Заміна ременя Timing Granta 16 клапанів

Заміна термінів Lada Granta 8 клапанів, термінів та термінів

Заміна термінів Lada Granta 8 клапанів відбувається кожні 75 тисяч кілометрів. Якщо ви ігноруєте планову заміну ременя, натяжний ролик і іноді насос (насос теплоносія), то ви можете зіткнутися з серйозним ремонтом двигуна Lada Granta. Зрештою, обсяг поясу механізму розподілу газу практично завжди призводить до пошкодження клапанів, клапанних сідлав і навіть поршнів. Тому терміни часу повинно бути дуже обережним. Одного разу 15 тисяч необхідно оглянути ремінь для перерв, тріщин, загонів або шліфування. Детальна діаграма часу Lada Granta.

 • 1. Cogged колінчастий вал шків
 • 2. шків теплоносія
 • 3. Натяжний ролик
 • 4. задні захисне покриття
 • 5. Перемикач шків розподільного валу
 • 6. час строку синхронізації
 • A. приплив на задній захисній кришці
 • B. етикетка на шків
 • C. етикетка на кришці масляного насоса
 • D. етикетка на колінчастому шків.

Щоб замінити привідний ремінь механізму розподілу газу, ми повинні розібрати ремінь для приводу генератора або приводним поясом допоміжних підрозділів для Granta з кондиціонером. Шестикутник “на 5” поворот чотирьох гвинтів закріплення передньої верхньої кришки термінів часу та видалення пластикового корпусу.

Щоб уникнути пошкодження датчика положення колінчастого валу, необхідно його видалити. Коли вимкнено запалювання, натисніть клавішу підключення та від’єднайте блок від роз’єму датчика. Голова “на 10” повернути датчик кріплення болта.

Ми витягуємо датчик з припливної отвору покриття масляного насоса і покладіть його на місце, де немає сталевої тирси, яка згодом не може порушити роботу датчика.

Перед демонтажним поясом необхідно перевірити фази розподілу газу двигуна. встановіть поршень з 1-го циліндра до стиснення NMT (верхньої точки) стиснення тактування. Голова “на 17” поворот колінчастого валу за годинниковою стрілкою на болт для кріплення генераторного приводу шків до набору етикеток 1 на приладі шків кам’яного валу з припливу 2 на задній обкладинці термінів синхронізації.

Щоб забезпечити правильне положення колінчастого валу, вийміть гумовий вилку вікна перегляду у верхній частині каркасу зчеплення. Ризик 2 На маховику повинен бути розташований навпроти шкали гнізда 1, який видно у вікні кришки зчеплення.

ременя, timing, granta, клапан

Перед тим, як поворот навколо обмінника приводу шків, ми просимо помічника, щоб зафіксувати колінчастий вал від повороту, вставляючи викрутку через карту зчеплення через вікно.

Голова “На 17” вимкніть генератор приводу шківного кріплення болт зняти шків і шайбу.

Шестикутник “на 5” перевернуть три гвинти кріплення переднього нижнього обкладинки часу. Зніміть кришку.

У 15 “ослаблення затягування напруженого роликового кріплення затягування.

У той же час, натяжний ролик перетворить напругу ременя, щоб послабити. Зніміть строковий ремінь від колінчастого валу і каміння шківів. Вийміть ремінь від відсіку Granta Motor.

Увага! Після видалення ременя синхронізації неможливо перетворити колінчастий вал і розподіл валів, щоб уникнути фарбування поршнів у клапанах. Розміри дисциплінного ременя Drive Lada Granta з 8 клапанними двигунами шириною 17 мм, кількість зубів 113.

Для видалення натяжного ролика ременя часу поверніть болт його прикріплення і видаліть натяжний ролик разом з болтом.

Поверніть пластиковий роликовий кліп, тримаючи його для ексцентричного. Ролик повинен обертатися мовчки, рівномірно і без в’язниці. В іншому випадку ролик повинен замінити.

У той же час ви можете перевірити здоров’я насосу теплоносія, скручування та шокував його для шків. Встановіть натяжний ролик на місці, нарешті, не затягуючи болт його монтажу. Для різних модифікацій двигуна в голові головки циліндра, виготовлені дві різьбові отвори під натяжним валиком. Роликовий кріплення болтовий гвинт у верхній отворі голови циліндра. Фото нижче отвору вказує на червону стрілку.

Встановіть ремінь часу Granta у зворотній послідовності. Перш ніж встановити ремінь, ми переконані у комбінації встановлених етикеток колінчастого валу та розподілу валів. Ми носимо ремінь на шків колінчастого валу, потім потягнувши обидва гілки ременя, носіть задню гілку на шків насоса теплоносія та запускаємо його для натяжного ролика, а фронт. ми покласти на сюжет кам’яний вал.

При необхідності ми надрукуємо шків розподільного валу до найменшого кроку до збігу зубів поясу з депресіями шківів. Для напруги ременя, потрібно перетворити натяжний ролик проти годинникової стрілки. Для цього вставте зовнішній диск стрижня стрижня (діаметр 4 мм, відстань між 9 мм стрижнів) спеціального ключа (для ясності показано на видаленому ролику).

Такий ключ використовувався при налаштуванні напруги ременя в усіх вазах переднього приводу, ви можете придбати його в будь-якому магазині автозапчастин.

Також для регулювання напруги ременя синхронізації Lada Granta ви можете використовувати щипці для видалення зупинок. Ми розтягуємо ремінь, повороту натяжної натяжної натяжної натяжної натяжної стежки до відповідності зовнішнього диска ролика з прямокутним виступом його внутрішнього рукава, а також затягнути валик для монтажу до крутного моменту 34-41 нм.

Надмірна напруження ременя зменшує його термін служби, а також термін служби теплоносія та розтяжного роликового насоса. Недостатня напруга ременя також призводить до його передчасної недостатності і може спричинити порушення фаз розподілу газу. Ми перетворюємо колінчастий вал для двох поворотів за годинниковою стрілкою. Перевірте напругу ременя та збіг набору колінчастого валу та розподілу валів. Коли видаляється шків генератор приводу, правильне положення колінчастого валу зручно контролюється шляхом поєднання етикетки 1 на шків колінчастого валу з краєм покриття масляного насоса. Фото для ясності далі.

READ  Помилка P1602 ВАЗ 2112 16 клапанів

Якщо ви не впевнені у своїх здібностях, ви можете довірити роботу щодо заміни ременя на автосервісу Lada Granta. Для двигуна з 8-клапанним механізмом ГММ, це дешевше, ніж для версії з 16 клапанними двигунами.

Перевірка статусу поясу

Перевірка стану передачі ременя повинна бути виконана під час охолоджуваного двигуна. Для цього зніміть кришку часу. Ми можемо заважати лавці для миття скляної рідини. Тому штангу також краще видалити. Щоб видалити верхню кришку, вам доведеться вийти 5 болтів. Розібрати достатньо дна, щоб відкрутити 2 болти.

Для зручності обстеження ременя доведеться видалити правильне колесо і бруд. Візьміть голову до 17, і за допомогою своєї допомоги ви подрібнюєте коліна праворуч. Необхідно покрутити його для болту, що закрав до допоміжних конструкцій шківів. Після цього ви можете перевірити ремінь і оцінити його стан. Ви можете зробити це самостійно, але ви можете запросити фахівців. Але, як правило, ентузіасти автомобілів роблять це самі.

Але які дефекти скажуть, що привід. це час замінити:

 • відірвання матеріалу;
 • тріщини та випинання на поверхні;
 • Субліци для зубів;
 • Кадри горіння з’явилася на обертовій стороні;
 • Охкени поховали.

Якщо ви бачили щонайменше один з цих дефектів, це означає, що передача ремінця підлягає заміни. І чим раніше ви робите, тим краще. Особливо зверніть увагу на наявність слідів масла на поверхні поясу. Навіть якщо на даний момент пояс виглядає неминучим, він все одно буде замінити, тому що масло зруйновано діє на гуму, і такий ремінь буде, безумовно, не триватиме довго.

Увага! Зношений пояс може зламати, і це загрожує серйозним наслідкам. У цьому випадку синхронізація руху валу перестане бути виконана, поршні зустрінуться з клапанами, а двигун прийде в двигун. Наслідком цього буде вирізати клапани. Інші деталі механізму також отримають різні пошкодження. Цей ремонт коштуватиме дорого. Ось чому так важливо виробляти діагностичні процедури по відношенню до поясу.

Ми продовжуємо опитування приводу. Тепер нам потрібно перевірити ступінь її розтяжки. Для цього, прокрутіть колінчастий вал праворуч. Необхідно це зробити для повного збігу етикеток на кам’яних ткацьких шків з канавками на задньому корпусі.

Якщо розтягування ременя є нормальним, то виріз на випробувальному роликовому диску (1) сумісний з виступом на рукаві (2).

Якщо немає повного збігу, це означає, що вам потрібно регулювати напругу передачі. Для цього слід послабити тяговий ролик. Це робиться з головою 15. Щоб витягнути привід, натяжний ролик слід перевірити ліворуч, щоб послабити праворуч. Для цього, у зовнішньому диску ви повинні вставити особливий рогатий ключ. Також для цього ви можете використовувати щипці, які використовуються для демонтажу пробку.

Якщо проблема поясу лише у своїй напрузі, привід слід витягнути. Не треба перетягнути поясу, оскільки це, безумовно, вплине не тільки в його стані, а й у стані підшипників і роликів. Але провисання поясу також не допускається. Через цю фазу розподіл газу буде порушений, який обов’язково призведе до серйозного розбиття механізму. Тому, якщо дорогий ремонт не включений у ваші плани, напруга повинна бути оптимальною.

Після того, як привід знову перевірте відповідні етикетки. Для цього колінчастого валу поверніть праворуч на 2 поворотах. У цьому випадку теги на шківи повинні поєднуватися з вирізами на задньому корпусі. Виріз диска, розташованого за межами, повинен збігатися з виступом на рукаві, який знаходиться всередині. Якщо повна комбінація не відбулася, ви повинні повторити розтягнення ремінця. Якщо ви зробите повний ремінець, це неможливо, його потрібно буде замінити. Це можна зробити без участі професіоналів.

Ремінь ГРМ. Що це потрібно для чого

Для передачі крутного моменту від колінчастого валу до системи розподілу газу в більшості сучасних автомобілів використовується привідний ремінь. Salers і драйвери називають цей елемент строки. Це твердий гумовий продукт, посилений спеціальним склопластиком. Для кращої зчеплення, у нього є зуби, які збігаються за розміром з вигинами на колінчастому валу та кам’яних ткацьких шківів. Ремінь виконує надзвичайно важливу функцію при роботі двигуна, забезпечуючи безперервний цикл споживання та вихлопного механізму, а також випуск вихлопних газів. На додаток до моторних валів, ремінь часу на Гранда 8 клапан призводить до руху та насос-теплоносія, який називається “насосом”. Без надійного приводу, операція енергоблоку неможлива в принципі, тому кожен водій повинен уважно стежити за цілісною частиною та замінити цей елемент вчасно.

Терміни несправності з методів Гранта та ліквідації

Розподіл розподільного пристрою у бігових випадках може призвести до провалу електростанції. Це можна уникнути, якщо це своєчасно перевіряти всі елементи розподілу газу та усунути дефекти та розбиття в часі.

Основні ознаки несправностей та процедур

Причина Варіант усунення
Двигун не розвиває максимальну потужність, недостатній динамік.
Порушення прогалин між штовхачем та розподільними вадами. Регулювання прогалин.
Очищення між сідлом і клапанами. Шліфувальні сідла, заміна клапана.
Нестабільна робоча робота, часто кіоска.
Порушення прогалин штовхачів і камер. Регулювання прогалин.
Недоліки або деформовані клапани. Заміна зношених елементів.
Споживання нафти виросла.
Знос або деформація клапанів. Замінюючи прокладки.
Одяг клапан або направляючі рукави. Замінюючи клапани або гіди.
Клапани стукають.
Великий розрив між камерами камеру та важелями. Встановіть правий кліренс.
Пружина не вдалося. Змінити весну.
Великий стрижень і путівник. Заміна зношених елементів, ремонту та шліфування GBC.
Носіння розподільних валів. Заміна розподільного валу.
Шумовий ремінець.
Ослаблений напруження ременя. Розтяжка.
Натяжний одяг. Деталі заміни.
Клінічний стильний натяк. Усуньте занурення.
Овець кам’яного валу.
Носили кулаки та важелі див. Заміна.
Зношені підшипники. Заміна підшипників.
Стиснення зменшується в циліндрах.
Клапани спалюються. Установлювати.Новий.Клапани.
Прекрасні сусідні клапани до сідла. Шліфувальні сідла і клапани.
READ  Заміна олії Granta 8 клапанів

Діагностика помилок TRG. складна процедура. Знаки також можуть вказувати на інші вузли та агрегати. Щоб точно визначити причину розбиття, необхідно розібрати голову блоку циліндрів. У приватному гаражі така процедура досить багато часу споживає, крім того, необхідно володіти особливими навичками та обладнанням.

LADA Granta Заміна термінів власних рук, схема та знаки синхронізації

Lada Granta Заміна часу. це важливий елемент компетентного автосервісу. Зрештою, у разі виникнення проблем з приводом механізму розподілу газу, перерва на поясі, це гарантоване дороге ремонт двигуна Lada Granta. Зрештою, зустріч клапанів з поршнями, особливо на 16-клапанному двигуні, неминуча. Сьогодні ми поговоримо про час 16-клапанного версії Gents Motor. За словами виробника, зубчастий ремінь механізму розподілу газу Lada Granta потребує перевірки кожних 15 000 кілометрів. На Каліну з 16 клапанами на конвеєрі вони поклали дуже надійні ворота поясу, яка легко хвилює розтяжко та роликовий ролик і навіть насос. Проблеми, як правило, виникають не через поясу, але через ролики, які виробляють свій ресурс. Тому краще перевірити Ganda Timber Drive ще раз, ніж тоді, щоб займатися дорогим ремонтом двигуна.

Перевірка статусу та регулювання напруги ременя синхронізації Lada Granta проводяться на холодному двигуні (15-35 ° С). Щоб перевірити ремінь, вийміть верхню кришку приводу. У той же час, краще видалити скляний бак для зручності.

Ключ Torx T-30 вимикає п’ять гвинтів для монтажу верхньої кришки термінів.

Розташування гвинтів синхрологічних гвинтів (для ясності відображається на знімку двигуна GANDA): 1. гвинти, закріплюючи верхню кришку; 2. гвинти нижнього покриття.

Приймаючи верхній край кришки з двигуна і трохи піднімаючи його, видаліть верхню кришку.

На Lada Granta з ручною передачею, ми включаємо п’яту передачу, прокатуючи машину (або повісити правильне переднє колесо і обертайте колесо за годинниковою стрілкою). Ми перевіряємо ремінь часу. Автомобіль з автоматичною трансмісією для обстеження ременя, ми видаляємо правильне переднє колесо та правий грязьовий щит двигуна відсіку.

Голова “На 17” ми перетворюємо колінчастий вал за годинниковою стрілкою на болт, закріплюючи допоміжних агрегатів шківів та перевірте ремінь.

Поверхня зубчастої частини поясу не повинно мати складки, тріщини, зубів, що готують та гумові деталі з тканинної рамки. Зворотна сторона поясу не повинна носити, викриваючи нитки шнурів, а також спалення слідів. На кінцевих поверхнях поясу не повинно бути пучки і шліфування. При виявленні дефектів або значного невідповідності елементів керування поясом (див. Нижче) Пояс повинен бути замінений.

Ви також повинні змінити ремінь, коли виявляються сліди моторного масла (перед встановленням нового поясу, необхідно усунути причину масла до поясу), коли замінить один з валиків або насосного насосу.

Увага! При невдачі ременя часу (при різанні або різання зубів), можуть виникнути контактні клапани з поршнями через невідповідність взаємного кутового розташування колінчастого валу та розподілу валів. У результаті це призводить до дорогого ремонту двигуна.

Перевірте напругу ременя. Для цього ми перетворюємо колінчастий вал (див. вище) за годинниковою стрілкою до комбінації етикеток на шкали передач каршова вала з вирізами на задній обкладинці часу.

З нормальним напруженим ременем і з умови збігу етикеток на шкірях, виріз 1 зовнішнього випробування натяжного ролика повинен збігатися з прямокутним виступом 2 його внутрішнього рукава.

У нормальному стані поясу, але невелика розбіжність вирізання з виступом на натяжну (не більше половини ширини виступу) необхідно регулювати напругу ременя. Для цього ми послабимо натяжний ролик кріпильний болт.

Щоб затягнути ремінь, ви повинні перетворити натяжний ролик проти годинникової стрілки, а для ослаблення. за годинниковою стрілкою. Для цього вставте спеціальну клавішу в канавках зовнішнього диска ролика у вигляді двох стрижнів діаметром 4 мм, закріпленого до клавіші ключа (відстань між 9 мм стрижнів). Цей ключ використовується для відрегулювання механізму ременя для приводу всіх автомобілів переднього приводу ВАЗ.

Ми вставляємо ключ у роликові канавки (для ясності показано на видаленому ролику). Щоб перетворити натяжний ролик, ви також можете використовувати щипці для видалення блокування кільця.

Ми розтягуємо ремінь до висічення зовнішнього диска з прямокутним виступом його внутрішнього рукава і затягують валик для монтажу з крутним моментом 34-41 нм.

Увага! Надмірне напруження ременя зменшує життя самого поясу та підшипника насосного насоса, розтяжної та гідравлічних роликів. Недостатня напруга ременя також призводить до його передчасного недостатності, що може спричинити порушення фаз розподілу газу та, як наслідок, призводить до поршневого контакту з клапанами та дорогим ремонтом двигуна.

Ми перетворюємо колінчастий вал для двох поворотів до поєднання етикеток на шкали передач розподільних валів з вирізами на задній панелі часу приводу часу та перевірте, що виріз зовнішнього диска натягу збігається з прямокутним виступом його внутрішньої рукав. При необхідності повторіть регулювання напруги ременя. Якщо дефекти поясу виявляються або з значним положенням відпливу зовнішності розтяжного ролика відносно прямокутного виступу його внутрішнього рукава (більше половини ширини динаміка), ремінь слід замінити.

Встановлена ​​під двигуном для двигуна, що регулюється за висотою, зупиняється, залишають вагу цієї частини блоку живлення.

Ключ Torx T-30 виходить два гвинти для кріплення нижньої кришки приводу GRM (CM CM Location. вище). Ми розслабляємо одну з болтів напруженого пристрою допоміжних агрегатів підвіски пристрою напруги та повністю відключають другий болт.

Підвищення напруженого ролика з однією рукою, з іншою рукою видалення нижньої кришки термінів часу (для ясності відображається на видаленому двигуні).

Увага! З зворотної сторони напруженого пристрою встановлюється віддалена пральна машина (показана стрілка). Не втрачайте його! Голова “на 17” обертається навколо болту для кріплення шківного приводу допоміжних одиниць, закріплюючи колінчастий вал від валового автомобіля з ручною коробкою передач двома способами. попросити помічника включити п’яту передачу та натисніть на педаль гальма або фіксуйте маховик двигуна, видаляючи стартер.

READ  Установка ГУР на ВАЗ 2110 8 клапанів

Асистент повинен вставити викрутку між зубами маховика (на фото, положення викрутки відповідає обгортку шківного кріплення болта).

Для автомобіля з автоматичною трансмісією можлива лише другий варіант. Болт прикріплення шківів затягується великим моментом (105-110 нм), тому при вивертанні, ви повинні використовувати великий важіль.

Видалити болт з шайбою, шків допоміжних агрегатів і шайб a.

Діаграма приводу Lada Granta 16.

 • 1. Cogged колінчастий вал шків
 • 2. зона a
 • 3. шків шенадні
 • 4. Натяжний ролик
 • 5. зона
 • 6. заднє покриття механізму буріння GD
 • 7. шків передач вихлопного валу
 • 8. Зона з
 • 9. зубчастий пояс
 • 10. Зубний шківний вхідний відділ
 • 11. Керівний ролик
 • 12. Натяжний натяжний приводний ремінь допоміжні агрегатів

Зона А: виступ 1 на кришку масляного насоса повинен збігатися з етикеткою 2 на колінчастому шків.

Зона B: Вирізати 1 Зовнішній натяжний роликовий диск повинен збігатися з прямокутним виступом 2 внутрішнього роликового рукава.

Зона C: Виріз установки 1 на задній панелі механізму приводу GD повинна відповідати етикетці 2 на шків вихлопного відділення (для споживання кам’яного валу є подібні вирізки та етикетка, і вони також повинні збігатися).

Для зручності наступної збірки, зафіксувати шківи розподільних валів. З невеликим приводом напруги між шківили клин з м’якої деревини. У той же час деревні волокна повинні бути спрямовані вздовж зубів.

У автозапчастинах ви можете купити універсальні світильники для фіксації шківів з повороту. Вони не дорого, і робота над заміною поясу для 16 клапанних двигунів серйозно спрощена.

Ми послабимо натяжний ролик кріпильний болт з напруженим болтом з ролика і видаляючи ремінь від решти шківів, вийміть його.

Розміри ременя синхронізації Lada Granta 16 клапанів Ширина 22 мм, кількість зубів 137.

Натягнувши натяжний валик, зніміть його разом з віддаленою шайбою. На клавішному ключі від 15 “кріплення направляючого кріпильного болту та вилучення направляючого ролика з віддаленою пральною машиною та болтом (тендітний дизайн).

Перевірте стан підшипників обох роликів. Ролики повинні мовчки обертатися, без спинки і затискання. З найменшою підозрою у несправності або великого пробігу, не замінюючи ролики краще оновлювати примусово. Також перевірте стан насосного насосу двигуна: не повинно бути слідами теплоносія, і вал повинен мовчати, без зворотного зв’язку та застрягання. В іншому випадку змініть дефектний вузол. Встановіть ролики в зворотному порядку, а затяжний болт валиків натягу нарешті не затримує.

Ми встановили ремені часу Lada Granta у зворотному порядку, переконавшись, що етикетки на шестерні шківами розподільного валу збігаються з вирізами на задній шапці часу термінів (см. Вище), а також у тому, що етикетка на колінчастому шків збігається з ребра на масляному насосі кришка. Налаштуйте напругу ременя, як описано вище. Ми виконуємо збірку у зворотному порядку. Затягування зміщень напружених болтів напруги та направляючих роликів 34-41 нм, а також допоміжні одиниці для приводу Walley. 105-110 нм.

Особливості, що замінюють ремінь часу Lada Granta Liftbek (8, 16 Cl.) своїми руками

Lada Granta Liftback. за замовчуванням, один з чотирьох видів двигунів з системою бензинової енергії:

На Granta з 16-клапанним механізмом, попередньо встановлені два розподільчих майданчиків, додаткове відео. натяк. У 8-клапанних конструкціях перераховані механізми в одній конфігурації.

На етапі термінів ременя часу багато недосвідчених автомобілістів дозволяють одну суттєву помилку. невідповідність каталогу фактичного артикула. Як результат, ремінь або коротший або довший, ніж бажаний розмір.

Встановлення ременя часу

Перед встановленням роликів слід застосувати різьбовий герметик. Натяжний валковий болт, нарешті, не тягнуть. Перш ніж встановити ремінь часу, перевірте комбінацію встановлених етикеток. Положення колінчастого валу зручно контролюється шляхом поєднання етикетки 1 на шків колінчастого валу з етикеткою 2 (край) на кришці масляного насоса.

Заміна ременя та роликів на 7-клапанний каліна та грант

Ми покладаємо на шківний ремінь на колінчастому шків, витягнувши обидва гілки ременя, приносять передню гілку для опорного ролика, а задній, поклавши на шків насосу теплоносія. для натяжного ролика. Тоді ми ставимо ремінь часу на вилки розподільних валів.

Поради щодо заміщення клапанів на Lada Granta

Процедура заміни клапанів у двигуна Granta 8 та 16 клапанів має такі подібності:

 • Ми розміщуємо машину в периметрі області ремонту для охолодження силового блоку до безпечної температури 25. 30 ° С.
 • Рутина правої сторони автомобіля, зніміть колесо не обов’язково.
 • З кінцевої частини ми відкрутіть кріпильні гвинти, зніміть пластикову оболонку з механізму GRM (механізм розподілу газу).
 • Далі видалити шарнірне обладнання, декоративну пластичну кришку з верхньої частини двигуна.
 • Над периметром кришки, відкрутіть вісім болтів на “10”, зніміть кришку голови циліндра.

Заміна ременя та роликів на каліна та Parria клапанів

Далі послідовність дій залежить від типу живлення. На прикладах 8 та 16 клапанних двигунів, розгляньте кожен з варіантів.

Знаки та причини несправності механізму розподілу газу характерні для всіх видів енергоблоків Lada Granta, незалежно від модифікації та кількості клапанів.

Термін дії специфіки на Lade Gentry

Механізм розподілу газу є одним з найважливіших систем внутрішнього згоряння. GDM керує двигунами, що здійснюють нормальне функціонування споживання та випуску. Під час входу, паливо та повітряна суміш надходить у камери згоряння в результаті відкриття впускного клапана. Наступний етап відкриває випускний клапан, а механізм розподілу газу відображає витрачені гази від камери згоряння. На ВАЗ 2190 використовується стандартний розподіл газу, який відрізняється лише кількістю клапанів двигуна.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS