Заміна ременя ГРМ Opel Astra h

Заміна ременя ГРМ Opel Astra інструкція з фотографіями

Заміна ременя ГРМ Opel Astra з популярним 16-клапанним 1.6 літровим двигуном пов’язана з деякими складнощами. По-перше, необхідно точно встановити модель двигуна. Адже при заміні ременя може з’ясується, що необхідно міняти і помпу, на деяких моделях двигуна водяний насос виконує роль ще одного ролика для ременя ГРМ.

Але на деяких моделях движка помпа приводиться в рух звичайним приводним ременем. Ще один момент, це наявність системи зміни фаз газорозподілу. Адже виконавчі механізми стоять на шківах распредвала, плюс є додаткові датчики, з якими треба уважніше.

Все 1.6 літрові двигуни з 16 клапанами Opel Astra об’єднує одна важлива річ. На на даних автомобілях є мітки ГРМ (якщо ви не знали, то на деяких інших машинах їх немає). Мітки ГРМ дозволять вам правильно встановити ремінь і уникнути проблем. Повний суміщення міток гарантує правильну збірку всього механізму. Далі пропонуємо фото розташування міток ГРМ на распредвалах і коленвале Opel Astra.

Але не будемо відволікатися, а розповімо про порядок дій при заміні ременя ГРМ.

Замена ремня ГРМ Опель Астра Н

 • Знімаємо повітряний фільтр
 • Знімаємо верхній захисний кожух ГРМ
 • знімаємо колесо
 • Домкрати двигун (вивішуємо)
 • Відкручуємо подушку двигуна з боку ГРМ
 • Знімаємо частина підкрилки
 • Знімаємо нижній кожух ГРМ
 • Знімаємо натяжітель поліклинового ременя
 • Знімаємо ремінь генератора (кондиціонера)
 • Відкручуємо шків коленвала (далі закручуємо болт без шківа)
 • Прокручуємо колінвал за годинниковою стрілкою і виставляємо всі мітки
 • Послаблюємо натягувач ГРМ
 • Знімаємо ремінь ГРМ
 • викручуємо натяжітель
 • Відкручуємо паразитний ролик
 • Ставимо нові ролики
 • Ставимо новий ремінь
 • Натягуємо ремінь ГРМ
 • Перевіряємо збіг міток ГРМ
 • Прокручуємо колінвал за годинниковою стрілкою на 720 градусів (два повних оберти)

Для натягу ременя вам знадобиться «Г».подібний гранник. У натяжній ролику є отвір під гранник, за допомогою нього і відбувається натяжка (і ослаблення) ременя ГРМ. Фото для наочності додається нижче.

Якщо крім роликів вам доведеться міняти ще і помпу, не лякайтеся. Особливої ​​складності тут немає. Охолоджуючу рідину необхідно завчасно злити, інакше все виллється на вас. Помпа кріпиться трьома болтами з шестигранними капелюшками. Відкручуємо і виймаємо.

Перед установкою нової помпи необхідно очистити все поверхні, що сполучаються для уникнення течі. А нову помпу трохи змастіть високотемпературним герметиком. Разом з помпою в комплекті повинна бути гумова прокладка. Не забудьте, що заливати антифриз потрібно мінімум, через годину, адже герметик повинен схопитися.

Загалом нічого складного. Правда серед вашого інструменту повинні бути присутніми гранника і головки під зірочки. Адже в Opel Astra досить багато болтів під «зірочку».

Заміна ременя ГРМ Opel Astra h Z16XER своїми руками, відео посібник

За технічним станом автомобіля потрібно стежити. Стосується це і вузла ГРМ. Відносно його потрібно іноді проводити регламентні процедури. У цій статті ми будемо говорити про те, як замінити ремінь ГРМ на Opel Astra h z16xer. Йтиметься саме про самостійну заміну, без залучення фахівців. Думаєте, це неможливо зробити? Помиляєтеся. Багато автолюбителів намагаються самі ремонтувати свій автомобіль, тим самим заощаджуючи кошти і отримуючи безцінний досвід.

Завдяки механізму розподілу газів відбувається подача палива в циліндри, і виводяться гази. Шток забезпечує безперебійну роботу клапанів. Фази розподілу газів визначаються за допомогою кулачків, розташованих на распредвали. Порядок руху циліндрів у кожного двигуна різний. Шток з’єднується з коленвалом за допомогою приводу. Ремінь. це обруч, виготовлений з гуми і має металеву щільність всередині. На ремені є зуби, якими він зчіплюється з шестернями.

У деяких двигунах в якості приводу застосовуються ланцюга. Зараз ланцюга майже не використовуються. Все частіше виробники воліють оснащувати ГРМ вироблених ними автомобілів ремінними передачами. Ремінь також виконує функцію приводу насоса для подачі масла в систему. Через це навантаження на нього збільшуються, що в кінцевому підсумку призводить до зносу. Зношений ремінь використовувати не можна, так як це може привести до серйозних поломок механізму, усунути які можна тільки за допомогою фахівців. До того ж, такий ремонт буде коштувати чималих грошей. А що, власне, станеться, якщо ремінь обірветься? Після обриву робота системи буде повністю порушена, клапана ударятся про поршні, через що станеться їх деформація.

заміна ременя

Спочатку знеструмлюємо автомобіль шляхом зняття мінусовій клемми.2. Відключаємо повітропровід, датчик воздухофильтра і сам фільтр.3. Знімаємо праве колесо і ставимо машину на опору.4. Відвертаємо кріплення і знімаємо бризговики справа.

ременя, opel, astra

Знімаємо ремінь вспомогалі пристроїв, перед цим демонтувавши його натяжітель.8. Демонтуємо верхній кожух механізму ГРМ.9. Тепер нам необхідно зафіксувати маховик, щоб він не прокручувався і викрутити кріпильний болт. Він може і не викрутитися відразу. В цьому випадку натискаємо на гальмо на п’ятій передачі. Натиснути на гальмо можна попросити помощніка.10. Після цього знімаємо шків коленвала, а болт вкручувати на своє место.11. Крутимо колінвал за годинниковою, щоб встановити мотор в положення ВТМ. Перед цим слід виставити мітки на распредвалах. Вони повинні поєднуватися з мітками на коленвале.

Тепер блокуємо зірочки розподілвалів за допомогою спеціального фіксатора.13. Знімаємо ремінь ГРМ разом з натяжителем і ролікамі.14. Нові деталі встановлюємо на місце старих.

Ще раз перевіряємо меткі.16. Натягуємо новий ремінь. Починаємо робити це з шестерні коленвала, потім заводимо його за помпу і натяжна ролик. Потім надягаємо його на впускний і випускний розподільні вали.

Перевіряємо натяг ременя. Він не повинен сильно прогинатися, якщо на нього надавіть.18. Провертає натягувач, щоб розташована на ньому мітка поєдналася з міткою на кронштейне.19 Закручуємо болт натяжної ролика.

Прокручуємо колінвал вправо на 2 обороту і перевіряємо меткі.21. Виробляємо розблокування распредвалов.22. Запускаємо двигун і перевіряємо його роботу.

Заменв ланцюга ГРМ Opel Corsa D

У даній статті ми докладно розглянемо процедуру заміни ланцюга ГРМ на Opel Corsa D, а також регулювання фаз газорозподілу, двигун у нас 1,2 літра Z12XEP, але на 1,4 Z14XEP і Z10XEP все те ж саме. На Z12XEP десь я знаходив рекомендований пробіг, при якому треба міняти ланцюг, 130 000. Але зазвичай змінюється, коли з’являється сторонній шум, так як робота не з дешевих. Ми ж залізли сюди з іншої причини, пробило прокладку ГБЦ, тому ланцюг ми ​​залишили стару, але це суть справи не змінює, процедура однакова.

Оскільки це Opel то тут нам знадобиться набір ключів і головок TOREX, а також стандартний набір накидних ключів і головок. Необхідно перед початком ремонту придбати прокладки водяного насоса, клапанної кришки і обов’язково прокладку кришки приводу газорозподільного механізму, сальник коленвала, власне комплект ГРМ, масло і маслений фільтр і величезне бажання залізти туди самому.

READ  Заміна черевика натяжителя ланцюга ВАЗ 2106

Власне, сам автомобіль у нас виглядав так.

Під капотом невеликий, але сильний двигун об’ємом 1,2 літра. Правда брудний як порося, відразу видно, що під капот заглядають тільки що б підлити незамерзайки.

А ось які візуальні дефекти можуть бути виявлені на ремені, крім уже згаданих масляних плям:

 • складки, тріщини та інші сліди зносу;
 • відшарування матеріалу;
 • знос зубів;
 • наявність окремо стирання ниток на торцях вироби.

Заміну ременя краще проводити на естакаді при наявності всіх спеціальних пристосувань. А ось який набір інструментів вам для цього буде потрібно:

 • торцеві ключі;
 • головки;
 • динамометрический ключ, набір викруток з різними наконечниками;
 • домкрат;
 • комірець;
 • пристосування для фіксації валів.

Ну і, звичайно, необхідно буде приготувати всі витратні матеріали, які ви маєте намір замінити. Краще купувати їх в перевірених торгових точках, тому що неякісний матеріал набагато раніше вийде з ладу. Економити на цьому вже точно не потрібно.

Заміна ременя ГРМ Opel Astra h 1.8

ГРМ. це дуже важливий вузол в кожному автомобілі, яким потрібно приділяти серйозну увагу. Тут буде дана сама докладна інструкція по заміні пасової передачі ГРМ на Opel Astra h 1.8. Ви дізнаєтеся, коли треба міняти ремінь і які дефекти будуть свідчити про необхідність його заміни.

Вузол ГРМ забезпечує подачу палива і повітря в циліндри і сприяє виведенню відпрацьованих газів. Це відбувається в наслідок своєчасного відкриття і закриття клапанної системи. Фази газорозподілу визначаються по кулачкам, що знаходяться на розподільному валу. Шток з’єднується з колінчастим валом за допомогою приводу. У той час як распредвал робить тільки 1 оборот, колінвал вже встигає провернутися 2 рази. Виходить, що за цикл відбувається одне відкриття клапана.

Як приводом на різних автомобілях використовуються як ланцюгові, так і ремінні передачі. На Opel Astra. це ремінь, і його стан безпосередньо впливає на роботу всього механізму. Ремінний привід. це кільце з зубами на внутрішній стороні. За їх допомогою відбувається зчеплення ременя з шестернями. Крім цього, ремінь є приводом для маслонасоса. Таким чином ремінна передача отримує подвійне навантаження, що сприяє її раннього зносу. Тому обов’язково стежте за станом ременя, адже якщо він провисне, то автомобіль втратить свою потужність. Але це ще нічого, а ось якщо ремінь обірветься, це буде справжня проблема. Але ж якщо не цікавитися станом пасової передачі довгий час, то обрив цілком може статися. В цьому випадку синхронізація руху валів перестане виконуватися, клапани ударятся про поршні і в моторі почнеться справжній хаос.

заміна ременя

Спочатку знеструмлюємо автомобіль шляхом зняття мінусовій клеми. 2. Відключаємо повітропровід, датчик воздухофильтра і сам фільтр. 3. Знімаємо праве колесо і ставимо машину на опору. 4. Відвертаємо кріплення і знімаємо бризговики справа. 5. Демонтуємо захист мотора, підставивши під силовий агрегат дерев’яну основу. 6. Тепер знімаємо опору мотора, розташовану праворуч.

Знімаємо ремінь вспомогалі пристроїв, перед цим демонтувавши його натягувач. 8. Демонтуємо верхній кожух механізму ГРМ. 9. Тепер нам необхідно зафіксувати маховик, щоб він не прокручувався і викрутити кріпильний болт. Він може і не викрутитися відразу. В цьому випадку натискаємо на гальмо на п’ятій передачі. Натиснути на гальмо можна попросити помічника. 10. Після цього знімаємо шків коленвала, а болт вкручувати на своє місце. 11. Крутим колінвал за годинниковою, щоб встановити мотор в положення ВТМ. Перед цим слід виставити мітки на распредвалах. Вони повинні поєднуватися з мітками на коленвале.

Тепер блокуємо зірочки розподілвалів за допомогою спеціального фіксатора. 13. Знімаємо ремінь ГРМ разом з натяжителем і роликами. 14. Нові деталі встановлюємо на місце старих.

Ще раз перевіряємо мітки. 16. Натягуємо новий ремінь. Починаємо робити це з шестерні коленвала, потім заводимо його за помпу і натяжна ролик. Потім надягаємо його на впускний і випускний розподільні вали.

Перевіряємо натяг ременя. Він не повинен сильно прогинатися, якщо на нього натиснути. 18. Провертає натягувач, щоб розташована на ньому мітка поєдналася з міткою на кронштейні. 19 Закручуємо болт натяжної ролика.

Прокручуємо колінвал вправо на 2 обороту і перевіряємо мітки. 21. Виробляємо розблокування розподілвалів. 22. Запускаємо двигун і перевіряємо його роботу.

