Заміна Renault Logan Watch Bearing без абс

Заміна носіння

Щоб видалити старий підшипник, спочатку треба зняти стопорне кільце. Використовуйте щипці.

Сама підшипник може бути вибити, для якого барабан розміщується квартиром вниз. Використовуйте, наприклад, коло з круговою перервою. Діаметр оправки, який буде потрібний тут. 49 мм.

Посадочне місце під новим підшипником очищається і змащується (літол, китайма). Барабан повинен “дивитися” літак. Натискання здійснюється за допомогою Mandrel. У той же час це може лише стосується “зовнішнього” підшипникового кільця.

Хто порушить останню вимогу, буде купувати інший підшипник. На першому кроці використовуються щипці, призначені для замикання кільця. Головне, щоб мати можливість повернути “зупинку” на місці!

Заміна переднього концентратора на Renault Logan

Заміна підшипника Renault Logan. це проблемна процедура вдома, оскільки вона вимагатиме принаймні преси з тиском 10 тонн. Але ви не повинні відчаю, замінюючи концентратор, що підшипник на Renault Logan не настільки складно, як це може здатися на перший погляд. Заміна підшипника Renault Logan. це проблемна процедура вдома, оскільки вона вимагатиме принаймні преси з тиском 10 тонн. Але ви не повинні відчаю, замінюючи концентратор, що підшипник на Renault Logan не настільки складно, як це може здатися на перший погляд.

Спочатку ви повинні з’ясувати, як прийти до точного діагнозу.

Renault Logan Front Croe Selection підшипник

Життя підшипників фронтових коліс вузлів автомобілем Renault Logan 1.4 в діапазоні 50,60 тисяч кілометрів.

Після встановлення ремонтних підшипників замість заводу може стати ще менше.

Заміна переднього підшипника на Renault Logan, Sandero, Lada Largus, Nissan Almere # Відео доріжка

Одержаний підшипник фронтального колеса концентратор оголошує себе інцидентним звуком (підшипник потовщений), добре відрізняється при переміщенні автомобіля, стукаючи в передню підвіску під час дотику. При прокручуванні руками володіння колесом можна почути зовнішній шум з концентратора (у випадку функції підшипника концентратора, колесо обертається майже мовчки).

Необхідні інструменти, пристрої та запчастини

Для якісної самостійної заміни підшипника маточини переднього колеса автомобіля Renault Logan 1,4 альтернативи чашковому зйомнику немає. У кращому випадку ви можете адаптуватися до цієї мети порок з оправками відповідного діаметра.

Щоб видалити внутрішнє кільце підшипника з концентрацією. Якщо такого вигину немає, ви можете зробити долоту та монтажний лезо.

Новий підшипник ступиці переднього колеса

Або два, якщо планується замінити підшипники на обох передніх колесах (що рекомендується, але не обов’язково якщо загудів лише один).

Набір інструментів для зняття супутніх деталей

Піддомкрачуємо та знімаємо переднє колесо

Видаліть супорти, гальмівний диск і гальмівний щит

Від’єднайте передню стійку від поворотного кулака

Зніміть поворотний кулак разом з центром від хвостовика на відкритому повітрі

При видаленні лівого поворотного кулака ми намагаємося не витягнути внутрішній виріз з коробки передач (утримуйте привід і не дозволяйте його осьовому руху).

Порядок заміни підшипника маточини переднього колеса на автомобілі Renault Logan 1,4

Виймаємо маточину з поворотного кулака

Кладемо поворотний кулак на лещата і через оправку відповідного діаметра (головку, шматок труби) молотком вибиваємо маточину. Внутрішнє кільце підшипника залишиться на ній. Видалити з концентратора захисного шайби.

Вибиваємо маточину з підшипника за допомогою лещат та оправки або головки відповідного діаметра

Знімаємо внутрішнє кільце підшипника зі маточини

CLEASH HUB в порожнини і за допомогою долота та молотка злегка зміщують кільце. Далі ви можете підключити кільце з спеціальним витяжком і видалити його. Або підчіпаючи його монтажною лопаткою з різних боків зрушити по маточці і так само зняти.

Знати внутрішнє кільце підшипника з тонким і товстим зубилом

Заміна переднього підшипника на Renault Logan, Sandero, Lada Largus, Nissan Almera # Відео доріжка

Ви можете використовувати кілька доріжок різної товщини і застосовувати їх один за одним рухом кільця. У разі виникнення проблем з видаленням кільця, необхідно вирізати його на діагональ шліфуванню, для здатності.

Зніміть утримувальне кільце підшипника

Утримувальне кільце встановлюється в паз поворотний кулак. Видаліть його за допомогою щипців для видалення блокування кільця.

Збереження кільця підшипника з канавки в поворотному кулаку найлегше видалити витіснення

На автомобілі Renault Logan, підшипник концентратора переднього колеса закріплений у покрівельному отвір поворотного кулака з одним замикаючим кільцем з боку колеса. За підшипником спирається на бін.

Видаліть підшипник поворотного кулака

Покладіть поворотний кулак на порошок, покладіть на зовнішнє кільце підшипника оправки відповідного діаметра та молоткові удари, стукайте підшипник кулака. Ви можете використовувати склянку, щоб витягнути підшипник, але вибивайте швидше. Підшипник вибивається тільки в напрямку колеса, за кипінням.

Тримайте колісний підшипник від поворотного кулака з використанням оправки відповідного діаметра або старого підшипника

Встановіть новий підшипник у поворотний кулак

Перед установкою ми чистимо кулак, діра сидіння підшипника (змащує його тонким шаром літолу-24), ми можемо видалити паз до замикаючого кільця. Якщо є датчик швидкості, покладіть в отвір кулака його встановленого кільця з лапами всередині. У той же час, тримач датчика швидкості на кільці повинен бути розташований у поворотному кулаку.

READ  Які лампи коштують в фарах ВАЗ 2110

Ми призначимо нового підшипника в поворотний кулак, поки чашка появи не припиняється, застосування зусиль до кінця його зовнішнього кільця, тоді як шайба з витяжкою покладається на поворотний кулак. Захисна шайба підшипника темного матеріалу повинна бути адресована до кільця датчика швидкості (якщо є).

Натискання підшипника в поворотний кулак за допомогою пристрою (витягнути) і віце

Встановіть утримання кільця підшипника.

Встановіть вузол переднього колеса

Ми очищаємо землю поверхні концентратора з пельменами з калеса та каток, змащують тонкий шар літолу-24. Ми натиснемо концентратор у підшипнику. У той же час чашка вигину повинна відпочити наприкінці внутрішнього кільця підшипника.

Натискаючи концентратор у підшипнику за допомогою пристрою (витягнути) і пороку

Після заміни підшипника вузла переднього колеса, ми встановлюємо всі супутні частини в порядок зворотного.

Примітки та доповнення

Підшипники для передніх коліс на автомобілі Renault Logan відрізняються: для автомобілів з ABS і для автомобілів без абс. Це потрібно враховувати при придбанні нових деталей. Підшипники для автомобілів з абс мають темну захисну шайбу з одного боку. Він виготовлений з магнітного матеріалу. Під такими підшипниками встановлюється установка кільця датчика швидкості (установка описана вище в статті).

 • Роз’єм
 • Колісний болт
 • Стояти під автомобілем
 • Молоток
 • Ударна шліцева викрутка
 • Силовий комір
 • Торцева головка на шістнадцять, вісімнадцять, тридцять
 • Накидний ключ на шістнадцять, вісімнадцять
 • Щипці для зняття стопорних кілець
 • Проникне мастило
 • Динамометричний ключ
 • Знімач для рульових наконечників
 • Torx T40
 • Мідне мастило
 • Монтажний важіль
 • Оправки для перепресування маточини та підшипника
 • Зубило
 • Болгарка з відрізним колом

1. Зніміть декоративний ковпачок, очистіть і обробіть змащенням гайку кріплення ступичного підшипника. 2. Попросіть помічника натиснути на педаль гальма і відкрутіть гайку за допомогою головки на 30. 3.Послабте колісні болти, піддомкратьте та зніміть колесо. Для безпеки видаліть гніздо і встановіть підставку під автомобілем. 4. Стискання затискачів, вийдіть з місця посадки датчика АБС і вільний дріт з кріплень на поворотний кулак. 5. Очистіть грязь і обробляти гайковий монтаж WD-40 рульового наконечника. Далі, відкрутіть гайку головою шістнадцять і отримайте рульовий наконечник від кулака, потрапляючи в вухо молотком. Більш правильно використовувати витяжний. 6. Надлишкована викрутка в непрацюючій частині прокладки, підніміться трохи гальмівний поршень, щоб видалити супорти без проблем. 7. Задні омолоджуйте два болти кріплення супортних дужок під головою протягом вісімнадцяти. Далі, зніміть супорту і принесіть його до стійки. вісім. Після того, як гальмівний диск монтажний гвинти через розширення та відкрутіть їх за допомогою Torx T40. Після відключення гвинтів, вийміть гальмівний диск. Якщо диск куплений, то ще раз вони розрізають його молотком і охоплюють проникаючу мастило в місцях колісних болтів.
9. Лікувати проникаючу мастила і відкрутіть гайкові болти кулака до стійки до стійки. Гайка і голова під ключ болт до вісімнадцяти. 10. WD-40 і відкрутіть м’ячнуючу м’яч болт. Болт голова і гайка під ключ для шістнадцяти. одинадцять. Після відключення гайки виберіть болт за допомогою. Якщо болт не дає, то вимкніть його для голови прямо в той час, як вона розроблена. 12. Забивайте клин на розріз на кулак і стискаючи важіль, отримайте пальцем м’яча від кулака (якщо потрібно, ви можете кілька разів вдарити молоток у важіль). Ви можете використовувати ударну викрутку як клину. тринадцять. Через розширення, потрапивши в кінці СЛС, щоб запустити його з місця (часто це вуглеводи). Далі вийміть виріз від кулака, потім виберіть кулак фістинг, використовуючи кулак кулака і зніміть кулак. 14. Забрати оправку за розміром і ганьбити концентратор. Зробити це може бути у віце-пресі. Як Mandrel зручно використовувати кінцеві голови. Як правило, після розширення внутрішній кліп підшипника залишається на вузлі. 15. Зніміть фіксуюче кільце з щипцями і порожнім підшипником з відповідним оправкою.
шістнадцять. За допомогою шліфувальної машини вирізати кліп старого підшипника на концентратор і розділити його з долотом. 17. Очистіть місце підшипника від оксиду і покладіть на нижню кільце для монтажу датчика АБС. Положення установки видно на фото нижче. вісімнадцять. Змастіть посадку, а також підшипник і натискає його на магнітне кільце (якщо немає абс, це не має значення, яка сторона). Як оправки, використовуйте старий підшипник, попередньо забиваючи навколо краю, щоб він не відскакує. дев’ятнадцять. Встановіть блокування кільця та натисніть концентратор у підшипці. Зверніть увагу, що вам потрібно зробити лише внутрішній підшипниковий кліп.

 • Очистіть і змащуйте всі нитки кріплення болтів з міддю змащення, а також слоти.
 • Перед затягуванням цінуйте стан м’яча кріплення м’яча. Різьблення часто витягується. Стаття оригінального болта 77 03 034 114.
 • Не втрачайте пластиковий запобіжник.
 • Очистіть та обробляти площину концентратора з мідним мастилом, а також розташуванням колісного диска до гальма.
 • Болти кріплення стелажі до кулака. 105 нм;
 • Болт м’яка. 60 нм;
 • Дивитися гайка. 280 нм.

Заміна переднього колеса Renault Logan

Перш за все, вам потрібно придбати деталі для заміни. Ви можете зробити це в наступних номерах статей. Для машини з ABS: Оригінальний. 6001547686 Аналог оригіналу SNR R155.16 для машини без абс: Оригінальний. 6001547696 Аналог оригіналу SNR R155.62 Процедура виконання робіт була проведена за допомогою автомобіля з встановленою системою ABS. Якщо у вас немає цієї системи, ви все ще можете використовувати цей посібник, тому що він майже однаковий. Основна відмінність полягає лише в розміщенні блокування кільця сенсора швидкості колеса. Процедура роботи: 1.Встановіть автомобіль на плоску плоску. Затягніть стоянок гальма, а під задніми колесами розміщуйте зупинки, щоб забезпечити надійну фіксацію автомобіля в одному місці. 2.Ми виконуємо операції з ослабленням голови кріплення колеса. Візьміть ключ до 30 і слабкіше, ніж кріпильний горіх, який затягується до значних зусиль, тому ви можете використовувати додатковий важіль. 3.Встановіть машину на роз’єм і видаліть колесо. Також повністю відкрутіть кріплення кріплення.

READ  Скільки олії в передньому мосту Niva

4.Видаліть сенсор швидкості колеса, а також гальмівний щит. 5.Тепер вам потрібно розібрати кінчик рульової тяги з кулака повороту. Для цього, відкрутіть гайку його кріплення, а потім відносно слабкі рівномірні удари з молотом кінчика пальця.

6.Далі ми відкрутіть горіхи закріплення амортизуючої стійки, яка прикріплена до поворотного кулака.

7.Тепер ви можете видалити поворотний кулак, потягнувши його з колісного приводу Shank.

вісім.Використовуйте лещата для фіксації кулака, після чого проведіть вибивання маточини. Спочатку потрібно встановити оправку і застосувати кілька знімків з молотком (замість оправки ви можете вибрати відповідну голову від діаметра з набору)

9.Після цього ви можете видалити концентратор. Можливо, коли вона залишається зовнішньою частиною підшипникового кільця. Потрібно демонтаж за допомогою шліфувальної машини, але дуже обережно не пошкодити сам вузл.

10.Встановіть витіснення або інший інструмент, який знаходиться під рукою, щоб видалити підшипник (якщо допускається зникнення, то допускається використання молотка та відповідної оправки)).

11.Акуратно проведіть випресовування деталі зі маточини.

12.Посадкові місця, де була встановлена ​​деталь, необхідно очистити від бруду, після чого змастити. Також необхідно змастити новий підшипник перед його встановленням. 13.Тепер ви можете встановити новий Hub Renault Logan Hub. Для цього використовуйте оправлення та молоток.

Важливо! Удари під час встановлення витрачають строго у зовнішню частину елемента, інакше його можна пошкодити.

14.Після цього потрібно зробити установку всіх вузлів у зворотному порядку.

Різновиди переднього ступичного підшипника на Renault Logan

На Renault Logan існує два види підшипників – з ABS та без нього.

Тому при виборі варто знати, чи є на автомобілі ця функція. Крім заводського підшипника, існує ряд аналогів, які можна застосовувати для установки на Renault Logan.

Оригінальний номер запчастини

 • Артикул оригінального підшипника виглядає так – 6001547686. Це каталожний номер з функцією ABS та його вартість становить – 3400
 • Якщо автомобіль не оснащений функцією ABS, то артикул виглядає так – 771205779.

Аналоги

Є кілька аналогів, які можна рекомендувати встановити на Renault Logan замість оригінального заводу. Що ж до якості, то перераховані нижче, нічим не поступаються тим, що виготовлені на заводі виготовлювачі.

Отже, спочатку розглянемо аналоги концентратора, що несуть на Renault Logan з функцією ABS:

renault, logan, bearing
Назва виробникаКаталожний номерСередня ціна в по
Dello 30600105470686 900
Denckermann W413279 1200
Master-sport 6561-SET-MS 1350
Automotor France ABR5580 1400
Breckner BK26004 1500
БТА H1R026BTA 1650
Асам 30454 1750
Шматок SCP 6561 1750
Mapco 26150 1800
Ганс Пріс 700 546 755 2000
Абс 201127 2100
SNR XGB.41371.R00 2100
Kraft Automotive 4105029 2600
Оптимальний 701 837 3000
Стеллокс 43-28402-SX 3000
Febi 26887 3300
RUVILLE 5584 3600
Шматок 6300

Таким чином, видно, що існує досить багато аналогів, які можна встановити замість переднього заводського підшипника ступичного з ABS.

Тепер розглянемо список аналогів тим, що без ABS:

Найменування виробництва ціна нумерації в програмному забезпеченні
Kamoka 5600006 850
БТА H1R006BTA 860
Febest Dac37720037-комплект 875
Dello 30770102050779 880
NK 753910 900
CX CX 101 960
DENCKERMANN W413235 1000
Kraft Automotive 4105125 1000
Starline LO 03596 1100
Брекнер BK26001 1 200
Майстер-спорт 3596-SET-MS 1300
Meyle шістнадцять- 1300
Абс 200002 1300
FEBI 05528 1300
Autlog RS1041 1300
Оптимальний 700 310 1300
ASHIKA 44-11001 1400
Деникманман W413088 1500
RUVILLE 5516 1600
Шматок 1600
Корам CR016ZE 3000

Аналоги переднього підшипника переднього концентратора без абс є також багато і де вибирати. Як видно з таблиці, головною ціновою політикою коливається близько 1300, що дешевше, ніж оригінальна частина.

Розміри підшипників фронту

Іноді є випадки, коли неможливо придбати підшипник, а продавці пропонують зателефонувати за розміром, щоб підняти підходящі. 90% автомобілістів навіть не знають, як це розраховано, і що такий критерій існує.

Крім того, деякі виробники пропонують каленські підшипники, які мають значно вищий ресурс використання. Стандартна деталь може проїхати до 30 000 км, але опція розподілу до 50 тисяч. Км.

Отже, розмір переднього підшипника. 37x72x37 мм.

Таким чином, ви можете знайти та вибрати аналоговий для установки на Renault Logan.

Фронт підшипник: Особливості вибору, ціни, розміри, статті

Основною особливістю вибору кулькового підшипника є той факт, що для Renault Logan існує з продуктами ABS і без абс. Яка різниця між підшипниками з абс і без абс? Відповідь проста, у першому випадку, спеціальна магнітна смужка застосовується до деталей, розташованих на місці гумової залози з кінця продукту. У другому випадку, це магнітна смуга не.

Підшипник ступиці без ABS:

Якщо ви покласти запасну частину для автомобілів з анти-замком на машині без абс, то панель буде спалювати сигнал, який абс несправний, і він не буде працювати

Renault Logan Hub Bearing

На заводі в концентраті покладіть продукцію марки SNR. Відповідно, рекомендується, щоб купити цю марку.

Оригінальна фабрична підшипник Стаття: Без ABS 771205779. з ABS 6001547686.

Надійний виробник є фаг Factory, вартість продуктів яких коливається від 2500 до 5000, наступним ціновим сегментом становить від 1700 до 2500 для такої ціни, ви можете придбати високоякісну та погану якість, як пощастило. Найкраще виробники: SNR, SWAG, NTN. Як правило підшипники з ABS дорожчі в 1,5-2 рази.

№ п/пВиробник / КраїнаАртикул (каталожний номер)Ціна 2017 рік, рубОсобливостіСтопорне кільцеПідшипникКріпильні ступичні болтиІнструкція
1 FAG Німеччина Аналог 713 6300 30 (без ABS) 713 8013 10 (з ABS) 1400, 3800
2 FEBI Німеччина Аналог 24315 (з ABS) 3000
3 SKF Швеція Аналог VKBA 3596 (без ABS) 1400
READ  Часткова заміна масла в АКПП Nissan TIIDA

Розмір підшипника маточини на Renault Logan

Останній критерій для вибору. це перевірка відповідності. Якщо підшипник дешевий, розміри можуть не збігатися з оригіналом. Деталі розмірів виглядають наступним чином: 37 мм. внутрішній діаметр кільця (під діаметром посадки), 72 мм. зовнішній діаметр (під діаметром посадки), 37 мм. ширина. Розширений список специфікацій представлений у таблиці.

Параметр. Вимірювання
Діаметр дірки Мм 37
Зовнішній діаметр Мм 72
Номінальна висота Мм 37
динамічна вантажопідйомність KH 41,0
Вантажопідйомність статична KH 34,0
номінальні обороти оборотів в хвилину 3700
осьової зазор Мм 0,05-0,09
Тип стали SHX-15
Сталеві і ролики твердості HRC 61-65
Контактні кутові прокатні доріжки дипломований фахівець.
Момент затягування Knm 190
груба шорсткість RA 0.32
кількість куль ПК. тридцять
Вага Г. 310

Прямий ремонт та заміна переднього підшипника Car Renault Logan 1.4-1.6

Перш ніж замінити підшипник, прочитайте переднє підвісне пристрій і підшипнику.

 • Корпус поворотного кулака;
 • Власник датчика AVS;
 • Змінна деталь (м’який підшипник);
 • Утримання кільця;
 • Передній концентратор.

Підготуйте інструмент у списку:

 • Набір сантехнічних ключів та осадних головок;
 • Викрутка, молоток;
 • Круглі рулони, пороки;
 • Витяжний (якщо це можливо);
 • Динамометричний ключ (бажано).

Підшипник заміни послідовності операцій:

 • Ми піднімаємо машину гніздом, а болти колеса повністю скручені і видаляємо колесо. ВАЖЛИВО: За безпеку роботи, спочатку рекомендується послабити горіхи, а потім піднімати машину гніздом.
 • Тепер видаліть блок. Ми відкручуємо два гайки з ключем до 18, потім ми розділили блоки з лапочкою, вставляючи його всередині супорта.
 • Далі послабити ключ болтів до 16, який утримує рульовий наконечник. Потім вибиваємо його молотком або використовуємо знімач для кермових наконечників. Потім негайно відкрутіть дві болти за ключем до 18, які закріплюють кулак до стійки.
 • Зніміть гальмівний диск, то робота буде з самою центром.
 • CLEASH Корпус роторного механізму в порожнині, тепер ми натискаємо концентратор за допомогою вигину або збити за допомогою орендованої голови з ключа або використовуйте прес.

Якщо у вас немає такого вигину, зробіть інакше. Болгар з невеликим диском може бути розрізаний через концентратор і розділити його з долотом.

Або таким чином, через копіювальник (див. Більш детальну інформацію в кінці статті).

 • Тоді ми піднімаємо поверхні посадки з бруду, витріть частину ганчірки. Ми обов’язково змащуємо поверхні для сидіння, для цього вони використовують LITOL.
 • Починаємо встановлення нового продукту. Спочатку встановіть датчик шайби з системи анти-блокування, як на фото.

Коли монтуєте підшипник, орієнтуйте його торець із чорною магнітною смугою, до тримача датчика антиблокувальної системи.

 • Новий підшипник заляканий у сидіння, гладко, без спотворень. За допомогою ручного винищувача ми натиснемо частину до корпусу, або оцінка рівномірного удару через мідь у віце.
 • Наступна дія необхідна в корпусі кулаків для встановлення блокування кільця.
 • Тепер ми призначимо HUB до нового підшипника до зупинки (у отвір).
 • Ми збираємо вузол у зворотному порядку. Після встановлення зовнішнього блокування кільця та концентратора, захищений гальмівний диск і гвинт кулака до місця до стійки, підтримка м’яча та рульове колесо. Ця заміна вважається повною.
 • Після зборки перевірте гладкість обертання колеса, шум і задній лист підшипника повинні зникнути.
 • Щоб переконатися, що немає етикетки, встановлений підшипник регулюється осьовим розривом.
 • Рекомендується зробити колесо збору, тому що болти на стійці були відкручені.

При натисканні зусилля знімача або друку, або ударів по міді, має бути направлено тільки на кінець зовнішнього кліпу нової частини.

Симптоми розбиття

Власники покоління Renault Logan 1 визначають підшипники підшипників підшипників відповідно до таких функцій:

 • Під час руху почується суха криза з колеса. Це означає, що рухові ролики рухаються уздовж зламаного кліпу, їх розташування нерівномірно. Звук прокатки сферичних елементів явно чутно в кабіні, неможливо заплутати з чимось. Це перший із симптомів, при його виникненні не варто зволікати з ремонтом.
 • Коли кліп розширюється сильніше, з’являється вібрація, передана спочатку на рульовому колесі, а потім у всьому тілі Logan 1. Цей стан справ стає небезпечним, в будь-який час може застрелити колесо, що призведе до сумніх наслідків. У цьому випадку краще не відчувати долю і змінювати елемент, що виникає.
 • При русі Renault Logan тягнеться до боку, необхідно постійно крутити, як це відбувається, коли неправильний збір. Це відбувається тому, що підшипник одного з коліс несправний і злегка скручений.

поворотний кулак; 2. настановне кільце датчика швидкості обертання колеса (на автомобілі без ABS воно відсутнє); 3. підшипник маточини; 4. стопорне кільце; 5 — маточина колеса Усі три випадки майже гарантовано говорять про проблеми у маточиці. Як тільки з’явилася одна з знаків, терміново перейдіть Renault Logan 1.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS