Заміна ременя часу акцент 16 клапанів

Заміна синхрологічного поясу Hyundai акцент самостійно; Автомобільний ремонт, заміна самостійно

Щоб замінити ремінь часу, ви повинні підняти машину на ліфті або привести його на яму. Крім того, ремінь часу буде раціонально замінюватися всіма роликами механізму, інакше це може призвести до швидкого зносу нового поясу, т.до старих роликів буде з зносом і не витримує навантаження.

Ніщо не складно, щоб замінити строк часу, однак, не повинно бути надзвичайно уважним і чітко дотримуватися технології, всі рекомендації та певна послідовність. Контролює так, щоб всі етикетки при заміні збігу, і коли ремінь видаляється, не крутити колінчастий вал і розподільні вал, є й інші рекомендації, але про них трохи нижче.

Швидкий час заміщення ременя на Hyundai Car Accent з двигуном 1.5 16 клапанів

Раннє осіннє ранок почалося з кави та повної відсутності бажання працювати. Але! На порозі раптом клієнт виник і знищив всі наші плани. Отже, Hyundai Accent з двигуном 1,5-16 клапанів, замінивши терміновий ремінь і розтяжний ролик, насос відмовився змінюватися, оскільки він пройшов лише 50 тисяч км від останньої заміни. Процедура заміни дуже проста, кожен, хто, принаймні, колись тримав цвях своїми руками, щоб впоратися без труднощів.

Важливий! Коли механізм розподілу передач розрізаний на двигуні 1,5, всі клапани.

Періодичність заміни від виробника встановлюється 60 тисяч кілометрів запуску, але краще замінити трохи раніше, оптимально при 50. 55 тисяч або кожні 4 роки, залежно від того, що прийде раніше.

Корисні поради

Що шків насоси не включають п’яту передачу.

Монтажний насос Gur.

Насос гідропідсилювача.

Hyundai Accent 2. Заміна ременя та насос

  • Ослаблення корисного болту механізму напруги ременя генератора та відкрутіть регульований максимум. Клавішу 12. Ми переміщуємо генератор до двигуна. Видаліть ремінь приводу.
READ  Заміна генератора Priora 16 клапанів з кондиціонером

Генератор механізму натягу.

Розтяжний ролик кондиціонер.

ТОП.

Я демонструю найпопулярнішу точку (NTC)

Важливий! Поверніть колінчастий вал лише за годинниковою стрілкою, інакше, збільшена сила буде застосована до вузлів механізму розподілу газу.

Щоб заблокувати колінчастий вал, увімкніть п’яту передачу, встановіть викрутку до фронтального колеса гальмівного диска вентиляційного отвору нижче супорта.

ременя, акцент, клапан

Нижня обкладинка.

  • На колінчастому валу шків і масляний насос, етикетки також повинні збігатися. Якщо це не так можна привести їх, щоб перетворити гальмівний диск, не вимикаючи п’яту передачу.

Теги колінчастого валу.

Він повинен передавати крутний момент від колінчастого валу до розподільного валу і забезпечити їх безперервну синхронну операцію. Кожна з цих валів мають шкали передач, і на поясі є зуби. Такий поперечний перетин ременя повністю усуває його ковзання на шківах і забезпечує надійну рукоятку.

За словами фахівців автосервісу, замінюючи терміновий пояс на Hyundai Accent, слід зробити кожні 50 тисяч. Км чоловічий. На цьому ж малюнку також зазначено в керівництві з експлуатації. Але власники цих машин самі рекомендують робити це раніше. кожні 40 тисяч. Км. Є ряд ознак, що вказують на необхідність термінової заміни ременя:

  • Автомобільний двигун нестабільний, а чорні кузняні клуби періодично вилітають з вихлопної труби.
  • Двигун починається з великими труднощами (хоча це повинно бути пов’язане: ця несправність може бути пов‘язана не тільки з зношеним терміном деревини).
  • Існує найсильніший перегрів двигуна, що супроводжується збільшенням споживання моторного масла та антифризом.
  • Під час роботи рухової операції чуються характерні кліки та інші сторонні звуки.
  • На синхронізованому поясі, між зубами, були тріщини, що відрізняються неозброєним оком.
  • З візуальним інспекцією виявилося, що в поясі з’явилися невеликі поздовжні пучки.

Як визначити, який ремінь часу. це час замінити

Зазвичай ремінь часу відчуває себе, роблячи неприємні звуки під час роботи двигуна, це перші передумови для його створення.

Водій зобов’язаний періодично проводити візуальний огляд цієї деталі.