Виставляємо верхньою мертву точку

Провертає колінвал за болт, обов’язково за годинниковою стрілкою, до моменту збіг міток на шківі коленвала і нижньої захисту.

Видно не дуже, але знайти їх не складе труднощів.

Вгорі на муфтах розподілвалів мітки теж повинні співпасти.

Відкручуємо болт шківа коленвала. Якщо трансмісія ручна, то проблем особливих ця процедура не складе. Підставляємо під колеса упори, включаємо п’яту, в гальмівний диск під супортом вставляємо спеціально навчену викрутку і легким рухом руки відкручуємо болт. А ось якщо робот як в нашому випадку, то тут нам допомагає гайковерт, ну а якщо токового немає робимо фіксатор шківа колінвал. У куточку свердлимо дві дірки на вісім і вставляємо туди два болта затягнувши їх гайками, ці болти в результаті вставляємо в отвори в шківі. Розміри ви отримаєте самі, помірявши відстань між дірками. На фото фіксатор зображений схематично, червоним прямокутником, отвори можна використовувати будь-які.

Знімаємо шків і нижню захист ременя ГРМ. Зліва ми бачимо натяжна ролик, праворуч обвідний.

Перевіряємо мітки розподілвалів і, якщо вони пішли підводимо їх. На зірочки коленвала мітки в свою чергу теж повинна збігтися.

На розподілвали встановлюємо наш російський фіксатор і помічаємо старий ремінь, на всякий випадок.

Можна придбати спеціальні фіксатори, знайти їх можна на Алі або на Всеінструменти.ру.

Шестигранником повертаємо натяжна ролик ременя ГРМ проти годинникової стрілки, тим самим послаблюючи ремінь і знімаємо ремінь і ролики.

Покрокова інструкція

Для початку від’єднуємо повітряний фільтр з патрубками від дросельної заслінки.

Знімаємо переднє праве колесо, бічну пластикову захист і домкрачувати двигун через дощечку. Знімаємо ремінь генератора, ключем на дев’ятнадцять, за спеціальний виступ, повертаємо натяжна ролик, тим самим послаблюємо ремінь. На фото він уже знятий.

Знімаємо верхню захисну кришку ременя ГРМ.

Знімаємо среднею частина пластикової захисту.

Opel Astra H. Замена ремня ГРМ Ecotec 1.8

Проста заміна ременя ГРМ на Opel Astra H 1,6 Z16XER

Нарешті то мій старий знайомий поміняв своє іржаве відро на нормальний автомобіль і відразу приїхав до нас на пост продажне ТО. Отже, ми маємо Opel Astra H 1,6 Z16XER заміна ременя ГРМ, роликів, масла і фільтрів.

Установка нового ременя ГРМ

Ставимо на місце нові ролики, причому у натяжної ролика є виступ, на корпусі, який повинен потрапити в паз при установці.

Ще раз перевіряємо всі мітки і встановлюємо новий ремінь ГРМ, спочатку на зірочку коленвала, обвідний ролик, розподільні вали і відтягнувши натяжна ролик на нього. Не забуваємо про напрямок обертання вказане на ремені. Знімаємо наш фіксатор.

Перевіряємо мітки і встановивши на місце нижню захисну кришку і шків коленвала провертає двигун два оберти і знову перевіряємо всі мітки. Якщо все збігається, встановлюємо всі залишилися деталі в порядку зворотному зняттю. В принципі нічого складного тут немає, головне уважність.

Інструмент і пристосування

Під капотом двигун об’ємом 1,6 літра на ім’я Z16XER.

 • Якість запчастин. Не слід отримувати дешеві вироби незрозумілого виробництва. Заощадивши на ремені, автолюбитель ризикує зіткнутися з його обривом, а це значить з дорогим ремонтом. Ідеальний варіант. деталі незвичайного виробництва.
 • Якість установки ременя ГРМ. Важливо щоб він виявили не тільки вчасно, одночасно вірно. Важлива умова дотримати що залишається зробити нашому клієнтові мітки ГРМ OpelAstra, і вірно встановити ролики.
 • Умови експлуатації Айстри, і манера їзди.
 • Стан роликів. Вони трапляються погано закріплені за попередньої підміні, або мати виробничий брак, а при виникненні вільного ходу ремінь ГРМ перескакує на роликах, і в кінцевому підсумку порватися.
 • На двигунах серії XER, відповідних для Opel Astra H, помпа встановлена ​​на приводному ремені, і змінюється кожні 150 тисяч кілометрів. На інших моделях вона має такий же регламент обслуговування, за образом ременя, на жаль автолюбителі нерідко нехтують підміною цієї деталі. А при заклинювання помпи також відбувається обрив.
 • Попадання масла на привід. Масло може бризнути через прокладку клапанної кришки, або сальники распредвалов. Попередити це є варіант постійним оглядом клапанної кришки мотора Айстри на предмет масляних патьоків. Для якого призначена конструкція їх виявленні буде потрібно підміна прокладки і сальників.
READ  Чи не працює кондиціонер Opel Zafira

Opel Astra H. Заміна ременя ГРМ Ecotec 1.8Опель Astra через скільки міняти ремінь ГРМ.Меняем ремінь ГРМ на Opel Astra H 2010 з мотором Ecotec 1.8 140 к.с. Z18XER На предмет реклами і.

Проста заміна ременя ГРМ на Opel Astra H 1,6 Z16XER

Нарешті то мій старий знайомий поміняв своє іржаве відро на нормальний автомобіль і відразу приїхав до нас на пост продажне ТО. Отже, ми маємо Opel Astra H 1,6 Z16XER заміна ременя ГРМ, роликів, масла і фільтрів.

Під капотом двигун об’ємом 1,6 літра на ім’я Z16XER.

Для початку від’єднуємо повітряний фільтр з патрубками від дросельної заслінки.

Знімаємо переднє праве колесо, бічну пластикову захист і домкрачувати двигун через дощечку. Знімаємо ремінь генератора, ключем на дев’ятнадцять, за спеціальний виступ, повертаємо натяжна ролик, тим самим послаблюємо ремінь. На фото він уже знятий.

Знімаємо верхню захисну кришку ременя ГРМ.

Знімаємо среднею частина пластикової захисту.

Виставляємо верхньою мертву точку. Провертає колінвал за болт, обов’язково за годинниковою стрілкою, до моменту збіг міток на шківі коленвала і нижньої захисту. Видно не дуже, але знайти їх не складе труднощів.

Вгорі на муфтах розподілвалів мітки теж повинні співпасти.

Відкручуємо болт шківа коленвала. Якщо трансмісія ручна, то проблем особливих ця процедура не складе. Підставляємо під колеса упори, включаємо п’яту, в гальмівний диск під супортом вставляємо спеціально навчену викрутку і легким рухом руки відкручуємо болт. А ось якщо робот як в нашому випадку, то тут нам допомагає гайковерт, ну а якщо токового немає робимо фіксатор шківа колінвал. У куточку свердлимо дві дірки на вісім і вставляємо туди два болта затягнувши їх гайками, ці болти в результаті вставляємо в отвори в шківі. Розміри ви отримаєте самі, помірявши відстань між дірками. На фото фіксатор зображений схематично, червоним прямокутником, отвори можна використовувати будь-які.

Знімаємо шків і нижню захист ременя ГРМ. Зліва ми бачимо натяжна ролик, праворуч обвідний.

Перевіряємо мітки розподілвалів і, якщо вони пішли підводимо їх. На зірочки коленвала мітки в свою чергу теж повинна збігтися.

На розподілвали встановлюємо наш російський фіксатор і помічаємо старий ремінь, на всякий випадок.

Шестигранником повертаємо натяжна ролик ременя ГРМ проти годинникової стрілки, тим самим послаблюючи ремінь і знімаємо ремінь і ролики.

Ставимо на місце нові ролики, причому у натяжної ролика є виступ, на корпусі, який повинен потрапити в паз при установці.

Ще раз перевіряємо всі мітки і встановлюємо новий ремінь ГРМ, спочатку на зірочку коленвала, обвідний ролик, розподільні вали і відтягнувши натяжна ролик на нього. Не забуваємо про напрямок обертання вказане на ремені. Знімаємо наш фіксатор.

Перевіряємо мітки і встановивши на місце нижню захисну кришку і шків коленвала провертає двигун два оберти і знову перевіряємо всі мітки. Якщо все збігається, встановлюємо всі залишилися деталі в порядку зворотному зняттю. В принципі нічого складного тут немає, головне уважність.

Заміна ременя ГРМ Opel Astra H своїми руками

Це трудомісткий процес, але виконати підміну приводу ГРМ Айстри звичайно на дому.

 • Перед роботами по заміні, необхідно зняти негативну клему з акумулятора.
 • Далі демонтується колесо, необізнаних пасажира, і підкрилок.
 • Потім демонтується захист картера, і движок піднімається домкратом. Варто підсунути дошки, або інші з дерева прокладки, щоб не пошкодити агрегат Айстри.
 • Знімається опора двигуна, необізнаних ременя.
 • Далі натяжна ролик послаблюється, віджимання натяжителя проти ходу годинника, і потім демонтується. Для зручності варто зняти генератор з натяжителем.
 • Потім знімається кожух ГРМ.
 • Маховик фіксується від прокручування, і з його застосуванням викручується кріпильний болт. Якщо не виходить це зробити, можна включити 5 передачу, і затиснути гальмо.
 • Після такого факту демонтується шків коленвала і кришка під ним. Повертаючи колінчастий вал по ходу годин, до моменту, коли мітки ГРМ Opel Астри на розподільних валах НЕ будуть дивитися один на інший. Фіксатором блокуються шестерінки розподілвалів.
 • Послаблюється болт, що тримає натягувач, і лішьпосле цього знімається сам ремінь.
 • Демонтуються натяжители, ролики, якщо звичайно, помпа, і змінюються на нові.
 • Перед установкою нового ременя, нашому клієнтові залишається мітки ГРМ Opel Astra є на своїх місцях.
 • Натягувати новий потрібно починати з шестерні коленвала. Потім завести за помпу (якщо бувають) і за натяжна ролик. Пізніше надягати на правий распредвал, потім на лівий.
 • Послабивши натягувач, він провертається таким чином, щоб його мітки і мітки кронштейна збігалися.
 • Потім затягується кріплення натяжної ролика. Після чого потрібно провернути колінвал на 2-3 обороту, і перевірити мітки ГРМ Opel Astra. Якщо нашому клієнтові залишається співпало, то можна розблокувати розподілвали.
 • Установка інших деталей проводиться зворотному послідовності.

Як правильно підготуватися до заміни роликів

Перед заміною слід встановити автомобіль на підйомник або оглядову яму і дати мотору охолонути протягом двох-трьох годин. Робиться це, щоб уникнути опіків, а також для забезпечення правильного натягу ременя. Справа в тому, що при нагріванні шківи і ролики газорозподільні розширюються в різних пропорціях і трохи зміщуються в протилежних напрямках. Навіть якщо ви примудрилися правильно натягнути ремінь на гарячий або теплий двигун, він все одно валиться через пару годин. Перед самою процедурою, треба вийняти ключі із запалювання і відкинути «мінусову» клему акумулятора.

Для заміни роликів ГРМ на Opel Astra нам знадобиться:

 • Набір гайкових ключів;
 • Набір головок;
 • викрутки;
 • фіксатор валів.

Покрокова інструкція заміни

Заміна ременя ГРМ і роликів на Опелі Astra h виглядає наступним чином:

 • Знімаємо піддон моторного відсіку, праве переднє колесо, і домкрачувати двигун;
 • Демонтуємо повітряний фільтр;
 • Викручуємо кріплення натяжителя ременя навісних агрегатів, після чого знімаємо ремінь разом з натяжителем;
 • Викручуємо кріпильні болти кожуха ГРМ, знімаємо його;
 • Виставляємо мітки розподілвалів. Для цього прокручуємо шківи коленвала за годинниковою стрілкою, поки мітки на них не опиняться один навпроти одного;
 • Фіксуємо шківи в цій позиції;
 • Демонтуємо маховик і нижній кожух ГРМ. Поєднуємо мітку на шківі коленвала з міткою на корпусі;
 • Знімемо опору двигуна і датчик коленвала;
 • Викручуємо кріпильні болти паразитного і натяжної ролика, після чого знімаємо їх;
 • Стягували зубчастий ремінь ГРМ;
 • У разі необхідності, можна демонтувати помпу. Для цього викручуємо чотири кріпильні гвинти, попередньо підготувавши місце, щоб злити чотири літри антифризу;
 • Монтуємо нові ролики і натягуємо ремінь.

На цьому процедуру заміни можна вважати завершеною, проте перш, ніж почати зворотний збірку двигуна, потрібно перевірити натяг ременя і не збилися мітки. Для перевірки натягу беремо пружинні побутові ваги і, зачепивши гачок за ремінь між шківами распредвала, відтягує ремінь до позначки в 10 кілограм. Після цього беремо штангенциркуль і вимірюємо відхилення. Нормальним вважається відхилення в 5. 5.5 мм. Тепер, коли ми виставили правильний натяг, перевіряємо мітки. Для цього треба прокрутити шестерні распредвала. Якщо через два оберти мітки збігаються, значить все в порядку і можна збирати двигун.

READ  Ford Focus заміна салонного фільтра своїми руками

Наслідки обриву ременя ГРМ Opel Astra H

Якщо ремінь на Opel Astra Н обривається з-під клапанної кришки витікає масло, за умови у нього встановлена ​​помпа, то ймовірна витік антифризу. На приладовій панелі Айстри запаляться значки тиску масла, чек, машина з гайковим ключем і датчик рівня масла.

Якщо з’явилися підозри на обрив, не слід намагатися заводити автомобіль, з механічною трансмісією штовхаючи його, або взявши на трос. При спробах завести ключем, стартер буде крутитися і типово дзижчати, на жаль ніж просто нічого не відбудеться. Астру є варіант буксирувати до сервісу на нейтральній передачі, незалежно від коробки.

Коли рветься ремінь ГРМ Айстри, впускні і випускні клапана б’ються об поршні і загинаються. Також відштовхуючись від фази газорозподілу швидкості руху автомобіля бувають варіації пошкодитися поршні і стіни циліндрів.

Причини обриву ременя ГРМ Opel Astra H

Якщо заміна ременя ГРМ Opel Astra Н проводилася в термін, він може обірватися з наступних причин:

 • Якість запчастин. Процедури заміни термостата на Opel Astra відрізняються в залежності від типу двигуна. Один з найпоширеніших моторів на Opel Astra H. бензиновий 1. Не варто купувати дешеві вироби сумнівного виробництва. Opel Astra h Зняття і установка термостата Opel Astra Н Інструкція. Заощадивши на ремені, автовласник ризикує зіткнутися з його обривом, а значить з дорогим ремонтом. Як поміняти запобіжник прикурювача на Opel Astra H. Кращий варіант. деталі оригінального виробництва.
 • Якість установки ременя ГРМ. Видалення каталізатора Opel Astra h z18xer. Важливо щоб він був встановлений не тільки своєчасно, але і правильно. Дуже важливо дотримати всі мітки ГРМ Opel Astra, і правильно встановити ролики.
 • Умови експлуатації Айстри, і манера їзди.
 • Стан роликів. Видалення каталізатора Opel Astra h z18xer. Підвіска Все про авто Вони можуть бути погано закріплені за попередньої заміни, або мати виробничий брак, а при появі люфту ремінь ГРМ перескакує на роликах, і в підсумку порватися.
 • На двигунах серії XER, характерних для Opel Astra H, помпа встановлена ​​на приводному ремені, і змінюється кожні 150 тисяч кілометрів. На інших моделях вона має такий же регламент обслуговування, як у ременя, але автовласники часто нехтують заміною цієї деталі. Opel Astra H 2006гв. Opel Astra H, Opel Astra H зміна термостата. А при заклинювання помпи також відбувається обрив.
 • Попадання масла на привід. Opel Astra H поломка обмежувача двері. Тривалість: 6:08 Zod TV 1 885 Масло може бризнути крізь прокладку клапанної кришки, або сальники распредвалов. Попередити це можна регулярним оглядом клапанної кришки двигуна Айстри на предмет масляних патьоків. Opel Astra н, Opel Astra H датчик рівня охолоджуючої рідини. Тривалість: 4:35 Expert R 49 138 В разі їх виявлення потрібно заміна прокладки і сальників.

Наслідки обриву ременя ГРМ Opel Astra H

Якщо ремінь на Opel Astra Н обривається з-під клапанної кришки витікає масло, і якщо на ньому встановлена ​​помпа, то можлива протікання антифризу. На приладовій панелі Айстри загоряться значки тиску масла, чек, машина з гайковим ключем і датчик рівня масла.

Якщо з’явилися підозри на обрив, не варто намагатися заводити автомобіль, з механічною коробкою штовхаючи його, або взявши на трос. При спробах завести ключем, стартер буде крутитися і характерно дзижчати, але більше нічого не станеться. Астру можна буксирувати до сервісу на нейтральній передачі, незалежно від коробки.

Коли рветься ремінь ГРМ Айстри, впускні і випускні клапана б’ються об поршні і загинаються. Також в залежності від фази газорозподілу швидкості руху автомобіля можуть пошкодитися поршні і стінки циліндрів.

Ремінь ГРМ Opel Astra h коли міняти. розбираємося докладно

Ремінь ГРМ Opel Astra H. один з найважливіших елементів двигуна автомобіля. Розкриваємо особливості його експлуатації, причини обриву приводу, його наслідки і спосіб заміни.

Привід газорозподільного механізму (ГРМ) Astra H це зубчасте кільце з гуми, основна деталь механізму газорозподілу. Крім основної своєї функції ремінь є приводом для масляного насоса і, на деяких Астра, ще й помпи. Важливо проводити своєчасну заміну ременя, тому що наслідки обриву плачевні для Астри.

Згідно з регламентом Opel, заміна приводу ГРМ на Opel Astra H повинна проводиться кожні 90000 км, або ж 6 років експлуатації. Однак, рекомендується не чекати граничного терміну, і вже точно не перекочувати, а робити заміну з інтервалом в 75000. 80000 км, або 5 років.

Заміна ременя ГРМ Opel Astra H своїми руками

Це трудомісткий процес, але виконати підміну приводу ГРМ Айстри звичайно на дому.

 • Перед роботами по заміні, необхідно зняти негативну клему з акумулятора.
 • Далі демонтується колесо, необізнаних пасажира, і підкрилок.
 • Потім демонтується захист картера, і движок піднімається домкратом. Варто підсунути дошки, або інші з дерева прокладки, щоб не пошкодити агрегат Айстри.
 • Знімається опора двигуна, необізнаних ременя.
 • Далі натяжна ролик послаблюється, віджимання натяжителя проти ходу годинника, і потім демонтується. Для зручності варто зняти генератор з натяжителем.
 • Потім знімається кожух ГРМ.
 • Маховик фіксується від прокручування, і з його застосуванням викручується кріпильний болт. Якщо не виходить це зробити, можна включити 5 передачу, і затиснути гальмо.
 • Після такого факту демонтується шків коленвала і кришка під ним. Повертаючи колінчастий вал по ходу годин, до моменту, коли мітки ГРМ Opel Астри на розподільних валах НЕ будуть дивитися один на інший. Фіксатором блокуються шестерінки розподілвалів.
 • Послаблюється болт, що тримає натягувач, і лішьпосле цього знімається сам ремінь.
 • Демонтуються натяжители, ролики, якщо звичайно, помпа, і змінюються на нові.
 • Перед установкою нового ременя, нашому клієнтові залишається мітки ГРМ Opel Astra є на своїх місцях.
 • Натягувати новий потрібно починати з шестерні коленвала. Потім завести за помпу (якщо бувають) і за натяжна ролик. Пізніше надягати на правий распредвал, потім на лівий.
 • Послабивши натягувач, він провертається таким чином, щоб його мітки і мітки кронштейна збігалися.
 • Потім затягується кріплення натяжної ролика. Після чого потрібно провернути колінвал на 2-3 обороту, і перевірити мітки ГРМ Opel Astra. Якщо нашому клієнтові залишається співпало, то можна розблокувати розподілвали.
 • Установка інших деталей проводиться зворотному послідовності.

Інструкція на фото

Викрутити болт кріплення шківа коленвала Зняти шків викрутити болт кріплення натяжної ролика

Зняти ролик Викрутити болти кріплення задньої кришки приводу зняти кришку

Послабити затягування болта кріплення проміжного ролика Ключем А послабити натяг ременя приводу Утримуючи натяжна ролик, викрутити болт кріплення проміжного ролика і зняти його

Зняти ремінь з зубчастого шківа зняти ремінь з інших елесментов ГРМ Цей елемент також підлягає заміні при установці нового ременя ГРМ

Цей елемент також підлягає заміні при установці нового ременя ГРМ Щоб зняти натяжна ролик, треба викрутити болт кріплення

Таким чином, процедура заміни вимагає певних вправності або вміння. Купивши лампочку і звернувшись на найближчу станцію техобслуговування, ви з подивом довідаєтеся, що заміна лампи ближнього світла Opel Astra H коштує приблизно вдвічі дорожче самої оптичної деталі. Озброївшись інструкцією, помічником і інструментом, а також переглянувши бачив, можна впоратися з цим етапом обслуговування Opel Astra H своїми руками.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS