Заміна ГРМ B20B, заміна сальників.

Це не керівництво до використання, пишу що зробив і що пам’ятаю, де то може бути щось пропущено.

Для заміни ГРМ вибрав ремкомплект Gates K015505XS, перевірено продукція якісна. Сальник колінвала передній Оригінал 91212-PR003 — 1 шт.Сальники распредвалов.

Нам потрібно скинути усі ремені з навісного обладнання. Спочатку скидаємо ГУР, там 2 болти нічого складного, витягуємо бочок гуру з паза і відводимо його у бік крила щоб не заважав, можна підв’язати. І генератор послаблюємо два болти і можна знімати ремінь.

Попередньо промив весь відсік ГРМ очисником двигуна. Виставляємо ВМТ прокручуючи колінвал, на обох розподільних валах є мітка UP і кожна з них повинна дивитися чітко вгору. Також вали можна зафіксувати свердлами як на фото. Зняття шківа колінвала, знімаємо захисний кожух маховика щоб застопорити коліно. Робимо упор з саморобної металевої трубки, один бік упираємо в болт маховика другий в кутовий болт піддону двс, упор робимо щодо того, що маховик буде крутитися проти годинникової стрілки. Щоб відкрутити шків потрібно чимало зусилля, тому знайшов дві труби одна з якої спрямовуючою для коміра строго по висоті, а друга важелем, фото не робив, якщо цікаво як буду в гаражі зроблю.

Домкратив двічі я під піддон, підклавши брусок. Знімаємо подушку двс і кронштейн, 3 еаних болта зверху кронштейна подушки для яких потрібна подовжена головка, якої у мене само собою не було, і час за 12, довелося показувати акробатику з болгаркою щоб спиляти верхівку болта і не пошкодити шланг кронштейна знаходяться прямо під ним 2 поряд 1 трохи нижче.

Обов’язково ставимо маркером мітки на старому ремені розташування зубів на розподілах і колевалі. Далі відкручуємо болт ролика натягувача головкою на 14, і знімаємо пружинку ролика, я використовував ось такий нано-технологічний пристрій, тепер можна знімати ремінь. “s41” “s42” “s43” “s2”. Знімаємо крайні бугеля на впуску і випуску, знімаємо старий сальник. Все протираємо від старого герметика, масла, знежирюємо. маслом, старі сальники використовуємо як напрямні. Знімаємо внутрішню кришку ГРМ.

Знімаємо сальник колінвала, я діяв як по книзі в центр сальника вкрутив саморіз і витяг плоскогубцями, також знежирюємо прибираємо весь бруд. заганяючи сальник у рідне місце.

Далі встановлення ременя, багато прочитав на форумах та інших ресурсах як треба натягувати ремінь, у результаті зробив так. Накидаємо ролик на своє місце, закручуючи болт не до кінця, щоб він вільно ходив, накидаємо пружину за допомогою того ж цвяха, встановлюючи ремінь по мітках почав з коленвала. випуск. впуск. помпа. ролик. Так як пружинка стара мені здалося що ремінь мало натягнутий, тому піднімаючи натяжний ролик лівою рукою вгору, правою затягував болт ролика моментом 54 н.м.Ну а далі збираємо все у зворотному порядку.

Заміна ГРМ Honda CR-V 1

Для виконання роботи буде потрібна оглядова канава або естакада. Роботу виконуємо із помічником.

Зняття 1. Знімаємо ліву верхню опору силового агрегату. 2. Знімаємо ремені приводу допоміжних агрегатів. 3. Повертаємо колінчастий вал у положення ВМТ такту стиснення першого циліндра.

На автомобілі з АКП накидним ключем на 17 мм відвертаємо болт, вкручений в картер коробки передач.

і накидним ключем на 10 мм відвертаємо три болти кріплення кришки картера автоматичної коробки передач.

На автомобілі з МКП для зняття кришки картера зчеплення накидним ключем на 17 мм відвертаємо два болти 2 і два болти 1 ключем на 10 мм.

Монтажною лопаткою утримуємо маховик від обертання за зуби його вінця.

торцевим ключем на 19мм відвертаємо болт кріплення шківа колінчастого валу.

ременя, honda, cr-v

Виймаємо болт із шайбою. 8. Похитуючи з боку на бік, знімаємо шків з колінчастого валу.

Якщо шків не вдається зняти, спресовуємо його з вата монтажними лопатками.

Щоб не втратити, витягаємо з паза шпонку. 10. Знімаємо кришку головки блоку циліндрів.

Торцевим ключем на 10 мм відвертаємо два болти кріплення верхньої кришки ременя приводу ГРМ.

Виймаємо болти з отворів. 13. Знімаємо верхню кришку.

Торцевим ключем на 10 мм відвертаємо чотири болти кріплення нижньої кришки ременя приводу ГРМ.

Знімаємо нижню кришку ременя приводу ГРМ. 16. Знімаємо з колінчастого валу зовнішню напрямну ременя. 17. Переконуємося, що мітка на зубчастому шківі колінчастого валу розташована навпроти мітки, виконаної на кришці блоку циліндрів.

Торцевим ключем на 14 мм послаблюємо болт кріплення натяжного ролика.

Для перевірки стану підшипника натяжного ролика вивертаємо болт його кріплення та знімаємо ролик разом із натяжним механізмом.

Перевірка 1. Перевіряємо стан ролика (він повинен обертатися легко, без заїдання і мати помітного на дотик люфта). 2. Несправний ролик замінюємо.

При заміні ременя приводу ГРМ відповідно до регламенту слід замінити натяжний ролик незалежно від його стану. Після зняття ременя необхідно перевірити стан насоса рідини, що охолоджує.

Рішаючи зубчастий шків насоса охолоджуючої рідини, перевіряємо стан підшипника насоса (шків повинен обертатися легко, без заїдань і не мати помітного на дотик люфту). 4. Візуально переконуємося у відсутності потік охолоджуючої рідини.

Потіки з-під шківа насоса свідчать про знос сальника. Насос із несправним сальником слід замінити. Потіки з-під корпусу насоса свідчать про необхідність заміни ущільнення.

READ  Підзарядка акумулятора автомобіля без зняття

Установка 1. Надівши кронштейн натяжного механізму на шпильку, кріпимо ролик болтом (на затягуючи). 2. Надягаємо пружину на натяжний механізм ролика. 3. Надягаємо ремінь приводу ГРМ на шківи розподільних валів і на зубчастий шків колінчастого валу, так щоб була натягнута передня гілка ременя. Подолаючи опір пружини, заводимо задню гілку ременя на натяжний ролик. 4. Переконуємося у збігу міток на зубчастому шківі колінчастого валу та мітках на шківах розподільчих валів. При необхідності переставляємо ремінь, повернувши щодо нього неправильно встановлений шків валу на потрібну кількість зубів.

Для повороту колінчастого валу можна на нього надіти шків приводу допоміжних агрегатів.

Затягуємо болт кріплення натяжного ролика моментом 54 Нм. 6. Далі встановлюємо деталі в послідовності, зворотній зняття.

Інформація актуальна для моделей Honda ЦРВ 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001 року випуску.

Заміна ГРМ Honda CR-V РД1 | Info | About | What’s This?

Потіки з-під корпусу насоса свідчать про необхідність заміни ущільнення. Установка 1. Надівши кронштейн натяжного механізму на шпильку, кріпимо ролик болтом на затягуючи. Надягаємо пружину на натяжний механізм ролика. Надягаємо ремінь приводу ГРМ на шківи розподільних валів та на зубчастий шків колінчастого валу, так щоб натягнута була передня гілка ременя.

Подолаючи опір пружини, заводимо задню гілку ременя на натяжний ролик. Переконуємося у збігу міток на зубчастому шківі колінчастого валу та мітках на шківах розподільчих валів. При необхідності переставляємо ремінь, повернувши щодо нього неправильно встановлений шків валу на потрібну кількість зубів.

Затягуємо болт кріплення натяжного ролика моментом 54 Нм. Далі встановлюємо деталі у послідовності, зворотній зняттю. Інформація актуальна для моделей Honda ЦРВ, року випуску. Згодом він розтягується, відбуваються відшарування волокон, на ремінь потрапляють олія та інші технічні рідини, що може призвести до обриву.

Важливо пам’ятати, що разом з ременем, обов’язково, слід встановити новий натяжний ролик, а також заміна ГРМ Honda CR-V рд1 стан інших роликів та заміна ГРМ Honda CR-V рд1.

І при найменшому натяку на вироблення замінити в. Якщо пощастить, то вийде відбутися простою заміною ременя та роликів. Чорним герметиком RTV злегка змащуємо, прокладку помпи, 10 хвилин перекурюємо та встановлюємо помпу на місце. Болти затягуємо з моментом 12Nm, встановлюємо пластикову накладку над помпою, прокладку обробив герметиком.

Змащуємо зовнішні поверхні сальників моторним маслом і запресовуємо, як оправки використовуємо старі сальники і підходящі кільця від підшипників.

Вставляємо шпонки розподільних валів, одягаємо зірочки, дістаємо нові болти, затягуємо з моментом 37Nm. Встановлюємо новий ролик натягувача з новим болтом, злегка прикручуємо, встановлюємо тильну шайбу зірочки КВ, шпонку зірочки, саму зірочку, надягаємо ремінь ГРМ, щоб мітки на ремені збіглися заміна ГРМ Honda CR-V рд1 мітками на зірочці КВ, датчиком КВ та ременем. Заводимо ремінь тильною частиною за натягувач, вводимо в зачеплення із зірочкою помпи.

Надягаємо і натягуємо пружину натягувача, прибираємо фіксатори з розподільних валів, ганчір’я від зірки КВ, прикладаємо зусилля до зірочки впускного розподільного валу за годинниковою стрілкою, щоб прибрати провисання заміна ГРМ Honda CR-V рд1 зірочками, швидко відпускаємо і затягуємо болт. в камасутрі, і я чесно намагався це слідувати, але схоже не все вийшло тому, що коли я надів шків і прокрутив КВ, то мої мітки перескочили на заміну ГРМ Honda CR-V рд1 зуб!

Далі натягуємо ремінь, для цього встановлюємо 1 циліндр у ВМТ, послаблюємо болт натягувача на півоберта, провертаємо КВ так, щоб ремінь на шківі розподільного валу змістився на 3 зуби, затягуємо болт натягувача з моментом 54Nm. Встановлюємо кришки кожуха ременя ГРМ, затягуємо болти з моментом 9.

Ролик уже років зо два як шумів, заміна ГРМ Honda CR-V рд1 нарешті дістався до нього, відкрутив болт кріплення ролика, зняв ролик. Покрутив його біля вуха, вироблення в наявності. Далі зайнявся установкою ременів, спочатку генератора, накинув ремінь, у напрямку обертання згідно з намальованою стрілкою натягнув ремінь, шляхом забивання дерев’яного клину, між геною та припливом на двигуні, затягнув верхній болт.

Встановив ролик натягувача кондиціонера, накинув ремінь, почав натягувати. Далі встановлюємо ремінь ГУРу.

Встановлюємо нижню опору двигуна. Перевіряємо регулювання клапанів. Для цього встановлюємо 1 циліндр у ВМТ, перевіряємо впускні, вставляємо щуп 0.

Підготовляємо ГБЦ до встановлення кришки, протираємо кришку, посадкові місця, змащуємо герметиком нові ущільнення свічкових колодязів з боку кришки, трохи чекаємо і запресовуємо їх у кришку, встановлюємо нову прокладку, наносимо 1мм герметика на кути прокладки, де кожну сторону, чекаємо 10 хвилин і одягаємо кришку, затягуємо від центру до країв, з моментом 9.

Заміна ГРМ Honda CR-V рд1 двигун, включаємо пічку на максимум чекаємо поки двічі не вмикаються вентилятори, глушимо двигун, доливаємо антифриз. Це просто регламентна заміна, встановлена ​​розробником». Заганяємо машину на яму, щоб був доступ до редуктора DPS, підставляємо ємність для збору відпрацювання, відкручуємо верхню пробку, зриваємо нижню і акуратно викручуємо, щоб не впоратися і не впустити пробку заміна ГРМ Honda CR-V рд1 ємність, зливаємо масло.

Дістаємо каністру зі свіжою олією, цього разу Honda DPF-II, знімаємо ковпачок, нагріваємо викрутку з відповідним діаметром, протикаємо ковпачок і вставляємо відрізок шланга склоомивача, пристрій для заправки готовий! Закручуємо нижню пробку та заливаємо свіжу олію до нижнього краю верхньої пробки, закручуємо пробку Важливо.

Встановлюємо авто на рівному майданчику, можна з ухилом у правий бік, викручуємо кермо вправо, зриваємо зливну пробку.

READ  Заміна ременя ГРМ на Ford Fusion

Заміна ланцюга ГРМ на Honda CR-V

На цьому автомобілі встановлено три приводні ремені, і під час експлуатації вони зношуються. Ознаки зносилися приводних ременів бувають різні, розглянемо деякі. При заводі холодного двигуна автомобіля, скрип ременя, як правило, вказує на знос або слабку натяжку ременя генератора, скрипи при поворотах керма, або повороту до упору, в будь-який бік, вказує на знос або слабку натяжку ременя гідропідсилювача. Скрип при включенні кондиціонера, відповідно вказує на знос, або недостатнє натягнення ременя кондиціонера.

Заміна заміна ГРМ Honda CR-V рд1 проводиться в наступному порядку: ремінь гідропідсилювача, ремінь кондиціонера, генератор.

Заміна ГРМ Honda CR-V рд1 два болти 14 мм, показані на фото, відсуваємо насос гідропідсилювача вниз і знімаємо перший ремінь. За допомогою домкрата піднімаємо передню, ліву сторону та знімаємо колесо. Знімаємо пластиковий пильовик, відкрутивши кілька пістон. Також за допомогою ключа 22 мм і 14 мм, знімаємо додаткову опору двигуна.

Ключом 14 мм, послаблюємо болт кріплення ролика натягувача кондиціонера. Потім зверху під насосом гідропідсилювача, відкручуємо контро гайку 14 мм, штока натяжки ролика. І за допомогою головки, ключа 7 мм, послаблюємо шток натягу ролика кондиціонера, знімаємо ремінь. Зсуваємо генератор до двигуна. Для виконання роботи знадобиться оглядова канава або естакада. Роботу виконуємо з помічником. Зняття 1. Знімаємо ліву верхню опору агрегату. Знімаємо ремені приводу допоміжних агрегатів.

На автомобілі з МКП для зняття кришки картера зчеплення накидним ключем на 17 заміна ГРМ Honda CR-V рд1 відчиняємо два болти заміна ГРМ Honda CR-V рд1. Виймаємо болт із шайбою. Похитуючи з боку на бік, знімаємо шків з колінчастого валу. Торцевим ключем на 10 мм відвертаємо чотири болти кріплення або верхньої кришки ременя приводу ГРМ.

Знімаємо нижню кришку ременя приводу ГРМ. Знімаємо з колінчастого валу зовнішню напрямну ременя. Переконуємося, що мітка на зубчастому шківі колінчастого валу розміщена навпроти мітки, виконаної на кришці блоку циліндрів.

Для перевірки стану підшипника натяжного ролика вивертаємо болт його кріплення та знімаємо ролик разом із натяжним механізмом. Перевірка 1. Перевіряємо стан ролика він повинен крутитися просто, без заїдання не мати помітного дотику вільного ходу.

Заміна ременя ГРМ на CRV RD-1

Просто напис заміна ГРМ Honda CR-V рд1 це не мітки положення, це щоб правильно сорентувати розподільний вал у просторі:. Дякую всім. Допомогли. Особливо картинки. Так, дійсно, якщо по отворах стопорити вали, то мітки на шківах вертикально вгору не дивляться.

Honda CR-V, кузов RD1, двигатель B20B, Замена ГРМ и Помпы. (#AvtoservisNikitin)

Сторінка 1 з 2 1 2 Остання До сторінки:.

Honda CR-V рік руб. Запчастини до Honda CR-V. Бензонасос Honda Cr-V …. Рамка радіатора Honda CR-V. Відвертаємо болт головкою на 17 з подовжувачем та потужним коміром. Щоб ключ не зіскочив, спираємо подовжувач на надійну підставку. Деколи навіть колесо знімати не обов’язково, проте якщо встановлені шини більшого діаметру, ніж штатні, колесо доведеться все ж таки зняти або використовувати ключ з карданним шарніром. Я ключ спирав на привід шруса і за допомогою труби крутив головку.

Один із болтів ховається за трубкою контролю рівня олії.

Заміна ременя ГРМ Honda CR-V Заміна ГРМ Honda CR-V рік Мітки ГРМ на двигуни Honda модифікації В20В1, В20ВЗ, B20Z1, B20Z3.

Шукаємо дужку, що защіпається, яка тримає цю трубку-відштовхуємо і повертаємо трубку так, щоб не заважала витягувати її не обов’язково.

Для того щоб їх відкрутити потрібна довга головка на 17 заздалегідь запасіться нею. Тепер ми маємо доступ до ременя ГРМ і власне сама заміна не становить нічого складного. Поєднуємо мітки вони описані у книзі. Процес складання повинен проводитися строго у зворотній послідовності.

Інакше встановлення опори на місце не вийде. Найцікавіше в тому, що в книзі написано просто зніміть опору двигуна. Заміна ГРМ Honda CR-V рд1 насправді заміна ГРМ Honda CR-V рд1 процес найбільш складний у всій заміні ременя.

Заміна ГРМ Honda CR-V РД1

Переконуємося у збігу міток на зубчастому шківі колінчастого валу та мітках на заміну ГРМ Honda CR-V рд1 розподільчих валів. Якщо необхідно переставляємо ремінь, повернувши щодо нього некоректно встановлений шків валу на потрібне зображення кількість зубів. Затягуємо болт кріплення натяжного ролика моментом 54 Нм. Далі встановлюємо деталі у послідовності, оборотній зняттю. Інформація актуальна для моделей Honda ЦРВ,, року випуску. На цьому автомобілі встановлено три приводні ремені, і в ході експлуатації вони зношуються.

ременя, honda, cr-v

Ознаки зносилися приводних ременів бувають різні, розглянемо деякі. При заводі холодного двигуна автомобіля, скрип ременя, як правило, вказує на заміну ГРМ Honda CR-V рд1 або слабку натяжку ременя генератора, скрипи при поворотах керма, або повороту до упору, в яку сторону, вказує на знос, або слабку натяжку ременя гідропідсилювача. Скрип при включенні кондиціонера, відповідно вказує на знос, або недостатнє натягнення ременя кондиціонера.

Заміна ременів проводиться в наступному порядку: ремінь заміна ГРМ Honda CR-V рд1, ремінь кондиціонера, генератор. Послаблюємо два болти 14 мм, показані на фото, відсуваємо насос гідропідсилювача вниз і знімаємо перший ремінь.

замена ремня грм на хонда црв

За допомогою домкрата піднімаємо передню, ліву сторону та знімаємо колесо. Знімаємо пластиковий пильовик, відкрутивши кілька пістон. Сам нещодавно змінював ГБЦ на рд1 і так само мучився з ременем.

ременя, honda, cr-v

Чомусь скрізь говорять і пишуть про вертикальне положення міток UP, насправді вони виходять трохи зміщені вліво на підлогу зуботоді отвори на розподіл валах сходяться. Я 3 рази розбирав із-за. Допис від alexg. Про мітки вище і навіть картинки.

READ  Як прибрати подряпину на склі автомобіля

Honda CR-V заміна ГРМ

Вставляємо щуп, заводимо двигун даємо попрацювати, сідаємо і починаємо перемикати передачі затримуючись на кожній. Купив у минулому заміну ГРМ Honda CR-V рд1 Honda CRV, м. Зараз уже тис. Хочу з сім’єю вирушити в поїздку, всього туди-і-назад близько 2. Тому постало питання про необхідність заміни ременя ГРМ — не хотілося б потрапити на капремонт двигуна, особливо за тисячу км від будинку.

За мануалом Honda для наших умов заміну треба робити через кожні тис. У мене в півтора рази. Чи змінював попередній господар — невідомо.

Вчора зняв кришку і, прокручуючи колінвал, переглянув увесь ремінь з обох боків. Олії, будь-яких плям рідини, тріщин та відшаровувань.

Кажуть, що можна визначити стан ременя щодо зношування написів на ньому. Інвертор Хабаровськ. Гібридний сервіс у Хабаровську. Один із найякісніших автосервісів у м. Хабаровськ з грамотним керівництвом та комплексним підходом. Мережа автосервісів Well Run надає всі види ремонту та технічного обслуговування автомобілів. Гарантує автовласникам бездоганну якість.

Наш автотехцентр порадує вас великою кількістю заміна ГРМ Honda CR-V РД1 за відмінними цінами. Ремонт авто, заміна ГРМ Honda CR-V рд1, хімчистка, сход-розвал, автоелектрика. вирішимо будь-яку проблему. Автоцентр «МАЙСТЕР» у Хабаровську був заснований у році і вже понад 30 років надає послуги з ремонту та обслуговування автомобілів. Чесний, професійний та доброзичливий автосервіс у Хабаровську, який робить свою роботу на совість!

Автосервіс «Корч» Молодий автосервіс, Демократичні ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта! Автотехцентр «Прада-Авто» є провідним дистриб’ютором мастильних матеріалів, автозапчастин та автоаксесуарів для ринку легкового та.

Заміну ГРМ автомобіля не можна назвати найпростішою процедурою, найскладнішим моментом є встановлення правильного натягу ременя та виставлення міток коліювала та розподільного валу. Наступні змінили ремінь на ланцюг, тому принцип заміни на них дещо відрізнятиметься.

Однак слід враховувати якість наших доріг. на практиці проблеми можуть заміна ГРМ Honda CR-V рд1 вже на тис. Тому в середньому автовласники змінюють ремінь ГРМ кожні тис. Для виконання роботи буде потрібно оглядова канава або естакада. Роботу виконуємо з помічником. Зняття 1. Знімаємо ліву верхню опору агрегату. Знімаємо ремені приводу допоміжних агрегатів. На автомобілі з МКП для зняття кришки картера зчеплення накидним ключем на 17 мм відвертаємо два болти 3.

Виймаємо болт із шайбою. Похитуючи з боку на бік, знімаємо шків з колінчастого валу. Торцевим ключем на 10 мм відвертаємо чотири болти кріплення або заміна ГРМ Honda CR-V рд1 кришки ременя приводу ГРМ. Знімаємо нижню кришку ременя приводу ГРМ. Знімаємо з колінчастого валу зовнішню напрямну ременя.

Переконуємося, що мітка на зубчастому шківі колінчастого валу розміщена навпроти мітки, виконаної на кришці блоку циліндрів. Для перевірки стану підшипника натяжного ролика вивертаємо болт його кріплення та знімаємо ролик разом із натяжним механізмом. Перевірка 1. Перевіряємо стан ролика він повинен крутитися просто, без заїдання не мати помітного дотику вільного ходу.

При заміні ременя приводу ГРМ відповідно до регламенту ТО слід змінювати натяжний ролик незалежно від його стану.

Амортизатори Honda CR-V 43 27k 0 Заміна сайлентблоків Honda CR-V РД1 10 15k 0 Ремонт ГБЦ Honda л 3 7k 0 Заміна задніх сайлентблоків передніх нижніх важелів Honda CR-V 1 RD1 1 7k 0.

Після зняття ременя заміна ГРМ Honda CR-V РД1 перевірити стан насоса тосолу. Рішаючи зубчастий шків насоса тосолу, перевіряємо стан підшипника насоса шків повинен крутитися просто, без заїдань не мати помітного дотику вільного ходу. Візуально переконуємося без потік тосолу. Потіки з-під шківа насоса свідчать про знос сальника.

Насос із несправним сальником слід змінювати. Потіки з-під корпусу насоса свідчать про те зміни ущільнення.

Установка 1. Надівши кронштейн натяжного механізму на шпильку, кріпимо ролик болтом на затягуючи. Надягаємо пружину на заміну ГРМ Honda CR-V рд1 механізм ролика. Надягаємо ремінь приводу ГРМ на шківи розподільних валів на зубчастий шків колінчастого валу, так щоб натягнута була передня гілка ременя. Подолаючи опір пружини, заводимо задню гілку ременя на натяжний ролик.

Заміна ременя ГРМ Honda CR-V

При заміні ременя приводу ГРМ відповідно до регламенту ТО слід змінювати натяжний ролик незалежно від його стану. Після зняття ременя необхідно перевірити стан насоса тосолу.

Вирішуючи зубчастий шків насоса тосолу, перевіряємо стан підшипника насоса шків повинен крутитися просто, без заїдань не мати помітного для дотиків вільного ходу. Візуально переконуємося без потік тосолу.

Потіки з-під шківа насоса свідчать про знос сальника. Насос із несправним сальником слід змінювати. Потіки з-під корпусу насоса свідчать про те зміни ущільнення. Установка 1. Надівши кронштейн натяжного механізму на шпильку, кріпимо ролик болтом на затягуючи. Надягаємо пружину на натяжний механізм ролика. Надягаємо ремінь приводу ГРМ на шківи розподільних валів на зубчастий шків колінчастого валу, так щоб натягнута була передня гілка ременя.

Подолаючи опір пружини, заводимо задню гілку ременя на натяжний ролик. Переконуємося у збігу міток на зубчастому шківі колінчастого валу та мітках на шківах розподільчих валів. Якщо необхідно переставляємо ремінь, повернувши щодо нього некоректно встановлений шків валу на заміну ГРМ Honda CR-V рд1 кількість зубів.