На поверхні поясу, різні пошкодження у вигляді тріщин або сильних збоїв, у цьому випадку доцільно швидко замінити його.

READ  Заміна прокладки ГБЦ DAEWOO Nexia 8 клапанів

Як правило, водії навмисно намагаються затримати цю операцію або не можуть бути неправильно встановленими, що приведе її.

Результат. дорогий ремонт автомобіля.

Пояс змінився у мене на машинобудівному питанні, коли і які частини. Вирішив змінити те, що померло спокій.

Добре в цілому. Довгий час я був зруйнований екзистенцією, але я отримав всі замовлення.Ну, я думав, що все замовлено, але фіг був там.

Узгоджено з Evgen-P в суботу, щоб змінити терміни вночі, але вона виявилася належним до того, близько 5 ми вже були в гаражі в гаражі.Біг рівно 87052 був

загнав машину і почав чекати, поки двигун буде охолонути.Я витягнув все з кабіни і почав під час перевірки.Roller-Tensioner GRM мав зворотний зв’язок. натиснута, тип норм. Ahahahremny Переглянуто. все гуд.

Машина просто охолоджена, і ми піднялися. Я надрукував 2-3 інструкції для заміни поясу (не існує бронювання), але Євген-П сказав. ебать, давайте розбираємо, а не працювати, читати

Вони викинули захист, ослабили генератор, видалив ремінь-насос, потім конденсант, потім кинув колінчастий вал шкіру і знімав його, викрутіть пластик до кінця, відкрутіть 4 шківні болти і видаляють шків, витягнув нижню частину випадків часу.

Покласти матки.кам’яний вал: На распредвала шестерні є синій право етикетка, де зуби вертикально (як перевірити. взяти mahaala ліхтар, типу, як на клавішах ключовий ланцюга і світло в отворі в распредвала зірки (малюнок. а). Ця точка повинна бути навпроти червоної точки.)

Коренальний: Шківіт, ми зняли, і як у вказівок не можна було б вивчити думку?))) все просто. У листі одиниці є поршні-коней-процес-загальний сміття (на рис. Положення 15), на передачах колінчастого валу, де підхікі мають печатку-напівдір. як ви хочете, тут вони повинні збігатися (на рис. Позиція 16). Якщо ви не дурень, кожен побачить негайно і зрозуміє.

Видаліть паразит, видаліть натяжний ролик. не втрачайте пружину і рукав.Покладіть новий паразит (звичайне відео)

Візьміть новий пояс. Ми дивимося на неї і виго жовтого напису та стрілок. це напрямок обертання поясу! (тільки на оригінальному поясі).Arrogors поклав у напрямку радіатора. Тобто. ви стоїте під правого переднього колеса по руху автомобіля. Подивіться на передачу розподільного валу. Прилада буде обертатися за годинниковою стрілкою.Ми кидаємо ремінь на розподільній ручці та спалюємо його невеликий номер гемора, встановлюючи роликовий розтягування.Геморча навесні.

READ  Заміна ременя ГУР Nissan Almera Classic

Я робив так: взяв ролик. не прикручуючи ніде його як би натягнув (на всю його підтиснув до шестірні коленвала). Позиція 4), почати трохи загвинчується, потім я взяв викрутку і почав інший кінець пружини (на рис. положення 1). без видалення викрутки затягнута болт не до кінця.Також викрутка якось видаляла ролик для цілого, і затягнув болт Nyatiy.

Покласти ремінь. При встановленні поясу будьте обережні. На ручці передач ремінь вже стоїть, витягнувши через паразит і клатчем до колінчастого валу. Нам потрібно витягнути ремінь до колінчастого валу. Жорсткий ремінець не зволікати, щоб не перевірити распредвал.Розтягнуті на всі передачі та ролики? Перевірка позначки.потім послабити роликовий розтяжний болт. він сам піклується, як він потребує і затягують всі 2 болти на ролику.

Ми вручили 17 вручну 3 рази випробували розподільний вал. все, здається, добре.

Запуск. Я мав давно, але я все ще перетворив ключ і Voila, всі капот. відразу застряг.

Кеморд Такі ж 4 болти шків насоси. ну, сука нереальна, щоб отримати і так і обидва. Як результат, Євген-П вирішив змінити мене в цьому важкому та незручному бізнесі та тукут.

Світло розрізає. Просто світло в гаражі до 8! дурний. Відключено до статі 9.

Решта не має сенсу, тому що всі з ліхтариками збираються.Хоча.

Я латчив і не замовляв новий ремінь на насос-гені. Правильний.Зміна вже зрозуміли, як.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS