «тихих деталей» на Nissan Note

Розглянуті нами деталі являють собою прямі або Г-подібної форми пружні гумово-металеві втулки, які закріплені не за допомогою болтів і гайок, а впресовані в утримують їх на штатних місцях чашки. Останнє хоч і забезпечує належну ефективність їх роботи, але значно ускладнює процес їх заміни. Для цього потрібно не тільки висока кваліфікація майстра, а й наявність спеціального інструменту. Тому-то і не рекомендується проводити цю операцію самостійно. Від того, наскільки рівно будуть запресовані в чашки нові деталі, залежить і якість роботи сайлентблоков, і їх довговічність.

Гума, хоч вона і називається зносостійкого, все ж таки схильна до зносу. Звідси і той факт, що служать ці деталі недовго: теоретично, їх слід міняти через кожні 100 тис. Км., На практиці ж через низьку якість російських доріг, вони виходять з ладу значно швидше. Як правило, перші ознаки зносу гумово-металеві втулки починають виявляти вже під кінець п’ятого-шостого десятка тисяч кілометрів.

Не так давно у продажу з’явилися втулки, де замість гуми використаний поліуретан. матеріал більш щільний і менш схильний до зносу. Багато автомеханіки віддають перевагу саме їм. Але, вирішивши встановити на свою машину дорожчі і більш довговічні поліуретанові сайлентблоки, треба розуміти наступне: вони зроблять підвіску машини трохи більш жорсткою.

Своєчасна заміна задніх сайлентблоков Note: ознаки зносу

У чималому ступені саме від якості та своєчасної заміни сайлентблоков залежить довговічність підвіски в цілому. Розглянуті нами деталі є, по суті, запобіжниками інших більш дорогих компонентів ходової частини машини. Вони гасять високоамплітудні коливання, що передаються від коліс на важелі (стійки і пружини покликані боротися з низькоамплітудними коливаннями). А адже саме перші і є для підвіски і кузова головним руйнівним чинником.

Можна сказати, що ці невеликі, нескладні за своєю конструкцією та недорогі деталі, що зношуються. Заміна задніх сайлентблоков Note повинна проводитися при перших же ознаках їх зносу. А ознаки ці такі:

 • підвіска автомобіля стала працювати жорсткіше;
 • автомобіль при русі по прямій веде вбік, що стає особливо помітним при гальмуванні. При різкому натисканні водієм на педаль гальма можливі навіть замети задньої його частини;
 • шини задніх коліс зношуються нерівномірно. швидше стирається протектор на їх внутрішніх краях;
 • в салоні відчувається підвищена дрібна вібрація навіть при русі машини по рівній дорозі;
 • під час поворотів і при подоланні перешкод з-під кузова машини чути характерний скрип і постукування;
 • задню підвіску час від часу «пробиває»: при цьому чітко чути звук глухого удару.

Чи не поміняні при необхідності «тихі деталі» небезпечні не тільки погіршенням динаміки і стійкості автомобіля. Будучи серйозно зношеними, вони перестають захищати від зносу і пружини зі стійками, в результаті чого ті теж досить швидко виходять з ладу. Ось чому так важливо при появі перших же описаних вище симптомах приїхати в автосервіс, де заміна сайлентблоков задньої балки Nissan Note займе зовсім небагато часу, обійдеться власнику машини в невелику суму (включаючи вартість нових деталей), зате ви будете спокійні і за технічний стан свого авто, і за довговічність всіх компонентів його ходової частини.

Особливості Nissan Note російського складання

Незважаючи на те, що передня підвіска Тііди незалежна, а задня залежна, конструкція останньої дещо складніше. Справа в тому, що в процесі експлуатації машини вона відчуває значно більший тиск, тому і полягає вона з більшої кількості компонентів, і надійність кожного з них вище, ніж у елементів передньої.

Надійний ремонт балки Nissan: заміна задніх сайлентблоков Note на СТО

Про те, що основну частину підвіски автомобіля складають амортизатори. телескопічні стійки і пружинами. знають, напевно, навіть ті, хто має вельми загальне уявлення про конструкцію автомобіля. А ось про наявність в ній ще і елементів, іменованих сайлентблоками, більшість автовласників дізнаються лише тоді, коли підвіска на вибоїнах та на поворотах починає поскрипувати. Але ж у Тііди цих елементів ходової частини, назва яких можна перекласти з англійської як «тихі деталі», в цілому близько 18, причому, 14 з них знаходяться в задній підвісці.

Чому заміна сайлентблоков задньої балки Nissan Note повинна бути виконана на СТО

Жорсткого правила, що зобов’язує проводити заміну всіх цих деталей одночасно, немає. Тим більше, якщо ви встановлюєте деталі того ж типу, що стояли в підвісці і раніше. Проте, краще замінити їх відразу все. Як мінімум, всі деталі задньої або передньої підвісок.

Тим самим ви не тільки забезпечите не тільки рівний ступінь жорсткості ходової частини, а й збільшите термін її служби в цілому. Адже зношуються розглядаються нами деталі приблизно з однією швидкістю, так що, якщо вийшла з ладу одна, найближчим часом чекай того ж і від інших.

Датчик коленвала на Renault ДПКВ на Nissan х Trail. Де знаходиться датчик коленвала. Як проізводітс Як поміняти батарейку в ключі Mazda CX-7 Потрібна допомога. Творець теми: Mikhail Eamon Добрий день! Надайте будь ласка консультаційну допомогу. Dmitry Abhayananda Заміна салонного фільтра Nissan х Trail Nissan x.

У разі якщо він вийде з ладу, доведеться дуже не дешеве відновлення. Захист картера двигуна Nissan Х-Trail Т Цілком можна обійтися заміною сайлентблоков підрамника.

У будь-якому автосервісі можуть це зробити, при наявності гідравлічного преса. Можна звичайно і самому у себе в гаражі виконати процедуру випресовки і запресовування, а так само зняття підрамника, але це буде не просто зробити без преса і підйомника, хоча деяким умільцям вдається.

Заміна сайлентблоков Задньою Балки Nissan Note

Та й сама робота по зняттю підрамника не найпростіша, необхідно відкрутити багато елементів підвіски, а потім заново їх прикрутити, ускладнюється робота прикипіла гайками. В середньому, в сервісі за зняття і установку підрамника беруть 5 рублів.

Заміна задньої стійки Nissan Блюберд. За каталогом він пробивається як сайлентблок задньої підвіски, нехай це Вас не бентежить, підходить як рідний, випробувано часом.

Але є аналоги за привабливою ціною 2. 2 рублів, такі як: Sidem або Febest К12LH і. Насправді це помилкова економія, в таких важелях сайлентблоки дуже сумнівної якості, та й сам метал бажає кращого.

Всі власники ноут, хто ставив такі дешеві важелі, вкрай не рекомендують, їх встановлювати. У деяких випадках, такі запчастини витримували тільки 5 км заміна сайлентблоков задньої балки Nissan Note.

Купувати і встановлювати такі важелі можна тільки в разі якщо Ви найближчим часом плануєте продавати автомобіль, і хочете заощадити на ремонті. Встановлювати такі важелі для себе. дорожче Вам вийде з-за швидкого ремонту.

сайлентблоков, задньої, nissan, note

Сайлентблоки нижнього важеля Завдяки досвіду власників Nissan Note найнадійнішим і недорогим способом ремонту, є покупка окремо сайлентблоков і кульової опори і запресовування їх в рідній важіль. JBJ Ці запчастини за розмірами підходять як рідні. перевірено на власному досвіді, заміна сайлентблоков задньої балки Nissan Note на думку деяких Енотоводов, навіть перевершують за якістю оригінальні.

Виходить в результаті рублів і у Вас надійний важіль, який прослужить довго. Сполучні тяги Коли я міняв вище зазначені деталі, в процесі ремонту вияснілосьчто з’єднувальні тяги [BC01A і BC01A], які кріплять підрамник до кузова, теж підлягають заміні.

Заміна датчика Opel Astra J Датчик положення колінчастого вала двигуна встановлений в задній частині блоку циліндрів всередині мотора навпаки задньої шиї колінчастого вала на задньому сальнику колінчастого вала, що має спеціальну конструкцію. Колодка джгута проводів датчика розміщена в задній частині блоку циліндрів двигуна за стартером. У разі несправності в ланцюзі датчика положення до Заміна Подушок Двигуна Mazda Отже приступаємо, я як завжди робив з Братом в нашому гаражі, одному зробити досить складно.

Нам знадобляться 2 домкрата ну і заміна сайлентблоков задньої балки Nissan Note дещо.

Балочные сайлентблоки Nissan Note

Заміна сайлентблоков задньої балки Nissan Note робили в такий спосіб не всі фотографували. Лезім під машину, колеса не знімали насамперед знімаємо гальмівні шланги з кріплень заміна сайлентблоков задньої балки Nissan Note балці, що б коли будемо опускати балку їх не пошкодити.

Зліва, відкручуємо хомут тримає Адсорбер прямокутна пластикова коробка, з лівого боку поруч з бензобакомдля того що б можна було підлізти і послабити болт кріплення лівого сайлентблока поки він прикручений до рами: Повний розмір а прикручений він взагалі капітально ледве-ледве його відкрутили. Походу ніхто його з попередніх власників не міняв.

Після того як послабили болт самого кріплення сайлентблока, послаблюємо 3 болта кріплення балки з лівого боку, після чого підставляємо домкрат: Змащуємо ВД поверхню сайленблока і точно так же за допомогою проставок і шпильки впресовиваем новий сайленблоки.

Вибирайте виконавця on-line

На діаграмі представлено вільний час для попереднього запису (в годинах) за техцентрам і різних видів робіт.

Приймайте роботи по ремонту підвіски в ремзоне

Майстер цеху постійно знаходиться в ремзоне для демонстрації Вам результатів діагностики і ремонту. Він відповість на всі Ваші запитання. Рекомендуємо Вам оглянути всі нові запчастини підвіски перед установкою і всі замінені запчастини при прийманні робіт після ремонту.

Знижки в вересні

Новим клієнтам подарунки і 15% знижка на місяць.

Наші переваги

Сертифіковані техцентри Nissan. Збереження заводської гарантії. Висока якість робіт і обслуговування. Низькі ціни на роботи і запчастини. Оригінальні запчастини та аналоги в наявності.

онлайн відео

Спостерігайте за роботою приймання та механіків.

Відкрито техцентр Юніон Моторс Бережковській

5,5 тис. М кв. за адресою Бережковській наб. 38 с2. тут є все для обслуговування Nissan, Infiniti і Kia.

Відгуки клієнтів

Юніон Моторс. вибір користувачів Яндекса!